Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-25, 20:55   #3061
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
A zamawiałaś jako cały zestaw czy osobno?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Osobno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 21:13   #3062
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Osobno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie przejrzałam i fajne mają tam rzeczy w korzystnych cenach. Chyba też się skuszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 06:55   #3063
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Moja córa śpi w śpiworku do dziś a ma już 16 miesięcy

Także z kolejnym maluchem też będziemy próbowali to praktykować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 07:42   #3064
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 698
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

dzień dobry


ja znalazłam idealny rożek, ale na razie rozsądek mnie powstrzymuje przed kupnem
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II

Edytowane przez gr8ania
Czas edycji: 2020-03-26 o 07:44
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 07:47   #3065
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dzień dobry


ja znalazłam idealny rożek, ale na razie rozsądek mnie powstrzymuje przed kupnem
Oo piękny skąd jest ten rożek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 07:53   #3066
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 698
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Oo piękny skąd jest ten rożek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malushki, niestety cena mnie nie przekonuje
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 07:56   #3067
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dzień dobry


ja znalazłam idealny rożek, ale na razie rozsądek mnie powstrzymuje przed kupnem
Czy to są Malushki? Zamawiałam od nich kokon i pościel na wymiar w pierwszej ciąży, mega mega mega! Jak wyjmę kokon z piwnicy to się pochwalę, pościel sprzedałam Mają super jakość, materiał porządny i wykonanie pierwsza klasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
malushki, niestety cena mnie nie przekonuje
Oo nie zauważyłam że napisałaś Ja naprawdę z całego serca polecam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 08:32   #3068
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja poczekam z rożkiem, na początek mam dwa cienkie otulacze, to zobaczę jak się to w ogóle będzie podobać dziecku. A na potem mam grubsze śpiworki, jakby nie działały to coś dokupię. Zresztą na razie muszę skończyć pranie tego, co mam, żeby się zorientować w brakach.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 08:53   #3069
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dzień dobry


ja znalazłam idealny rożek, ale na razie rozsądek mnie powstrzymuje przed kupnem
Gdyby nie to że nie mam zamiaru kupować rożka to ten byłby mój. Jakoś nie widzę potrzeby posiadania tego w miesiącach letnich.

Ale choruje na takie wzory. Piękne są. Mam ochotę w takich wzorach skompletować całość dla Malutkiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edit: teraz już wiem że niepotrzebnie zajrzałam na ich fb.... Dzięki Dziewczyny 🤣

Edytowane przez Enilis
Czas edycji: 2020-03-26 o 08:57
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 09:46   #3070
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cześć. Na ten moment wybrałabym pewnie taki piękny rożek, ale mam po starszym synu z Motherhood ten niebieski wzór z wkładem kokosowym. U nas był przydatny w szpital i max miesiąc po urodzeniu. Wtedy wydawał mi się koniecznością, no bo jak nosić takiego maluszka nie mając doświadczenia? Teraz nie wiem czy w ogóle się przyda. Zobaczymy jak wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 09:54   #3071
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Jejku jakie te rzeczy są piękne 😍 chyba oszaleje przy kompletacji wyprawki 😂

Ja planuje kupić zestaw dla noworodka od mamyginekolog a tam jest rożek więc drugiego nie będę kupować. A co do spiworku to na pewno będę próbować, na początek zaopatrzę się w jeden i zobaczymy czy malcowi będzie się to podobac 😉
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 09:57   #3072
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja myślę żeby kupić po jednym rożku, śpiworku i kokonie i zobaczyć czy to się sprawdzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 09:59   #3073
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Właśnie, w miesiącach letnich rożek to sama nie wiem, czy warto mieć a wczoraj też oglądałam i jestem już chora haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 10:01   #3074
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Tak chce jeszcze dokupic otulacz

W ogole czytam teraz ksiazke "W Paryzu dzieci nie grymasza" i jest bardzo ciekawa.
__________________
Overthinking does kill your happiness

Edytowane przez Roselyn
Czas edycji: 2020-03-26 o 10:02
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 10:38   #3075
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Kate94mouse Pokaż wiadomość
Jejku jakie te rzeczy są piękne chyba oszaleje przy kompletacji wyprawki

Ja planuje kupić zestaw dla noworodka od mamyginekolog a tam jest rożek więc drugiego nie będę kupować. A co do spiworku to na pewno będę próbować, na początek zaopatrzę się w jeden i zobaczymy czy malcowi będzie się to podobac
Ja dlatego właśnie wybrałam bodajże "moje pierwsze skarby" czy coś takiego dla pierwszej córki bo zależało mi na ubrankach a nie rożku czy tetrach

