Czy spotykałabyś sie z biednym facetem? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-27, 18:30   #301
vanillasky94
Przyczajenie
 
Avatar vanillasky94
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 23
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

[1=adcd2642cbc4df676ed2437 364bc9ffa6e047db1;8663937 0]Ja osobiście musiałabym się zastanowić. Zależy czy ten mężczyzna ma ambicje na więcej. Są różne sytuacje w życiu i może być to chwilowe że zarabia tylko tyle. Piszę z punktu widzenia dorosłej i wykształconej kobiety. Zarabiam bardzo dobrze, więc nie ma mowy by facet mnie utrzymywał. Zastanawia mnie tylko fakt czy nie byłoby przepaści intelektualnej między nim a mną... Spotykałam się kiedyś z chłopakiem bez wykształcenia i na początku wszystko fajnie ale o poważniejszych tematach nie było mowy. A szkoda na dłuższą metę nie wyobrażam sobie być w opisanej przez autora postu sytuacji.....[/QUOTE]
Można zarabiać nieźle też w pracach, które są fizyczne, a nie umysłowe, jeżeli o to Ci chodzi. W sumie umysłowo też można zarabiać nieźle bez wyższego wykształcenia.
Osobiście najlepiej czułabym się w związku, w którym 2 osoby zarabiają w miare podobnie.
vanillasky94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 21:51   #302
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez vanillasky94 Pokaż wiadomość
Można zarabiać nieźle też w pracach, które są fizyczne, a nie umysłowe, jeżeli o to Ci chodzi. W sumie umysłowo też można zarabiać nieźle bez wyższego wykształcenia.
Osobiście najlepiej czułabym się w związku, w którym 2 osoby zarabiają w miare podobnie.
Dla mnie to nie ma znaczenia kto więcej zarabia, ale bym chciała żyć jakoś godnie, a chyba nie byłoby mnie stać żeby utrzymać 2 osoby + ewentualnie dziecko czy dzieci na poziomie na jakim bym chciała.
Ponadto byłabym się barszo o nasz byt w razie utraty pracy przez jedną osobę.
Zresztą jeszcze by dochodził stres co zrobię
Jakby facet nie musiał pracować bo już ma majątek np. Mieszkanie i tyle pieniędzy na koncie, że odpuszcza, to chyba zarobki by nie były dla mnie problemem, ale raczej nie o to chodziło autorce wątku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 07:01   #303
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Nie. Nie spotykalabym sie z biednym facetem.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 05:23   #304
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Dlaczego? Jestem przedsiębiorcą, ale nie zatrudniam ludzi. Wolałam zainwestować w maszyny, bo do ludzi nie mam ani cierpliwości, ani zaufania. Pod względem moralnym uważałam się za tego gorszego przedsiębiorcę, bo nie daję ludziom zarobić. Dlatego bardzo zdziwiło mnie to, że to ci, którzy dają ludziom pracę i pieniądze, są tymi złymi.

Ja zainwestowałam w ludzi i dobrze na tym wyszłam na razie. Mam 13 osób do ogarnięcia .


Odpowiadając na pytanie zgadzam się z supernovą.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2019-03-29 o 05:39
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 08:32   #305
vanillasky94
Przyczajenie
 
Avatar vanillasky94
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 23
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie ma znaczenia kto więcej zarabia, ale bym chciała żyć jakoś godnie, a chyba nie byłoby mnie stać żeby utrzymać 2 osoby + ewentualnie dziecko czy dzieci na poziomie na jakim bym chciała.
Ponadto byłabym się barszo o nasz byt w razie utraty pracy przez jedną osobę.
Zresztą jeszcze by dochodził stres co zrobię
Jakby facet nie musiał pracować bo już ma majątek np. Mieszkanie i tyle pieniędzy na koncie, że odpuszcza, to chyba zarobki by nie były dla mnie problemem, ale raczej nie o to chodziło autorce wątku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się z pogrubionym
A co do postu, który zacytowałaś to odnosiłam się do tego, że czerwona_pinezka zasugerowała, że niższe zarobki = brak wykształcenia, przepaść inteletualna. Jak dla mnie to za duże uproszczenie.
vanillasky94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 10:12   #306
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Ogólnie jeszcze tak pomyślałam, że nic po tym jeśli facet zarabia dużo jeśli nie jest w najmniejszym stopniu szczodry. Niemało na wizażu historii gdzie ktoś opowiadał, że jest rozliczany z każdej złotówki.

