Ostrzegam przed podróbkami perfum!!! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-01, 22:45   #301
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość

Nie twierdzę, że wszyscy sprzedawcy na allegro to oszuści. Na pewno jest gro takich, którym można ufać. Notabene: oryginalne perfumy na aukcjach wcale nie kuszą niskimi cenami ( owszem, czasami trafi się perełka ), doliczyć do tego przesyłkę i wychodzi tak naprawdę niewiele taniej ( w perfumeriach często są promocje, gratisy, zniżki rabatowe na zakupy ). A dlaczego mam sobie odbierać przyjemność robienia zakupów w realnym sklepie? Toż to sama przyjemność!
Ja wole i tylko kupuje w normalnych, renomowanych perfumeriach bo :
nie lubie czekac.
nie jest to drogie (przelicznik cena/zarobki)
komfort psychiczny, nawet jesli flakonik ma spierniczony atomizer i babelek na szkle ja wiem, ze tak ma - wiem, ze i tak jest oryginalny.
Lubie sobie macac i testowac

jesli chodzi o promocje - mam se ja swoje sposoby sledze na bierzaco strony dwoch perfumerii i wiem, kiedy wyrwe cos tanio
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 22:51   #302
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Nie wiem, może jakoś źle liczę, ale kupiłam np. mój flakon Eau des Merveilles za 165 zł, a w perfumerii kosztuje ok. 350. Maleńka różnica
Poza tym w perfumeriach jest niewielki wybór, na Allegro są też zapachy niedostępne w Polsce.
Dyskusja raczej nie ma sensu. Jeśli kupowanie w perfumariach sprawia Ci taką przyjemność, to fajnie. Ja wolę na Allegro kupić 2 flakony zamiast jednego w sklepie.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 00:07   #303
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Takie wątki nie zmienią faktu, że ludzie i tak będą kupować podróbki. Jak widać niektórym nie chodzi o jakość, a o to, że "pachnie Diorem", nieważne, że tanią imitacją... Chyba nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi...
Zrozumialam ale nie odnioslam sie do tego fragmentu Z tych samych powodow (najprawdopodobniej) ludziska kupuja badziwe typu torebko-bucik Louis Vuitton (z Podrobkowa Wielkiego) i zupelnie rozumiem, ze cos takiego istnieje i ze chec posiadania luksusu, bycia modnym czy cos tam jeszcze, bywa wielka. Gusta i gusciki ma prawo mic kazdy

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Nie twierdzę, że wszyscy sprzedawcy na allegro to oszuści. Na pewno jest gro takich, którym można ufać. Notabene: oryginalne perfumy na aukcjach wcale nie kuszą niskimi cenami ( owszem, czasami trafi się perełka ), doliczyć do tego przesyłkę i wychodzi tak naprawdę niewiele taniej ( w perfumeriach często są promocje, gratisy, zniżki rabatowe na zakupy ). A dlaczego mam sobie odbierać przyjemność robienia zakupów w realnym sklepie? Toż to sama przyjemność!
Generalnie zgadzam sie z Tulipanka = roznica jest i to spora bo nie utrzymuje takiego "lancucha pokarmowego" jak w przypadku np Sephory, Douglasa czy Marionnaud. Np taka perfumeria Tagomago sprzedaje tez na allegro oraz na swojej stronie (sklep online). Gratisy i promocje tez sa w granicach oplacalnosci dla sklepu - i tak musza zarobic na towarze, nawet organizujac promocje/wprzedaz. Te 10% czy 15% rabatu to naprawde malutko w porownaniu ile moge zaoszczedzic kupujac gdzie indziej. Nie znaczy to, ze kupuje od zlodziei Fakt allegro zalewa masa podrob roznej masci (lepszych i gorszych) ale generalnie jest sposob na zrobienie dobrych i bezpiecznych zakupow tez online. Dla mnie przyjemnosc kupowania w "realnym" sklepie (te online tez sa realne i pracuja tam, wbrew pozorom, prawdziwi ludzie ) jest srednia - inni klienci, ogranicziny wybor, wkurzajacy ochroniarze i panie konsultantki z fochem.
Po prostu - wszystko jest dla ludzi

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 00:28   #304
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Mam do Was wielką prośbę.

