Mamusie Maj -Czerwiec 2014 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-23, 07:06   #3181
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dziękujemy za komplementy
Simka- w nocy ubieram go w pajacyka cieniutkiego albo grubszego jak chłodniej i przykrywam kocykiem. Zresztą w dzień też czasem pajacyki nosi, uwielbiam je, bo są wygodne i dla niego i dla mnie, mimo że niektórzy mówią że to pidzamka

Pisalyscie wcześniej o podawaniu glutenu, jak to się podaje i w jakim celu? I tylko przy kp?

Moje dziecko właśnie ciśnie kupę przez sen

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 07:11   #3182
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Dziękujemy za komplementy
Simka- w nocy ubieram go w pajacyka cieniutkiego albo grubszego jak chłodniej i przykrywam kocykiem. Zresztą w dzień też czasem pajacyki nosi, uwielbiam je, bo są wygodne i dla niego i dla mnie, mimo że niektórzy mówią że to pidzamka

Pisalyscie wcześniej o podawaniu glutenu, jak to się podaje i w jakim celu? I tylko przy kp?

Moje dziecko właśnie ciśnie kupę przez sen

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
Gluten trzeba wprowadzac dzieciom bez wzledu na mleczko jakie pija. Trzeba stopniowo oswajac z nim maluszka gdyz gluten u niektorych wywoluje silne alergie. To takie proste wyjasnienie najlepiej poczytaj o tym



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 07:16   #3183
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
DZresztą w dzień też czasem pajacyki nosi, uwielbiam je, bo są wygodne i dla niego i dla mnie, mimo że niektórzy mówią że to pidzamka

2
ja tez

hej hej

maly spal mi od 20 do 4 i potem do 7. juz dwie noce ma takie, ze strasznie sie kreci i steka. o północy myslalam ze bedzie pobudka, ale dal rade
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 07:48   #3184
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Hej u nas tez asia Mały spał od 20 do 4 później o 6 się przebudził i wziełam do siebie ale już bylo po spaniu ... Ale i tak czuje sie wyspana Właśnie ma drzemke a dzisiaj jedziemy upolować dla Niego jakieś buciki I muszę lampkę nocną nową kupić bo mi się spaliła... ;/
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:04   #3185
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
jest za kp bo juz na poczatku sie oburzyla jak poszlam do niej w nawle pokarmu po cos na wypalenie go....
powiedziala ze mam karmic i ze nawał minie i bedzie lepiej.. nic nie doradziła a ja wylam z bólu i goraczki przez 3 dni...

Pojadł piasku chłopak bo chciał cos innego jak mleko pewnie ;-)




Tylko ona urodziła sie z waga 2,800 w 38 tyg i teraz w 2 miesiacu warzy ponad 6 i dla tego panikuje lekarka bo podwoila wage ;/

w poniedziałek zrobie badania,tylko zastanawiam sie jak mala ma byc naczczo...
Ona je zazwyczaj kolo 5 rano i jak o 8 nie zje to jest ryk.. do osrodka musze na 8 dojechac bo od 8 czynne nie wiem jak to zrobie...
Rozumie bo mój w 37 miał 2940 i spadł nam dużo bo 2600 najniższa waga i w 2 mies i 1.5 tyg ma 5600 g także tez można powiedzieć ze podwoił.. Mi neonatolog tłumaczyła ze dzieci ur z mniejsza waga urodzeniową przybierają szybciej na poczatku-ujela to ze nadrabiaja a potem jest wychamowanie i normuje się to ..i nie ma co się przejmować..
Także spokojnie.

Wiem ze się przejmujesz- czasem lekarze niepotrzebnie człowieka nastrasza wiem cos o tym..ale lepiej sprawdzić i być spokojnym..

