Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-11-08, 21:46   #301
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 549
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Poka¿ wiadomo¶æ
A mi bardziej ¿al osob, które musza siê mêczyæ z kim¶ takim... na przyk³ad nas tutaj
Tak, mnie jest ¿al mnie

Edit: acha, ju¿ nie, bo ju¿ nie mam punktów
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:51   #302
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Gagusi siê moher zapali³ i st±d te punkty...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 22:00   #303
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, mnie jest ¿al mnie

Edit: acha, ju¿ nie, bo ju¿ nie mam punktów




jest sprawiedliwosc na tym swiecie

oj Aggie125 zebys widziala jak sie zakopcilo hehehe

ale co tam, damy rade!! caluski
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-11-08 o 23:35 Powód: literowka
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 23:03   #304
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 974
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Proponujê od dzisiaj u¿ywaæ nowego slangu: poka¿ swoje mohery

ale to pasuje mo-hery, w koñcu "hery" to w³osy .
oleczka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 23:28   #305
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Poka¿ wiadomo¶æ

ale to pasuje mo-hery, w koñcu "hery" to w³osy .
Oleczka akurat ty masz ¶liczne w³osy a jak bêd± do pasa to miodzio
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 23:34   #306
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Poka¿ wiadomo¶æ

ale to pasuje mo-hery, w koñcu "hery" to w³osy .
MO-HERY!!

to jest po prostu swietne!!!
rozlozylas mnie na lopatki :ha haha:
__________________
gaga
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 09:51   #307
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 974
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
Oleczka akurat ty masz ¶liczne w³osy a jak bêd± do pasa to miodzio
hehehe dziêkuje
to jeszcze trochê potrwa, ale znów uzbroi³am siê w Waxa zagranicznego i kupi³am zachwalany ¿el palomy, wiêc w³osy do boju !
Cytat:
Napisane przez gaga Poka¿ wiadomo¶æ
MO-HERY!!

to jest po prostu swietne!!!
rozlozylas mnie na lopatki :ha haha:
oleczka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 09:55   #308
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

A po Waxie zagranicznym zaobserwowa³a¶ szybszy porost? Bo ja stosujê tylko polskiego do suchych i zniszczonych i raczej szybciej mi po nim nie rosn±.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:03   #309
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Wax zagraniczny daje szybszy porost?? Ja u¿ywam polskich do wypadaj±cych i do suchych, do wypadaj±cych wcieram w skórê a do suchych k³adê na k³aki, no i przez 3 miesi±ce uros³o mi 10cm. U¿ywam polskich waxów, bo maj± ¶wietny sk³ad, a w tym zagranicznym to nic ciekawego nie widzia³am w skladzie co by by³o warte czegokolwiek, wiêc te¿ jestem bardzo ciekawa czy faktycznie co¶ pomaga...
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:07   #310
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

[1=6a7e0cf2eda2bda4316abe8 4f76a420338a84d81_65555cc f31198;9644319]A po Waxie zagranicznym zaobserwowa³a¶ szybszy porost? Bo ja stosujê tylko polskiego do suchych i zniszczonych i raczej szybciej mi po nim nie rosn±.[/quote]

Nie jestem Oleczk±, ale odpowiem. Fakt faktem, ¿e po WAXie - Henna Treatment WAX wlosy rosn± szybciej, zagêszczaj± siê w wyniku pobudzenia cebulek. Jednak trzeba pamiêtaæ, ¿e ten WAX zawiera SLS, który powinien byæ z g³owy szybko sp³ukany, a nie trzymany na niej 30min (czy ile tam wymaga producent) no i w moim przypadku - niestety - po sp³ukaniu go mia³am na g³owie zawsze ogromne siano. Wynika³o to z ogromnego wysuszenia. Ju¿ nie wspomnê o tym, ¿e w³osy potrzebowa³y kilku dni, ¿eby wróciæ do swoich sprê¿ynek.
Moja mama ma falowane w³osy, a babcia trwa³± i obie sobie chwal± dzia³anie tego WAXa. Jednak w przypadku krêcio³ów - ostro¿nie. Jest wiele metod przyspieszania porostu.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:18   #311
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 974
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

