Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz. XXII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Aby było sprawiedliwie, sonda jest
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 0 0%
Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę 0 0%
Ręcznik na sucie, z igłą w tyłku, tak wyglądam w ciąży schyłku 15 39,47%
Poczekalni nadchodzi kres, wszystkie mamy cieszą się 2 5,26%
Większość dzieci jest już z nami, na ostatnie wciąż czekamy 12 31,58%
Rymowanie się skończyło, bo nam brzuchatek dużo na wątku ubyło 0 0%
Czary mary, czary mary, wychodź z brzucha szkrabie mały 9 23,68%
Głosujący: 38. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-10, 20:32   #3181
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
dziękuje

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

zaczynam dopiero moją przygodę z kp , mało wiem o diecie , więc się nie śmiejcie z pytania: czy mogę zjeść płatki kukurydziane zwykłe z mlekiem ?
Poczekałabym jakiś czas to w końcu mleko
Chociaż ja pierwszego czy drugiego dnia KP też z przyzwyczajenia zjadłam, ale potem już nie. Jeszcze mleka nie wprowadzałam do diety, ale już niedługo spróbuję.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Dziewczyny, ile czasu po ostatnim karmieniu odciągacie laktatorem?
__________________


Edytowane przez Madziuchna27
Czas edycji: 2013-10-10 o 20:32
Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:35   #3182
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość

Czaszka - a bola Cie cale iersi czy tylko brodawki? Jak brodawki to smaruj masciami, mlekiem, wietrz.
wogole to mnie cala piers boli a jak sciagne laktatorem(minimalne ilosci bo wiecej sie nie da) to mnie tak sutki bola ze nawet dotknac nie moge i tak mi je masakruje ze sa zbite spuchniete i twarde ze malutka nie ma jak ich zlapac noi z kolei jak czasami mi sie uda je rozmiekczyc to Julka zasypia caly czas na cyku(jej sie nie da niczym wybudzic poprostu) a zaraz znowu sie budzi glodna....juz poprostu caly czas dokarmiam sztucznym z butli ale jak tak dalej pojdzie to wogole juz nie bedzie chciala ciągnac
Cytat:
Napisane przez papuga_69 Pokaż wiadomość

współczuje przejść z cycami dobrze ze tż się angażuje i pomaga.
noo TŻ mi tak imponuje ze jeszcze bardziej sie w nim zakochalam
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:39   #3183
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Wrocilam do domu a tu cisza. Fifi spi u mojej mamy na rekach a ona sobie siedzi w fotelu i oglada seriale..

A ja go nieumialam uspokoic...
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:40   #3184
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Wrocilam do domu a tu cisza. Fifi spi u mojej mamy na rekach a ona sobie siedzi w fotelu i oglada seriale..

A ja go nieumialam uspokoic...
nie zamartwiaj się , może zmęczył się płaczem i zasnął
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:44   #3185
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Wrocilam do domu a tu cisza. Fifi spi u mojej mamy na rekach a ona sobie siedzi w fotelu i oglada seriale..

A ja go nieumialam uspokoic...
moja mama i tesciowa tez znaja ta sztuczke :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:46   #3186
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
edytowałam moją wiadomość w K
dołożyłam jedno zdjęcie od fotografa szpitalnego
kocham ten szpital, trafiła mi się super położna na poród, położne na oddziale, pomocne i miłe, dostaliśmy piękny kocyk od szpitala i zdjęcie od fotografa szpitalnego
widać po twoich opisach, że miałaś świetną opiekę
fajnie ze będziesz pobyt w szpitalu tak dobrze wspominać.

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Faktycznie, wybacz



dobranoc
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:50   #3187
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

a tak wogole rusałko sliczny awatar ja troche tesknie za swoim brzuszkiem bo teraz mi flak zostal

aaa i pokaze Wam zdjecie swojej niuni z dniu porodu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000444.jpg (82,1 KB, 66 załadowań)
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 20:54   #3188
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

MISIA weź napisz siostrze na fejsie na tablicy o tych 2tys
Spaaaac idę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 20:57   #3189
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Żelazo.
Jest ochydne w smaku.
No wiem, ale myślałam, że nazwę mi podasz. Taki syropek brązowy?
My jeszcze do tego bierzemy wit b6 i kwas foliowy.

