Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 22:45   #3061
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiam się nad ściętym pędzlem 266 naturalne włosie czy identyczny z syntetycznym i "odkryłam" filmiki podglądowe.
Co o nich sądzicie? tylko ja ich wcześniej nie widziałam???
Pieję z zachwytu normalnie i nabieram ochoty na coraz więcej rzeczy

http://www.maccosmetics.com/product/...PRODUCT_ID=386
jest niezły, ale w moim odczuciu niezły jest tez skosny syntetyczny z inglot, ma miekkie gładkie włosie, bardzo go lubie do kremowych linerów
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 21:14   #3062
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Witajcie Wizażanki,

Czy któraś z Was kupuje na e-bay cienie MAC'a? Ja się czaję od dłuższego czasu, ale nie mam paypala, a właściwie to nie za bardzo opłaca mi się zakładać. Przy okazji chciałabym też kupić kredki NYX. Czy byłby ktoś chętny pomóc w zakupie??
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 21:18   #3063
kichmas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Witajcie!

Jestem tu nowa, totalna amatorka z zapałem, żeby się czegoś ciekawego nauczyć. Zamówiłam pędzle z allegro (ale jeszcze przed lektura waszego forum i obawiam się, że przyjdą podróbki). Mam jednak nadzieję, że cokolwiek się da nimi zdziałać. Czekam też na przesyłkę odsypek z allegro.
Klikam i będe tworzyć z Finlandii. Mamy tu 2 sklepy M.A.C. a właściwie stoiska w domach handlowych. Dziś odwiedziłąm jedno z nich. Wielkością nie powala, nie mam porówniania z polskimi.
Pewnie interesują Was ceny. Oto co zapamiętałam.
Cienie pojedyńcze 15e,
Zestwy cieni (6 odcieni) 42e,
kredki o dłuższej trwałości bez temperowania 17e,
kredki do temperóki 15e,
podkłady od 27e + 4e za pompkę.
Ogólnie powiedziano mi, że mają mniej niż połowę asortymentu, a także że cieni mająmniej niż pigmentów.
Ja zdecydowałam się na podkład i czarną kredkę. Jakis początek kolekcji MACowej Poczekamna odsypki z allegro, moze wówczas zdecyduję się na jakiś zakup, ale ceny mnie przygnębiają Czy w Pl jest dużo taniej? drożej?
Pozdrawiam wszystkich MACowiczów
kichmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 21:40   #3064
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Prosze powiedzcie mi czy ze strony maca w uk mozna zamiawiac kosmetyki on-line??
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 22:00   #3065
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Prosze powiedzcie mi czy ze strony maca w uk mozna zamiawiac kosmetyki on-line??

Czasem można nawet trafić na promocję: przy zamówieniu powyżej 50 funtów przesyłka gratis Tylko mówimy o stronie www.maccosmetics.co.uk
szkoda, że u nas tak nie ma...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 22:15   #3066
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Prosze powiedzcie mi czy ze strony maca w uk mozna zamiawiac kosmetyki on-line??

Ja na tej stronce zamawialam dwa razy i musze przyznac, ze dostarczyli kosmetyki w ekspresowym tempie i ladnie zapakowane .

Pozatym jesli suskrybujesz ich strone, przysla Ci maila z kodem na gratisowa przesylke o dowolnej wartosci


Aaaaa ..... i musze sie pochwalic, ze bylam wczoraj w MAC-u troche poMACac, bo kompletuje wishliste. A moj slubny mi to kupi na lotnisku (bo podobno taniej)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 22:24   #3067
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Czasem można nawet trafić na promocję: przy zamówieniu powyżej 50 funtów przesyłka gratis Tylko mówimy o stronie www.maccosmetics.co.uk
szkoda, że u nas tak nie ma...
Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ja na tej stronce zamawialam dwa razy i musze przyznac, ze dostarczyli kosmetyki w ekspresowym tempie i ladnie zapakowane .