[1=6a7e0cf2eda2bda4316abe8 4f76a420338a84d81_65555cc f31198;9644319]A po Waxie zagranicznym zaobserwowa³a¶ szybszy porost? Bo ja stosujê tylko polskiego do suchych i zniszczonych i raczej szybciej mi po nim nie rosn±.[/quote]
stosowa³am Wax w wakacje i uros³y mi podobno bardzo w³osy. Jak mnie ludzie po wakacjach zobaczyli, to stwierdzili, ¿e w³osy nie mog± tak urosn±æ w takim czasie.
1 zdjêcie pocz±tek lipca, drugie pocz±tek wrze¶nia, trzecie teraz pocz±tek listopada.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (54,9 KB, 271 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (39,3 KB, 223 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (35,6 KB, 259 za³adowañ)
oleczka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 10:20   #312
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1 759
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Kochane wiza¿anki Czy mam jakakolwiek szansê na zapuszczanie w³osków, je¶li obecnie wypadaj±? Mama twierdzi, ¿e jedynym ratunkiem dla nich jest ¶ciêcie a tak mi ¿al, teraz s± do ³opatek, a wcze¶nie by³y za ucho, pani dermatolog przepisa³a mi Zincas forte, talbetki z cynkiem, biorê je z tydzieñ, ale wydaje mi siê, ¿e to za krótko, aby zobaczyæ efekty, nie wiem co robiæ?
kamelka33 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:21   #313
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Poka¿ wiadomo¶æ
stosowa³am Wax w wakacje i uros³y mi podobno bardzo w³osy. Jak mnie ludzie po wakacjach zobaczyli, to stwierdzili, ¿e w³osy nie mog± tak urosn±æ w takim czasie.
1 zdjêcie pocz±tek lipca, drugie pocz±tek wrze¶nia, trzecie teraz pocz±tek listopada.
Jakie d³uuuuuuuuuuugie Faktycznie, strasznie uros³y
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:21   #314
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 974
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Nie jestem Oleczk±, ale odpowiem. Fakt faktem, ¿e po WAXie - Henna Treatment WAX wlosy rosn± szybciej, zagêszczaj± siê w wyniku pobudzenia cebulek. Jednak trzeba pamiêtaæ, ¿e ten WAX zawiera SLS, który powinien byæ z g³owy szybko sp³ukany, a nie trzymany na niej 30min (czy ile tam wymaga producent) no i w moim przypadku - niestety - po sp³ukaniu go mia³am na g³owie zawsze ogromne siano. Wynika³o to z ogromnego wysuszenia. Ju¿ nie wspomnê o tym, ¿e w³osy potrzebowa³y kilku dni, ¿eby wróciæ do swoich sprê¿ynek.
Moja mama ma falowane w³osy, a babcia trwa³± i obie sobie chwal± dzia³anie tego WAXa. Jednak w przypadku krêcio³ów - ostro¿nie. Jest wiele metod przyspieszania porostu.
Ja znów wielkie nawil¿enie widzê, ale fakt, ja mam falowane, wiêc mo¿e dlatego . I ja trzymam na w³osach 20 minut, nie d³u¿ej w³a¶nie. Ale za to naprawdê intensywnie podgrzewam, nad nawil¿aczem powietrza lub garnkiem z gor±c± wod±


Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie d³uuuuuuuuuuugie Faktycznie, strasznie uros³y
ehehehe

