Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-24, 16:53   #3271
dikanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 103
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wróciłam i... Babka ma konsultacje od 11:30 do 12:15, ale kiedyś jak przyszłam na 11:30 to ta mi odrzekła, że konsultacje ma od 11:10 do 11:30 i ona specjalnie na mnie czekała, więc mam pecha i sobie idzie. Aby takiej sytuacji nie powtórzyć byłam tam dzisiaj o 11:00. Było zebranie z panią dyrektor, co rozumiem, to się zdarza. Zebranie trwało do prawie 11:50. Wchodzę do niej o 11:50 i pytam czy mogę, a ona mówi nie teraz, no okay wyszłam i czekam. Wyszła za 5 minut i podeszła do niej dziewczyna z prośbą o tylko wpis do indeksu, a ta do niej, że jej konsultacje się już skończyły. Jak się skończyły jak dopiero była 11:55, a ona ma do 12:15 z czego ponad połowę zabrało zebranie?! Zeszła na dól i wróciła po 2-3 minutach. Podchodzę i grzecznie się pytam czy mogę przyjść w piątek. Teraz wpisują tylko oceny, a resztę godzin siedzą w pokoju wykładowców, więc czasu jest od groma, a ta do mnie, że nie, bo ja miałam 3 miesiące aby to zdać i, że ona teraz nie ma czasu. Ale ku*wa mam czas do 27.01, więc przyszłam w terminie, po drugie przyszłam na jej konsultacje, które ona powinna mi poświęcić, a na dodatek wcześniej je zakończyła niż powinna. To jest jakaś kpina.
Jeżeli masz kogoś, kto mógłby poświadczyć, że tak było faktycznie, to myślę że powinnaś udać się do dziekana. Teraz zdajesz rozumiem w terminie poprawkowym, tzn warunek, awans? Ostatecznością jest jeszcze egzamin komisyjny. Przynajmniej na mojej uczelni tak jest, nie wiem do jakiej szkoły chodzisz, ale tak jest chyba generalnie we wszystkich szkołach wyższych... Walcz o swoje i pokaż że Ci zależy, to w końcu Ci odpuści, pozwoli zaliczać. Czasem trzeba po prostu wychodzić swoje i się popłaszczyć :/ Też byłam kiedyś w podobnej sytuacji, ale nie zawalczyłam, musiałam więc powtarzać semestr, potem zrobiłam sobie rok przerwy i tym sposobem zamiast skończyć studia 2 lata temu, dopiero je kończę, jestem na ostatnim roku. Trzymam kciuki, powodzenia!

Edytowane przez dikanda
Czas edycji: 2012-01-24 o 16:55
dikanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:16   #3272
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Korah rzucisz swoim mądrym okiem na skład koncentratu AMB, jes tutaj

http://www.kosmetyki-natury.eu/pl/p/...lind-50-ml/816

tzn w kwesii czy moze zapchać bo cos mi wyskakuje i nie wiem czy po AMB czy po logonie

dziekuje:cmok :

Już tyle razy rzucałam okiem na niego, że wiecej nie muszę, jest świetny Wszystko o takiej konsystencji może zapchać, jeśli stosowane w nadmiarze. Nałożony 1-2 razy w tygodniu nie zapcha.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:26   #3273
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Już tyle razy rzucałam okiem na niego, że wiecej nie muszę, jest świetny Wszystko o takiej konsystencji może zapchać, jeśli stosowane w nadmiarze. Nałożony 1-2 razy w tygodniu nie zapcha.
Korah ślicznie dziękuje, ajajaj ten koncentrat tak do mnie wieczorem przemawia ze nie moge sie mu oprzeć, ale skoro tak mówisz to bede go stotowała rzadziej
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 18:16   #3274
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziękuję dziewczyny za takie wsparcie. Oczywiście, że się nie poddam. Jak przegrać to w wielkim stylu. Aczkolwiek dzisiaj jeszcze nie zaliczyłam jednego przedmiotu + zgubiłam kartkę z wierszem na jutro, który mam umieć na pamięć. Wróciłam dopiero punkt 17:00 do domu, więc dzień oczywiście "na plus".