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
aaa i pokaze Wam zdjecie swojej niuni z dniu porodu


Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość

zaczynam dopiero moją przygodę z kp , mało wiem o diecie , więc się nie śmiejcie z pytania: czy mogę zjeść płatki kukurydziane zwykłe z mlekiem ?
Amelko a może z jog.naturalnym lepiej? Możesz dorzucić sobie jabłuszko albo śliwki suszone do tego.
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:00   #3190
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
a tak wogole rusałko sliczny awatar ja troche tesknie za swoim brzuszkiem bo teraz mi flak zostal

aaa i pokaze Wam zdjecie swojej niuni z dniu porodu
dziękuję

Ale śliczna to jest Twoja Julka (i ja ci zazdroszczę że masz ją już przy sobie)
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:11   #3191
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Czaszka słodziutka kruszynka Nie Ty oczywiście tylko córa :P

Byliśmy na USG bioder i ufff wszystko dobrze ale profilaktycznie mam przez 6 tygodni zakładać Stasiowi dwie pieluszki bo wszystko jeszcze może się zmienić No więc od dziś Młody ma dwie pieluszki i widać, że wcale mu się to nie podoba :/ Ogólnie to badanie przeżył dobrze, nawet nie wrzeszczał za to potem okazał swoje niezadowolenie.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 21:13   #3192
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
A ja się jeszcze boję, że moja mama na mnie najedzie... Tak było z Edą, jak dałam pierwsze mm. On mi je zwymiotował, przyjechała moja mama i zaczęła mi robić wyrzuty, że po co ja dawałam, że lepiej piersią karmić, że ona swoje dzieci karmiła piersią
A ja się czułam jak najgorsza matka na świecie
moja tez mi przy Blance wjezdzala, a sama nie karmila ani mojego brata ani mnie duzej jak tydzien wiec... tym razem dala mi swiety spokoj.

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
a poza tym czytam te wasze posty o kp i wprowadzanie stresu jest chore.

ja karmie kp i uwazam ze o kp warto walczyc bo jestem zwolennikiem wszystkiego co naturalne o czym wielokrotnie pisalam

mialam problemy z kp jak kazda tutaj ale mysle ze mam zdrowe podejscie di tego

dziecku pozwalam do 30minut wisiec na cycku potem.odkladam
jak w trakcie tego karmienia nie je to stymuluje mu buzke

wole zeby za godzine znow byl glodny niz wisial mi dwie godziny na cycku

karmie przez nakladki bo w nosie mam obolale brodawki

jak widze ze mlody jest glodny i marudzi to robie butle mm i odciagam swoj pokarm zeby cyce nie poczuly ze nie sa potrzebne

bez wyrzutow sumienia bo dziecko ma byc spokojne i najedzone a nie zestresowane
mama tez ma byc spokojna
wiec ja podcodze totalbie ebz stresu do tego
karmie 7-8 razy na dobe i narazie odpukac sie jakos to.udaje
i to sie nazywa zdrowe podejscie.

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Hej. Donosze ze Nina ma 51cm i wazy 3980g
Więc ogólnie poród trwal ok doby... dałam radę na gazie rozweselającym i jakichś narko zastrzykach ale nie pamiętam nazwy. Mam tylko 1szew i ogólnie dopiero teraz dociera do mnie zmęczenie i potrzeba snu. Mała jest przesłodka kluską. Wyszła na supermana z rączką. Tż był przy porodzie i cieszy się że trochę go do tego zmusiłam idę drzemać
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
klask i: waga niezła

nie macie wrażenia że nasze dzieciaczki zagramaniczne inaczej mierzą ?? w sensie że mają mniej centymetrów?
tez to zauwazylam

