Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-10, 10:12   #3181
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
a co sie stało ????
A już od kilku dni to siedziało tak we mnie.... cięzko mi było to wyznać na forum żeby mnie usunąć, ale jednak chyba to będzie najlepsze wyjście. Na 70% nie damy rady jednak finansowo..sprawy się troszke komplikuja co chwile.. Pod koniec sierpnia będę wiedziała na 100% czy ślub będzie mógł odbyć się 2014 r. Więc nie chce tutaj widnieć pod datą , bo nie mam nic załatwionego i to wszystko takie niepewne..Po prostu nie chce sztucznie siebie nakręcać... wolę być bonusem. oj... mam poza tym dziś zły dzień...

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Kulbensiku Ale zostaniesz z nami?
Tak, zostanę w razie gdy mi data i plany nie wypalą, to będę się cieszyła waszym szczęściem!!
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.

Edytowane przez kulbensikowa
Czas edycji: 2013-04-10 o 10:14
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:14   #3182
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

kulbensikowa
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:24   #3183
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
A już od kilku dni to siedziało tak we mnie.... cięzko mi było to wyznać na forum żeby mnie usunąć, ale jednak chyba to będzie najlepsze wyjście. Na 70% nie damy rady jednak finansowo..sprawy się troszke komplikuja co chwile.. Pod koniec sierpnia będę wiedziała na 100% czy ślub będzie mógł odbyć się 2014 r. Więc nie chce tutaj widnieć pod datą , bo nie mam nic załatwionego i to wszystko takie niepewne..Po prostu nie chce sztucznie siebie nakręcać... wolę być bonusem. oj... mam poza tym dziś zły dzień...

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------


Tak, zostanę w razie gdy mi data i plany nie wypalą, to będę się cieszyła waszym szczęściem!!
Ojznam ten ból. Bardzo przykro jest kiedy pieniądze wpływają na takie rzeczy i blokują marzenia.. Mam nadzieję że się ułoży i uda wam się mimo wszystko ułożyć po waszemu
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:26   #3184
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

anannke , misia88, misiadełko - dziękuję ze mnie tu jeszcze chcecie
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:28   #3185
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

przestań pewnie, że chcemy. Wszystkie chcemy.


no niestety tak to jest z ta głupia kasą... my mamy ten problem z kasą jeśli chodzi o mieszkanie..

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

wogóle mam takie nieskromne pytanie, czy mogę prosić o dostęp do poczty? jestem tu z Wami od połowy stycznia

jesli nie to cierpliwie poczekam :P
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:30   #3186
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

misia.. współczuję... no niestety szkoda tylko że w dzisiejszych czasach tak ciężko o tą kasę bo o pracę i godne zarobki też...

Nie spałam już 4 noc przez co czuję się jak nie z tej planety
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:31   #3187
rom4ntyczk4
Rozeznanie
 
Avatar rom4ntyczk4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: De
Wiadomości: 735
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
anannke , misia88, misiadełko - dziękuję ze mnie tu jeszcze chcecie
Głupolek!!
Masz się stąd nie ruszać nigdzie Nasz Bonusiku
__________________
Au pair w De do 09.2013 (z Tż)

26.04.2007

12.09.2012

26.07.2014

rom4ntyczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 10:31   #3188
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

a o co chodzi z tą pocztą?
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:33   #3189
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
a o co chodzi z tą pocztą?
w pierwszym poście jest regulamin
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:40   #3190
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
w pierwszym poście jest regulamin
już nadrobiłam
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:56   #3191
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

velika co chcesz wiedzieć? Jak coś poszukam swoich wszystkich mapek, opisów itp. I Ci podeślę. My szliśmy: Wielka Racza->Przegibek->Wielka Rycerzowa (tu tylko odpoczynek i zejście).

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Monika, ale np. mó jtata ma 6 rodzeństwa, każde z nich ma 2-3 dzieci, to dla mnie najbliższa rodzina, a to już dużo osób Także tylko dlatego tyle osób u mnie jest, nie zapraszam ciotek w sensie sióstr babć i dlaekich kuzynów Gdyby nie to to pewnie też by tyle osób wyszło
Kochana, skąd ja to znam! Samej mojej rodziny wychodzi coś koło 75 osób... i to najbliższej

