Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!! - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 16:52   #3061
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Gosiaizbyszek ja to kłucie mam prawie co wieczór - aż mnie czasem zimny pot oblewa i ciary przechodzą takie to nieprzyjemne Ale jakoś się tym nie martwię - to pewnie mała się wciska w kanał rodny...

Ooooo naleśniki Ja wczoraj sobie z samego rana usmażyłam z jabłkami... ale dziś też bym nie pogardziła!

Kasieek no ładnie twoje "maleństwo" już waży Ale na pewno jakoś urodzisz... Dziś dzwoniła do mnie koleżanka z pracy - co prawda ona rodziła ponad 30 lat temu ale troche mnie pocieszyła bo też sie boję ze moje dziecię za duże urośnie - przed porodem ważyła 48 kg, w ciąży przytyła 8 kg i urodziła 4200 gramową córkę bez żadnego pęknięcia czy nacięcia Tak więc można!
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 16:54   #3062
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Kurcze tyle sie napisalam i mi wsio wcielo

Ok jeszcze raz....grrrrr....
iwa Co do cwiczen ja osobiscie polecam duuuza pilke do cwiczen. Uwielbiam z nia cwiczyc Plusem jest to ze sa cwiczenia z nia na kazda partie ciala, plus rozciaganie pleckow po calym dniu na niej jest niezastapione Ahhh i brzuszki na niej...istny czad!
Ja przed ciaza na uda, z cwiczen ktore mozna wykonywac w domku, robilam najzwyklejsze przysiady z obciazeniem (ja akurat - ponad 3kg) w 3 seriach po 12-20 powtorzen, i bylam bardzo zadowolona, plus wiadomo cwiczenia rozciagajace, przerone wymachy itd.
Ja uwilebiam proste cwiczenia, po ktorych czuje na drugi dzien moje zmaltretowane miesnie I wiem ze wysilek nie poszedl na marne.

Izyxuz ja az musial sprawdzic w wyszukiwarce co to ten wasz 'orbiterek' hihihi. I okazuje sie ze go tez mamy. Uzywamy go zawsze na poczatek treningu z Tz-tem jako cwiczenia kardio. Moj maz ujezdza go GODZINE!!! , a ja 15min do 20 i spadam na rowerek lub bierznie...wiec zycze powodzenia w cwiczeniach hihihihi

ewe_dz Co do kremow powtorze sie po raz kolejny. Stosowanie kremow wyszczuplajacych, po ciazy i w okresie karmienia, w okolicach nog (uda), posladkow i brzucha sa jak najbardziej bezpieczne! Nie dajmy sie zwariowac. Dzialanie wszystkich kosmetykow ogranicza sie raczej do naskorka i glebszych warstw skory. Jego przenikanie do krwioobiegu jest minimalne, wiec w jaki sposob ma on przeniknac do pokarmu?
Po za tym kazda z nas stosuje i stosowala pewnie cala ciaze kremy na twarz i jakos zadna z was nie martwila sie czy zaszkodza dziecku, prawda?

Inaczej sprawa wyglada z biustem i nie chodzi tu tylko o mycie sutkow przed karmieniem, bo sutki powinnysmy omijac przy nakladaniu jakichkolwiek kremow na piersi, ale o sam fakt, iz dziecko podczas karmienia dotyka piersi raczkami po czym wklada je do buzki. Ja bym osobiscie polecala, kremy ktore sa bezpieczne do stosowania w trakcie karmienia, o lekkiej konsystencji (szybko sie wchlaniaja nie pozostawiajac tlustego filmu na skorze), omijac okolice sutkow i wszystko bedzie ok.
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:05   #3063
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Ale sie obiadlam rosolkiem!A nalesniki malam wczoraj z bialym serkiem na slodko mmmm pychotka byly