Mój synek w nocy tez dal pospac .. Zjadł 21.30 to wstał 1.30 i potem 4.30, 6.00 i teraz 8.30 i przysypia mi na ręce,,
Może odeski wczorajsza ryfe
Tez juz się ładnie uśmiecha, i czekam jak w glos się zacznie śmiać, narazie gaworzy ładnie..
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:43   #3186
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dziewczyny w lidlu trwa wyprzedaż odzieży letniej mama tz kupiła bluzki po 5 zł sztuka

My się karmimy i też jedziemy zobaczyć ci tam jeszcze zostało

Dzień dobry, u nocka standard trzy karmienia

Wedle wpisu na mataja.pl mały być może prześpi całą nocke jak będzie mial pół roku

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 10:31   #3187
Oliwka_2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dzien dobry
Dzisiaj super noc - spala do 7.
W wysokich obcasac jest kupon znizkowy -20 procent do H.M
Oliwka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 11:07   #3188
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Hej troche sie martwie.. od kilku dni Patryk budzi mi sie o polnocy (nigdy sie nie budzil o tej porze) i jest taki dziwnie pobudzony, macha raczkami i nozkami,a jak Go wyciagam z lozeczka to sie strasznie wierci i tak jakby szamocze. Ale nie placze przy tym. Jak zje to od razu zasypia. Myslicie,ze mam sie czym martwic?
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 12:58   #3189
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Beatusia moim zdaniem nie masz czym się martwić, może mu się coś śni? Jeśli go to wybudza to dość logiczne że przy piersi się uspokaja
polecam Ci wpis Ktosiowej o śnie dzieci

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Beatusia a nic nowego się nie dzieje? Może jakieś nowe miejsce/osoba/wydarzenie albo umiejętność Patryka tak na niego działa?

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 13:00   #3190
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

U nas ostatnio kiepskie nocki Dziś jakaś kulminacja była. Pobudka o 23.20 to dałam smoka. Pospał do 1, zjadł, usnął obudził się o 2, wystarczył smok. Potem o 4, zjadł i nie spał do 6, pospał 30 minut, znowu karmienie i dopiero o 8 usnął na półtorej godziny... o co kaman? A już tak ładnie się budził o 3 i 6 tylko...
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 13:59   #3191
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

IEMAND u nas podobnie z.nockami ostatnio. Dzis pobudka o 23,50 dalam.smoka.i zabralam do siebir. Placz o 2,30 i.mm. do 4 zabawa ( tego dawno u nas nie bylo) i.potem spanie z.ciaglym stekaniem.i budzeniem.do 8 no a po 8 wielki glod i mm. Ale moze.u nas ma to zwiazek z koncowka wirusowki.

Poza tym stwerdzam ze powoli Franek wraca do normalnosci. Dzis bawil sir na.macie i w lezaczku na tylr.dlugp zr udalo mi sir ugotowac czesc oboadu i.posrzatac dom
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 14:47   #3192
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Beatusia moim zdaniem nie masz czym się martwić, może mu się coś śni? Jeśli go to wybudza to dość logiczne że przy piersi się uspokaja
polecam Ci wpis Ktosiowej o śnie dzieci

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Beatusia a nic nowego się nie dzieje? Może jakieś nowe miejsce/osoba/wydarzenie albo umiejętność Patryka tak na niego działa?

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
Czytalam ten artykul;-) poza zapedami do siadania, raczej nic nowego. Ale to takie dziwne.. prawie punkt 24. jest kwekanie i przeczekiwanie nic nie daje.. wlasnie tak mi to wyglada, jakby Mu sie cos przysnilo, bo jak mocno przytule to sie uspokaja..
a tak w ogole,to taki numer mi Pysiuniek wycial pol godziny temu: [COLOR="Silver"]
__________________
30.04.2014

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2014-08-23 o 14:49
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 14:51   #3193
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
ok lista... ale po co ja w ogole tworzyc? gdzie jest sens? czemu ona ma sluzyc? nie widze sensu ani tworzenia listy mam karmiacych piersia, ani mlekiem modyfikowanym