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
ok
reinstalowalam aplikacje to moze przesle zdjecia

1 dzien przed porodem i 3 tygodnie po porodzie

Załącznik 5440526Załącznik 5440529
wow! super
Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Hej
Nena-super waga malutkiej
Marysiu-my podalismy Bobotic jak Lila miała 14 dni.
Tassiu brzuszka pozazdroscic i tego przed porodem i tego po
My jestesmy po wizycie u ortopedy.Okazuje sie ze Lilcia za szybko rosnie...Niedosc ze jej sie ciemiaczko zrosło to jeszcze ma zwapnienia na bioderkach.Musimy odstawic D3 na jakis czas a pozniej kontrola....za tydzien wizyta u pediatry,ciekawe co ona mi powie na ten temat..
ja przy Blance musialam odstawic wit D bo ciemiaczko wlasnie jej za szybko zarastalo a miala male. Amelka tez ma male, ale ona z kolei ma ponoc mala glowe... urodzila sie 34, a po prawie 7 tyg ma tylko 35,5 i na szczepieniu stwierdzily ze ma mala banke.. a dla mnie tam ona proporcjonalna do reszty ciala

w ogole po szczepieniu na jednym udzie w miejscu wklucia ma czerwony slad i gule. mozna oklad z czegos zrobic?

nadrabiam i nadrabiam ale rady chyba nie dam, bo od 10 do 16 siedzialam u przyjaciolki a pozniej z dzieciakami na kulkach bylysmy. po powrocie do domu zaczely sie u Blanki rewolucje i dwa pawie poszly plus placz ze brzuszek boli wiec jutro chyba awaryjnie do lekarza sie wybierzemy, dupowato bo u mamy jestem :/
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:20   #3193
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

my też dziś byliśmy na bioderkach i też jest ok
mamy jeszcze przyjść jak mała będzie miała 3 miesiące.

no i chcieliśmy dziś zaszczepić a tu du.pa bo moja cudowna przychodnia nie przesłała karty szczepień do Medicoveru a prosiliśmy 2,5 tygodnia temu! dziady

Hania waży 5200 czyli przybrała nieco mniej niż ostatnio, bo 300 gram w 2 tygodnie (poprzednio 300 w tydzień), ale i tak jest ok

żeby było zabawniej, o 17 wyszliśmy jeszcze na spacer, młoda oczywiście zasnęła. wróciliśmy po 18 a ta spi. o 19 chciałam ją obudzić na kąpiel - śpi. o 20 to samo
obudziła się o 21, zjadła i śpi dalej ale żeby za pięknie nie było, chwile potem obudziła ją kupa i się wybudziła ale już przysypia

też już nie mam ochoty kontynuować wątku kp/mm cieszę się tylko, że są tu dziewczyny które właściwie odczytały moje intencje
__________________
Marysia

Hania


94,5....70,5....65


http://szydelkogagusi.blogspot.com/
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:21   #3194
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Ah i zapomniałabym napisać co po wizycie
Dzięki za kciuki to po pierwsze - nie poszły na marne
Siuśki w normie, ciśnienie w normie, serduszko bije pięknie. Odzyskałam 0.5kg które ostatnio straciłam, więc jesteśmy 9kg na plusie od początku.

No i było badanie Szyjka miękka, 50% skrócona, 1.5cm rozwarcia i Pani czuła już główkę Także przywracam wiare w moje marsze

Za tydzień kolejna wizyta i Pani mówi, że zacząć może się w każdej chwili, ale i równie dobrze jeszcze chwile mogę pochodzić bo dzieciaczek sam musi zadecydować kiedy chce wyjść, także się nie nastawiać a cierpliwie czekać

Mimo wszystko podniosło mnie to trochę na duchu, że jednak już coś powolutku się rusza
rusza rusza to super wieści pamiętam jak się cieszyłam jak też gin powiedział że szyjka przygotowana, że rozwarcie i że wsumie może być w każdym momencie
u mnie to trwało tydzień więc... bądź czujna )) hehe

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Hej. Ogólnie mam trochę do nadrobienia a nie mam za bardzo jak, czy ktoś mi powie co się działo jak mnie nie było? Jakieś kłótnie o kp?