Znowu mnie pobolewa podbrzusze-czemu to juz norma
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:05   #3064
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Rowerek treningowy to pożyczę od rodziców bo u nich stoi i się kurzy a mi się przyda, ale wiadomo jak już całkowicie wrócę do siebie po porodzie
przeglądałam dzisiaj KWC i robię listę kosmetyków, które nabędę jeszcze przed porodem, już mężulo został poinformowany, że będzie mnie masował tymi specyfikami

Kasieek ja te bóle podbrzusza takie jak na @ tylko trochę mocniejsze to też mam praktycznie na okrągło. ostatnio lekarz stwierdził, że z szyjką wszystko ok, ciekawe czy to samo powie we wtorek jak go odwiedzę....a tak jak mnie dzisiaj zakuło we fredce to myślałam, że odpłynę...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:08   #3065
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość
Gosiaizbyszek ja to kłucie mam prawie co wieczór - aż mnie czasem zimny pot oblewa i ciary przechodzą takie to nieprzyjemne Ale jakoś się tym nie martwię - to pewnie mała się wciska w kanał rodny...

Ooooo naleśniki Ja wczoraj sobie z samego rana usmażyłam z jabłkami... ale dziś też bym nie pogardziła!

Kasieek no ładnie twoje "maleństwo" już waży Ale na pewno jakoś urodzisz... Dziś dzwoniła do mnie koleżanka z pracy - co prawda ona rodziła ponad 30 lat temu ale troche mnie pocieszyła bo też sie boję ze moje dziecię za duże urośnie - przed porodem ważyła 48 kg, w ciąży przytyła 8 kg i urodziła 4200 gramową córkę bez żadnego pęknięcia czy nacięcia Tak więc można!
zdaje sobie sprawe z tego ze da sie urodzic duze dziecko ale mam jakies takie watpliwosci ze ja akurat dam rade,boje sie chyba bolu
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:33   #3066
mandarynka719
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka719
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 360
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

A ja dzisiaj oficjalnie dołączam do przeterminowanych.I tak szczerze to juz mam dość napierw mialam nadzieję na poród przed terminem później bardzo chciałam chociaz w terminie urodzic a teraz? A najgorsze jest to, że ja nic nie czuję zadnych chocby najmniejszych skurczy, gdyby nie brzuch to wogóle po swoim samopoczuciu nie powiedziałabym ze jestem w ciąży.
__________________

mandarynka719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:37   #3067
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynka719 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj oficjalnie dołączam do przeterminowanych.I tak szczerze to juz mam dość napierw mialam nadzieję na poród przed terminem później bardzo chciałam chociaz w terminie urodzic a teraz? A najgorsze jest to, że ja nic nie czuję zadnych chocby najmniejszych skurczy, gdyby nie brzuch to wogóle po swoim samopoczuciu nie powiedziałabym ze jestem w ciąży.


Napewno urodzisz juz niedlugo zobaczysz
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 17:37   #3068
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez kasieek23 Pokaż wiadomość
zdaje sobie sprawe z tego ze da sie urodzic duze dziecko ale mam jakies takie watpliwosci ze ja akurat dam rade,boje sie chyba bolu
Wiesz wydaje mi się ze to 0.5 kg w tą czy w drugą stronę to juz nie zrobi nam większej różnicy - i tak będzie bolało jak cholera

Jeżeli chodzi o specyfiki po ciązy to już przejrzałam KWC i na mojej liście must have jest błotko Guam i serum borowinowe Tołpy. Chociaż zastanawiam się też nad Eveline - ma dobre recencje ale jakoś trochę sceptycznie do niego podchodzę bo nie wiem czy taki "zwykły" marketowy kosmetyk może faktycznie tyle zdziałać... no ale pewnie zużyję pare tubek różnych specyfików a ten nie jest drogi więc kto wie? Z drugiej strony jestem fanką Ziaji, która mimo niskich cen robi wiele super kosmetyków, w niczym nie ustępujących tym droższym...

Wiecie co? Zauważyłam że jak nie siedzę w domu i jestem prawie cały dzień zajęta to mi się tak już na gwałt nie chce rodzić i się tak nie niecierpliwię.... Hehe niezbyt to odkrywcze ale tak postanowiłam się moimi przemyśleniami z Wami podzielić...

