Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane cz.II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-24, 19:32   #301
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Demi jabol mnie zmiażdżył
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 16:57   #302
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Demi jabol mnie zmiażdżył
Wtedy byłam wkurzona, ale jak sobię teraz przypomnę widok zszokowanego eksa z butelką w zębach to leżę .
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 18:07   #303
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Ja się nie dziwię


Tak zastanowiłam się i przypomniało mi się kilka numerów jednego z moich exów W sumie to nawet nie jest jakoś mega zabawne no ale skoro już tu trafiłam to opowiem
To był mój 1 chłopak, miałam wtedy jakieś 15-16 lat, on był moim rówieśnikiem Jakoś tak wyszło, że rozmawialiśmy o seksie i wtedy on, ku mojej rozpaczy wyznał mi, że pierwszy raz ma już za sobą. Co gorsza, przeżył go, kiedy my już byliśmy parą. Poszedł do baru i pił z jakąś znajomą, 20 letnią metalówą o tajemniczej ksywie Noc Tak go spiła, że biedny nie umiał dojść do domu więc poszli do niej, położyła go do łóżka i rozdziewiczyła na śpiocha No przecież to nie jego wina, nie mógł nic zrobić bo go przygniotła
Pamiętam też jak ten sam chłopak przyszedł do mnie do domu po raz 1, moja mama zaproponowała mu obiad Jak już jedliśmy, to mój ukochany zabawiał mamę rozmową o 20 rodzajach męskiej spermy, znalezionych ostatnio w jakimś wrocławskim kebabie. Miło było
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 18:28   #304
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Ja się nie dziwię


Tak zastanowiłam się i przypomniało mi się kilka numerów jednego z moich exów W sumie to nawet nie jest jakoś mega zabawne no ale skoro już tu trafiłam to opowiem
To był mój 1 chłopak, miałam wtedy jakieś 15-16 lat, on był moim rówieśnikiem Jakoś tak wyszło, że rozmawialiśmy o seksie i wtedy on, ku mojej rozpaczy wyznał mi, że pierwszy raz ma już za sobą. Co gorsza, przeżył go, kiedy my już byliśmy parą. Poszedł do baru i pił z jakąś znajomą, 20 letnią metalówą o tajemniczej ksywie Noc Tak go spiła, że biedny nie umiał dojść do domu więc poszli do niej, położyła go do łóżka i rozdziewiczyła na śpiocha No przecież to nie jego wina, nie mógł nic zrobić bo go przygniotła
Pamiętam też jak ten sam chłopak przyszedł do mnie do domu po raz 1, moja mama zaproponowała mu obiad Jak już jedliśmy, to mój ukochany zabawiał mamę rozmową o 20 rodzajach męskiej spermy, znalezionych ostatnio w jakimś wrocławskim kebabie. Miło było
Mój eks podobnie. Tak ładnie prosiła, to nie mógł odmówić .
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 18:29   #305
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Ja się nie dziwię


Tak zastanowiłam się i przypomniało mi się kilka numerów jednego z moich exów W sumie to nawet nie jest jakoś mega zabawne no ale skoro już tu trafiłam to opowiem
To był mój 1 chłopak, miałam wtedy jakieś 15-16 lat, on był moim rówieśnikiem Jakoś tak wyszło, że rozmawialiśmy o seksie i wtedy on, ku mojej rozpaczy wyznał mi, że pierwszy raz ma już za sobą. Co gorsza, przeżył go, kiedy my już byliśmy parą. Poszedł do baru i pił z jakąś znajomą, 20 letnią metalówą o tajemniczej ksywie Noc Tak go spiła, że biedny nie umiał dojść do domu więc poszli do niej, położyła go do łóżka i rozdziewiczyła na śpiocha No przecież to nie jego wina, nie mógł nic zrobić bo go przygniotła
Pamiętam też jak ten sam chłopak przyszedł do mnie do domu po raz 1, moja mama zaproponowała mu obiad Jak już jedliśmy, to mój ukochany zabawiał mamę rozmową o 20 rodzajach męskiej spermy, znalezionych ostatnio w jakimś wrocławskim kebabie. Miło było
Jak mama to zniosła?
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 20:22   #306
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

O, to i ja się dopiszę .

