❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤ - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-19, 07:10   #301
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Kochana, a nie masz możliwości zadzwonić do swojego lekarza? Jeśli nie to jedź na IP, ja bym wolała żeby mnie nawet wyśmiali niż miałabym potem żałować...krew to krew.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie. Lepiej dmuchać na zimne i sprawdzić to


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 07:18   #302
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Dzwoniłam do lekarza, kazał leżeć i wziąć nospe... Nie wiem czy nie jechac jeszcze na pogotowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 07:46   #303
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do lekarza, kazał leżeć i wziąć nospe... Nie wiem czy nie jechac jeszcze na pogotowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nospa na plamienie? Średni pomysł, ja bym jechała so szPitala


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 07:51   #304
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Nospa na plamienie? Średni pomysł, ja bym jechała so szPitala


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytałam w internecie że dużo kobiet dostaje nospe na plamienia, więc to chyba normalne. Czekam na pobranie bety, tsh i ft4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 07:53   #305
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Czytałam w internecie że dużo kobiet dostaje nospe na plamienia, więc to chyba normalne. Czekam na pobranie bety, tsh i ft4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nospa jest na skurcze/ bóle brzucha. Na plamienia luteina, duphaston


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 07:56   #306
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Nospa jest na skurcze/ bóle brzucha. Na plamienia luteina, duphaston


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Być może nitki wywołane są skurczami i dlatego, nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 08:38   #307
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Ile z was jest na zwolnieniu?
Ja jestem na zaległym wypoczynkowym, który się nazbierał po macierzyńskim. Później półtora miesiąca wychowawczego, córa idzie do żłobka i planuje wrócić do pracy. A na ile to się zobaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Być może nitki wywołane są skurczami i dlatego, nie wiem
No być może, ale skąd on to wie przez tel. Mój by na bank kazał przyjść. Na nfz chodzisz czy prywatnie? Bo jak prywatnie to na pewno Cię przyjmie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 08:51   #308
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Ja jestem na zaległym wypoczynkowym, który się nazbierał po macierzyńskim. Później półtora miesiąca wychowawczego, córa idzie do żłobka i planuje wrócić do pracy. A na ile to się zobaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------



No być może, ale skąd on to wie przez tel. Mój by na bank kazał przyjść. Na nfz chodzisz czy prywatnie? Bo jak prywatnie to na pewno Cię przyjmie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie... ja cała ciąże prywatnie chodziłam a mimo to jak tylko było coś co mnie niepokoiło to lekarz przyjmował mnie od ręki i nie brał kasy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Jupi!!! Od kiedy wiem o ciąży mój ginekolog leżał w szpitalu, kazał dzwonić dziś żeby się umówić na wizytę. Zadzwoniłam z nadzieją że mnie przyjmie w tym tygodniu a on mnie przyjmie dziś ❤️❤️❤️ wiec proszę kciuki o 13.30


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 08:52   #309
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Lawendulla odebrałaś betę? Bo chyba dzisiaj miałaś mieć wynik? Ja swój mam, jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 08:56   #310
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Ktoregos_dnia to super! Lawedulla mocne kciuki!

