Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 12:06   #3301
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Ok ja zmykam się trochę ogarnąć,bo po 15 muszę ruszać do fryzjera a kolor nadal nie wybrany
Takie słoneczko za oknem-pobawię się trochę z psiakami,bo zaniedbuję je ostatnio przez pracę a mała rośnie jak na drożdżach i szaleniec z niej straszny
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 12:07   #3302
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja na maseczkę jakoś nie mogłam się zdecydować, poza tym obiecałam sobie że zużyję oczyszczającą Clinique i wtedy kupię paczulę Logony
Póki co nie chcę szaleć, bo i tak nie zabiorę ze sobą tych wszystkich tobołów do Warszawy na raz
Ufff, dobrze ze ja już na siedze i nie musze się męczyć z pakowaniem. Gdy pakowałam się po 5 roku, miałam jedną całą duzą torbę kosmetyków, cudem udało mi sie powstrzymac tatę przed kuknieciem do torby bo zastanawiał sie co tam jest takiego ciężkiego
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:14   #3303
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ziz, jak długo czekałaś na paczkę od tego faceta, który miał Maroussie? Bo ja klikałam w sobotę, a dzisiaj wciąż mi nie przyszły moje miniaturki.
w poniedzialek zrobilam przelew a w srode paczka byla u mnie
ja addicta narazie tez klikac nie bede, fundusze nie pozwalaja ale w niedalekiej przyszlosci pewno sprawie sobie malutka 20stke - ot tak, zeby mozna bylo pocieszyc nos od czasu do czasu

siedze sobie na kompie stacjonarnym, ktory sluzy TZowi do pracy. jak wroci to dzien dziecka sie skonczy, a buuu

zrobie sobie dzis chyba paste cukrowa do depilacji, bede testowac

dostalam smsa, ze jak obiore ziemniaki to beda dzis na obiad placki ziemniaczane obiore
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:32   #3304
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
w poniedzialek zrobilam przelew a w srode paczka byla u mnie
ja addicta narazie tez klikac nie bede, fundusze nie pozwalaja ale w niedalekiej przyszlosci pewno sprawie sobie malutka 20stke - ot tak, zeby mozna bylo pocieszyc nos od czasu do czasu
Dostałam już telefon od sprzedającego, że paczka poszła w poniedziałek. Ja chcę moje miniaturki, nie chcę, żeby przykleiły się komuś do rąk na poczcie. Jak ja nienawidzę złodziei pocztowych. Moja Maroussia, moje Lalique...

Oby dotarły w poniedziałek.

Ja Addicta kliknę, jak sprzedam stary telefon. Musze go wystawić w końcu, coś nie mogę się zebrać.

Wyszłam na moment do banku, zahaczyło mi się niechcący o małą drogerię i wróciłam z błyszczykiem Bell Milk Shake i czerwonym lakierem Sally Hansen. Muszę sobie zrobić znowu odwyk chyba. Może w październiku?


Testuję w końcu Innocenta. Super się nosi.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:40   #3305
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

dojda, dojda
zlodzieje pocztowi to normalnie jakas plaga
a czemu odwyk w pazdzierniku dopiero? caly wrzesien mozesz sie odwykowac


licytujemy z mama mood gardenia od vs ja licytuje, mama wyklada fundusze bo abrdzo jej sie podoba flakonik z pompka, w pracy chyba z pol godziny zastanawialysmy sie, czy licytowac czy nie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:42   #3306
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Słaby, świeży, płaski i bez wyrazu.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Odświeżasz do WC jak dla mnie Raz niuchnęłam przykładając nos do atomizera i podziękowałam Nie rozumiem fenomenu tego zapachu(a butelka paskudna ).

Obfociłam pielęgnację, zrobię mały retusz fotek i wkleję
Ja też mam jakiś wstręt do tego zapachu, moja przyjaciółka nim pachniała kiedyś nałogowo.
Rzeczywiście taki mdły.... i swego czasu co druga kobieta tym pachniała [tudzież podróbką ]


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Jesteście okrutne A ja lubię Moschino I love love, które jest delikatniejszą wersją Light Blue

isa czekamy
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mi tez sie podoba I love love I jeszcze In love again - w sumie to Moschino ma podobne te zapachy I love love bedzie w promocji w Rossmannie - ze 150 zł na 60


Mi też sie podoba [/SIZE][/FONT]
I love love też mi się podoba, ładny zapach na lato

