BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-05, 20:31   #3151
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ewuśka69 Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie za odpowiedź Pierwszy raz o czyms takim słysze. wypowiedzi same pozytywne A nie ma żadnych odpowiedników drogeryjnych, dostepnych w sklepie od zaraz ??
Nie ma za co , po to jest Wizaż. A co do odpowiedników to nie mam pojęcia ale trzeba by było szukać czegoś w rodzaju odżywki maski nadającej pigment, ale nie wiem czy w drogeriach będzie
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 16:37   #3152
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

blondyneczki mam pytanko do was czy któraś z was nakładała rozjaśniacz na rozjaśnione farba włosy,bo niewiem czy kolejna farba mi rozjasni złotawe pasemka .....podobno loreal preference 03 zlikwiduje ten odcień niewiem co zrobić?????doradzcie!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 21:49   #3153
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

nie ma zadnej blondyneczki taka cisza.................. .....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 11:35   #3154
awsqer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Powinno zniwelować odcień żółci.

Ja przedwczoraj zrobiłam garnierem jasny blond ale wyszedł mi ciemny jakiś popielaty :/
dzisiaj nałożyłam Wellaton nr 12
i oto efekt :
Załącznik 2772901

nadal się utrzymuje popiel ale już kolor jaśniejszy
awsqer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 15:13   #3155
Estrellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez awsqer Pokaż wiadomość
Powinno zniwelować odcień żółci.

Ja przedwczoraj zrobiłam garnierem jasny blond ale wyszedł mi ciemny jakiś popielaty :/
dzisiaj nałożyłam Wellaton nr 12
i oto efekt :
Załącznik 2772901

nadal się utrzymuje popiel ale już kolor jaśniejszy

Witaj, bo jasny popielaty blond jest ciemnym kolorkiem. Umieściłam paletkę popieli. Poziom 8,1 to jasny popielaty blond, a 8,11 to głęboki popielaty jasny blond, więc widać, że jest ciemny. A to wszystko przez zawartość popielatego odcienia.

Czy możecie spojrzeć na ten link, na samym początku tego filmu jest dziewczynka - blondynka. Naturalnie mam taki kolorek i chcę do niego powrócić. Aktualnie mam taką samą jasność blondu tylko delikatnie ocieplony blond. Wygląda naturalnie, ale chcę powócić do mojego naturalnego.
Wklejam link i chodzi mi o tę dziewczynkę:
http://www.youtube.com/watch?v=QXdYB...eature=related
Zastanawiam się nad 10,1 to bardzo bardzo jasny blond popielaty, 9,1 to bardzo jasny blond popielaty i 10,12 jaki znalazłam w Loreal Luo color.
A to drugi film z Sonyą Smith w "Dirty face", chodzi mi o tę blondynkę, mam do niej bardzo podobny kolorek, szczególnie jak ma loki i koka. Swoją drogą, Czy wiecie jak zrobić takie loki i jak dokładnie wytłumaczyć fryzjerowi, aby wyczrował mi takiego koka? Fryzjerzy są różni, czasami nie dają rady, mimo, że mają zdjęcie.
Oto link:
http://www.youtube.com/watch?v=dLKF5grUgEw&featu re=response_watch

I ostatni link, jaki to dokładnie będzie kolor, ja stawiam, że z poziomu 10 o perłowym odcieniu, możliwe, że światło ociepliło nieco ten kolor. To link :
http://www.youtube.com/watch?v=NPTswZP-Avc
Dodaję jeszcze paletę blondów popielatych z Loreal Majirel (same popiele). I jeszcze link tej samej modelki reklamującej perfumy: http://beauty.blog.nl/files/2009/06/...-demon-va1.jpg
Liczę na radę.

Edytowane przez Estrellaa
Czas edycji: 2010-01-09 o 17:35
Estrellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 17:49   #3156
Estrellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kiedyś czytałam, że na zbyt żółte włosy nakładamy farbę po przecinku ,21, bo jak nałożysz sam popiel to wyjdą zielonkawe włosy a 2 przeciwdziała temu. Polecam, miałam kiedyś zbyt słoneczne włosy, jak dla mnie, chociaż nie były żółte, ale ja chciałam chłodniej i zastosowałam farbę profesjonalną, bardzo delikatną, prawie jak szampon koloryzujący, bo była obniżona ilość amoniaku. Kolor 10,21 i wyszedł ślicznie, chłodny i jaśniutki a włosy niezniszczone. Polecam profesjonalne farby, bo nawet Loreal Excellence kolor 10,21 wychodził delikatnie pod róż a profesjonalne farby nie mają tych niechcianych pigmentów.
Estrellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:28   #3157
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam,

czy ktoras z Was uzywała może nowego rozjaśniacz palette z serii Blond? Nie orientujecie się, gdzie można ten odcien w Warszawie kupić?

