Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-04, 11:25   #3091
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

No ja rozumiem że chłopak nie był zadowolony z tego, że jego dziewczyna chodzi do kolegów do domu,pije piwo,ogląda tv. Ok niby wszystko fajnie nic nie robią..ale hmm no moim zdaniem,jak sie ma chłopaka to sie takich rzeczy nie robi,fakt niby nie ma w tym nic złego jeśli tylko sie kumpluja a chłopak powinien mieć zaufanie do dziewczyny ALE..rozumiem.
Tak samo ja nie byłabym zadowolona gdyby mój chłopak chodził do swoich koleżanek do domu i piwko sobie pił i świetnie sie bawił i jakos..dziwnie by mi z tym było.
Jeszcze na mieście sie spotkac coś zjeść,iść na piwo/kawe ale do domu ..
wyobraźnia pracuje
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 11:32   #3092
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Pisanych jajeczek,
Wierzbowych bazieczek,
Kiełbasy święconej,
Dużo chrzanu do niej,
Baby polukrzonej,
Kukiełki pleconej,
Zmartwychwstania w duszy
I Wiosny... po uszy!
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 12:11   #3093
She is pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 491
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Znałam dwa takie przypadki i z oboma nie wyszło.. Alergicznie reaguję teraz na facetów otoczonych wianuszkiem koleżanek..
Ja też. Miałam dwóch facetów, którzy mieli mnóstwo koleżanek, przyjaciółek itp. Właściwie więcej koleżanek niż kolegów. Po prostu w to nie wierzę, że któreś do drugiego kiedyś nie startowało. Tysiąc razy bardziej wolę, żeby facet poszedł na piwo z kolegami niż wyskoczył z koleżanką. Jak mój były szedł z kolegami na imprezę, to wręcz się cieszyłam i była zadowolona, że się dobrze bawi!
She is pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 12:16   #3094
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez She is pink Pokaż wiadomość
Ja też. Miałam dwóch facetów, którzy mieli mnóstwo koleżanek, przyjaciółek itp. Właściwie więcej koleżanek niż kolegów. Po prostu w to nie wierzę, że któreś do drugiego kiedyś nie startowało. Tysiąc razy bardziej wolę, żeby facet poszedł na piwo z kolegami niż wyskoczył z koleżanką. Jak mój były szedł z kolegami na imprezę, to wręcz się cieszyłam i była zadowolona, że się dobrze bawi!
Dokładnie tak!
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 12:19   #3095
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez She is pink Pokaż wiadomość
Ja też. Miałam dwóch facetów, którzy mieli mnóstwo koleżanek, przyjaciółek itp. Właściwie więcej koleżanek niż kolegów. Po prostu w to nie wierzę, że któreś do drugiego kiedyś nie startowało. Tysiąc razy bardziej wolę, żeby facet poszedł na piwo z kolegami niż wyskoczył z koleżanką. Jak mój były szedł z kolegami na imprezę, to wręcz się cieszyłam i była zadowolona, że się dobrze bawi!
Ja tak samo nie miałam nic przeciwko jak wychodził z kolegami na piwo/mecz cokolwiek,wiadomo ma do tego prawo, tak samo jak ja do spotkań z koleżankami ,ale Ci co maja ''dużo koleżanek'' to strata czasu.
Nie miałam nigdy takiego Tż i nie zniosłabym
wchodze dajmy na to na fb a on słodkie komcie pod fotkami innych lasek
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 14:19   #3096
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Matheyas Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że się wtrącam.
Wczoraj czytałem pewny wątek na forum, który przerodził się w kłótnię. Mianowicie chodziło o sytuację, gdzie kobieta w związku spotykała się z kolegą/kolegami. Miedzy innymi chodziła do jego/ich mieszkania (oglądać TV, pić piwo i coś tam jeszcze było)
Wiecie wszystko w porządku, ale....

Kobiety z forum były bardzo negatywnie nastawione do twórcy tematu jak i jego jedynego "obrońcy". Negatywne nastawienie - krytykowali go, o to że jest zazdrosny, że ma pretensje itd. Tłumacząc, że takie zachowanie to jest norma.

Tutaj natomiast piszecie, zupełnie odwrotnie do odwrotnej sytuacji

Ps.
Szukałem i nie mogłem znaleźć tamtego tematu. Owszem nie czytałem od deski do deski, dlatego starałem się bardziej ogólnikowo napisać. Mogłem pomylić niektóre fakty.
Hehe, to chyba ja byłem tym "obrońcą".

