Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 21:59   #3241
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ale depilator do bikini tak całkowicie? Kurde bo ja częściowo dałam radę, ale od pewnego miejsca już po prostu nie mogłam wytrzymać ...
nie, nie tak całkowicie, bo to chyba może być niebezpieczne... reszta to nożyczki+krem jak już ktoś chyba pisał : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:11   #3242
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:18
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 08:27   #3243
MattersAtAll
Raczkowanie
 
Avatar MattersAtAll
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Trzebinia
Wiadomości: 371
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
Ja też. Rozgrzewałam i za pomocą dłoni, i suszarki, zrywałam tak, jak było zaznaczone na opakowaniu- po prostu mi nie słuzą
Za to kremy są ok, włoski nie odrastają mi twarde i ciemne, jaśnieją.
A może taki wosk w rolce? Ja też uzywałam plastrów ale wyrywały włosy niedokładnie więc przerzuciłam sie na wosk w kasetach/rolkach i jest ok.
__________________

MattersAtAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 08:44   #3244
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Pisałyście coś o perfumach... polecam bzowe z Yves rocher Zakochałam się w tym zapachu i musiałam je miec, towarzyszą mi od wiosny, przez lato, i chyba przedłużę sobie ten kwiatowy czas na jesień i zimę

a tu link do KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...apachu-bzu.htm
Ile kosztuje ten zapach? ;> Baaardzo mnie zaintrygował Kocham bez
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 09:13   #3245
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
Witajcie. Można?

Nie wiem od czego zależy, czy włoski wrastają czy nie, jednak mi praktycznie nigdy się to nie dzieje. Wydaje mi się, że dlatego, że ciało myję zawsze ostrą gąbką
Cytat:
Napisane przez MattersAtAll Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny czy któraś z was już o tym wspominała ale na wrastające włoski dobry jest peeling kawowy. Kiedyś bardzo mi wrastały szczególnie w okolicy kostek i dołu nóg, teraz problem jest wyeliminowany prawie całkowicie.
Ale pod pachami raczej nie zrobię takiego ostrego peelingu

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Pisałyście coś o perfumach... polecam bzowe z Yves rocher Zakochałam się w tym zapachu i musiałam je miec, towarzyszą mi od wiosny, przez lato, i chyba przedłużę sobie ten kwiatowy czas na jesień i zimę

a tu link do KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...apachu-bzu.htm
Kusisz
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 11:03   #3246
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Widzę, że mają wysokie noty na KWC, ale mnie ten zapach w ogóle nie pasuje, pewnie dlatego, że podchodzę z rezerwą do kwiatowych wód toaletowych
Za to uwielbiam jadalne, otulające zapachy - wanilia, kokos, czekolada, toffi Idealne na nadchodzącą jesień
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 11:29   #3247
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:18
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 11:32   #3248
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Ile kosztuje ten zapach? ;> Baaardzo mnie zaintrygował Kocham bez
Z tego co pamiętam to na stronie sklepu internetowego yves rocher jest za 70zł ,ale ja kupiłam na all za 35 więc prawie darmo

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Kusisz
Warto się skusic jak lubisz kwiatowe zapachy

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Widzę, że mają wysokie noty na KWC, ale mnie ten zapach w ogóle nie pasuje, pewnie dlatego, że podchodzę z rezerwą do kwiatowych wód toaletowych
Za to uwielbiam jadalne, otulające zapachy - wanilia, kokos, czekolada, toffi Idealne na nadchodzącą jesień
Ja kiedyś lubiąłm takie jadalne zapachy jeśli chodzi o kremy, balsamy, żele do kąpieli
Moja mama mówi, że to stary zapach, bo kiedyś były tylko kwiatowe perfumy W każdym razie mnie on zawrócił w głowie, bo pachnie tak naturalnie, jak prawdziwe kwiatki W tej serii są jeszcze inne kwiaty, chyba magnolia i jeszcze coś - kiedyś pewnie wypróbuję

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Nie, ja się źle czuję taka owłosiona :p. Więc bez względu na porę roku czy liczbę warstw ubrań, które mam na sobie, muszę mieć wszystko pięknie ogolone i gładkie :P.
Ja też, ale nie chodziło mi o zapuszczanie bujnego owłosienia, tylko o to że np. latem golę nogi nawet jak mają pół milimetrowe włoski, których nie widac, ale czuc jak się dotknie, a zimą już aż tak pedantycznie do tego nie podchodzę