A i jeszcze jedno - całą brodę masakrycznie mi zsypało czerwonymi krostami - nie są to pryszcze, na pewno się tego nie da wycisnąć, wygląda raczej jak jakaś alergia albo trądzik różowaty Reszta twarzy bez jednej krostki... Wiecie co to może byc i czym ewentualnie to można potraktować?
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:45   #3069
agnesj25
Raczkowanie
 
Avatar agnesj25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 164
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Kurcze nie wiem co się ze mną ostatnio dzieje. Czuję się jakaś słaba, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły i ochoty. Czuję się jakby mnie czołg przejechał. Apetyt mnie opuścił...Może to przez te antybiotyki na paciorkowca jestem osłabiona, dzisiaj wzięłam ostatnią 14 tabletkę...może mi przejdzie
__________________
Patrycja
agnesj25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:01   #3070
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Izuxyz ja miałam kiedyś takie krostki na czole, pani w aptece poleciła mi maść cynkową. ładnie wszystko poschodziło a też nie dało się tego wycisnąć. myślę, że maść tą miejscowo można stosować w ciąży.
na mojej liście też jest tołpa, ale balsam wygładzająco-ujędrniający, lirene-masaż myjący i eveline (kiedyś miałam taki fioletowy, ale bardzo krótko go używałam bo okazało się, że jestem w ciąży, dałam mamie, ale ona ze swoją systematycznością to za wzór nie uchodzi)

Agnes - duużo zdrówka i siły.bierzesz coś osłonowego przy tym antybiotyku?
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:08   #3071
agnesj25
Raczkowanie
 
Avatar agnesj25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 164
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Piję jedynie jogurty i kefiry...nic mi nie przepisano.
Wizytę u mojej ginki mam dopiero 1 października i wtedy miałaby mi znów wziąć wymaz do badania, na wynik czeka się do 5 dni. Ja, żeby nie tracić czasu zarejestrowałam się do przychodni w ramach NFZ, żeby mi tylko wymaz pobrali, na wizytę idę w następny piątek. Do tego czasu jak wróci moja ginka już będę miała wynik, a może i nawet zapisane kolejne specyfiki, o ile będą konieczne.
__________________
Patrycja
agnesj25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 18:26   #3072
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Gratulacje dla Liatris
Buziaki
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:31   #3073
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Witajcie serdecznie!
Od wtorku byłam w szpitalu z podejrzeniem odejścia wód płodowych, dziś mnie wypisali. Tak przykro jest leżeć w szpitalu na patologii ciąży... Ale nasłuchałam się serduszka synusia i już wiem, że wszystko jest w porządku, ilość wód prawidłowa, już nie odchodzą, dzidziuś waży 2700 gram.

anula14, Dorotka@, Liatris gratulacje!!!

Wasze posty będę nadrabiała później, dużo tego i nie wiem czy dam radę...
__________________
A kiedy Go ujrzałam...

4n3t4 - po prostu Aneta!
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:47   #3074
ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 275
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

tez bede mama pazdziernikową,lub juz wrzesniowa lecz tylko Was podczytuje, mało pisalam...
4n3t4- Moglabys napisać jakie miałaś objawy? tzn dlaczego było podejzenie odejscia wód??
Dzieki z gory za odpowiedz
__________________


Edytowane przez ewka
Czas edycji: 2008-09-12 o 18:48 Powód: literowka
ewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:59   #3075
edyta0131
Raczkowanie
 