To jest ten temat:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=809390

Wszyscy jadą po autorze, że zazdrośnik bo dziewczę "zaledwie" chodzi do innego faceta do domu, posiedzieć z nim sam na sam. Nie ma prawa jej hehe "ograniczać" , gdzie w ogóle "zaufanie", a w ogóle to ma "niskie poczucie wartości" bo boi się, że odejdzie z innym

A tutaj koleś sobie pisze sms'ki z koleżankami i ... zazdrość w tym przypadku jest czymś zupełnie naturalnym Wszystkie kobiety się zgadzają z koleżanką (żeby nie było, też się z nią zgadzam ).

Ehhh, podwójne standardy Brawo Dlatego lubię to forum - wszystko można przeczytać z tak kosmicznie innej strony, koleżank-psiapsiółki wizażowe tak potrafią siebie wzajemnie nakręcać, że jest to niezły materiał badawczy dla faceta

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2015-04-04 o 14:23
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 14:34   #3097
She is pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 491
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
Ja tak samo nie miałam nic przeciwko jak wychodził z kolegami na piwo/mecz cokolwiek,wiadomo ma do tego prawo, tak samo jak ja do spotkań z koleżankami ,ale Ci co maja ''dużo koleżanek'' to strata czasu.
Nie miałam nigdy takiego Tż i nie zniosłabym
wchodze dajmy na to na fb a on słodkie komcie pod fotkami innych lasek
A tyle mitów jest, że dziewczyny się wkurzają, jak facet wychodzi z kolegami! To naprawdę jest wielkie szczęście! Lepiej, jak facet wychodzi z kolegami niż z koleżankami. Już jestem po dwóch takich przypadkach i wiem, że trzeba od takiego faceta od razu wiać.
She is pink jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 17:52   #3098
Matheyas
Raczkowanie
 
Avatar Matheyas
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 152
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Hehe, to chyba ja byłem tym "obrońcą".

To jest ten temat:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=809390

Wszyscy jadą po autorze, że zazdrośnik bo dziewczę "zaledwie" chodzi do innego faceta do domu, posiedzieć z nim sam na sam. Nie ma prawa jej hehe "ograniczać" , gdzie w ogóle "zaufanie", a w ogóle to ma "niskie poczucie wartości" bo boi się, że odejdzie z innym

A tutaj koleś sobie pisze sms'ki z koleżankami i ... zazdrość w tym przypadku jest czymś zupełnie naturalnym Wszystkie kobiety się zgadzają z koleżanką (żeby nie było, też się z nią zgadzam ).

Ehhh, podwójne standardy Brawo Dlatego lubię to forum - wszystko można przeczytać z tak kosmicznie innej strony, koleżank-psiapsiółki wizażowe tak potrafią siebie wzajemnie nakręcać, że jest to niezły materiał badawczy dla faceta
Hahaha, dokładnie

Jestem tutaj zaledwie jeden dzień, a już dzięki Wam rozwiązałem kilka zagadek związanych z moimi eks
Było warto.
__________________
Nie żądaj czegoś od kogoś, jeżeli sam nie potrafisz tego dać.

W telewizji tego nie mówią:
https://www.youtube.com/user/CEPERolkV8

"Bo nie o to chodzi by zmieniać świnię przy korycie, tylko koryto im zabrać."
Janusz Korwin Mikke
Matheyas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 18:35   #3099
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Że tak się wtrącę:
Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Wszyscy jadą po autorze(...)
Doprawdy? Wszyscy?

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Ehhh, podwójne standardy Brawo
Wskaż mi wizażankę z tamtego wątku, upierającą się w nim, że wychodzenie z płcią przeciwną to norma w związku, która w tym wątku twierdzi coś zupełnie innego. A potem rzucaj "podwójnymi standardami".
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 18:45   #3100
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Gregorius sam najpierw wyjeżdża z podwójnymi standardami (vide temat kobieta, która ma wielu partnerów seksualnych to... coś tam, a facet to jest ok czyli średniowiecze do kwadratu), teraz oskarżenia względem wizażanek o takie nierówne podejście. Ja w przytoczonym wątku "czy zajęta kobieta może sama wychodzić sobie z kolegami" nie zauważyłam żadnych podwójnych standardów.
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:04   #3101
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Dziewczyny, mam problem z jednym panem... myślałam, że to kobiety trudno zrozumieć, no ale nie

