Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-06, 11:10   #301
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ile hasztagow jest w dobrym tonie?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
tak z ciekawości... bo nie używam do zdjęcia kawy (od którego się zaczęło) nie wystarczą 2? #kawa i #nazwamiejsca ? ewentualnie 3 jakby ktoś koniecznie chciał angielską wersją zabłysnąć

serio ciekawi mnie od dawna
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 11:36   #302
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

#kawa #mleko #cukier #bitasmietana #lyzeczka #spodek #rurka
I koniecznie kilka tagów o tym jak to jest #chillin i #relax i #goodtimes
Swoją droga chciałabym zobaczyć fotę ciasta a tam w tagach
#ciasto #maka #cukier #jajka #aromatwaniliowy #bakalie #proszekdopieczenia #drozdze
XD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 11:51   #303
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tak z ciekawości... bo nie używam do zdjęcia kawy (od którego się zaczęło) nie wystarczą 2? #kawa i #nazwamiejsca ? ewentualnie 3 jakby ktoś koniecznie chciał angielską wersją zabłysnąć

serio ciekawi mnie od dawna
#coffeetime #coffeebreak itp itd. od kawy można naprawdę wiele (sensownych) stworzyć. Są też np. profile regramujące jak caffcult czy onthetable_project

Jak komuś zależy na szerokim gronie odbiorców to wykorzystuje do 30 #. O ile wrzuca estetyczne zdjęcia a # są zgodne z jego tematyką to nie widzę karynki. Jeśli komuś nie zależy to równie dobrze może w opisie dać Kawa w XYZ nie używając ani jednego tagu...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 12:17   #304
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
#coffeetime #coffeebreak itp itd. od kawy można naprawdę wiele (sensownych) stworzyć. Są też np. profile regramujące jak caffcult czy onthetable_project

Jak komuś zależy na szerokim gronie odbiorców to wykorzystuje do 30 #. O ile wrzuca estetyczne zdjęcia a # są zgodne z jego tematyką to nie widzę karynki. Jeśli komuś nie zależy to równie dobrze może w opisie dać Kawa w XYZ nie używając ani jednego tagu...
wszystko jasne.

wszystko sprowadza się do fame, fame fame a im więcej # tym większe ciśnienie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 13:49   #305
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 14:24   #306
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

wrócę na chwilę do tematu pupilów
ostatnio widziałam fajny myk który pewnie niektórym z was by się spodobał. pani na przystanku była z superpsiakiem na szelkach z napisem "Nie dotykaj" i rzeczywiście nikt nie podszedł tylko pogłaskać pieska
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 14:26   #307
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
wrócę na chwilę do tematu pupilów
ostatnio widziałam fajny myk który pewnie niektórym z was by się spodobał. pani na przystanku była z superpsiakiem na szelkach z napisem "Nie dotykaj" i rzeczywiście nikt nie podszedł tylko pogłaskać pieska
psy znajomych mają takie napisy na szelkach. Ludzie się gapią z daleka i pytają czemu nie można pogłaskać.
Odpowiedź " bo mają świerzba" załatwia temat
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-06, 14:29   #308
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
wrócę na chwilę do tematu pupilów
ostatnio widziałam fajny myk który pewnie niektórym z was by się spodobał. pani na przystanku była z superpsiakiem na szelkach z napisem "Nie dotykaj" i rzeczywiście nikt nie podszedł tylko pogłaskać pieska
Mi się bardzo podoba. Coś podobnego widziałam tylko raz, było napisane coś w stylu: nie głaskać, pies przewodnik.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
psy znajomych mają takie napisy na szelkach. Ludzie się gapią z daleka i pytają czemu nie można pogłaskać.
Odpowiedź " bo mają świerzba" załatwia temat
Skisłam.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 15:04   #309
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
jak kogoś to cieszy to spoko.
o ile jeszcze te # mają sens to spoko. ale te zaobserwowane dzisiaj na jednej z grup do której należę są straszne na siłę dodane i w zasadzie z tym tylko mi się kojarzą. było jeszcze zdjęcie ładnego starego mebla.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png hh.png (5,0 KB, 281 załadowań)
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 18:20   #310
201704240947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 851
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Miss Saeki nigdzie nie napisałam żeby w ogóle nie wrzucac ale wrzucanie 50 zdjęć kawy, czy czego tam zawsze jak dana osoba jest na mieście jest wkurzajace. Przeglądam insta 5x kawa, minute później kolejne 10 fotek, potem 8 fotek ciasta itd. Dlatego obserwuje niewiele osób.

