Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-17, 09:45   #301
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;53487783]ja kupilam w Superpharm Expert HA waniliowa i wg mojej Hanki ohydna jest, a wg mnie i TZta też niesmaczna, pewnie wyląduje w koszu... na razie jedynie Sinlac jej czaaasem smakuje troooche. mleczne z bobovity i Nestle są fuj. musze kasz emanne wprowadzic, moze jakims cudem jej podejdzie...
a w ogole to chyba zrobimy jej badanie kału, podobno pasozyty tak u dzieci apetyt m.in obniżają. bo juz nie mam pomysłu :|

a napiszesz jakie jeszcze wady taka podłoga z dech wg Ciebie ma? mamay panele,a TZcaly czas ględzi,zę trzeba na drewniana wymienic. w bloku.


no masz racje, tak wczoraj mnie te 3 godziny płaczu przed uśnięciem osłabiło,że tak sobie napisałam... a i nerwy mi wczoraj juz puszczały. z tym,że moj TZ Hanke wczoraj może z pól godz pobujał,a ja te 2,5 z nią się meczyłam. juz przed snem to się zrobiła pogodna i rozbawiona eh. dostala wcześniej troche czopka, może ja tak męczył ten ząb.
miala dzis jedna 0 JEDNĄ! pobudkę w nocy 0 4,30 i wstala o 7mej. czyli 8,5 h snu nocnego, szał. śniadanie nie chciala zjesc, ryk wielki, pewnie niewyspana, po pol godziny drzemki pobudka, ale jakos ją cyckiem uspalam na razie. fajnie, że pierogi teściowa przywiozła, to wczoraj mieliśmy obiad. Moja mam twierdzi,że my takie spokojne byłyśmy niemowlaki, może dlatego sie nawet teraz nie zainteresuje co u nas. w dodatku mój tata wracał po 14tej z pracy i mnie na spacery dlugasne zabierał.[/QUOTE]

Z kolei mi ta kaszka ok się wydaje, a dla Szyma wczoraj bardzo smakowala.
Cieszę się że wzielam dwie (ostatnie) paczki.
Oby to nie były pasożyty! ✊
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 09:47   #302
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Haha! brakowalo tu Ciebie







Zdrowka dla Pawcia!

nie wiem, na jak długo jestem hehe, chwilowo ślini lustro ciotce ale musze nadzorować, bo ostatnio w ścianę rąbnęla
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 09:47   #303
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
O piszecie o kaszkach, a moze ktoś dawał jakas kaszkę nie ryżowa oprocz sinlac i było ok? Bo wydaje mi sie, ze ryżowe zbyt zatykają Zuze. Dajemy mannę ale średnio jej smakuje, widziałam taka kaszkę minima i kupiłam jakas 8 zbóż ze śliwka, ale zapomniałam tu spakować ...
Ja daje holle jaglana (ona w skkadzie ma tez ryzowa)
Jest tez orkiszowa i 3 zboża (jaglano ryzowo kukurydz)
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 09:48   #304
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
witam z rana,

mała szaleje w łóżeczku, a ja idę mielone przygotować

muszę się pochwalić, bo zapomniałam ostatnio,a dumna jestem Tatiana sama sobie wkłada smoczka do buzi jak jest gdzieś obok niej wcześniej też to robiłą, ale przeważnie do góry nogami a od kilku dni robi to prawidłowo
Brawo !!!!
Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Dzień Dobry.
Zwleklam się z wyra ale z trudem :-( - tak mnie wczoraj wieczorem złapała nerka ze myślałam że będzie szpital :-/ ...
Co za syf :-( - dzisiaj mnie cmi tylko póki co ale od rana mam na niej termofor :-( - uspalam Małego póki co i musze ogarnąć mieszkanie. Kuzwa w dwójkę jesteśmy ( no jeszcze Olaf i Roxi ) ale z dnia na dzień jest taki syf w domu jakby niewiadomo ilu nas tu mieszkało... nie czaje tego...

MAJKA - powtórzę się pewnie ale uwielbiam tego Twojego Starszaka - no cudny jest - musiało to śmiesznie wyglądać jak dwójkę strzelał w ogrodzie he he

Gratuluję Mamusiom pieknych nocek :-*

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------


Ja tez na oko - tak żeby konsystencja była Oki
Kufa !!!!!!!!!!!!!! Czy Ciebie naprawdę musi złapać tak, że nie będziesz mogła oddychać z bólu aż wreszcie pójdziesz do lekarza ! Rejestruj się dziś i bierz skierowanie na krew i na usg, na to też się czeka !
Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak dawalyscie chrupki kukurydziane to od razu posmakowaly? Wczoraj dalam jednego i mina bezcenna jakbym nie wiem co dawała :-( skrzywienie, grymas... eh.. i nie wiem czy to będzie ulubiona przekąska :-/
Mój najpierw patrzył co to jest, wkładał do buzi i wyjmował, ale nie gryzł, potem się zczaił, że da sie to ssać i ssał, ale nie je dużo bo się wkurza Za wolno mu się to rozpuszcza
Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Ja hippa. Drogie toto ale udalo mi sie 6paczek kupic po 7zl. Tak to po 12zl.

Ale mysle zaczac robic manne na mm. Czasem jaglana. Czasem ryz ugotuje i na mm dam. Kaszki kupne rzadziej bede dawala chyba.
Ja już kupnych nie daje Mały je manną teraz i muszę mu jeszcze jakaś kupić aby zamiennie dawać.
Można płatki owsiane na wodzie zblendowane dziecku dawać zamiast kaszki ? I jakie jeszcze kaszki mogę dawać ? Bo non stop manna to mi się nie widzi Chociaż mój szaleje za nią.