Poszukuję pilnie Yohij Yamamoto. ale wąchałam je w douglasie i zapach był przepiękny a w marionaud (nie wiem czy dobrze napisałam) ta sama pojemność nazwa edp, a zapach paskudny. Więc jeśli nawet w renomowanej perfumerii znalazłam podróbkę, to obawiam się kupna na allegro Ale wierzę w wasze czujne i trafne oko : )
co myslicie o tej aukcji ?

http://allegro.pl/item239692415__yoh...lii.html#photo
Szczerze wątpię, abyś natrafiła na podróbę w perfumerii.
Aukcja OK (moim skromnym zdaniem). Zapach... śliczny

Co do kupowania na Allegro, popieram Tulipa i Nat Instytucje typu Sephora traktuję wyłącznie badawczo (nie chodzi tylko o te ceny ).
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 00:36   #305
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Instytucje typu Sephora traktuję wyłącznie badawczo (nie chodzi tylko o te ceny ).
Mnie tam czasem tego osrodka szkolenia mlodych agentow brakuje

Bo w Boots to kazdy tak jednakowo traktowany, i nikt za nikim nie lazi ...
a w perfum shopie sa mili

ale superdrug to juz tak cos sephorowsko, slychac polska mowa trzeba przyjrzec sie uwazaniej dlatego olewam zazwyczaj.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 10:31   #306
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Szczerze wątpię, abyś natrafiła na podróbę w perfumerii.
Aukcja OK (moim skromnym zdaniem). Zapach... śliczny

Co do kupowania na Allegro, popieram Tulipa i Nat Instytucje typu Sephora traktuję wyłącznie badawczo (nie chodzi tylko o te ceny ).

Też wydawało mi się to niemożliwe, ale jak wytłumaczyć zupełnie inaczej pachnące perfumy... ?

Co uważacie o tym sprzedawcy duty-free http://www.allegro.pl/show_user.php?search=duty-free+

Na tych perfumach różnica jest olbrzymia.. 150 zł z kosztami przesyłki na allegro a w sklepie 320 zł.
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 12:00   #307
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Dyskusja raczej nie ma sensu. Jeśli kupowanie w perfumariach sprawia Ci taką przyjemność, to fajnie. Ja wolę na Allegro kupić 2 flakony zamiast jednego w sklepie.
Tulipanko zgdzam się z tobą i szczerze przyznam, że nie rozumiem ludzi, którzy wolą przepłacać w sklepach, skoro na allegro, od sprawdzonego sprzedawcy - moga mieć te same perfumy o połowę taniej !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 21:33   #308
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

po prostu brak mi slow, ci sprzedawcy sa naprawde beszczelni, sa swiadomi tego, ze sprzedaja podrobke, a gdy ktos po prostu wpomni o tym w komentarzu-ostrzegajac innych-pisze odpowiedz do komentarza, znalazlam takie:

Długo zastanawialam się nad wystawieniem negatywa, gdyż wcześniej nikomu takiej oceny nie dałam. Zapach nie jest oryginalny, utrzymuje się bardzo krótko. Znam Hypnotic Poison i z całą pewnością, to co kupiłam u Pani nie jest oryginałem.
[Odpowiedź z:pią 08 cze 2007 19:36:50 CEST] a ja długo sie niezastanawiam zeby pani wystawic negatywa ,perfumy sprzedaje tylko orginalne swiadczy to moja duza ilosc pozytywnych komentarzy i zadowolonych klijentow widocznie niemiała pani predzej orginalnego perfumu , albo miała katar

ja naprawde nie rozumiem komentarzy odwietowych, skoro kupujacy wplacil pieniadze w odpowiednim terminie to za co negatyw? za szczerosc? to, ze wiekszosc nie widzi roznicy swiadczy jedynie o tym, ze te osoby maja uposledzony zmysl wechu, inaczej tego nie da sie wytlumaczyc, wiadomo, ze perfumujemy sie glownie dla siebie, ale inni tez to wdychaja. i CZUJĄ roznice

Jset to podróbka która nie pachnie jak Gucci przestroga dla kupujacych
[Odpowiedź z:śro 12 wrz 2007 12:38:31 CEST] ALEż TAK OCZYWIśCIE...I TAK UDAłO MI SIE JUż SPRZEDAC PONAD 300szt TYCH PóDROBEK))) PERFUMY KUPUJą U MNIE LUDZIE KTORZY PRZEZ LATA UżWAJA DANEGO ZAPACHU I PO OTRZYMANIU PACZKI WYSTAWIAJą MI POZYTYWA I PISZą MEJLA Z PODZIęKOWANIAMI!!!!
niestety jak widac, ludzie mu wierza