Ja do nierozpakowanych kilka refleksji pocieszajaco straszacych:
1. Jeżeli nie jesteś pewna czy to 'te' skurcze, to prawdopodobnie to nie one albo jest jeszcze bardzo dużo czasu.
2. Jeżeli nie jesteś pewna czy odeszły ci wody, to znaczy że nie odeszły.
3. Jeżeli na którymś etapie stwierdzisz ze bardziej nie może boleć, jesteś w błędzie
4. Boisz się że nie poznasz początku porodu-na serio nie da się
5. Jeśli wydaje ci się ze odszedl ci czop to tylko ci się wydaje.
5. Na serio o bólu zapomina się natychmiast jak uslyszy się dziecko.

A na temat kp powiem narazie tylko że urodziłam dobę temu i suty mi chcą odpaść

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hehehe ale się uśmiałam z całości, a dokładnie punkt 3 to samo sedno
ale tak źle nie jest skoro teraz się z tego śmiejemy?

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
larysko ale one wszystkie przed urodziły.

w czym : jedna miała dwie planowane cesarki, druga poród wywoływany w USA , bo tak sobie z lekarką uzgodniła, a trzeciej siostra załatwiła "coś" na skurcze z sali porodowej.

Juz mi napisały, że ja "położna" i nie wiem jak urodzić wcześniej

yyyyyyyy
ale po co wcześniej skoro każdy dzień to bardzo dobrze dla maluszka, jeśli nie jest emocjonalnie gotowy do przyjścia na świat to nie wyjdzie wiadomo że ciężko na końcu, że chcemy już, ale jakoś trzeba to przetrzymać. ja rozumiem żeby Ci pisały tak po terminie, ale nie przed :/ głupki.

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
Misia, albo ktos inny jak wie

Bo wczoraj na KTG przy tym pierwszym zapisie, wyszlo mi ze "zapis jest zawezony" tzn. tetno malej bylo w zasadzie na jednym poziomie, bez wiekszych skokow. Gin stwierdzila ze pewnie spi, chociaz po moich zaczepkach pare razy sie wypiela (na spiocha). No i ja nie bardzo rozumiem dlaczego jest zle jesli to tetno jest regularne i nie skacze?

Pozniej mialam powtorzone KTG i mala juz sie ruszala i tetno tez sie zmienialo i juz bylo ok.

Nie wiem, ja zawsze myslalam ze to dobrze jak tetno czlowiekowi nie skacze jak szalone, ale moze u dzidzi jakos inaczej sie na to patrzy?
mi się wydaje że jest dobrze, sama na swoich ktg widziałam, że tętno Oli wzrastało gdy czułam ruch, położna mówiła że to normalne i że dobrze, a jak była spokojna to było stabilne i wolniejsze

Cytat:
Napisane przez papuga_69 Pokaż wiadomość
a pytalas go dlaczego jej nie bierze na rece ? nie ogarniam moze sie boi ze ja uszkodzi bo jest taka malutka i krucha ?
Taa egzemplarze nie do podrobienia piona
nie lubi malych dzieci i chciałby żeby Ola już była kumata i można z nią było pogadać może dlatego :P


Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Zaraz nadrobię, tym bardziej,że młoda będzie się pewnie zaraz budzić na cyca i potem nie będę miała jak pisać, ale czytam Was zawsze na bieżąco ze ssakiem w ramionach.