Jeeee mały zasnął ok 20:30 i wstał na mleko o 4:00 !!! przebudził się ze dwa razy ale tylko smoka mu wetknęłam i spał dalej O 4 dałam już mu pierś bo była wreszcie twarda (od 16 z niej nie jadł), potem dostał drugą ok 7 i o 10 musiałam mu dać mm bo znowu rzucał sie przy cyckach, zjadł obydwa i dopił jeszcze 100 ml mm
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 09:50   #305
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Naszą dzisiejsza nocka ok, pobudka o 2.30 a potem o 6. Od 7 do 8.30 pospal z tata, a mama na kanapie uciela drzemke. Lubię tak
Teraz ma drzemke. Zrobi ktoś za mnie pomidorowke? 😜

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Brawo !!!!

Kufa !!!!!!!!!!!!!! Czy Ciebie naprawdę musi złapać tak, że nie będziesz mogła oddychać z bólu aż wreszcie pójdziesz do lekarza ! Rejestruj się dziś i bierz skierowanie na krew i na usg, na to też się czeka !

Mój najpierw patrzył co to jest, wkładał do buzi i wyjmował, ale nie gryzł, potem się zczaił, że da sie to ssać i ssał, ale nie je dużo bo się wkurza Za wolno mu się to rozpuszcza

Ja już kupnych nie daje Mały je manną teraz i muszę mu jeszcze jakaś kupić aby zamiennie dawać.
Można płatki owsiane na wodzie zblendowane dziecku dawać zamiast kaszki ? I jakie jeszcze kaszki mogę dawać ? Bo non stop manna to mi się nie widzi Chociaż mój szaleje za nią.


Jeeee mały zasnął ok 20:30 i wstał na mleko o 4:00 !!! przebudził się ze dwa razy ale tylko smoka mu wetknęłam i spał dalej O 4 dałam już mu pierś bo była wreszcie twarda (od 16 z niej nie jadł), potem dostał drugą ok 7 i o 10 musiałam mu dać mm bo znowu rzucał sie przy cyckach, zjadł obydwa i dopił jeszcze 100 ml mm
Ja kupilam teraz płatki jaglane i będziemy testować
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 09:58   #306
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Kurde Muszę wam to napisać zanim nadrobie Kto ogląda dzieńdobry tvn ?? Haha była prognoza pogody i bylo kurde w Krakowie albo Wrocławiu, nie zwróciłam uwagi, no i przynieśli ciastka w-z No i co ? i chciwośc ludzi, babka prosto przed kamerą wzięła dwa kawałki jeden na drugim i spadło jej, podniosła z ziemi odłożyła na miejsce ten który jej spadł i chyba wzięła nowe, tego już nie przyuważyłam. Kurde no, ludzie to poważnie, Była baba z Radomia teraz będzie baba z... niepamiętam skąd. Idę was nadrabiać
ale poracha
w Poznaniu byli, ale tego już nie widziałam, bo Tatiana na macie szaleje więc wyłączyłam tv, bo zerkała co chwilę
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 09:59   #307
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Tak, tylko wiesz, jak się nie zna sytuacji to można tak mówić, jak widzi jeszvze to pare osób, że ona się tak zachowuje to chyba coś w tym jest ;/ Bo nie ja jedyna tak uważam, sam mój brat, jej chłopak tak uważa a on z nią przebywa cały czas... Mam naprawdę tylko wielką nadzieję, ze jak mała się urodzi to ta się ogarnie...
ok, pardon, nie doczytalam tego co dalej pisalaś. nie wiedziałam,ze to na taką skale to noszenie, myslalam,ze takkie jak pisała GOSIAK. to kciuki za ogarniecie bratowej


widzę po Waszych wpisach ze to BLW to chyba nieco chybiony w praktyce pomysl. ale opis Niezawsze wymiata przynajmniej wesoło było, trzeba było nagrywac
Mój niejadek ze dwa ugryzł brokula w różyczce. sie najadła że hoho!

MAJKA, Multilac dajemy od kilku dni https://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p62666-Mu...ek_10_saszetek

Ty podajesz trilac? 4 szczepy bakteri, ten multilac ma n wg opisu "9 żywych szczepów bakterii plus fruktooligosacharydy (FOS), w tym L. rhamnosus GG". Ale to chyba nie przez priobotyk te marudzenie...

A Szymek jaki dżentelment z ta kupą szeptem, boooski jest
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 10:04   #308
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Majka-nie byłam wczoraj, bo musiałam na pocztę isc i do mięsnego a zaczynało juz kropić :/ dzis tez pogoda niepewna eh
Dzis musze w koncu isc bo za chwile promka sie skończy

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Moja corcia spi od godziny, jak wstanie to dam obiadek i pójdziemy na spacer o ile nie bedzie padać znow :/
Umylam włosy i dalej mi tak duzo wypada wrr chyba cos nie tak

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Madzia dajesz Ali to zółtko? Ja wczoraj wiejskie jaja dostałam. Czas chyba zacząć dawać.
Majka dajesz mniej kaszki? A ja właśnie podsypuje przeważnie bo mi za rzadka się zdaje może mam płaskie łyżki Powtórzysz która to kaszka bez cukru jest z tych zbożowych? Tylko cos mi świta ze w moim Rossku niema brr, ale skoczymy dziś, mamy autko A orkiszowa i jaglana to są bezglutenowe? Bo mi się już pomieszało.