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A jak pachnie?Chyba nie testowałam



No właśnie ja mam jeszcze całą aromatyczną Nuxe,chcę zamówić z Ziaji Pro uspokajającą i zwężającą pory i na Inermisie Tołpy...Przecież to za dużo
Ale ja naprawdę jestem nałogowcem-po prostu jak widzę takie pierdółki to nie mogę się opanować
Ja też chcę obie te maseczki i kupię je na wrześniowych targach kosmetycznych w katowicach, mam też nadzieję że do tego czasu uda mi się wykończyć chociaż 2/3 moich zapasów i będę mogła się obłowić

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Samsungach wylewa sie ekran, nawet "bez powodu" i ogólnie ich telefony mają kiepskie opinie.

A telefon ładny
Też od kilku osób to już słyszałam
Ale telefon mi się podoba


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ok ja zmykam się trochę ogarnąć,bo po 15 muszę ruszać do fryzjera a kolor nadal nie wybrany
Takie słoneczko za oknem-pobawię się trochę z psiakami,bo zaniedbuję je ostatnio przez pracę a mała rośnie jak na drożdżach i szaleniec z niej straszny
Ja idę na 16.00 do fryzjera, muszę coś zrobić z moimi koszmarkami na głowie.
Mam nadzieję że wyjdzie dobrze ....


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wyszłam na moment do banku, zahaczyło mi się niechcący o małą drogerię i wróciłam z błyszczykiem Bell Milk Shake i czerwonym lakierem Sally Hansen. Muszę sobie zrobić znowu odwyk chyba. Może w październiku?


Testuję w końcu Innocenta. Super się nosi.
Świetny jest ten błyszczyk, muszę go znaleść w tych moich tonach błyszczydeł i do niego wrócić bo ostatnio maluję się tylko miętowym essence i tubkowymi z Bell tóre notabene są też genialne
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:46   #3307
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Ice - a jak bedziesz sprzedawać tel?? Chodzi mi o to czy przesyłkę paczką czy kurierem?? Tez chcę sprzedac moja "starą" Nokię (6030), na All drożej sprzedają niż w komisie by mi dali tylko nei wiem jak sie kuriera załatwia, a nie chce ryzykować przesyłając PP.

EDYCJA: coś mi sie pokićkało W komisie mogę drożej sprzedac niz na All
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 13:54   #3308
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiałam, czy jako 50-60 latki tez bedziemy tu klikać
A czemu nie, w końcu kilka lat juz tu siedzimy
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Jestem na diecie bez węglowodanów. Miałam być od wczoraj, ale koleżanka miała imieniny i ciastek przyniosła i czekolady Więc mi nie wyszło. Ale od dzisiaj już na 100%. Zjadłam już śniadanie : Gotowany cyc z kurczaka, groszek zielony i ogórki. Napchałam się.
Pierwsze primo- groszek to skrobia czyli węglowodany
drugie primo- żeby zachować zdrowie wystarczy jeść dziennie 1 gram węglowodanów na kilogram masy ciała
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
poza tym to chce mi sie waty cukrowej skad wytrzasnac wate cukrowa? powie mi ktos?
Zobacz w wypożyczalni Beverlu Hills
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Poza tym wzięłam hydrolaty (po 100ml) : różany, oczarowy, rumiankowy i cytrynowy
Nie mogę coś znaleźć dobrego, delikatnego toniku dla siebie więc może one się sprawdzą.
Jejku, ja też chcę się bawić w tę całą biochemię, powoli dojrzewam choć jeszcze mam kilka drogeryjnyhc zakupów w planie
A Garniera dla wrażliwców próbowałaś?
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
planuję przede wszystkim Samsunga nowego
Łaaadny, ja mam E200 i kocham chociaz czasami mam ochotę rozwalić o ścianę za kilka rzeczy

Muszę przystopować z zakupami- we wrześniu urodziny TŻ, 5-cio lecie bycia razem, koleżanka wraca ze stanów z drobiazgami dla mnie i jeszcze jeden przedmiot na studiahc będę musiała opłacić
Idę się wyprzedać na all.

