Panny Młode 2015 cz. 8 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-18, 19:04   #3241
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość


spoko po raz kolejny dziś się przekonałam, że jestem ostatnio mega nieogarnięta, nie wiem co się ze mną stało ale to nie ja przecież Ty mi nawet o tym mówiłaś jak się z Tobą widziałam nie no fajnie w każdym razie gratulacje
spoko :p ja w sumie tez ostatnio nieogara przypominam haha :p
A wgl bylam w tekturze wczoraj z kolezankami w przerwie i mam karte! ^^

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 19:10   #3242
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
spoko :p ja w sumie tez ostatnio nieogara przypominam haha :p
A wgl bylam w tekturze wczoraj z kolezankami w przerwie i mam karte! ^^

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale super to teraz możemy iść razem i mieć zniżkę i szpan że mamy karty Vip
zapodaj link do tego foto, ja lubię oglądać nawet jak mówisz, że na stronie nie ma fajnych, ale mnie się i tak pewnie będą podobać możesz mi na fb podesłać


Edebedowa jakie to pierwsze zdjęcie kotka jest uroczeeee, patrzy trochę jak ten ze Shreka

zaraz wpada do nas nasz świadek więc pewnie będą jakieś % uskuteczniane
__________________
06.06.2015
Okruch

Edytowane przez existence
Czas edycji: 2013-10-18 o 19:13
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 19:13   #3243
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

To w nd podesle bo teraz jestem w trn z komorka tylko :p
ja musze jeszcze Tztowi zalatwic karte :p
Milego %

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 19:14   #3244
Vallotka
Zakorzenienie
 
Avatar Vallotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7 401
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Edebedowa Kotek jest uroczy
__________________
11.11.2008
12.08.2013
07.08.2015
Vallotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 19:18   #3245
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
To w nd podesle bo teraz jestem w trn z komorka tylko :p
ja musze jeszcze Tztowi zalatwic karte :p
Milego %

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale właśnie kurde jedna osoba może wziąć tylko jedną, bezsens
dziękiiii
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 19:55   #3246
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
O fu*k.
Ustaliliśmy ze współlokatorami grafik sprzątania (tak, trzeba było, bo jak go nie było wcześniej to nikt nie sprzątał nie licząc mojego mycia wanny, bo nie chciałam się kąpać we włosach innych) i ja wzięłam na siebie ten tydzień. Współlokatorzy wyjechali do domów, a w łazience zarzygana umywalka, chyba sobie jaja robią
to się nazywa bezczelność

Cytat:
Napisane przez pejlin Pokaż wiadomość
Maine Coon

Widzę coraz więcej kociar na Naszym wątku
no to faktycznie większy kotek

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4332434 6]poznajcie Gabriela
[/QUOTE]

ale ma śliczny kubraczek


[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4332458 3]a zlosliwy... ma to po mnie [/QUOTE]

hehe, po mamusi

Cytat:
Napisane przez pejlin Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam Najgorzej jest kiedy TŻ wyjeżdża służbowo to mogę zapomnieć o spaniu w nocy. Moje koty skutecznie mi wtedy udowadniają że sen więcej jak 10 minut absolutnie mi nie służy Mam gdzieś nawet zdjęcie z 3 nad ranem jak siedzą na łóżku i mają szatańskie miny
to brzmi jak z horroru

Cytat:
Napisane przez MajsterkaANB Pokaż wiadomość
Nam w kancelarii strzeliła kobita kwotą 600 zł, ale to w tym roku, bo pewnie w przyszłym podwyżki będą...
No to nieźle :/ czyli normalnie mają przygotowany "cennik usług".. Boże co za kraj

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jak mozna narzucic cene jaka trzeba zaplacic!
porażka jakaś

Nie wiem ile w tym prawdy, ale "podobno" w miejscowości niedaleko mojej miała miejsce sytuacja gdzie para młoda bardzo chciała się pobrać, ale nie miała pieniędzy na to by opłacić księdza itp. Tak więc z racji tego, że trwały prace remontowe na plebani ksiądz zaproponował, że młody może to odrobić.. po weselu młody przyszedł popracował godzinę i zbiera się do domu.. a ksiądz na to "halo, a ty gdzie?" na to mężczyzna "ksiądz odprawiał mszę godzinę więc ją odpracowałem"
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:05   #3247
Edebedowa
Rozeznanie
 