Nie ma jego obrazku, wiec wstawiam opis:
"Ultraintensywny Rozjaśniacz Plus (UIL+) (NOWOŚĆ) z aktywatorem wspomagającym rozjaśnianie, pozwala uzyskać piękny, pełen życia odcień blond nawet na ciemnych włosach, rozjaśniając je nawet o 6-8 tonów!"
małolata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 11:58   #3158
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam Was dziewczyny. Ja też jestem blondynką z natury. Przez 10 lat rozjaśniałam włosy sklepowymi rozjaśniaczami i strasznie je tym zniszczyłam, włosy się pokruszyły i wyglądały jak siano. Potem wzięłam się za regenerację i przez 3 lata farbowałam na ciemny brąz. W maju 2009r. zrobiłam dekoloryzację i teraz już farbuję włosy profesjonalną farbą ( Koleston Perfect Welli ). Rzeczywiście poziom 8 jest bardzo ciemny. Ja lubię naturalny kolor blond, nie lubię platyny, głębokiego popielu. Teraz używam poziomu 9, nie jest bardzo jasny, ale dla mnie akurat. Wstawię fotki sprzed 4 lat-nr 1 ( z moim pokruszonym sianem ) i z obecnego koloru-nr 2 i 3. Mam do Was pytanie, czy używacie kosmetyków chroniących kolor blond, czy raczej do włosów suchych/zniszczonych. Bo ja właśnie do suchych a tylko czasem nakładam balsam bez spłukiwania do włosów blond.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 12:45   #3159
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny. Ja też jestem blondynką z natury. Przez 10 lat rozjaśniałam włosy sklepowymi rozjaśniaczami i strasznie je tym zniszczyłam, włosy się pokruszyły i wyglądały jak siano. Potem wzięłam się za regenerację i przez 3 lata farbowałam na ciemny brąz. W maju 2009r. zrobiłam dekoloryzację i teraz już farbuję włosy profesjonalną farbą ( Koleston Perfect Welli ). Rzeczywiście poziom 8 jest bardzo ciemny. Ja lubię naturalny kolor blond, nie lubię platyny, głębokiego popielu. Teraz używam poziomu 9, nie jest bardzo jasny, ale dla mnie akurat. Wstawię fotki sprzed 4 lat-nr 1 ( z moim pokruszonym sianem ) i z obecnego koloru-nr 2 i 3. Mam do Was pytanie, czy używacie kosmetyków chroniących kolor blond, czy raczej do włosów suchych/zniszczonych. Bo ja właśnie do suchych a tylko czasem nakładam balsam bez spłukiwania do włosów blond.

jaki to odcień Kolestonu ???
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 13:30   #3160
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Na fotce nr 2 8.71 a na 3 pół na pół 8.71 z 9.16. Dążę do samej 9.16.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 15:31   #3161
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Na fotce nr 2 8.71 a na 3 pół na pół 8.71 z 9.16. Dążę do samej 9.16.
Kolorek wyglada bardzo naturalnie, i włoski śłicznie lśnia, wygladaja na zdrowe i zadbane
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 06:50   #3162
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Kolorek wyglada bardzo naturalnie, i włoski śłicznie lśnia, wygladaja na zdrowe i zadbane
Dziękuję, bardzo lubię naturalne kolory, chociaż chcę minimalnie jaśniejsze, dlatego dążę do samego 9.16 powoli. Dbam o włoski intensywnie, ale jeszcze trochę im do zdrowia brakuje niestety ( skutek dekoloryzacji ).
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:50   #3163
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Tak wygladają moje włosy wczoraj nałożyłam loreal preference 01 odcień jest za ciepły...dąże do popielu,platynki coś chłodnego...zdecyduje sie chyba na garnier 111...mam nadzieje,ze mi rozjaśni....ocenijcie same i doradzcie!!!Może macie inne propozycje co do farby!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 15:28   #3164
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No no , jakbym widziała swoje Wklejam fotki po feria preference 102 jedno w świetle dziennym drugie z lampą wieczorkiem. Teraz mam zamiar zrobić włoski garnierem 100 % xl1 a póki co czekam na odrost i pięlęgnuję
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:24   #3165
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

