Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 08:03   #3241
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Melduje sie tylko ze zyje i jestem z Wami praktycznie na biezaco tylko jakos ostatnio weny na pisanie mi brak tak mi szybko dzien za dniem mija.. Wszystkiego dobrego dla wszystkich *
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:03   #3242
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

UAOO biblie dla dzieci- moi maja z dedykacja i czesto do niej wracają. Jako pamiątka tez moze byc obrazek. Poza tym dostawaliśmy kasę...
MOJAKAREN dobrze ze wszystko dobrze sie skończyło
MAGDUSIA gdzie taka bransoletkę kupiłaś specjalnie dla dzieci?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:05   #3243
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Moja siostrzenica jest juz na świecie! Wazy 3,5kg i ma 54cm. Siostra miala ciezki porod rodzila od 17 do 3 w nocy już było widać glowke stosowali vaccum itd ale za nic nie mogla urodzic wiec szynka decyzja o cc pod znieczuleniem ogolnym eh okazalo sie ze pepowina byla za krótka

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Jezu jak dobrze ze ona i my juz to mamy za sobą. Zdrówka dla dziewczynek i szybkiej regeneracji po cc
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ua00 wiem ze kupuja np srebrna lyzeczke z grawerem albo pudeleczko na pierwszy zabek/loczek.

Po kiepskim dniu, kiepska noc. Leb mi oeka.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Karen, szkoda ze sie tak umeczyla a i tak cc. Ale dobrze ze mala juz jwst! Jak ma na imie?
Współczuję nocy
Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Uaoo ja kupilam swojej siostrzenicy złota malutka bransoletke z imieniem i data chrztu. Nosi ją cały czas od chrztu czyli już rok. Są 3 regulację także myślę gdzieś do 2-3 lat będzie dobra a pozniej jako pamiątka


Karen gratuluję ogromnie siostrze. Biedna się nameczyla. Ale dobrze że wszystko pomyślnie się skończyło i mała jest na świecie


Nasza noc jako tako. Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale od kiedy nie ma TZ Pola budzi się przynajmniej dodatkowo dwa razy...
Madzia wszystko się unormuje. Pola jest najmłodsza z naszych dzieciaków
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:14   #3244
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
MAGDUSIA gdzie taka bransoletkę kupiłaś specjalnie dla dzieci?
U jubilera. I to w sumie nie w żadnej sieciowce tylko w takim niewielkim salonie. Ale teraz to już chyba wszędzie mają
Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Madzia wszystko się unormuje. Pola jest najmłodsza z naszych dzieciaków
No w sumie racja moja pyzolka najmlodsza.
__________________


Serduszko malutkie


Edytowane przez Magdusiaaa
Czas edycji: 2016-03-16 o 08:15
Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:17   #3245
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dzien dobry 😊

Kasia gina mam na 19:10 😒 zaburzy nam to kladzenie spac malego ale trudno...

Magda ja wiem, ze byla awaria na wizazu bo wtedy karmilam i chcialam poczytac cosik, a tu 😉

Karen gratulacje 😊

Moj tak gada do rzutnika, ze czkawki dostal wiec juz po spaniu

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:20   #3246
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Karen gratulacje dla rodziców!

Kasia muszę spróbować

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Casa powodzenia u gina!
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:41   #3247
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Laski już wszystkie ogarnęłyscie becikowe? Ile się czeka na pieniądze od złożenia wniosku?
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 08:47   #3248
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ahness ja smaruje tylko oliwka.
Uaoo ja od chrzestnego dostalam pieniadze i rodzice mi konto zalozyli.
Magda ja z mlodzieza cala noc walczylam i nie mialam sily wlaczac telefonu
Karen gratulacje dla siostry. Nameczyla sie, ale juz po wszystkim

