Offopowe Zapuszczanie, część 50! - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 18:32   #3211
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Kurcze, wszędzie go chwalą, a ja mam w domu 5 Kallosów i muszę je najpierw zużyć, żeby kupić coś nowego. Chyba zacznę ładować na głowę po pół słoika.

A ja dziś wrzuciłam na blog pierwsze zdjęcia moich włosów więc z czystym sercem oficjalnie Was zapraszam, postaram się pisać codziennie bo trochę tego do zrecenzowania mam, a i włosy pokazywać będę regularnie. link w moim podpisie

Bananowy to nic w porównaniu z keratynowym, przynajmniej u mnie
Śliczne włosy Też planuję taką fryzurkę jak tylko zapuszczę naturalki do takiej długości
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 19:31   #3212
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Tz zawiózł trochę małą do babci, a ja połaziłam po sklepach i zrobiłam sobie długi spacer

Byłam w CCC obejrzeć buty. Ładne czółenka dali


Kocham ten płaszcz http://www.sheinside.com/Grey-Long-S...-cat-1735.html z kominem wygląda genialnie

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Brawo dla Amelki Świetnie Spryciula.

Co do torebki - wzięłabym lawendową chyba

Maryha zabierzesz mnie ze sobą? Zazdroszczę tego wypada do Primarka.
Ogólnie w najbliższym czasie w Housie ma się nic nie pojawić, bo pisałam do nich na FB czy mają zamiar podarować jakiś kupon, ale póki co nie A strasznie chciałabym tę torebkę, trochę droga jest, tzn. dałabym za nią tyle, ale wstrzymam się. Pewnie jak będę miała hajs to ich nie będzie

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Poza tym dziewczyny bananowy Kallos jest obłędny Używam pierwszy raz wczoraj i włosy są cudowne w dotyku, a pachnie tak, że nie mogę przestać wąchać Czysty bananek, nie zajeżdża chemią, mniam!
Kilka razy jej dzisiaj wyszło

Chyba i mi ta lawendowa podoba się najbardziej, tylko kurczę do czego ona będzie pasować

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Kurcze, wszędzie go chwalą, a ja mam w domu 5 Kallosów i muszę je najpierw zużyć, żeby kupić coś nowego. Chyba zacznę ładować na głowę po pół słoika.

A ja dziś wrzuciłam na blog pierwsze zdjęcia moich włosów więc z czystym sercem oficjalnie Was zapraszam, postaram się pisać codziennie bo trochę tego do zrecenzowania mam, a i włosy pokazywać będę regularnie. link w moim podpisie

Mała uwaga - zmień tło bloga, bo przy takim tekst jest mało czytelny
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:17   #3213
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Mała uwaga - zmień tło bloga, bo przy takim tekst jest mało czytelny
Masz monitor kwadratowy czy panoramiczny? Bo tak teraz myślę, ze przy panoramicznym wygląda ok, bo kwiaty są z boku i nie wchodzą na tekst, ale na kwadratowym może być problem., bo wszystko jest ściśnięte. Cóż, jutro dopasuje jakieś lepsze tło, dzięki
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:54   #3214
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Masz monitor kwadratowy czy panoramiczny? Bo tak teraz myślę, ze przy panoramicznym wygląda ok, bo kwiaty są z boku i nie wchodzą na tekst, ale na kwadratowym może być problem., bo wszystko jest ściśnięte. Cóż, jutro dopasuje jakieś lepsze tło, dzięki
Kwadratowy
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 22:05   #3215
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość


Poza tym dziewczyny bananowy Kallos jest obłędny Używam pierwszy raz wczoraj i włosy są cudowne w dotyku, a pachnie tak, że nie mogę przestać wąchać Czysty bananek, nie zajeżdża chemią, mniam!
mnie kusi jagodowy albo wiśniowy(?)
Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Masz monitor kwadratowy czy panoramiczny? Bo tak teraz myślę, ze przy panoramicznym wygląda ok, bo kwiaty są z boku i nie wchodzą na tekst, ale na kwadratowym może być problem., bo wszystko jest ściśnięte. Cóż, jutro dopasuje jakieś lepsze tło, dzięki
ja nie znam się na monitorach, ale na moim lapku teks jest na kwiatkach. I tym samym po pierwszym akapicie mnie męczy czytanie