widziałam wczoraj w rossmanie tą garniera 100% kolor na opakowaniu jest fajny kolorek myślisz,ze wyjdzie nam taki???mamy praktycznie te same...odcienie ja myslałam o 111....!!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:35   #3166
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

zobaczymy, ja zdecydowalam się na garniera 100 % bo nie chce mieszać naprzemian farb blond naturalnych i popielatych. Zobaczymy co wyjdzie, będę farbować za około 1,5 tygodnia.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 20:10   #3167
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam! Mam pytanko czy któraś z Was używała Palette Cool Blonds C12 Mroźny Blond? Ja na zrudziało-blond włoski chce położyć go po "eksperymencie" fryzjerki. Miałam mieć jasny blond a zmieszała miedziany z blondem i mam takie żółto-jasno rude. Odcień rudego/miedzianego był dość intensywny na odrostach ale już lekko sie zmył a reszta włosów to pokryte tą mieszanką wcześniej rozjaśniane włoski. Jakieś rady?
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 20:23   #3168
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jest wątek o tej farbce,i sa zdjęcia jak wychodzą na włosach....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 20:35   #3169
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
jest wątek o tej farbce,i sa zdjęcia jak wychodzą na włosach....
Wiem, znalazłam ale nie wszyscy mogą tamten przeczytać. A tu tyle blondyneczek... Może i inne opinie się znajdą
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 21:02   #3170
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

nie chcę zakładać nowego wątku a ten łączy wszystkie blondyny wiec moze któraś mi napisze , wkrótce znów bede blondynką i zawsze mialam problem z doborem podkładów , bardzo podoba mi się makijaż (chodzi o odcień twarzy) jak takie coś uzyskać (fot.) ? jak Wy się malujecie ? .... Poprzednio jak byłam blondynką zarzucano mi ,że mam za ciemny podkład plus to że nie jestem blada ... ogólnie chcę uzyskać efekt świeżości i opalonej buzki mam nadzieje że któraś zrozumiała tę plątaninę
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 21:22   #3171
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
nie chcę zakładać nowego wątku a ten łączy wszystkie blondyny wiec moze któraś mi napisze , wkrótce znów bede blondynką i zawsze mialam problem z doborem podkładów , bardzo podoba mi się makijaż (chodzi o odcień twarzy) jak takie coś uzyskać (fot.) ? jak Wy się malujecie ? .... Poprzednio jak byłam blondynką zarzucano mi ,że mam za ciemny podkład plus to że nie jestem blada ... ogólnie chcę uzyskać efekt świeżości i opalonej buzki mam nadzieje że któraś zrozumiała tę plątaninę
Przede wszystkim musisz zadbać o cere, bez tego zadna opalenizna, zaden podkład, nie pomoże. Odcień podkładu powinien być jedynie o ton ciemniejszy lub jaśniejszy i róż na policzkach odpowiednio dobrany dodaje świeżosci buzi. To tyle tak ode mnie
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:45   #3172
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Tak wyglądają moje włosy po dzisiejszym farbowaniu garnierem wyżej były zdjęcia po poprzedniej farbie loreal preference 01 odcień był ciepły a teraz sa takie,myśle ze kolorek troszke sie zmyje i będzie ok,najważniejsze ze nie ma już ciepłego odcienia....pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:38   #3173
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej!!! jako, że jestem naturalną blondynką postanowiłam się podpiąć pod temat. Z natury mam bardzo jasne włosy, niestety zima działa niekorzystnie nie tylko na kolor moich włosów ale również kondycję.

Chciałam Was zapytać o płukanki do włosów, czy one zbytnio nie niszczą włosów i czy z biegiem czasu nie przyciemniają koloru???