Pozatym jesli suskrybujesz ich strone, przysla Ci maila z kodem na gratisowa przesylke o dowolnej wartosci
Ooh, bardzo dziekuje Dziewczyny!!! SWIETNIE (niestety tu gdzie przyszlo mi mieszkac, nie mam dostepu do Mac-a)
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 11:30   #3068
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

a ja stwierdziłam, że chyba zakupię jeszcze Studio fix... nie zauważyłam zapychania, świetnie mnie kryje, idealny na zimę kolorek (dla bledziocha), do dziwacznego zapaszku też przywykłam... jestem z próbki bardzo zadowolona

aaaaa już się nie mogę doczekać piątku
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 22:42   #3069
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ja stwierdziłam, że chyba zakupię jeszcze Studio fix... nie zauważyłam zapychania, świetnie mnie kryje, idealny na zimę kolorek (dla bledziocha), do dziwacznego zapaszku też przywykłam... jestem z próbki bardzo zadowolona

aaaaa już się nie mogę doczekać piątku
mam bilety, bede o 13.20
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 22:45   #3070
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

idę się na chwilę położyć, bo po 2ej wyjazd na lotnisko
Wasze łupy mam spakowane w podręcznym, co by mi ich nie uszkodzili

do zobaczenia
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 11:10   #3071
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
idę się na chwilę położyć, bo po 2ej wyjazd na lotnisko
Wasze łupy mam spakowane w podręcznym, co by mi ich nie uszkodzili

do zobaczenia
Hihi już się nie mogę doczekać

Byłam wczoraj w MACu w Złotych i poprosiłam o dobór podkładu matowego w płynie dla cery mieszanej skłonnej do przesuszeń. Pani cały czas rozmawiała ze mną o odcieniach NC20/25/30 i niby taki dostałam ale w domu zobaczyłam że próbka jest podpisana NW25.
Sfrustrowałam się trochę bo próby wieczorem wypadły całkiem całkiem, natomiast rano próba wypadła nieciekawie. Podkład odznacza mi się na skórze a po półgodzinie znikł wygląda na to że się całkowicie wchłonął mimo , że miałam bazę (jakaś polska wprawdzie) chlip
Może powinnam się udać do jakiejś konkretnej osoby w MACu po pomoc polecicie kogoś?

Kamilu, Ty wspominałeś, że znasz dziewczyny z MAca więc może polecisz mi kogoś
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 13:18   #3072
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
idę się na chwilę położyć, bo po 2ej wyjazd na lotnisko
Wasze łupy mam spakowane w podręcznym, co by mi ich nie uszkodzili

do zobaczenia
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 18:08   #3073
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
mam bilety, bede o 13.20
razem z Dominiką ? bo bardzo chętnie odbiorę Was z dworca
a o której macie powrotny pociąg?
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
idę się na chwilę położyć, bo po 2ej wyjazd na lotnisko
Wasze łupy mam spakowane w podręcznym, co by mi ich nie uszkodzili

do zobaczenia

hihi tony kosmetyków pod ręką
nie zdziwią się na cle?

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Hihi już się nie mogę doczekać

Byłam wczoraj w MACu w Złotych i poprosiłam o dobór podkładu matowego w płynie dla cery mieszanej skłonnej do przesuszeń. Pani cały czas rozmawiała ze mną o odcieniach NC20/25/30 i niby taki dostałam ale w domu zobaczyłam że próbka jest podpisana NW25.
Sfrustrowałam się trochę bo próby wieczorem wypadły całkiem całkiem, natomiast rano próba wypadła nieciekawie. Podkład odznacza mi się na skórze a po półgodzinie znikł wygląda na to że się całkowicie wchłonął mimo , że miałam bazę (jakaś polska wprawdzie) chlip
Może powinnam się udać do jakiejś konkretnej osoby w MACu po pomoc polecicie kogoś?

