Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-23, 11:11   #301
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=112229 świetny artukuł motywacja 100%owa
a co do moich poczynań, to widzę pierwsze efekty
1. skóra ejst jedrna i napięta, a przy tym niesamowicie gładka (tylko gładzić i podszczypywać heh)
2. mięśnie są twardsze i czuję je gdy je napnę.
3. spodnie mi lecą z tyłka
tylko ten brzuch ciągle nie taki, jaki być powinien ale nie poddaję się najgorszy okres mam już za sobą
Natix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 11:54   #302
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Natix gratuluję
z brzuszkiem też Ci sie uda to więcej niż pewne
trzymam mocno kciuki
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 12:10   #303
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Cytat:
Napisane przez Natix
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=112229 świetny artukuł motywacja 100%owa
miło mi to czytać, bałam się, że zostanę zjechana za wklejanie głupot
I gratuluję

Aniu - super różnica na brzuchu!
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 12:43   #304
asiol
Rozeznanie
 
Avatar asiol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 755
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

no natix gratulacje! (jak Tobie się udało) to mi też się jakoś uda
witaj biedrona
a jeśli chodzi o niejedzenie słodyczy, to mi nie wyszlo, bo wczoraj zrobiłam spęd rodzinny z okazji imienin mojego tż, i impreza była na słodko
ale już dzisiaj nie ruszę obiecuję....(a to jest nie lada wyzwanie bo luby dostał kilogramy słodyczy )
jeśli chodzi o nogę to w piątek poszłam na próbny spacerek (pierwsze wyjście) i było dobrze...
więc wczoraj już zaczęłam chodzić, ale dzisiaj niestety noga dała znać o sobie wyraźnie....
hmmm... cindy odpada...bo tam na nogę trza stawać..... może a6w??
(ale boję się, że nie dam rady)
...
coś u mnie z motywacją słabo........ :/
asiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 16:47   #305
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Dziwczyny!!! Ale odwalam Az wstyd sie przyznac Bylam z TŻ na obiedzie w Cleopatrze Takie mi sie baty nalerza na tylek ze hooo hoooo


Witamy cieplutko biedrona
Natix
chyle sie nisko przed Toba
Anniaa Twoj brzusio zmienil sie nie do poznania, gratulacje
Tylko ja sie nie mam czym chwalic
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 17:55   #306
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Noo dzięki laseczki chociaż to są dopiero dobre i motywujące poczatki chociaż dzisiaj trochę więcej pojadłam :P ale jutro nie będzie czasu na jedzenie, więc robie zapasy heh
Natix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 19:04   #307
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Wklejam fotki siebie od pasa w dół bo te obszary chciałabym zmienić. Nie jest ze mną źle ale to nie to co bym chciała. Najbardziej zależy mi na zmniejszeniu i podniesieniu pupy, wyszczupleniu nóg i łydek Oczywiście za jakiś miesiąc również wkleję zdjęcia wtedy to już w seksownym bikiniki będę się prężyć jak w victoria's secret
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 21:45   #308
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Kończę dzień całkiem zadowolona z siebie zjadłam dzisiaj:
- banana
- jogurt jabłkowy danona
- jabłko
- 4 kromki ciemnego chleba z serem, pomidorem i ogórkiem (2 na 2 śniadanie i 2 na kolację)
- pudding orzechowy smakija
- zielona herbata
- herbata rooibos z 2 łyżeczkami miodu

mój plan na jutro to dłuugi spacer i sprzątanie domu z ćwiczeń narazie rezygnuję bo od kiedy nie ćwiczę widzę jakby poprawę mojej sylwetki
Jestem już po prysznicu i wysmarowana wyszczuplaczem idę spać
Dobranoc!
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 23:17   #309
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

houseofcolours jakie Ty masz super gladkie uda. Marze o takich!!!

Dobranoc
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 23:31   #310
asiol
Rozeznanie
 
Avatar asiol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 755
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Cytat:
Napisane przez emmos
Tylko ja sie nie mam czym chwalic
o nie to ja nie mam czym się chwalić


łe ale jutro... znaczy dzisiaj jest poniedziałek i już na pewno mi się uda
i nie ruszę słodkości
aaaaaa
jak ja dam radę???
asiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 07:22   #311
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Emmos że tak nieskromnie powiem, rzeczywiście problemów z cellulitem i nierówną skórą nie mam z jędrości również jestem zadowolona ale tak jak napisałam na poprzedniej stronie to był ponad rok codziennej pielęgnacji ciała ale z efektów jestem zadowolona.