Avatar Edebedowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Kielce
Wiadomości: 952
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Dla mnie to jest chore, że trzeba płacić za sakramenty. Z jakiej racji ja się pytam?! i to jeszcze tyle kasy, u mnie w parafii podobno 900zł. Tylko za to, że zgodnie z KKK chce żyć normalnie i mieć rodzinę po Bożemu?
Cały ten kościół i wszystko co tam się dzieje są dla mnie nie do pojęcia. Wg mnie księża powinni mieć rodziny, przecież to są zdrowi faceci, którzy potrzebują seksu do życia. A później słyszy się o pedofilach. Dlaczego mamy celibat? Przecież w 10 wieku znieśli celibat, żeby dobra kościoła nie były dziedziczone tylko żeby majątek pozostawał i pomnażał się. Kiedyś byłam bardzo wierząca, chodziłam na wspólnotę kościelną, do kościoła, spowiadałam się, miałam chłopaka z którym tworzyliśmy prawdziwie katolicki związek. Niestety rozpadł się (ja 16 lat on 20, ja koniec gim on studia więc to nas poróżniło) ale mieliśmy księdza, naszego przyjaciela z którym gadaliśmy o wszystkim. Po rozpadzie tamtego związku trochę zmieniłam swoje życie I jak straciłam dziewictwo z innym to poszłam do spowiedzi to tamtego księdza. I po tym jak się wyspowiadałam zerwał ze mną kontakt A mój kuzyn ksiądz powiedział, że jakby mógł jeszcze raz wybierać to poszedłby na księdza bo z tego większa kasa, no ogarniacie?
__________________
czas zacząć żyć !
Edebedowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 20:12   #3248
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Edebedowa Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest chore, że trzeba płacić za sakramenty. Z jakiej racji ja się pytam?! i to jeszcze tyle kasy, u mnie w parafii podobno 900zł. Tylko za to, że zgodnie z KKK chce żyć normalnie i mieć rodzinę po Bożemu?
Cały ten kościół i wszystko co tam się dzieje są dla mnie nie do pojęcia. Wg mnie księża powinni mieć rodziny, przecież to są zdrowi faceci, którzy potrzebują seksu do życia. A później słyszy się o pedofilach. Dlaczego mamy celibat? Przecież w 10 wieku znieśli celibat, żeby dobra kościoła nie były dziedziczone tylko żeby majątek pozostawał i pomnażał się. Kiedyś byłam bardzo wierząca, chodziłam na wspólnotę kościelną, do kościoła, spowiadałam się, miałam chłopaka z którym tworzyliśmy prawdziwie katolicki związek. Niestety rozpadł się (ja 16 lat on 20, ja koniec gim on studia więc to nas poróżniło) ale mieliśmy księdza, naszego przyjaciela z którym gadaliśmy o wszystkim. Po rozpadzie tamtego związku trochę zmieniłam swoje życie I jak straciłam dziewictwo z innym to poszłam do spowiedzi to tamtego księdza. I po tym jak się wyspowiadałam zerwał ze mną kontakt A mój kuzyn ksiądz powiedział, że jakby mógł jeszcze raz wybierać to poszedłby na księdza bo z tego większa kasa, no ogarniacie?
Prawdziwe powołanie
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:16   #3249
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Edebedowa Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest chore, że trzeba płacić za sakramenty. Z jakiej racji ja się pytam?! i to jeszcze tyle kasy, u mnie w parafii podobno 900zł. Tylko za to, że zgodnie z KKK chce żyć normalnie i mieć rodzinę po Bożemu?
Cały ten kościół i wszystko co tam się dzieje są dla mnie nie do pojęcia. Wg mnie księża powinni mieć rodziny, przecież to są zdrowi faceci, którzy potrzebują seksu do życia. A później słyszy się o pedofilach. Dlaczego mamy celibat? Przecież w 10 wieku znieśli celibat, żeby dobra kościoła nie były dziedziczone tylko żeby majątek pozostawał i pomnażał się. Kiedyś byłam bardzo wierząca, chodziłam na wspólnotę kościelną, do kościoła, spowiadałam się, miałam chłopaka z którym tworzyliśmy prawdziwie katolicki związek. Niestety rozpadł się (ja 16 lat on 20, ja koniec gim on studia więc to nas poróżniło) ale mieliśmy księdza, naszego przyjaciela z którym gadaliśmy o wszystkim. Po rozpadzie tamtego związku trochę zmieniłam swoje życie I jak straciłam dziewictwo z innym to poszłam do spowiedzi to tamtego księdza. I po tym jak się wyspowiadałam zerwał ze mną kontakt A mój kuzyn ksiądz powiedział, że jakby mógł jeszcze raz wybierać to poszedłby na księdza bo z tego większa kasa, no ogarniacie?
Zgadzam się z tym.
A co do kuzyna to przynajmniej szczery,a to u księży się liczy
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:18   #3250
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Strasznie napaliłam się na serca z wikliny przy naszym stole, ale takie małe kosztuje 8 zł, patrzcie co znalazłam pomalować je w kolory przewodnie i super dekoracja wyjdzie chyba spróbuję w tym tygodniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiklinowe-serca-2.jpg (72,7 KB, 6 załadowań)
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:20   #3251
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
w kosciele? Tak :p
Dla mnie to jest chore zeby byl narzucony cennik w kosciele- bo i z jakiej racji za niecala godzine ktos tyle zarabia?
Bóg tak chciał, Ty człowieku jesteś prochem marnym, nie pojmujesz
Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość


spoko po raz kolejny dziś się przekonałam, że jestem ostatnio mega nieogarnięta, nie wiem co się ze mną stało ale to nie ja przecież Ty mi nawet o tym mówiłaś jak się z Tobą widziałam nie no fajnie w każdym razie gratulacje
uuu, to już poważne objawy, ex zakochana?
Cytat:
Napisane przez Edebedowa Pokaż wiadomość
współczuje ja na szczęście nie miałam takich problemów, jednak zawsze gdzieś tam zostawiali bałagan. W poprzednim mieszkaniu jedna dziewczyna np sprzątała całe mieszkanie, po czym zabierała się za robienie obiadu i był większy syf niż jak zaczęła sprzątać
jakoś się zmusiłam i to posprzątałam, ale starałam się nie patrzeć

w kuchni za to zostawili gar bigosu na kuchence i sałatkę z pomidorów i ogórków na stole, schowałabym im to do lodówki dla dobra wszystkich, ale mają na maksa zapchane półki... no cóż, jak wrócą to ich jedzenie otworzy im drzwi
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2013-10-18 o 20:22
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 20:25   #3252
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Prawdziwe powołanie
A jak! I tak co najmniej połowa :p


Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym.
A co do kuzyna to przynajmniej szczery,a to u księży się liczy
Tez sie zgadzam ;-)
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Bóg tak chciał, Ty człowieku jesteś prochem marnym, nie pojmujesz

uuu, to już poważne objawy, ex zakochana?

jakoś się zmusiłam o to posprzątałam, ale starałam się nie patrzeć

w kuchni za to zostawili gar bigosu na kuchence i sałatkę z pomidorów i ogórków na stole, schowałabym im to do lodówki dla dobra wszystkich, ale mają na maksa zapchane półki... no cóż, jak wrócą to ich jedzenie otworzy im drzwi
A to w sumie :p w takim razie tez Bog chcial zebym zgrzeszyla :p ale wykorzystam ten argument jakby ksiadz mial pretensje ze razem mieszkamy :p

A co do tego sprzatania i wspollokatorow to tez wspolczuje!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:32   #3253
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
A to w sumie :p w takim razie tez Bog chcial zebym zgrzeszyla :p ale wykorzystam ten argument jakby ksiadz mial pretensje ze razem mieszkamy :p
Może lepiej nie, bo wam tego świstka nie podpisze
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:53   #3254
Edebedowa
Rozeznanie
 
Avatar Edebedowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Kielce
Wiadomości: 952
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

tfu, tam miało być, że poszedłby na prawnika bo z tego większe hajsy niż z księdza
__________________
czas zacząć żyć !
Edebedowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:56   #3255
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Edebedowa Pokaż wiadomość
tfu, tam miało być, że poszedłby na prawnika bo z tego większe hajsy niż z księdza
no też właśnie się zastanawiałam o co cho i czy ja taka niekumata jestem, bo nie wiedziałam jak rozumieć "kuzyn ksiądz chciałby iść na księdza"
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:14   #3256
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

dobry wieczór
ja dopiero teraz po całym dniu na spokojnie usiadłam na tyłku. masakra.. moje piątki to mimo wszystko męczarnia nie ma to jak od 9-18 mieć zajęcia. dobrze, że Tż po mnie przyjeżdżać będzie bo tak to bym była po 19 w mieszkaniu dopiero.. przyjechaliśmy to w sumie obiad+film (więc w sumie usiadłam szybciej na tyłku ), potem musiałam ogarnąć trochę mieszkanie no i teraz w końcu mam czas na mój serial.. White Collar czeka już się stęskniłam

więc też się żegnam przy okazji bo obejrzę i pewnie padne dobranoc
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:25   #3257
Edebedowa
Rozeznanie
 
