Mamusie lutowe 2015 - cz. 4 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-23, 13:23   #3211
iva_b
Raczkowanie
 
Avatar iva_b
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 308
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

ale tu cisza
u nas jest składka bo mieszkamy w jednym domku (trzy rodziny) a potem z siostrą kupujemy jakieś drobiazgi do 30 zł . tylko nie wiem jak w tym roku ogarne maraton zakupowy jak ja już taka nie ruchawa jestem to w sumie przeważnie jakieś kosmetyki lub biżuteria tylko moim dziewczynkom zawsze dokładam bo wiadomo zabawki niestety droższe.

Aguś może dzisiaj taki dzień na niekorzystne fluidki bo ja z moim M się pożarłam jak zwykle powiedział pare słów za dużo dobrze że zabrał dziewczynki do Teściowej bo siedze i rycze jak głupia...
iva_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 13:25   #3212
ewek000
Zadomowienie
 
Avatar ewek000
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 224
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

cześć dziewczynki
ja dzisiaj mam męża cały dzień dla siebie kosmos, bo zszedł z nocy i ma wolne , więc zaglądam z doskoku. Teraz m się udało bo pojechał na chwilę do domku sprawdzić czy nie trzeba dorzucić do pieca .
Ja już mam poprane i poprasowane wszystkie rzeczy Agatki
U mnie obiad dzisiaj o 15, jeszcze rodzice za chwilę wpadną na obiad, po południu wpadną znajomi na piwko, a wieczorem przyjeżdża brat z Gdańska na tydzień . Rozstali się z dziewczyną i chyba przyjeżdża odreagować
Prezenty, hm ja bardzo często zabieram się za to wcześniej, dla syna mam zegarek i portfel i szalik , dla córy kupię zestaw do malowania niedługo będzie w Lidlu, taki w walizce i szalik dla mamy zrobiłam szalik i kupię jej suszarkę do włosów, dla taty mam lupę i też szalik - sam sobie zażyczył. Dla brata mam książę i szalik, dla dzieciaków mniejszych z którymi się widzimy w święta mam porobione zabawki na szydełku , Nie mam jeszcze dla męża i nie za bardzo jeszcze wiem co
Szaliki zażyczyła sobie cała moja rodzina takie robione na dłoniach z bardzo grubej włoczki
__________________
Agatka 23.01.2015
mój blog
http://zdolneraczkiewy.blogspot.com/
ewek000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 13:28   #3213
IncognitoNick
Zadomowienie
 
Avatar IncognitoNick
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 358
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Właśnie kupiłam M na Mikołajki trylogię "Powrót do przyszłości" - bardzo lubi

U nas jest tak, że z M dajemy sobie w domu. Rodzicom M dajemy jakiś wspólny, bo Oni tak Świąt nie obchodzą bardzo. U moich z kolei kładziemy sobie pod choinkę - jest tak bardziej tradycyjnie. I tu mamy podział zakupów, żeby każdy coś dostał, a żeby się nie zamęczyć szukając: ja kupuję Mamie, Mama mi, M mojemu Tacie, Tata mojemu M ( Ci to sobie zwykle jakieś narzędzia sprawiają ). Podobnie jest z Mikołajkami (tylko tu drobniejsze rzeczy).

Została mi jeszcze Mama pod choinkę i część prezentu choinkowego dla M (myślę nad jakąś fajną cieplejszą piżamą).
IncognitoNick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 13:34   #3214
lui_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 267
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Iva pamiętaj, jak coś zawsze możesz TZ pod diody wysłać

ja też swojemu dzisiaj przez telefon nawrzucałam, ale dzisiaj to mnie hormony poniosły, aż tak mu się nie należało.

a TZ nie wiem co kupię, zapytam się czego potrzebuje, w sumie zawsze tak robimy. Na mikołajki chciał rękawiczki
lui_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 13:43   #3215
iva_b
Raczkowanie
 