Magdusia ja jeszcze nie ogarnelam. Nie odebralam jeszcze karty ciazy i wypisu
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:03   #3249
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Ja pochwaliłam to dzis pobudek 257833578... Od 6 afera. Ja oczywiście w łożku bo mi sie wstawać nie chciało jeszcze wiec daje cycka, chusiam, bujam i jakoś marny efekt. O 7 wstał starszy wiec porzuciłam małą (do łóżeczka na brzuch) i poszłam mu po ubrania do szkoły... I co? ŚPI yyy ja tu kombinuje a ona na brzuch chciała...
My dzis do kontroli... Nie podoba ni sie jak młoda charczy:/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam mały wielki problem, a właściwie pytanie do mam które już miały chrzest. Co wasze dzieciaczki dostały? I do mam które nie miały: Co byście chciały dostać? Wiem, głupie ale chrzestny kompletnie nie wie co kupic i ja mam mu powiedziec co, no ale ja też nie wiem haha pamiątka? jakaś rzecz/zabawka?
Jak nie chcesz kasy to dla dziewczynki zawsze złota biżuteria (najwyżej sobie kiedy przetopi jak się nie będzie podobała), ewentualnie coś praktycznego co tam potrzebujesz
My np byśmy chcieli karuzele do łóżeczka bo ta którą mamy jest dość beznadziejna



Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
U nas raczej daje się kasę. Z pamiątek fajne są na allegro rzeczy

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Ewka Twój idzie na mistrza. Mój od 19:30 do teraz z 2 krótkimi kamieniami

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Tja mistrz w krótkim spaniu


Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Moja siostrzenica jest juz na świecie! Wazy 3,5kg i ma 54cm. Siostra miala ciezki porod rodzila od 17 do 3 w nocy już było widać glowke stosowali vaccum itd ale za nic nie mogla urodzic wiec szynka decyzja o cc pod znieczuleniem ogolnym eh okazalo sie ze pepowina byla za krótka

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje dla siostry biedna się nameczyla...


Udało mi się Konradka przekonać żeby jeszcze pospal i od 8 spalismy 1,5 godziny z przerwami. Teraz znowu karmię no więc jest 10 a ja nadal w łóżku nieumyta i bez śniadania
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:05   #3250
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Natomiast codziennie alantan dermoline z witaminą F we wszystkie fałdki i zakamarki dzięki temu znikły zaczerwienienia.
też lubię ten alantan