Także w takim przypadku wolałabym kogoś kto gorzej zarabia, ale potrafi i cieszy go dzielenie się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 12:59   #307
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Nie spotykałabym się. Wg. mnie taka sytuacja finansowa faceta mogłaby wynikać z niskiej inteligencji albo braku ambicji albo lenistwa. Żadna z tych cech mi w związku nie odpowiada.
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-29, 13:07   #308
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez vanillasky94 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z pogrubionym
A co do postu, który zacytowałaś to odnosiłam się do tego, że czerwona_pinezka zasugerowała, że niższe zarobki = brak wykształcenia, przepaść inteletualna. Jak dla mnie to za duże uproszczenie.
Pewnie statystycznie tak jest, że wyższe wykształcenie, wyższe zarobki, jeśli chodzi o jednostki to już takie stwierdzenia nie mają racji bytu.
Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Ogólnie jeszcze tak pomyślałam, że nic po tym jeśli facet zarabia dużo jeśli nie jest w najmniejszym stopniu szczodry. Niemało na wizażu historii gdzie ktoś opowiadał, że jest rozliczany z każdej złotówki.

Także w takim przypadku wolałabym kogoś kto gorzej zarabia, ale potrafi i cieszy go dzielenie się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak... Nie lubię osób, które się liczą z przyjaciółmi, rodziną, partnerem. Takiego milionera bym nie chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 22:47   #309
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Poza tym spotykanie sie z biednym facetem to zwykla nieroztropnosc i proszenie sie o klopoty.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 22:51   #310
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Poza tym spotykanie sie z biednym facetem to zwykla nieroztropnosc i proszenie sie o klopoty.
Dlaczego?
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 22:55   #311
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Bo to skrajna nieodpowiedzialnosc. Kobieta musi byc odpowiedzialna, w koncu to ona rodzi dzieci i musi zapewnic byt potomstwu.

Czy naprawde musze tlumaczyc jak wyglada zycie z mezczyzna, na ktorego nie mozna zaden w sposób liczyc finansowo?
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-29, 22:58   #312
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Poza tym spotykanie sie z biednym facetem to zwykla nieroztropnosc i proszenie sie o klopoty.
??? Ja tam nie jestem niczym zagrożona w towarzystwie biednego.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 23:22   #313
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Bo to skrajna nieodpowiedzialnosc. Kobieta musi byc odpowiedzialna, w koncu to ona rodzi dzieci i musi zapewnic byt potomstwu.

Czy naprawde musze tlumaczyc jak wyglada zycie z mezczyzna, na ktorego nie mozna zaden w sposób liczyc finansowo?

Chwila chwila, nie każda kobieta planuje dzieci.



Przecież kobiety mogą we współczesnych czasach pracować. Ba, część z nich zarabia tyle, że mogą spokojnie utrzymać partnera, dzieci, dwa psy i gosposię.
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 23:40   #314
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Nawet nie planuja dzieci, dzieci moga sie przydarzyc. Zapomnisz wziac tabletke, wezmiesz leki ktore koliduja z antykoncepcja i problem gotowy. I tak, znam kilka takich przypadkow.

Ty chcesz sobie utrzymywac faceta to utrzymuj. Ja nie zamierzam. I kobietom tez nie radze.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 01:53   #315
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Nawet nie planuja dzieci, dzieci moga sie przydarzyc. Zapomnisz wziac tabletke, wezmiesz leki ktore koliduja z antykoncepcja i problem gotowy. I tak, znam kilka takich przypadkow.