Avatar iva_b
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 308
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez ewek000 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
ja dzisiaj mam męża cały dzień dla siebie kosmos, bo zszedł z nocy i ma wolne , więc zaglądam z doskoku. Teraz m się udało bo pojechał na chwilę do domku sprawdzić czy nie trzeba dorzucić do pieca .
Ja już mam poprane i poprasowane wszystkie rzeczy Agatki
U mnie obiad dzisiaj o 15, jeszcze rodzice za chwilę wpadną na obiad, po południu wpadną znajomi na piwko, a wieczorem przyjeżdża brat z Gdańska na tydzień . Rozstali się z dziewczyną i chyba przyjeżdża odreagować
Prezenty, hm ja bardzo często zabieram się za to wcześniej, dla syna mam zegarek i portfel i szalik , dla córy kupię zestaw do malowania niedługo będzie w Lidlu, taki w walizce i szalik dla mamy zrobiłam szalik i kupię jej suszarkę do włosów, dla taty mam lupę i też szalik - sam sobie zażyczył. Dla brata mam książę i szalik, dla dzieciaków mniejszych z którymi się widzimy w święta mam porobione zabawki na szydełku , Nie mam jeszcze dla męża i nie za bardzo jeszcze wiem co
Szaliki zażyczyła sobie cała moja rodzina takie robione na dłoniach z bardzo grubej włoczki
takie prezenty własnoręcznie robione to cudne są mi w tamtym roku Babcia zrobiła dwie czapki i szalik i do tej pory ciesze się z nich jak głupia. a koleżankom z pracy na mikołajki porobiłam mini paczusie z takimi malusieńkimi skarpetusiami które można dowiesić np. do kluczy jako brelok(też mi Babcia na szydełku zrobiła) + świeczka choinka+mikołaj z czekolady+kartka z życzeniami...ucieszyły się choć to drobiazgi były

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez lui_89 Pokaż wiadomość
Iva pamiętaj, jak coś zawsze możesz TZ pod diody wysłać

ja też swojemu dzisiaj przez telefon nawrzucałam, ale dzisiaj to mnie hormony poniosły, aż tak mu się nie należało.

a TZ nie wiem co kupię, zapytam się czego potrzebuje, w sumie zawsze tak robimy. Na mikołajki chciał rękawiczki
Myślę że mojemu już nawet diody niestety nie pomogą ja już doszłam do takiego etapu że się nie odzywam mam po prostu prywatną ściane płączu i tyle...zresztą już mu powiedziałam że jak tak dalej będzie to jedyne co bedzie nas łączyło to dzieci
a w tamtym roku kupowałyśmy rekawiczki ala'skóra dla Taty i gościu się z nas strasznie śmiał jak musiał przymierzać bo chciałyśmy zobaczyć czy Tata wciśnie ręke bo ma naprawde olbrzymią

Edytowane przez iva_b
Czas edycji: 2014-11-23 o 13:46
iva_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 13:45   #3216
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

U mnie i rodziców męża zawsze tyle ludzi na święta.. Byśmy zbankrutowali
Mojej mamie kupie chyba jakiś ładny obrus lub bieżnik świąteczny. Ona lubi takie rzeczy. Tacie ze względu na zdrowie zrobię jakąś mała paczkę z przysmakami dla cukrzyka bratu kupie jakiś ciuch albo rękawiczki. Mamie męża... Chyba pozostałe dwie książki ani starmach, bo ma tylko 1wsza cześć. Tacie męża jak zwykle jakieś do golenia rzeczy plus coś słodkiego. Siostrze męża nie wiem.... Mojej chrzestnej pewnie jakąś drobnostke, świeczkę woski zapachowe,dobra kawę ze sklepu kolonialnego potem jeszcze jest rodzina męża... Mój dziadek... Masakra


Mąż pojechał do remontowa... Prosił bym jechała z nim. Ale co pierdziec do 22 w swoim domu to swoim. Chyba wolał bym z nim jechała, no trudno

Mam spokój przyniósł mi kartony z piwnicy to te większe ciuszki posegreguje Mm co robić


Iva- ojeju, to faktycznie mocno się poklociliscie jak juz takie słowa padły :-o chyba zero w mega hormonalnych nerwach :-(
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach

Edytowane przez 1141655
Czas edycji: 2014-11-23 o 13:46
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:00   #3217
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Ja nie czaje mojej tesciowej,pakujemy sie a ona nam co chwile cos doklada ale nie mowiac mi i tak zebym nie widziala
Jakas kase,jakies zabawki dla malej no ja nie wiem co ona robi z tego taka tajemnice