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Ahnessy po kapieli uzywam balsamu lansinoh 😊 super sie wchlania, jest wydajny no i eko 😉
a gdzie kupiłaś ten balsam?
Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
U nas babydream do kąpieli, krem różowy na co dzień na buźkę (ładnie nam "wygasił" policzki, były czerwone a odkąd zaczęłam smarować po prostu jest kilka krostek trądziku i tyle), jak pamiętam to przed wyjściem babydream na niepogodę i raz na dłuuugi czas lekko go smarnę olejkiem migdałowym. I tyle. Raz na lekko odparzoną pupkę użyłam Hipp z cynkiem, ale nie wiem czy coś to dało - na pewno za to pomogło kładzenie na pupę więcej mąki co przewijanie
nam buźkę podleczył bepanten ten do pupy
podziwiam za naturalne podejscie
Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
U nas tez sprawdza się babydream. Plyn do kapieli i zestaw kremów. Rozowy fajnie nawilza nawet glowke nim pare razy posmarowalam i brwi jak zaczęła sie skora tam przesuszac. Szybko bylo po problemie. Krem z cynkiem do pupy tez sie sprawdzil. Z hippa to tylko stosujemy oliwke do kazdej kapieli i niczym juz malego potem nie smaruje.
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
A ja jestem zadowolona krem z cynkiem zawsze działa jedynie różowy przeciw odparzeniom chyba go uczulal bo co użyłam to krostki na tyłku.
mówicie o takim z cynkiem w okragłym pudełku?
bo ja miałam na mysli ten różowy przeciw odparzeniom, u nas też włąśnie chyba uczulał
ale jesli polecanie inny to spróbuje może podziała - a tańszy niż sudocrem i to znacznie a moja próbka powoli się kończy.....
Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Ja 2 razy dziennie mu psikam solą my po 7.5 h się karmimy. Casaa na którą gin??
fajna przerwa
Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
My dzis do kontroli... Nie podoba ni sie jak młoda charczy:/
jej wy to macie z tymi chorobami, niech już przyjdzie wiosna i te chorubska przegoni
Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam mały wielki problem, a właściwie pytanie do mam które już miały chrzest. Co wasze dzieciaczki dostały? I do mam które nie miały: Co byście chciały dostać? Wiem, głupie ale chrzestny kompletnie nie wie co kupic i ja mam mu powiedziec co, no ale ja też nie wiem haha pamiątka? jakaś rzecz/zabawka?
mi tez sie wydaje że lepsza pamiatka dla dziewczynki biżuterii nigdy za dużo: łańcuszki, wisiorki, branzoletki, pierscionki to zawsze sie przyda a jak nie to przecież złoto nie traci na wartości. Ja miałam dużo pierścionków z chrztu i komunii (moi dziadkowie mi kupowali, oczywiscie były za duże ale to tez nie problem) z nich zrobilismy sobie obraczki zostawiłam tylko 1 który mi sie wyjatkowo podoba bo na co dzien ja nie nosze pierscionków (tylko obraczke i zareczynowy)
Mojakaren dobrze ze juz po wszytskim i siostrzenica jest na świecie mam nadzieje ze mimo komplikacji wszytsko z siostrą i córeczką w porządku?
Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Piszecie że odwlekacie wizyty u ginekologa, ja mam w poniedziałek i już nie mogę się doczekać chociaż nie wiem za bardzo kiedy mielibyśmy z mężem podziałać, bo dziecko absorbujące to apropos tego co pisałyście - moja też należy do tych, co się sobą same nie zajmą
I przyznam, że lekki strach przed "pierwszym razem" jest
ja nie mam na to czasu, wieczorem to myślę ile czasu by to zajeło a można słodko spać w tym czasie
Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Laski już wszystkie ogarnęłyscie becikowe? Ile się czeka na pieniądze od złożenia wniosku?
ja też nie ogarnełam ale musze sie za to zabrać bo to dziecko coraz wiecej kosztuje
pojechałam wczoraj do entliczka pentliczka tylko po butelkę na pokarm medeli i zostawiłam 100 ale kupiłam za to 2 czapeczki takie lżejsze, gorzej że jedną muszę jechać wymienić bo wziełam troszkę za mało wiec pewnie jak pojade to znów kolejna 100 poleci
kupiłam też oball ale moja młoda jeszcze nie ogarnia

ale dziś pieknie, bedzie spacerek
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:15   #3251
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ua00 wiem ze kupuja np srebrna lyzeczke z grawerem albo pudeleczko na pierwszy zabek/loczek
Tandeta.. jak dla mnie. To na ząbek to już w ogóle masakra.


Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
Uaoo jak nie wiesz co to niech da kase i sama cos kupisz pozniej
Jestem pewna, że nie kupię, wydam na coś czego nie potrzebuje.


Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Uaoo ja kupilam swojej siostrzenicy złota malutka bransoletke z imieniem i data chrztu. Nosi ją cały czas od chrztu czyli już rok. Są 3 regulację także myślę gdzieś do 2-3 lat będzie dobra a pozniej jako pamiątka
super pomysł ale jak taka malutka dziewczynka radzi sobie z bransoletką na ręku? nie zerwie? ani nic?


Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
UAOO biblie dla dzieci- moi maja z dedykacja i czesto do niej wracają. Jako pamiątka tez moze byc obrazek. Poza tym dostawaliśmy kasę...
Obrazek srebrny dostanie od dziadków. Biblia też super


Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Uaoo ja od chrzestnego dostalam pieniadze i rodzice mi konto zalozyli.:
My też założyliśmy dziewczynom konta, ale jestem pewna, że chrzestny pewnie więcej niż 100 zł by nie dał wolę, żeby coś kupił.


