Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-17, 09:24   #301
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie taki nowy, poprzedni usunęła, bo chyba nie podobały się jej komentarze pod filmem.
No właśnie coś mi świta, że ktoś wczoraj wstawił link do tego filmu. A co takiego złego było w komentarzach?
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 09:32   #302
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Wizażęłkę chyba wprowadziło nowe zmiany. Kiedyś można było zacytować post z zamkniętego wątku, a w każdym razie tak mi się wydaje. Teraz nie mogę. Dlatego po prostu napiszę tak:

Dziękuję tym dziewczynom, które zalinkowały mi zdjęcie Olimpii. Zabieram się do lektury!

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Tyle natrzepałyście tam komentarzy, że aż się zablokowało i nie chce mi wszystkich dalej ładować
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 09:33   #303
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 981
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
No właśnie coś mi świta, że ktoś wczoraj wstawił link do tego filmu. A co takiego złego było w komentarzach?
Krytyka, że nie obchodzi świąt, a dom ozdabia itp.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 09:34   #304
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie taki nowy, poprzedni usunęła, bo chyba nie podobały się jej komentarze pod filmem.
wg mnie usuneła, bo dodał się wcześniej niż powinien. to jest vlogmas 13, a pojawił sie wczoraj przed 12
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 09:36   #305
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
wg mnie usuneła, bo dodał się wcześniej niż powinien. to jest vlogmas 13, a pojawił sie wczoraj przed 12
Dokładnie tak było, nissiax dodała przez przypadek oby dwa

Wysłane z mojego ARIES_785 przy użyciu Tapatalka
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 09:37   #306
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Krytyka, że nie obchodzi świąt, a dom ozdabia itp.
A co to już sobie domu ozdobić nie można?

Dzięki za odpowiedź
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 09:41   #307
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 981
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Kokosowa Tęcza ULUBIEŃCY JESIENI
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 09:56   #308
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
A co to już sobie domu ozdobić nie można?

Dzięki za odpowiedź
no właśnie... ja osobiscie święta już chyba bardziej traktuję jako swego rodzaju tradycję, spotkanie z rodziną, zimę, choinkę, ozdoby, prezenty, jedzenie nie jest to dla mnie czas "duchowego przezywania" itp
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:00   #309
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
no właśnie... ja osobiscie święta już chyba bardziej traktuję jako swego rodzaju tradycję, spotkanie z rodziną, zimę, choinkę, ozdoby, prezenty, jedzenie nie jest to dla mnie czas "duchowego przezywania" itp
Niestety, albo stety sama nie wiem, mam tak samo.
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:06   #310
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Czytam te komentarze u pana Olimpii i bawi mnie, że ta cała Scarlet nie wie jak udowodnić cytaty z wizażu, o ile były prawdziwe. Przecież wystarczy wejść w historię i pogrzebać, nie trzeba całego wizażu przerzucać
Ogółem bawi mnie ta sytuacja. Ale tak szczerze? Obie strony mnie bawią. Może dlatego, że nie miałam okazji brać w tym udziału i dlatego jestem tak zdystansowana. W każdym razie, że też wam się chciało tam produkować
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:14   #311
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
wg mnie usuneła, bo dodał się wcześniej niż powinien. to jest vlogmas 13, a pojawił sie wczoraj przed 12
Pewnie przez przypadek dodała dwa, ale wg to mogła już ten drugi zostawić
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 10:42   #312
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

znacie?
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 10:50   #313
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Mały przegląd instagrama
https://www.instagram.com/p/_YzYhcKlIL/ Bogusia i nowa czapka
https://www.instagram.com/p/_XWkukBmkG/ syn Boogie
https://www.instagram.com/p/_Y08qapZrT/ Olimpia makijaż
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:11   #314
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Krytyka, że nie obchodzi świąt, a dom ozdabia itp.

Nie powiedziała, że nie obchodzi, tylko że nie wypowiada się na tematy wiary. Przynajmniej w tym filmie - może kiedyś się wypowiedziała.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość

A tak poza tym to uwielbiam Mostly i czuję więź z jej mózgiem.
Łooo, duma (i wzajemność).
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:13   #315
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Agacie po wczorajszej akcji puknął tysiąc subskrypcji. i w komentarzach na fejsie łatwo dojść, kimże była tajemnicza karolajna z wczorajszej kłótni.
ni nic, ale jakoś gorzko w gębie po całym zajściu.

