kto zaczyna ze mna biegac? - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-18, 14:41   #3181
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

również wracam
a właściwie wróciłam w piątek...planuję na początku delikatnie, ok. 45min, co drugi dzień, bo niestety odzywa mi się kontuzja kolana...
2miesięczna przerwa zrobiła swoje, ale nie jest źle i jestem w pełni zmotywowana! zamierzam wrócić do sportu ciut mniej amatorskiego, a przynajmniej brać udział w maratonach, jak zdrówko pozwoli i ostatnio zainteresowałam się troszkę triathlonem, ale do tego dłuuuuuuuuga droga jeszcze przede mną

dzisiaj więc kolejne bieganko

Tigresska ja Cię pamiętam i witam serdecznie :P
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:44   #3182
synonim
Raczkowanie
 
Avatar synonim
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 240
GG do synonim
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Mam pewien problem, po bieganiu i to wcale nie takim znowu intensywnym bolą mnie kolana. Ktoś z Was tak ma lub miał i poradził sobie z tym jakoś?
__________________
[link=http://www.suwaczek.pl/][image noborder]http://www.suwaczek.pl/cache/68079cbb02.png[/image][/link]
synonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 05:51   #3183
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez synonim Pokaż wiadomość
Mam pewien problem, po bieganiu i to wcale nie takim znowu intensywnym bolą mnie kolana. Ktoś z Was tak ma lub miał i poradził sobie z tym jakoś?
To normalne. Mnie zawsze bolą, szczególnie jedno. Raz lżej, a raz tak, że kiedyś nie mogłam wrócić ze starówki i Tż musiał mnie nieść Ból nie jest dokuczliwy podczas biegania, ale robi się mocny w jakiś czas po skończeniu biegu. Wczoraj rano biegałam- dzisiaj nadal mnie boli. To problem wielu biegaczy. Przede wszystkim ważne jest zawsze rozciąganie i rozgrzewka-nie można o tym zapominać! Najlepiej rozciągać się przed/w czasie/ i po biegu(tutaj przyłożyć szczególny nacisk na rozciąganie). Jednak jeśli chcesz to używaj maść przeznaczoną do mięśni/stawów, zawiązuj sobie po biegu kolano bandażem/opaską ściągającą(ale nie mocno, żeby Ci krew spokojnie krążyła ), może coś pomoże. No i oczywiście jak Cię boli, to daj mu odpocząć i nie 'dobijaj' ich, nie przeciążaj mocniej.
edit:
No i polecam tu, gdzie można się dowiedzieć czegoś: http://bieganie.pl/?show=1&cat=3&id=480

Edytowane przez garden_d
Czas edycji: 2009-01-19 o 06:09
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:17   #3184
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

no i ruszyłam swój leniwy tyłek
genialne uczucie pogoda dziś super do tego żeby wyjść z domu: ani jednej chmurki na niebie, słoneczko świeci w oczy, ciepło i przyjemnie
myślałam że będzie nieciekawie ale 25 minut lekko mi przyszło

edit: dziś ledwo chodze tak mnie w pachwinach boli że masakra !! jednak mięśnie się troche odzwyczaiły od takiego biegania ..