Przyłączam się do klubu zdołowanych męczybuł.
Nie wiem czy to kwestia tego,że jesień i ogólnie depresyjnie(chociaż w sumie pogoda ładna i słoneczna u nas od kilku dni) ale wysiadam.
Primo:moja codzienność składa się z powtarzalnych czynności, ciągle to samo.Normalnie wersja demo.W dodatku nie mogę jak zawsze wyjść z domu kiedy chcę,spotkać się z koleżankami.

Secundo: mam doła, bo na nic nie czekam.
Jestem takim typem, który lubi mieć cel w życiu i tak było przed ślubem-żyłam tym wydarzeniem, a potem przez kilka miesięcy po nim dochodziłam do siebie, bo nie miałam co ze sobą zrobić i ciągle wspominałam.
Teraz jest tak samo-mam już moją wymarzoną kruszynkę ze sobą i nie czekam już na żaden "wielki dzień".Doła mam przez to,bez kitu...


No,wylałam żale bo ostatnio mało prywaty tu wnoszę
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:22   #3195
Fikusek82
Wtajemniczenie
 
Avatar Fikusek82
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bracknell, UK
Wiadomości: 2 083
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Mnie też drażnią kłótnie o kp i mm, zwłaszcza, że są bardzo mało konstruktywne, bo wszystkie piszą, że i mamy kp i mm są tak samo dobrymi mamami i w zasadzie nie ma znaczenia, jak się karmi
W sumie nie wiem, o co spór


Ja się postanowiłam już nie dołować, jeśli młodej nie będzie bolał brzuch, to przechodzimy na mm i czeka mnie przeprawa z otoczeniem "czemu nie karmię piersią", ale niech się gonią!
Matal otoczenuem się nie ma co przejmować bo ludzie są naprawdę dziwni. Jak Nadia miala miesiąc to stalam w kolejce po wniosek na paszport i taka babeczka była też z niemowlakiem i się mnie pyta czy karmie mm i jezeli tak to jakie mleczko bo jej córcia też na mm i miala straszną wysypke, a gościu obcy za mną wyskakuje z tekstem a czemu pani nie karmi piersią, miałam mu odpowiedzieć czemu go cudze cycki interesują czy poprostu chcial sobie popatrzeć ale dalam spokój. Nikt poza teściowąi wyrzutów nie robił w sumie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
14.08.2010 - Ślub
05.05.2011 - Nadia

20.10.2013 - Daria



2014 - 55
2015 - 48
Fikusek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 21:31   #3196
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

W ramach ciążowego męczenia buły: obejrzałam się dokładnie i mam rozstępy nawet na łydkach i powyżej kolan... Do tego całe biodra przeorane...

Du.pa z fotek bo nie ma światła odpowiedniego...


Dobrej nocy, jutro piątek więc za chwilę weekend i pewnie kolejny wysyp dzieci, poza moim, bo po co...
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:11   #3197
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Mój mały nadal niemrawy, jedziemy do szpitala na ktg, trzymajcie kciuki.
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:15   #3198
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Nie mam jak sie odniesc, bo pisze lewa reka na tablecie.

Mloda konczy butle i idziemy spać. Brzuszek cos ja meczy, ale jest o niebo lepiej niz ostatnie dni
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:20   #3199
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Wkurzył mnie A.
Po pracy chciał pójść do kumpla na piwo (ok. g. 20.30). Miał być za 2-3 h. Dzwonię teraz i słyszę, że na pewno w domu nie siedzą. "Tak, jesteśmy w pubie w centrum. Już będę wychodził". Nosz ku.... Małe dziecko w domu czeka i żona, która też by sobie wyskoczyłam na pifko z przyjaciółką do centrum

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
Mój mały nadal niemrawy, jedziemy do szpitala na ktg, trzymajcie kciuki.
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 22:25   #3200
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Asiek84 Pokaż wiadomość
ja Jakuba do 2 roku życia karmiłam i jak patrzę na moje cycki to źle z nimi nie jest...
aha czyli nie zawsze jest tak źle