Kamilu, Ty wspominałeś, że znasz dziewczyny z MAca więc może polecisz mi kogoś
eustachy a Ty nie zjawisz się na zlocie MAComaniaczko?? bilecik na pociąg i dalej!
a co do podkładu... kurczę... ciężko Ci będzie znaleźć matujący nie przesuszający... ja od siebie mogę polecić (nie wiem czy testowałaś) Revlona Colorstay. Ze wszystkich jakie testowałam ten wysusza najmniej.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 08:36   #3074
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

hihi tony kosmetyków pod ręką
nie zdziwią się na cle?
coś im się zaświeciło na tym ichnim monitorku i Pan się dobrał do mojego bagażu no i się zdziwił
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 08:43   #3075
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
coś im się zaświeciło na tym ichnim monitorku i Pan się dobrał do mojego bagażu no i się zdziwił
już w PL???

ale Pan chyba nie zatrzymał nic??
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 09:06   #3076
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
razem z Dominiką ? bo bardzo chętnie odbiorę Was z dworca
a o której macie powrotny pociąg?


hihi tony kosmetyków pod ręką
nie zdziwią się na cle?


eustachy a Ty nie zjawisz się na zlocie MAComaniaczko?? bilecik na pociąg i dalej!
a co do podkładu... kurczę... ciężko Ci będzie znaleźć matujący nie przesuszający... ja od siebie mogę polecić (nie wiem czy testowałaś) Revlona Colorstay. Ze wszystkich jakie testowałam ten wysusza najmniej.
Bardzo żałuję bo bym z chęcią przyjechała, ale niestety nie dałam rady, może na następny zlocik mi się uda
Tak mówisz , pomyślałam o tym matowym bo pamiętam, że pisałaś o satinfinish , że twarz może robić za latarkę Oj coś czuję, że z podkładem nie będzie takie hop siup

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
coś im się zaświeciło na tym ichnim monitorku i Pan się dobrał do mojego bagażu no i się zdziwił
Normalnie chwila grozy ale nic nie zabrał??
i Marta tłumacząca , że to wszystko na jej prywatny użytek
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 10:49   #3077
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Marti witaj w Polsce


A tu coś na pokuszenie, nie kupię, ale chociaż sobie popatrzę

http://www.temptalia.com/mac-warm-co...er-2009-photos
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 17:15   #3078
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dziewczyny napaliłam się na pigmenty MAC ale jest taki wybór kolorów, że nie mogę się zdecydować! Pomożecie?
Wstępnie zdecydowałam się na odcień deep blue green. Chcę kupić odsypkę na allegro bo nigdzie nie mogę sprawdzić jak kolorki wyglądają na żywo. Jak dotąd używałam głównie brązów i złota i chcę spróbować czegoś nowego. Dla ułatwienia zadania wkleję swoje zdjęcie. Mam szaro-zielone oczy i cerę ze złotym odcieniem. Od razu mówię, że w typowych zieleniach nie czuję się dobrze.
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:38   #3079
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Marti witaj w Polsce


A tu coś na pokuszenie, nie kupię, ale chociaż sobie popatrzę

http://www.temptalia.com/mac-warm-co...er-2009-photos
moje kolory szminek i błyszczyków, ciekawe kiedy będą w Polsce
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 19:06   #3080
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
Dziewczyny napaliłam się na pigmenty MAC ale jest taki wybór kolorów, że nie mogę się zdecydować! Pomożecie?
Wstępnie zdecydowałam się na odcień deep blue green. Chcę kupić odsypkę na allegro bo nigdzie nie mogę sprawdzić jak kolorki wyglądają na żywo. Jak dotąd używałam głównie brązów i złota i chcę spróbować czegoś nowego. Dla ułatwienia zadania wkleję swoje zdjęcie. Mam szaro-zielone oczy i cerę ze złotym odcieniem. Od razu mówię, że w typowych zieleniach nie czuję się dobrze.