Ogólnie mają super jakość ale po pierwsze pajac ma tyle nap w kroku i na nóżkach że ani ja ani położne w szpitalu na początku nie wiedziałyśmy jak się do tego zabrać i zawsze jakaś napa została wolna bez pary No i ceny niestety też dość wysokie Ale gatunkowo super, dlatego kupiłam wtedy żeby mieć do szpitala zestaw i teraz może też się na coś skuszę


Ja bym chciała otulacz ale jeśli druga córka będzie taka jak pierwsza to za nic nie da się zamotać, Hania musiała mieć rączki na wolności Ale chyba kupię taki bambusowy bo na lato idealny żeby po prostu przykryć tym zamiast kocykiem Trochę przerażają mnie otulacze typu woombie, takie ciasne się wydają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:20   #3076
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Sama chciałam kilka rzeczy z Ali. Dla dziewczynek tyle tam pięknych rzeczy, z drugiej strony ciekawe jak z jakością. Ale w obecnej sytuacji sobie daruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------



Sama chciałam kilka rzeczy z Ali. Dla dziewczynek tyle tam pięknych rzeczy, z drugiej strony ciekawe jak z jakością. Ale w obecnej sytuacji sobie daruje.

Muszę w tym tygodniu zrobić badania, boję się jechać do laboratorium bo muszę się tam dostać Mpk a wiadomo... Z drugiej strony mogę jechać z Mężem w sobotę jak będzie miał wolne ale znów myślę że mogą być tam tłumy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam kilka ubrań z Ali, zarówno dla siebie jak i dla małej i bardzo różnie można trafić, część była bardzo fajna rzecz naprawdę kiepska. Warto czytać na forach opinie za to mam plecak do wózka z Ali i uwielbiam go.
Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Z Luxmedem fajnie, gdyby to nie oznaczało, że muszę zmieniać lekarza. Oczywiście jak chcę kontynuować leczenie tam, gdzie byłam, to mogę iść, nie muszę iść do placówki dla ciężarnych. Poza tym i tak się będę stresować - to że na badaniach są same ciężarne w żaden sposób nie gwarantuje, że się niczym nie zarażę.

Co do zakupów - nie pomyślałam wcześniej, że wirus do nas przyjdzie i termometru bezdotykowego nie będzie w żadnej aptece. A na allegro cwaniaki wołają min. 2x więcej. No nic, poczeka do lipca, może się doczekam.
Też niestety musiałam zmienić lekarza, w sumie to nie wiem co stało się z moim, bo nagle zniknęły mu grafiki w Luxmedzie...
kurczę my kupiliśmy bezdotykowy termometr i już był na gwarancji i generalnie jakoś kompletnie za każdym razem wychodzą nam różne temperatury i zdecydowanie wolę zwykłe elektryczne..
Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Miałyście przy poprzednich dzieciach lub teraz planujecie kupić śpiworki do spania? Co myślicie o nich? Zastanawiam się poważnie nad nim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam śpiworek i wydaje mi się fajny do momentu, kiedy dziecko nie zacznie się przewracać, chyba że jest taki z otworami na stópki ogólnie dużo bardziej sprawdził mi się rożek, ale teraz myślę, że pewnie na początku będę używała cienkiego kocyka bambusowego, albo pieluszki, jak będzie gorąco


Wczoraj odwołali mi przyszłotygodniowe prenatalne, ale udało mi się jeszcze zapisać na dzisiaj rano i już wiem na 100% że będziemy mieć drugą dziewczynkę zdrowa, 280g, termin zostaje 18/20 sierpnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 12:17   #3077
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dziewczyny, gratulacje z dobrych wieści, udanych badań i poznania płci dzieciaczków
Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Tak chce jeszcze dokupic otulacz

W ogole czytam teraz ksiazke "W Paryzu dzieci nie grymasza" i jest bardzo ciekawa.
Oo, dzięki, muszę dopisać do biblioteczki
Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
malushki, niestety cena mnie nie przekonuje
Tylko przez FB można kupować? Bo nie widzę strony sklepu.
Ja planuję kupić z Jukki rożek, gniazdko i może pościel. Na razie dostałam rożek od mamy ginekolog od siostry, ale chce kupić też taki sztywniejszy. Ten od mamy ginekolog ma ten plus, że można go prać w 90 st. więc mogę wyprać po szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 13:20   #3078
princessa8587
Raczkowanie
 
Avatar princessa8587
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 98
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dziewczyny, a ten otulacz bambusowy to jest taki zwykły kocyk prostokątny? Bo nie wiem za bardzo jak ma to wyglądać, zupełnie nie ogarniam jeszcze tych akcesoriów . I bambusowy jest najlepszy?
princessa8587 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 13:33   #3079
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Tylko przez FB można kupować? Bo nie widzę strony sklepu.
Ja planuję kupić z Jukki rożek, gniazdko i może pościel. Na razie dostałam rożek od mamy ginekolog od siostry, ale chce kupić też taki sztywniejszy. Ten od mamy ginekolog ma ten plus, że można go prać w 90 st. więc mogę wyprać po szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba nie mają sklepu, ja zamawiałam normalnie przez wiadomości na fb, dogadywałyśmy szczegóły, dostałam wycenę bo miałam pościel niestandardowych wymiarów, potem dane do przelewu, ogólnie kontakt na bieżąco był super także bez obaw