Mianowicie jakiś czas temu spotkałam się z meżczyzną, rozmowa przebiegała świetnie, wszystko fajnie i w ogóle. Nie znaliśmy się wcześniej, to było nasze pierwsze spotkanie. Potem krótka wymiana smsów i cisza... za jakiś tydzień znów krótka wymiana smsów i cisza przez 2 tyg... zadnej propozycji spotkania, mimo iż mówił, że świetnie spędził czas, sympatycznie się rozmawiało itp. W rozmowach twierdził, że dzieli nas tyle km (40min jazdy autem, a mimo wszystko chciał się ze mną po raz pierwszy spotkać) i że jest zapracowany, ale na kawę czasem można się spotkać. Postanowiłam olać i nie angażować się w żaden sposób, bo zrozumiałam, iż jest to delikatna kulturalna odmowa. Nie pisałam pierwsza, zapominałam, aż tu nagle sms, czy zechciałabym się spotkać, byłoby miło porpzmawiać, ze chętnie by się zobaczył. WTF?? nie wiem, czego oczekuje od tej relacji... chce mu się tyle jechać do "koleżanki"?? Bo skoro nie zabiegał o spotkanie wcześniej ani nie utrzymywaliśmy stałego kontaktu to widzę, że nie zabiega o mnie jak o dziewczynę. O co tu chodzi??
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 19:10   #3102
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
O co tu chodzi??
Nudzi się chłopak po prostu
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:14   #3103
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nudzi się chłopak po prostu
Chłop jest chwilę przed 30stką, nudzić to się może przedszkolak (chyba)
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:16   #3104
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Albo sam nie wie czego chce. Faceci zarzucają kobietom niezdecydowanie, zaś sami wcale nie są lepsi pod tym względem
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:21   #3105
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Albo sam nie wie czego chce. Faceci zarzucają kobietom niezdecydowanie, zaś sami wcale nie są lepsi pod tym względem
Dokładnie tak...

Ja odbieram to tak, że albo z kimś mi fajnie i chcę go dalej poznawać lub dziękuję za znajomość - a tu to nie wiem o co kaman...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:25   #3106
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Chłop jest chwilę przed 30stką, nudzić to się może przedszkolak (chyba)
No proszę Cię, przecież metryka nie świadczy o dojrzałości
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:28   #3107
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No proszę Cię, przecież metryka nie świadczy o dojrzałości
W sumie... tylko ja oczekuję konkretów, a tu ich brak. Myślcie, że warto się z nim po raz kolejny spotkać?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:30   #3108
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Ja odbieram to tak, że albo z kimś mi fajnie i chcę go dalej poznawać lub dziękuję za znajomość - a tu to nie wiem o co kaman...
O to kaman, że niepotrzebnie rozkminiasz - są jeszcze ludzie, którzy lubią sobie miło się czasem z kimś spotkać, nie chcąc żadnych deklaracji. I dlatego dbają o to, żeby kontakt nie umarł, ale dbają też o to, żeby nie przerodziło się to w coś więcej. Miło jest mieć fanklub, ale nie znaczy to, że się trzeba z fanklubem żenić, nie?

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Myślcie, że warto się z nim po raz kolejny spotkać?
Czemu nie? Po koleżeńsku
Zaangażowania którego szukasz, to bym tutaj się nie spodziewała.
Ale oczywiście jeśli będziesz chciała zakończyć znajomość, to pewnie o fanklub zadba, spotka się raz-dwa i poczaruje trochę. I znowu przestanie mieć czas
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:35   #3109
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
O to kaman, że niepotrzebnie rozkminiasz - są jeszcze ludzie, którzy lubią sobie miło się czasem z kimś spotkać, nie chcąc żadnych deklaracji. I dlatego dbają o to, żeby kontakt nie umarł, ale dbają też o to, żeby nie przerodziło się to w coś więcej. Miło jest mieć fanklub, ale nie znaczy to, że się trzeba z fanklubem żenić, nie?