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 09:16   #311
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
wiec proszę kciuki o 13.30
Kciuki! Fajne takie niespodzianki ja jeszcze tydzień, ale z dobrą bętą lepiej się czeka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 09:28   #312
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Chodzę prywatnie, ale mojego lekarza dziś nie ma i dopiero jutro kazał mi przyjść. Poszłam do pobliskiej przychodni, powiedziałam o co chodzi i przyjęła mnie ginekolog. Na początku dostałam ochrzan, że to bardzo wczesna ciążą i beta ponad 800 jeszcze nie świadczy o niczym, nitki mogą być początkiem spóźnionego okresu, może być poronienie itp. Dopiero jak zobaczyła łzy w moich oczach opanowała się. W badaniu nie zobaczyła żadnej krwi, na usg widać maleństwo, ma 0,66 cm, póki co wszystko jest dobrze. Przepisała Luteinę 50, dwa razy dziennie po dwie tabletki. Trochę mnie uspokoiła, zobaczymy jak beta.
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 09:36   #313
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Chodzę prywatnie, ale mojego lekarza dziś nie ma i dopiero jutro kazał mi przyjść. Poszłam do pobliskiej przychodni, powiedziałam o co chodzi i przyjęła mnie ginekolog. Na początku dostałam ochrzan, że to bardzo wczesna ciążą i beta ponad 800 jeszcze nie świadczy o niczym, nitki mogą być początkiem spóźnionego okresu, może być poronienie itp. Dopiero jak zobaczyła łzy w moich oczach opanowała się. W badaniu nie zobaczyła żadnej krwi, na usg widać maleństwo, ma 0,66 cm, póki co wszystko jest dobrze. Przepisała Luteinę 50, dwa razy dziennie po dwie tabletki. Trochę mnie uspokoiła, zobaczymy jak beta.
Co za babsztyl!!!!!
Cieszę się, że z dzidzią ok😘
0,66😍😍😍

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 09:41   #314
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Ja biore Diva suplement dla weganskich ciezarowek.

Bardzo tu duzo podwojnych mam. Dobrze bedziecie radzic w trudnych chwilach:p

Ile z was jest na zwolnieniu? Ja planuje pracowac do samego konca. Jestem menagerem w hotelu i zastapienie mnie wymaga organizacji wiec sobie nie moge na zwolnienie pozwolic. Chociaz czasami jestem juz tak padnieta, ze bym chciala wakacje. Moj urlop dopiero we wrzesniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
heja,ja jestem na rocznym urlopie wychowawczym (bezpłatna impreza),kończy mi się w listopadzie,więc na L4 fiknę następnego dnia jak mi się skończy wychowawczy.


Lawendulla myślami jestem z tobą.Odezwij się.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Chodzę prywatnie, ale mojego lekarza dziś nie ma i dopiero jutro kazał mi przyjść. Poszłam do pobliskiej przychodni, powiedziałam o co chodzi i przyjęła mnie ginekolog. Na początku dostałam ochrzan, że to bardzo wczesna ciążą i beta ponad 800 jeszcze nie świadczy o niczym, nitki mogą być początkiem spóźnionego okresu, może być poronienie itp. Dopiero jak zobaczyła łzy w moich oczach opanowała się. W badaniu nie zobaczyła żadnej krwi, na usg widać maleństwo, ma 0,66 cm, póki co wszystko jest dobrze. Przepisała Luteinę 50, dwa razy dziennie po dwie tabletki. Trochę mnie uspokoiła, zobaczymy jak beta.
To się strachu najadłaś Boże... Nie ma to jak prywatny gin-oni zupełnie inaczej traktują pacjentki.( a ta nfzetowska baba to jakaś maskara!)Mój też choćby miał zawalony dzień to w razie czego wciska między pomiędzy i nie bierze kasy w kryzysowych sytuacjach tj.twoja. DObrze,ze z Fasolkiem ok Odpoczywaj,nie przemęczaj się!

Edytowane przez oczarowana
Czas edycji: 2017-06-19 o 09:50 Powód: .
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 09:44   #315
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Chodzę prywatnie, ale mojego lekarza dziś nie ma i dopiero jutro kazał mi przyjść. Poszłam do pobliskiej przychodni, powiedziałam o co chodzi i przyjęła mnie ginekolog. Na początku dostałam ochrzan, że to bardzo wczesna ciążą i beta ponad 800 jeszcze nie świadczy o niczym, nitki mogą być początkiem spóźnionego okresu, może być poronienie itp. Dopiero jak zobaczyła łzy w moich oczach opanowała się. W badaniu nie zobaczyła żadnej krwi, na usg widać maleństwo, ma 0,66 cm, póki co wszystko jest dobrze. Przepisała Luteinę 50, dwa razy dziennie po dwie tabletki. Trochę mnie uspokoiła, zobaczymy jak beta.
Pfff niech się banan nosa kopnie!! Najważniejsze że z maleństwem ok i stres napewno mniejszy!!!