Avatar Edebedowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Kielce
Wiadomości: 952
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
no też właśnie się zastanawiałam o co cho i czy ja taka niekumata jestem, bo nie wiedziałam jak rozumieć "kuzyn ksiądz chciałby iść na księdza"
Viva cały tydzień pracy + dzisiaj wykłady z meeega przystojnym kolesiem (to ten co Wam kiedyś pisałam, że niby długopisem pokazywałam jakby robiła loda )
__________________
czas zacząć żyć !
Edebedowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:46   #3258
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Edebedowa Pokaż wiadomość
Viva cały tydzień pracy + dzisiaj wykłady z meeega przystojnym kolesiem (to ten co Wam kiedyś pisałam, że niby długopisem pokazywałam jakby robiła loda )
Nie piję do Twojego przejęzyczenia, tylko chodziło mi o to, że poczułam się głupia, bo wszyscy się śmieją, a ja nie rozumiem z czego

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

No i będziecie mieć ode mnie spokój jutro Spędzę cały dzień "na budowie" w ciuchach robola odcięta od neta I pewnie wszystkie zdążycie obejrzeć już WC
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 23:55   #3259
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
uuu, to już poważne objawy, ex zakochana?
na to wychodzi
Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
White Collar czeka już się stęskniłam

więc też się żegnam przy okazji bo obejrzę i pewnie padne dobranoc
są napisy już?
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 07:22   #3260
Goosssia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 600
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

a propo ksiedza;p to co powiecie na to ze moj brat poszedl w ten "piękny zawód" i po 2 latach bycia w seminarium powiedzial mi ze nie ma czegos takiego jak powołanie
taa...

no i w koncu po tygodniu moge was poczytac. witajcie i przepraszam ze sie malo udzielam, ale niestety-uczelnia mnie pochłania ;( wiec nawet nie mam czasu zrobic czy poszukac cos na wesele, nie mowiac juz o rozmawianiu o tym z TŻ. no a co tam u was?
Goosssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:07   #3261
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

dzień dobry w sobotę !
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:08   #3262
okaro
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Ryczący Lublin
Wiadomości: 1 710
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

hahaaaaa to teraz ja wam coś opowiem!

mój sen przebił wszystko xD
Śniło mi się, że gdzieś był bal jakiś..bodajże sylwestrowy- bo był śnieg:P (to przez Ex i jej plany wyjazdowe:P). I były tam: ja, pejlin, joasia, iixi, ex, viva i vallotka z TŻtami. Co dziwne, mojego TŻta nie było - chyba po prostu nie miałam nikogo. Ale na naszym forum pojawił się jakiś facet, i w końcu wyszło po rozmowie z wami, że z nim pojdę. No i jak weszłam na salę..wszyscy siedzą, ja widze delikwenta i mnie zatkało.. przygarbiony, 170 chłopak, widac, ze jakiś taki niemrawy xD.. i porwał do tańca vivę. Viva- odkryje Twoją tajemnice i powiem dziewczynom jak wyglądasz xD.. Czarne włosy - na bal były lekko pofalowane, byłaśś podobna do Seleny Gomez . Iixi miała sukienkę ze zdjęcia z wesela, które ostatnio dodała. Ex miała czerwoną w czarne kropki. A Vallotka miała diadem. Joasia rzucała w swojego Tżta świnskim ryjem (z takiego dzika) (?!)..a Ola robiła zdjęcia.. Do mnie podszedł ten koleś co tanczył z Viva spojrzał na mnie w górę... bo róznica miedzy nami - ja w butach - była 20 cm .. Ja byłam zła, że nie potancze sobie no bo jak..a facet powiedział, ze troche nie wyszło, bo jest biedny i nie miał w co sie ubrać, mi sie go żal zrobiło i sen sie sksonczył..na szczescie:P
okaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:10   #3263
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
są napisy już?
polskie nie mam pojęcia:p ja prawie wszystko ogladam angielskimi a raczej mam je tylko po to jakbym czegoś nie usłyszała :p sprawdz :p

dzien dobry
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:24   #3264
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Hej Ja wczoraj nadrobiłam HIMYM i Dwie spłukane dziewczyny i na tym ostatnim uśmiałam się jak dzika Naprawdę, jeden z najlepszych seriali komediowych, jakie kiedykolwiek oglądałam. Nie skupiają się zbytnio na fabule i wątkach obyczajowych, tak jak w HIMYM, można zacząć oglądać dowolny odcinek a i tak każdy będzie wiedział o co chodzi, a rozrywka jest przednia Teraz zabieram się za "Pamiętniki wampirów", ale tylko jeden odcinek - dość szaleństwa