Edytowane przez oleczka87
Czas edycji: 2008-11-09 o 10:23
oleczka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:23   #315
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja znów wielkie nawil¿enie widzê, ale fakt. No, ale ja mam falowane, wiêc mo¿e dlatego . I ja trzymam na w³osach 20 minut, nie d³u¿ej w³a¶nie. Ale za to naprawdê intensywnie podgrzewam, nad nawil¿aczem powietrza lub garnkiem z gor±c± wod±
Albo po prostu lubi± SLS. Te wszystkie regu³y s± tylko orientacyjne i to, ¿e wiêkszo¶æ zakrêconych ma z tym problem nie znaczy, ¿e ka¿da. Poza tym Twoje fale s± bardzo mocne, wiêc nie b±d¼ taka skromna Falo-loki. Imponuj±co wygl±daj±
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:27   #316
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 974
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Albo po prostu lubi± SLS. Te wszystkie regu³y s± tylko orientacyjne i to, ¿e wiêkszo¶æ zakrêconych ma z tym problem nie znaczy, ¿e ka¿da. Poza tym Twoje fale s± bardzo mocne, wiêc nie b±d¼ taka skromna Falo-loki. Imponuj±co wygl±daj±
Mi zawsze Wax pomaga³. Jak w wieku 14 lat zrobi³am trwa³± a pó¼niej w³osy by³y w takim stanie, ¿e najlepiej by³oby je obci±æ na zapa³kê to w³a¶nie Wax mi je uratowa³ .
Mo¿e faktycznie moje w³osy lubi± SLS, tylko czy to jest mo¿liwe, ¿e jakie¶ w³osy go w ogóle lubi± .
Tak, mocne s±, to fakt. Tylko lubi± siê pl±taæ pod spodem.
Dziêkuje
oleczka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:43   #317
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Ale rosn±, ja bym z rok musia³a czekaæ. Jak mi siê ten Wax skoñczy co mam, to spróbuje zagranicznego.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:52   #318
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 555
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Widzê, ¿e jeste¶cie tu w w±tku wszystkie pogr±¿one w ¿a³obie po stracie kole¿anki

Ola,
piêkny masz ten skrêt. A w³osy gêste, b³yszcz±ce. Chcê takie fale
Czy Ty podcinasz jako¶ koñcówki w³osów? je¶li tak, to co ile?
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mog³y równie ³atwo prowadziæ do wiêzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:54   #319
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Poka¿ wiadomo¶æ
stosowa³am Wax w wakacje i uros³y mi podobno bardzo w³osy. Jak mnie ludzie po wakacjach zobaczyli, to stwierdzili, ¿e w³osy nie mog± tak urosn±æ w takim czasie.
1 zdjêcie pocz±tek lipca, drugie pocz±tek wrze¶nia, trzecie teraz pocz±tek listopada.
Oleczka87, masz przepiêkne w³osy

Ogl±dam sobie te Wasze cudne w³osy i ogl±dam, i a¿ ¿al mi pupê ¶ciska, ¿e naturalne mo-hery () nie s± w stanie emanowaæ takim blaskiem jak farbowane... Dlaczego tak siê dzieje? Czy to ma zwi±zek z roz³o¿eniem pigmentu (nierównomiernym w naturalnych w³osach)? Normalnie a¿ mi zaczynaj± przychodziæ do g³owy g³upie my¶li...
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 11:08   #320
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Tak se czytam i my¶lê,¿e mo¿e ze wzglêdu na ten wysuszaj±cy i powoduj±cy siadno SLS w zagraniczym waxie, a jednocze¶nie powoduj±cy szybszy wzrost, co widaæ na za³±czonych zdjêciach Oleczki, to mo¿e dobrze by by³o wcieraæ go jedynie w skórê g³owy, a na resztê w³osów jak±s inn± maseczkê nawil¿aj±c± jak np. w³a¶nie polski wax. Wtedy w³osy by ros³y szybko, ale by siê nie wysusza³y

A co do pytania pani-jesieñ to w³asnie nierównomierne roz³o¿enie pigmentu jest g³own± przyczyn± tego, ¿e te farbowane, nawet jak s± w nie najlepszej kondycji, b³yszcz± siê bardziej.
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:14   #321
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak se czytam i my¶lê,¿e mo¿e ze wzglêdu na ten wysuszaj±cy i powoduj±cy siadno SLS w zagraniczym waxie, a jednocze¶nie powoduj±cy szybszy wzrost, co widaæ na za³±czonych zdjêciach Oleczki, to mo¿e dobrze by by³o wcieraæ go jedynie w skórê g³owy, a na resztê w³osów jak±s inn± maseczkê nawil¿aj±c± jak np. w³a¶nie polski wax. Wtedy w³osy by ros³y szybko, ale by siê nie wysusza³y
A nie boisz siê przesuszyæ skalpu?