Ex z lat młodzieńczych, ale "chodziliśmy" z sobą już dość długo. Nawet zamieszkaliśmy razem. Znaliśmy swoje rodziny, odwiedzaliśmy ich wspólnie itp. Ważna informacja: on pochodził z biednej rodziny, miał 5-ro rodzeństwa, on najmłodszy (reszta rodzeństwa już żonata/zamężna dzieciata i samodzielna). Wtedy już pracował, zarabiał średnią krajową na tamte czasy, czyli nieźle. Kiedyś pojechaliśmy do moich dziadków na jakąś imprezę. Mój dziadek tak swobodnie, bez presji zapytał, czy może jakieś zaręczyny, czy coś? A ex odpalił: Dziadek, mnie na pierścionek zaręczynowy nie stać, a co dopiero na ślub!!

Oczywiście szybko się zabraliśmy do domu, bo wstyd mi było niesamowicie. W drodze powrotnej (jakieś 150 km), dokonaliśmy podsumowania i się rozstaliśmy...
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 20:46   #307
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Jak mama to zniosła?
Prawie płakała ze śmiechu ale trzymała fason!
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 21:10   #308
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Prawie płakała ze śmiechu ale trzymała fason!
Twarda jest, ja bym wybuchła ze wstrzymywania
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 21:58   #309
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

To ja tu może przytoczę, co eks mojej siostry wyprawiał. Na szczęście już dawno ma to za sobą, ale znosiła to przez rok (!).
Był to związek na odległość, więc nie widywali się często. Raz on przyjechał do niej na parę dni. Ona wynajmowała wtedy pokój u znajomych, mieszkanie nie za ciekawe było, ale nie miała wtedy innej możliwości. Za to on jak zobaczył łazienkę, powiedział, że nigdy w życiu nie będzie się kąpał w takim syfie. Był chyba u niej 3 dni, po czym nagle stanął przed nią i powiedział, że jedzie do domu. Ona w szoku, ale chciała go odprowadzić na jakiś późniejszy pociąg. On powiedział, że nie zostanie tu dłużej i jedzie teraz. Wyszedł, ona płacz, ale nie poszła za nim. Okazało się, że spóźnił się na ten pociąg, a następny był chyba za 2 godziny. Więc zadzwonił do niej z pretensjami, że to wszystko jej wina, że jest taka siaka i owaka. Ale ona poszła na tą stację pogodzili się posiedzieli te 2 godziny w jakimś pubie w pobliżu, po czym on pojechał. Z tego co pamiętam nie odzywał się potem, po czym powiedział jej, że to koniec (średnio tak mówił co jakiś czas, ale niedługo potem się rozmyślał, więc tych rozstań było dużo). Możliwe, że coś przekręciłam, bo nie pamiętam jak to było już dokładnie, ale sens jest ten sam.
Druga sytuacja, ona pojechała na do niego, prosił ją żeby z nim zamieszkała, miała tam znaleźć pracę. Po dwóch dniach chyba powiedział jej, że ma wracać do domu, bo on za dużo kasy na nią wydaje, a jego nie stać (przy czym ona nie wzięła od niego ani jednego pensa, nawet jedzenie miała swoje). No to ona w płacz, bo nie miała za co wracać teraz. Gdyby nie pomoc rodziców, to pewnie by wylądowała na ulicy. I mimo wszystko do niego wracała
Inna sytuacja, rozstali się znowu, po czym on odezwał się za jakiś czas, jakieś czułe słówka srutututu, po paru dniach od jego odezwania się, pojechała do niego na weekend chyba. Wszystko pięknie, ładnie, spali ze sobą oczywiście. Jak wróciła do domu, to powiedział, że już nie chce z nią być.
I tak było w kółko przez rok. Na szczęście naiwność udało jej się wyleczyć, powiedziała, że już nigdy w życiu do niego nie wróci. Teraz jest w szczęśliwym związku już prawie rok
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 22:33   #310
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