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Motyl, tassia, matal - mam to samo. Wlasnie mam dola. Ucirklam z domu pod pretekstem Bobotica i zostawilam placzace dziecko od 14 z mama i tzem ktory mnie zirytowal. Siedze w aucie pod sklepem zjadlam paczke kruchych ciasteczek i zapalilam fajke

Problemy brzuszkowe zaczely sie jak ja trzymam diete.. a jak jadlam MC bylo ok. Karmie mieszanie a tu taki klops.
miałaś gorszy dzień, może i lepiej że wyszłaś, odetchnęłaś, pobyłaś sama, tego też potrzebujemy


Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak je piłyście? Całą butlę, szklankę? Po ilu h karmiłyście dzieci?
ja wypiłam pewnie z 400ml tego classic i przerwa w karmieniach była 5 godz albo trochę więcej

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Wrocilam do domu a tu cisza. Fifi spi u mojej mamy na rekach a ona sobie siedzi w fotelu i oglada seriale..

A ja go nieumialam uspokoic...
jak one to robią....

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
moja mama i tesciowa tez znaja ta sztuczke :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moja mama też :/

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
a tak wogole rusałko sliczny awatar ja troche tesknie za swoim brzuszkiem bo teraz mi flak zostal

aaa i pokaze Wam zdjecie swojej niuni z dniu porodu
piękna!

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
w ogole po szczepieniu na jednym udzie w miejscu wklucia ma czerwony slad i gule. mozna oklad z czegos zrobic?

nadrabiam i nadrabiam ale rady chyba nie dam, bo od 10 do 16 siedzialam u przyjaciolki a pozniej z dzieciakami na kulkach bylysmy. po powrocie do domu zaczely sie u Blanki rewolucje i dwa pawie poszly plus placz ze brzuszek boli wiec jutro chyba awaryjnie do lekarza sie wybierzemy, dupowato bo u mamy jestem :/
mi położna powiedziała żebym miejsca po ukłuciu smarowała żelem altacet, może Wam pomoże
to miałaś fajny aktywny dzień, szkoda że Blankę coś bierze, oby przeszło raz dwa!

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Byliśmy na USG bioder i ufff wszystko dobrze ale profilaktycznie mam przez 6 tygodni zakładać Stasiowi dwie pieluszki bo wszystko jeszcze może się zmienić No więc od dziś Młody ma dwie pieluszki i widać, że wcale mu się to nie podoba :/ Ogólnie to badanie przeżył dobrze, nawet nie wrzeszczał za to potem okazał swoje niezadowolenie.

choć te pieluszki to konieczne? ponoć się od tego odchodzi? hm

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
my też dziś byliśmy na bioderkach i też jest ok
mamy jeszcze przyjść jak mała będzie miała 3 miesiące.

no i chcieliśmy dziś zaszczepić a tu du.pa bo moja cudowna przychodnia nie przesłała karty szczepień do Medicoveru a prosiliśmy 2,5 tygodnia temu! dziady

Hania waży 5200 czyli przybrała nieco mniej niż ostatnio, bo 300 gram w 2 tygodnie (poprzednio 300 w tydzień), ale i tak jest ok

żeby było zabawniej, o 17 wyszliśmy jeszcze na spacer, młoda oczywiście zasnęła. wróciliśmy po 18 a ta spi. o 19 chciałam ją obudzić na kąpiel - śpi. o 20 to samo
obudziła się o 21, zjadła i śpi dalej ale żeby za pięknie nie było, chwile potem obudziła ją kupa i się wybudziła ale już przysypia

też już nie mam ochoty kontynuować wątku kp/mm cieszę się tylko, że są tu dziewczyny które właściwie odczytały moje intencje
za bioderka

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
W ramach ciążowego męczenia buły: obejrzałam się dokładnie i mam rozstępy nawet na łydkach i powyżej kolan... Do tego całe biodra przeorane...

Du.pa z fotek bo nie ma światła odpowiedniego...