Dałam dwa razy i ok wszystko
Co do kaszki to ja chyba tez mam płaskie łyżki, bo mi wychodzi taka rzadka, ta expert Ha musiałam podsypywac troszkę
Z Bobovity dzisiejsza wyszła idealna z 3 łyżek jak w opisie podają
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:04   #309
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;53488069]ok, pardon, nie doczytalam tego co dalej pisalaś. nie wiedziałam,ze to na taką skale to noszenie, myslalam,ze takkie jak pisała GOSIAK. to kciuki za ogarniecie bratowej


widzę po Waszych wpisach ze to BLW to chyba nieco chybiony w praktyce pomysl. ale opis Niezawsze wymiata przynajmniej wesoło było, trzeba było nagrywac
Mój niejadek ze dwa ugryzł brokula w różyczce. sie najadła że hoho!

MAJKA, Multilac dajemy od kilku dni https://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p62666-Mu...ek_10_saszetek

Ty podajesz trilac? 4 szczepy bakteri, ten multilac ma n wg opisu "9 żywych szczepów bakterii plus fruktooligosacharydy (FOS), w tym L. rhamnosus GG". Ale to chyba nie przez priobotyk te marudzenie...

A Szymek jaki dżentelment z ta kupą szeptem, boooski jest [/QUOTE]

Tak trilac. Teraz trilac forte to samo tylko 5 kropli zamiast 10.


Julo usnal 9.30. Po pol godz. Pobudka i cyk na brzuch. Potarmosil krolika i znow usnal
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:13   #310
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Dospałyśmy sobie jeszcze do 10:30. Nadia ma chrypkę


Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Hejoszki. U nas nadal katar. Rano duzo odciagnelam z noska.
Nocka jako tako - bez pobudek na placze - o polnocy tylko musialam wziac do siebie oczywiscie. Jedzonko o 2 i 6.30
współczuję.. Nadii też coś świszcze ale prawie nic nie wyciągam

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Rozumiem


Kana - porownywanie cen kuchni nie ma sensu





Z hippa jest nektar

Cieszę się ze moja wczorajsza historyjka Was robawila. Mnie jak to synek powiedział - z lekka przestraszyła
A opowiadakam Wam jak kiedys synek za przykładem psa zrobil 2 w ogrodzie? Haha :P


Julo nic nie chce pić. Zaje..scie.
Za to o 8 kp 8 min i 8.40 zjadł kaszkę na 140ml wody.

Kaszki robicie dokladnie z przepisu? Ja kazdej daje mniej a i tak jest gęsta. Zgodnie z przepisem to łyżka stoi. Mlecznej bobovity na 140ml daje 38g zamiast 45.
hehe mistrz

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Dzień Dobry.
Zwleklam się z wyra ale z trudem :-( - tak mnie wczoraj wieczorem złapała nerka ze myślałam że będzie szpital :-/ ...
Co za syf :-( - dzisiaj mnie cmi tylko póki co ale od rana mam na niej termofor :-( - uspalam Małego póki co i musze ogarnąć mieszkanie. Kuzwa w dwójkę jesteśmy ( no jeszcze Olaf i Roxi ) ale z dnia na dzień jest taki syf w domu jakby niewiadomo ilu nas tu mieszkało... nie czaje tego...

MAJKA - powtórzę się pewnie ale uwielbiam tego Twojego Starszaka - no cudny jest - musiało to śmiesznie wyglądać jak dwójkę strzelał w ogrodzie he he

Gratuluję Mamusiom pieknych nocek :-*

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------


Ja tez na oko - tak żeby konsystencja była Oki
współczuję bólu, wiem jaki jest straszny ale to już samo nie przejdzie, musisz zadbać o siebie i pójść do lekarza

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Uff, już nowy wątek, nawet nie nadrabiam, Zuza mi żyć nie daje hehe, ma dosyć bycia grzecznym dzieckiem i nie moge od niej odejść na krok bo wyje w niebogłosy, a telefon mi wyrywa, wiec nie mam jak pisać. Ryczy nawet jak sie z nia bawię, któraś z nas trafi do psychiatry, a jedna do egzorcysty i to nie bede ja ;p
cześć dziewczyny rozumiem Twój ból, Nadia też musi mieć mnie cały czas w zasięgu wzroku

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Majka-nie byłam wczoraj, bo musiałam na pocztę isc i do mięsnego a zaczynało juz kropić :/ dzis tez pogoda niepewna eh
Dzis musze w koncu isc bo za chwile promka sie skończy

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Moja corcia spi od godziny, jak wstanie to dam obiadek i pójdziemy na spacer o ile nie bedzie padać znow :/
Umylam włosy i dalej mi tak duzo wypada wrr chyba cos nie tak

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------




Dałam dwa razy i ok wszystko
Co do kaszki to ja chyba tez mam płaskie łyżki, bo mi wychodzi taka rzadka, ta expert Ha musiałam podsypywac troszkę
Z Bobovity dzisiejsza wyszła idealna z 3 łyżek jak w opisie podają
mi niedawno w końcu przestały wypadać no i teraz mam mini grzywkę z baby hair która taaak mnie denerwuje
ta expert ha waniliowa to ma cukier nie?
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:25   #311
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
u nas od dziadkow bedzie- szczeniaczek uczniaczek i garnuszek na klocuszek. nie wiem co od nas

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------


w dzien zasypia przy cycku, dopieor od paru dni go przenosze do lozeczka na spiopcha bo boje sie ze z lozka spadnie, ale o zasypianiu w dzien samemu nie ma mowy
u nas od nas bedzie szczeniaczek i garnuszek.
no to Jasiu widzę, że podobny do mojej Hanki w zasypianiu. w jedzeniu tez troche. i w ruchliwości, tyle, ze moja juz na czworaka