Ty chcesz sobie utrzymywac faceta to utrzymuj. Ja nie zamierzam. I kobietom tez nie radze.
A ja mogę sypiac z biednym, bo stać mnie jeszcze na aborcję.

Każdy ma swoje racj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 06:15   #316
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 112
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Nawet nie planuja dzieci, dzieci moga sie przydarzyc. Zapomnisz wziac tabletke, wezmiesz leki ktore koliduja z antykoncepcja i problem gotowy. I tak, znam kilka takich przypadkow.

Ty chcesz sobie utrzymywac faceta to utrzymuj. Ja nie zamierzam. I kobietom tez nie radze.
Aborcja droga nie jest.
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 06:19   #317
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Aborcja droga nie jest.


Limona dużych wymagań nie ma
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 06:37   #318
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Zgadzam sie z Edanem. Widze, ze niektorzy duzych wymagan tutaj nie maja i jeszcze te gloszenie, ze mozna zarabiac tyle, zeby faceta utrzymywac. No mozna, oczywiscie, ze mozna. Ba, sa kobiety, ktore nawet kredyty biora na swoich menow. Ale coz, mamy wolny kraj i kazdy ma takie zycie jakie sobie wykreuje.



Kobieta chociazby bedac w ciazy a potem rodzac dziecko na kilka miesiecy przynajmniej jest zupelnie wykluczona z zycia zawodowego. Chcialybyscie podczas pologu utrzymywac siebie, dziecko i jeszcze faceta to prosze bardzo, droga wolna. Ja musialabym nie miec kompletnie do siebie szacunku i fiu-bzdziu w glowie. Ale nie moj cyrk, nie moje malpy.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 07:57   #319
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Bo to skrajna nieodpowiedzialnosc. Kobieta musi byc odpowiedzialna, w koncu to ona rodzi dzieci i musi zapewnic byt potomstwu.

Czy naprawde musze tlumaczyc jak wyglada zycie z mezczyzna, na ktorego nie mozna zaden w sposób liczyc finansowo?
Dokładnie, nie każda kobieta chce rodzić dzieci, a jak nie chce dziecka z danym partnerem to go nie będzie miała, inne już spełniły swój plan reprodukcyjny. Zaniżanie kobiety tylko do roli reprodukcji jest straszni słabe i szkoda mi dziewczyn, które postrzegają siebie głównie przez tą zdolność.

Idąc tym tropem odpowiedzialna kobieta jest w stanie utrzymać siebie i potencjalne dziecko, gdy partner zniknie/umrze/ zachoruje/okaże się przemocowcem.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-30, 07:58   #320
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Dokładnie, nie każda kobieta chce rodzić dzieci, a jak nie chce dziecka z danym partnerem to go nie będzie miała, inne już spełniły swój plan reprodukcyjny. Zaniżanie kobiety tylko do roli reprodukcji jest straszni słabe i szkoda mi dziewczyn, które postrzegają siebie głównie przez tą zdolność.



Idąc tym tropem odpowiedzialna kobieta jest w stanie utrzymać siebie i potencjalne dziecko, gdy partner zniknie/umrze/ zachoruje/okaże się przemocowcem.
Bo nie ma to jak niańczyć dziecko i faceta <3
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 08:10   #321
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Bo nie ma to jak niańczyć dziecko i faceta <3
A co ma wysokość zarobków do niańczenia?

Zresztą odnośnie ulubionego tematu z rodzeniem i połogiem (a to w ciągu całego naszego życia krótki okres) obecnie kobieta może po np trzech miesiącach od porodu wrócić do pracy a facet może zostać z dzieckiem.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 08:14   #322
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
A co ma wysokość zarobków do niańczenia?
Ma bardzo wiele.