Inco fajny podzial,taki by sie w mojej rodzinie przydal zeby kazdy dostal drobiazg ale zeby nie bylo tak ze jedna osoba to kupuje

Ewa ale recznie robione prezenty sa swietne

Mlebi Ty juz po obiedzie,ja tez ale jestem mega glodna bo to co tesciowa dzis zaserwowala no nie przemawialo do mnie

Aga ojj moze on nie przypuszczal ze sie tyle tych rzeczy uzbieralo w pokoju malego,to i papuga sie oberwalo
Hehe nie chcialas z nim jechac to odpoczywaj

Ja wyjelam pudla zeby czesc ciuszkow dla malej zabrac bo potem wezmiemy wozek wanienke i nie bedzie miejsca w aucie

Kurde i nie wiem co moj maz co chwile do auta nosi,jak mieismy torbe tylko i dwa pudla

Aaa no i nie wiem po co ja robilam ciasto dla tescia jak dostalam je spowrotem,wiecie przykro mi
Wczoraj goscia tesciowa kroila po malutkim kawalku mojego ciasta i mowila ze tyle daje bo to malutka blaszka byla i kazdy musi sprobowac,a dzis mi pakuje cala reszte no super
Az takie niedobre bylo?
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 14:03   #3218
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Powiem Ci że z tym ciastem to nieładnie.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:08   #3219
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
tego furbego boom? Też o nim myślimy dla córki ale to kupa kasy i tak jakoś na zabawkę szkoda, niedawno kupiliśmy furblinga ale okazało się że on nie spełnia takich funkcji jak furby boom :-(
Dokładnie, furby boom No to nie jest tania zabawka, ale wiesz jakby nie było no to jest chrześnica Tż, a i prezent jest też ode mnie więc myślę, że będzie ok.
A powiedz, ile Twoja córa ma lat? Bo my chcemy kupic 6 latce
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:08   #3220
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Iva :-( mam nadzieje ze maz sie opamieta i przeprosi jak wroci,a Ty nie placz bidulko

Patrzcie co znalazlam,mega nie praktyczne ale urocze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141123_141002.jpg (103,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141123_135556.jpg (91,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141123_135532.jpg (87,2 KB, 11 załadowań)
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:08   #3221
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

hahaha buuu olej temat, bedziecie miec w domu do kawy

ja wrzucilam 4ta pralke dzis W tym druga bejbikowa- teraz kolorowe sie piora
ale nie ze pranie ostateczne, tylko to lumpkowe i od Madzi, lubie przeprac wszystko zanim do komody wrzuce

ufffff dzis sobie chyba pierogi wrzuce na patelnie i to bedzie moj obiad ;p
na kolacje planuje tosty
w miedzy czasie jest banan i mandarynka

i duuuuuuuuuuuzo wody
pije i pije, co chwile do lazienki chodze, ale jakos tak mnie wzielo

Teraz sie polozylam na chwile w salonie, zerkam na Piratow z Karaibow

a potem chyba znowu czeka mnie odkurzanie podlogi i mopowanie bo pies zdazyl zniszczyc efekty mojej wczorajszej pracy
myslalam,ze sie zaplacze

kto to bedzie robil w lutym/,marcu jak juz maz pojdzie do pracy :/

hihih Buu jakie futrzaki fajne
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach

Edytowane przez 1141655
Czas edycji: 2014-11-23 o 14:12
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 14:11   #3222
iva_b
Raczkowanie
 
Avatar iva_b
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 308
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

mi by też się przykro zrobiło tym bardziej że ciasto było pieczone z myślą o teściu ehhh ale ich strata ja bym się chętnie na kawałeczek wprosiła
iva_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:13   #3223
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

I w ogole dzis stalam nad komodą małego i tak mnie tchnęło, by poszperać i pomyśleć, co na pierwsze ubranko do szpitala spakujemy...i juz chyba wynalazlam
juz sie doczekac tego czasu nie moge
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:17   #3224
iva_b
Raczkowanie
 