A ja byłam dzisiaj w kościele (totalnie się wyłączam i myślę o takich pierdołach właśnie ) i przypomniało mi się...
Zanim spotkałam mojego tż miałam krótki "epizodzik" z jego znajomym.
To była krótko przed maturami.
- na pierwszym spotkaniu sam na sam, w kawiarni z bilardem- tak się popisywał, że wystrzelił bilę na drugi koniec sali
- gdy siadał, ręce zawsze trzymał tak, żeby jak najbardziej wyeksponować ramiona , czyli zawsze skrzyżowane i maksymalnie rozgniecione (zaczynał wtedy przygodę z siłownią 90% tematów naszych rozmów były odżywki, powtórzenia ćwiczeń i ich efekty)
- kiedy chodzilismy na spacery non stop wycierał nos o dłonie i to nie było raz i wyjątkowa sytuacja, ze nie miał chusteczek... tylko na kazdym spotkaniu to samo
- opowiadał kolegom co się między nami dzieje + dwa razy tyle wymyślonych historii dodawał od siebie. typu, ze juz jestem w nim zakochana, że się całowaliśmy namiętnie itd
- ale najlepsza gratka na koniec siedzieliśmy w knajpie, a ten się gapi na moje dłonie i nagle : ooo, masz włoski na palcach

__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-04-25 o 22:35
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 14:01   #311
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
- ale najlepsza gratka na koniec siedzieliśmy w knajpie, a ten się gapi na moje dłonie i nagle : ooo, masz włoski na palcach


Ja usłyszałam kiedyś "Myłaś dziś zęby? Bo coś żółte masz..."
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 12:42   #312
Sour
Zadomowienie
 
Avatar Sour
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z łóżka
Wiadomości: 1 695
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość

Ja usłyszałam kiedyś "Myłaś dziś zęby? Bo coś żółte masz..."
Demi, Twój eksio to w ogóle był jakiś niewydarzony!
__________________
Fall seven times, stand up eight.
Sour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 13:08   #313
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

eks mi był winien pieniądze, w międzyczasie wypatrzyłam sobie torbę i sobie wykombinowałam, że za tą kasę co mi odda ją sobie kupię. pieniądze dostałam. poszliśmy do sklepu po torbę, już wzięłam do ręki i idę do kasy żeby zapłacić, a tu eks mnie zatrzymuje, że to on chce zapłacić, żeby wyglądało, że o mnie dba. byłam w takim szoku, że dałam mu te pieniądze, a on z pełnym zacieszem opowiadał znajomym jaką to mi fajną torbę kupił (że niby za swoje).
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 13:26   #314
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
(...)
* z innej beczki - potrafił nosić kilka dni jedną parę skarpet
(...)
Demi, dorzuć coś jeszcze - od razu mi głód przeszedł.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
eks mi był winien pieniądze, w międzyczasie wypatrzyłam sobie torbę i sobie wykombinowałam, że za tą kasę co mi odda ją sobie kupię. pieniądze dostałam. poszliśmy do sklepu po torbę, już wzięłam do ręki i idę do kasy żeby zapłacić, a tu eks mnie zatrzymuje, że to on chce zapłacić, żeby wyglądało, że o mnie dba. byłam w takim szoku, że dałam mu te pieniądze, a on z pełnym zacieszem opowiadał znajomym jaką to mi fajną torbę kupił (że niby za swoje).
Padłam.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 17:22   #315
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Sour Pokaż wiadomość
Demi, Twój eksio to w ogóle był jakiś niewydarzony!
C'nie? Takich historii mam na pęczki, bo codziennie coś odwalał .

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Demi, dorzuć coś jeszcze - od razu mi głód przeszedł.
Teraz jak o tym pomyślę, to zrzucam wszystko na wiek i brak doświadczenia No bo jak ja mogłam być z kimś takim?! Przypomniało mi się jeszcze:
* mam straszne mdłości po orzechach . Poważnie, jak zjem kilka, to potrafię siedzieć w łazience dwie godziny wymiotując (tylko w czekoladzie mi nie szkodzą). No i poszłam na urodziny do eksa, to było zarazem pierwsze spotkanie z jego rodziną. Od razu powiedziałam, żeby w torcie nie bylo orzechów. A co eksio z mamusią zrobili? Stwierdzili, że pewnie żartuję i wrzucili do ciasta kilogram tego obrzydlistwa Potem podejrzewałam, że zwróciłam te orzechy razem z żołądkiem i wątrobą
* potrafił się kąpać raz na tydzień
* obraził się na mnie, bo stwierdziłam, że chcę zapuścić włosy(wtedy miałam do ramion, potem zapuściłam za łopatki, a teraz mam znowu do ramion )
* po dwóch miesiącach spotykania się stwierdził, ze chce zostać ksiedzem i mnie rzucił. Płakałam tydzień, a on wrócił i powiedział, że zmienił zdanie i nie może beze mnie żyć (miesiąc później się dowiedziałam, że pojechał do domku w górach z kumplami i swoją byłą dziewczyną, z którą musiał spać w jednym łóżku i tak jakoś wyszło, że ze sobą spali )
* kupił mi dezodorant, bo stwierdził, że mój chyba nie działa (tylko on tak twierdził )