Ela Jagucka Agata,proszę Cię, nie przejmuj się opiniami osób które siedzą i patrzą, że ktoś nie założył obrączki, a ktoś je zdrowo, a ma vegete w szafce. Siedzą i za przeproszeniem â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠ â˜â˜☠â˜â˜☠ą Emotikon wink nie wiedziałam, że istnieje takie forum, ale jak się im ktoś nie podoba to na cholerę go oglądają - to mnie zawsze intryguje. Obrabiają tam jakąś youtuberkę, nie znam, ale piszą, że na szczęście się wkurzyła i ma nie nagrywać, â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠a, ale po co ją subskrybują jak nie lubią? Brak słów. Już Ci kiedyś na youtubie w komentach napisałam, że najwidoczniej robisz się coraz bardziej znana to i hejty przychodzą Emotikon smile bądź sobą Emotikon smile]


Karolina Klim Jak już mówiłam będziesz teraz fejmem i hajs z jutuba liczyć będziesz Emotikon grin
Lubię to! ¡ Odpowiedz ¡ 1 ¡ 16 godz.

*cytuję z nazwiskami i imionami, bo mam do tego prawo- fanpejdż jest publiczny, wypowiedzi są ogólnodostępne
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.

Edytowane przez olenkasz
Czas edycji: 2015-12-17 o 11:16
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:17   #316
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość
Ja przebrnęłam przez wywód Basi jakimś cudem. I jestem mile zaskoczona właśnie że jej marzeniem było spotkać jakąś realną postać, bo jakoś spodziewałam się takiej bomby typu "kupiłam torebusię Chanel...!!" itp no to ok, lepiej że torebusia okazała się być blogerką ale swoją drogą opisuje ją jako nieziemskie bóstwo, jakby na Baskę zstąpiły anioły z nieba z samym świętym Piotrem brzmi to wszystko dość pociesznie, ale tak pozytywnie, polecam poczytać jak komuś się nudzi
Jak dla mnie to jednak ZBYT durnowate Mimo że sama cieszę się jak dzieciak

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
a ja wam powiem, ze weszłam, nadrobiłam i jestem pod wrażeniem Agaty.
Nawet nie chodzi o to, ze filmy fajne robi (bo robi), ale o to, ze owszem - najpierw pojechała na wizaz (podejrzewam, kto mógł "donieść" :P), ale potem przyznała sie do błędu i przeprosiła. Nie kazdą youtuberke byłoby na to stac, co widac np. po olimpii i wydarzeniach z jej fejsa. Szacun.
Jak dla mnie też zakończenie sprawy okej



Znacie? Obserwuję blondynkę (Erill, prowadzi bloga szafiarskiego) i brunetkę (So Kayka, tancerka) od daaaawna. Niby fajne dziewychy, filmy tehcnicznie git, ale jakoś tak... Chyba to brak pomysłu sprawia, że nie zdobywają rzeszy widzów
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:28   #317
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Agacie po wczorajszej akcji puknął tysiąc subskrypcji. i w komentarzach na fejsie łatwo dojść, kimże była tajemnicza karolajna z wczorajszej kłótni.
ni nic, ale jakoś gorzko w gębie po całym zajściu.

Ela Jagucka Agata,proszę Cię, nie przejmuj się opiniami osób które siedzą i patrzą, że ktoś nie założył obrączki, a ktoś je zdrowo, a ma vegete w szafce. Siedzą i za przeproszeniem â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜ â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â ˜☠ą Emotikon wink nie wiedziałam, że istnieje takie forum, ale jak się im ktoś nie podoba to na cholerę go oglądają - to mnie zawsze intryguje. Obrabiają tam jakąś youtuberkę, nie znam, ale piszą, że na szczęście się wkurzyła i ma nie nagrywać, â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜ â˜☠a, ale po co ją subskrybują jak nie lubią? Brak słów. Już Ci kiedyś na youtubie w komentach napisałam, że najwidoczniej robisz się coraz bardziej znana to i hejty przychodzą Emotikon smile bądź sobą Emotikon smile]


Karolina Klim Jak już mówiłam będziesz teraz fejmem i hajs z jutuba liczyć będziesz Emotikon grin
Lubię to! ¡ Odpowiedz ¡ 1 ¡ 16 godz.

*cytuję z nazwiskami i imionami, bo mam do tego prawo- fanpejdż jest publiczny, wypowiedzi są ogólnodostępne
Przeglądałam to dziś właśnie i też mi się to rzuciło w oczy. Mnie nadal zastanawia fakt przeprosin (tak, tak znów zaczynam). Fajnie, że przeprosiła, ale czy nie jest dziwne dla was, że jedna użytkowniczka komentuje na forum, że z chęcią by ją za nas wszystkie przeprosiła, a zaraz po tym wstawia treść wiadomości (nawet nie screen), że Agata odezwała się do niej (sama? skąd wiedziała kimże ona jest, gdy na fb, przynajmniej w komentarzach, nie udzielała się - taka czwana bestia ze mnie, że sprawdziłam) i przeprosiła.