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
A już od kilku dni to siedziało tak we mnie.... cięzko mi było to wyznać na forum żeby mnie usunąć, ale jednak chyba to będzie najlepsze wyjście. Na 70% nie damy rady jednak finansowo..sprawy się troszke komplikuja co chwile.. Pod koniec sierpnia będę wiedziała na 100% czy ślub będzie mógł odbyć się 2014 r. Więc nie chce tutaj widnieć pod datą , bo nie mam nic załatwionego i to wszystko takie niepewne..Po prostu nie chce sztucznie siebie nakręcać... wolę być bonusem. oj... mam poza tym dziś zły dzień...
Jesteśmy z Tobą Wiem co czujesz, bo ja też mam ślub nie w 2013, a w 2014 tylko ze względu na kasę. Jesteś tu z nami długo, dłużej niż niektóre z nas, dlatego nawet nie myśl, że miałabyś nas tak zostawić Jesteś częścią wątku PM2014!
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 11:11   #3192
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
velika co chcesz wiedzieć? Jak coś poszukam swoich wszystkich mapek, opisów itp. I Ci podeślę. My szliśmy: Wielka Racza->Przegibek->Wielka Rycerzowa (tu tylko odpoczynek i zejście).
A to ja planuję dłuższą trasę i tak myślę, czy damy radę.
1 dzień musimy dojść na Rycerzową, tam nocleg. Potem chcemy iść z Rycerzowej na Krawcowy Wierch i tam nocować, trzeci dzień to trasa Krawcowy Wierch - Hala Miziowa, a 4 Hala Miziowa-Markowe Szczawiny. Szłaś którąś z tych tras? Bo nie wiem, czy będą lajtowe, czy jakiś większy hardkor, zwłaszcza ta ostatnia jest dość długa i się zastanawiam, czy przejdziemy ją w 1 dzień, z wszelkich opisów szlaków wynika, że damy radę, najwyżej wyjdziemy o 7 ze schroniska
Problemem jest też dla mnie przejazd z Zawoi do Rycerki czy gdzieś w te okolice, żeby dostać się na szlak. Bo plan jest taki, żeby zostawić samochody w Zawoi i komunikacją dojechać na drugą stronę do Rycerki i tak ustawić trasę, żeby skończyć ją w Zawoi, do samochodu i do domu A nie wiem, jak tam komunikacja stoi, to co widzę w necie nie nastraja optymistycznie, ale może jakoś do tego Żywca się dostaniemy.
Kulbensikowa, tak mi przykro. Ale nie łam się, będzie dobrze, jak nie 2014, to 2015. Jesteście młodzi, dacie radę
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:17   #3193
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość

Jesteśmy z Tobą Wiem co czujesz, bo ja też mam ślub nie w 2013, a w 2014 tylko ze względu na kasę. Jesteś tu z nami długo, dłużej niż niektóre z nas, dlatego nawet nie myśl, że miałabyś nas tak zostawić Jesteś częścią wątku PM2014!
dziękuję kochana jestem tutaj od pierwszego wątku

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Kulbensikowa, tak mi przykro. Ale nie łam się, będzie dobrze, jak nie 2014, to 2015. Jesteście młodzi, dacie radę
Nom,jak to się mówi - co ma wisieć nie utonie dzięki kochana,
Ps. oglądałaś mecz Borussi ? Kurde końcówka była dobra mój tż jak podskoczył do góry, myślałam że mi zęby wybije
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:22   #3194
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość


Nom,jak to się mówi - co ma wisieć nie utonie dzięki kochana,
Ps. oglądałaś mecz Borussi ? Kurde końcówka była dobra mój tż jak podskoczył do góry, myślałam że mi zęby wybije
taa obejrzałam do 70 minuty i zasnęłam akurat przed najlepszym za późno są dla mnie te mecze
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:34   #3195
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

cikulada - ale chamstwo z tą koleżanką!
Nie znoszę czegoś takiego Czemu nie zrobiła POŁOWY i Ci nie wysłała? Nie czaję ludzi..
Ja miałam ostatnio odwrotny problem. Moja grupa, 3 osoby miala zrobic projekt. Nie bylo mnie na zajęciach i jeszcze jednej koleżanki. Trzecia byla, caly czas mowila ze wie co zrobic, jak gdzie kiedy itd.
Jak przyszło co do czego, umowilam sie z nia na robienie prezentacji, spóźniła się 2.5h (!!!) ja powiedziałam, że nie mam czasu, bo mowilam jej ze wychodze!!! Zrobilam w 30 minut prawie caly projekt, a ona tylko powtarzała po mnie swoje pomysły Na moje pytania odpowiedź brzmiała : nie wiem.
Koniec końców projekt nie był zrobiony zbyt dobrze. No ale ona NIE WIEDZIAŁA Nigdy więcej takich osób w grupie.