Znalezienie fajnej knajpy i chęć podzielenia się,ok do tego chyba nie trzeba miliona zdjec tego samego.
201704240947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 18:33   #311
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
#kawa #mleko #cukier #bitasmietana #lyzeczka #spodek #rurka
I koniecznie kilka tagów o tym jak to jest #chillin i #relax i #goodtimes
Swoją droga chciałabym zobaczyć fotę ciasta a tam w tagach
#ciasto #maka #cukier #jajka #aromatwaniliowy #bakalie #proszekdopieczenia #drozdze
XD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja czasami wrzucam tagi w 3 językach także trochę mi się mnożą ale do 30 na pewno nie dobijam wiec jest chyba git

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-06, 18:55   #312
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

A dla mnie "januszowaniem" czy jakkolwiek można to określić, jest oburzanie się o takie bzdury, jak liczba hasztagów. Jeżeli nie masz ochoty obserwować czyjegoś profilu, to go nie obserwujesz i tyle. Tak długo, jak zdjęcia nie łamią regulaminu serwisu, mogą być na nim umieszczone. Nie wiem, jak mało trzeba mieć problemów w życiu, żeby rozważać to, czy 27# podchodzi jeszcze pod ogólnopojętą akceptację społeczeństwa, czy nie.
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 19:29   #313
201704240947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 851
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Ten wątek chyba po to jest żeby się wypowiadać o tym co dla kogo jest januszowaniem panthher
Tobie to obojętne, mnie w sumie również ile jest #tagow, po prostu przestanę obserwować profil danej osoby jeśli mnie draznią w kółko te same zdjecia.
Nie rozumiem po co ta powagą i najazd na to ile kto ma problemów w życiu
Masz za dużo?
201704240947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 19:34   #314
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 19:43   #315
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez GrubyCzarnyKot Pokaż wiadomość
Ten wątek chyba po to jest żeby się wypowiadać o tym co dla kogo jest januszowaniem panthher
Tobie to obojętne, mnie w sumie również ile jest #tagow, po prostu przestanę obserwować profil danej osoby jeśli mnie draznią w kółko te same zdjecia.
Nie rozumiem po co ta powagą i najazd na to ile kto ma problemów w życiu
Masz za dużo?
Nie widzę w mojej wypowiedzi ani specjalnej powagi, ani "najazdu". Wyraziłam swoją opinię, bo jak sama słusznie zauważyłaś, do tego służy forum. Może gdybym co drugie słowo wpisała "imho", nie miałabyś wątpliwości, mea culpa, obiecuję poprawę.
Nie napisałam przecież, że xyz jest głupia, bo uważa, że...
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 20:06   #316
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;71569481]Jeśli chodzi o brak stałego meldunku - znam tylko jedną przykrość z tego wynikającą - jeśli dostaniesz mandat od drogówki (chociaż pewnie dotyczy to wszystkich mandatów, ale ja tylko drogówkę testowałam)musisz go zapłacić gotówką, nie wystawiają wtedy kredytowego.

Miało to swój plus, gdy za wykroczenie, za które są widełki 20-200 zł, dostałam mandat 20 zł, bo tylko tyle miałam przy sobie gotówki. Pan policjant chciał dać więcej, ale wtedy musiałabym odmówić przyjęcia i skończyłoby się w sądzie, a jemu widocznie nie chciało się fatygować na rozprawy więc stanęło na tych 20 zł[/QUOTE]
Serio? Wiesz może, z czego to wynika i od kiedy obowiązuje? Nie mam meldunku, a dwa lata temu wystawili mi kredytowy. Ogólnie złamali przy tym sporo przepisów (powód wystawienia, sposób (nie)przyjęcia), więc mnie teraz ciekawi, czy forma też nie była bezprawna.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 20:06   #317
201704240947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 851
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
Nie widzę w mojej wypowiedzi ani specjalnej powagi, ani "najazdu". Wyraziłam swoją opinię, bo jak sama słusznie zauważyłaś, do tego służy forum. Może gdybym co drugie słowo wpisała "imho", nie miałabyś wątpliwości, mea culpa, obiecuję poprawę.
Nie napisałam przecież, że xyz jest głupia, bo uważa, że...
Tak mi się wydawało po tym stwierdzeniu o problemach, fajnie gdyby forum miało opcje dodawania voice message albo snapow żeby rozróżnić ton wypowiedzi. Może następna generacja wizazanek będzie miała łatwiej

Oj tam od razu się poprawiać będziesz, nie trzeba być cały czas poprawnym
201704240947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 20:20   #318
kocham_lato
Raczkowanie
 