Avatar iva_b
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 308
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Aguś to podziel się z nami koncepcją
Buuoo ale pierwsze boskie i póki Mała nie chodzi to chyba super zamiast butków
iva_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:19   #3225
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

hehehehe chętnie :P:P I tak bym wam pokazala
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:23   #3226
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Iva jeeeej biedna Ale wiesz, czasem w nerwach to się mówi rzeczy, których tak naprawdę się nie myśli, może się przeprosicie... Nie warto się kłócić

Buu ale masz teściową, może kroiła po takim małym kawałku, żeby Cię czasem przypadkiem nikt nie pochwalił, że dobre?
Będzie więcej dla Was, a jej kij w oko

A u mnie Tż szoruje felgi w łazience, kupiliśmy dzisiaj opony w biedronce, odkupiliśmy od jakiegoś kolesia felgi i 1200 zł nie nasze

A ja zasiadłam z piernikami. Chyba już nie będę jadła tyle mandarynek bo wydaje mi się, że strasznie mnie po nich przeczyszcza ;/
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:28   #3227
iva_b
Raczkowanie
 
Avatar iva_b
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 308
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

a ja znalazłam jednego i teraz główkuje gdzie drugiego mi dziewczynki posiały (to jedyne po moich dziołchach czego nie oddałam nikomu )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1416754156390.jpg (6,2 KB, 16 załadowań)
iva_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:32   #3228
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

ołłł , oby sie znalazl drugi - takie fajne toto

Oto moja koncepcja na pierwszy ciuszek Ponoć to mega sentymentalne itd, więc chcę się przygotować i być pewna , że toto
To mały rozmiar newborn do 3,4kg
i bodziak i pajacyk
pajacyk ma niedrapki,wiec nie musze brac oddzielnych

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0364.jpg (43,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0366.jpg (38,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0369.jpg (50,8 KB, 20 załadowań)
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:42   #3229
iva_b
Raczkowanie
 
Avatar iva_b
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 308
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
ołłł , oby sie znalazl drugi - takie fajne toto

Oto moja koncepcja na pierwszy ciuszek Ponoć to mega sentymentalne itd, więc chcę się przygotować i być pewna , że toto
To mały rozmiar newborn do 3,4kg
i bodziak i pajacyk
pajacyk ma niedrapki,wiec nie musze brac oddzielnych


boskie a zarazem praktyczne mi Lilke moja Mama ubierała bo miałam takie napady bólu głowy po CC że nie wiedziałam gdzie jestem.zresztą M nie potrafił znaleźć przygotowanych ciuszków (zostawię bez komentarza) więc i tak przywieźli to co mieli pod ręką.a Mamę za pomoc to do tej pory mam ochote po rękach całować .
iva_b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 14:49   #3230
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

U nas pierwsze ubranko zakładają polożne na szczescie trzeba tylko podać jej po porodzie pakunek a w niej maja byc wlasnie ciuszki+pampersik
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach

Edytowane przez 1141655
Czas edycji: 2014-11-23 o 15:01
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:10   #3231
iva_b
Raczkowanie
 
Avatar iva_b
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 308
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

to u Ciebie lux u mnie ciuszki to dopiero na wyjście trzeba sobie przywieźć ale w sumie pewnie jakby się poprosiło to by pomogły ubrać

bo jak się leży to one w szpitalne ubierają.nie opłaca się przebierać dziecia w swoje ciuszki bo mogą po kąpaniu Bąbla już nie wrócić.pampersy też dają także w sumie nie trzeba mieć nic swojego... ale wiadomo że jak ktoś chce mieć swoje ciuszki to też kategorycznie nie zabraniają.

kaaaaaalaafior mójbo cały czas myślałam że ty piszesz o ciuszkach na wyjście..i że ten zestaw też na wyjście ...chyba lepiej więcej dzisiaj już nie pisze