NABLA ma piękne suknie Ale i piękne ceny...
A jak któraś się wybiera do Krakowa na mierzenie, to się umówcie wcześniej
Ja poszłam z koleżanką i niestety, nic nie zmierzyła, bo był tłumek umówionych PMek

misia880, ale czadowy wyjazd Wam się szykuje BASEN I jaccuzi

say-hello, służba zdrowia w Polsce to istna porażka
Ja wczoraj byłam u endokrynologa /prywatnie/. Pani doktor fantastyczna: miła, sympatyczna, zainteresowana człowiekiem, jego problemami, zrobiła obszerny wywiad, dostałam tabletki i zobaczymy, może waga trochę ruszy do przodu.

kulbensikowa Trzymam kciuki żeby się wszystko potoczyło po Waszej myśli i żeby finanse pozwoliły na wesele w 2014, a jeśli nie, to żeby w 2015 był ten Wasz wymarzony dzień, zorganizowany na spokojnie i bez stresu

Ja już w pracy, ogarnęłam dostawę i formalności, a teraz relaks i popijam zieloną herbatkę
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:40   #3196
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

A właśnie, przez takie głupie laski nigdy nie znosiłam pracy w grupach, coś koszmarnego Zawsze jest tak, że albo jeden się narobi, a reszta na tym skorzysta, albo ktoś faktycznie drugiemu zrobi na złość. I to dorośli ludzie!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:41   #3197
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię Na pewno się spotkamy z nimi, póki co szukam po necie fajnych Jest jeden który w którym się zakochałam ale ceny mają bardzo wysokie więc raczej odpadają
A ktory foto tak Cie urzekl?



Kubensikowa

Wenedka - niektore utwory, ktore bym chciala na msze:

Wejscie Pana Mlodego z Mama, mojej mamy i tescia, rodzenstwa i chrzestnych: http://www.youtube.com/watch?v=2zx2IK4aAmQ

Wejscie Panny Mlodej z Tata - http://www.youtube.com/watch?v=6wpPk8qk3uQ

te dwie pierwsze pozycje sa do zamiany, nie wiem ktora bym chciala gdzie jeszcze

Ofiarowanie - http://www.youtube.com/watch?v=gosY-...RbvXw&index=27

Komunia - chcialam Alleluja z Mesjasza Haendla, ale TZ sie nie zgodzil
druga opcja http://www.youtube.com/watch?v=Ry4Bz...RbvXw&index=36

Uwielbienie - bardzo bym to chciala ale nie wiem co na to TZ http://www.youtube.com/watch?v=Cgovv...RbvXw&index=20

Wyjscie - oczywiscie marsz Mendelsona
http://www.youtube.com/watch?v=dDjyL0ZjzpQ
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:44   #3198
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

No u nas koniec końców robiłam ja i ta druga, której też nie było
Na dodatek ona wracała od siebie z domu do KrK, bo nie miała tam neta, a cały czas ta 'poinformowana' nam mówiła, że nie wystarczy projekt, MUSI być prezentacja
A to po prostu miały być wypełnione dokumenty do projektu konkursu, tak jakbyśmy startowali w konkursie o dotację jako podmiot.

Czyli WYPEŁNIĆ i tyle. Ja powymyślałam wszystko, ta miała tylko finanse uzupełnić i nazwę i co? Oczywiście finanse wypełniła ŹLE

NIGDY więcej nic z nią nie robię. Z tą trzecią lubię robić, znamy się 4 lata, bo na licencjacie razem studiowałyśmy i wiem, że ona nie jest przesadnie nadgorliwa (takich też nie znoszę), ale też nie czeka aż jej zaliczenie z nieba spadnie.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:46   #3199
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

na ten utwor sie przymierzam http://www.youtube.com/watch?v=mJ_fk...RbvXw&index=18 ale nie wiem ja ktora czesc...
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 11:48   #3200
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