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Kciuki! Fajne takie niespodzianki ja jeszcze tydzień, ale z dobrą bętą lepiej się czeka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja bete tez mam Ok, ale i tak się denerwuje wizyta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 09:55   #316
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Oczarowana to ja mam pytanko. Bo będę wychowawczy załatwiać, ale zostało mi jeszcze 10 dni wypoczynkowego. Muszę go najpierw wybrać w całości zanim pójdę na wychowawczy? Bo jedna dziewczyna tak mi mówiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

karska współczuję takiej wizyt, głupia baba. Ale dobrze, że dała co trzeba. Odpoczywaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 10:00   #317
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Dzięki dziewczyny, nie pamiętam kiedy ostatni raz tak się stresowałam jak wyszłam z przychodni aż się popłakałam, zeszły ze mnie emocje.

Mam pytanie odnośnie lekarza: cały czas chodzę do mojego gina, który jest też endokrynologiem (miałam za duże TSH). Planuję dalej do niego chodzić. W międzyczasie byłam na kilku wizytach u lekarza na nfz, poszłam z myślą o skierowaniach na potrzebne badania, ale okazał się być fajnym i rzeczowym lekarzem. Czy mogę chodzić do gina i na nfz i prywatnie? Na jutro mam prywatnie a na czwartek już wcześniej byłam zapisana na nfz.
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 10:02   #318
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, nie pamiętam kiedy ostatni raz tak się stresowałam jak wyszłam z przychodni aż się popłakałam, zeszły ze mnie emocje.



Mam pytanie odnośnie lekarza: cały czas chodzę do mojego gina, który jest też endokrynologiem (miałam za duże TSH). Planuję dalej do niego chodzić. W międzyczasie byłam na kilku wizytach u lekarza na nfz, poszłam z myślą o skierowaniach na potrzebne badania, ale okazał się być fajnym i rzeczowym lekarzem. Czy mogę chodzić do gina i na nfz i prywatnie? Na jutro mam prywatnie a na czwartek już wcześniej byłam zapisana na nfz.

W poprzedniej ciąży kilka dziewczyn lipcówek tak chodziło ale nie mam pojęcia na jakiej zasadzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 10:17   #319
Lawendulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 41
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Jestescie Kochane,ze o mnie pytacie💋 wlasnie wrocilam i jestem poklota jak narkomanka😐 teraz najgorsze czekanie na wynik. Oczywiscie testow dokupilam,bo nie trace nadzei i chce taki wlozyc tz do torebeczki w piatek chyba sie doczekam tlusciochow z samej tez ciekawosci chce je zobaczyc na wlasne oczy😄 i chyba zaczynaja mi sie robic ciezkie piersi i rano jak sie zbieralam nie umialo mi sie odbic i bylo mi jakby niedobrze albo sobie wmawiam😉 wiecie co bylam tez u lekarza rodzinnego,bo moja praca to najmniej odpowiednie miejsce dla kobiet w ciazy i wzielam zwolnienie zeby na spokojnie sie wszystkiego upewnic bede miala polowe stesu z glowy. Pozdrawiam! Befe cos wiedziala wiecej zaraz napisze😊

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Alloffkowa tez za Ciebie trzymam! A Tobie Karska nie zazdroszcze przezyc ale wazne,ze juz dobrze😊 wszystkim zycze tylko przyjemnych zdarzen!
Lawendulla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 10:18   #320
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Karska, ja tak zamierzam chodzić dwie karty ciąży będziesz miała i już. Nikt Ci nie może zabronić iść prywatnie do lekarza w pierwszej ciąży wszystko prywatnie robiłam i teraz powiedziałam, że ni huhu. W jedynym miesiącu jak się zakaźne zebrały, usg połówkowe i za wizyty to mi 1200zl poszło. Niech mi teraz chociaż za krew nfz płaci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 10:24   #321
Lawendulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 41
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

...dobrych wiadomosci i cudnego samopoczucia zeby to byl boski czas taki nasz😉

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Musze Was uwaznie sledzic chyba po wyniku zadzwonie do lekarza jakis termin umowic oby usmiech nie zniknal mi z twarzy!