Cytat:
A co do pytania pani-jesieñ to w³asnie nierównomierne roz³o¿enie pigmentu jest g³own± przyczyn± tego, ¿e te farbowane, nawet jak s± w nie najlepszej kondycji, b³yszcz± siê bardziej.
Czyli tak jak my¶la³am. Szkoda tylko, ¿e kolor z czasem p³owieje, no i ¿e pojawiaj± siê odrosty - to, miêdzy innymi, mnie powstrzymuje
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:14   #322
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 549
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Poka¿ wiadomo¶æ
stosowa³am Wax w wakacje i uros³y mi podobno bardzo w³osy. Jak mnie ludzie po wakacjach zobaczyli, to stwierdzili, ¿e w³osy nie mog± tak urosn±æ w takim czasie.
1 zdjêcie pocz±tek lipca, drugie pocz±tek wrze¶nia, trzecie teraz pocz±tek listopada.
Co¶ siê tak upar³a na to zamazywanie twarzy, i tak Cie w avatarze widaæ
Burza loków - marzeeeeeeeeeenie

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane wiza¿anki Czy mam jakakolwiek szansê na zapuszczanie w³osków, je¶li obecnie wypadaj±? Mama twierdzi, ¿e jedynym ratunkiem dla nich jest ¶ciêcie a tak mi ¿al, teraz s± do ³opatek, a wcze¶nie by³y za ucho, pani dermatolog przepisa³a mi Zincas forte, talbetki z cynkiem, biorê je z tydzieñ, ale wydaje mi siê, ¿e to za krótko, aby zobaczyæ efekty, nie wiem co robiæ?
Masz szansê. Przejrzyj w±tek o wypadaniu w³osów.

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Normalnie a¿ mi zaczynaj± przychodziæ do g³owy g³upie my¶li...
Czemu g³upie ? Farbujê od kilku lat farbami, nie henn±, , i mam siê dobrze Upierdliwe to jest, fakt, farbowanie co miesi±c, ale niektóre kolory s± takie piêkne, ¿e ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2008-11-09 o 11:16
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:17   #323
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 974
Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê, ¿e jeste¶cie tu w w±tku wszystkie pogr±¿one w ¿a³obie po stracie kole¿anki

Ola,
piêkny masz ten skrêt. A w³osy gêste, b³yszcz±ce. Chcê takie fale
Czy Ty podcinasz jako¶ koñcówki w³osów? je¶li tak, to co ile?
Dziêkuje, nie wiesz ile ja razy marzê o burzy loków
Podcinam tak co 4 miesi±ce mo¿e, ostatni raz podcina³am gdzie¶ w sierpniu i nastêpnym razem my¶lê, ¿e tak mo¿e po sylwestra. Ale u mnie podcinanie koñcówek to jest naprawdê koñcówek 1 cm, wiêcej ni¿ 1 cm nie podetnê. Chocia¿ wiem, ¿e na dzieñ dzisiejszy musia³abym podci±æ tak kilka cm, bo s± suche no i gdzieniegdzie bia³e kropki - ³ami± siê, ale szkoda mi, bo ja to widzê ka¿d± ró¿nice po podciêciu koñcówek i rozpaczam tydzieñ po 1 cm :P.
Gêsto¶æ mam najlepsz± po myciu od razu, ale skrêt na drugi dzieñ, za to objêto¶æ mniejsza, bo w³osy siê zbijaj± tak. No i one maj± straszn± tendencjê do oklapniêcia przy skórze g³owy, jak plastu¶ czasem wygl±dam, tak wiêc muszê mieæ u góry w miarê krótk± warstwê. I jak tu cz³owiekowi dogodziæ.

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Oleczka87, masz przepiêkne w³osy

