Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 16:53   #3121
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
ale się ciemno u nas zrobiło, zaraz będzie lało, a my niedługo idziemy na incepcję do kina z Mężem




obca gratuluję tylu załatwień



no 7 h na sesji to rzeczywiście bardzo długo... my mieliśmy 6h i byłam wymęczona... i jeszcze w przyszłym tygodniu zrobimy sobie małą sesje wieczorkiem na starówce.

A jutro jedziemy wypróbować nasze rowerki

dziewczyny mam wrażenie że czas ciągle przyspiesza, coraz więcej ślubów u nas
no to tez dlugo byliscie my wczoraj lezelismy na trawie i cos mnie uzarlo ostro w łydkę chyba osa. i bedziemy miec zdjecia na polu slonecznikow , byly piekne

Przyszlam od fryzjera, chyba babka nie wie co to grzywka na bok wycieniowala mi z przodu tylko mimo ze jej 3 razy mowilam, a potem juz mi sie nie chcialo z nia gadac .
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:23   #3122
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;21193709]
wystawiałaś ją? ile płaciłaś za pralnię?
muszę się w końcu za to zabrać, ale swoją muszę naprawić więc pewnie za naprawienie i pranie z 200zł...ale szkoda ki jej trochę tylko po co mi ta suknia ?[/QUOTE]

ja tez musze wystawic swoja, tyle ze moja nie doprala sie do konca i nie wiem czy znajdzie sie chetna zeby ja sobie skrocic, no ale sprobuje
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 19:43   #3123
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
ja tez musze wystawic swoja, tyle ze moja nie doprala sie do konca i nie wiem czy znajdzie sie chetna zeby ja sobie skrocic, no ale sprobuje
moja suknia tez jest bardzo brudna , czyszczenie kosztuje 150 zl w tym salonie co ja kupilam, ciezko mi sie bedzie z nia rozstac
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 19:58   #3124
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;21196535]
i wogóle to nie strasz.... [/QUOTE]
a czym straszę?
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 22:02   #3125
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Dziewczyny a jak nie sprzedajecie suknie to tez czyscicie? Czy same probujecie wyprac?

Ale wy dlugo sesje mialyscie. Ja po ponad 3 godzinach mialam dosyc. Dobrze ze zaczelo padac. Maz mial obolala szczeke od usmiechu. Ale mowi ze wyrobil sobie odruch bezwarunkowy na widok aparatu - usmiech

Wszystkiego najlepszego jutrzejszym PM-kom! : roza:
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head

Edytowane przez sjoanna
Czas edycji: 2010-08-06 o 22:04
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 09:48   #3126
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

aniolekKB, Martoolko

Wszystkiego najwspanialszego w tym dniu! I w całym dalszym życiu
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 11:21   #3127
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

No nie wierze jedna wiadomosc od wczoraj?

Moze za to po weselach rozkrecicie sie nieco z relacjami
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 12:28   #3128
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Martoolka i Aniołku życzę Wam Kochane wszystkiego najlepszego, żeby to był wspaniały dzień i żeby uśmiech nie schodził Wam z twarzy, a temu dniowi towarzyszyły same pozytywne emocje
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 12:41   #3129
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
No nie wierze jedna wiadomosc od wczoraj?

Moze za to po weselach rozkrecicie sie nieco z relacjami
No to ja się pochwalę, że byłam wczoraj u fryzjera, zafarbowałam włosy i zrobiłam próbną fryzurę. A dziś byłam odebrać suknię i dokupiłam jeszcze welon, miałam być bez , ale tak pięknie wyglądał z suknią
A dziś mam wieczór panieński
izzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 12:51   #3130
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
No to ja się pochwalę, że byłam wczoraj u fryzjera, zafarbowałam włosy i zrobiłam próbną fryzurę. A dziś byłam odebrać suknię i dokupiłam jeszcze welon, miałam być bez , ale tak pięknie wyglądał z suknią
A dziś mam wieczór panieński
ja tez na poczatku nie chcialam welonu , ale jak zobaczylam jak slicznie wyglada to kupilam zycze udanej zabawy panienskiej