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Ja już definitywnie zrezygnowałam z maszynek, miałam dosyć blizn, śladów, krostek, czarnych, grubych, szybko odrastających włosków, wrastajacych włosków, golenia codziennie, podrażnień, brzydkiej, chropowatej skóry.
Teraz tylko depilator- po kilkunastu razach w ogóle nie czuję bólu, wosk świetnie radzi sobie z pachami- tu ból był duży, krew mi nawet leciała, bo miałam tak duże cebulki, ale teraz przynajmniej mam ładne pachy no i mam już dosyć cienkie i jasne włoski na nogach więc idealnie sprawdza się krem do depilacji.
Kusisz... A jaki masz depilator? Zastanawiam się nad zakupem, ale zwlekam, bo boję się wrastających włosków, a podobno depilator to powoduje...
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 11:42   #3249
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Znowu mnie wysypało Mam mnóstwo małych, ropnych krostek na czole Sudocrem na nie nie działa. I moje włosy dają mi w kość
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 11:55   #3250
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:18
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:27   #3251
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja przeżywam wysyp od 2 miesięcy... w ogóle nie wiem o co kaman... na początku lipca byłam u dermy-powypisywała mi miliard tego,pomagało średnio... a teraz ktoś mi ukradł kosmetyczke i nawet nie mam tych rzeczy... musze znowu do niej skoczyć ... mam nadzieje,że coś poradzi,bo już mam dosyć tych cudów z twarzą...
nie mówię tu,że chciałabym latać bez podkładu (owszem chciałabym i to bardzo...) ale chociaż żeby się obyło bez korektora... żeby jako tako było.
Mnie zielona glinka wysusza,sudocream natomiast zapycha...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 12:38   #3252
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:19
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:51   #3253
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Boję się takich złuszczających preparatów, po Brevoxylu przeżywałam piekło...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:58   #3254
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez MattersAtAll Pokaż wiadomość
A może taki wosk w rolce? Ja też uzywałam plastrów ale wyrywały włosy niedokładnie więc przerzuciłam sie na wosk w kasetach/rolkach i jest ok.
A gdzie taki można kupić? Za ile?

Ja muszę przyznać, że teraz jestem bardzo dumna z mojej cery. Mogę chodzić bez podkładu . Nie wiem czy to dzięki mineralnemu podkładowi, lepszej diecie czy np. temu, że zaczęłam używać rano kremu nawilżającego, ale cera jest bardzo ładna .
A na wszelkie niespodzianki zawsze pomaga mi coś z listy:
- sudocrem
- brevoxyl
- maść cynkowa
zależnie od tego co się pojawi .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 13:10   #3255
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja ostatnio jestem zachwycona olejem rycynowym na twarz Pojedynczo na wypryski, szybko (nawet w jedną noc!) je wysusza i wygładza i czasami (tak raz w tygodniu, bo boję się, że częściej by wysuszał) na całą twarz, rano cera jest genialnie wygładzona i tak jakby rozświetlona.

Ja chyba się wybiorę na woskowanie pach, bo mam dosyć tego, że rano ogolę, a wieczorem już znowu są włoski. Raz spróbowałam depilatorem Aż mnie boli na samo wspomnienie, krew się polała
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 13:45   #3256
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Za to uwielbiam jadalne, otulające zapachy - wanilia, kokos, czekolada, toffi Idealne na nadchodzącą jesień
ooo polecisz jakieś ? tylko w niższej cenie, bo u mnie krucho ostatnio z kasą

Są perfumy z arbuzem w składnikach ? Bo wariuję na punkcie tego zapachu.
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 14:30   #3257
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
ooo polecisz jakieś ? tylko w niższej cenie, bo u mnie krucho ostatnio z kasą

Są perfumy z arbuzem w składnikach ? Bo wariuję na punkcie tego zapachu.