a nie chciałabyś spróbować np fioletów MACowych? nie masz problemów z cieniami pod oczami, więc możesz spokojnie fioletów używać... a MAC ma przepiękne śliwki, fiolety, liliowe odcienie... ładnie tez byłoby Ci w takich ciepłych brzoskwinkach typu Deckchair czy Melon... ale ja żadna specjalistka, poczekaj na opinie bardziej biegłych ode mnie co do zieleni - piękna jest Golden Olive
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 19:33   #3081
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
Dziewczyny napaliłam się na pigmenty MAC ale jest taki wybór kolorów, że nie mogę się zdecydować! Pomożecie?
Wstępnie zdecydowałam się na odcień deep blue green. Chcę kupić odsypkę na allegro bo nigdzie nie mogę sprawdzić jak kolorki wyglądają na żywo. Jak dotąd używałam głównie brązów i złota i chcę spróbować czegoś nowego. Dla ułatwienia zadania wkleję swoje zdjęcie. Mam szaro-zielone oczy i cerę ze złotym odcieniem. Od razu mówię, że w typowych zieleniach nie czuję się dobrze.
Grape, Naked (piękny bazowy), mogłabyś spróbować Teal (turkus), z moich ulubionych to jeszcze Mauvement i Chocolate Brown, może jeszcze Cocomotion, to z brązów, złotawy odcień całkiem ładny to Jardin Aires, a jak chcesz poszaleć przy zielonkawych oczach, to polecam kreskę z Fuchsii sprawdziłam na swoich zielonkawych oczach, wygląda cudnie. Piękny granat warty uwagi to Naval Blue, a rozświetlacz, który dużo ludzi lubi to Vanilla. Z pigmentami MACa jest taka sprawa, że do końca nie wiadomo, jaki mają kolor często każdy widzi je inaczej (a Sienna ma i tak zielony odcień ) Także myślę, że po prostu popatrz na opisy w aukcjach, może coś Cię skusi Inaczej - na pewno coś Cię skusi
No i pochwal się na co się skusiłaś Aha, a co do Melona - miałam i mi nie podpasował, ale wiem, że jest bardzo lubiany

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
moje kolory szminek i błyszczyków, ciekawe kiedy będą w Polsce
Nie wiem kiedy, ale mam nadzieję, że w ogóle będą
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2009-11-24 o 19:34
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:02   #3082
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

mam złą wiadomość

mój piątkowy przyjazd do Poznania stoi pod znakiem zapytania
miałam dziś pewien niefajny zabieg u chirurga i drugi mam właśnie w piątek nie wiem nawet czy pojadę w czwartek mierzyć suknie ślubne.. a nawet jeśli pojadę, to na pewno w Poznaniu na noc nie zostanę, tak jak planowałam.. zabieg mam w piątek o 11.30, ale doktor będzie szedł prosto z przychodni i może się spóźnić.. dziś czekałam na niego prawie godzinę nie wiem więc o której będę 'po' i czy będzie sens jechać do Poznania.. poza tym nie wiem czy po takim cięciu, to rozsądne jechać tak sobie samemu pociągiem

przepraszam też dziewczyny, którym obiecałam dziś wysłać MACzki.. ale przez ten zabieg nie miałam do tego głowy.. ale obiecuję, że wyślę jutro.. zaraz biorę się za ich spakowywanie

jejciu, nie wiem co zrobić z tym piątkiem
może przyjedźcie do mnie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:49   #3083
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cześć dziewczyny....Ja już coraz częściej do MACa zachodzę. Najpierw była pomadka , pózniej kredka , pożniej baza, dzisiaj korektor i krem pod oczy... Wciąga mnie MAC Podkładów raczej nie spróbuje, uzywam minerałków , ale kolorowe kosmetyki mnie wciągają. Napaliłam się na duza paletkę która sie uzupełnia jak chce ( chyba wiecie o która chodzi, chyba z 12 kolorów ) , ale kosztowała 500 zl na polskie..ale za miesiąc ją kupie
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:02   #3084
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mam złą wiadomość

mój piątkowy przyjazd do Poznania stoi pod znakiem zapytania
miałam dziś pewien niefajny zabieg u chirurga i drugi mam właśnie w piątek nie wiem nawet czy pojadę w czwartek mierzyć suknie ślubne.. a nawet jeśli pojadę, to na pewno w Poznaniu na noc nie zostanę, tak jak planowałam.. zabieg mam w piątek o 11.30, ale doktor będzie szedł prosto z przychodni i może się spóźnić.. dziś czekałam na niego prawie godzinę nie wiem więc o której będę 'po' i czy będzie sens jechać do Poznania.. poza tym nie wiem czy po takim cięciu, to rozsądne jechać tak sobie samemu pociągiem