Ja znow ide dzis na wesele , piate w tym roku juz jestem gotowa prawie do wyjscia
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 13:02   #3131
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześć Dziewczynki
Z oczywistych względów nie mam czasu nadrabiać, ale dziękuję wszystkim za życzenia i proszę trzymajcie kciuki, żeby nie padało jak będziemy wychodzić z kościoła. Plener odwołaliśmy chociaż przestało padać, ale trawa i tak mokra i nie chciałam wybrudzić kiecki. U fryzjera i kosmetyczki było małe opóźnienie, więc nawet dobrze, że nie mamy pleneru, bo musiałabym wszystko w pośpiechu robić. Z fryzurki jestem zadowolona, chociaż czuję trochę luzu i się obawiam, czy wytrzyma. Zaraz będziemy ze świadkową wpinać dodatkowe wsuwki i psikniemy trochę lakierem. Makijaż jest cudowny Bukiet też mam już w domku i jestem bardzo zadowolona, bo wyszedł ładniejszy niż sądziłam. Mieliśmy drobną akcję z babą od kwiatów z kościoła i musieliśmy dziś jechać jej wpłacić resztę pieniędzy (z pracownicą umówiliśmy się na poniedziałek, a szefowej się to nie spodobało i do nas wczoraj wieczorem dzwoniła -solidnie ją dziś za to opierdzieliłam, później Wam opiszę ze szczegółami).
W ogóle wczoraj jak się kąpałam wieczorem, wyłączyli nam prąd, a ja byłam cała w peelingu z kawy i oliwki Włosów nie zdążyłam umyć, a tu ciemno i zimna woda tylko leciała. TZ przyniósł mi świeczkę i jakos nawet mi się nogi udało ogolić A później zgrzał mi w garnku wodę, żebym nie musiała włosów taka lodowatą spłukiwać Daliśmy radę
Zaraz zjemy obiadek i zacznę się ubierać. Pozdrowionka i buziaki dla wszystkich
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 13:05   #3132
notinoti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Martoolka,trzymam mocno kciuki
I życze Ci/Wam Paro Młoda ( jak również innym PM-kom )

W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia
Waszego ślubu dla serca i szczęścia
chcemy złożyć Wam życzenia
niezmiennego powodzenia,
jak ogień gorącej miłości,
co dotrwa do późnej starości,
wyjścia z każdej sytuacji
i pozytywnych wibracji.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

Edytowane przez notinoti
Czas edycji: 2010-08-07 o 15:40
notinoti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 15:37   #3133
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Martoolka, Aniołek - trzymam kciuki, na pewno bedzie cudownie, wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 17:34   #3134
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc

Martoolka ze tez ty jeszcze w tak waznym dniu mialas czas zeby wejsc na wizaz


Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
Ja znow ide dzis na wesele , piate w tym roku juz jestem gotowa prawie do wyjscia
niezle, tyle imprez w jednym roku a my sie wczoraj dowiedzielismy ze w przyszlym roku moja kuzynka wychodzi za mąz,


Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
moja suknia tez jest bardzo brudna , czyszczenie kosztuje 150 zl w tym salonie co ja kupilam, ciezko mi sie bedzie z nia rozstac
ja za czyszczenie zaplacilam 90 zł tylko szkoda ze sie nie doprala,


izzie udanej zabawy
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:37   #3135
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

A my właśnie wróciliśmy z chrzcin
I utwierdziłam się w przekonaniu, że choćby miało być tylko 10 osób, to lepiej zrobić w lokalu Żadnych imprez domowych

Miałam przy okazji robiony próbny makijaż, i trzyma się owszem, ale trochę się rozmazał i muszę powiedzieć pani kosmetyczce, żeby przy ślubnym go lepiej utrwaliła ..
Niestety, przy takich upałach na moją cerę żaden makijaż nic nie poradzi - i tak się świecę

Martoolka, Aniołek - jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 22:01   #3136
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Tż śpi, a ja się wykradłam z łóżka zeby Was nadrobić wiec biore się do roboty
Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał czegoś przeciw, jak czasem tu zajżę, skomentuję
Przeciw miałybyśmy gdybyś Nas tu zostawiła wpadaj do nas kiedy tylko masz ochote

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Nie martw sie! Pare z nas juz sie uzaleznilo od wizazu, wiec bedziemy powracac.
o tak i chyba nie pare a stanowcza większość jest uzależniona od wizażu

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
mnie to zaczyna martwic, chyba zaczniemy działać na powaznie z dzidzia, bo naprawdę niewiadomo jak to wyjdzie... jak widac nie tak leko jest
zacznijcie, zacznijcie