Avatar edyta0131
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 473
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Pomóżcie!
Mam termin na 6 grudnia-wczoraj wieczorem zaczął mnie boleć (kluć) brzuch po lewej stronie tak bardziej na dole. Dziś w ciągu dnia czułam taki ból ale po prawej stronie A teraz tak od pół godziny złapał mnie taki straszny kłujący na środku i taki jakby obejmował cały brzuch
Nie wiem czy to normalne, napewno mało przyjemne, a nawet powiedziałabym, że bolące. W sumie ciepło mi się zrobiło Czuje, że maleństwo się rusza, ale mimo wszystko bardzo mnie to martwi!!! O znowu mnie złapało
Nie wiem co mam robić, czy jechać do szpitala????
edyta0131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:59   #3076
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Wody mi odeszły rano jeszcze w łóżku, dosyć sporo, nie miałam bóli, potem mi się już nie sączyło nic... Lekarze powiedzieli, że czasem tak może być... Dostałam antybiotyk, bo jak odchodzą wody, to może się pojawić infekcja, która jest bardzo groźna dla płodu.
__________________
A kiedy Go ujrzałam...

4n3t4 - po prostu Aneta!
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:02   #3077
ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 275
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez edyta0131 Pokaż wiadomość
Pomóżcie!
Mam termin na 6 grudnia-wczoraj wieczorem zaczął mnie boleć (kluć) brzuch po lewej stronie tak bardziej na dole. Dziś w ciągu dnia czułam taki ból ale po prawej stronie A teraz tak od pół godziny złapał mnie taki straszny kłujący na środku i taki jakby obejmował cały brzuch
Nie wiem czy to normalne, napewno mało przyjemne, a nawet powiedziałabym, że bolące. W sumie ciepło mi się zrobiło Czuje, że maleństwo się rusza, ale mimo wszystko bardzo mnie to martwi!!! O znowu mnie złapało
Nie wiem co mam robić, czy jechać do szpitala????


Ja pojechalabym do szpitala.Bedziesz spokojniejsza. Napewno to nie jest normalne... Jednak srobuj sie rozluznic, gdyz od stresu moze sie to nasilac, dobrze ze dziecko sie rusza. Pozdrawim.Zycze szczescia!!!!!
__________________

ewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:11   #3078
Hepe
Raczkowanie
 
Avatar Hepe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice wawy
Wiadomości: 264
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Ja tez dzis u gina byłam... (...) szyjka dojrzała do porodu, przepuszcza na dwa palce (...), wszystko by było git, gdyby nie to, ze ja po mojej globulko-antybiotykoterapii na streptococcusa, jak sie dzis okazało, dorobiłam sie okropnej grzybicy pochwy , ktora całe szczescie jest zupelnie obojetna dla dziecka, ale dla mnie w razie porodu na dniach - wg. gina znaczyłaby bardzo duze utrunienia w gojeniu sie zmaltretowanego porodem krocza... Dostałam nastepne globulki, teraz na grzyba - ale zeby go chociaz troche przetrzebic, trzeba je pobrac minimum 7 dni. Kurde, ciagle cos...

Takze bardzo Was prosze o trzymanie kciuków, zeby Amelka posiedziała w brzuszku minimum do przyszłego piątku, a najlepiej do terminu (czyli jeszcze 16 dni).
__________________
09-2007 Angel 02.10.2008 Córcia 08-2011 Angel 18.02.2013 Córcia
Hepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:19   #3079
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynka719 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj oficjalnie dołączam do przeterminowanych.I tak szczerze to juz mam dość napierw mialam nadzieję na poród przed terminem później bardzo chciałam chociaz w terminie urodzic a teraz? A najgorsze jest to, że ja nic nie czuję zadnych chocby najmniejszych skurczy, gdyby nie brzuch to wogóle po swoim samopoczuciu nie powiedziałabym ze jestem w ciąży.