u mnie bylo tak, że do ostatniego marca mieliśmy wysłać Prof prace na maila, no i koleżanka twierdziła, że ją ma i mi wyślę , ciągle dzowniłam to mówiła ze zraz wysle zaraz wyśle, skonczyło sie na tym, że OSTATNIEGO marca napisałam tą prace sama i mu wyslałam. a ona nawet nie raczyła odebrac odemnie telefonu...
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:50   #3201
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
A to ja planuję dłuższą trasę i tak myślę, czy damy radę.
1 dzień musimy dojść na Rycerzową, tam nocleg. Potem chcemy iść z Rycerzowej na Krawcowy Wierch i tam nocować, trzeci dzień to trasa Krawcowy Wierch - Hala Miziowa, a 4 Hala Miziowa-Markowe Szczawiny. Szłaś którąś z tych tras? Bo nie wiem, czy będą lajtowe, czy jakiś większy hardkor, zwłaszcza ta ostatnia jest dość długa i się zastanawiam, czy przejdziemy ją w 1 dzień, z wszelkich opisów szlaków wynika, że damy radę, najwyżej wyjdziemy o 7 ze schroniska
Problemem jest też dla mnie przejazd z Zawoi do Rycerki czy gdzieś w te okolice, żeby dostać się na szlak. Bo plan jest taki, żeby zostawić samochody w Zawoi i komunikacją dojechać na drugą stronę do Rycerki i tak ustawić trasę, żeby skończyć ją w Zawoi, do samochodu i do domu A nie wiem, jak tam komunikacja stoi, to co widzę w necie nie nastraja optymistycznie, ale może jakoś do tego Żywca się dostaniemy.
Kulbensikowa, tak mi przykro. Ale nie łam się, będzie dobrze, jak nie 2014, to 2015. Jesteście młodzi, dacie radę
Przy Rycerzowej są mocne podejścia, ale zależy jaki szlak wybierzecie, ale ja wolę mieć mocne podejście i potem iść już normalnie, niż cały czas pod górę - lekko, ale cały czas Całej trasy nigdy nie szłam, ale mój wujek nimi chodzi i jest zadowolony. Ja nie kojarzę tylko tej trasy - Hala Miziowa-Markowe Szczawiny. I chyba nigdy nią nie szłam, chyba że jak byłam mała .
Jednak jak tak patrzę na trasę to sądzę, że powinniście dać radę. Zależy tylko jak osoby, które będą z Tobą szły. Gdy ja szłam, to niektórzy byli po raz pierwszy na takiej wyprawie i wybraliśmy delikatniejszą trasę. Jeśli już chodziliście, mam na myśli także wyjścia jednodniowe, to powinniście dać radę. Mogę podesłać Ci listę, jaką ja wysyłałam znajomym, co należy zabrać.
Co do dojazdu - do Żywca możecie dojechać spokojnie pociągiem. Z Żywca jeżdżą busy i autobusy. My tak dojechaliśmy i wiem, że do Rycerki też jeżdżą. PKS jest przy PKP - jeden przystanek, pozostałe przestanki PKS są po drugiej stronie (należy minąć butki z kwitami i jakimiś innymi artykułami). Jak coś śmiało pytaj!


Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
dziękuję kochana jestem tutaj od pierwszego wątku
Ile to czasu - od pierwszego... Toś Ty jesteś jednym z fundamentów!
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:57   #3202
aneczka25057
Rozeznanie
 
Avatar aneczka25057
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 974
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

misia aż zazdroszczę Ci tego wyjazdu super pensjonat! Życzę udanego wypoczynku - należy Ci się

say-hello no to jak tak wygląda normalny dzień ich pracy to się nie dziwię, że polska służba zdrowia wygląda jak wygląda, ehh...
Chociaż mnie kiedyś młody pan doktor po badaniu przepraszał za to, że musiałam poczekać 15 minut. Nawet powód spóźnienia podał - musiał wrócić do domu się przebrać, bo się przewrócił i wpadł w kałużę

kulbensikowa będę mocno trzymać żeby Wam się poukładało i żebyście nie musieli przekładać ślubu. I mam nadzieję, że nas nie zostawisz... zresztą i tak Ci nie pozwolimy
__________________
Zakochani
07.10.2006
Zaręczeni
25.05.2012
Zaślubieni
16.08.2014
aneczka25057 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:58   #3203
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

zobaczcie jakie fajne bolerko a la cos takiego http://lamariee.pl/suknie-slubne-col...odz-j6253.html
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:02   #3204
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Witam Was w ten cudowny dzień! Co prawda u nas piździ ale kto by sie przejmował takimi głupotami



mała czarna
nie za dobrze ci? Ja to bym chciala takie nauki, gdzie tż'oowi by wytłumaczyli jak działa mózg kobiecy i że nigdy nie będę myślała w ten sam sposób jak on - do tego, że fochy, płacz, PMS itp są normalnym zjawiskiem.