Co do Ali Janosz, to za suknie pewnie sporo dała ta koronka na sukni jak dla mnie ujdzie skoro takie lubi, ale welon wygląda jak firanka i fryzurka do niej nie pasuje, pozatym wydaje się być szczęśliwa a to najważniejsze
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
Czeesc

dziekuje za wszystkie zyczenia bylo bosko
wlasciwie to udalo sie dokladnie wszystko
byla przepiekna msza, baaardzo udane wesele do 5.30, wymarzona pogoda i ogromna radosc chetnie bym to powtorzyla

no i mieszkamy juz sobie w naszym mieszkanku i jest cudownie
wlasnie pakuje walizki, bo jutro jedziemy najpierw do Wawki, a w niedziele na 2 tygodnie do Marsa Alam. 2 tygodnie sloneczka, nurkowania, raf koralowych, wycieczek, quadow, romantycznych wieczorow... bedzie pieknie

jejciu ale jestem happy
super, ze wszystko było cudowne udanej podróży

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Dzieki za kciuki Kochane Torba spakowana, nic tylko czekac, w srode juz do szpitala Troche sie boje, nie bede ukrywac
nie bój się kochana, jesteśmy z Tobą Czekamy na radosne nowiny!

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny :d

ale tu jakoś pusto ostatnim czasy jedna strona do nadrabiania tylko pewnie wszystkie dziewczyny takie zaangażowane w przygotowania
no tak, śluby, przygotowania, urlopy, wyjazdy itd.
Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
i doszłam do wniosku, że zrobienie sobie bejbika jest mega trudne te owulacje, te komórki żyjące 24h człowiek całe życie uwaza żeby nie zajść a tu taka trudność i wiecie, że kobieta jest plodan tylko 4% swojego życia
no dokładnie, jak coś to tak się skupia na uważaniu, a jak się chce bobaska to niekiedy tyle czasu trzeba próbować nasze jajeczka tak krótko żyją, a mężczyzna jest zdolny do zapłodnienia właściwie cały czas, to troche niesprawiedliwe


Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość


aż mnie ścisło w sercu bo poczułam ze następna sobota to już 14.08 aaaaa
niema sie co bać bedziey z tż'tem na ślubie znajomych w tym dniu, więc będe o Tobie intensywnie myśleć i o izzie

Martoolka, jesteś niemożliwa tak przed ślubem na wizażu teraz pewnie Ty i Aniołek szalejecie na parkiecie, a za chwilke będa oczepiny

Ja teraz tak żadko zaglądma bo tż ma urlopik on mnie czasami rozbraja wymyslił sobie, ze na kupienie garnituru ma jeszcze czas no to ok, skoro tak twierdzi to się z nim kłócić nie będe niech mi potem nie marudzi, że nie umie żadnego fajnego garniaka na siebie namierzyć
Fajnei tak się leniuchuje w domku raze, w czwartek i piątek byłam w pracy i jak wróciłam czekał na mnie cieplusi obiadek i wszystko było posprzątane na cacy doszłam do wniosku, że super byłoby gdybyśmy się mogli co tydzień zmieniać w pracy i na zmiane siedzielibyśmy w domku
Ze spraw ślubnych, to mamy rozdane wszystkie zaproszenia mamy już wszystkie dokumenty i w środe idziemy spisać protokół w czwartek mam kolejną przymiarke sukni a w sobote, przed weseliskiem znajomych próbny makijaż, więc sprawdze jak sie trzyma przy całonocnych szaleństwach

ucieka spowrotem do tż'ta może teraz będe umiała zasnąć

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-08-07 o 22:52
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 06:14   #3137
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
A my właśnie wróciliśmy z chrzcin
I utwierdziłam się w przekonaniu, że choćby miało być tylko 10 osób, to lepiej zrobić w lokalu Żadnych imprez domowych

a czemu? opowiadaj?
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 09:08   #3138
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
a czemu? opowiadaj?
Bo np. jak pojechaliśmy do kościoła to TZta tato musiał zostać w domu, żeby pilnować gotujących się ziemniaków
Mimo tego, że salon jest duży, to jednak było ciasno a do tego jeszcze była piątka biegających wszędzie i śpiewających dziewczynek w wieku 3-5 lat
Bratowa Tzta nie miała nic przygotowane (mimo iż jej mama i siostra siedziały u nich od rana) i trzeba było wszystko kroić, przestawiać (bo kuchnia też okazała się za mała na to wszystko) .. i jeszcze się okazało, że żadna z Pań nie umie pokroić torta ( i padło na mnie ).