Kiedyś miałam próbkę decant MACA MV2 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-25103.htm Specyficzny, jadalny zapach, który na początku przypominał mi gotujące się mleko z łyżką masła. Jednak im dłużej go stosowałam to tymbardziej się polubiliśmy, ponieważ z czasem zaczęło z niego wychodzić kremowe, waniliowe cudeńko Czułam się w nim bardzo bezpiecznie, kojarzył mnie się z dzieciństwem, przygotowywaniem kremu do ciasta. Na Allegro jedna osoba sprzedaje próbki, mogę podać Ci link na PW, ponieważ można u niej znaleźć więcej czekoladowych zapachów, które też testowałam.
A poza tym to bardzo sobie cenię perfumetki Sephory. Kosztują 16 zł/10 ml. Małe, w sam raz do torebki. Używam ich od kilku lat. Najpierw namiętnie czekoladę z toffi, która przypomina mi cukierki kukułki. W lato zamieniłam na owocowe, w tym sezonie odkryłam ananasa z grenadiną, który kojarzy mnie się z pinacoladą. Niedawno zaopatrzyłam się w perfumetkę waniliową z kremem brulee, pewnie dokupię moją ukochaną czekoladę i kokosa. Używałam też kokosowej edt Yves Rocher, ładny, kremowy zapach kojarzący się z wafelkiem Princessa, ale była dla mnie za mdła, drażniła mnie i otoczenie, więc się jej pozbyłam.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 14:40   #3258
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam próbkę decant MACA MV2 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-25103.htm Specyficzny, jadalny zapach, który na początku przypominał mi gotujące się mleko z łyżką masła. Jednak im dłużej go stosowałam to tymbardziej się polubiliśmy, ponieważ z czasem zaczęło z niego wychodzić kremowe, waniliowe cudeńko Czułam się w nim bardzo bezpiecznie, kojarzył mnie się z dzieciństwem, przygotowywaniem kremu do ciasta. Na Allegro jedna osoba sprzedaje próbki, mogę podać Ci link na PW, ponieważ można u niej znaleźć więcej czekoladowych zapachów, które też testowałam.
A poza tym to bardzo sobie cenię perfumetki Sephory. Kosztują 16 zł/10 ml. Małe, w sam raz do torebki. Używam ich od kilku lat. Najpierw namiętnie czekoladę z toffi, która przypomina mi cukierki kukułki. W lato zamieniłam na owocowe, w tym sezonie odkryłam ananasa z grenadiną, który kojarzy mnie się z pinacoladą. Niedawno zaopatrzyłam się w perfumetkę waniliową z kremem brulee, pewnie dokupię moją ukochaną czekoladę i kokosa. Używałam też kokosowej edt Yves Rocher, ładny, kremowy zapach kojarzący się z wafelkiem Princessa, ale była dla mnie za mdła, drażniła mnie i otoczenie, więc się jej pozbyłam.

podziel sie tym linkiem tutaj .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 14:47   #3259
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Aha, arbuzowe perfumy to może Demeter mają w swojej ofercie. Polecam markę, bo są genialni w odzwierciedlaniu różnych, naprawdę różnych zapachów. Nie bez przyczyny nazywają się Fragrance Library Gdy przeglądam ich stronę internetową to z taką miną http://www.demeterfragrance.com/ Szkoda, że na Allegro nie można znaleźć wszystkich cudeniek.

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16897311 to ten Allegrowicz.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 16:16   #3260
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Przeglądam wątek od pewnego czasu i jestem pod wrażeniem wiedzy
Zapisałam kartkę A4 kosmetycznych must-have pod Waszym wpływem.

Zapachy- Miss Dior Cherie Na którą mnie aktualnie nie stać. Zresztą- na lato (lato? gdzie za oknem jest lato ) wolę delikatne mgiełki, jesienią będę kombinowała.


W związku z tym, że intensywnie się upiększam, mam kilka pytań:

chciałabym rozjaśnić skórę pod oczami, no i pytanie co Waszym zdaniem jest najlepsze: krople z vit C? to serum z BU (ale to chyba na całe oczy), opisywany wcześniej flos lek? Nie wiem co wybrać, kompletnie.

No i po drugie, zaczynam kombinować z filtrami. Nie stosuję kwasów (poza maseczką aspirynową), nie mam delikatnej skóry, mam 21 lat- stosować krem z SPF 50? Może jakieś 30 wystarczy jeśli mam bezproblemową cerę? Bo mam mętlik.