Heh to jakbym o sobie czytala...Dlatego wiem jak sie czujesz.
Od czasu do czasu lapia mnie tylko bole okresowe a tak to nic. Juz nawet mysle ze to co mi odchodzilo to nie byl czop tylko jakies uplawy wieksze, bo od tamtego czasu cisza i spokoj. Dzisiaj bedzie przytulanko wiec zobaczymy czy cos sie ruszy.
Kiedy masz wizyte u poloznej? Powinna ci wyznaczyc termin do szpitala...
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 19:25   #3080
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Hepe - trzymam kciuki, będzie dobrze
Mandarynka, JagnaK - zobaczycie, że jak Was złapie w jednej chwili to później tylko smsy od Was czytać będziemy tak Was pocieszam a ciekawe jak ja będę reagować jak termin mi się będzie zbliżał a co dopiero jak upłynie
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:39   #3081
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Edyta ja bym pojechała na izbę przyjęć bo takie bolesne kłucie to chyba nie jest normalne... Poza tym po co masz się zamartwiać - zrobią ci usg, zbadają - w końcu masz do tego pełne prawo.

Iwa dzięki za dermatologiczną poradę Z chwilowego braku maści cynkowej wysmarowałam brodę Sudocremem- z resztą wyczytałam na opakowaniu że to pomaga także na trądzik więc moze coś to da...

Hepe - Ja miałam jakiś czas temu żółte, niezwykle wonne upławy i niedawno skończyłam brać leki... Nystatyna czy coś takiego przez 10 dni...co prawda upławy nadal mam ale już dużo jasniejsze, takie kremowe no i nie cuchną więc mam nadzieję że już jestem wyleczona Bo też słyszałam że jak się rodzi przy stanie zapalnym to szyja może popękać w szwach No to ja może do niedzieli jeszcze nie będę rodzić bo wtedy minie dokładnie tydzień od zakończenia leczenia.
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:44   #3082
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Widze ze szalejemy kazda chce juz rodzic Ja tez Powiem szczeze ze brzuchol moj juz mi dziala na nerwy jest duzy i cieszki,ludzie sie gapia jak na wieloryba z minami mowiacymi " Boze ona jeszcze umie chodzic" Rodzinka tylko pyta"masz jakies bole,obiawy nadchodzacego porodu,jak sie czujesz,ile jeszcze ci zostalo?"Mam dos
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:45   #3083
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Liatris gratuluję


Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość
Mnie sie dziś śniło że urodziłam i moja córa od razu po urodzeniu już mówiła
Zdolne Maleństwo

Cytat:
Napisane przez agnesj25 Pokaż wiadomość
mam takie dziwne pytanie do Was, w jakiej pozycji śpicie? na plecach w moim przypadku nie da rady, staram się na bokach, ale cały czas mam wrażenie, że zgniatam małą...więc już sama nie wiem, tak i tak niewygodnie
Tylko na boku, prawym albo lewym. Staram sie na lewym, ale nie zawsze mi pasuje. Na plecach nie potrafiłabym, bo mam płytki oddech i wrażenie, że zaraz sie uduszę.

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
Śpię na boku ( bo na plecach mała tak szaleje, że nie mogłabym zasnąć), ale pod brzuch podkładam jaśka, więc nie mam tego wrażenia przygniatania
też tak robię, jak nic nie podłożę, to wydaje mi się, że ugniatam dzidzię.

Cytat:
Napisane przez kasieek23 Pokaż wiadomość
Witam serdecZnie!
My jestesmy po wizycie u ginki,wszystko jest dobze.Olus rosnie zdrowo i wazy juz ponad 4000g szok!
To kawał chłopa. Oby usg trochę przegięło, bo jak jeszcze nie rodzisz a młody jeszcze się podtuczy, to może być jeszcze cięższy Koleżanka urodziła sn ponad rok temu chłopczyka 4300

Cytat:
Napisane przez 4n3t4 Pokaż wiadomość
Witajcie serdecznie!
Od wtorku byłam w szpitalu z podejrzeniem odejścia wód płodowych, dziś mnie wypisali. Tak przykro jest leżeć w szpitalu na patologii ciąży... Ale nasłuchałam się serduszka synusia i już wiem, że wszystko jest w porządku, ilość wód prawidłowa, już nie odchodzą, dzidziuś waży 2700 gram.
Witaj z powrotem