No i stwierdziłam, że lepiej to zrobić w lokalu, bo jest mniej roboty, ziemniaków nie trzeba pilnować, zmywać i kroić nie trzeba, no i nie trzeba potem sprzątać ... A koszty pewnie są porównywalne ...
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 12:41   #3139
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Bratowa Tzta nie miała nic przygotowane (mimo iż jej mama i siostra siedziały u nich od rana) i trzeba było wszystko kroić, przestawiać (bo kuchnia też okazała się za mała na to wszystko) .. i jeszcze się okazało, że żadna z Pań nie umie pokroić torta ( i padło na mnie ).
To pewnie tak specjalnie bylo przygotowane, zebys pocwiczyla krojenie torta
Jak dzien kobiet byl to u mnie w pracy tez nikt nie chcial kroic- wszyscy mowili kroj i wprawiaj sie przed weselem. A i tak na weselu maz przy krojeniu stwierdzil - za maly kawalek ukroilas
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head

Edytowane przez sjoanna
Czas edycji: 2010-08-08 o 13:00
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 13:08   #3140
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
To pewnie tak specjalnie bylo przygotowane, zebys pocwiczyla krojenie torta
Jak dzien kobiet byl to u mnie w pracy tez nikt nie chcial kroic- wszyscy mowili kroj i wprawiaj sie przed weselem. A i tak na weselu maz przy krojeniu stwierdzil - za maly kawalek ukroilas
No ja właśnie w pracy jestem naczelna krojaczką tortów
I byłam zmuszona się nauczyć, bo też nie umiałam wcześniej
Ale trochę praktyki nie zaszkodzi
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 14:13   #3141
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

ja to nie wiedziałam, że to jakaś filozofia krojenia tortu jest
ja to kroję i tyle, no czasem zmocze noż w gorącej wodzie
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 15:12   #3142
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Wszystkim wczoraj ślubującym PM2010 i ich mężom, a w szczególności Matroolce i Aniołkowi, życzę wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia
przepraszam, że dopiero dzisiaj składam Wam życzenia, ale wczoraj sama bawiłam się na weselu i nie miałam kiedy wpaść na Wizaż. teraz zresztą też już uciekam, bo jedziemy na poprawiny
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 15:12   #3143
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Z oczywistych względów nie mam czasu nadrabiać, ale dziękuję wszystkim za życzenia i proszę trzymajcie kciuki, żeby nie padało jak będziemy wychodzić z kościoła. Plener odwołaliśmy chociaż przestało padać, ale trawa i tak mokra i nie chciałam wybrudzić kiecki. U fryzjera i kosmetyczki było małe opóźnienie, więc nawet dobrze, że nie mamy pleneru, bo musiałabym wszystko w pośpiechu robić. Z fryzurki jestem zadowolona, chociaż czuję trochę luzu i się obawiam, czy wytrzyma. Zaraz będziemy ze świadkową wpinać dodatkowe wsuwki i psikniemy trochę lakierem. Makijaż jest cudowny Bukiet też mam już w domku i jestem bardzo zadowolona, bo wyszedł ładniejszy niż sądziłam. Mieliśmy drobną akcję z babą od kwiatów z kościoła i musieliśmy dziś jechać jej wpłacić resztę pieniędzy (z pracownicą umówiliśmy się na poniedziałek, a szefowej się to nie spodobało i do nas wczoraj wieczorem dzwoniła -solidnie ją dziś za to opierdzieliłam, później Wam opiszę ze szczegółami).
W ogóle wczoraj jak się kąpałam wieczorem, wyłączyli nam prąd, a ja byłam cała w peelingu z kawy i oliwki Włosów nie zdążyłam umyć, a tu ciemno i zimna woda tylko leciała. TZ przyniósł mi świeczkę i jakos nawet mi się nogi udało ogolić A później zgrzał mi w garnku wodę, żebym nie musiała włosów taka lodowatą spłukiwać Daliśmy radę
Zaraz zjemy obiadek i zacznę się ubierać. Pozdrowionka i buziaki dla wszystkich
Jesteś niemożliwa! Mam nadzieję, że wszystko było cudowne Kochana I czekamy na relację
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 16:37   #3144
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość



niezle, tyle imprez w jednym roku a my sie wczoraj dowiedzielismy ze w przyszlym roku moja kuzynka wychodzi za mąz,




ja za czyszczenie zaplacilam 90 zł tylko szkoda ze sie nie doprala,
no duzo imprez na nastepny rok narazie sie nic nie zapowiada
u mnie to w salonie czyszcza te suknie. Ale oprocz brudnej , mam zniszczona ta suknie tzn na dole jest porozrywana koronka

Martoolka:ja to nie mialam glowy do pisania takich relacji w dniu slubu , takze jestem godna podziwu
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 20:49   #3145
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

O kurcze, chyba od maja tu nie zagladalam. Jak ja to wszystko nadrobie?! I juz wiekszosc PM jest po slubie - na ten rok chyba juz niewiele nas zostalo
Jutro zabieram sie do nadrabiania - moze do srody zdaze :P
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 20:54   #3146
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czeeeesc