Na razie nic mi się jeszcze nie przypomina, ale się zastanowię .
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 17:49   #316
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
C
* potrafił się kąpać raz na tydzień
(....)
* kupił mi dezodorant, bo stwierdził, że mój chyba nie działa (tylko on tak twierdził )
najpierw padlam
a pozniej
Demi, gdzie takiego okaza dorwalas?
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 18:01   #317
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
- ale najlepsza gratka na koniec siedzieliśmy w knajpie, a ten się gapi na moje dłonie i nagle : ooo, masz włoski na palcach

Hahah, to mi przypomina epizodzik z moim byłym facetem, pakerem... Kiedyś byliśmy na kolacji i jakoś tak wyszło, że trafiliśmy do niego... Cieszyłam się jak głupia bo poszłam parę razy do solarium, ładnie się wydepilowałam, nakremowałam... Zrzuciłam z siebie ciuchy i pierwszy tekst mojego ex faceta 'ooo... włosek masz na piersi'
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 18:03   #318
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Demi, szok z tym gosciem xD


moj dawny eks zerwal ze mna przez gg gdy szedl na studia... jeszcze dodal, ze to dlatego, ze pozna nowych ludzi, zmieni otoczenie, bedzie imprezowal etc.
Tak naprawde liczyl, ze jak bedzie sie uczyl 30km od miejsca zamieszkania to nagle stanie sie obiektem pozadania innych dziewczyn z 'wielkiego' miasta hahaha. Przeliczyl sie chlopak po drugim semestrze,gdy jego zludzenia co do studiowania sie zweryfikowaly, nie moglam sie od niego uwolnic, wszedzie mnie zaczepial, zagadywal, prosil o kolejna szanse. No zal.


PSYHE,NIE ZARTUJ
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-04-27 o 18:07
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 18:55   #319
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;26573014]najpierw padlam
a pozniej
Demi, gdzie takiego okaza dorwalas? [/QUOTE]

W szkole

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Hahah, to mi przypomina epizodzik z moim byłym facetem, pakerem... Kiedyś byliśmy na kolacji i jakoś tak wyszło, że trafiliśmy do niego... Cieszyłam się jak głupia bo poszłam parę razy do solarium, ładnie się wydepilowałam, nakremowałam... Zrzuciłam z siebie ciuchy i pierwszy tekst mojego ex faceta 'ooo... włosek masz na piersi'
Dobre
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 19:29   #320
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
W szkole



Dobre
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Demi, szok z tym gosciem xD


moj dawny eks zerwal ze mna przez gg gdy szedl na studia... jeszcze dodal, ze to dlatego, ze pozna nowych ludzi, zmieni otoczenie, bedzie imprezowal etc.
Tak naprawde liczyl, ze jak bedzie sie uczyl 30km od miejsca zamieszkania to nagle stanie sie obiektem pozadania innych dziewczyn z 'wielkiego' miasta hahaha. Przeliczyl sie chlopak po drugim semestrze,gdy jego zludzenia co do studiowania sie zweryfikowaly, nie moglam sie od niego uwolnic, wszedzie mnie zaczepial, zagadywal, prosil o kolejna szanse. No zal.


PSYHE,NIE ZARTUJ
Nie żartuję Albo kiedyś jeszcze mi walnął komplemet... 'Ja to nie lubię chudych dziewczyn... Lubię takie jak Ty, które mają trochę tuszy' Albo potrafił mi wylecieć z tekstem 'lizałbym cię'
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 19:37   #321
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Nie żartuję Albo kiedyś jeszcze mi walnął komplemet... 'Ja to nie lubię chudych dziewczyn... Lubię takie jak Ty, które mają trochę tuszy' Albo potrafił mi wylecieć z tekstem 'lizałbym cię'
Nie no Chciał dobrze
To ja uslyszałam "Wiesz, ja to nie lubie ładnych dziewczyn, bo to zwykle s***", a widząc moją minę dodał "To komplement miał być"
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:13   #322
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;26573014]najpierw padlam
a pozniej
Demi, gdzie takiego okaza dorwalas? [/QUOTE]

Również chcę wiedzieć - może tam takich więcej i dla nas też starczy? Taki skarb z rąk wypuścić, ale żal.