PS. ciekawostka, może do perfumowych szaleństw Wam się przyda
http://wiadomosci.mediarun.pl/news/28375,,group2
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 14:05   #3309
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja idę na 16.00 do fryzjera, muszę coś zrobić z moimi koszmarkami na głowie.
Mam nadzieję że wyjdzie dobrze ....
Ja też na 16.00 A że udało mi się nakłonić Tatę,żeby mnie zawiózł(ale marudził) to mogę spokojnie wyjść z domu 15 minut wcześniej a nie jak na pociąg czy autobus godzinę

Wróciłam z dworu-uff jak gorąco

Rzyrafko a ja właśnie chyba nie chcę się "bawić"-wolałabym,żeby to już były gotowe produkty,bo boję się,że coś źle połączę i sobie krzywdę zrobię
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 14:17   #3310
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Rzyrafko a ja właśnie chyba nie chcę się "bawić"-wolałabym,żeby to już były gotowe produkty,bo boję się,że coś źle połączę i sobie krzywdę zrobię
Kosmetykami z BU się nie da krzywdy zrobić - składniki są odmierzone dokładnie i tylko trzeba je połączyć ze sobą i już
Sama od roku chyba robię wstępne zamówienie a jeszcze nie zamówiłam nic Mam nadzieję, że w końcu się zbiorę i sama spróbuję się pobawić w małego chemika

Też bym poszła do fryzjera; muszę się zgadać z końcu z kuzynką-fryzjerką żeby mi podcięła moje końcówki nieszczęsne

EDIT: Właśnie dzwonił mąż koleżanki: urodziła Mały ma 56 cm i ponad 4 kg Co prawda zrobili cesarkę, ale ważne że wszystko już ok
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 14:25   #3311
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ufff, dobrze ze ja już na siedze i nie musze się męczyć z pakowaniem. Gdy pakowałam się po 5 roku, miałam jedną całą duzą torbę kosmetyków, cudem udało mi sie powstrzymac tatę przed kuknieciem do torby bo zastanawiał sie co tam jest takiego ciężkiego
No właśnie nie wiem jak ja mam to sprytnie ukryć przed swoim

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dostałam już telefon od sprzedającego, że paczka poszła w poniedziałek. Ja chcę moje miniaturki, nie chcę, żeby przykleiły się komuś do rąk na poczcie. Jak ja nienawidzę złodziei pocztowych. Moja Maroussia, moje Lalique...

Oby dotarły w poniedziałek.
Ja czekam na podkład Biothermu z Truskawki.. i dzisiaj przyszedł błyszczyk zamawiamy później Więc albo UC albo se ktoś buchnął

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Też od kilku osób to już słyszałam
Ale telefon mi się podoba
ja mam Samsunga J600 od ośmiu miesięcy i go uwielbiam! Nie dość że śliczny gadżecik to niezawodny

Cytat:
Napisane przez Vibeska

Świetny jest ten błyszczyk, muszę go znaleść w tych moich tonach błyszczydeł i do niego wrócić bo ostatnio maluję się tylko miętowym essence i tubkowymi z Bell tóre notabene są też genialne
Kusicie tymi Bellami a ja miałam się ograniczyć do zakupu 2 Shiseido i 2 Aqualumiere

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jejku, ja też chcę się bawić w tę całą biochemię, powoli dojrzewam choć jeszcze mam kilka drogeryjnyhc zakupów w planie
A Garniera dla wrażliwców próbowałaś?
No właśnie wreszcie się zebrałam i złożyłam pierwsze zamówienie Wolałabym gotowce, ale cena serum z wit. C z BU to 20 zł a Flavo C 15% 80zł To już się poświęcę i pobawię.


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Rzyrafko a ja właśnie chyba nie chcę się "bawić"-wolałabym,żeby to już były gotowe produkty,bo boję się,że coś źle połączę i sobie krzywdę zrobię
Nie panikuj Do mnie dojdzie pewnie szybciej (bo Ty chyba jeszcze nie złożyłaś zamówienia?) to dam znać jak mi poszło. Czuję że to będzie fajne
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 14:36   #3312
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
EDIT: Właśnie dzwonił mąż koleżanki: urodziła Mały ma 56 cm i ponad 4 kg Co prawda zrobili cesarkę, ale ważne że wszystko już ok
Gratulacje dla mamusi