przepraszam też dziewczyny, którym obiecałam dziś wysłać MACzki.. ale przez ten zabieg nie miałam do tego głowy.. ale obiecuję, że wyślę jutro.. zaraz biorę się za ich spakowywanie

jejciu, nie wiem co zrobić z tym piątkiem
może przyjedźcie do mnie
pomału... a jak długo trwa ten zabieg? i jak długo Ty jedziesz do Poznania od siebie? Kamil mówił coś o tym, że moglibyście wracać razem...? zawsze nie byłabyś sama...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:20   #3085
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mam złą wiadomość

mój piątkowy przyjazd do Poznania stoi pod znakiem zapytania
miałam dziś pewien niefajny zabieg u chirurga i drugi mam właśnie w piątek nie wiem nawet czy pojadę w czwartek mierzyć suknie ślubne.. a nawet jeśli pojadę, to na pewno w Poznaniu na noc nie zostanę, tak jak planowałam.. zabieg mam w piątek o 11.30, ale doktor będzie szedł prosto z przychodni i może się spóźnić.. dziś czekałam na niego prawie godzinę nie wiem więc o której będę 'po' i czy będzie sens jechać do Poznania.. poza tym nie wiem czy po takim cięciu, to rozsądne jechać tak sobie samemu pociągiem

przepraszam też dziewczyny, którym obiecałam dziś wysłać MACzki.. ale przez ten zabieg nie miałam do tego głowy.. ale obiecuję, że wyślę jutro.. zaraz biorę się za ich spakowywanie

jejciu, nie wiem co zrobić z tym piątkiem
może przyjedźcie do mnie
Ojjj...powodzenia z chirurgami A na paczki poczekamy Nie martw się

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny....Ja już coraz częściej do MACa zachodzę. Najpierw była pomadka , pózniej kredka , pożniej baza, dzisiaj korektor i krem pod oczy... Wciąga mnie MAC Podkładów raczej nie spróbuje, uzywam minerałków , ale kolorowe kosmetyki mnie wciągają. Napaliłam się na duza paletkę która sie uzupełnia jak chce ( chyba wiecie o która chodzi, chyba z 12 kolorów ) , ale kosztowała 500 zl na polskie..ale za miesiąc ją kupie
15 kolorów - kup kup, a potem fotki całego zbioru wrzuć I od MACa raczej już się nie uwolnisz
Witamy w naszym gronie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:22   #3086
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Marti współczuję i trzymam kciuki za Wasze spotkanie!
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:34   #3087
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ojjj...powodzenia z chirurgami A na paczki poczekamy Nie martw się



15 kolorów - kup kup, a potem fotki całego zbioru wrzuć I od MACa raczej już się nie uwolnisz
Witamy w naszym gronie
hihihi..juz powiedziałam w sklepie że wróce za tydzień...dziewczyny strasznie miłe. Poszłam dzisiaj po korektor poniewaz mam straszne cienie po pewnym zabiegu które wyglądają strasznie. Dziewczyna nałozyła mi dwa odcienie...po kilku minutach rozmowy korektor zaczął się jakby wazyc lub zbierać w wgłębieniach. Kobieta przyzanał że rzeczywiście jakby cos się zaczęło z nim dziać..kazała mi pójśc do domu i zobaczyc jak będzie wyglądał po kilku godzinach. Poszłam do domu , zjadłam obiad , przyszła sąsiadka na ploty więc zapomniałam spojrzec na oczy...Po kilku godzinach poszłam do łazienki i spojrzałam w lustro-korektor idealnie zastygł i pokrył Poleciałam kupić No i jeszce mi wcisnęła krem pod oczy...ciekawa jestem czy jest dobry...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:55   #3088
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mam złą wiadomość