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
u mnie to w salonie czyszcza te suknie. Ale oprocz brudnej , mam zniszczona ta suknie tzn na dole jest porozrywana koronka
ja tez dalam do salonu w ktorym suknie kupilam i tez byly 2 dziury na dole, niby sa zaszyte ale jakby znalazla sie chetna do kupna to i tak by trzeba ta czesc obciac bo jest brudna(niedoprana)
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:07   #3147
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Moja mama od trzech miesięcy nie może donieść mojej kiecki do prania... Może w tym tygodniu się uda, bo trzeba jeszcze siostrzaną wyprać Chociaż ja i tak nie wierzę, że ktoś kupi moją, bo takich szkieletorów jak ja, to ze świecą szukać Ale spróbuję i wystawię kiedyś tam...

My niedawno wróciliśmy ze ślubu siostry - dzięki sezonowi urlopowemu i ludziom wracającym znad morza, staliśmy z dobre 2h w korku, a przy 6h podróży to dużo dodaje. Jestem wykończona i zaraz idę spać

No i zrobiła się u nas tradycyja klątwy rodziny Z. - na każdym ślubie pada i jest brzydka pogoda... Dobrze, że już więcej rodzeństwa nie mamy Bo nikomu nie życzę takiej pogody :/
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:41   #3148
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
no duzo imprez na nastepny rok narazie sie nic nie zapowiada
u mnie to w salonie czyszcza te suknie. Ale oprocz brudnej , mam zniszczona ta suknie tzn na dole jest porozrywana koronka

Martoolka:ja to nie mialam glowy do pisania takich relacji w dniu slubu , takze jestem godna podziwu

i będziesz sprzedawać suknię przez salon? Ja też mam oddać brudną do salonu, ale jest strasznie brudna, przepocona i porwana chyba w 3 czy 4 miejscach, więc nie wiem co z tego będzie...
Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość

No i zrobiła się u nas tradycyja klątwy rodziny Z. - na każdym ślubie pada i jest brzydka pogoda... Dobrze, że już więcej rodzeństwa nie mamy Bo nikomu nie życzę takiej pogody :/
ja nie wierzę w klątwy, u Tż w rodzinie ciągle na ślubach padało i byliśmy przekonani że i u nas będzie, ale był upał, a deszczu spadło kilka kropel przed ślubem

w ogóle mnie tu w weekend nie było, w sumie to w domu malo bywaliśmy, a jutro do pracy... tak mi się nie chce
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 22:04   #3149
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Bo np. jak pojechaliśmy do kościoła to TZta tato musiał zostać w domu, żeby pilnować gotujących się ziemniaków
Mimo tego, że salon jest duży, to jednak było ciasno a do tego jeszcze była piątka biegających wszędzie i śpiewających dziewczynek w wieku 3-5 lat
Bratowa Tzta nie miała nic przygotowane (mimo iż jej mama i siostra siedziały u nich od rana) i trzeba było wszystko kroić, przestawiać (bo kuchnia też okazała się za mała na to wszystko) .. i jeszcze się okazało, że żadna z Pań nie umie pokroić torta ( i padło na mnie ).

No i stwierdziłam, że lepiej to zrobić w lokalu, bo jest mniej roboty, ziemniaków nie trzeba pilnować, zmywać i kroić nie trzeba, no i nie trzeba potem sprzątać ... A koszty pewnie są porównywalne ...
mam takie samo zdanie
u nas na chrzcinach była tylko najbliższa rodzina i zoorganizowaliśmy w lokalu. Mieszkaliśmy wtedy u moim rodziców, nasze mieszkano się remontowało i wiedziałam, że wszystko spocznie na rękach mojej mamy - sprzątanie gotowanie plus moja pomoc. Dodatkowo dochodziłby jakiś tam stres, a rodzina tż przyszła by na gotowe, więc podjeliśmy decyzję z tż, że robimy w lokalu. Rodzice troszkę nam nagadali, ale my bylismy zadowoleni i spokojni.
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 06:26   #3150
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hejka dziewczyny po weekendziku
u mnie weekendziku panieńsko-kawalerskim
imprezy się udały było superowo na pewno ja swój będę bardzo dobrze wspominać tz tak samo IMPREZY SIĘ UDAŁY wczoraj cały dzień w łóżku spędziłam taka padnięta byłam


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
niema sie co bać bedziey z tż'tem na ślubie znajomych w tym dniu, więc będe o Tobie intensywnie myśleć i o izzie
dziekuje kochana na pewno sie bede z tym lepiej czula
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.