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Hej u nas też nocka fajna) Jadła o 1 i o 7 Jeszcze o 1 kupę przebralam, bo coś podsmiardywalo Ok 4 napój podałam ale moment zasnęła. Pewnie to zasługa czopka, bo podaliśmy jej po kąpieli, bo taka jęcząca w dzień była. Ja chcę powrotu takich nocek z jedną pobudką o 4! I u mnie w łóżku wylądowała dopiero o 7, dawno tak nie było Teraz spróbuje zamiast cycka kaszkę przed snem podać, może dłużej pośpi hmm
chwila wytchniecia przed kolejnym zebem? tez sie przez jedna nocke po zęba przebiciu taka nocka cieszylam

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
witam z rana,

mała szaleje w łóżeczku, a ja idę mielone przygotować

muszę się pochwalić, bo zapomniałam ostatnio,a dumna jestem Tatiana sama sobie wkłada smoczka do buzi jak jest gdzieś obok niej wcześniej też to robiłą, ale przeważnie do góry nogami a od kilku dni robi to prawidłowo
o jak pięknie! :brawo: moja sama bierze sobie smoczek i sama się nim bawi :P
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 10:29   #312
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Dospałyśmy sobie jeszcze do 10:30. Nadia ma chrypkę




współczuję.. Nadii też coś świszcze ale prawie nic nie wyciągam



hehe mistrz



współczuję bólu, wiem jaki jest straszny ale to już samo nie przejdzie, musisz zadbać o siebie i pójść do lekarza



cześć dziewczyny rozumiem Twój ból, Nadia też musi mieć mnie cały czas w zasięgu wzroku

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



mi niedawno w końcu przestały wypadać no i teraz mam mini grzywkę z baby hair która taaak mnie denerwuje
ta expert ha waniliowa to ma cukier nie?
Ma tylko fruktoze ta kaszka.
Też mam taka grzywke 😝

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

VIOLKA orkiszowa ma gluten, jaglana nie.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:31   #313
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Madzix mi też wypadają, ale widzę za zaczynają odrastac przy czole mam odrosty,
Młoda na drzemce, napoje kawę, mieszkanie ogarnelam z rana, kupiłam je jej nowe smoki ostatnio nuka ale nie podpasowaly i teraz aventu 6-18 trochę ssie Ale widać że nie bardzo jej pasują.... Daje jej czas.
Pogoda paskudna leje, miałam jechać w tym tyg do znajomej Ale czekam na tą paczkę, bo jak zostawia awizo to nie będzie miał kto odebrać, bo mąż na wyjeździe a ja z mloda jej nie przytargam....
Muszę wam napisać ze moja w ciągu dnia nauczyla się zasypiac przy muzyce, włączam Vive lub coś takiego i ta usypia szybko przy tym... Tylko nie za głośno potem sciszam troszkę jak usnie
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:33   #314
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Kamilove-ma ale mniej niz np ta z malinami bv no i ma bogatszy skład, wiecej witamin, wiem ze takie syntetyczne ale jednak
U mnie w SP po tej promocji co była za 6,49 juz jej nie ma :/

Alicja wstała pada u nas póki co eh moze przestanie po poludniu i pójdziemy

My kupimy szczeniaczka na pewno, garnuszek dostała na pol roczku i fajnie sie bawi
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:42   #315
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

no i przełom
zauważyłam, że mała zawsze ze smakiem je owoce jak mamy te z Babydreama, dziś znów zjadła cały duży słoiczek i nie musi wtedy dojadać mlekiem ona uwielbia te owoce ze zbożami, sucharkami, kleikiem orkiszowym itp itd

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Kamilove-ma ale mniej niz np ta z malinami bv no i ma bogatszy skład, wiecej witamin, wiem ze takie syntetyczne ale jednak
U mnie w SP po tej promocji co była za 6,49 juz jej nie ma :/

Alicja wstała pada u nas póki co eh moze przestanie po poludniu i pójdziemy

My kupimy szczeniaczka na pewno, garnuszek dostała na pol roczku i fajnie sie bawi
ale garnuszkiem to chyba Ty na razie musisz się z nią bawić, co? bo taki maluch to chyba nie ogarnia sortera

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

mam pytanie

otwieram np dziś rano soczek i w ciągu dnia dolewam małej do picia - dajecie go w ciągu dnia do lodówki i odgrzewacie jak trzeba? czy jak?
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:43   #316
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

VIOLK tak ja daje hippa fajnie ze moglam pomoc

MAJKA ja na oko sypie tak aby gesta byla

Mloda ladnie pospala wiec udalo sie sukienke zrobic na fb fotki
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:47   #317
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
no i przełom
zauważyłam, że mała zawsze ze smakiem je owoce jak mamy te z Babydreama, dziś znów zjadła cały duży słoiczek i nie musi wtedy dojadać mlekiem ona uwielbia te owoce ze zbożami, sucharkami, kleikiem orkiszowym itp itd

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------


ale garnuszkiem to chyba Ty na razie musisz się z nią bawić, co? bo taki maluch to chyba nie ogarnia sortera

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

mam pytanie

otwieram np dziś rano soczek i w ciągu dnia dolewam małej do picia - dajecie go w ciągu dnia do lodówki i odgrzewacie jak trzeba? czy jak?

Brawo za owocki nie próbowałam nigdy dawać tych z babydreama, moze podpasuja i u nas a te z dodatkami to juz gluten musi być wprowadzony tak?