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz kasy to dla dziewczynki zawsze złota biżuteria (najwyżej sobie kiedy przetopi jak się nie będzie podobała), ewentualnie coś praktycznego co tam potrzebujesz
My np byśmy chcieli karuzele do łóżeczka bo ta którą mamy jest dość beznadziejna
Ja myślałam też o kocyku większym i poduszce motylku la millou, ale czy wypada?
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 09:22   #3252
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Laski już wszystkie ogarnęłyscie becikowe? Ile się czeka na pieniądze od złożenia wniosku?
Ja jeszcze nie

Ua00, no ja mówię co kupują, akurat z tym się spotkałam

Ja bym nigdy takiemu małemu dziecku nie kupiła bransoletki, dla mnie to nieodpowiedzialność na maksa, przecież to nie problem zerwać/połknąć małe części, no masakra.
Tak samo jak przebijanie uszu kilkumiesięcznym dziewczynkom.


Kiepski dzien, kiepska noc i... jest niezly dzien.. Ej jest 10:20 a ja jestem po śniadaniu, piję kawę, w piekarniku ciasto, odkurzyłam, umyłam gary, ogarnęłam kuchnię A dziecko ŚPI. I to bez walki, bez spiny, po prostu pogadał sobie godzinę, pooglądaliśmy ksiazeczke itp i zasnął. No ja nie wiem, chyba meteopata, czy co? Bo dzisiaj pogoda piękna...
Zaraz się idę ogarniać, bo zbieramy się dzisiaj na chusto-spotkanie z inną wizażanką A potem jeszcze do mamy do pracy planuję podskoczyć + zakupy, apteka itp.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:27   #3253
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
super pomysł ale jak taka malutka dziewczynka radzi sobie z bransoletką na ręku? nie zerwie? ani nic?
Bez żadnego problemu. Jak była malutka to wiadomo nieswiadoma także nie dotykala a zresztą ona taka dolegajaca do rączki także nie ma szans żeby zerwać . A teraz jak jest większą też jej nie dotyka. Siostra mówi do niej "Gdzie Marcelinka na bransoletke?" A ta leci z daleka z rączka i pokazuje albo jak zobaczy u kogoś to pokazuje swoja
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:42   #3254
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ahnessy, w gemini kupilam balsam 😊

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:44   #3255
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Bez żadnego problemu. Jak była malutka to wiadomo nieswiadoma także nie dotykala a zresztą ona taka dolegajaca do rączki także nie ma szans żeby zerwać . A teraz jak jest większą też jej nie dotyka. Siostra mówi do niej "Gdzie Marcelinka na bransoletke?" A ta leci z daleka z rączka i pokazuje albo jak zobaczy u kogoś to pokazuje swoja
Super a gdzie takie można kupić?



Dotka, ja nie widzę nic dziwnego w przekuwaniu uszek malutkim dziewczynkom.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:49   #3256
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Super a gdzie takie można kupić?
Ja kupowalam w niewielkim sklepie jubilerskim i mieli do wyboru chyba 5-6 różnych. W sumie ponad rok temu. Także myślę że teraz powinny być już chyba wszędzie. Na allegro widziałam że sporo też jest.
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:50   #3257
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Tak na dzień dobry
z.jpg
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:51   #3258
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja bym nigdy takiemu małemu dziecku nie kupiła bransoletki, dla mnie to nieodpowiedzialność na maksa, przecież to nie problem zerwać/połknąć małe części, no masakra.
Tak samo jak przebijanie uszu kilkumiesięcznym dziewczynkom.


Kiepski dzien, kiepska noc i... jest niezly dzien.. Ej jest 10:20 a ja jestem po śniadaniu, piję kawę, w piekarniku ciasto, odkurzyłam, umyłam gary, ogarnęłam kuchnię A dziecko ŚPI. I to bez walki, bez spiny, po prostu pogadał sobie godzinę, pooglądaliśmy ksiazeczke itp i zasnął. No ja nie wiem, chyba meteopata, czy co? Bo dzisiaj pogoda piękna...
Zaraz się idę ogarniać, bo zbieramy się dzisiaj na chusto-spotkanie z inną wizażanką A potem jeszcze do mamy do pracy planuję podskoczyć + zakupy, apteka itp.
Mnie się też nie podoba noszenie biżuterii przez takie maluchy. Raz, że estetycznie mnie to razi, ale to wiadomo że kwestia gustu A dwa, że właśnie kwestie bezpieczeństwa, coś się może zerwać/odpiąć i nieszczęście gotowe.