mój piątkowy przyjazd do Poznania stoi pod znakiem zapytania
miałam dziś pewien niefajny zabieg u chirurga i drugi mam właśnie w piątek nie wiem nawet czy pojadę w czwartek mierzyć suknie ślubne.. a nawet jeśli pojadę, to na pewno w Poznaniu na noc nie zostanę, tak jak planowałam.. zabieg mam w piątek o 11.30, ale doktor będzie szedł prosto z przychodni i może się spóźnić.. dziś czekałam na niego prawie godzinę nie wiem więc o której będę 'po' i czy będzie sens jechać do Poznania.. poza tym nie wiem czy po takim cięciu, to rozsądne jechać tak sobie samemu pociągiem

przepraszam też dziewczyny, którym obiecałam dziś wysłać MACzki.. ale przez ten zabieg nie miałam do tego głowy.. ale obiecuję, że wyślę jutro.. zaraz biorę się za ich spakowywanie

jejciu, nie wiem co zrobić z tym piątkiem
może przyjedźcie do mnie
Powodzenia a paczkami się nie przejmuj poczekamy

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

a nie chciałabyś spróbować np fioletów MACowych? nie masz problemów z cieniami pod oczami, więc możesz spokojnie fioletów używać... a MAC ma przepiękne śliwki, fiolety, liliowe odcienie... ładnie tez byłoby Ci w takich ciepłych brzoskwinkach typu Deckchair czy Melon... ale ja żadna specjalistka, poczekaj na opinie bardziej biegłych ode mnie co do zieleni - piękna jest Golden Olive
Tak Melon i Golden Olive to jest to! Oliwke mam a na Melona się czaje
A osobiście polecam tez Paradisco, cudny brzoskwiniowy odcien .

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Grape, Naked (piękny bazowy), mogłabyś spróbować Teal (turkus), z moich ulubionych to jeszcze Mauvement i Chocolate Brown, może jeszcze Cocomotion, to z brązów, złotawy odcień całkiem ładny to Jardin Aires, a jak chcesz poszaleć przy zielonkawych oczach, to polecam kreskę z Fuchsii sprawdziłam na swoich zielonkawych oczach, wygląda cudnie. Piękny granat warty uwagi to Naval Blue, a rozświetlacz, który dużo ludzi lubi to Vanilla. Z pigmentami MACa jest taka sprawa, że do końca nie wiadomo, jaki mają kolor często każdy widzi je inaczej (a Sienna ma i tak zielony odcień ) Także myślę, że po prostu popatrz na opisy w aukcjach, może coś Cię skusi Inaczej - na pewno coś Cię skusi
No i pochwal się na co się skusiłaś Aha, a co do Melona - miałam i mi nie podpasował, ale wiem, że jest bardzo lubiany



Nie wiem kiedy, ale mam nadzieję, że w ogóle będą
Fakt to jest podstawowe pytanie

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-11-24 o 21:52
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:55   #3089
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
hihihi..juz powiedziałam w sklepie że wróce za tydzień...dziewczyny strasznie miłe. Poszłam dzisiaj po korektor poniewaz mam straszne cienie po pewnym zabiegu które wyglądają strasznie. Dziewczyna nałozyła mi dwa odcienie...po kilku minutach rozmowy korektor zaczął się jakby wazyc lub zbierać w wgłębieniach. Kobieta przyzanał że rzeczywiście jakby cos się zaczęło z nim dziać..kazała mi pójśc do domu i zobaczyc jak będzie wyglądał po kilku godzinach. Poszłam do domu , zjadłam obiad , przyszła sąsiadka na ploty więc zapomniałam spojrzec na oczy...Po kilku godzinach poszłam do łazienki i spojrzałam w lustro-korektor idealnie zastygł i pokrył Poleciałam kupić No i jeszce mi wcisnęła krem pod oczy...ciekawa jestem czy jest dobry...

Krem pod oczy zachwalany, myślę, że będziesz zadowolona, same dobre rzeczy słyszałam (sama nie potestowałam )
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 23:06   #3090
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Zdam relację na pewno
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.