Co do garnuszka to sie sama bawi klockami albo bierze i stuka nimi w garnuszek, naciska świecący nosek a ze mną to ja wkładam tak do połowy klocuszek w odpowiednie miejsce i Ala wbija go do środka

Co do soku to ja daje rozcieńczony z woda i w ciagu dnia stoi w lodowce a jak chce zrobic nowy to dolewam po prostu gorącej wody i jest ciepły

Edytowane przez madzixx88
Czas edycji: 2015-11-17 o 10:50
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:50   #318
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
O piszecie o kaszkach, a moze ktoś dawał jakas kaszkę nie ryżowa oprocz sinlac i było ok? Bo wydaje mi sie, ze ryżowe zbyt zatykają Zuze. Dajemy mannę ale średnio jej smakuje, widziałam taka kaszkę minima i kupiłam jakas 8 zbóż ze śliwka, ale zapomniałam tu spakować ...
Ja daje hipp owsianka z jablkami bio na dobranoc. Maly po bobovicie niespokojnie spal tej bez cukru. Moze mm mu nie pasi.
Po nestle zdrowy brzuszek bolal ho brzuszek wiec srednio zdrowa ona no i miala maltodekstryne.
Te z hipp sa bez cukru ale widzialam ze teraz sa w duzych op i inne smaki. Nie wiem czy te stare beda. Od niedawna dali w rossku 500g za 25zl
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:51   #319
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Ma tylko fruktoze ta kaszka.
Też mam taka grzywke 😝

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

VIOLKA orkiszowa ma gluten, jaglana nie.
Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Kamilove-ma ale mniej niz np ta z malinami bv no i ma bogatszy skład, wiecej witamin, wiem ze takie syntetyczne ale jednak
U mnie w SP po tej promocji co była za 6,49 juz jej nie ma :/

Alicja wstała pada u nas póki co eh moze przestanie po poludniu i pójdziemy

My kupimy szczeniaczka na pewno, garnuszek dostała na pol roczku i fajnie sie bawi
aha czyli ma te cukry naturalnie występujące hmm właśnie mama mi kupiła w sp i dlatego pytam, będzie na kiedyś


mama kupiła mi też mięso z indyka w marcpolu z myślą, że może dla małej będę dodawać do zupek ale przecież takie mięsko się raczej nie nadaje prawda?

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
no i przełom
zauważyłam, że mała zawsze ze smakiem je owoce jak mamy te z Babydreama, dziś znów zjadła cały duży słoiczek i nie musi wtedy dojadać mlekiem ona uwielbia te owoce ze zbożami, sucharkami, kleikiem orkiszowym itp itd

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------


ale garnuszkiem to chyba Ty na razie musisz się z nią bawić, co? bo taki maluch to chyba nie ogarnia sortera

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

mam pytanie

otwieram np dziś rano soczek i w ciągu dnia dolewam małej do picia - dajecie go w ciągu dnia do lodówki i odgrzewacie jak trzeba? czy jak?
super na zdrówko
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 10:54   #320
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

DOMIMA u nas smakowalo ale uczulilo :/ i idz do lekarza bo pojdzie Ci na nery i dopiero bedzie problem!

BIRD ja daje do lodowki
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:54   #321
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Brawo za owocki nie próbowałam nigdy dawać tych z babydreama, moze podpasuja i u nas a te z dodatkami to juz gluten musi być wprowadzony tak?

Co do garnuszka to sie sama bawi klockami albo bierze i stuka nimi w garnuszek, naciska świecący nosek a ze mną to ja wkładam tak do połowy klocuszek w odpowiednie miejsce i Ala wbija go do środka

Co do soku to ja daje rozcieńczony z woda i w ciagu dnia stoi w lodowce a jak chce zrobic nowy to dolewam po prostu gorącej wody i jest ciepły
tak, one już z glutenem
że też na to nie wpadłam
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 10:56   #322
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Byłam ostatnio z koleżanką u osiedlowego stomatologa, jej córeczka ma już 2 ząbki i chciała podejść tak kontrolnie, Pani dr odradziła jej soczki nawet w ten sposób mocno rozcieńczany właśnie przez wzgląd na ząbki hmm a wodę niechętnie pije jej córa ale próbują cały czas, na przemian z rumiankiem
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:02   #323
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Uff, już nowy wątek, nawet nie nadrabiam, Zuza mi żyć nie daje hehe, ma dosyć bycia grzecznym dzieckiem i nie moge od niej odejść na krok bo wyje w niebogłosy, a telefon mi wyrywa, wiec nie mam jak pisać. Ryczy nawet jak sie z nia bawię, któraś z nas trafi do psychiatry, a jedna do egzorcysty i to nie bede ja ;p
o rany, wspolczuje! Ale masz za☠☠☠☠☠☠☠ eh. Moja to się chociaż sama pobawi na tej podlodze, tylko ja musze odniesc od nogi mojego krzesła np. Zuzia ma charakterek

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Goczek - kazdego by osłabiło
Jak wyniki Hani? Bo robiliście chyba morfologie?
wyniki w czwartek, bo do lekarza je dają. i na szczepienie idziemy. bo oczywiscie napomnienie na wizycie, ze czemu jeszcze nie szczepilismy na wzw, przeciez to juz czas (!), jakby to najwazniejszy problem byl ... wg ksiazeczki dziecka to szczepienie to 7my miesiąc. ta akurat szczepionka to mi sie besnsowna wydaje.

tak sobie czytam o rozszerzaniu diety na parenting... "Rozszerzanie diety dziecka należy zacząć od kleiku ryżowego, który w przeciwieństwie do innych produktów rzadko powoduje reakcję alergiczną. Na początku należy podawać dziecku niewielką ilość ryżu – kleik powinien być rzadki. Z czasem można zwiększyć gęstość kleiku. Gdy dziecko przyzwyczai się do nowego smaku, czas na wprowadzanie kolejnych zbóż, na przykład owsa lub pszenicy. Wskazane jest stopniowe włączanie nowych produktów do diety dziecka. Podając jeden nowy pokarm, rodzice mogą szybko zauważyć symptomy alergii u dziecka: wysypkę na skórze, wymioty i biegunkę.