Edytowane przez fifiorek
Czas edycji: 2009-01-21 o 10:57
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 14:15   #3185
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Bieganie to taka radocha. Im wiecej biegam tym wiecej mam energii. 2 tygodnie temu zaczelam moje przygotowania do pol maratonu. 15 Marca wiec jeszcze troche czasu mam. Plan jest ambitny bo chcialabym ukonczyc go gdzies w okolicach 2h,, jak na razie to przewiduje blizej 3. Trenuje 4x tyg: trening szybkosciowy, wzmacniajacy, dlugi bieg i jeden dzien biegania dowolnego. Do tego staram sie po troche wlaczyc dodatkowe treningi wzmacniajace (ciezarki itd), basen. No i rowerkiem pedaluje do pracy wiec codzinnie dodatkowe 10k. Przynajmniej 1 dzien odpoczynku i nicnierobstwa oczywiscie. Czy o czyms zapominam?
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 14:38   #3186
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Bieganie to taka radocha. Im wiecej biegam tym wiecej mam energii. 2 tygodnie temu zaczelam moje przygotowania do pol maratonu. 15 Marca wiec jeszcze troche czasu mam. Plan jest ambitny bo chcialabym ukonczyc go gdzies w okolicach 2h,, jak na razie to przewiduje blizej 3. Trenuje 4x tyg: trening szybkosciowy, wzmacniajacy, dlugi bieg i jeden dzien biegania dowolnego. Do tego staram sie po troche wlaczyc dodatkowe treningi wzmacniajace (ciezarki itd), basen. No i rowerkiem pedaluje do pracy wiec codzinnie dodatkowe 10k. Przynajmniej 1 dzien odpoczynku i nicnierobstwa oczywiscie. Czy o czyms zapominam?
półmaraton super sprawa !!
ja chcialabym wziąć w nim udział ale to dopiero najwcześniej za rok
narazie jestem na początku drogi w tym kierunku
korzystasz z jakiegoś konkretnego planu czy sama układałaś rozkład swoich zajęć??
będę mocno trzymać kciuki !!
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:41   #3187
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Dzieki fifiorek, obym dobiegla hehe

Bieganiem zarazilam sie w wakacje. Postanowilam wziac udzial w Nike Human Race w sierpniu i jakos przypadkiem znalazlam grupe innych na facebooku. Spotkalismy sie w pubie po biegu i od tamtej pory bierzemy udzial w roznych dziwnych imprezach, np 6km w stroju sw Mikolaja. To oni namowili mnie na te pol maratonu. Poszperalam po necie i w sumie przez pierwszy tydzien tylko czytalam o biegach, cwiczeniach, rozciaganiach itd. Znalazlam kilka ciekawych planow treninowych, wiekszosc rozpisana jest na 12 tygodni. 2 najbardziej zblizone wisza teraz na scianie i staram sie w miare mozliwosc do nich stosowac. Bardzi ciekawe artykuly znalazlam na runners world. Na razie jestem w stanie przebiec 15km bez porzadnej zadyszki wiec mysle ze przez 8 tygodni wyrobie sobie forme porzebna do pol M.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 06:19   #3188
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Dzieki fifiorek, obym dobiegla hehe

Bieganiem zarazilam sie w wakacje. Postanowilam wziac udzial w Nike Human Race w sierpniu i jakos przypadkiem znalazlam grupe innych na facebooku. Spotkalismy sie w pubie po biegu i od tamtej pory bierzemy udzial w roznych dziwnych imprezach, np 6km w stroju sw Mikolaja. To oni namowili mnie na te pol maratonu. Poszperalam po necie i w sumie przez pierwszy tydzien tylko czytalam o biegach, cwiczeniach, rozciaganiach itd. Znalazlam kilka ciekawych planow treninowych, wiekszosc rozpisana jest na 12 tygodni. 2 najbardziej zblizone wisza teraz na scianie i staram sie w miare mozliwosc do nich stosowac. Bardzi ciekawe artykuly znalazlam na runners world. Na razie jestem w stanie przebiec 15km bez porzadnej zadyszki wiec mysle ze przez 8 tygodni wyrobie sobie forme porzebna do pol M.
Super, widzę, że nie tylko ja się tutaj to półmaratonu szykuje Na razie jestem na etapie 15,5km z tym, że mój półmaraton jest dopiero w maju, więc mam sporo czasu na porządne przygotowanie. Co do biegu w stroju Św. Mikołaja to w Toruniu również taki jest tylko- jest to również półmaraton i jeśli w majowym mi pójdzie (hehe, w sensie jak dobiegnę) to i w tam planuję wystartować w grudniu 2009. Życzę powodzenia!
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 06:52   #3189
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

dziewczyny dałyście mi super motywacje żeby poważnie zabrać sie za bieganie i przygotowywanie do pmaratonu
niestety dziś musze odpuścić .. dopiero weszłam do domu po całonocnej libacji na mieście
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 08:55   #3190
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
dziewczyny dałyście mi super motywacje żeby poważnie zabrać sie za bieganie i przygotowywanie do pmaratonu
niestety dziś musze odpuścić .. dopiero weszłam do domu po całonocnej libacji na mieście
libacja? w środku tygodnia? Szalejesz kobito!