W załączniku przesyłam zdjęcie moich włosków z września ubiegłego roku, obecnie mam nieco krótsze i troszeczke ciemniejsze.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:57   #3174
wicia00
Raczkowanie
 
Avatar wicia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk, okol. Katowic
Wiadomości: 61
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam wszystkie Blondyneczki

Dołączam do tego ciekawego wątku i jednocześnie mam do Was pytanie
Mianowicie mam naturalny kolor ciemny blond (nigdy nie farbowany). Bardzo chciałabym je rozjaśnić rozjaśnianie i farbowanie u fryzjera uważam za całkowitą ostateczność). Wiele słyszałm o kosmetykach, które pomagają w uzyskaniu fajnych refleksów.
I tutaj jest moje pytanie
Jakie kosmetyki w tej dziedzinie są skuteczne? Mam już na oku WAX`a do włosów blond, ale jestem otwarta na wszelkie inne wasze pomysły.
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie
wicia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 18:44   #3175
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez wicia00 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Blondyneczki

Dołączam do tego ciekawego wątku i jednocześnie mam do Was pytanie
Mianowicie mam naturalny kolor ciemny blond (nigdy nie farbowany). Bardzo chciałabym je rozjaśnić rozjaśnianie i farbowanie u fryzjera uważam za całkowitą ostateczność). Wiele słyszałm o kosmetykach, które pomagają w uzyskaniu fajnych refleksów.
I tutaj jest moje pytanie
Jakie kosmetyki w tej dziedzinie są skuteczne? Mam już na oku WAX`a do włosów blond, ale jestem otwarta na wszelkie inne wasze pomysły.
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Dużo dziewczyn chwali sobie spray Joanna Blond Reflex (poczytaj na KWC). Działa lekko rozjaśniając o jakieś 1/4 tonu. Robi refleksy .
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 21:26   #3176
wicia00
Raczkowanie
 
Avatar wicia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk, okol. Katowic
Wiadomości: 61
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziękuję za odpowiedź
Szczerze muszę przynać, że nigdy jeszcze o tym kosmetyku nie słyszałam, ale napewno się na niego skuszę, bo cena jest powalająca, a dziewczyny rzeczywiście chwalą efekty
Jeśli znacie jeszcze jakieś dobre kosmetyki w dziedzinie rozjaśniania to czekam na podpowiedzi )
wicia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 23:27   #3177
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

radzę również poczytać cały wątek o joanna blond reflex. Wszystko zależy od tego jakie masz włosy, niektóre dziewczyny musiały przechodzić najpierw przez fazę rudości. Ja psikałam nim farbowane włosy na blond i tylko mi je pożółcił. Poczytaj dokładnie wątek
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 16:37   #3178
darrya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 122
GG do darrya
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Łączę się jako blondynka Zawsze miałam długie, miękkie, falowane włosy i marzyłam o czarnych drutach, jakie mają babki w brazylijskich telenowelach np. I w ogóle długo ubolewałam, że nie urodziłam się jako śniada, czarnooka niewiasta. Więc postanowiłam trochę działać Katowałam te moje włosiny, farbowałam, prostowałam....
Ale z czasem wróciłam do blondu- bo podobno odmładza Na dodatek tak się złożyło, że z włosów do ramion został mi fryz a'la Kożuchowska. I chociaż jeszcze nie dawno nie dałabym sobie wmówić, że coś takiego może być ok, to teraz jestem zakochana w tej małej blond czuprynce. Zdarza się nawet, że pytają mnie o dowód osobisty, choć tu -nie bójmy sie tej liczby- 25 lat.
__________________
mój blog:
http://tysiacepomyslow.blogspot. com/

fitness&gotowanie&kosmetyki&zakupy

Zapraszam!
darrya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:54   #3179
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To ja się tak zapytam. Jaka typ cery jest najlepszy do blondu. Chodzi mi o to, że ja nie wyobrażam sobie siebie z bladą buzią. Zawsze uważałam, że blond najlepiej wygląda przy opalonej buzi (jak gwiazdy w hollywood) i dlatego w zimę używam samoopalacza a w lato słońca. Mam raczej oliwkową cerę ale bez opalenizny przy blondzie źle się czuję. Brzydko i za blado. Nie jestem typową maniaczką opalenizny, która wygląda jak czekolada tylko jak delikatnie muśnięta słońcem. Z solarium też nie korzystam. Dlatego pytam:
Czy blondynka opalona (delikatne solarium, ciemna karnacja, samoopalacz czy ciemny fluid/puder) to ładna blondynka? Czy lepiej jakoś podkreślić urodę swojej cery np przez makijaż?
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:30   #3180
Kasiulka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Wydaje mi się, że blondynki powinny mieć troszku ciemniejszą cere, żeby włoski się z nią nie zlewały . :P
Kasiulka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.