Ogl±dam sobie te Wasze cudne w³osy i ogl±dam, i a¿ ¿al mi pupê ¶ciska, ¿e naturalne mo-hery () nie s± w stanie emanowaæ takim blaskiem jak farbowane... Dlaczego tak siê dzieje? Czy to ma zwi±zek z roz³o¿eniem pigmentu (nierównomiernym w naturalnych w³osach)? Normalnie a¿ mi zaczynaj± przychodziæ do g³owy g³upie my¶li...
dziêkuje .
Ja w³a¶nie czyta³am ostatnio (w gazecie, któr± wydaje Rossman, nawet nie wiedzia³am, ze takie co¶ istnieje), ¿e naturalne niefarbowane w³osy, maj± nierównomiernie roz³o¿ony pigment i dlatego siê tak nie b³yszcz±, chocia¿ ³atwiej o b³ysk na w³osach naturalnej szatynki/brunetki ni¿ blondynki, bo ciemne w³osy poch³aniaj± wiêcej ¶wiat³a. Przy farbowaniu pigment jest roz³o¿ony równomiernie i ³atwo uzyskaæ b³ysk. Chocia¿ wiadomo, ¿e kolor siê wyp³ukuje i znów staj± siê matowe. Ale naturalne w³osy te¿ mog± siê b³yszczeæ, wystarczy dbaæ o to, ¿eby ³uski w³osów domyka³y siê po myciu (od¿ywka, p³ukanie na koniec zimn± wod±, je¶li suszarka, to tylko od nasady do koñca i koñczyæ suszenie ch³odnym powietrzem).
U mnie blask jest spowodowany g³ównie lamp± b³yskow±, bo normalnie, to nie b³yszcz± siê jako¶ specjalnie, ale nie s± te¿ matowe. Takie po¶rodku

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Co¶ siê tak upar³a na to zamazywanie twarzy, i tak Cie w avatarze widaæ
Burza loków - marzeeeeeeeeeenie



Masz szansê. Przejrzyj w±tek o wypadaniu w³osów.


Czemu g³upie ? Farbujê od kilku lat farbami, nie henn±, , i mam siê dobrze Upierdliwe to jest, fakt, farbowanie co miesi±c, ale niektóre kolory s± takie piêkne, ¿e ...
To nie loki w³a¶nie :P. To lokoco¶ .
No widaæ mnie na avatarze, ale w temacie to o w³osy chodzi i je chcia³±m pokazaæ, a poza tym, mam ma³y avatar i nie widaæ mnie tak dobrze :P.

Moje te¿ farbowane, ale tylko szamponami do 24 myæ i tylko odrosty i nie narzekam. Co 1,5 miesi±ca je farbujê i kolor trzyma siê ³ohoho (ale pewnie dlatego, ¿e to czerñ)

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-11-09 o 11:22 Powód: Post pod postem.
oleczka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:19   #324
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi zawsze Wax pomaga³. Jak w wieku 14 lat zrobi³am trwa³± a pó¼niej w³osy by³y w takim stanie, ¿e najlepiej by³oby je obci±æ na zapa³kê to w³a¶nie Wax mi je uratowa³ .
Mo¿e faktycznie moje w³osy lubi± SLS, tylko czy to jest mo¿liwe, ¿e jakie¶ w³osy go w ogóle lubi± .
Tak, mocne s±, to fakt. Tylko lubi± siê pl±taæ pod spodem.
Dziêkuje
¦liczne
A czy z SLS'em to mo¿liwe? Raczej tak, s±dz±c po skuteczno¶ci sprawdzonej, jakby nie patrzeæ, u wielu osób na przestrzeni wielu lat - tyle przynajmniej mo¿na wywnioskowaæ z KWC co¶ zatem musi w tym byæ.

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Ogl±dam sobie te Wasze cudne w³osy i ogl±dam, i a¿ ¿al mi pupê ¶ciska, ¿e naturalne mo-hery () nie s± w stanie emanowaæ takim blaskiem jak farbowane... Dlaczego tak siê dzieje? Czy to ma zwi±zek z roz³o¿eniem pigmentu (nierównomiernym w naturalnych w³osach)? Normalnie a¿ mi zaczynaj± przychodziæ do g³owy g³upie my¶li...
Przy naturalnych te¿ mo¿na uzyskaæ taki efekt
Pamiêtam w jakim by³am szoku po kilkukrotnym u¿yciu rzepowych kosmetyków Joanny [bezsilikonowe] - nast±pi³a masakryczna ró¿nica w po³ysku [wcze¶niej u¿ywa³am seri Fructisowej].
Kolejnym patentem by³ mix powy¿szej od¿ywki i nafty nak³adany przed myciem - po umyciu mia³am megapo³ysk.
I o ile dobrze pamiêtam, Truskawkowawiosna wspomina³a o dodawaniu hydromanilu - te¿ po nim b³yszcz±
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:19   #325
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Czemu g³upie ? Farbujê od kilku lat farbami, nie henn±, , i mam siê dobrze Upierdliwe to jest, fakt, farbowanie co miesi±c, ale niektóre kolory s± takie piêkne, ¿e ...
A, bo ja siê bojê zniszczyæ w³osy I nie lubiê sp³owia³ego koloru Jak równie¿ nie pa³am sympati± do odrostów I tego, ¿e zwykle na g³owie wychodzi co innego ni¿ na opakowaniu W czasach pó¼nolicealnych/wczesnostudenckich farbowa³am w³osy i nie by³am zachwycona

Estelle, Ty masz naturalne w³osy?
__________________
Jeste¶!