Cytat:
Napisane przez princessa8587 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ten otulacz bambusowy to jest taki zwykły kocyk prostokątny? Bo nie wiem za bardzo jak ma to wyglądać, zupełnie nie ogarniam jeszcze tych akcesoriów . I bambusowy jest najlepszy?
Ogólnie to chyba otulacz oznacza kilka rzeczy np. taki jakby kokonik na zasuwak lub wiązany żeby omotać dziecko ale też zwykły prostokątny którym można spowijać ale można też używać normalnie jak kocyka Ja będę zamawiać właśnie taki, upatrzyłam sobie na "poduszkowy zawrót głowy", co do materiału to zależy od pory roku, na lato bambus jest idealny bo jest lekki, oddychający, miękki, ma właściwości wręcz chłodzące bym powiedziała Muślin też super ale i normalna bawełna nie będzie zła Len na lato super ale widziałam tylko lniane pościele na razie. Ogólnie moim zdaniem zero minky na lato... Rodziłam w styczniu i było wtedy okej bo cieplutkie ale to zupełnie nie przepuszcza powietrza więc odradzam na ciepłe miesiące.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 13:34   #3080
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość

W ogole czytam teraz ksiazke "W Paryzu dzieci nie grymasza" i jest bardzo ciekawa.
Przeczytałam z pół książki jak Agatka wisiała mi na cycku, podobało mi się jak potem traktują dzieci, zwracają uwagę żeby np. mówiły dzień dobry, siedzą razem przy stole, ale początki macierzyństwa nie mój klimat. Oni tam bardzo szybko oddają dzieci do żłobka, nie propagują tak karmienia piersią wręcz namawiają na butelkę, dla mnie nie ma problemu żeby na kilka miesięcy (8-9M) być tylko dla dziecka ;-) Ja muszę wrócić do „jak mówić żeby maluchy nas słuchały” bo moja 2,5 latka ostatnio przegina ;-) fakt, pewnie ma już ma nas dosyć w domu ;-)))
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 15:17   #3081
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Przeczytałam z pół książki jak Agatka wisiała mi na cycku, podobało mi się jak potem traktują dzieci, zwracają uwagę żeby np. mówiły dzień dobry, siedzą razem przy stole, ale początki macierzyństwa nie mój klimat. Oni tam bardzo szybko oddają dzieci do żłobka, nie propagują tak karmienia piersią wręcz namawiają na butelkę, dla mnie nie ma problemu żeby na kilka miesięcy (8-9M) być tylko dla dziecka ;-) Ja muszę wrócić do „jak mówić żeby maluchy nas słuchały” bo moja 2,5 latka ostatnio przegina ;-) fakt, pewnie ma już ma nas dosyć w domu ;-)))
A tak tak absolutnie sie z Toba zgadzam w kwestii karmienia i zostania z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 15:35   #3082
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A tak tak absolutnie sie z Toba zgadzam w kwestii karmienia i zostania z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apropos karmienia piersią to ja jeszcze kp tż się ze mnie śmieje, że będę 6 lat bez przerwy karmić a ja serio zaczynam myśleć, czy to się w ogóle da w tandemie nie mam pomysłu, jak tego mojego ssaka odstawić... Już i tak tylko wieczór i czasem coś w nocy mu się przypomni, no ale nie wyobrażam sobie noworodka wiszącego na piersi non stop a do tego jeszcze usypianie starszaka w ten sposób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 15:42   #3083
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Apropos karmienia piersią to ja jeszcze kp tż się ze mnie śmieje, że będę 6 lat bez przerwy karmić a ja serio zaczynam myśleć, czy to się w ogóle da w tandemie nie mam pomysłu, jak tego mojego ssaka odstawić... Już i tak tylko wieczór i czasem coś w nocy mu się przypomni, no ale nie wyobrażam sobie noworodka wiszącego na piersi non stop a do tego jeszcze usypianie starszaka w ten sposób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może być wyzwanie ja się cieszę, że mój się odstawił sam. Najwidoczniej już nie potrzebował a ssak był z niego od urodzenia ogromny. Na wszystko zawsze najlepszy był cyc. Z drugim też planuje co najmniej rok kp albo dłużej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 15:55   #3084
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Apropos karmienia piersią to ja jeszcze kp tż się ze mnie śmieje, że będę 6 lat bez przerwy karmić a ja serio zaczynam myśleć, czy to się w ogóle da w tandemie nie mam pomysłu, jak tego mojego ssaka odstawić... Już i tak tylko wieczór i czasem coś w nocy mu się przypomni, no ale nie wyobrażam sobie noworodka wiszącego na piersi non stop a do tego jeszcze usypianie starszaka w ten sposób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile Twój ssak ma lat ? Moja w 90% zasypia ze mną więc liczę, że młode będę karmić a drugą ręką głaskać starsze ;-) ale jak będą mi się nawzajem budzić to oszaleje. Agata ciągle min raz budzi się w nocy i woła mleczko z butelki :-/