PerfumaDaleceOdbiegaOdOry ginału,KtóryJeszczePosiad am,Zapach InnyWietrzejePoGodzinieBu telkaTezPodróbka.PoKłótni SprzedawcaZgodziłSięOddać PieniądzeAleTylkoWOpcjiZa PobraniemZeSprawdzeniemAl eToJestKosztKtórySamMusze PokrycWiecOdpada.SzkodaNe rwów
[Odpowiedź z:wto 14 sie 2007 17:46:45 CEST] Kłamca, który sam nie wie czego chce i naraża na koszty innych. Szkoda słów i nerwów.

gdy sie nie ma argumentu, zawsze mozna nazwac kogos klamca


"ORYGINAŁY",KTÓRE WCZORAJ OTRZYMAŁAM ŚMIERDZĄ NIEMOŻLIWIE ALKOHOLEM.NA MOJE MEILE-BRAK ODPOWIEDZI.SKUTECZNIE ZNIECHĘCIŁ MNIE PAN DO MOJEGO ULUBIONEGO ZAPACHU.KOD KRESKOWY Z PUDEŁKA WYCIĘTY??!!ALBO TO PODRÓBA ALBO STARZYZNA!!!NIE POLECAM!!!
[Odpowiedź z:pią 22 wrz 2006 10:06:09 CEST] Dzień po otzrymaniu komentarza otrzymalismy komentarz od innego użytkownika, który kupił ten sam produkt. O dziwo jego komentarz jest pozytywny. Jak to możliwe?

bo ma slaby węch albo zna ten zapach tylko z podroby?

Przykro mi ze musze wystawic negatywa ale perfumy nie sa oryginalne! Mialem kiedys te perfumy (nawet tester) i ich zapach jest zupelnie inny! Te podbijaja spirytusem i nie maja nic wspolnego z prawdziwymi Crevami! Szczerze nie polecam...
[Odpowiedź z:pią 21 lip 2006 11:29:48 CEST] Na jakiej podstawie Pan twierdzi, że perfumy nie są oryginalne? Może dokonamy ekspertyzy? Ja jestem pewien, że to oryginał. Przez 10 dni od kupna nie skontaktował się Pan z nami a teraz wystawia Pan negatywa. Trochę to niepoważne.


bo smierdza a oryginal pachnie?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 22:12   #309
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Ciekawe, że większość tych perfum jest "orginalna" i "klijenci" są z nich zadowoleni...

Sorry - "tych perfumów"
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 22:18   #310
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ciekawe, że większość tych perfum jest "orginalna" i "klijenci" są z nich zadowoleni...

Sorry - "tych perfumów"
dziwie sie tym ludziom co kupuja, lepiej juz kupic sobie tego PERFUMA na bazarku, albo w rozlewni, a nie placic za takiego smierdziela ponad 100zl

aaa nie, przeciez miec ORGINALNA flaszke dla PERFUMA to szpan, przyjda goscie i pomysla "ohoho" ten/ta to ma klase i kasę

smiac się chce i plakac jednoczesnie analizujac takie przypadki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 22:30   #311
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

A najlepiej to chyba byłoby kupić coś z Avonu/Oriflame czy C-Thru jakieś, zamiast kasę nabijać fabrykantom podróbek, również tych tanich i bazarowych... Albo może na miniaturki na Allegro polować?...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 22:35   #312
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
A najlepiej to chyba byłoby kupić coś z Avonu/Oriflame czy C-Thru jakieś, zamiast kasę nabijać fabrykantom podróbek, również tych tanich i bazarowych... Albo może na miniaturki na Allegro polować?...
no co Ty, przeciez to SIARA uzywac ejwonow lepiej flache szanela po promocyjnej cenie zakupic i zasmaradzać powietrze innym
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 23:04   #313
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!