Dobrej nocy, jutro piątek więc za chwilę weekend i pewnie kolejny wysyp dzieci, poza moim, bo po co...
hejjjjjjj co tak pesymistycznie a żeby Cie tak siekło nagle! i powiem wtedy a nie mówiłam!
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:33   #3201
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
Mój mały nadal niemrawy, jedziemy do szpitala na ktg, trzymajcie kciuki.
daj znać szybciutko później co i jak!

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Nie mam jak sie odniesc, bo pisze lewa reka na tablecie.

Mloda konczy butle i idziemy spać. Brzuszek cos ja meczy, ale jest o niebo lepiej niz ostatnie dni
to dobrze że lepiej, Ty też odeśpij, wypocznij

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Wkurzył mnie A.
Po pracy chciał pójść do kumpla na piwo (ok. g. 20.30). Miał być za 2-3 h. Dzwonię teraz i słyszę, że na pewno w domu nie siedzą. "Tak, jesteśmy w pubie w centrum. Już będę wychodził". Nosz ku.... Małe dziecko w domu czeka i żona, która też by sobie wyskoczyłam na pifko z przyjaciółką do centrum
tiaaaaaaaaaaaaa
mój na szczęście nie pije i nie wychodzi nigdzie do kumpli czy pubów, ale np. wychodzi sobie pojeździć autem po lasach czy zresztą nie wiem wsumie gdzie, i też mu mówię że ja też chętnie bym wsiadła do auta i pojechała przed siebie aby mieć chwilę dla siebie, ale do niego to nie dociera

jeśli to jednorazowy wybryk to się nie denerwuj nie ma sensu, wiem że my też chciałybyśmy wyjść, ale facetowi to chyba raz na jakiś czas jest potrzebne, byle nie za często jak wróci w normalnym stanie i będzie miły to się nie wkurzaj na niego

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

idę się położyć skoro moje maleństwo niedługo też zaśnie (mam nadzieję )
bo zjadła butlę, ulała spoooro, przebrałam ją i teraz leży w łóżeczku i się rozgląda, ale pewnie zaraz padnie
aaaa tylko jeszcze szybciutko karmi wypije

ona chyba nie jest przyzwyczajona do tak dużych ilości mleka skoro ulewa a po piersi nie ulewała
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:33   #3202
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Wrocilam do domu a tu cisza. Fifi spi u mojej mamy na rekach a ona sobie siedzi w fotelu i oglada seriale..

A ja go nieumialam uspokoic...
To chyba babciny sekret. Mojego bratanka (ma teraz 6 miesięcy) też zawsze moja mama najlepiej usypia - coś w tym musi być A Ty się nie przejmuj tylko korzystaj z chwili wytchnienia

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
a tak wogole rusałko sliczny awatar ja troche tesknie za swoim brzuszkiem bo teraz mi flak zostal

aaa i pokaze Wam zdjecie swojej niuni z dniu porodu
Śliczna

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
rusza rusza to super wieści pamiętam jak się cieszyłam jak też gin powiedział że szyjka przygotowana, że rozwarcie i że wsumie może być w każdym momencie
u mnie to trwało tydzień więc... bądź czujna )) hehe
Tydzień brzmi dobrze W takim razie biore sie za przytualnki z TZ bo później kilkutygodniowy post

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
Mój mały nadal niemrawy, jedziemy do szpitala na ktg, trzymajcie kciuki.
Trzymam mocno kciuki! Na pewno wszystko ok Odezwij się jak będziesz po.

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Nie mam jak sie odniesc, bo pisze lewa reka na tablecie.

Mloda konczy butle i idziemy spać. Brzuszek cos ja meczy, ale jest o niebo lepiej niz ostatnie dni
No to kciuki, żeby tym razem brzuszek się uspokoił


Wróciłam z obiadku z mężem - fajna taka przerwa na przytula w ciągu dnia Później polazłam do sklepu, kupiłam butelką jeszcze jedną żeby mieć choć dwie w razie niepowodzenia kp i kupiłam sobie spodnie, bluzke i żakiet na po porodzie co by być sexi mamą Czasem trzeba zaszaleć, a co!
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:42   #3203
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Larysko dzieki napewbo sprobuje altacetu. Blance szybko nie przejdzie bo znow pawik byl a teraz co jakis czas sie budzi i gooni ja na kibel. Najgorzej se cxuje ze mnie tez to jutro czeka

Rusalko trzymam kciuki!

Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:44   #3204
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

U mnie dalej nic. Nawet małego skurczybyczka

Już nawet nie chce mi się męczyć z tymi prostaglandynami a już tym bardziej, że tż mnie irytuje jak tylko na niego popaCZam
Dodatkowo starszak ma problemy zębowe- wychodzą piątki i gorączkuje. Taki tulisiek się zrobił, że wczepia się w mamę jak mała małpka a w nocy kładzie na mnie, oby jak najwięcej i jak najbliżej- a ja wstaję połamana i ledwo żywa

Zazdroszczę wam tych ktg.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:47   #3205
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
U mnie dalej nic. Nawet małego skurczybyczka

Już nawet nie chce mi się męczyć z tymi prostaglandynami a już tym bardziej, że tż mnie irytuje jak tylko na niego popaCZam
Dodatkowo starszak ma problemy zębowe- wychodzą piątki i gorączkuje. Taki tulisiek się zrobił, że wczepia się w mamę jak mała małpka a w nocy kładzie na mnie, oby jak najwięcej i jak najbliżej- a ja wstaję połamana i ledwo żywa

Zazdroszczę wam tych ktg.
Ja też skurczy brak a tu dziś na wizycie - 1.5cm rozwarcia. Także wiesz moja droga, nigdy nic nie wiadomo
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:49   #3206
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość



choć te pieluszki to konieczne? ponoć się od tego odchodzi? hm
Nie mam pojęcia ale jak ortopeda zalecił to chyba tak. W poniedziałek zapytam jeszcze naszego lekarza
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:54   #3207
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
W ramach ciążowego męczenia buły: obejrzałam się dokładnie i mam rozstępy nawet na łydkach i powyżej kolan... Do tego całe biodra przeorane...

Du.pa z fotek bo nie ma światła odpowiedniego...


Dobrej nocy, jutro piątek więc za chwilę weekend i pewnie kolejny wysyp dzieci, poza moim, bo po co...
oj nie wierzysz w.swoje dziecko!!! a.kto inny ma wierzyc jak nie ty? hihi
wiec uwierz i moze twoj dziec tez wyjdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 22:56   #3208
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Ja też skurczy brak a tu dziś na wizycie - 1.5cm rozwarcia. Także wiesz moja droga, nigdy nic nie wiadomo
Ja to w poprzedniej ciąży miałam niby 2cm a później się okazało, że to jakieś rozwarcie zewnętrzne i z tymi 2cm chodziłam i chodziłam mam nadzieję że u Ciebie to już TO i zaraz się rozpakujesz

A kiedy ta cała pełnia
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 23:00   #3209
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja to w poprzedniej ciąży miałam niby 2cm a później się okazało, że to jakieś rozwarcie zewnętrzne i z tymi 2cm chodziłam i chodziłam mam nadzieję że u Ciebie to już TO i zaraz się rozpakujesz

A kiedy ta cała pełnia
Też mam taką nadzieję - choć nie nastawiam się za bardzo, bo sama lekarka powiedziała, że pod koniec ciąży to może sieknąć zaraz a równie dobrze można chodzić i chodzić z rozwarciem. Także zobaczymy jak to będzie. Nie stresuje się na zapas

Pełnia w nocy z 19 na 20 Więc a nóż urodzisz w swój TP
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 23:29   #3210
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

My oczywiscie nie spimy. Mloda sie powkurzala, a w koncu przytulilam ze smokiem w buzi do cyca golego i odplynela. Ja tez odplywam, oczy mi sie same zamykaja
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.