Co do kosmetyków. To użyłam przedwczoraj po raz trzeci peelingu z Flos-Leku i nareszcie coś między nami zaczyna iskrzyć. Nie wiem czy to nie zasługa tego, że im więcej leży tym więcej jakiegoś płynu się wytwarza i on fajnie potem sól po ciele mi rozprowadza.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-01-24 o 18:18
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 18:55   #3275
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

a ja się wyżalę, ze specjalnie dziś jechałam na drugi koniec miasta do mojej ulubionej apteki, by przetestować kolorówkę jeszcze raz dr hauschka.
apteka miała całą szafkę dr hauschka.
właśnie miała. dziś patrzę a ona zlikwidowana, zero dr hauschka w tej aptece
teraz muszę się naszukać, by znaleźć nową aptekę z dr hauschka

wachlarzyku, nie daj się na uczelni, trzymam kciuki
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 20:15   #3276
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To było moje pierwsze mydełko naturalne, też to cynamonowo-pomarańczowe. Mnie w ogóle tak nie pachniało, ale wspominam bardzo dobrze. Miałam potem jeszcze różane z tych kwadratowych tej marki i było jeszcze lepsze, pachniało różami.

W sumie to masz rację,że nie pachnie jak pomarańcze z cynamonem ale jakoś przyjemnie cytrusowo,więc jest ok.
Mała odskocznia od zapachu Aleppo
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 21:06   #3277
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a ja się wyżalę, ze specjalnie dziś jechałam na drugi koniec miasta do mojej ulubionej apteki, by przetestować kolorówkę jeszcze raz dr hauschka.
apteka miała całą szafkę dr hauschka.
właśnie miała. dziś patrzę a ona zlikwidowana, zero dr hauschka w tej aptece
teraz muszę się naszukać, by znaleźć nową aptekę z dr hauschka

wachlarzyku, nie daj się na uczelni, trzymam kciuki
http://www.drhauschka.info.pl/kontakt/punkty-sprzedazy
a tam od razu naszukać
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 21:07   #3278
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
albo by Ci to cos zwisające ucięli
Podkład dobrze sie trzyma? A jak świecenie?
albo... dobrze, ze sie obeszlo bez przemocy...
podklad trzyma sie swietnie! i owszem, swiece sie troche po poludniu, ale tak ladnie... po dawnych podkladach (a uzywalam tez wysokopolkowych, rowniez do cer tlustych) maska mi splywala razem z tluszczem po paru godzinach. no moze z wyjatkiem clinique super fit. chyba efekt duszenia skory. z living nature tego nie ma, caly dzien w klimatyzowanym, jak dla mnie za cieplym biurze wytrzymuje
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Nie z tym samym, tamten był super, ale sam miał nie do końca poukładane życie i nie wiązałam z nim żadnych nadziei. Może dlatego było tak fajnie, ale jutro mhhh...
wspaniale! normalnie ciesze sie, jak bym sama na ta randke szla wspanialej zabawy zycze

Wachlarzyku, sprobuj cos zdzialac... dogadac sie z uczelnia, moze tez z inna...? bo ta to jakas porabana... zal by bylo tych trzech lat... chociaz nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. moze jeszcze sytuacja sie obroci. ja w kazdym razie na to licze ale musisz sprobowac dzialac!
ja w ogole nie rozumiem tego systemu w polsce. studiowalam w niemczech i owszem, nie bylo latwo, ale w pozytywnym sensie. wszyscy wspierali studentow, rowniez studenci miedzy soba... kazdy sobie sam plan uklada. nie ma czegos takiego jak niezaliczony rok po prostu robi sie rozne wyklady, iles punktow trzeba miec zanim przystapi sie do pisania pracy. i gotowe... boszzz jaka ja szczesliwa, ze nie musialam sie z zadnymi debilami na stanowiskach w polsce uzerac!


cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 21:14   #3279
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Z ciekawości sobie looknęłam i nawet nie wiem, co to za ulica ta, którą we Wrocławiu podali.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Wachlarzyku, sprobuj cos zdzialac... dogadac sie z uczelnia, moze tez z inna...? bo ta to jakas porabana... zal by bylo tych trzech lat... chociaz nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. moze jeszcze sytuacja sie obroci. ja w kazdym razie na to licze ale musisz sprobowac dzialac!
ja w ogole nie rozumiem tego systemu w polsce. studiowalam w niemczech i owszem, nie bylo latwo, ale w pozytywnym sensie. wszyscy wspierali studentow, rowniez studenci miedzy soba... kazdy sobie sam plan uklada. nie ma czegos takiego jak niezaliczony rok po prostu robi sie rozne wyklady, iles punktow trzeba miec zanim przystapi sie do pisania pracy. i gotowe... boszzz jaka ja szczesliwa, ze nie musialam sie z zadnymi debilami na stanowiskach w polsce uzerac!
Nie poddam się, obiecuję.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 21:35   #3280
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nie poddam się, obiecuję.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 21:41   #3281
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

ja w ogole nie rozumiem tego systemu w polsce. studiowalam w niemczech i owszem, nie bylo latwo, ale w pozytywnym sensie. wszyscy wspierali studentow, rowniez studenci miedzy soba... kazdy sobie sam plan uklada. nie ma czegos takiego jak niezaliczony rok po prostu robi sie rozne wyklady, iles punktow trzeba miec zanim przystapi sie do pisania pracy. i gotowe... boszzz jaka ja szczesliwa, ze nie musialam sie z zadnymi debilami na stanowiskach w polsce uzerac!


ja też nie rozumiem . Ja dopiero na podyplomówce prowadzonej przez wykładowców z USA poczułam, że ktoś chce mnie czegoś nauczyć, okazało się że można trudne rzeczy wyjaśnić prostymi słowami - zamiast zarzucać studentów fachowym słownictwem od pierwszych zajeć i co najważniejsze wykładowca oczekiwał od studentów pytań i dyskusji, bo to oznaczało że ich zainteresował tematem, a nie że student próbuje zakwestionować jego wiedzę i jak w ogóle śmie sie odzywać,niech sobie doczyta w domu jak jest taki ciekawy.
Najgorsze to było liceum - totalne uśmiercenie wolnej myśli.

Ktoś tutaj pisał o takiej teorii że na noc powinno się tylko przecierać twarz tonikiem i nie stosować kremu.
Stosuję tę zasadę od kilku dni i chyba dla mnie to jest dobre rozwiązanie.
Podczas stosowania kremu 2 razy dziennie,większość z nich mnie zaczynała zapychać lub miałam takie wrażenie że znaczniej gorzej działają a rano budziłam się z mocno przetłuszczoną strefą T.
Teraz po przebudzeniu moja skóra nie jest taka tłusta a nałożenie kremu rano dobrze jej robi zobaczymy jak będzie na dłuższą metę
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 21:42   #3282
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

gdzie kupujecie kosmetyki Alverde?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 21:59   #3283
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
gdzie kupujecie kosmetyki Alverde?
Czasami się zastanawiam ile razy to pytanie jeszcze padnie w tym wątku
Alverde jest marką własną drogerii DM, których nie ma w Polsce. Kupujemy więc za granicą bądź na allegro.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 22:08   #3284
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 717
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ja chcę mieć Henia i Helenkę ...zabieram się nideługo za robienie jednego z nich:P

odnośnie mocnonawilżających toników - skusiłam się na -75% w phenome....wzięłam kilka drobiazgów... a ten "tonik" przygarnęłam tak od niechcenia...nie był mi potrzebny, ale że miał dobrą cenę...same wiecie...
efekt- niesamowity pozytyw...nigdy nie miałam tak nawilżającego toniku/mgiełki!!! nigdy też nie sądziłam, że takie wodniste coś może tak dobrze ratować suchą buzię...nazwałabym to raczej jakimś serum (przynajmniej na mnie tak działa)...ma w składzie dużo wspólnego z różą, więc jak ktoś uczulony/wrażliwy na zapach to odpada...a jeśli nie, to zdecydowanie warto spróbować...pozostawia taki przyjemny film na twarzy i myślę, że niektórym może zastąpić krem
http://phenome.pl/pl/main/produkty/1...lzanie/?pid=41