tak Justiwi, jestes ogromna szczesciara, ze masz hektolitry mleka, a moze nawet i smietany, ze nie zmagalas sie z zapaleniami z goraczka 40st, ze Twoje sutki nie ropialy, a dziecko nie plulo krwia ktora splywala z poranionych brodawek. mam szukac teraz bledu ktory ja popelnilam? czy to cos zmieni, oprocz poczucia, ze nie zrobilam wystarczajaco duzo by wykarmic dziecko piersia?
witam się i ja po długiej nieobecności, zostałam wywołana więc Jestem. Z
Zgadzam sie z santom!
J tak karmie, można powiedzieć, że jeszcze karmę. Justywi Nie chciałabyś przeżyć tego co ja z piersiami, od miesiąca walczę z zapaleniami, przewłuwam sutki, zeby mleko leciało, cały czas mam twarde piersi, normalnie rozrywa je od środka. Walczę ile mogę aby nie mieć gorączki i nie stracic pokarmu i mimo, że karmie kp to tez jestem urażona tą listą, bo nie wiesz co musiały przejść dziewczyny z wątku, że nie karmią.

Dzień dobry pozdrawiam wszystkie mamy

Edytowane przez pomarancza24
Czas edycji: 2014-08-23 o 15:03
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 15:56   #3194
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Beatusia tylko patrzeć jak Pysiuniek zaraz będzie siedział! brawo

Simka no to jak już można to używać to i my może nad tym pomyślimy jak wypłata przyjdzie to by się go zostawiło i by się bawił bo mata do leżenia już się Marcelowi nudzić zaczęła.

Madziula na pewno smaczny był ten piasek dobrze że jeszcze Papryk zębów nie ma to mu nie zgrzytało nic w buzi.

Marcyś śpi, usnął ładnie sam na macie już pije mleko normalnie, prawie nie kaszle i już antybiotyku na jutro tylko zostało więc na szczepienie za tydzień w poniedziałek będzie gotowy. Oglądaliśmy dzisiaj te dania dla dzieci, niektóre takie nazwy i połączenia mają że sama bym zjadła

Edytowane przez Harakiri
Czas edycji: 2014-08-23 o 15:59
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 16:07   #3195
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Harakiri to ile Marcel ma tygodni/miesiecy? Mozna go w takim centrum zabaw posadzic? A co z kregoslupem? Ja bym chyba wolala zapytac pediatry co mysli o takiej zabawce

Pomarancza tez dwukrotnie zmagalam sie z goraczka blisko 40 stopni jednak nie doszlo u mnie do stanu ropnego, a dostalas antybiotyk? W takiej sytuacji jak Twoja poszukalabym jeszcze pomocy u dobrej poloznej choc najlepszy bylby doradca laktacyjny

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 16:46   #3196
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość
Beatusia tylko patrzeć jak Pysiuniek zaraz będzie siedział! brawo

Simka no to jak już można to używać to i my może nad tym pomyślimy jak wypłata przyjdzie to by się go zostawiło i by się bawił bo mata do leżenia już się Marcelowi nudzić zaczęła.

Madziula na pewno smaczny był ten piasek dobrze że jeszcze Papryk zębów nie ma to mu nie zgrzytało nic w buzi.

Marcyś śpi, usnął ładnie sam na macie już pije mleko normalnie, prawie nie kaszle i już antybiotyku na jutro tylko zostało więc na szczepienie za tydzień w poniedziałek będzie gotowy. Oglądaliśmy dzisiaj te dania dla dzieci, niektóre takie nazwy i połączenia mają że sama bym zjadła
Dziekujemy:-*
Co do tego centrum zabaw,to ja bym nie korzystala z tego jeszcze,bo to chyba polega na tym,ze dziecko tam moze odbijac sie na nozkach i podskakiwac,tak?
Super,ze Marcyś już lepiej, oby tak dalej!
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 17:58   #3197
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Harakiri to ile Marcel ma tygodni/miesiecy? Mozna go w takim centrum zabaw posadzic? A co z kregoslupem? Ja bym chyba wolala zapytac pediatry co mysli o takiej zabawce

Pomarancza tez dwukrotnie zmagalam sie z goraczka blisko 40 stopni jednak nie doszlo u mnie do stanu ropnego, a dostalas antybiotyk? W takiej sytuacji jak Twoja poszukalabym jeszcze pomocy u dobrej poloznej choc najlepszy bylby doradca laktacyjny