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A tak tak absolutnie sie z Toba zgadzam w kwestii karmienia i zostania z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciesze się ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 16:19   #3085
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
A ile Twój ssak ma lat ? Moja w 90% zasypia ze mną więc liczę, że młode będę karmić a drugą ręką głaskać starsze ;-) ale jak będą mi się nawzajem budzić to oszaleje. Agata ciągle min raz budzi się w nocy i woła mleczko z butelki :-/



Ciesze się ;-)
Dziś mu stuknęło 2 lata i 4 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 17:06   #3086
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Dziś mu stuknęło 2 lata i 4 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to długo karmisz ;-) ja kiedyś mówiłam, że chodzącego dziecka nie będę karmić a potem dałam radę do 15 M ;-) i wróciłam do pracy, musiałam jechać na szkolenie. Miałam koleżanki co dawały radę dwójkę, tylko jest ciężko bo to starsze zazdrosne a wiadomo pierwszeństwo ma maluszek ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 19:13   #3087
princessa8587
Raczkowanie
 
Avatar princessa8587
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 98
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość

Ogólnie to chyba otulacz oznacza kilka rzeczy np. taki jakby kokonik na zasuwak lub wiązany żeby omotać dziecko ale też zwykły prostokątny którym można spowijać ale można też używać normalnie jak kocyka Ja będę zamawiać właśnie taki, upatrzyłam sobie na "poduszkowy zawrót głowy", co do materiału to zależy od pory roku, na lato bambus jest idealny bo jest lekki, oddychający, miękki, ma właściwości wręcz chłodzące bym powiedziała Muślin też super ale i normalna bawełna nie będzie zła Len na lato super ale widziałam tylko lniane pościele na razie. Ogólnie moim zdaniem zero minky na lato... Rodziłam w styczniu i było wtedy okej bo cieplutkie ale to zupełnie nie przepuszcza powietrza więc odradzam na ciepłe miesiące.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



O dziękuję to już coś więcej wiem, będę w takim razie celować w taki bambusowy. Taki najmniejszy 70x50 cm na początek wystarczy czy brać od razu większy?
princessa8587 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 19:57   #3088
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Podziwiam Was dziewczyny za to karmienie, za wytrwałość, dla mnie jesteście mega !! Po cichu zazdroszczę ale w taki pozytywny sposób i mam nadzieję że tym razem mi się uda też

Cytat:
Napisane przez princessa8587 Pokaż wiadomość
O dziękuję to już coś więcej wiem, będę w takim razie celować w taki bambusowy. Taki najmniejszy 70x50 cm na początek wystarczy czy brać od razu większy?
Ja bym szukała jednak ciut większego np. 70×100

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 20:13   #3089
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Podziwiam Was dziewczyny za to karmienie, za wytrwałość, dla mnie jesteście mega !! Po cichu zazdroszczę ale w taki pozytywny sposób i mam nadzieję że tym razem mi się uda też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uda się ja mam w domu „po prostu piersią” i nawet jeszcze nie zaczęłam :-( ale myśle, że warto się wspomóc jakąś literaturą. No i przede wszystkim doradczyni laktacyjna, ja miałam to szczęście, że młoda dobrze współpracowała i trochę pomogli przystawiać w szpitalu i potem położna, ale nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Ja za to za chwile zacznę szukać doradczyni chustonoszenia w swojej okolicy bo tym razem nie popuszczę tego tematu
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 20:31   #3090
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Uda się ja mam w domu „po prostu piersią” i nawet jeszcze nie zaczęłam :-( ale myśle, że warto się wspomóc jakąś literaturą. No i przede wszystkim doradczyni laktacyjna, ja miałam to szczęście, że młoda dobrze współpracowała i trochę pomogli przystawiać w szpitalu i potem położna, ale nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Ja za to za chwile zacznę szukać doradczyni chustonoszenia w swojej okolicy bo tym razem nie popuszczę tego tematu
U mnie w mieście jest tylko jedna cdl, pracuje tylko w szpitalu i nie można się umówić na prywatne konsultacje Po porodzie podczas pobytu w szpitalu była u mnie raz na jakieś 15 minut... U mnie głównym problemem są mega płaskie brodawki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.