ps. musze w końcu pożyczyć jakiś aparat i obfocić to co posiadam
Wow,często mają takie zniżki w Phenome? ;o Informują gdzieś o tym? Przy takiej zniżce to nawet ja mogłabym się połasić na taki tonik, chyba mam nawet Phenome stacjonarnie w Złotych :3 <3
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 06:37   #3285
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Czasami się zastanawiam ile razy to pytanie jeszcze padnie w tym wątku
Alverde jest marką własną drogerii DM, których nie ma w Polsce. Kupujemy więc za granicą bądź na allegro.
dzięki za odp
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 07:16   #3286
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
ja też nie rozumiem . Ja dopiero na podyplomówce prowadzonej przez wykładowców z USA poczułam, że ktoś chce mnie czegoś nauczyć, okazało się że można trudne rzeczy wyjaśnić prostymi słowami - zamiast zarzucać studentów fachowym słownictwem od pierwszych zajeć i co najważniejsze wykładowca oczekiwał od studentów pytań i dyskusji, bo to oznaczało że ich zainteresował tematem, a nie że student próbuje zakwestionować jego wiedzę i jak w ogóle śmie sie odzywać,niech sobie doczyta w domu jak jest taki ciekawy.
Najgorsze to było liceum - totalne uśmiercenie wolnej myśli.

Ktoś tutaj pisał o takiej teorii że na noc powinno się tylko przecierać twarz tonikiem i nie stosować kremu.
Stosuję tę zasadę od kilku dni i chyba dla mnie to jest dobre rozwiązanie.
Podczas stosowania kremu 2 razy dziennie,większość z nich mnie zaczynała zapychać lub miałam takie wrażenie że znaczniej gorzej działają a rano budziłam się z mocno przetłuszczoną strefą T.
Teraz po przebudzeniu moja skóra nie jest taka tłusta a nałożenie kremu rano dobrze jej robi zobaczymy jak będzie na dłuższą metę
ja cale szczescie bylam w liceum dosc nienormalnym... jak by to okreslic... alternatywnym ogolnie widze, ze twoje liceum nie zdolalo usmiercic w tobie wolnej mysli, wiec jest dobrze!
co do tej zasady, to jest taka wedlug pielegnacji dr hauschki - dla skory tlustej jak nie czuje odwodnienia, sciagniecia, to wieczorem na paszcze idzie tylko repair spray alva - nic na to. rano zero sebum, az zal mi twarz przemywac - chcialoby sie tak wyjsc z domu normalnie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 07:18   #3287
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
gayenka,
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 07:56   #3288
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Beeets, teraz w ogóle jest mega zamieszanie z tymi aptekami, u nas się polikwidowały te najtańsze apteki przez te nowe przepisy dotyczące równych cen leków, poza tym apteki chcą strajkować przez te nowe zasady wypisywania recept refundowanych.


Nałożyłam Hollistic wczoraj wieczorem. Wchłaniał się, wchłaniał, aż w końcu się wchłonął. Cudo, uwielbiam taką lekką, acz treściwą konsystencję. Naprawdę zwęził pory, lekko też napina skórę, super nawilżył. A teraz mam taką gładziutką buźkę. Kupię, ale jak zużyję to co otrzymałam od Mhmm. Kochana to miałą być próbka, a mam wrażenie, że mi odpaliłaś co najmniej 1/4 zawartości. No i jak ja to teraz odrobię

Mhmm, a miałaś coś z AO?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 08:27   #3289
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

Ktoś tutaj pisał o takiej teorii że na noc powinno się tylko przecierać twarz tonikiem i nie stosować kremu.
Stosuję tę zasadę od kilku dni i chyba dla mnie to jest dobre rozwiązanie.
Podczas stosowania kremu 2 razy dziennie,większość z nich mnie zaczynała zapychać lub miałam takie wrażenie że znaczniej gorzej działają a rano budziłam się z mocno przetłuszczoną strefą T.
Teraz po przebudzeniu moja skóra nie jest taka tłusta a nałożenie kremu rano dobrze jej robi zobaczymy jak będzie na dłuższą metę
Wg. dr.Hauschka na noc nie powinno się stosować nic tłustego. Czyli po demakijażu i oczyszczeniu buzi nakładamy tylko tonik lub kurację. I nic więcej. I to działa! Pierwsze tygodnie skóra trochę wariowała, ale zaczęła się przyzwyczajać. Teraz nie potrafię zasnąć jak mam coś na buzi Męczyłam się okropnie z Triacnealem. A propos dziwne zjawisko zauważyłam. Po odstawieniu Tri skóra jest śliczna (o ile mogę powiedzieć śliczna o mojej skórze). Na pewno lepsza niż w trakcie stosowania. Dziwne