Ja się niestety pochorowałam... moje gardło nie wytrzymało biegania oto dlaczego nie biegam po dworze w taką pogodę...

życzę Wam powodzenia w przygotowaniach do półmaratonu to fajna sprawa - ma sie wrazenie jakby zdobyło się świat! a po maratonie to dopiero musi być uczucie! na pewno w stylu 'mogę wszystko"! marzy mi się maraton, ale nie wiem czy w tym roku sie odważę
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:04   #3191
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Imprezka w szkolna noc? No ladnie. Mnie podkusilo na za szybkie bieganie w poniedzialek i teraz mnie lydki za to morduja.. Na dzis mialam przewidziany trening szybkosciowy ale chyba sobie daruje ii zamiast tego oliwka i masazyk i jakis pilatesik do porozciagania.

Pedalowanie do pracy pomaga bo hartuje troche i nie przeziebiam sie biegajac w taka pogode no i inne partie miesni mi pracuja.

Jest taka fajna stronka www.fetcheveryone.com gdzie mozna sobie logowac swoje biegi, dodawac notatki itd. Fajna sprawa bo patrzac w tyl widac jaki postep sie zrobilo. Jak teraz zerkam ma moje wakacyjne biegania gdzie przebiegniecie 2km sprawialo mi trunosc to od razu dostaje porzadny zatrzyk motywacyjny.
Mam o tyle dobrze ze od kilku miesiecy mieszkam przy Hyde Parku wiec sila rzeczy az chce sie pobiegac bo jest gdzie. I do pracy mam przez park wiec staram sie raz w tygodniu biegac tam zamiast rowerkiem.
Dziewczynki damy rade, pol M w tym roku a Big M w przyszlym - taki mam ambitny plan.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 13:55   #3192
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

zazdroszczę Hyde Parku za płotem choć narzekać też nie mogę, bo do parku może km mam
ambitne cele stawiacie sobie dziewczęta, ja również, jeżeli zdrowie pozwoli (bo mam ostatnio spore problemy), chciałabym wziąć udział w półmaratonie. niestety przygotowania narazie wyglądają średnio, bo cały czas choruję, ale jestem dobrej myśli jak nie w marcu, to na pewno po wakacjach też coś będzie, poza tym mam świetny pomysł na zimowy maraton, o którym będę pewnie pisała na wizażu, bo startuje się tam w grupach 3-osobowych i będą mi potrzebne partnerki do stworzenia zespołu
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:00   #3193
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

ojj była taka libacja że klękajcie narody
jutro odbije sobie dzisiejsze bieganie
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:30   #3194
synonim
Raczkowanie
 
Avatar synonim
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 240
GG do synonim
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

A macie jakiś "sprzęt pomiarowy"? Chodzi mi głównie o pomiar czasu i km.
__________________
[link=http://www.suwaczek.pl/][image noborder]http://www.suwaczek.pl/cache/68079cbb02.png[/image][/link]
synonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:15   #3195
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

a ja mam pytanie z troche innej beczki
przy okazji biegania chce sie pozbyć celulitu z ud i tak sie zastanawiałam nad tym czy to, że smarowałabym sie jakimś balsamem przeznaczonym do walki z tym cholerstwem chwile przed bieganiem zwiększyłoby skuteczność kosmetyku?
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:45   #3196
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie z troche innej beczki
przy okazji biegania chce sie pozbyć celulitu z ud i tak sie zastanawiałam nad tym czy to, że smarowałabym sie jakimś balsamem przeznaczonym do walki z tym cholerstwem chwile przed bieganiem zwiększyłoby skuteczność kosmetyku?
osobiście w ogóle nie wierzę w takie "cud-balsamy", choć skóra z pewnością będzie lepiej nawilżona polecam masaże szorstką rękawicą!
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:44   #3197
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