Asiol no ja mam nadzieję że dasz radę trzymam kciuki mocno i pamiętaj że to już maj za tydzień! Powodzenia
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 07:36   #312
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Houseofcolours - mamy podobną budowę też mam jej trochę do zarzucenia, ale - jak sama wiesz - jest nieźle Ja dzisiaj biorę się za ćwiczenia z Cindy, bo się zaniedbałam ostatnio
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 15:04   #313
Biedrona
Przyczajenie
 
Avatar Biedrona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Cześć Wam
Wszystkim gratuluje ich osiągnięć <brawo>
...a jak to było u mnie... no cóż, jeszcze dwa lata temu mieściłam się w wadze odpowiedniej dla swojego wzrostu (154 cm), ale postanowiłam rzucić palenie (z bardzo dobrym skutkiem bo od 15 lipca 2004 roku nie zapaliłam ani jednego papierosa). Niestety nie zadbałam odpowiednio o dietę i ruch i złapałam dodatkowych około 15 kg. Wierzę, że uda mi się osiągnąć poprzednią wagę, bo jak udało mi się rzucić palenie to rownież z zrzuceniem wagi nie powinno byc problemu... niestety łatwiej jest przytyć niż schudnąć.
Moja walka trwa około 7-8 tygodni narazie waga spadła o około 6 kg, nie jeste źle, ale spodziewałam się szybszych efektów, a na razie walczę dalej.
O walce opowiem później (może wieczorem).
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Ps. bardzo dziękuję za wskazówki i mam pytanie - jak zamieścić zdjęcie pod podpisem??
Biedrona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 15:56   #314
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

house masz takie prawie same nogi ja ) tez wkleje jak zrobie hehe ) buziaki ale dzisiaj sie nabiegałam 35 min koszykówki zawody były wczesnije w-f a potem do domu 20 min pieszo ) a wieczorkiem jeszcze cos poćwicze heh
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 16:21   #315
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Hmmm...A ja zgrzeszyłam dwoma kawałkami czkolady 85% kakao lindta i lodem z moim Misiem :/ ale wyjezdziłam 300 kcal na rowerku (czyli spaliłam na pewno słodkości) i na kolacje zjadłam tylko jogurcik bacomy (150 kcal)...Reszta posilków była raczej lekka wiec raczej ok ) dziś najwyżej jeszcze jabłko...Moim najwiekszym problemem jest słodozna kawa i kawocholizm (
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 16:34   #316
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Biedrona u mnie znowu było odwrotnie. Któregoś dnia stwierdziłam że chę być zdrowa i piękna i rzuciłam palenie (to było niecałe 3 lata temu, ale byłam głupia że paliłam, bożeeeeee!) i schudłam około 4-5 kg. Taraz waże 47 i chciałabym jeszcze trochę. Trymam mocno kciuki za Ciebie i gratuluję osiągniętego już efektu, który jest naprawdę duży. Czekam niecierpliwie na dalszy ciąg dalszy. Napisz jeszcze ile ważysz.

Anniu wklejaj wklejaj!! juz się doczekać nie mogę uwielbiam oglądać czyjeś nogi, pupy, brzuchy (ale nie modelek z photo shopa), bo niesamowicie mnie to motywuje. A już naprawdę lubię oglądać kogoś kto jest podobny do mnie ima podobny wzrost wtedy mogę się do kogoś porównać


A tak w ogóle to należy mi sie porządny skusiłasm się niepotrzebnie na 2 kawałki ciasta sernikowego i jestem zła na siebie. Ale za to naprawdę dużo dziś chodziłam w miarę szybkim marszem
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 19:07   #317
Biedrona
Przyczajenie
 