Co do nauczycieli... zazdroszczę akademickim swoich praw. Ja uczę w gimnazjum/liceum/technikum i nie wolno nam podnieść głosu ( to za bardzo stresuje młodzież) Mamy się często uśmiechać. Nie zadawać domowego na weekend itd. Cóż... a oni mają nas w szanownej * Najgorsi są chyba rodzice. Co drugi twierdzi, że się uwzięliśmy na ich biedactwo. Ale to nic, że ich maleństwo nic nie robi, pali fajki w toalecie, rozwala szkołę czy stadiony, grozi innym uczniom i nauczycielom. To przecież takie kochane dziecko

edit. Zapomniałam. Nie wszystkie punkty sprzedaży dr.Hauschka z linku, który podała Gayenka rzeczywiście mają na stanie kosmetyki.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-01-25 o 08:33
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 08:32   #3290
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
zazdroszczę..ja zaczynam sprzątać z pozytywnym nastawieniem i z minuty na minutę denerwuje się coraz bardziej. Aż zwykle rzucam wszystkim w cholerę i muszę zrobić przerwę nie mam pojęcia do mnie tak wyprowadza z równowagi.
Już nie wspomnę o myciu garów. Nigdy nie udało mi się umyć wszystkich, zawsze coś mi zostaje i już nie mogę na patrzeć


Anulka dziękuję ślicznie za ogromną próbkę Lauressa i niespodziankę, zgadnijcie co.......próbkę szamponu ! (Chcesz nas wciągnąć w swoje uzależnienie ? )
A jaka to była formuła?
Lauress jest bardzo przyjemny, dobrze kryje i nie robi maski, ale chyba ja się szybciej po nim świecę niż po Lumiere.

Od kilku dni testuję mydełko Savon du Midi cynamon z pomarańcza i jest super. Świetnie pachnie, ma kremową pianę i dobrze oczyszcza skórę, nie wysuszając jej. ( mam jeszcze próbki róży i drzewa sandałowego )
mam dokładnie to samo - dlatego u nas w domu, celem podtrzymania miłej i rodzinnej atmosfery, mąż sprząta a zmywa zmywarka
W pracy jak musze umyć kubki i jakis talerzyk to najpierw musza odleżec parę dni na paprapecie - nastawiam się psychicznie!

Szampon to dokładnie ten


Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Widziałyście w Rossmanie nowy szampon Altera figa i nie pamiętam co? Pachnie mhm... ale z racji tego że poszłam właśnie po szampon to wyszłam z peelingiem i olejkiem do mycia.
i wszystko jasne
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie mam siostry ale biorąc męża dostałam gratis 2 szwagierki
Magi mogło być gorzej - ja z mężem dostałam w gratisie psa........
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Czasami się zastanawiam ile razy to pytanie jeszcze padnie w tym wątku
Alverde jest marką własną drogerii DM, których nie ma w Polsce. Kupujemy więc za granicą bądź na allegro.
Ja też mam kilka ulubionych, nieśmiertelnych pytań
np. czy oleje można stosowac na twarz, albo czy olej z róży pomaga na rozstępy..... i parę innych
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 08:37   #3291
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Jeżeli masz kogoś, kto mógłby poświadczyć, że tak było faktycznie, to myślę że powinnaś udać się do dziekana. Teraz zdajesz rozumiem w terminie poprawkowym, tzn warunek, awans? Ostatecznością jest jeszcze egzamin komisyjny. Przynajmniej na mojej uczelni tak jest, nie wiem do jakiej szkoły chodzisz, ale tak jest chyba generalnie we wszystkich szkołach wyższych... Walcz o swoje i pokaż że Ci zależy, to w końcu Ci odpuści, pozwoli zaliczać. Czasem trzeba po prostu wychodzić swoje i się popłaszczyć :/ Też byłam kiedyś w podobnej sytuacji, ale nie zawalczyłam, musiałam więc powtarzać semestr, potem zrobiłam sobie rok przerwy i tym sposobem zamiast skończyć studia 2 lata temu, dopiero je kończę, jestem na ostatnim roku. Trzymam kciuki, powodzenia!
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za takie wsparcie. Oczywiście, że się nie poddam. Jak przegrać to w wielkim stylu. Aczkolwiek dzisiaj jeszcze nie zaliczyłam jednego przedmiotu + zgubiłam kartkę z wierszem na jutro, który mam umieć na pamięć. Wróciłam dopiero punkt 17:00 do domu, więc dzień oczywiście "na plus".