No pewnie, że orginalna perfuma szanela jest o niebo lepsza od jakiejś taniochy z ejwonu. No jak mogłam takie fa pa popełnić. I ja się na perfumowym forum udzielam. No wstyd. Jeszcze dużo się muszę nauczyć.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 00:00   #314
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość


No pewnie, że orginalna perfuma szanela jest o niebo lepsza od jakiejś taniochy z ejwonu. No jak mogłam takie fa pa popełnić. I ja się na perfumowym forum udzielam. No wstyd. Jeszcze dużo się muszę nauczyć.
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 00:51   #315
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 673
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Dlatego lepiej wydać więcej i mieć pewność co do jakości i oryginalności produktu.
Pewmie jak się kupuje 2-3 w roku , ale nie jak się kupuje 2-3 w miesiacu Ryzyko kupna podróbki przez doswiadczonego allegrowicza- perfumomaniaka jest niewielka, nadto nawet kupno 1 flakonu podróbki na 10 oryginałów to mała strata w porównaniu do ceny jaka trzeba zapłacic za 10 oryginałów w Douglasie
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 12:38   #316
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
A najlepiej to chyba byłoby kupić coś z Avonu/Oriflame czy C-Thru jakieś, zamiast kasę nabijać fabrykantom podróbek, również tych tanich i bazarowych... Albo może na miniaturki na Allegro polować?...
A ja miniaturki na Allegro już nie kupię. To też dobry sposób na wciśnięcie komuś podróby.
Kilka razy kupowałam od sprawdzonego sprzedawcy miniatur aż dostałam mini buteleczkę Angela w której płyn był żółtawy zamiast niebieskawego. Mam jeszcze maila w którym sprzedawca długo i szczegółowo tłumaczy, ba- wręcz zaklina się, że to na pewno oryginał i że we Francji leją właśnie czasem żółtego Angela... Sprzedawca który handluje setkami miniaturek i ma mnóstwo pozytywów.
Miałam też podejrzaną Extravagance i jakiś mało trwały Poison w miniaturkach od innych sprzedawców. Buteleczki oczywiście oryginalne. Można napełnić czymkolwiek. I za każdym razem nie mam 100% pewności czy to podróba, czy to stare, zwietrzałe.. po prostu podejrzane.

Ale oczywiście perfumy kupuję tylko w internecie, od sprawdzonych sprzedawców i z perfumerii interentowych i polecam. Jednak z podanych wyżej powodów nigdy nie kupię nic we flakoniku bez atomizera lub "refillable" (wyjątek - od wizażanek )

Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2007-09-14 o 13:00 Powód: falstart ;)
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 19:57   #317
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

opis -szczyt beszczelnosci http://www.allegro.pl/item245151110_...wyprzedaz.html
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 10:43   #318
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie zdąrzyłam przeczytać - pracownicy Allegro widać zadziałali
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 14:00   #319
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

koles sprzedawal ORYGINALNA miss dior cherie 100 za 99zl jako najwspanialszy zapach-uzywany tylko pare razy ale w tytule-wielka wyprzedaz najbardziej rozwalil mnie fregment, cos w stylu: "allegro zakazuje handlowania podrobkami, wiec to oczywiste, ze ja sprzedaje oryginal" i takie tam sciemy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 14:14   #320
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Tylko kolor wody jakiś niezupełnie zgodny z tym, co w perfumerii widziałam...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 17:39   #321
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Kilka dni temu też "nadziałam" się na podróbkę z allegro hrhr,nie nastawiałam się na oryginał ale przynajmniej zapach prawie taki sam heh zaryzykowałam w imię doświadczenia hrhr:Lacoste Pour Femme,perfumek przyszedł w oryginalnym pudełku,na pierwszt rzut oka idealnie,flakonik bez zastrzeżeń,napisy i wszystko tak jak miało być lecz po zdjęciu koreczka,psiknięciu-czar prysł zapach ZUPEŁNIE INNY w żadnym stopniu nie przypominał Lacoste Pour Femme,heh gdybym nie używała Lacoste od dobrych kilku lat po zetknięciu z tym zapachem co mi przyszedł z allegro zraziłabym się do tych perfum brrr,na szczęście sprzedawca okazał się ok.,bez najmniejszych oporów oddał mi pieniązki a przy tym przepraszając,ja natomiast odesłałam perfum.Dziwi mnie tylko fakt że sprzedawca ten miał same pozytywy i to właśnie z perfum hmm w tym nawet z Lacosty
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 17:57   #322
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Monika

Tu jest wątek gdzie można wpisać nick nieuczciwego sprzedawcy, ku przestrodze innym, tym bardziej, że jak piszesz sprzedawca miał same pozytywy. A "perfumy" odesłałaś na własny koszt?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141127
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 12:45   #323
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

nie,perfumki wysłałam na koszt sprzedawcy,oddał mi sumę jaką zapłaciłam za perfum w tym koszt przesyłki + od siebie 7 zł na paczkę zwrotną;na szczęście na tyle "uczciwy" że własciwie nic nie straciłam ech
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 17:43   #324
luk82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Witam!
Czy ktos z Was juz od kogos kupowal perfum:

CHANEL CHANCE EAU FRAICHE lub Chanel - Chance od ktoregos allegrowicza?