Jeśli dziecko dobrze toleruje produkty zbożowe, rodzice mogą podawać mu następnie owoce i warzywa""Warto wstrzymać się z karmieniem dziecka mięsem i innymi produktami bogatymi w białko do momentu ukończenia przez niemowlę 8-9 miesięcy."

"Jeśli twoje dziecko ma pół roku, możesz spodziewać się, że lada moment maluch przestanie budzić się w nocy do karmienia. Jeżeli jednak tak się nie stanie, stopniowo zmniejszaj ilość mleka podawanego dziecku w butelce. Z czasem uda ci się całkowicie wyeliminować nocne karmienie."

łahahaha
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:03   #324
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
tak, one już z glutenem
że też na to nie wpadłam

Do usług

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio z koleżanką u osiedlowego stomatologa, jej córeczka ma już 2 ząbki i chciała podejść tak kontrolnie, Pani dr odradziła jej soczki nawet w ten sposób mocno rozcieńczany właśnie przez wzgląd na ząbki hmm a wodę niechętnie pije jej córa ale próbują cały czas, na przemian z rumiankiem

Oo mi tez maz marudzi, ze powinna wode tylko pic ale co zrobic ?? I tak mocno rozcieńczam 1cz soku i 2 cz wody chociaż ostatnio mnie córa zaskoczyła bo na sok sie krzywila a wode wypiła 90ml, byłam w szoku
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:12   #325
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Do usług




Oo mi tez maz marudzi, ze powinna wode tylko pic ale co zrobic ?? I tak mocno rozcieńczam 1cz soku i 2 cz wody chociaż ostatnio mnie córa zaskoczyła bo na sok sie krzywila a wode wypiła 90ml, byłam w szoku
to tak jak u nas - też chciałam dawać samą wodę, ale dzięki sokom jabłkowym mała regularnie robi ładną kupkę, a bez niego musiałam używać śliwki, a po śliwce zawsze goniło ją aż przesadnie. Mimo, że nie dawałam jej dużo.
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:33   #326
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

No i masz... hemoglobina, hematokryt i żelazo poniżej normy ;/ eh... mama odebrała moje wyniki ;/

A w ogóle, jaki czas od zjedzenia może wystąpić reakcja alergiczna ? Mały zjadł niecałe pół godziny temu obiadek z jajkiem i jakaś plama czerwona na twarzy mu sie zrobiła ;/
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:53   #327
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
My zarsz jemy zupke a potem biore sie za odkurzanie. dobrze ze pawel lubi odkurzacz zawsze jest grzeczny wtedy siedzi cichutko 😆
U nas tak samo

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
U nas tez na spacerze jest ok, ale potrafi sie rozpłakać na początku, wczoraj przyjechaliśmy do białego to nawet w aucie wyła, co jej sie nie zdarzało. Nie wiem, czy to skok, czy jakies inne zeby, czy pokazuje swój prawdziwy charakter ;p w ogóle nie chce lezec. Nie umie siadać a na podłodze toczy sie z miejsca na miejsce i ryczy. Wariat ;p Domima tez o Tobie myslalam, bo rano oglądałam zdjecia na fb jaki Twoj Olafek do Ciebie podobny moje dziecko chyba wcale nie jest, bo ostatnio jakas pani myślała, ze jesrem jej niania ;p hehe. Ja jestem tydzien na wygnaniu w Białym, chciałam zrobic pyszny obiad, nie kupiłam pieczarek i teraz tak mi sie nie chce wlec wozka z 2 piętra, zeby kupic te pieczarki ... Mogłam nosidło wziac, do sklepu by jej nic sie nie stało
:-* - o rany dziękuję ze to napisałaś - powiem szczerze że jesteś w mniejszości :-( - ale zawsze mi to miło słyszeć :-* - bo juz czasami od tych haseł ze cały tata to już się zastanawiam czy to napewno moje :-D
Zuzia się mobilna stała - he he - wiesz no pewnie ja to irytuje ze nie może sobie usiąść czy coś i stad te nerwy :-( - co chciałaś dobrego na obiad zrobić?

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
DOMIMA Szymek od razu polubił chrupki i się wykluca o więcej hehe

Jeszcze się odniose z opoznieniem
- piore ciągle w loveli, mam zapas z biedronki. Nawet jakbym prala w "dorosłym" proszku, bede prala rzeczy młodego oddzielnie.

- kuchnię mam zamknięta z szerokim wejściem z salonu i uważam to za dobre rozwiązanie

Aha! Mamy niekapek z Chicco i już za pierwszym podejściem przypasował, Szymek wypil 75ml soku i to praktycznie sam
Brawo dla Szymcia ze taki zdolniacha

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ja daje holle jaglana (ona w skkadzie ma tez ryzowa)
Jest tez orkiszowa i 3 zboża (jaglano ryzowo kukurydz)
Te kaszki z holle to trzeba robić na mm tak? Ja mam ich kilka ale jeszcze ich nie robiłam... nawet o nich nie czytałam :-/ - udana matka....

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Brawo !!!!

Kufa !!!!!!!!!!!!!! Czy Ciebie naprawdę musi złapać tak, że nie będziesz mogła oddychać z bólu aż wreszcie pójdziesz do lekarza ! Rejestruj się dziś i bierz skierowanie na krew i na usg, na to też się czeka !