fifiorek - masaz szorstka rekawica, naprzemienne zimno-ceple prysznice, mniej cukow i soli w diecie, i ruch i zapomnisz co to cellulit

synonim - ja mam opaske nike +, miezry odleglosc (sensor jest wkladany do buta), czas, tepo co mi najbardziej pomaga w treningach i kalorie. Cudenko jest jednoczesnie USB wiec ppotem podpina sie do kompa i zasysa wiadomosci na stronke. Tam mozna sobie mmonitorowac postepy, ustawiac cele, scigac z innymi z calego swiata. Calkiem motywujace to jest musze przyznac. Czasem nie chce mi sie isc biegac ale jak pomysle ze kumpel ze stanow pojdzie i mnie wyprzedzi w challengu to od razu tylek ruszam
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 23:58   #3198
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
fifiorek - masaz szorstka rekawica, naprzemienne zimno-ceple prysznice, mniej cukow i soli w diecie, i ruch i zapomnisz co to cellulit

synonim - ja mam opaske nike +, miezry odleglosc (sensor jest wkladany do buta), czas, tepo co mi najbardziej pomaga w treningach i kalorie. Cudenko jest jednoczesnie USB wiec ppotem podpina sie do kompa i zasysa wiadomosci na stronke. Tam mozna sobie mmonitorowac postepy, ustawiac cele, scigac z innymi z calego swiata. Calkiem motywujace to jest musze przyznac. Czasem nie chce mi sie isc biegac ale jak pomysle ze kumpel ze stanow pojdzie i mnie wyprzedzi w challengu to od razu tylek ruszam
a czy ten cały system Nike + zadziała mi przy butach innej marki?:P
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 08:16   #3199
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Heh, przydałby mi się ktoś kto by mi pomógł się zorganizować i poszedł ze mną biegać, ale może poczekam na lepszą pogodę i jak mi okres przejdzie
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 09:19   #3200
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

mi.a - ja mam buty asicsa. Nike maja niby dziure w podeszwie na ten sensor, ale nie widzialam sensu w kupowaniu butow specjalnie do zabawki. Ja go trzymam po prostu w woreczku pod sznurowka. Najwazniejsze zeby byl w miare plasko i na srodku stopy i dziala jak trzeba. Na allegro mozna znalezc male pokrowce na rzepy doczepiane do sznurowek.
Znajomi uzywaja Garmina - monitoruje dodatkowo puls, a bardziej zaawansowane zabawki maja gpsa ale to juz za drogi gadzet dla mnie.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:24   #3201
odi87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 84
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Szukam kogos z KATOWIC z okolic AWF-u do wspolnego biegania.... OD ZARAZ
odi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 19:24   #3202
Ulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez odi87 Pokaż wiadomość
Szukam kogos z KATOWIC z okolic AWF-u do wspolnego biegania.... OD ZARAZ
Może to Cię zainteresuje? "wolna grupa biegowa doliniarze.com
zaprasza na wspólne treningi podczas których realizowany jest plan treningowy mający na celu właściwe przygotowanie się do Siliesia Marathonu
Treningi odbywają się w Katowicach na Dolinie Trzech Stawów w każdy wtorek o godz 18.30 , w każdy czwartek o 18.00 oraz w każdą sobotę o 9.00.
Szczegóły tu http://www.doliniarze.com/forum/view...&thread_id=171
Polecam, wspaniali biegacze zawsze służący wsparciem
Ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 08:14   #3203
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez odi87 Pokaż wiadomość
Szukam kogos z KATOWIC z okolic AWF-u do wspolnego biegania.... OD ZARAZ
ja jestem z katowic , awf mam w miare blisko, a gdzie planujesz biegac ?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 23:22   #3204
odi87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 84
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