Cytat:
Napisane przez Hepe Pokaż wiadomość
Ja tez dzis u gina byłam... (...) szyjka dojrzała do porodu, przepuszcza na dwa palce (...), wszystko by było git, gdyby nie to, ze ja po mojej globulko-antybiotykoterapii na streptococcusa, jak sie dzis okazało, dorobiłam sie okropnej grzybicy pochwy , ktora całe szczescie jest zupelnie obojetna dla dziecka, ale dla mnie w razie porodu na dniach - wg. gina znaczyłaby bardzo duze utrunienia w gojeniu sie zmaltretowanego porodem krocza... Dostałam nastepne globulki, teraz na grzyba - ale zeby go chociaz troche przetrzebic, trzeba je pobrac minimum 7 dni. Kurde, ciagle cos...

Takze bardzo Was prosze o trzymanie kciuków, zeby Amelka posiedziała w brzuszku minimum do przyszłego piątku, a najlepiej do terminu (czyli jeszcze 16 dni).
Hepe


Mnie dzisiaj przez większość dnia pobolewało podbrzusze. Dzwoniłam do gina co mam robić, ale ciągle odzywała sie poczta głosowa Chyba poszedł gdzieś poszaleć a ja tu martwię się i wydzwaniam. Teraz juz chyba wszystko ustąpiło.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:50   #3084
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

To kawał chłopa. Oby usg trochę przegięło, bo jak jeszcze nie rodzisz a młody jeszcze się podtuczy, to może być jeszcze cięższy Koleżanka urodziła sn ponad rok temu chłopczyka 4300

no moja kolezanka w tamtym roku urodzila chlopca sn 5030 wiec to dopiero wyczyn
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:59   #3085
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez kasieek23 Pokaż wiadomość
no moja kolezanka w tamtym roku urodzila chlopca sn 5030 wiec to dopiero wyczyn
Wyczyn nieziemski
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:06   #3086
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Hepe trzymam kciuki abyś się pozbyłateg grzyba!
Ja z infekcją grzybiczną walczę od 4 miesiąca ciąży i nie potrafię wygrać. Lekarz juz mi powiedział, że po ciązy dopiero się wyleczę, a tak to jedynie podleczę przestaję brać globulki i znowu nawraca. Powodzenia, mam nadzieję,że Ci sie uda
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:07   #3087
Lija28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 459
GG do Lija28
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez kasieek23 Pokaż wiadomość
Widze ze szalejemy kazda chce juz rodzic Ja tez Powiem szczeze ze brzuchol moj juz mi dziala na nerwy jest duzy i cieszki,ludzie sie gapia jak na wieloryba z minami mowiacymi " Boze ona jeszcze umie chodzic" Rodzinka tylko pyta"masz jakies bole,obiawy nadchodzacego porodu,jak sie czujesz,ile jeszcze ci zostalo?"Mam dos
Nie bede sie powtarzac... U mnie to samo!!! AAAle... maz zgodzil sie na przytulanki Jutro i pojutrze bedziemy wykurzac naszego maluszka to moze urodzi sie w terminie w poniedzialek....? TZ tez juz widac ma dosyc tego czekania

Udanegoo weekendu zycze
Lija28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:19   #3088
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

dziewczyny, nie wiem czy wszystkie z Was zaglądają na odchowalnię dlatego pozwolę sobie skopiować posta Izzi:

Laski!

Nowe rozdwojenie! Dostałam smsa od Nabuko która nie ma dostępu do netu a otrzymała wiadomość od od SabinaLg:
,,Dzisiaj o 12.30 urodziła się Klaudia przez cc. Ma 55 sm i waży 3300. Do domu wychodzimy w poniedziałek"
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:25   #3089
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Chyba kazda z Nas, której wybił juz 38 tydz. chciałaby urodzić... U mnie tydzień temu były skurcze i to dość bolesne-obudziły mnie w nocy- a teraz to tylko może ze dwa razy w ciągu dnia jakiś skurcz mnie złapie
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:26   #3090
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi!!!!!!!!!!!!!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.