Kupiłam w biedronce szczotkę z włosia dzika
I w poniedziałek obciełam włosy. Całe 10 cm
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 08:41   #3216
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Ok dziewczyny, dzięki, będę poprawiać dziś tło.
ParoleParole, ja mam Cherry i Blueberry i na mnie działają bardzo podobnie, nie mniej jednak dziewczyny chyba bardziej chwalą Jagodowy.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 16:50   #3217
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Sweet widziałam opinię tego Biovaxa u Ciebie, dzisiaj oglądałam je w Rossmannie i szczerze miałam chęć, ale za 125ml 18zł Nie kupiłam, bo póki co muszę zużyć to, co mam.

W ogóle u mnie w Rossie pojawiły się te Biovaxy i Tangle Teezery, zwykłe i kompaktowe. Ja skusiłam się dzisiaj na pomadkę Wibo, zdążyłam przetestować, cudownie wygląda na ustach, taki róż
http://www.wibo.pl/pl/p-294-Pomadka+Glossy+Temptation
Zdj nieco przekłamuje kolor. Wzięłam też bazę na powieki i utwardzacz Lovely do pazurów. Ostatnio podoba mi się Wibo, a kiedyś rzadko w ogóle patrzyłam na te kosmetyki.

Jestem 0d 7 na nogach, padam na twarz

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

http://www.wibo.pl/pl/p-353-Roz+w+kulkach+SUN+TOUCH
Strasznie mnie zaciekawił, ma się pojawić niebawem w sklepach
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 17:07   #3218
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Asia19x jeśli mam polecać, to bardziej Orchideę i Kawior niż Diamenty. Maska nie jest zła, ale te dwie są lepsze. Opiszę je na jutro. Cena powala. Ja sama kupiłam sobie tylko kawior, pozostałe 4 dostałam od TZta.
TT w Rossmanie? Kurcze, to muszę zobaczyć w swoim, bo przydałaby mi się zamykana szczotka. mój TT jest "goły" i choć nie niszczy się w torebce, wolałabym jednak jakąś ochronę.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 19:44   #3219
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Asia19x jeśli mam polecać, to bardziej Orchideę i Kawior niż Diamenty. Maska nie jest zła, ale te dwie są lepsze. Opiszę je na jutro. Cena powala. Ja sama kupiłam sobie tylko kawior, pozostałe 4 dostałam od TZta.
TT w Rossmanie? Kurcze, to muszę zobaczyć w swoim, bo przydałaby mi się zamykana szczotka. mój TT jest "goły" i choć nie niszczy się w torebce, wolałabym jednak jakąś ochronę.
Dzięki Ogólnie fajnie piszesz, z chęcią będę zaglądać.

Mój "golasek" już mi się znudził, poza tym ma już tyle lat, że naprawdę widać powywijane ząbki. Matko, pamiętam, że Tż wpłacił za nią wtedy 90zł Były to początku TT w PL. Marzy mi się kompaktowa wersja do torebki w owieczki Nie są drogie na allegro, a takieeee śliczne!

Zastanawiam się tylko dlaczego oni tak powariowali z tymi maskami? 200m zrozumiem, ale 125? Żart. Na moje włosy starczy pewnie na 4 razy, ale kuszą mnie te małe, eleganckie opakowania Za mc sobie kupię. Poza tym mam jeszcze dodatkowe pół opakowania dużego Kallosa Latte, a że jakoś mnie drażni ostatnimi czasy, powędruje do siostry.
Chciałabym jeszcze z algami i Kallos Detox.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 19:55   #3220
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Dzięki Ogólnie fajnie piszesz, z chęcią będę zaglądać.