Ps. doczytałam, że w szkole. Heh, szkoda, że ja już za stara.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Nie no Chciał dobrze
To ja uslyszałam "Wiesz, ja to nie lubie ładnych dziewczyn, bo to zwykle s***", a widząc moją minę dodał "To komplement miał być"
Acha .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:20   #323
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
C'nie? Takich historii mam na pęczki, bo codziennie coś odwalał .

* kupił mi dezodorant, bo stwierdził, że mój chyba nie działa (tylko on tak twierdził )
.
czyścioszek

jeden z moich eks [zgadnijcie czemu]:
- (w trakcie jedzenia pizzy na mieście) ale ja wyznaję zasadę że każdy płaci za siebie na randce dziwnym trafem mu zabrakło.
- (podczas pierwszych nastolatkowych gier wstępnych) ale czy ty byś mogła zostać w staniku, bo ja nie mogę patrzeć na małe biusty, bo potem nie mogę..
- (u niego w mieszkaniu po kąpieli) czy dobrze usunęłaś makijaż? i wysusz włosy bo mi pobrudzisz białą pościel (swoją drogą nie słyszałam o brudzeniu pościeli włosami:P)

na swoją obronę mogę powiedzieć tylko tyle, że miał piękne oczy i zabójczy uśmiech i była wiosna
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:26   #324
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość

na swoją obronę mogę powiedzieć tylko tyle, że miał piękne oczy i zabójczy uśmiech i była wiosna
to musiała być jakaś naprawdę wyjątkowo piękna wiosna
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:29   #325
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
to musiała być jakaś naprawdę wyjątkowo piękna wiosna
Rozmarzyłam się.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:54   #326
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

uważaj, znowu jest piękna wiosna ubawiłam się- dzięki za poprawę humoru dziewczyny!
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:37   #327
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Również chcę wiedzieć - może tam takich więcej i dla nas też starczy? Taki skarb z rąk wypuścić, ale żal.

Ps. doczytałam, że w szkole. Heh, szkoda, że ja już za stara.
Nie no macie szansę, bo on teraz na studiach jest Co prawda ma narzeczoną, ale i tak ją zdradza z dwoma innymi, więc...
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 23:40   #328
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
- (podczas pierwszych nastolatkowych gier wstępnych) ale czy ty byś mogła zostać w staniku, bo ja nie mogę patrzeć na małe biusty, bo potem nie mogę..
padłam.
Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 10:23   #329
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Styczniowa93 Pokaż wiadomość
padłam.
a jemu padal
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 11:22   #330
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Szkoda, że ja nie mam w zanadrzu takich zabawnych historii

Ale moja kumpela za to miała przygody z kolesiem, którego wczoraj rzuciła. Wcale się nie dziwie :P
facet bardzo zadufany w sobie i "zapracowany"

sytuacja 1: X (on)dzwoni do K.
X: mam trening do 19 możemy sie wtedy spotkać
K: ja mam trening od 20 więc możemy się zobaczyć po 22
X: spotkajmy sie o 19.30
K: ale na pół godziny? To mi sie nawet jechać nie opłaca
X; no...na pół godziny. W sam raz
Spotkali się na te pół godziny i poszli do Rossmanna kupić mu dezodorant po czym zawiózł ją na trening

Sytuacja2: rozmowa X z K. K żartuje ,że chciałaby trójkąta kiedyś spróbować. hah hihi i kazdy poszedł w swoją stronę. Wieczorem dzwoni X do K i mówi: mam dla ciebie niespodziankę
Na co K podniecona: Co mam ubrać, coś wziąśc? (myślała ,że może zabiera ją na randkę do kina, nigdy tego nie zrobił)
X: mam dla ciebie dziewczynę na wieczór. Wy się będziecie kochać a ja popatrzę

Sytuacja 3: K już nieźle ziirytowana mówi przez tel. do X: musimy poważnie porozmawiać.
Po czym otrzymuje sms-a o treści następującej od X: ale co się stało? chcesz ze mną zerwać? czy może coś gorszego?
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-13 23:17:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.