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------


Czemu nie? Po koleżeńsku
Zaangażowania którego szukasz, to bym tutaj się nie spodziewała.
Ale oczywiście jeśli będziesz chciała zakończyć znajomość, to pewnie o fanklub zadba, spotka się raz-dwa i poczaruje trochę. I znowu przestanie mieć czas
Nie to, żebym jakoś specjalnie rozkminiała, ale kolesia nie rozumiem. Na kawkę to ja mam wianuszek koleżanek... a on robi wielką łaskę, że szanownie znajduje czas, żeby się zobaczyć.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 19:36   #3110
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Nie to, żebym jakoś specjalnie rozkminiała, ale kolesia nie rozumiem. Na kawkę to ja mam wianuszek koleżanek... a on robi wielką łaskę, że szanownie znajduje czas, żeby się zobaczyć.
No. A Ty się na to dajesz złapać
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:39   #3111
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No. A Ty się na to dajesz złapać
Ale nigdzie nie napisałam, że się zgodziłam - wręcz przeciwnie - odparłam jego "bronią", że.. nie mam czasu niech sobie nie myśli, że siedzę i czekam na niego
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 19:46   #3112
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Ale nigdzie nie napisałam, że się zgodziłam(...)
Nie musiałaś, zamieszanie w głowie zrobił


Dziewczyny, nie wymagajcie mniej niż to, co same możecie i chcecie dać
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:05   #3113
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem z jednym panem... myślałam, że to kobiety trudno zrozumieć, no ale nie

Mianowicie jakiś czas temu spotkałam się z meżczyzną, rozmowa przebiegała świetnie, wszystko fajnie i w ogóle. Nie znaliśmy się wcześniej, to było nasze pierwsze spotkanie. Potem krótka wymiana smsów i cisza... za jakiś tydzień znów krótka wymiana smsów i cisza przez 2 tyg... zadnej propozycji spotkania, mimo iż mówił, że świetnie spędził czas, sympatycznie się rozmawiało itp. W rozmowach twierdził, że dzieli nas tyle km (40min jazdy autem, a mimo wszystko chciał się ze mną po raz pierwszy spotkać) i że jest zapracowany, ale na kawę czasem można się spotkać. Postanowiłam olać i nie angażować się w żaden sposób, bo zrozumiałam, iż jest to delikatna kulturalna odmowa. Nie pisałam pierwsza, zapominałam, aż tu nagle sms, czy zechciałabym się spotkać, byłoby miło porpzmawiać, ze chętnie by się zobaczył. WTF?? nie wiem, czego oczekuje od tej relacji... chce mu się tyle jechać do "koleżanki"?? Bo skoro nie zabiegał o spotkanie wcześniej ani nie utrzymywaliśmy stałego kontaktu to widzę, że nie zabiega o mnie jak o dziewczynę. O co tu chodzi??
A Ty co dajesz od siebie w tej relacji? Bo spotkania podejrzewam, że nie zaproponowałaś, sama przyznałaś się, że pierwsza nie piszesz...
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:07   #3114
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie musiałaś, zamieszanie w głowie zrobił


Dziewczyny, nie wymagajcie mniej niż to, co same możecie i chcecie dać
Aż chciałoby się rzecz: gdzie te chłoooopy?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A Ty co dajesz od siebie w tej relacji? Bo spotkania podejrzewam, że nie zaproponowałaś, sama przyznałaś się, że pierwsza nie piszesz...
Nie pisałam pierwsza w ostatnim czasie, bo w ogóle to pisałam pierwsza. Co ja daję? Cierpliwość i zrozumienie, nie strzelałam fochów, że nie ma czasu.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:07   #3115
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A Ty co dajesz od siebie w tej relacji? Bo spotkania podejrzewam, że nie zaproponowałaś, sama przyznałaś się, że pierwsza nie piszesz...
A to swoją drogą, przeoczyłam brak inicjatywy z jej strony.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:09   #3116
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A to swoją drogą, przeoczyłam brak inicjatywy z jej strony.
Nie pisałam pierwsza, kiedy widziałam, że olał sprawę. Nie będę biegać za facetem, skoro mu nie zależy i cały czas podkreśla, że jest zapracowany i nie ma czasu.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:10   #3117
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Nie pisałam pierwsza w ostatnim czasie, bo w ogóle to pisałam pierwsza.
Jeśli wykazywałaś inicjatywę, zainteresowanie, a on nic, to znaczy że...z jego strony nic. Przynajmniej w mojej opinii.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Nie pisałam pierwsza, kiedy widziałam, że olał sprawę. Nie będę biegać za facetem, skoro mu nie zależy i cały czas podkreśla, że jest zapracowany i nie ma czasu.
Bardzo słusznie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:11   #3118
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Np. skoro piszę życzenia i to takie od siebie, nie żadne głupie wierszyki z internetu, a w odpowiedzi dostaję tylko suche "Dziękuję" i nic więcej, to ja też dziękuję.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:42   #3119
She is pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 491
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