Mój "golasek" już mi się znudził, poza tym ma już tyle lat, że naprawdę widać powywijane ząbki. Matko, pamiętam, że Tż wpłacił za nią wtedy 90zł Były to początku TT w PL. Marzy mi się kompaktowa wersja do torebki w owieczki Nie są drogie na allegro, a takieeee śliczne!

Zastanawiam się tylko dlaczego oni tak powariowali z tymi maskami? 200m zrozumiem, ale 125? Żart. Na moje włosy starczy pewnie na 4 razy, ale kuszą mnie te małe, eleganckie opakowania Za mc sobie kupię. Poza tym mam jeszcze dodatkowe pół opakowania dużego Kallosa Latte, a że jakoś mnie drażni ostatnimi czasy, powędruje do siostry.
Chciałabym jeszcze z algami i Kallos Detox.
bardzo się ciesze, że się blog podoba

Ja TT kupiłam w Krakowie, gdy przypadkiem na wycieczce zobaczyłam te szczotki w Douglasie. Zamiast krakowskich bombek z jarmarku, przywiozłam fioletowo-różowego Tangle Treezera :P Po jakimś czasie mój TŻ zaczął go używać, bo tak mu się spodobał, a włosy ma krótkie! teraz ma juz własnego, czarnego TT którego mu sprezentowałam

Kallos z algami jest bardzo fajny, detoxu nie miałam.

---------------------------

A ja wrzuciłam do albumu fotki wlosow z kiedyś i z teraz. i nie wiem... czy bardziej mnie to zmotywowało do ponownego zapuszczania, tyle ze zdrowszych włosów, czy jednak powinnam sie kopnąć w d.. ze w ogóle ścięłam ;/ Bo ze pozwoliłam sobie na trwałą to będę się kopać jeszcze z 2 lata

Edytowane przez Sweet_nuka
Czas edycji: 2015-03-12 o 19:57
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 21:10   #3221
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Sweet_nuka, zerknęłam na Twojego bloga i nie obraź się, ale muszę Cię lekko poprawić. Skoro producent podaje w składzie INCI "Diamond Powder" oznacza to, że ten proszek tam jest. No oczywiście może kłamać, ale nie sądzę, żeby opłacało się tak ryzykować. Racja oczywiście, zmielony puder diamentowy nie skrzy jak diamenty, bo to nie tylko kwestia rodzaju kamienia ale i szlifów itp. To, co nazywasz brokatem, to pewnie mica i myślę, że producent dodał ją nie po to żeby ludzi oszukiwać, czy udowadniać obecność proszku z diamentów, tylko ot- walory estetyczne .

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

A inna sprawą jest skuteczność i sens dodawania takiego proszku do maski do włosów.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2015-03-12 o 21:07
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 21:18   #3222
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Sweet widziałam opinię tego Biovaxa u Ciebie, dzisiaj oglądałam je w Rossmannie i szczerze miałam chęć, ale za 125ml 18zł Nie kupiłam, bo póki co muszę zużyć to, co mam.

W ogóle u mnie w Rossie pojawiły się te Biovaxy i Tangle Teezery, zwykłe i kompaktowe. Ja skusiłam się dzisiaj na pomadkę Wibo, zdążyłam przetestować, cudownie wygląda na ustach, taki róż
http://www.wibo.pl/pl/p-294-Pomadka+Glossy+Temptation
Zdj nieco przekłamuje kolor. Wzięłam też bazę na powieki i utwardzacz Lovely do pazurów. Ostatnio podoba mi się Wibo, a kiedyś rzadko w ogóle patrzyłam na te kosmetyki.

Jestem 0d 7 na nogach, padam na twarz

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

http://www.wibo.pl/pl/p-353-Roz+w+kulkach+SUN+TOUCH
Strasznie mnie zaciekawił, ma się pojawić niebawem w sklepach
Ta baza pod cienie ma kolor czy jest bezbarwna? Niebawem skończy mi się moja baza i będę szukać czegoś nowego.