Co do kosmetyków. To użyłam przedwczoraj po raz trzeci peelingu z Flos-Leku i nareszcie coś między nami zaczyna iskrzyć. Nie wiem czy to nie zasługa tego, że im więcej leży tym więcej jakiegoś płynu się wytwarza i on fajnie potem sól po ciele mi rozprowadza.

Wachlarzyku, jak napisała dikanda, masz prawo do egzaminu komisyjnego (poczytaj regulamin studiów - na zdecydowanej większości uczelni jest taka możliwość). Na większości uczelni istnieje również instytucja dziekana do spraw studenckich i to z nim warto porozmawiać o tym, jakie masz możliwości zawalczenia o swoje studia i zgłoszenia problemów z konsultacjami (ale jak napisała dikanda, musi to potwierdzić ktoś jeszcze).
Jeżeli zdecydujesz się walczyć i na komisa to pamiętaj, że niezależnie od tego jak słaby był wykładowca, Ty musisz umieć! Miałam "przyjemność" zdawać poprawkowy egzamin przy częściowej komisji (jeszcze nie komis, ale już nie przed jedną osobą) - wykładowca oblał mnie, bo się z nim spierałam, a w ogóle to mnie nie lubił I już w pierwszym terminie, kiedy powiedziałam, ze pyta mnie o rzeczy, o których nie mówił na wykładzie i ćwiczeniach usłyszałam: "Studia to nie podstawówka - tutaj trzeba się uczyć samemu, a nie oczekiwać, że wszystko Wam podamy na złotej tacy".
No i miała rację - po to są podawane zagadnienia egzaminacyjne, żeby niestety przysiąść nad nimi i jeśli coś nie zostało powiedziane albo jest nie jasne, to poszukać, doczytać, douczyć się. Są wykładowcy, którzy przygotowują egzaminy z omówionego materiału, ale są i inni... wiec jeśli na komisa się zdecydujesz, to musisz być przygotowana z całego zakresu, szczególnie, ze jak napisałaś, Pan niewiele Wam powiedział.
No i Kochana pełna mobilizacja, czego nie zaliczyłaś nadganiaj, staraj się zaliczać wszystko (niech widzą jak Ci zależy) a wiersz zawsze w Sieci da się znaleźć
Będzie dobrze, Wachlarzyku, mocno trzymam za Ciebie kciuki


Co do Alterry - używam teraz tego z bambusem i nie zauważyłam wpadania Plącze trochę kłaki, ale ilość na szczotce po wyczesaniu futra w normie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 08:45   #3292
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wg. dr.Hauschka na noc nie powinno się stosować nic tłustego. Czyli po demakijażu i oczyszczeniu buzi nakładamy tylko tonik lub kurację. I nic więcej. I to działa! Pierwsze tygodnie skóra trochę wariowała, ale zaczęła się przyzwyczajać. Teraz nie potrafię zasnąć jak mam coś na buzi Męczyłam się okropnie z Triacnealem. A propos dziwne zjawisko zauważyłam. Po odstawieniu Tri skóra jest śliczna (o ile mogę powiedzieć śliczna o mojej skórze). Na pewno lepsza niż w trakcie stosowania. Dziwne

Co do nauczycieli... zazdroszczę akademickim swoich praw. Ja uczę w gimnazjum/liceum/technikum i nie wolno nam podnieść głosu ( to za bardzo stresuje młodzież) Mamy się często uśmiechać. Nie zadawać domowego na weekend itd. Cóż... a oni mają nas w szanownej * Najgorsi są chyba rodzice. Co drugi twierdzi, że się uwzięliśmy na ich biedactwo. Ale to nic, że ich maleństwo nic nie robi, pali fajki w toalecie, rozwala szkołę czy stadiony, grozi innym uczniom i nauczycielom. To przecież takie kochane dziecko