Edytowane przez pani-jesieñ
Czas edycji: 2008-11-09 o 11:21
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:23   #326
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

[quote=pani-jesieñ;9645269]A nie boisz siê przesuszyæ skalpu?


hmm.... nie :P Mam w oczach efekt jaki uzyska³a Oleczka i niczego siê nie bojê a jakby jednak za bardzo siê przesusza³, to zawsze mogê sobie wymieszaæ wax zagraniczny z polskim do suchych, coby trochê zrównowa¿yæ ew. przesuszenie. Poza tym nie narzekam na przesuszenie skory g³owy, bardziej ba³abym siê uporczywego swêdzenia. Bo inaczej SLS w szamponie, parê minut i siê zmywa, a co innego trzymanie SLSu pó³ godziny na g³owie. :/
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:23   #327
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 974
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
¦liczne
A czy z SLS'em to mo¿liwe? Raczej tak, s±dz±c po skuteczno¶ci sprawdzonej, jakby nie patrzeæ, u wielu osób na przestrzeni wielu lat - tyle przynajmniej mo¿na wywnioskowaæ z KWC co¶ zatem musi w tym byæ.


Przy naturalnych te¿ mo¿na uzyskaæ taki efekt
Pamiêtam w jakim by³am szoku po kilkukrotnym u¿yciu rzepowych kosmetyków Joanny [bezsilikonowe] - nast±pi³a masakryczna ró¿nica w po³ysku [wcze¶niej u¿ywa³am seri Fructisowej].
Kolejnym patentem by³ mix powy¿szej od¿ywki i nafty nak³adany przed myciem - po umyciu mia³am megapo³ysk.
I o ile dobrze pamiêtam, Truskawkowawiosna wspomina³a o dodawaniu hydromanilu - te¿ po nim b³yszcz±
Dziêkuje
Mi siê wydawa³o, ¿e one tak reaguj± po prostu na ekstrakt z henny, a ¿e SLS jest moim w³osom obojêtny. Ale teraz to ju¿ nie wiem .
oleczka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:33   #328
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Estelle, Ty masz naturalne w³osy?
Trudno stwierdziæ [je¶li chodzi o kolor, rzecz jasna ] - ostatni raz farbowa³am je Venit± w po³owie wrze¶nia i kolor praktycznie ju¿ siê wyp³uka³, mo¿e tylko o ton lub dwa jest zmieniony. Szampon koloryzuj±cy nak³ada³am ostatnio 2 lata temu, wiêc z niego te¿ niewiele ju¿ zosta³o.
O¶mielam siê wiêc stwierdziæ, ¿e tak

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje
Mi siê wydawa³o, ¿e one tak reaguj± po prostu na ekstrakt z henny, a ¿e SLS jest moim w³osom obojêtny. Ale teraz to ju¿ nie wiem .
Pewnie chodzi o ogó³ receptury, która wywo³uje dany efekt, nie tylko o jeden sk³adnik
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:34   #329
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Trudno stwierdziæ [je¶li chodzi o kolor, rzecz jasna ] - ostatni raz farbowa³am je Venit± w po³owie wrze¶nia i kolor praktycznie ju¿ siê wyp³uka³, mo¿e tylko o ton lub dwa jest zmieniony. Szampon koloryzuj±cy nak³ada³am ostatnio 2 lata temu, wiêc z niego te¿ niewiele ju¿ zosta³o.
O¶mielam siê wiêc stwierdziæ, ¿e tak
Có¿, w takim razie pozostaje mi tylko stwierdziæ, ¿e masz piêkny kolor w³osów
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 11:42   #330
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 2 583
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Olaaa... boze, ja chce takie wlosy!! tylko w moim blondzie i bedzie git!
a ktorego konkretnie zagranicznego waxa uzywasz?
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.