My dzisiaj koło 8 wstałyśmy i prawie cały dzień same, bo Tż do 20 pracował.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 21:24   #3223
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Zobaczyłam, że jest znowu nowa wersja kallosa z aloesem Nie nadążę kupować.

Mnie biowax nie kusi. Miałam jedną, ale bez szału. Teraz saszetkę kupiłam w Biedronce na wypadanie jego, ale tak samo..
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 21:32   #3224
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Sweet_nuka, zerknęłam na Twojego bloga i nie obraź się, ale muszę Cię lekko poprawić. Skoro producent podaje w składzie INCI "Diamond Powder" oznacza to, że ten proszek tam jest. No oczywiście może kłamać, ale nie sądzę, żeby opłacało się tak ryzykować. Racja oczywiście, zmielony puder diamentowy nie skrzy jak diamenty, bo to nie tylko kwestia rodzaju kamienia ale i szlifów itp. To, co nazywasz brokatem, to pewnie mica i myślę, że producent dodał ją nie po to żeby ludzi oszukiwać, czy udowadniać obecność proszku z diamentów, tylko ot- walory estetyczne .

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

A inna sprawą jest skuteczność i sens dodawania takiego proszku do maski do włosów.

czy teraz jest lepiej?
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 21:48   #3225
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Chyba się nie zrozumiałyśmy do końća. Nie ma co wątpić, skoro producent podał do INCI, że puder diamentowy w masce jest , to jest tam. No chyba, że jest idiotą, albo lubi adrenalinę i ryzyko. A sam puder diamentowy nie jest jakoś szalenie drogi nawet dla szarego człowieka, a co dopiero przy zakupie ilości dla firmy kosmetycznej. http://www.biochemiaurody.com/sklep/powder-diamond.html A, no i fakt, jest go raczej śmiesznie mało, jak wszytskiego co jest w INCI po cetrimonium chloride (max steżenie 0,1% w gotowym produkcie).
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2015-03-12 o 21:53
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 21:49   #3226
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

zrozumiałysmy sie. Ja po prostu nadal wątpię, ze on tam jest. Mam prawo nie wierzyć. Ale głowy za to nie dam, bo nie jestem tego w stanie udowodnić. I oczywiście moge sie mylić. Dopiero ucze sie recenzowac i popełniam mase błędów. Poprawiłam post jeszcze raz, aby moja opinia nadal była prawdziwa i jednoczesnie by nikogo nie obrażała. Przynajmniej starałam sie by post taki był.

Edytowane przez Sweet_nuka
Czas edycji: 2015-03-12 o 21:54
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 05:48   #3227
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

No spoko, masz prawo. Nie lubię wprowadzania ludzi w błąd po prostu. A Internet łyka wszystko
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 07:18   #3228
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Mnie zastanawia, co mają te nowe maski Biovax, że kosztują tyle... Mnie tam odpowiada Kallos bananowy, do tej pory, chyba nie znalazłam lepszej maski dla moich włosów. Myślę właśnie, gdzie szukać Kallos detoks.
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 07:49   #3229
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ta baza pod cienie ma kolor czy jest bezbarwna? Niebawem skończy mi się moja baza i będę szukać czegoś nowego.

My dzisiaj koło 8 wstałyśmy i prawie cały dzień same, bo Tż do 20 pracował.
Jest bezbarwna z delikatnymi drobinkami, ślicznie wygląda
Malutkie opakowanie, 10zł zapłaciłam i wczoraj już testowałam, kreska na powiece trzymała się do wieczora bardzo ładnie

Polecicie coś, co mocno utwardza lakier, tak na kilka dni przynajmniej? Dzisiaj będę Lovely testować, Sally Hansen też jest w Rossie, ale za 3 dychy Dałabym tyle mając pewność, że będzie działać

My od niedzieli będziemy same, przez 3 tyg, w dodatku bez auta. Ale poradzimy sobie, na szczęście to ostatni wyjazd Tż