Mój najpierw patrzył co to jest, wkładał do buzi i wyjmował, ale nie gryzł, potem się zczaił, że da sie to ssać i ssał, ale nie je dużo bo się wkurza Za wolno mu się to rozpuszcza

Ja już kupnych nie daje Mały je manną teraz i muszę mu jeszcze jakaś kupić aby zamiennie dawać.
Można płatki owsiane na wodzie zblendowane dziecku dawać zamiast kaszki ? I jakie jeszcze kaszki mogę dawać ? Bo non stop manna to mi się nie widzi Chociaż mój szaleje za nią.


Jeeee mały zasnął ok 20:30 i wstał na mleko o 4:00 !!! przebudził się ze dwa razy ale tylko smoka mu wetknęłam i spał dalej O 4 dałam już mu pierś bo była wreszcie twarda (od 16 z niej nie jadł), potem dostał drugą ok 7 i o 10 musiałam mu dać mm bo znowu rzucał sie przy cyckach, zjadł obydwa i dopił jeszcze 100 ml mm
:-* - Kochana jesteś :-* - z☠☠☠ka napewno mile widziana.. i kopy w tyłek tez... - tyle ze ja mam kamienie na nerkach :-( - I inne od czasu do czasu się przypominają :-( - I na to nie ma za bardzo lekarstwa... :-( - dużo pije- ruszam się itd czyli to co zalecają lekarze ale tak czy siak ja jak chce się pozbyć ich to musiałabym je urodzić po prostu :-( - za małe na operację :-( - I to lipa... ja jedynie mogę iść do szpitala żeby mi dali przeciwbolowy zastrzyk albo kroplowke z ketonalem i to jest max... nie wiem jak się skończy dzisiejszy wieczór :-(

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
dospałyśmy sobie jeszcze do 10:30. Nadia ma chrypkę




współczuję.. Nadii też coś świszcze ale prawie nic nie wyciągam



hehe mistrz :d



współczuję bólu, wiem jaki jest straszny ale to już samo nie przejdzie, musisz zadbać o siebie i pójść do lekarza



cześć dziewczyny rozumiem twój ból, nadia też musi mieć mnie cały czas w zasięgu wzroku

---------- dopisano o 11:13 ---------- poprzedni post napisano o 11:11 ----------



mi niedawno w końcu przestały wypadać no i teraz mam mini grzywkę z baby hair która taaak mnie denerwuje
ta expert ha waniliowa to ma cukier nie?
:-( :-*

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
no i przełom
zauważyłam, że mała zawsze ze smakiem je owoce jak mamy te z Babydreama, dziś znów zjadła cały duży słoiczek i nie musi wtedy dojadać mlekiem ona uwielbia te owoce ze zbożami, sucharkami, kleikiem orkiszowym itp itd

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------


ale garnuszkiem to chyba Ty na razie musisz się z nią bawić, co? bo taki maluch to chyba nie ogarnia sortera

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

mam pytanie

otwieram np dziś rano soczek i w ciągu dnia dolewam małej do picia - dajecie go w ciągu dnia do lodówki i odgrzewacie jak trzeba? czy jak?
Ja jak otwieram to później od razu do lodówki - i jak daje do butli to dodaje po prostu cieplejszej wody...

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Brawo za owocki nie próbowałam nigdy dawać tych z babydreama, moze podpasuja i u nas a te z dodatkami to juz gluten musi być wprowadzony tak?

Co do garnuszka to sie sama bawi klockami albo bierze i stuka nimi w garnuszek, naciska świecący nosek a ze mną to ja wkładam tak do połowy klocuszek w odpowiednie miejsce i Ala wbija go do środka

Co do soku to ja daje rozcieńczony z woda i w ciagu dnia stoi w lodowce a jak chce zrobic nowy to dolewam po prostu gorącej wody i jest ciepły
O właśnie to samo robie

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
DOMIMA u nas smakowalo ale uczulilo :/ i idz do lekarza bo pojdzie Ci na nery i dopiero bedzie problem!

BIRD ja daje do lodowki
:-* - no teraz to mam większy problem niż pęcherz bo kamienie się ruszyły :-( albo piasek.. :-( - szkoda gadać :-(

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio z koleżanką u osiedlowego stomatologa, jej córeczka ma już 2 ząbki i chciała podejść tak kontrolnie, Pani dr odradziła jej soczki nawet w ten sposób mocno rozcieńczany właśnie przez wzgląd na ząbki hmm a wodę niechętnie pije jej córa ale próbują cały czas, na przemian z rumiankiem
Eh... no u mnie sama woda od poczatku jest fuj... ale na butle 160 ml daje ok 20 ml soczku i juz jest git... wiem ze pewnie stomatolog ma rację ale cóż zrobić... wole żeby chociaż to pił niż miałby nie pić wcale...
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:53   #328
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Domima na pewno da sie coś zrobić, Ty jak moja mama, miała to samo, cierpiała, do lekarza nie chodziła bo i tak nic nie zrobią, aż wreszcie poszła bo już nie mogła wytrzymać i o dziwo skierowali ją na operacje od razu i laparoskopowo jej te kamienie usunęli, tż też miał kamienie ale małe i dostał ataku, dali mu jakiś zastrzyk moczopędny czy co tam i siedział w szpitalu do czasu aż tych kamieni nie urodził, i urodził a u faceta gorzej się rodzi ;/ Ja bym na Twoim miejscu poszła i kazala mi dac ten moczopędny zastrzyk czy co tam. Nie chce Cię dołować itp. ale cos trzeba z tym zrobić, po co masz tyle cierpieć
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:59   #329
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;53488830]o rany, wspolczuje! Ale masz za☠☠☠☠☠☠☠ eh. Moja to się chociaż sama pobawi na tej podlodze, tylko ja musze odniesc od nogi mojego krzesła np. Zuzia ma charakterek

wyniki w czwartek, bo do lekarza je dają. i na szczepienie idziemy. bo oczywiscie napomnienie na wizycie, ze czemu jeszcze nie szczepilismy na wzw, przeciez to juz czas (!), jakby to najwazniejszy problem byl ... wg ksiazeczki dziecka to szczepienie to 7my miesiąc. ta akurat szczepionka to mi sie besnsowna wydaje.