edit. Zapomniałam. Nie wszystkie punkty sprzedaży dr.Hauschka z linku, który podała Gayenka rzeczywiście mają na stanie kosmetyki.
margoltka, korah dzięki za pomoc w sprawie dr hauschka
mam z tej listy dwie apteki kilka przystanków ode mnie to pojadę na zwiady

a co do nauczycieli, to rano pobiegłam po chleb i sąsiadka się żaliła, że nauczyciele teraz to tak wymyślają. ona ma 3 dzieci i dopiero co było wyjście do kina, a znów chcą by dawać na kino. i nie douczają, że musi wysłać dzieci na korepetycje z matematyki i angielskiego. i skąd ma na to wszystko nabrać ...po czym kupiła sobie jak co dzień paczkę papierosów
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 08:52   #3293
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
margoltka, korah dzięki za pomoc w sprawie dr hauschka
mam z tej listy dwie apteki kilka przystanków ode mnie to pojadę na zwiady
Nie ma za co Ja niestety w Gliwicach daremnie szukałam dr.Hauschki

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a co do nauczycieli, to rano pobiegłam po chleb i sąsiadka się żaliła, że nauczyciele teraz to tak wymyślają. ona ma 3 dzieci i dopiero co było wyjście do kina, a znów chcą by dawać na kino. i nie douczają, że musi wysłać dzieci na korepetycje z matematyki i angielskiego. i skąd ma na to wszystko nabrać ...po czym kupiła sobie jak co dzień paczkę papierosów
Z tymi korepetycjami to kolejna śmieszna sprawa. Rodzice wysyłając dziecko na korepetycje myślą, że nauczyciel cały materiał wbije do głowy ich pociechy. Oni natomiast są tym samym zwolnieni z jakiegokolwiek sprawdzania wiedzy, czy siedzenia z dzieckiem nad książkami. Niestety tak to nie działa. Jeśli uczeń nie przysiądzie i nie pouczy się sam, nie przypomni sobie materiału to nawet najlepsze korepetycje nie pomogą.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 08:55   #3294
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wg. dr.Hauschka na noc nie powinno się stosować nic tłustego. Czyli po demakijażu i oczyszczeniu buzi nakładamy tylko tonik lub kurację. I nic więcej. I to działa! Pierwsze tygodnie skóra trochę wariowała, ale zaczęła się przyzwyczajać. Teraz nie potrafię zasnąć jak mam coś na buzi Męczyłam się okropnie z Triacnealem. A propos dziwne zjawisko zauważyłam. Po odstawieniu Tri skóra jest śliczna (o ile mogę powiedzieć śliczna o mojej skórze). Na pewno lepsza niż w trakcie stosowania. Dziwne .

Ja tak robię już od dłuższego czasu, tłustsze i cięższe od toniku preparaty nakładam tylko 1-2 razy w tygodniu. Przede wszystkim rano buzia jest lepiej zregenerowana, jakaś taka dotleniona, no i pozbyłam się wiecznego problemu, wypryski, zapchanie.
Nie wiedziałam nawet, że jakis producent daje takie zalecenia, czuję się dumna, że odkryłam tę samą metodę, co tak szanujacy się specjaliści

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-01-25 o 08:57
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:02   #3295
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez beeets
a co do nauczycieli, to rano pobiegłam po chleb i sąsiadka się żaliła, że nauczyciele teraz to tak wymyślają. ona ma 3 dzieci i dopiero co było wyjście do kina, a znów chcą by dawać na kino. i nie douczają, że musi wysłać dzieci na korepetycje z matematyki i angielskiego. i skąd ma na to wszystko nabrać ...po czym kupiła sobie jak co dzień paczkę papierosów
zdenerwowała się kobieta na tych niedobrych nauczycieli to musiała zapalić

Wachlarzyku powalcz , niestety czasem dume trzeba odlozyc na potem i się trochę upodlić albo jeśli czujesz się na siłach podnieść rękawiczkę i iść na całość

ten tego co ja miałam napisać ... no może , że olej jojoba polożony na mokrą buzie pod filtr sprawuje się u mnie tak dobrze jak arganowy . Nie świecę się przez cały dzionek pod Lumiere VV .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2012-01-25 o 09:05
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:17   #3296
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
zdenerwowała się kobieta na tych niedobrych nauczycieli to musiała zapalić