Avatar Biedrona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

houseofcolours: Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jeżeli chodzi o wagę i wymiary to trochę mi wstyd się przyznać... :/
waga 63,5 (było około 70)
talia 85, 2 cm pod pępkiem 95, udo 62, biodra 103.
Moim celem to zmieścić się w moją ukochaną niebieska spódnicę :P.
pierwszy krok: ćwiczę 4-5 razy w tygodniu (na zmianę brzuch, nogi, tu na tych stronkach są naprawdę fajne ćwiczonka http://www.modeling.pl/?sub=artykuly...0&dz=11&page=1
http://www.modeling.pl/?sub=artykuly...8&dz=11&page=1) i przynajmniej raz dziennie chodze po schodach (9 pięter)
krok drugi: jedzenie lżejszych posiłków i w innych porach dnia niż dotychczas (obiad o 14-17 a nie tak jak wcześniej 19-20) i picie 1,5 l wody dziennie.
No i tak jak już wcześniej wspomniałam na razie poszło 6 kilo.
Biedrona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:30   #318
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Ja już kończę dzień. Idę się zaraz kąpać, ale najpierw napiszę co dziś zjadłam:
- chocapic z mlekiem 0,0
- 2 kromki ciemnego chleba z pomidorem i ogórkiem
- 2 kromki białego chleba ze schabem
- jogurt bananowy jogobelli
- sałatka z tuńczyka, kapusty, białego serka i z czegoś jeszcze, nie pamiętam z 1 kromką ciemnego chleba
- 2 kawałki ciasta sernikowego
- szklanka soku pomarańczowego
- herbatka zielona
- herbata rooibos z 2 łyżeczkami miodu
- kilka winogron

Ile ja jem !!!!! nawet nie liczę ile to było kalorii. Jutro oczywiście będzie lepiej, będę napewno miała wyrzuty sumienia że dziś tyle zjadłam i mam nadzieję że trochę się opanuję. Mam nadzieję że Wam idzie lepiej niż mi
tymczasem: Dobranoc!
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:53   #319
asiol
Rozeznanie
 
Avatar asiol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 755
Wink Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

no dziewczyny a propos palenia....to witajcie w klubie tych co rzuciły
u mnie 4 lata .... a moją motywacją był mój tż, który rzucał razem ze mną
ja wtedy przytyłam z 2 kilo tak na stałe, a tż nie, a on taki chudziutki...
więc jeśli chodzi o moją motywację do odchudzania to odpada ... ..
a jeśli chodzi o jedzenie
to niestety, ale dzisiaj pochłonęłam kilka herbatników...
ale ogólnie dzień pozytywny ..
i jem więcej od Was
a i od jutra to już na pewno nie jem słodyczy ...
..noga niestety dalej boli...
ale zaczęłam a6w.... więc jestem dobrej myśli....
no trzymajcie się laski (bądźcie twarde, a nie tak jak ja.....)
pozdrawiam buziaki i do jutra

Edytowane przez asiol
Czas edycji: 2006-04-25 o 00:39
asiol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 22:32   #320
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Ja tez mykam zaraz do lozeczka. Mialam dzis ciezki dzien, ale mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej. Niewiele dzis zjadlam, a konkretnie:
sniadanko: musli z mlekiem 0,5%
obiad: zupka chinska (nie bylo czasu zeby cos upichcic)
kolacja: serek danio waniliowy + kromka bialego chleba
Na cwiczenia juz sil zabraklo
Jak mam stresujace dni to nie dbam o diete i cwiczenia, To ze malo zjadlam wynika z braku czasu.
Tez mam ochote wkleic swoje foteczki, wiec moze sie skusze.

Spokojnej nocki zycze wszystkim
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 04:44   #321
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

A ja właśnie wcinam miseczke musli bez mleka. Wczoraj wieczorem pozegnałam się ze słodyczami, nie wiem na ile skutecznie. Postanowiłam, że nie będe ich jeść przez jakiś czas, a potem raz w tygodniu (ach te plany) kawe bede slodzic tylko małą łyżeczką miodu chyba zrobie sobie kilka dni oczyszczenia... Próbowła któraś z Was dietke oczyszczającą ?
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 06:48   #322
Biedrona
Przyczajenie
 
Avatar Biedrona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Cześć Cieszę się, że na forum jest grono byłych palaczek - skoro udało się z paleniem to uda się też z wagą, więc do boju dziewczyny!!! Do zobaczenia wieczorkiem - pozdrowionka Ps. jak się umieszcza fotografie pod nazwą użytkownika?? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Biedrona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 07:44   #323
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Biedrona dajesz jak odpowiadasz na zaawansowane opcje (niżej pod okienkie wypowiedzi) i tam jest pod oknem wypowiedzi 'zarządzaj załącznikami' dajesz na to i wyskakuje okno gdzie załączasz fotki (pierwsze sześć okienek odnosi się do zdjęć które masz na kompie, a te niższe do fotek które są w internecie) dajesz załaduj i jak już załadują się zamykasz to okno i dajesz wyślij odpowiedz ale tą która jest pod załącznikami. Chyba trochę nieczytelnie ale musisz sama się pobawić. Jeśli nie wiesz jak robić emotikony (choć nic o tym nie wspomniałaś ale tak w razie czego podam ) tu jest link:
http://www.wizaz.pl/forum/misc.php?do=showsmilies wpisujesz po prostu to co jest w pierwszej kolumnie po lewej stronie emotki
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 12:47   #324
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Witam wszystkich w piekny sloneczny dzionek