Ale mam zmęczony pysk Zrobiłam peeling, nałożyłam maskę, potrzeba jej porządnego kopa. Chciałabym serum, co polecacie? Od kilku mcy przyczajam się do tego z Dermedic i ciągle myślę:
http://allegro.pl/dermedic-hydrain-3...119906824.html

Revlon Photoready jest super Ale tak jak w przypadku CS może przesuszać i podkreślać suche skórki. Cudownie rozświetla skórę
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 08:33   #3230
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Asia19x już jest http://urodowepopoludnie.blogspot.co...oraz-biae.html
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:20   #3231
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cześć!

Jest 10:00 rano, a mi już od rana daje się we znaki piątek 13:00. 2 dni temu wrzuciłam do prania moją puchową kurtkę. Na metce było oznaczenie, że można prać w pralce. Ustawiłam pranie ręczne i najniższą temperaturę. A dzisiaj rano jak ją zakładałam do pracy zastanawiałam się czy to na pewno moja kurtka. Z grubej, puchowej kurtki zrobiła się cieniutka. W dodatku rano o coś zahaczyłam kurtką tak, że zrobiłam w niej ogromną dziurę.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:52   #3232
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Cześć!

Jest 10:00 rano, a mi już od rana daje się we znaki piątek 13:00. 2 dni temu wrzuciłam do prania moją puchową kurtkę. Na metce było oznaczenie, że można prać w pralce. Ustawiłam pranie ręczne i najniższą temperaturę. A dzisiaj rano jak ją zakładałam do pracy zastanawiałam się czy to na pewno moja kurtka. Z grubej, puchowej kurtki zrobiła się cieniutka. W dodatku rano o coś zahaczyłam kurtką tak, że zrobiłam w niej ogromną dziurę.
Wydaje mi sie, ze jesli byla to kurta puchowa, to prac ją w pralce można, ale z piłkami do tenisa, ktore beda rozbijać zbierający się w kulki puch. moja kurtka tak wyglądała, że na dole były grube zwały puchu, a na gorze tylko cienka tkanina. Na szczęście po dobrym, kilkudniowym dosuszeniu i trzepaniu kurtki na wszystkie strony, wróciła do normalności

----------------------
tak apropo 13ego, akurat jak udalo mi sie dobrze ustawic aparat, to padła bateria ;/

Edytowane przez Sweet_nuka
Czas edycji: 2015-03-13 o 11:20
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 12:19   #3233
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Mi piątek 13 już nie straszny bo wróciłam do domu Z Tż-em beznadziejnie mi się układa ale na kalendarz nie ma co tego zwalać
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 18:15   #3234
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Jest bezbarwna z delikatnymi drobinkami, ślicznie wygląda
Malutkie opakowanie, 10zł zapłaciłam i wczoraj już testowałam, kreska na powiece trzymała się do wieczora bardzo ładnie

Polecicie coś, co mocno utwardza lakier, tak na kilka dni przynajmniej? Dzisiaj będę Lovely testować, Sally Hansen też jest w Rossie, ale za 3 dychy Dałabym tyle mając pewność, że będzie działać

My od niedzieli będziemy same, przez 3 tyg, w dodatku bez auta. Ale poradzimy sobie, na szczęście to ostatni wyjazd Tż

Ale mam zmęczony pysk Zrobiłam peeling, nałożyłam maskę, potrzeba jej porządnego kopa. Chciałabym serum, co polecacie? Od kilku mcy przyczajam się do tego z Dermedic i ciągle myślę:
http://allegro.pl/dermedic-hydrain-3...119906824.html

Revlon Photoready jest super Ale tak jak w przypadku CS może przesuszać i podkreślać suche skórki. Cudownie rozświetla skórę
A to ja szukam z kolorem żeby od razu ujednolicała powieki, bo często mam zaczerwienione.