Edytowane przez xsun
Czas edycji: 2015-12-17 o 11:29
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:35   #318
kokillka
Raczkowanie
 
Avatar kokillka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 402
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość


Serio ?? Z tego co widzę to ty wkleiłaś jakieś dziwne przepraszam [nawet nie screen] mimo chodem a na jej fejsie ja nie widzę żadnego przepraszam. Poza tym co to znaczy, przeprosiła mnie to wszystkie skończcie?! Czyli, że co? Że jak ja to czytam rano a nie wieczorem jak się działo to już nie mam prawa głosu? Mimo, że uraziło mnie nazwanie "pustą lalą" za pozytywny odzew? Takim tokiem myślenia jeśli ktoś tu objedzie kogoś z YT a potem napisze przepraszam to automatycznie wizaż będzie tęczowy, cud, miód i orzeszki?
Wpienia mnie bardzo jak ktoś myli wizaż z kafeterią. Tam to owszem jest motłoch najgorszego sortu w 80% przypadków, brak kultury i czysty hejt zamiast konstruktywnej krytyki/ wyrażania opinii. Nie znoszę po prostu takich akcji, nie znam się a wypowiem się... Serio z swojskiej dziewczyny dla mnie jest już na straconej pozycji mimo, że łyknęłam wczoraj z 20 filmików i uśmiałam się jak nigdy [w POZYTYWNYM znaczeniu!!! dla tych co nie rozumieją...] ale takie akcje pozostawiają niesmak. Jeszcze pseudo obrończynie narodu na wizażu, argumenty z tyłka i zerowy poziom czytania z zrozumieniem. Jeśli się jest kontrowersyjną personą na YT to trzeba się liczyć z różnymi opiniami. Takie wpadki zostają zapamiętane na długo. Cieszę się, że zweryfikowała informacje odnośnie wizażu. W internecie nic nie ginie, niestety.
Z mojej strony unsub przynajmniej do czasu aż cała akcje przykryje kurz.
Hm, a co ma jeszcze zrobić? Wysłać paczkę każdej z osobna na przeprosiny? Nie przesadzajmy.
Jak ktoś przeprosiny - źle
Jak ktoś nie przeprosi tylko stoi twardo przy swoim - źle
Ech. Mogłabym tu przytoczyć kilka osób z youtuba, które nie potrafią przyznać się do błędu (ale nie będę tego robić, bo po co) . Agata się przyznała, przeprosiła. Wiele dziewczyn mogłoby z niej wziąć przykład. Każdy jest tylko człowiekiem i popełnia błędy.
Jak dla mnie ma dużego plusa. Mogła to olać i udawać, że nic się nie stał, a jednak tego nie zrobiła.
kokillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:40   #319
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez kokillka Pokaż wiadomość
Hm, a co ma jeszcze zrobić? Wysłać paczkę każdej z osobna na przeprosiny? Nie przesadzajmy.
Jak ktoś przeprosiny - źle
Jak ktoś nie przeprosi tylko stoi twardo przy swoim - źle
Ech. Mogłabym tu przytoczyć kilka osób z youtuba, które nie potrafią przyznać się do błędu (ale nie będę tego robić, bo po co) . Agata się przyznała, przeprosiła. Wiele dziewczyn mogłoby z niej wziąć przykład. Każdy jest tylko człowiekiem i popełnia błędy.
Jak dla mnie ma dużego plusa. Mogła to olać i udawać, że nic się nie stał, a jednak tego nie zrobiła.
Nie przesadzaj. Chodzilo mi ze niby to napisala na prv jednej wizazance a mogla po prostu przeprosic na swoim fb w tej wypowiedzi prostujacej. Ma plusa ze tak chociaz zrobila. No sory ale ja w ta historyjke kolezanki wizazanki nie wierze.
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 11:42   #320
kokillka
Raczkowanie
 
Avatar kokillka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 402
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Jakaś dziewczyna czasem nie napisała do niej prywatnej wiadomości, aby się dowiedzieć o co Agacie tak naprawdę chodzi, a ta jej odpisała?
Czy mi się już coś merda w tej głowie?
kokillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:51   #321
Ejakedyta
Przyczajenie
 
Avatar Ejakedyta
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 7
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj. Chodzilo mi ze niby to napisala na prv jednej wizazance a mogla po prostu przeprosic na swoim fb w tej wypowiedzi prostujacej. Ma plusa ze tak chociaz zrobila. No sory ale ja w ta historyjke kolezanki wizazanki nie wierze.
ale mnie ominęło... a to przeklejone z fb
Daily life by M