Dziewczyny z Warszawy - możecie polecić jakieś fajne nauki? Jak cos wiecie, to proszę dajcie mi znać najlepiej na priv. Dzisiaj wracam do wawy i mogę nie być w stanie nadrobić wszystkiego



Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość

Ja ubolewam, że nie bardzo można mieć fortepian na mszy, bo wymarzyłam sobie mój ukochany utwór skrzypcowy, który brzmi dobrze jedynie przy akompaniamencie fortepianu, ale cóż.
Popytaj, pogadaj a nóż widelec się uda Nie chwaliłaś się, że jesteś taka utalentowana Mi właśnie marzy się harfa + skrzypce, chociaż bardziej zakochana jestem w harfie


Cytat:
Napisane przez Piankka Pokaż wiadomość

ZONA DESIGN albo PLANETA DESIGN
nie wiem jak to odkopałaś ale dzięki Chociaż wątpię bym mogła kupić sobie jedno krzesło, za ponad tysiąc złotych


Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Właśnie używam tego samego, na allegro kupuję Ale też chyba nie odważyłabym się do sukni, choć nigdy nic mi nie pobrudziły (ale ja też nie noszę białych spódniczek)
dzięki za uświadomienie Czyli to jest coś takiego jak fluid w sprayu?



Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja jadę odpoczywać za 3 tygodnie 5 dni bez neta, tv, tylko alkohol, chleb z pasztetem i dobre towarzystwo
Pomidorowym?



say-hello no niestety, tak już się przyjeło, że lekarze robią ci łaskę w ogóle cię przyjmując. W sklepach zwyczje z PRL'u już jako tako zniknęły, z urzędami już jest lepiej, jednak lekarze mają nadal ten sam tok rozumowania. Ludzie powinni pisać skargi do dyrektora placówki, za każde takie przewinienie to może cos by si ruszyło.


Klubensikowa trzymam kciuki

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2013-04-10 o 12:04
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:04   #3205
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Kulbensik kochany :-* Nawet nie mysl o opuszczeniu nas!
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:07   #3206
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Witam Was w ten cudowny dzień! Co prawda u nas piździ ale kto by sie przejmował takimi głupotami



mała czarna
nie za dobrze ci? Ja to bym chciala takie nauki, gdzie tż'oowi by wytłumaczyli jak działa mózg kobiecy i że nigdy nie będę myślała w ten sam sposób jak on - do tego, że fochy, płacz, PMS itp są normalnym zjawiskiem.



Dziewczyny z Warszawy - możecie polecić jakieś fajne nauki? Jak cos wiecie, to proszę dajcie mi znać najlepiej na priv. Dzisiaj wracam do wawy i mogę nie być w stanie nadrobić wszystkiego




Popytaj, pogadaj a nóż widelec się uda Nie chwaliłaś się, że jesteś taka utalentowana Mi właśnie marzy się harfa + skrzypce, chociaż bardziej zakochana jestem w harfie



nie wiem jak to odkopałaś ale dzięki Chociaż wątpię bym mogła kupić sobie jedno krzesło, za ponad tysiąc złotych



dzięki za uświadomienie Czyli to jest coś takiego jak fluid w sprayu?




Pomidorowym?



say-hello no niestety, tak już się przyjeło, że lekarze robią ci łaskę w ogóle cię przyjmując. W sklepach zwyczje z PRL'u już jako tako zniknęły, z urzędami już jest lepiej, jednak lekarze mają nadal ten sam tok rozumowania. Ludzie powinni pisać skargi do dyrektora placówki, za każde takie przewinienie to może cos by si ruszyło.


Klubensikowa trzymam kciuki

coś "w stylu", ale jak dla mnie ten spray jest znacznie lżejszy niż fluid
i tak jak było napisane gdzieś wyżej "działa cuda"

ja w białych też nie chodzę, ale jakieś jasne, pastelowe czemu nie w lato
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:10   #3207
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
zobaczcie jakie fajne bolerko a la cos takiego http://lamariee.pl/suknie-slubne-col...odz-j6253.html
Mnie się nie podoba
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:11   #3208
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez KasiaK_080290 Pokaż wiadomość
coś "w stylu", ale jak dla mnie ten spray jest znacznie lżejszy niż fluid
i tak jak było napisane gdzieś wyżej "działa cuda"

ja w białych też nie chodzę, ale jakieś jasne, pastelowe czemu nie w lato
fajnie brzmi. Rozumiem, że nadaje nogom kolor i trzeba popsikać dokładnie by nie było plam, tak? Szybko schodzi pod wodą?
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:15   #3209
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
fajnie brzmi. Rozumiem, że nadaje nogom kolor i trzeba popsikać dokładnie by nie było plam, tak? Szybko schodzi pod wodą?
ja miałam najjaśniejszy więc właściwie delikatnie wyrównywał naturalny kolor nóg, bardzo delikatnie nabłyszczał i wygładzał
trzeba popsikać i dłonią rozetrzeć jak balsam, schodzi bez problemu przy pierwszym prysznicu
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:16   #3210
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Mnie się nie podoba
mi też niezbyt
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.