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
Nie pisalam nic, że mam stan ropny mam czesto zapchane kanaliki. Zmagałaś się dwa razy a ja już 2.5 miesiąca walczę i to prawie codziennie. J ciesz się, że możesz spokojnie karmić swoje dziecko i ze super przybiera. Nie rob rywalizacji kto jak karmi, albo które dziecko jest największe na cycku...
Była już u mnie nie raz super położna, która mi bardzo pomaga, ale że mną nie zamieszka.
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 18:47   #3198
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Czytalam ten artykul;-) poza zapedami do siadania, raczej nic nowego. Ale to takie dziwne.. prawie punkt 24. jest kwekanie i przeczekiwanie nic nie daje.. wlasnie tak mi to wyglada, jakby Mu sie cos przysnilo, bo jak mocno przytule to sie uspokaja..
a tak w ogole,to taki numer mi Pysiuniek wycial pol godziny temu: [COLOR="Silver"]
No niezły jest ..ehhh kiedy mój bak taki będzie...

Ale zmęczona jestem..

WKU..r..a mnie mój TŻ mam go ochote wykompaliusmy małego i rozbieral go porozwalal rzeczy i ja kilka zostawilam na kanapie bo czasu zwyczajnie sprzatnac nie miałam..
Stoję przy zelazku i prasuje mu na jutro manatki ten stoi nic nie robi..
Mowie żeby kanapę ogarnol..
A ten z tekstem,, jak byś na bierzaco sprzatala to byłby porządek ,,
I wyszedł..
Co on myśli ze leże cały dzień!
Mówi do mnie ze pierdziele się z tym prasowaniem! Normalnie mnie trzachlo ..
A wyprasowalam 2 suszarki małego rzeczy..
Swoje cały sznurek na jutro na chrzciny wszystkim wyprasowalam a ten popatrzył na 3 ostatnie wieszano które jeszcze nie schowalam i pyta się co ja prasowałam..
Czy faceci musza mieć trociny zamiast mózgu ?
Nie mam ochoty się nawet do niego odezwac
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham

Edytowane przez simka234
Czas edycji: 2014-08-23 o 19:50
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 19:47   #3199
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Simka, spokojnie, oddychaj... Olac go, szkoda nerwów. Nie odzywaj się do niego.

Dziewczyny, czy Wy już powymieniałyście smoczki na większe? Kupiłam małemu taki od trzech miesięcy, ale on strasznie nim pluje, a nieraz wręcz strzela na odległość. Za duży jeszcze czy co?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 20:00   #3200
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
No niezły jest ..ehhh kiedy mój bak taki będzie...

Ale zmęczona jestem..

WKU..r..a mnie mój TŻ mam go ochote wykompaliusmy małego i rozbieral go porozwalal rzeczy i ja kilka zostawilam na kanapie bo czasu zwyczajnie sprzatnac nie miałam..
Stoję przy zelazku i prasuje mu na jutro manatki ten stoi nic nie robi..
Mowie żeby kanapę ogarnol..
A ten z tekstem,, jak byś na bierzaco sprzatala to byłby porządek ,,
I wyszedł..
Co on myśli ze leże cały dzień!
Mówi do mnie ze pierdziele się z tym prasowaniem! Normalnie mnie trzachlo ..
A wyprasowalam 2 suszarki małego rzeczy..
Swoje cały sznurek na jutro na chrzciny wszystkim wyprasowalam a ten popatrzył na 3 ostatnie wieszano które jeszcze nie schowalam i pyta się co ja prasowałam..
Czy faceci musza mieć trociny zamiast mózgu ?
Nie mam ochoty się nawet do niego odezwac
Twoj baczek bedzie taki szybciej niz Ci sie wydaje;-)
No chyba bym zabiła, jakbym usłyszała taki tekst... Co za dziad jeden. Im sie chyba naprawde wydaje,ze my calymi dniami lezymy... Moj tez potrafi wypalic takim tekstem,ale wtedy od razu mowie,ze mozemy sie zamienic. No ale nic to, szkoda nerwow:-*

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Simka, spokojnie, oddychaj... Olac go, szkoda nerwów. Nie odzywaj się do niego.