Szeri ja kiedys stosowalam 3 - dniowa jablkowa diete oczyszczajaca, tzn. jadlam tylko i wylacznie jablka w kazdej mozliwej postaci. Za Chiny bym jej nie powtorzyla. Jablka odbijaly mi sie non stop a po 3 dniach rzucilam sie na jedzenieWiec osobiscie jablkowej nie polecam. Ale moze jakas inna, lepsza znajdziesz.

Stwierdzilam, ze jest taka super pogoda, ze grzechem byloby nie pocwiczyc
Wiec do dziela laski

BuZiOlE
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 13:03   #325
asiol
Rozeznanie
 
Avatar asiol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 755
Thumbs up Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

oj biedronie chodzi chyba o tzw avatar....czyli obrazek pod nazwą użytkownika
więc tak wchodzisz w panel użytkownika (zalogowana), po lewej w panelu sterowania klikasz na "edytuj avatar" i tam możesz wprowadzić albo z komputera albo z internetu obrazek (ale jest ograniczony rozmiar)
dasz sobie radę

a żeby do końca nie było nie na temat .......
to dzisiaj o dziwo jakoś się trzymam i jestem po 2 dniu a6w... jeszcze coś porobię.... (byle nie zginać stopy lewej)
btw...
houseofcolours masz super nogi (też chcę mieć takie gładziuchne )

buziaki

Edytowane przez asiol
Czas edycji: 2006-04-25 o 16:37
asiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 15:09   #326
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

W Szczecinie również dziś piękny dzień dlatego wybrałam się na dłuuuugi spacer i jestem super szczęśliwa, dotleniona, grubą warstwę filtru miałam co prawda na twarzy ale i tak buźka mi się wygrzała. Widziałam dziś mnóstwo stoisk ze świeżymi owocami więc zaraz idę się zopatrzyć

Asiol ahaaaaaaa ja zrozumiałam że Biedrona nie umie jeszcze wklejać fotek to pośpieszyłam z pomocą okazało się niepotrzebną i nie na temat . No trudno może moja błyskotliwa rada komu innemu się przyda
I dzięki za komplement. Tyle walk i wojen stoczyłam z cellulitem, że teraz każde miłe słowo na ten temat powoduje że moja duma rośnie, ale i tak walczę z nogami dalej bo chcę aby choć trochę przypominały mój wymarzony ideał szczupłości (oczywiście nie przesadnej)
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 15:17   #327
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

a propo diet oczyszczających to kilka znalazłam może komuś się przydadzą. Na wiosnę rzeczywiście dobrze jest oczyścić organizm i przygotować go na zdrowsze jedzonko:
http://ww1.dieta.pl/dietofWeek.asp?id=429
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/artykuly.asp?id=29
http://www.kulturystyka.pl/artykul374/
http://www.wizaz.pl/smoczek_porzadki.php
http://zdrowie.panoramainternetu.pl/...le,409369.html
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 15:17   #328
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

hause nom wkleje jakies fotki jak zrobie ) podaj mi wymairy twoich nóg i twoj wzrost ? )) a i te cwiczonka na posladki czy one daja jakeis rezultaty ?? i po jakims czasie da sie cosik zauwazyc hehe

biedronka dasz rade ...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 15:32   #329
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

heh... a ja dziś wciełam 4 tosty z serem i jajecznicę na maśle ze szczypiorkiem... Nic już dziś nie przełknę. głupi kocur
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 15:55   #330
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

a ja dzisiaj zjadłam
sniadanko : kromka z szynka
2 sniadanie : kromka z szynka
obiad: slaterka ryżu

wczoraj miałam 1 godz w-f a potem zawody 35 min i jeszcze wieczorkiem cwiczyłam ino brzuszki a dzisiaj miałam taki wycisk 40 min na w-f jak na jakis szalonym aerobiku zmeczona byłam bardzoo ) wyniku tych zawodód miałam stłuczone biodro a po dzisiejszym w-f boli bardzo ... wrrr
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.