O to super. W końcu trochę odsapniesz

Fajnie, że Ci pasuje podkład Ja zwykłego Revlona uwielbiam, ale kusi mnie wypróbowanie tego kremu CC z Bourjois


Miałam dzisiaj fatalny dzień. Obudziłam się lekko spuchnięta, znowu ósemka mi rośnie Cały dzień boli mnie lewa strona twarzy i na dodatek rano złapała mnie migrena
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 18:35   #3235
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
A to ja szukam z kolorem żeby od razu ujednolicała powieki, bo często mam zaczerwienione.

O to super. W końcu trochę odsapniesz

Fajnie, że Ci pasuje podkład Ja zwykłego Revlona uwielbiam, ale kusi mnie wypróbowanie tego kremu CC z Bourjois


Miałam dzisiaj fatalny dzień. Obudziłam się lekko spuchnięta, znowu ósemka mi rośnie Cały dzień boli mnie lewa strona twarzy i na dodatek rano złapała mnie migrena
Łączę się w bólu. Mam brzuch wydęty jak balon. Boli mnie głowa, a o 22:00 idę na noc polskiego kina.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:10   #3236
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ale mam zmęczony pysk Zrobiłam peeling, nałożyłam maskę, potrzeba jej porządnego kopa. Chciałabym serum, co polecacie? Od kilku mcy przyczajam się do tego z Dermedic i ciągle myślę:
http://allegro.pl/dermedic-hydrain-3...119906824.html

Revlon Photoready jest super Ale tak jak w przypadku CS może przesuszać i podkreślać suche skórki. Cudownie rozświetla skórę
fajnie, że z PR jesteś zadowolona

Ja tego serum Dermedic nie lubię. Nie zauważyłam żadnej poprawy cery. Obojętne czy używam czy nie jest taka sama. I ma okropnie wodnistą konsystencję.
Z tego serum jestem mega zadowolona http://skarbysyberii.pl/pl/176-toniz...040318919.html


Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Cześć!

Jest 10:00 rano, a mi już od rana daje się we znaki piątek 13:00. 2 dni temu wrzuciłam do prania moją puchową kurtkę. Na metce było oznaczenie, że można prać w pralce. Ustawiłam pranie ręczne i najniższą temperaturę. A dzisiaj rano jak ją zakładałam do pracy zastanawiałam się czy to na pewno moja kurtka. Z grubej, puchowej kurtki zrobiła się cieniutka. W dodatku rano o coś zahaczyłam kurtką tak, że zrobiłam w niej ogromną dziurę.
nie jesteś sama. Ja swoją kurtkę zimową też gdzieś zaczepiłam i porwałam. Chodzę w takiej bo mało widać. Ale muszę to jakoś ogarnąć Tylko ni to zszyć i to łatę naszyć
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 13:54   #3237
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

W mojej zimowej kurtce suwak się popsuł. Na szczęście nie na dole czy pośrodku, a na górze. Nie mogę więc dosuwać do końca. Czekam więc na wiosnę, żeby porzucić tę kurtkę. Przydałoby się też kupić nową kurtkę, ale na samą myśl o zakupach, robi mi się niedobrze

Dziś na nockę idę, Skończę pewnie koło 7, albo po. W domu będę może o 8 Potem kilka godzin snu i na rozmowę kwalifikacyjną. Jestem trochę zaskoczona, że w niedzielę
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 18:49   #3238
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cały czas dokucza mi ósemka. Dziąsło mam spuchnięte, boli mnie migdał przy przełykaniu śliny i mam szczękościsk
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 19:31   #3239
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Witajcie

Krasko Mam nadzieję, że szybko odżyjesz. Wierzę, że to dobra decyzja. Trzymam kciuki za Ciebie.


Znów pokłóciłam się z P. o pierdołę.
Smutno mi
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 22:53   #3240
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Dziewczyny e-glamour ma przez weekend dostawę do paczkomatów za 1 zł. Są tam Kallosy niektóre i ogólnie tania kolorówką
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 23:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.