Dziewczyny, czy Wy już powymieniałyście smoczki na większe? Kupiłam małemu taki od trzech miesięcy, ale on strasznie nim pluje, a nieraz wręcz strzela na odległość. Za duży jeszcze czy co?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja nie bardzo pomoge chyba, bo Patryk od wielkiego dzwonu pociamka wode z butelki,ale mamy najmniejszy i nie widze potrzeby wymieniac na wiekszy smoczek poki co;-)
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:02   #3201
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cześć,

troche mnie mało ostatnio, ale tak dużo się u nas dzieje, że nie wyrabiam ))

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość

Wedle wpisu na mataja.pl mały być może prześpi całą nocke jak będzie mial pół roku
Małe sprostowanie 30% dzieci w wieku 6 miesięcy przesypiało nocki, co oznacza, że część z nich mogła je przesypiać wcześniej. Luśka na ten przykład zaczeła przesypiać noce jak miała 8 tygodni. Gabi ma nie wiem ile tygodni ale na pewno ma już 3 miesiące a jeszcze nie przesypia haha

Beatusia Lusia mi tak robiła cały czas A zaczęła siedzieć samodzielnie jak miała chyba 8 miesięcy dopiero
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:06   #3202
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez pomarancza24 Pokaż wiadomość
Dzień dobry pozdrawiam wszystkie mamy
Co u Was? Jak sie miewacie? Wspolczuje przezyc i podziwiam za taka walke.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Cześć,

troche mnie mało ostatnio, ale tak dużo się u nas dzieje, że nie wyrabiam ))



Małe sprostowanie 30% dzieci w wieku 6 miesięcy przesypiało nocki, co oznacza, że część z nich mogła je przesypiać wcześniej. Luśka na ten przykład zaczeła przesypiać noce jak miała 8 tygodni. Gabi ma nie wiem ile tygodni ale na pewno ma już 3 miesiące a jeszcze nie przesypia haha

Beatusia Lusia mi tak robiła cały czas A zaczęła siedzieć samodzielnie jak miała chyba 8 miesięcy dopiero
No to opowiadaj,co sie dzieje
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:12   #3203
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Cześć,

troche mnie mało ostatnio, ale tak dużo się u nas dzieje, że nie wyrabiam ))



Małe sprostowanie 30% dzieci w wieku 6 miesięcy przesypiało nocki, co oznacza, że część z nich mogła je przesypiać wcześniej. Luśka na ten przykład zaczeła przesypiać noce jak miała 8 tygodni. Gabi ma nie wiem ile tygodni ale na pewno ma już 3 miesiące a jeszcze nie przesypia haha

Beatusia Lusia mi tak robiła cały czas A zaczęła siedzieć samodzielnie jak miała chyba 8 miesięcy dopiero
Dobra dobra nie bądźmy drobiazgowi
Wiktor też ma trzy miesiące (też nie ogarniam ile ma tygodni ) i też nie przesypia ale może załapie się na te 30%


Beatusia mamy identyczne półśpiochy i Wiktor też miał je dziś na sobie bardzo fajną ma Patryk bluzę, wygląda na milutką w dotyku
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:16   #3204
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Simka, spokojnie, oddychaj... Olac go, szkoda nerwów. Nie odzywaj się do niego.

Dziewczyny, czy Wy już powymieniałyście smoczki na większe? Kupiłam małemu taki od trzech miesięcy, ale on strasznie nim pluje, a nieraz wręcz strzela na odległość. Za duży jeszcze czy co?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Heh mój z kolei toleruje tylko duże powyżej 6mca więc nie zmieniam


Beatusia no niezły numer a z poduchą go wozisz?
Mój też chętny do siadania jak pije mleko a tak to tylko by na brzuchu leżał...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:20   #3205
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

MamoKtosia a tak z ciekawości, robiliście Gabiemu sesję u dziewczyn z fotosister? Kurka wczoraj przeglądałam ich stronę i fejsbuka, piękne te zdjęcia robią. Namawiałam tż na takowe fotki ale nie wyraził większego zainteresowania nad czym obecnie ubolewam. A już totalnie zachwycają mnie takie połączenia zdjęć z brzuchem a potem z "jego zawartością"

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Madziuula toś Patryka "zbrzuszkowała" całkiem