okaro
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:32   #3265
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

karo niezłe sny
rozwaliło mnie: Joasia rzucała w swojego Tżta świnskim ryjem

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Teraz zabieram się za "Pamiętniki wampirów", ale tylko jeden odcinek - dość szaleństwa
też dziś będę oglądać a co do himym to taki średni ten najnowszy sezon no i to jeden z nielicznych seriali które oglądam w dniu w którym się pojawią
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:33   #3266
okaro
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Ryczący Lublin
Wiadomości: 1 710
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
karo niezłe sny
rozwaliło mnie: Joasia rzucała w swojego Tżta świnskim ryjem
to musiało mieć związek z rzucaniem tortu na weselu =karmienie sie nawzajem:P, które było pokazane w klubie na FB:P . Ale czemu padło na joasie i na sswinski ryj to nie wiem:P
okaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:37   #3267
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez okaro Pokaż wiadomość
to musiało mieć związek z rzucaniem tortu na weselu =karmienie sie nawzajem:P, które było pokazane w klubie na FB:P . Ale czemu padło na joasie i na sswinski ryj to nie wiem:P
Hahaha! Tez z tym ryjem padlam haha! Leze i kwicze jak ten ryjek :p
Okaro! Oskar Ci sie nalezy!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:42   #3268
okaro
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Ryczący Lublin
Wiadomości: 1 710
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

czasem mysle, że ciekawe filmy by mogły powstać na podstawie moich snów. Chyba zaczne je spisywać (pomimo że bardzo dużo pamietam z nich:P) i wydam jakaś ksiazke:P, która potem zekranizują:P:P.
okaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 09:33   #3269
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Cytat:
Napisane przez okaro Pokaż wiadomość
hahaaaaa to teraz ja wam coś opowiem!

mój sen przebił wszystko xD
Śniło mi się, że gdzieś był bal jakiś..bodajże sylwestrowy- bo był śnieg:P (to przez Ex i jej plany wyjazdowe:P). I były tam: ja, pejlin, joasia, iixi, ex, viva i vallotka z TŻtami. Co dziwne, mojego TŻta nie było - chyba po prostu nie miałam nikogo. Ale na naszym forum pojawił się jakiś facet, i w końcu wyszło po rozmowie z wami, że z nim pojdę. No i jak weszłam na salę..wszyscy siedzą, ja widze delikwenta i mnie zatkało.. przygarbiony, 170 chłopak, widac, ze jakiś taki niemrawy xD.. i porwał do tańca vivę. Viva- odkryje Twoją tajemnice i powiem dziewczynom jak wyglądasz xD.. Czarne włosy - na bal były lekko pofalowane, byłaśś podobna do Seleny Gomez . Iixi miała sukienkę ze zdjęcia z wesela, które ostatnio dodała. Ex miała czerwoną w czarne kropki. A Vallotka miała diadem. Joasia rzucała w swojego Tżta świnskim ryjem (z takiego dzika) (?!)..a Ola robiła zdjęcia.. Do mnie podszedł ten koleś co tanczył z Viva spojrzał na mnie w górę... bo róznica miedzy nami - ja w butach - była 20 cm .. Ja byłam zła, że nie potancze sobie no bo jak..a facet powiedział, ze troche nie wyszło, bo jest biedny i nie miał w co sie ubrać, mi sie go żal zrobiło i sen sie sksonczył..na szczescie:P
hahahaha i jeszcze miałam sukienkę w kropki jak super nie no mega sen nie ma co a rzucanie świńskim ryjem wymiata i viva w czarnych włosach wgl tak jak się niektórym z nas uwidziało
Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
polskie nie mam pojęcia:p ja prawie wszystko ogladam angielskimi a raczej mam je tylko po to jakbym czegoś nie usłyszała :p sprawdz :p

dzien dobry
a to ja tak nie lubię, wolę zaczekać ostatnio BBT oglądamy bez napisów bo coś jest pokręcone ale tam są w sumie proste wypowiedzi (oprócz tego co czasem mówi Sheldon) ale dłuższe odcinki wolę z polskimi oglądać
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 09:45   #3270
Vallotka
Zakorzenienie
 
Avatar Vallotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7 401
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 8

Dzień dobry
__________________
11.11.2008
12.08.2013
07.08.2015
Vallotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.