doriiska szkoda czasu na niezdecydowanego kolesia. Jak facet jest zainteresowany, to wręcz biega za kobietą, kontaktuje się codziennie. Być może on ma kilka takich koleżanek i jeszcze się nie zdecydował, którą wybrać, a nie chce sobie zamykać drzwi. A chyba nikt nie lubi być opcją zapasową.
She is pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 20:59   #3120
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem z jednym panem... myślałam, że to kobiety trudno zrozumieć, no ale nie

Mianowicie jakiś czas temu spotkałam się z meżczyzną, rozmowa przebiegała świetnie, wszystko fajnie i w ogóle. Nie znaliśmy się wcześniej, to było nasze pierwsze spotkanie. Potem krótka wymiana smsów i cisza... za jakiś tydzień znów krótka wymiana smsów i cisza przez 2 tyg... zadnej propozycji spotkania, mimo iż mówił, że świetnie spędził czas, sympatycznie się rozmawiało itp. W rozmowach twierdził, że dzieli nas tyle km (40min jazdy autem, a mimo wszystko chciał się ze mną po raz pierwszy spotkać) i że jest zapracowany, ale na kawę czasem można się spotkać. Postanowiłam olać i nie angażować się w żaden sposób, bo zrozumiałam, iż jest to delikatna kulturalna odmowa. Nie pisałam pierwsza, zapominałam, aż tu nagle sms, czy zechciałabym się spotkać, byłoby miło porpzmawiać, ze chętnie by się zobaczył. WTF?? nie wiem, czego oczekuje od tej relacji... chce mu się tyle jechać do "koleżanki"?? Bo skoro nie zabiegał o spotkanie wcześniej ani nie utrzymywaliśmy stałego kontaktu to widzę, że nie zabiega o mnie jak o dziewczynę. O co tu chodzi??
Yyy no po prostu ma ochotę wyjść na kawę, normalnie, z koleżanką. Ot tak.

Nie, nie chce z Tobą ślubu, nie chce być Twoim facetem. W każdym bądź razie, jeszcze nie. Po prostu ma ochotę na kawę bo wydajesz mu się spoko, i chce zobaczyć czy i jak ta znajomość się rozwinie. Może zerwiecie kontakt, zostaniecie znajomymi, zostaniecie parą.

ps. bawią mnie komentarze o niezdecydowaniu . Z jednej strony kobiety nie chcą być traktowane "jak mięso", a z drugiej strony oczekują, że facet po godzince będzie wiedział, na jednym spotkaniu, że już chce tworzyć z dziewczyną związek i będzie "cisnął" w tym kierunku ostro

Niby na jakiej podstawie ? Jest jedna uniwersalna rzecz, która sprawia, że facet po 5 minutowej znajomości będzie cisnął . Po prostu jedna z drugą mu się fizycznie podobasz. Ewentualnie ma ciśnienie bo dawno nic w swoim łóżku nie gościł Mówiąc wprost, druga głowa ma wtedy sporo do powiedzenia

Normalny facet na początku podchodzi do tego na lajcie, też często sobie czeka jak sytuacja się rozwinie bo wie, że po jednym spotkaniu tak naprawdę jeszcze niewiele wie. Przez godzinkę mogłaś być milutką dziewczyną, a tak naprawdę to jesteś wredną zołzą No chyba, że główka da znać o sobie więc będzie cisnął , no bo tak podchodząc racjonalnie - na jakiej podstawie masz mu się spodobać ? Po 5 min rozmowy ma go ciągnąć do Ciebie ? Serio, myślicie, że faceta można zauroczyć 5 min rozmową ? Nie. Jeśli od samego początku, po 5,10,20 min facet ciśnie to albo jest zdesperowany, albo podoba mu się wasza twarz, cycki, tyłek, sylwetka czy co tam lubi Innych danych póki co nie ma, bo przez 5, 10, 15 min i tak zapomniał o czym gadaliście bo rozkminiał waszą twarz, sywletkę itd.

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2015-04-04 o 21:17
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.