Avatar kocham_lato
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 190
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Chyba jestem jedyną osobą na tej planecie, która nie ma pojęcia, co to te hasztagi i dlaczego wzbudzają tyle emocji
kocham_lato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 21:19   #319
curious82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 156
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez kocham_lato Pokaż wiadomość
Chyba jestem jedyną osobą na tej planecie, która nie ma pojęcia, co to te hasztagi i dlaczego wzbudzają tyle emocji
ja jestem kolejną, ale mogę z tym dalej żyć
curious82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-06, 21:25   #320
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez kocham_lato Pokaż wiadomość
Chyba jestem jedyną osobą na tej planecie, która nie ma pojęcia, co to te hasztagi i dlaczego wzbudzają tyle emocji
Co jest takiego fajnego w chwaleniu się niewiedzą? Zamiast pisać ten post zdążyłabyś zgooglować sprawę i się naczytać
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 22:26   #321
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
A dla mnie "januszowaniem" czy jakkolwiek można to określić, jest oburzanie się o takie bzdury, jak liczba hasztagów. Jeżeli nie masz ochoty obserwować czyjegoś profilu, to go nie obserwujesz i tyle. Tak długo, jak zdjęcia nie łamią regulaminu serwisu, mogą być na nim umieszczone. Nie wiem, jak mało trzeba mieć problemów w życiu, żeby rozważać to, czy 27# podchodzi jeszcze pod ogólnopojętą akceptację społeczeństwa, czy nie.
To nie jest oburzanie sie, tylko wysmiewanie. Nie oszukujmy sie, wiele osob zaklada instagram nie dla promowania... czegokolwiek, tylko do dzielenia sie zdjeciami ze znajomymi. I w tym wypadku hashtagi pelnia czasem taka funkcje, jak naklejenie sobie naklejki na czole, zeby pokazac, jakim sie jest fajnym. Ludzie sie tymi hashtagami definiuja, wlasnie dlatego czasem np. w serialach slyszy sie, jak ktos zamiast powiedziec np. ''jestem smutna'', mowi ''hashtag sad''.
Zdjecie kawy, ktore podpisane jest np.
#coffee #shopping #starbucks #sunny_day #polish_girl #best_friends #happy
albo zdjecie zeszytow z hashtagami #sesja #workhardplayhard #ineedabreak itd.
raczej nie ma na celu zdobycia 1000 lajkow od tych, ktorzy szukaja zdjec kawy, w przypadku osob, ktore maja 30 znajomych.
Mnie to smieszy, niektorych w tym watku tez. Jak ktos lubi zyc na fali social media, to nikt mu tego nie broni, dla mnie to dziecinne i pokazuje brak szacunku do wlasnej prywatnosci, w niektorych przypadkach zakrawajac o ekshibicjonizm .
Kazdy ma prawo miec swoje zdanie - i ty, i ja.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 22:38   #322
201707171618
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 158
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Ostatnio u księgowej słyszałam jak klient przede mną opowiadał o tym jak to kiedyś był z żoną na wakacjach w Hugardzie. Potem rozmowa zeszła na temat służby zdrowia i zaczął opowiadać, że jego synowa jest w ciąży i niedawno miała robione badania penetralne. Do tego wyglądał jak typowy Janusz z wąsem.
201707171618 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 00:28   #323
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Janusze biznesuf.

Nie wiem, czy już na to kiedyś nie utyskiwałam, jak się powtarzam, to przepraszam.

Robię obrazki, wrzucam je na fanpage'a. Niektóre nawet podobno śmieszne. Dzień po publikacji widzę je czasami na kwejkach i innych takich czasami się z tym da walczyć, czasami nie, czasami mi to przeszkadza, czasami nie.

Wybitnie mi natomiast przeszkadza, jak jakaś firma sobie to wrzuca jako swoje (bez korzystania z funkcji "udostępnij"), na swój fanpage. I kosi na tym lajki, udostępnienia, komentarze. Dobrze wiecie, że facebook = biznes, i stoi za tym duża kasa. Która, oczywiście, nie trafia do mnie

I teraz tak, mogę sobie to zgłosić przez formularz do naruszania praw autorskich na facebooku. Zazwyczaj w 5-10 minut, maks do paru godzin, to zostaje usunięte. Tyle, że "naruszacz" dostaje informację o tym, jaki podmiot się upomniał o swoje prawa. Włącznie z np. mailem

I później dostaję od tych firm elaboraty.

Że oni to znaleźli w internecie i o co mi chodzi.
Że oni mi robią darmową reklamę i o co mi chodzi.
Że inni to się sami proszą, żeby ich grafiki wykorzystać! Więc o co mi chodzi.
Że oni mnie pozwą, bo im facebook zablokował fanpage na 3 dni za naruszanie regulaminu ().
Że przecież mogłam spróbować załatwiać sprawę polubownie! Pisać do nich! Poprosić o usunięcie najpierw! A nie od razu z grubej rury, jakieś formularze wypełniać! (no, już mi się chce certolić z Januszami i na kolanach prosić o respektowanie prawa)
Że wszyscy tak robią.
Moje ulubione: że jak coś wrzucę na facebooka, to tracę do tego prawa, więc oni sobie to mogą udostępniać gdzie chcą.


cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 00:42   #324
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

A moze powinnas zaczac wstawiac logo swojej strony na kazdym obrazku lub jakis znak rozpoznawczy? moze to jest jakis pomysl?
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 01:10   #325
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
A moze powinnas zaczac wstawiac logo swojej strony na kazdym obrazku lub jakis znak rozpoznawczy? moze to jest jakis pomysl?
Zazwyczaj mam podpis, chyba, że akurat o nim zapomnę.