Bardzo proszę o odpowiedź, subskrybuję i dołączam do wątku
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 16:25   #3261
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

bita śmietanko jeśli chodzi o rozjaśnienie oczu to flos-lek nie działa cudów moim zdaniem. Pewnie skuteczniejsze będzie jakieś serum. Ja uzywam flos leku, ale nie widzę efektów (yć może dlatego, że nie używam regularnie :/ )

jeśli nie stosujesz kwasów to moim zdaniem 30stka wystarczy, ja nie jestem filtromaniaczką Teraz w ogóle się nie filtruję, wiem że powinnam ale nie mam do tego cierpliwości.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 16:44   #3262
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ag4, dziękuję za odpowiedź!

Pod oczy chyba zamówię któreś serum.

Co do filtrów- w miarę zgłębiania wizażu widzę dwa nurty, jeden filrowo-kwasowy i drugi z pudrami mineralnymi, oba super, ale trochę (parsol w filtrach i mika w pudrach) się wykluczają.

Kiedy było bardzo słonecznie, nie było problemu- zero makijażu, filtr i tyle.

Ale chyba oleję filtry ( nie mam większych problemów z cerą), skupię się na nawilżaniu i pielęgnacji i zaryzykuję z zamówieniem próbek. Na razie to chyba będzie sensowniejsze wyjście
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 17:22   #3263
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

No dobra, nałożyłam Brevoxyl. Mam nadzieję, że nie spali mi twarzy jak ostatnio. I kokosa na włoski też dałam.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

A, i mój nowy patent - skórę pod oczami smaruję olejem kokosowym, fajnie nawilża
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 19:04   #3264
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
ooo polecisz jakieś ? tylko w niższej cenie, bo u mnie krucho ostatnio z kasą

Są perfumy z arbuzem w składnikach ? Bo wariuję na punkcie tego zapachu.
o ez jestem ciekawa uwielbiam ten zapach choc ostrzegam, ze balsam arbuzowo-melonowy Tutti Frutti po 3 uzyciu zaczał mi smierdziec krowią kupą
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 19:15   #3265
MattersAtAll
Raczkowanie
 
Avatar MattersAtAll
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Trzebinia
Wiadomości: 371
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A gdzie taki można kupić? Za ile?
Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
Można coś więcej o tym?
Kupowałam na allegro razem z paskami i wyszło mi około 20 złotych razem z przesyłką. Na łydki z kolanami starcza mi na 3 razy. Sam wosk kosztuje ok 6 złotych więc chyba bardziej się opłaca niż wosk na zimno już gotowy.
http://allegro.pl/erbel-wosk-roslinn...192817706.html tak to wygląda
na początku baaaardzo długo go rozpuszczałam bo bałam się poparzyć ale wytarczy wsadzić do wrzącej przegotowanej wody i zostawić go na 5 minut i jest płynny i nie parzy.
Dobrze chwyta włoski moim zdaniem lepiej od wosku na paskach na zimno.
To chyba tyle z najważniejszych rzeczy o nim
__________________

MattersAtAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 20:12   #3266
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziewczyny a co myślicie o tych kropelkach z wit. C?? nadają się do stosowania na twarz??
W skład podłoża wchodzą: sacharoza, kwas cytrynowy, woda dejonizowana (Saccharum, Acidum citricum, Aqua purificata).
http://www.aptekaonline.net.pl/p/111...l__x_20ml.html
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 20:54   #3267
grunge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: rzeszow
Wiadomości: 50
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ostatnio zaczęłam pudrować twarz glinka na noc. dużo mikroelementów i zbawienne działanie, wiec czemu nie ;d? chociaż moze lepiej rozpuścić trochę w wodzie i wymieszać z kremem, jak myślicie? w sumie to nawet nie jestem pewna czy tak można, ale zaszkodzic to przeciez nie powinno :?
__________________
niemożność wyrażenia myśli.
Żyje się raz, dla zabawy.
grunge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:19   #3268
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:19
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:54   #3269
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A znacie może jakieś perfumy, w których czuć jabłko? Kocham ten zapach
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:06   #3270
grunge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: rzeszow
Wiadomości: 50
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
Ja znowu zaczęłam zmywanie makijażu oliwką dla dzieci, mimo cery przetłuszczającej sie, bardzo mi służy
zapewne Hipp? tez kiedys uzywalam, ale o niebo lepiej mi z plynem miceralnym.
__________________
niemożność wyrażenia myśli.
Żyje się raz, dla zabawy.
grunge jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.