mysle o parku kosciuszki bo tu mam najblizej mozna z rana przed sniadaniem wyskoczyc
odi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 14:17   #3205
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

dziś 35 minut , w trakcie było kilka szybszych podbiegów - i nawet sie jakoś tragicznie nie zmęczyłam, nie zdyszałam
gorzej z nogami - one pierwsze odczuwają bieganie, chyba powinnam coś zacząć robić żeby je wzmocnić
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 14:29   #3206
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
mi.a - ja mam buty asicsa. Nike maja niby dziure w podeszwie na ten sensor, ale nie widzialam sensu w kupowaniu butow specjalnie do zabawki. Ja go trzymam po prostu w woreczku pod sznurowka. Najwazniejsze zeby byl w miare plasko i na srodku stopy i dziala jak trzeba. Na allegro mozna znalezc male pokrowce na rzepy doczepiane do sznurowek.
Znajomi uzywaja Garmina - monitoruje dodatkowo puls, a bardziej zaawansowane zabawki maja gpsa ale to juz za drogi gadzet dla mnie.

mogłabyś dać mi namiar na pokrowiec o którym piszesz? szukam po allegro ale nic takiego nie mogę znaleść
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 15:43   #3207
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
mi.a - ja mam buty asicsa. Nike maja niby dziure w podeszwie na ten sensor, ale nie widzialam sensu w kupowaniu butow specjalnie do zabawki. Ja go trzymam po prostu w woreczku pod sznurowka. Najwazniejsze zeby byl w miare plasko i na srodku stopy i dziala jak trzeba. Na allegro mozna znalezc male pokrowce na rzepy doczepiane do sznurowek.
Znajomi uzywaja Garmina - monitoruje dodatkowo puls, a bardziej zaawansowane zabawki maja gpsa ale to juz za drogi gadzet dla mnie.
rozumiem w takim razie może zastanowię się nad takim sprzęcikiem, bo również mam buty Asicsa. a mogę zapytać który masz model? ja biegam w gel 2130

Pozdrawiam
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:02   #3208
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
rozumiem w takim razie może zastanowię się nad takim sprzęcikiem, bo również mam buty Asicsa. a mogę zapytać który masz model? ja biegam w gel 2130

Pozdrawiam

Mi.a witaj serdecznie! Ja tez mam asicsa ale jakoś nie bardzo żyję z nimi w zgodzie bo mnie obcierają przy dłuższym biegu. Ale pomijając to, to są bardzo wygodne
Ja się przymierzam do zakupu nike+ - czekam tylko na przypływ pieniędzy w postaci "trzynastki" tak wiec w lutym lub marcu nike + nabędę tylko juz się właśnie zastanawiam nad problemami technicznymi
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:41   #3209
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Hej Co do butów polecam Reeboki. Kupiłam takowe 5 czy 6 lat temu, z dobrym bieżnikiem- idealnym do biegania i do tej pory mi służą. Niestety trochę zdarła mi się 'pięta' od środka(tj. ten materiał), a tata postanowił zafundować mi nowe buty w lutym. Teraz szukam nowych. Wczoraj w sklepie widziałam przeznaczone do biegania leciutkie New Balance'y (http://newbalance.pl/sklep.galeria.a...t=1039&obraz=1). Nie było mojego rozmiaru więc nie mogłam przymierzyć. Buty wydają mi się fajne aczkolwiek nie aż tak jak moje obecne. Czy któraś z Was używała butów tej firmy? Wolałabym jednak kupić zaufane Reeboki, ale szukam po sklepach i niestety nic ciekawego nie widzę.

Co do Nike + to fajnie, że wspomniałyście- ekstra sprawa. Kiedyś czytałam trochę o tego rodzaju sprzęcie no i myślę, żeby uzbierać i zainwestować
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:16   #3210
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez odi87 Pokaż wiadomość
mysle o parku kosciuszki bo tu mam najblizej mozna z rana przed sniadaniem wyskoczyc
na czczo nie ćwicze jak kupie sobie buty do biegania to sie "zgłosze" do Ciebie
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.