Ważna informacja: dotarły do mnie nie przychylne informacje dot forum, zweryfikowałam je i wydaje mi się że mój wpis - moja ocena były niewłaściwe .
Ejakedyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:53   #322
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Ejakedyta Pokaż wiadomość
ale mnie ominęło... a to przeklejone z fb
Daily life by M

Ważna informacja: dotarły do mnie nie przychylne informacje dot forum, zweryfikowałam je i wydaje mi się że mój wpis - moja ocena były niewłaściwe .
To widzialam. Sugerujesz ze to przeprosiny?
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:54   #323
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Przeglądałam to dziś właśnie i też mi się to rzuciło w oczy. Mnie nadal zastanawia fakt przeprosin (tak, tak znów zaczynam). Fajnie, że przeprosiła, ale czy nie jest dziwne dla was, że jedna użytkowniczka komentuje na forum, że z chęcią by ją za nas wszystkie przeprosiła, a zaraz po tym wstawia treść wiadomości (nawet nie screen), że Agata odezwała się do niej (sama? skąd wiedziała kimże ona jest, gdy na fb, przynajmniej w komentarzach, nie udzielała się - taka czwana bestia ze mnie, że sprawdziłam) i przeprosiła.
Cała historia, bohaterzy, a zwłaszcza końcowe: "no cicho już bądźcie, już nie rozmawiajcie, były przeprosiny " - tu się nic kupy nie trzyma. Ale nie fascynuje mnie ta sprawa aż tak bardzo - wcale nawet - żeby wyjmować z jej powodu kuferek CSI Wizaż.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:54   #324
Ejakedyta
Przyczajenie
 
Avatar Ejakedyta
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 7
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
To widzialam. Sugerujesz ze to przeprosiny?
no nie wiem, dla mnie to przyznanie się do błędu
Ejakedyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:56   #325
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez kokillka Pokaż wiadomość
Jakaś dziewczyna czasem nie napisała do niej prywatnej wiadomości, aby się dowiedzieć o co Agacie tak naprawdę chodzi, a ta jej odpisała?
Czy mi się już coś merda w tej głowie?
Tak bylo, nie merda Ci sie. Wiesz co powiem szczerze jakby to napisala stala wyzeraczka (sorry za okreslenie ;P) to bym nie poddala tego dyskusji ale pisze to dosc nowa dziewczyna nie wkleja screena tylko na slowo mam uwierzyc? No nie jestem taka latwowierna. Wizaz wizazem ale wszystko weryfikujemy tutaj zanim sie potwierdzi a to ma przejsc? Nie dla mnie. Rozumiem was ale po prostu jestem takim czlowiekiem co nie uwierzy w niektore bajki dopoki nie dostanie dowodow pod nos. Jiz nie bede wysnuwac swoich teorii winy kary zalu i kolderki wstydu ale nie wierze w to. Agacie pewnie przeszlo jak poczytala ze ma/miala u nas plusy ale dla mnie plama ze smoly po calosci. Latwo sie nie spierze.

Edytowane przez nerwussss
Czas edycji: 2015-12-17 o 11:58
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:56   #326
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Omawiana Agata ma niesamowite szczęście, teraz będzie mielone przez następne 10 stron, czy dobrze,że przeprosiła i czy słusznie, czy dobra forma, a kto napisał, a co.
Tak wiem, plotkowe, mogę nie czytać.

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość

Łooo, duma (i wzajemność).
:-*
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 12:00   #327
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Ejakedyta Pokaż wiadomość
no nie wiem, dla mnie to przyznanie się do błędu
Juz nie bede sie klocic o semantyke ale wydaje mi sie - to slabe przyznanie do winy
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 12:01   #328
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Emily Fox i porównanie pomadek - swoją drogą, wymagacie od pomadki całodziennej trwałości? Ja nie, wystarczy, że będzie się trzymać parę godzin, bardziej zależy mi na tym, żeby równomiernie schodziła z ust i nie rozmazywała się poza ich linię.

201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 12:14   #329
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Ejakedyta Pokaż wiadomość
no nie wiem, dla mnie to przyznanie się do błędu

przyznanie się do błędu =/= przeprosiny
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 12:16   #330
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Karolina ze stylizacji ostatnio ślicznie wygląda. Coraz ładniejsze makijaże jej wychodzą, i bardzo ładne ma te włosy jak są takie rozjaśnione przy głowie. Moim zdaniem zimą powinna sobie ten odrost przyfarbować lekko, rozumiem, że nie chce farbować włosów, ale jednak jak mają jednolity kolor to dużo lepiej wygląda.
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-07 18:14:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.