Edytowane przez iva_b
Czas edycji: 2014-11-23 o 15:23
iva_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:24   #3232
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

o to widzisz, co szpital to obyczaj, u nas nie kąpią, tylko chusteczkują i smarują parafiną <trochę fuj,ale nic nie poradzę - jak nie beda patrzec to moze uda mi sie go ogarnac >
i wszystko przy nas ja sie ciesze ,ze w moje ciuszki go beda pakowac, nie chce szpitalnych :P:P:P

ehhhhh pusto tu dzis...jutro pewnie na nowo sie wszystko rozkreci na forum

ja juz po pierożkach
odpoczywam, mały kopie Zaraz przytargam kartony i będę wkładała duże rozmiary w karotniki , one ładniejsze bo mialam tylko takie po pampersach,to się wiekszy ład w pokoiku zrobi


Iva nieeeeeeeee
na wyjscie to jeszcze nie mam koncepcji
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:33   #3233
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

witam w te leniwe popołudnie...
Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
ołłł , oby sie znalazl drugi - takie fajne toto

Oto moja koncepcja na pierwszy ciuszek Ponoć to mega sentymentalne itd, więc chcę się przygotować i być pewna , że toto
To mały rozmiar newborn do 3,4kg
i bodziak i pajacyk
pajacyk ma niedrapki,wiec nie musze brac oddzielnych

śliczne... ja dziś rano też sobie oglądałam ciuszki...ahhhhh , ale nie wiem jak to jest w moim szpitalu dokładnie... muszę się dowiedzieć..
iva_b oby się znalazł i drugi
buu007 moja teściowa zrobiła mi kiedyś jeszcze lepszy numer... pojechałam do nich pierwszy raz w święta Bożego Narodzenia jeszcze przed narzeczeństwem.. lubię piec więc przygotowałam najróżniejsze pierniki, rogaliki itd zapakowałam pięknie, a moja teściowa kładąc je na stole powiedziała do wszystkich, że na pewno je kupiłam, bo nie wyglądają jak domowe a ja tak się starałam...były jak z obrazka... potem jak się nimi zajadała to nawet nic nie powiedziała...
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:40   #3234
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

heh teściowe....one są z kosmosu czasem
Ale wiecie co...my też nimi będziemy..przerażające

kurde nasmrodziłam tylko tymi pierogami, aż się boję, że mi na pranie przejdzie,bo w salonie postawiłam suszarkę.
Wietrzyłam już pokój,ale cały czas to czuję ehhhhhhh.
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:51   #3235
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

I właśnie gorsze podobno są mamusie syneczków...co u mnie w zupełności się sprawdza... nic mam nadzieję, że nie stanę się wiedźmą
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:53   #3236
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

ja juz to czuje, ze bede straszna
Jak jakaś franca mojego Tymianka zbałamuci
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 15:58   #3237
iva_b
Raczkowanie
 
Avatar iva_b
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 308
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

ja będe o ile dożyje jak mnie wcześniej nerwowo nie wykończą

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

ale mi się dzidzi pod żebra wciskaaa ałaaaaa
iva_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 16:03   #3238
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

a w ogóle to...wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która rodziła w październiku, poród miała długi i trudny, ale powiedziała, że dała rade dzięki temu, że miała super położną... ktoś jej polecił i zapłaciła jej za uczestniczenie w porodzie, opiekę itd.. była przy niej razem z jej mężem od samego początku do końca..

no iiiii zaczęłam się zastanawiać nad tym...może macie jakieś doświadczenia czy może w planach wynajęcie sobie położnej... co myślicie?
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 16:14   #3239
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Dokładnie, furby boom No to nie jest tania zabawka, ale wiesz jakby nie było no to jest chrześnica Tż, a i prezent jest też ode mnie więc myślę, że będzie ok.
A powiedz, ile Twoja córa ma lat? Bo my chcemy kupic 6 latce
prawie 6. wgralismy Jej aplikacje z gra furby na moja komorke i teraz nie mam komorki ;-) i do tego musze codziennie ladowac
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 16:23   #3240
iva_b
Raczkowanie
 
Avatar iva_b
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 308
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 4

ja nie biore położnej z racji CC ale na dwa poprzednie też nie miałam umówionej i szłam sama.w pierwszej ciąży trochę poleżałam bo Werci nie było śpieszno na świat(5 dni zanim doszło do CC ) ale uważam że położne traktowały mnie ok więc ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat.myślę że sprawa mocno indywidualna
iva_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-01 14:53:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.