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Powiem Wam,ze dziwnie mi sie krew spienila przy pobieraniu jakby powietrze doszlo chyba wynik bedzie 100% wiarygodny mysle,ze to nie ma zwiazku...
Lawendulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 10:24   #322
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Karska, ja tak zamierzam chodzić dwie karty ciąży będziesz miała i już. Nikt Ci nie może zabronić iść prywatnie do lekarza w pierwszej ciąży wszystko prywatnie robiłam i teraz powiedziałam, że ni huhu. W jedynym miesiącu jak się zakaźne zebrały, usg połówkowe i za wizyty to mi 1200zl poszło. Niech mi teraz chociaż za krew nfz płaci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A lekarze wiedzą, że działasz "na dwa fronty? :P Bo w sumie na wynikach jest napisane kto zlecał
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 10:26   #323
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Oczarowana to ja mam pytanko. Bo będę wychowawczy załatwiać, ale zostało mi jeszcze 10 dni wypoczynkowego. Muszę go najpierw wybrać w całości zanim pójdę na wychowawczy? Bo jedna dziewczyna tak mi mówiła.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No więc odpowiadam...
Wychowawczy urlop możesz brać w cześciach/na raty,albo w całości.Przysługują Tobie na dziecko do lat 4 trzy lata takiego bezpłatnego urlopu. Ja poszłam na rok (od listopada do listopada).Na takim urlopie możesz sobie dorobić.Warunek jeden-nie mozesz pracować każdego dnia na cały etat,tylko połowę czasu i z zarobkami również podobnie-maxymalnie połowy możesz się dorobić.Możesz zatrudnic się u innego pracodawcy albo u swojego albo otworzyć firmę,lub wykonywać pracę na umowy zlecenia.
Jeśli nie pzrekraczacie z tż progu to w przypadku pierwszego dziecka dostaniesz na nie 500+ oraz kasiorkę za sam fakt przejscia na urlop wychowawczy czyli 490 zł.( O szczegóły pytaj w MOPR).Pytasz się o urlop...hmm...ja wykorzystałąm cały z racji,że skorzystałąm z niego jak skónczył mi się roczny macierzyński i musiałam-tak mi kadrowa powiedziała.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 10:35   #324
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
A lekarze wiedzą, że działasz "na dwa fronty? Bo w sumie na wynikach jest napisane kto zlecał
Myślisz, że się mój prywatny poczuje zdradzony? spyta to powiem, myślę że nie jestem jedną jedyna, poza tym to żaden przekręt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Kasiorka za przejście na wychowawczy? A to nie wiedziałam, super muszę w tym tygodniu podjechać do pracy :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 11:31   #325
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Dziewczynki trzymam za Wa kciuki - za wynik bety i za wizytę!

Zabieram się za robienie listy, a na mi się zbiera od rana Jak żyć?

Jak chcecie jeszcze jakieś informacje zamieścić w 1 poście, typu daty wizyt, lista badań itp to piszcie propozycje a ja edytuję

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Zrobiłam listę jakby co Kolejność według tp

Edytowane przez ZwariowanaWariatka
Czas edycji: 2017-06-19 o 10:58
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 12:14   #326
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Mam wyniki:
beta 2848,00 mIU/ml (4t6d)
TSH 1,35 uIU/ml
ft4 1,62 ng/dl

według norm wszystko jest w porządku
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 12:32   #327
usagisama
Raczkowanie
 
Avatar usagisama
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 132
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

karska piękne wyniki

Ja za chwilę idę do lekarza rodzinnego załatwić L4.

Dzisiaj rano podczas śniadania dostałam chyba czegoś na kształt mdłości - całe szczęście przeszło po kilkunastu minutach. Za tydzień lecę do Albanii na wakacje - mam nadzieję, że mnie tam nie dosięgną...