Wachlarzyku powalcz , niestety czasem dume trzeba odlozyc na potem i się trochę upodlić albo jeśli czujesz się na siłach podnieść rękawiczkę i iść na całość

ten tego co ja miałam napisać ... no może , że olej jojoba polożony na mokrą buzie pod filtr sprawuje się u mnie tak dobrze jak arganowy . Nie świecę się przez cały dzionek pod Lumiere VV .

to codziennie się czymś denerwuje, bo pali codziennie
aż dziwię się sobie, że żyję choć nie palę


moja skóra zaczyna się przyzwyczajać do alterry i chyba muszę odpocząć od tej marki na pewien czas
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:22   #3297
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja tak robię już od dłuższego czasu, tłustsze i cięższe od toniku preparaty nakładam tylko 1-2 razy w tygodniu. Przede wszystkim rano buzia jest lepiej zregenerowana, jakaś taka dotleniona, no i pozbyłam się wiecznego problemu, wypryski, zapchanie.
Nie wiedziałam nawet, że jakis producent daje takie zalecenia, czuję się dumna, że odkryłam tę samą metodę, co tak szanujacy się specjaliści
Kiedy buzia już się przyzwyczaiła, to rzeczywiście rano jest zaróżowiona, NIE przetłuszczona, taka zdrowa. Co najważniejsze oczy już nie są czerwone i podpuchnięte. Dr.Hauschka tłumaczy beztkremowe noce tym, że skóra twarzy w nocy regeneruje się, usuwa toksyny, musi zatem móc swobodnie oddychać (jak to brzmi )
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:39   #3298
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja tak robię już od dłuższego czasu, tłustsze i cięższe od toniku preparaty nakładam tylko 1-2 razy w tygodniu. Przede wszystkim rano buzia jest lepiej zregenerowana, jakaś taka dotleniona, no i pozbyłam się wiecznego problemu, wypryski, zapchanie.
Nie wiedziałam nawet, że jakis producent daje takie zalecenia, czuję się dumna, że odkryłam tę samą metodę, co tak szanujacy się specjaliści
Też mi zaskoczenie........
My już od dawna wiemy, że jesteś specjalistą
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

to codziennie się czymś denerwuje, bo pali codziennie
aż dziwię się sobie, że żyję choć nie palę

moja skóra zaczyna się przyzwyczajać do alterry i chyba muszę odpocząć od tej marki na pewien czas
a wiesz, mam to samo..... chyba moje włosy przyzwyczaiły sie do szamponów..... musze sobie kupić nowe

A własnie!!! Umyłam dzisiaj włoski szamponem khadi z aloesem, co to Aga mi go sprezentowała, wczesniej utajniając jego dane celem sprawienia mi niespodzianki - niespodzianka jej wyszła, że hohohohoooo (własnie Aga, możesz juz wstawic zdjęcie nowych nabytków, które przede mna ukrywałas ) i powiem Wam, że jest świetny bardzo ładnie pachnie, tak świeżo i niesłodko, włosy są sprężyste i uniesione u nasady
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:48   #3299
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a ja się wyżalę, ze specjalnie dziś jechałam na drugi koniec miasta do mojej ulubionej apteki, by przetestować kolorówkę jeszcze raz dr hauschka.
apteka miała całą szafkę dr hauschka.
właśnie miała. dziś patrzę a ona zlikwidowana, zero dr hauschka w tej aptece
teraz muszę się naszukać, by znaleźć nową aptekę z dr hauschka
Coś mi się obiło o uszy, że Hauschka się wycofuje z Polski, ale nie wiem, czy to faktycznie prawda. Natomiast widziałam ich ofertę w sklepie internetowym Douglas.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:56   #3300
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Coś mi się obiło o uszy, że Hauschka się wycofuje z Polski, ale nie wiem, czy to faktycznie prawda. Natomiast widziałam ich ofertę w sklepie internetowym Douglas.
O nie! To by było straszne, szczególnie dla takiej hauschkowej wariatki jak ja Co do sklepu internetowego Douglas rzeczywiście ma bogatą ofertę kosmetyków dr.Hauschka i to w przyjaznych cenach. Szkoda tylko, że tak mało próbek dają
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.