Bo oprócz podawania nieporadnemu maluchowi butelki z mleczkiem, kupuje (bo za jej kasę) swojemu nieporadnemu (słabo zarabiającemu) partnerowi butelkę z piwem.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 08:16   #323
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Osobiste preferencje w zupełności rozumiem, ale taka ilość pogardy wobec osób (a może tylko mężczyzn?) zarabiających minimalną krajową (czy kilka stów więcej, bo to praktycznie żadna różnica - a jest takich ludzi naprawdę ogrom), jest dość zastanawiająca.
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 08:30   #324
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Osobiste preferencje w zupełności rozumiem, ale taka ilość pogardy wobec osób (a może tylko mężczyzn?) zarabiających minimalną krajową (czy kilka stów więcej, bo to praktycznie żadna różnica - a jest takich ludzi naprawdę ogrom), jest dość zastanawiająca.
Dlaczego? Normalnym jest, ze lubimy czuć się bezpiecznie. A zwłaszcza kobieta będąca w ciąży, lub opiekująca się małym dzieckiem. Facet słabo zarabiający nie jest typem, na którym można finansowo polegać.
To się nazywa świadome rodzicielstwo.

Owszem, jeśli kobieta pochodzi z bogatej rodziny lub sama na tyle zarobiła ze jest w stanie przez wiele miesięcy utrzymać siebie, dziecko i partnera, to problemu nie ma. O ile taki partner dla niej jest atrakcyjny.

I nie ma tu żadnej pogardy. Chyba, ze pogarda nazywasz świadoma i troskliwa kobietę, która chce założyć rodzine, która już na starcie nie ma problemów.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Uprzedzam zarzuty na temat: „ale ja nie chce dziecka, partner nie musi zarabiać”.

W miejsce dziecka można sobie wstawić - poważna choroba eliminująca z pracy zawodowej na kilka miesięcy.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 08:42   #325
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Tak, oczywiście, twoje wypowiedzi (niańczenie faceta, kupowanie nieporadnemu facetowi piwa za swoje pieniądze) były przejawem troski a nie pogardy.

Edytowane przez _Jinx_
Czas edycji: 2019-03-30 o 08:44
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 08:49   #326
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Tak, oczywiście, twoje wypowiedzi (niańczenie faceta, kupowanie nieporadnemu facetowi piwa za swoje pieniądze) były przejawem troski a nie pogardy.
Mamy wolny rynek. Każdy może zostać kim chce, robic co chce, zarabiać ile chce, o ile ma wystarczająco dużo chęci aby to zrobić.

Kobiety akurat maja pod tym względem gorzej, ale jeśli facet nie potrafi lub nie chce zarabiać na odpowiednim poziomie to sam automatycznie stawia siebie w roli nieporadnego. Nie, nie jest to postawa godna naśladowania.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 08:53   #327
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Ale nie dla każdego pieniądze są najważniejsze. Niektórym praca sprawia radość i dlatego jej nie zmieniają, choć niestety zarabiają niewiele.
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 09:01   #328
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Ale nie dla każdego pieniądze są najważniejsze. Niektórym praca sprawia radość i dlatego jej nie zmieniają, choć niestety zarabiają niewiele.
Ale to nie wina potencjalnej partnerki, ze partner ponad rodzine, nią stawia swoje „hobby”
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 09:06   #329
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 112
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ma bardzo wiele.

Bo oprócz podawania nieporadnemu maluchowi butelki z mleczkiem, kupuje (bo za jej kasę) swojemu nieporadnemu (słabo zarabiającemu) partnerowi butelkę z piwem.
No ja nie wiem, to serio takie straszne kupić facetowi piwo?
Czym się różni kupowanie niepracującemu facetowi (który zajmuje się domem i dzieckiem, a nie leży na kanapie do góry pompką) piwa raz na jakiś czas od dawania bezrobotnej żonie na paznokcie raz na jakiś czas?
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 09:06   #330
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Widze, ze niektorzy duzych wymagan tutaj nie maja(...)
Przyznam że jestem zaskoczona, że postawa "umiesz liczyć - licz na siebie" jest tu uważana za nieodpowiedzialną i za niskie wymagania.
No ale to Wizaż, warto sobie o tym regularnie przypominać.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-17 09:28:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.