Mam w ogóle dziwny "objaw", nie wiem, czy związany z ciążą, czy sobie czegoś nie wmawiam, ale w każdym razie problem zaistniał A mianowicie - problem z liczbami. Jak mnie babeczka ostatnio pytała o datę urodzenia, to za trzecim razem dopiero udało mi się ją wymienić. Odmiana liczby (musiałam ostatnio na konferencji powiedzieć, że klasyfikacji zostało objętych 59 uczniów - starsznie się zapultałam w tej odmianie ), wczorajszy mecz siatkówki i próba powiedzenia teściowej, ile jest zakończyła się klapą, natomiast termin porodu potrafię wyliczyć sama bez użycia kalkulatora ciążowego
usagisama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 12:33   #328
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Karska wszystko sie dobrze uklada. Ladna beta. A baba z przychodni to jakas pomylka powinna w kopalni pracowac a nie sluzbie zdrowia.

Ja mam dzis wolne a tydzien temu zobaczylam 2 kreski 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 12:50   #329
Lawendulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 41
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Gratuluje!😃 ja juz po scianach chodze dalej wyniku nie ma😐 sprawdzam co 5min ciekawe czy jakikolwiek przyrost nastapil z Wami nie mam sie co porownywac... Tak dlugo na to czekalam czy bede mogla sie cieszyc?
Lawendulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 12:56   #330
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez usagisama Pokaż wiadomość
karska piękne wyniki

Ja za chwilę idę do lekarza rodzinnego załatwić L4.

Dzisiaj rano podczas śniadania dostałam chyba czegoś na kształt mdłości - całe szczęście przeszło po kilkunastu minutach. Za tydzień lecę do Albanii na wakacje - mam nadzieję, że mnie tam nie dosięgną...

Mam w ogóle dziwny "objaw", nie wiem, czy związany z ciążą, czy sobie czegoś nie wmawiam, ale w każdym razie problem zaistniał A mianowicie - problem z liczbami. Jak mnie babeczka ostatnio pytała o datę urodzenia, to za trzecim razem dopiero udało mi się ją wymienić. Odmiana liczby (musiałam ostatnio na konferencji powiedzieć, że klasyfikacji zostało objętych 59 uczniów - starsznie się zapultałam w tej odmianie ), wczorajszy mecz siatkówki i próba powiedzenia teściowej, ile jest zakończyła się klapą, natomiast termin porodu potrafię wyliczyć sama bez użycia kalkulatora ciążowego
haha,poczekaj jak Ci mózg zmięnie i zmaleje w okolicach 3 trymestru! to dopiero będzie bajabongo!
Mi w pierwszej ciaży,której ostatni trymestr przypadł na całe upalne lato anno domini 2015 wstyd było do ludzi wychodzić przez figle jakie mi robił mój mózg! np.8x6 to już... bez kalkulatora nie szło,serio! Miałam problem z płąceniem gotówką.Ale najlepsze jaja były wtedy gdy z kimś konwersowałam i nagle traciłam wątek rozmowy,który zaczęłam!Potrafiłam przypomnieć go sobie po kilku dniach! Przerażające No i język mi się plątał jak u pijaka.Dziwne to było jak ktos mnie nie znał,widział wielki brzuch a ja zaczynałam seplenić/bełkotać-od razu podejrzenia,ze "o a ta w ciąży i pewnie se leje w kołnierz". Ciąża to nie letka sprawa,no chyba,że jesteś celebrytkOM jak zona znanego piłkarza co niedawno powiła małą Klarunie-takim paniom nic nie dolega podczas ciąży

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Lawendulla Pokaż wiadomość
Gratuluje!😃 ja juz po scianach chodze dalej wyniku nie ma😐 sprawdzam co 5min ciekawe czy jakikolwiek przyrost nastapil z Wami nie mam sie co porownywac... Tak dlugo na to czekalam czy bede mogla sie cieszyc?
A ten wynik masz mieć on line?
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-13 23:15:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.