tak sobie czytam o rozszerzaniu diety na parenting... "Rozszerzanie diety dziecka należy zacząć od kleiku ryżowego, który w przeciwieństwie do innych produktów rzadko powoduje reakcję alergiczną. Na początku należy podawać dziecku niewielką ilość ryżu – kleik powinien być rzadki. Z czasem można zwiększyć gęstość kleiku. Gdy dziecko przyzwyczai się do nowego smaku, czas na wprowadzanie kolejnych zbóż, na przykład owsa lub pszenicy. Wskazane jest stopniowe włączanie nowych produktów do diety dziecka. Podając jeden nowy pokarm, rodzice mogą szybko zauważyć symptomy alergii u dziecka: wysypkę na skórze, wymioty i biegunkę.

Jeśli dziecko dobrze toleruje produkty zbożowe, rodzice mogą podawać mu następnie owoce i warzywa""Warto wstrzymać się z karmieniem dziecka mięsem i innymi produktami bogatymi w białko do momentu ukończenia przez niemowlę 8-9 miesięcy."

"Jeśli twoje dziecko ma pół roku, możesz spodziewać się, że lada moment maluch przestanie budzić się w nocy do karmienia. Jeżeli jednak tak się nie stanie, stopniowo zmniejszaj ilość mleka podawanego dziecku w butelce. Z czasem uda ci się całkowicie wyeliminować nocne karmienie."

łahahaha [/QUOTE]
Ha ha ha dobre porady - jakie życiowe - jakbym w nocy zmniejszyła porcję to za 2 h musiałabym znowu kolejna zmniejszona zrobić... I tak do rana :-/ :-D

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
A to moj maz jak Ty i tak czasem wlasnie chodzi za mną i odkłada marudzi ze czemu to tam stoi jak miejsce jest tam itd ..albo czemu nie schowałam tego i tego..
Wkurzające jest to ale z drugiej strony ma racje, bo inaczej byśmy tu sie zakopali.
Czyli kolejny dowód na to ze przeciwieństwa się przyciągają ha ha

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Domima - dwa pierwsze podejścia do chrupka to obrzydzenie mial na twarzy dotykając go. Nawet go trzynac nie chcial
Będę próbować

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
O tak u nas to samo z rana - identycznie Na szczescie szybko w miarę to ogarniam Ty masz fioła jeszcze podłogowego, to u mnie byś nie wytrzymała, widać strasznie brudki to raz, dwa mój mąż uwielbia wejść sobie w buciorach, bo czegoś zapomniał np zazwyczaj fajek grr i paraduje przez cały salon.




Ja tez pod rząd 2 karmienia wcześniej. Dziś zrobie odwrotnie. Dałam pol kaszki pol owoców, potem cycek, potem obiadek.




O widzicie, a ja zawsze o otwartej marzyłam- trzeba to przemyśleć




Ehhh skąd ja to znam. Ostatnio to totalnie nic niemoge zrobić, bo góra 10 minut sama posiedzi... i to rzadko. Zbawieniem są spacery, nie trzeba nosić i nie skrzeczy!
Eh... no tak. Fiol podłogowy to zdecydowanie moja choroba :-( - fatalna sprawa bo w większości mieszkania mam wszystko ciemne - tak mi się podobało kiedyś kiedyś i mam za swoje... Jak widzę jeszcze jakieś mazy to dostaje szału :-(

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dobry!




Jakbys o mnie pisała






A to o mojej pracy też nigdy nie ma komu zmywarki wypakowac.
Cash- to ciesze się ze nie jestem w tym sama :-*- kilka z nas ma podobnie ufff bo juz się zastanawiałam czy ze mną wszystko ok ...
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 12:03   #330
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Majka - wlasnie ostatnio czytałam o tych kaszkach, musze sie za nimi rozejrzeć. Domima - takie leczo jakby z bakłażana, papryki i pomidora z klopsikami z mielonego z czosnkiem. Teraz Zuza spi od godziny i zaczelo padać ;/ juz chyba obejdę sie bez pieczarek, bo TZeta siostra po 16.30 dopiero wraca a do tej pory chce miec ugotowane. No jak sie ma sklerozę to trudno. I lenia, bo mogłam isc rano, ale wozka mi sie ciagnąć nie chciało ... Wyrodna ze mnie matka, dziecka na spacer nie wyprowadziłam ;/ w ogóle ostatnio nic mi sie nie chce, wychodzić ani nic. Jeszcze szukam nowego mieszkania i nic nie ma - np ogłoszenie, ze umeblowane- dzwonię i pytam, co jest a pani, ze lodówka, ale chyba zabiorą, pralka, ale zepsuta i kuchenka, ale piekarnik nie działa ... No dzizas. Jak nic nie znajdę, to czekają mnie święta z teściowa, bo u nas wyszła pleśń a w takich warunkach nie bede mieszkać z dzieckiem. Na choince bedzie wisieć bombka, łańcuch i ja. Albo ona.
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-13 22:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.