Ale niezależnie od tego, jak blisko rysunku jest podpis (czasami nawet stanowi jego część!), to znajdą się janusze, którym chce się to logo wymazać

Przykładowo

Oryginał obrazka: https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net...1c&oe=596B9809

Kopia zamieszczona w serwisie: http://wikary.pl/114396/

Była nawet sytuacja, że jakaś firma nałożyła sobie na mój podpis swoje logo i w takiej postaci wrzuciła na kwejka.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 01:18   #326
201704240947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 851
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Rysunki świetne, faktycznie wyglądają znajomo.
Tak jak pisze Hiro, może jest jakiś program do dodawania sygnatury której nie można zdjąć/wymazać z pliku.
201704240947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 01:18   #327
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Zazwyczaj mam podpis, chyba, że akurat o nim zapomnę.

Ale niezależnie od tego, jak blisko rysunku jest podpis (czasami nawet stanowi jego część!), to znajdą się janusze, którym chce się to logo wymazać

Przykładowo

Oryginał obrazka: https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net...1c&oe=596B9809

Kopia zamieszczona w serwisie: http://wikary.pl/114396/

Była nawet sytuacja, że jakaś firma nałożyła sobie na mój podpis swoje logo i w takiej postaci wrzuciła na kwejka.
Szok, do czego ludzie sa zdolni... a moze delikatny znak wodny (czy jak sie nazywa to uwypuklenie) biegnacy przez czesc obrazka? tego juz tak szybko nie wygumkuja...

A tak poza tym to zglaszaj z e-maila, ktorego rzadko uzywasz, i w ogole ich wypocin nie czytaj.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 01:25   #328
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

No właśnie nie chcę dodawać chamskiego watermarka przez cały obrazek, bo mi się to wizualnie nie podoba wygląda jak obrazek kradziony ze stocka, czy coś na początku miałam podpis po prostu na krawędzi obrazka, ale to już w ogóle prawie zawsze po prostu przycinali. Zaczęłam go robić blisko rysunku, żeby nie było tak łatwo, to wymazują bez pardonu

Wiecie, ja te maile ignoruję, nie odpisuję im/nie wdaję się w dyskusje. Znam moje prawa i je egzekwuję czasami wchodząc na drogę prawną.

Raczej zaskakuje mnie fakt, że ktoś, kto prowadzi biznes, może być tak ślepy i głuchy na kwestię praw autorskich. Więc się moim zadziwieniem dzielę, żebyście i wy mogły się zadziwić
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 01:46   #329
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Czasem trzeba wykrzyczec, co kogos denerwuje, mimo ze nie mozna za wiele w tej kwestii zrobic, rozumiem .
I wiesz, ja juz widzialam ludzi, ktorzy zakladali firmy bez jakiejkolwiek wiedzy odnosnie branzy, marketingu, sytuacji prawnej czy nawet finansow... Ktorzy nie wiedzieli, jak bardzo sa zadluzeni i ile moga wydac... itd. itd. Nic mnie nie zdziwi

Jeszcze odnosnie praw autorskich, opowiem wam cos, co mnie wczoraj zbulwersowalo nieco - widzialam wczoraj program, w ktorym na targach papierniczych w pewnym miescie w Europie wystawcy z Bangladeszu otrzymali kare, bo ich dlugopis wygladal jak cienkopis stabilo. Cienkopis byl jasniejszy, mial inny kolor na koncowkach, nakretka miala inny ksztalt. Ale byl szesciokatny, przez co wystepowalo ''prawdopodobienstwo pomylki'' potencjalnego klienta. Panowie z Bangladeszu zonk, bo byli pewni, ze wystarczy, jesli taki cienkopis rozni sie nieco od tego opatentowanego. Musieli zaplacic 1000 euro z marszu, wymazac dlugopisy z folderow no i czekac na proces. Troche mi sie smiac chcialo, bo widzialam tutaj w supermarketach niejednokrotnie nawet bardziej podobne cienkopisy i jakos byly dopuszczone do uzytku, wiec pani prokurator obecna na miejscu zastosowala niejako podwojne standardy. Ci panowie z Bangladeszu pewnie niepredko odwiedza Europe
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 07:48   #330
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez curious82 Pokaż wiadomość
ja jestem kolejną, ale mogę z tym dalej żyć
I ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-18 16:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.