Jest kilka tego na Allegro ale nie wiem od kogo mozna tam kupic zeby potem nie bylo ze to tandetna podrobka wczesniej takich rzeczy nie kupywalem na allegro czy moglby ktos doradzic?
luk82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 17:51   #325
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez luk82 Pokaż wiadomość
Witam!
Czy ktos z Was juz od kogos kupowal perfum:

CHANEL CHANCE EAU FRAICHE lub Chanel - Chance od ktoregos allegrowicza?

Jest kilka tego na Allegro ale nie wiem od kogo mozna tam kupic zeby potem nie bylo ze to tandetna podrobka wczesniej takich rzeczy nie kupywalem na allegro czy moglby ktos doradzic?
ta jest ok http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=265418209
następnym razem sprawdź wątek z wiarygodnymi sprzedawcami
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 21:43   #326
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Hej!
Mam wieelką prośbe do bardziej doświadczonych allegrowiczek-wizażanek. Chciałabym kupić na allegro albo noa perle albo HB femme, najlepiej w większych pojemnościach.
Bardzo prosze jakąś miłą wizażankę o linka do jakiś bezpiecznych akcji.
Z tego co widzę to dysponujecie imponującą wiedzą w zakresie odróżniania podróbek, a jak mam wydać min 150 zł to wolałabym sie jednak nie naciąć
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 21:16   #327
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Lilly: skorzystaj z wątku z wiarygodnymi sprzedawcami i w ich aukcjach poszukaj interesujących Cię produktów, lub wklej znalezione przez Ciebie aukcje do wątku " Proszę o weryfikację aukcji".
Ale jako że lubię buszować po All to wrzucam Ci co namierzyłam:
Noa Perle:
http://www.allegro.pl/item263124127_..._oryginal.html
http://www.allegro.pl/item267664759_...p_orginal.html

Boss Femme
http://www.allegro.pl/item262916411_...od_lulu36.html
http://www.allegro.pl/item265977380_..._warszawa.html
Po la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 04:47   #328
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Merci!Merci!Merci Pola dzięki stokrotne za pomoc
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 15:27   #329
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Szczerze wątpię, abyś natrafiła na podróbę w perfumerii. .
Na podróbę nie, ale na starzyznę - tak.
Kiedyś w Sephorze chciałam na prezent kupić paletkę Lancome. Okazało się, że ta, która była na półce była sprzed 3 lat!
Dobrze, że nim dałam prezent, trafiłam na wizaż i wymieniając inny kosmetyk z kodem, zainteresowałam się tym, co mam w domu... Inaczej mogłaby być niezła wtopa.

Co więcej, nie była to wina sprzedawczyń, bo ta akurat Sephora nie istniała 3 lata wcześniej, czyli kosmetyki albo przeleżały w magazynie, albo też zostały "przerzucone" z innego sklepu.

Na szczęście - może głównie i dzięki temu, że paletka była nieotwarta, a ja miałam maila potwierdzającego datę w ręce, pieniądze zostały bez problemu zwrócone. Ale nie wiem gdzie paletka trafiła - może znów na półkę?

A wracając do perfum - jeśli stały długo na silnie oświetlonej półce, albo gdzieś przeleżały w magazynie, to może i zapach się zmienił. Albo - co też się zdarza - np. hormony wpłynęły na inny jego rozwój na skórze
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 17:01   #330
tutusik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 28
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Chciałbym kupić XS BLACK PACO RABANNE for man 100ml na allegro.
Z Lodzi jestem i widze 1 ofertę
http://www.allegro.pl/item263938363_...man_100ml.html

Ten sprzedawca ma dosc duzo pozytywów ale perfumiki sa bez pudełka.
Czy warto sie zdecydować ?
tutusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-07 00:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.