Simka to ty nie wiesz, że czyste gatki i skarpetki dla naszych mężczyzn same się pojawiają w szufladzie a koszule z pralki wyciąga się już wyprasowane? Przecież każdy facet to wie :p
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:27   #3206
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Dobra dobra nie bądźmy drobiazgowi
Wiktor też ma trzy miesiące (też nie ogarniam ile ma tygodni ) i też nie przesypia ale może załapie się na te 30%


Beatusia mamy identyczne półśpiochy i Wiktor też miał je dziś na sobie bardzo fajną ma Patryk bluzę, wygląda na milutką w dotyku
Patryk przesypial juz noce,ale Mu sie odmienilo i co noc to wiecej pobudek.. nie wiem, moze te zeby sie zaczynaja, bo dzis mial temperature 37,7 i w ogole pupke ma cala czerwona, mimo,ze juz co chwile zmieniam pampka i smaruje caly dzien sudokremem :-( no i w ogole dzis taki dosc drazliwy jest..

No popatrz,jaki zbieg okolicznosci:-D najpierw ubralam Pyśka na zolto,ale mi sie nie podobalo i zmienilismy kolorystyke ;-) taaaak,bluza jest mega milusia uwielbiamy ja
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:30   #3207
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

hej dziewczyny, jutro mamy chrzest a ja mam mega stresa... niby wszystko jest juz przygotowane ale ja i tak bardzo sie denerwuje i najgorsze ze chrzest jest o 13. Jasiek sie przestawil i teraz zasypia dopiero po 14 wiec godzina 13 to jego godziny marudzenia..... jeszcze bym chciala zeby dzis pozwoli nam sie wyspac. Heh wiem ze mam wymagania ale jak czlowiek wypoczety to i kolejnego dnia lepiej funkcjonuje.

Kupilam na chrzest sukienke bo nie znalazlam zadnej sensownej spodnicy+bluzki i teraz zaluje.... bo jak mlody mi sie w kosciele rozryczy to jak ja go na karmie.... eh :/
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:30   #3208
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Beatusia no niezły numer a z poduchą go wozisz?
Mój też chętny do siadania jak pije mleko a tak to tylko by na brzuchu leżał...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak, z poducha ale to jest ta do lozeczka, taka plaska, jest na jakies 3/4 dlugosci gondoli;-)
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:33   #3209
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Beatusia a nie miał Patryk szczepienia ostatnio? Moje oba dzieciaki tak na szczepienia reagowały znaczy odparzonym tyłkiem, bo temperaturą już nie - kontroluj na wszelki wypadek.

Justiwi sesji małego nie robiliśmy, ale będziemy niedługo robić rodzinną - znaczy cała nasza czwórka razem a Aga czyli fotosister jest genialna w tym co robi.
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:42   #3210
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Beatusia no niezły numer a z poduchą go wozisz?
Mój też chętny do siadania jak pije mleko a tak to tylko by na brzuchu leżał...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak, z poducha ale to jest ta do lozeczka, taka plaska, jest na jakies 3/4 dlugosci gondoli;-)

A daj spokoj, z tym siadaniem to masakra.. a jak np. w nocy Go biore do karmienia i klade na kolanach z pozycji takiej fasolki, to On mi normalnie nie kladzie sie jak zawsze prosto na kolanach, tylko lezy tak w półsiadzie z nogami w gorze (jakby chcial glowa kolan dotknac)
No a na brzuchu to za dlugo nie polezy,bo sie zaraz strasznie wscieka, ze nie moze sie przemiescic...

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Beatusia a nie miał Patryk szczepienia ostatnio? Moje oba dzieciaki tak na szczepienia reagowały znaczy odparzonym tyłkiem, bo temperaturą już nie - kontroluj na wszelki wypadek.

Justiwi sesji małego nie robiliśmy, ale będziemy niedługo robić rodzinną - znaczy cała nasza czwórka razem a Aga czyli fotosister jest genialna w tym co robi.
No mial szczepienie,ale 10dni temu... I nie bylo zadnych reakcji.. temperature to ja mierze jak tylko czolo wydaje mi sie cieple...
__________________
30.04.2014

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2014-08-23 o 20:44
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 22:03:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.