U nas też dobry dzień (na razie ). Prysznic i makijaż zaliczony, śniadanie zjedzone. Nawet kurierowi ogarnięta drzwi otworzyłam, a nie w szlafroku jak zawsze Pranie dzieciowe się pierze, teraz czekam aż Mała się obudzi i wybywamy na spacer - u nas też dziś pięknie

W ogóle, to nie wiem jak Wy ale ja pokochałam rajstopy dziecięce. Ostatnio jedne Małej kupiłam, a teraz zamówiłam więcej par - ciepło, nic się nie zwija, stopy nie wychodzą, są super więc chodzimy w body i rajstopach. Tylko siostra mi marudzi, że dziwnie dziecko ubieram, bo body na rajstopy a niby się odwrotnie powinno


Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
ja nie mam na to czasu, wieczorem to myślę ile czasu by to zajeło a można słodko spać w tym czasie
Haha, sen też jest fajny ale my i tak z tżtem się późno kładziemy, koło północy zazwyczaj, to zamiast ogladac serial, moglibyśmy podziałać :P trochę aktywności fizycznej mi nie zaszkodzi na wieczór

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-03-16 o 09:55
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:56   #3259
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Dotka, ja nie widzę nic dziwnego w przekuwaniu uszek malutkim dziewczynkom.
Ja też nie.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

U nas też dziś pięknie. Słonko w końcu
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 10:00   #3260
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dzien dobry !
Karen gratulacje dla siostry. Jakie imie wybrali ?
Czarnula jakie to prawdziwe
Mieta to ubierasz Mała na baletnice
Ja tez jakos nie widze bransoletki u tak małego dziecka. Na kolczyki tez sie zdecydujemy jak mala sama poprosi. No ale kazdy decyduje za siebie.
My sie smarujemy po kapieli oliatum ale juz powoli koncze opakowanie i kupie cos innego.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

U nas tez pieknie świeci słońce i pójdziemy na długi spacer ale na razie mala spi na brzuszku.
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:01   #3261
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
Mieta to ubierasz Mała na baletnice
Dokładnie Bardziej mi się to podoba niż rajstopy na body, podciągnięte pod pachy

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-03-16 o 10:03
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:11   #3262
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

MietaZCytryna, ja ubieram rajstopy na body.



Magdusiaa, podrzuc jakiś link z allegro tych bransoletek
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:16   #3263
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

dzięki za odp ja właśnie mu czyszczę nos katarkiem i wodą morską ok 3x dziennie. może za mało, ale czasem to mi sie wydaje ze wyciągam z powrotem to co psikłam a nie smarki :/ może w miedzyczasie jeszcze zaczne wkraplać tą sól fizjo. albo faktycznie pomyśle nad nawilżaczem.

a powiedzcie jak długo moge mieć otwartą tą sól fizjo? bo jej dosyc duzo jest a potrzeba przecież tylko pare kropelek.


Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Moja siostrzenica jest juz na świecie! Wazy 3,5kg i ma 54cm. Siostra miala ciezki porod rodzila od 17 do 3 w nocy już było widać glowke stosowali vaccum itd ale za nic nie mogla urodzic wiec szynka decyzja o cc pod znieczuleniem ogolnym eh okazalo sie ze pepowina byla za krótka
gratulacje dla siostry


Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
mówicie o takim z cynkiem w okragłym pudełku?
bo ja miałam na mysli ten różowy przeciw odparzeniom, u nas też włąśnie chyba uczulał
ale jesli polecanie inny to spróbuje może podziała - a tańszy niż sudocrem i to znacznie a moja próbka powoli się kończy.....
tak, my mamy ten w niebieskim okrągłym pudełku
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:24   #3264
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
W ogóle, to nie wiem jak Wy ale ja pokochałam rajstopy dziecięce. Ostatnio jedne Małej kupiłam, a teraz zamówiłam więcej par - ciepło, nic się nie zwija, stopy nie wychodzą, są super więc chodzimy w body i rajstopach. Tylko siostra mi marudzi, że dziwnie dziecko ubieram, bo body na rajstopy a niby się odwrotnie powinno
ja też polubiłam ale na wyjscia, ubieram body z długim i rajstopy pod pajaca polarowego, wydaje mi sie ze tak jest cieplej niz w półspiochach bo rajstopy przelegaja do ciałka
tylko TZ komentuje ze dziecko bedzie miało traume tak jak on bo mu mama kazała w rajtkach chodzić i sie wstydził przed wf-em rozbierac

Ja tez nie przekłuje uszek bo ja sama mam alergie na każdy rodzaj kolczyków i mi uszy ropieją - wole tego nie przerabiac z małym dzieckiem

Casa dzieki, zmotywowałaś mnie do zamówienia na gemini, TZ bedzie w koncu zadowolony bo już łązi za mna i kaze zrobic a ja nie mam weny...... biedy smial sie ze mnie w ciazy ze kombinuje z apteka internetowa a jak teraz wysłałam go kilka razy po cos do apteki a pozniej pokazywałam ceny na gemini to az zbladł - kurcze Biogaja u mnie w aptece 57 zł
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:28   #3265
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

ahnessy u mnie 45. Jak zobaczyłam cene w gemini to aż się za głowę złapałam. Praktycznie dwa razy taniej.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:30   #3266
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Magdusiaa, podrzuc jakiś link z allegro tych bransoletek
Np taka. Ja kupiłam bardzo podobną
http://allegro.pl/zlota-bransoletka-...741578635.html

Wpisz sobie po prostu "bransoletka chrzest"
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:35   #3267
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

No dla mnie przekluwanie uszu i takiego malucha jest glupota. Raz ze nie problem zeby wkretka wypadla i dziecko polknelo. Dwa ze to niepotrzebny bol a trzy ze to jest zachcianka rodzicow, bodziecku to do niczego niepotrzebne. To o wiele bardziej wole ladne ozdobne opaski a nie kolczyki i ubieranie na sile w bizuterie. Moim zdaniem kolczyki to w wieku kilku lat jak dziecko samo zechce. No ale wiadomo kazdy robi jak uwaza.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:36   #3268
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Laski już wszystkie ogarnęłyscie becikowe? Ile się czeka na pieniądze od złożenia wniosku?
Ja ogarnelam dwa tygodnie po porodzie idź najpierw po papiery bo dużo uzupełniania i zbierania świstkow złożyłam wniosek końcem lutego, pieniążki mam dostać teraz po 20 bo akurat dziś się pytałam

Ja też lubię rajtki ale wszystkie 62 na niego za duże mam jedne z ciuchlandu

Kupiłam sobie sukienkę miałam kupować długa i myślę nad nią ale sam poliester to się ugotuje w lecie.
A małemu kupiliśmy miski ale jakie super! Wrzucę wam później na fejsie ale nowki z metkami
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:36   #3269
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Magdusiaa piekna dziekuje
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:44   #3270
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja ogarnelam dwa tygodnie po porodzie idź najpierw po papiery bo dużo uzupełniania i zbierania świstkow złożyłam wniosek końcem lutego, pieniążki mam dostać teraz po 20 bo akurat dziś się pytałam

Ja też lubię rajtki ale wszystkie 62 na niego za duże mam jedne z ciuchlandu

Kupiłam sobie sukienkę miałam kupować długa i myślę nad nią ale sam poliester to się ugotuje w lecie.
A małemu kupiliśmy miski ale jakie super! Wrzucę wam później na fejsie ale nowki z metkami
Właśnie dziś się wybieram do urzędu w końcu to ogarnac

Pochwal się lupami szybko;-)
Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Magdusiaa piekna dziekuje
Nie ma za co


A ja uważam że nie ma co oceniać co jest mądre i odpowiedzialne a co nie. Każdy robi co uważa za stosowne.
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 14:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.