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Kusicie tymi Bellami a ja miałam się ograniczyć do zakupu 2 Shiseido i 2 Aqualumiere
Toż to jakieś 10 zł tylko A ile radości
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:05   #3313
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez karolina1985;8698715[B
Rzyrafko[/B] a ja właśnie chyba nie chcę się "bawić"-wolałabym,żeby to już były gotowe produkty,bo boję się,że coś źle połączę i sobie krzywdę zrobię
odmierzanie i mieszanie to to w czym się czasem szkolę na studiachm więc mi nie straszne a wręcz przeze mnie lubiane
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Toż to jakieś 10 zł tylko A ile radości
potwierdzam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:05   #3314
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
dojda, dojda
zlodzieje pocztowi to normalnie jakas plaga
a czemu odwyk w pazdzierniku dopiero? caly wrzesien mozesz sie odwykowac
We wrześniu planuję coś niewielkiego z Tru (na pewno JT Lychee na zapas, może róż Lancome i może jakiś puder prasowany), no i z Addictem się chyba nie dam rady tak długo wstrzymywać. Więc październik chyba lepszy. No i jeszcze wpadł mi w oko błyszczyk Guerlain i Eau d'Eden za mną chodzi (idealnie by było gdyby wrzucili go w końcu do jakiejś gazetki SP).

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja też mam jakiś wstręt do tego zapachu, moja przyjaciółka nim pachniała kiedyś nałogowo.
Rzeczywiście taki mdły.... i swego czasu co druga kobieta tym pachniała [tudzież podróbką ]
U mnie na roku sporo osób nadużywa Light Blue.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Świetny jest ten błyszczyk, muszę go znaleść w tych moich tonach błyszczydeł i do niego wrócić bo ostatnio maluję się tylko miętowym essence i tubkowymi z Bell tóre notabene są też genialne
Rzeczywiście przyjemny, za takie pieniądze można mieć. Trochę mocno pachnie, więc nie wiem, czy nie zacznie mnie drażnić, ale na razie ma u mnie duży pozytyw. Już dawno o nim myślałam, kupiłam sobie jasny beż, kusi jeszcze jasny róż, ale mam już 2 jasnoróżowe błyszczyki, więc nie będę się wygłupiać.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice - a jak bedziesz sprzedawać tel?? Chodzi mi o to czy przesyłkę paczką czy kurierem?? Tez chcę sprzedac moja "starą" Nokię (6030), na All drożej sprzedają niż w komisie by mi dali tylko nei wiem jak sie kuriera załatwia, a nie chce ryzykować przesyłając PP.
Ja myślałam o przesyłce ubezpieczonej, moze kurier to też niezły pomysł. Mam znajomego, który pracuje w DHL-u, kiedyś mówił, że trzeba zadzwonić do centrali i kurier przyjedzie do domu po paczkę, to pewnie wszystko jest na ich stronie internetowej. Mogłabym w sumie zadzwonić do niego i zapytać, ale jakoś mi głupio, bo nie utrzymuję z nim kontaktu odkąd moja przyjaciółka się z nim rozstała.

Ja gdybym mogła drożej sprzedać w komisie niż na Allegro, to bym się nie bawiła w wystawianie - idziesz, dostajesz pieniądze od ręki i po zabawie. Tak jest lepiej.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Kusicie tymi Bellami a ja miałam się ograniczyć do zakupu 2 Shiseido i 2 Aqualumiere
Za 10zł można się skusić.

---

Wiecie co? Zepsuł mi się Superbalm. Mam go jeszcze ponad pół tubki, a on zaczął śmierdzieć. Pierwszy raz zepsuł mi się błyszczyk.

Ale strasznie się cieszę, bo jedna z moich przyjaciółek wróciła już z wakacyjnej emigracji zarobkowej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:10   #3315
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
potwierdzam
A jaki one dają efekt? Delikatny, transparenty czy takiej mokrej tafli? Lepią się?

Co do błyszczyków mam wysokie wymagania



Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Rzeczywiście przyjemny, za takie pieniądze można mieć. Trochę mocno pachnie, więc nie wiem, czy nie zacznie mnie drażnić, ale na razie ma u mnie duży pozytyw. Już dawno o nim myślałam, kupiłam sobie jasny beż, kusi jeszcze jasny róż, ale mam już 2 jasnoróżowe błyszczyki, więc nie będę się wygłupiać.

Za 10zł można się skusić.
Zmuszacie mnie do przetestowania

Cytat:
Napisane przez iceflower

Wiecie co? Zepsuł mi się Superbalm. Mam go jeszcze ponad pół tubki, a on zaczął śmierdzieć. Pierwszy raz zepsuł mi się błyszczyk.
O kurczę, coś z nimi faktycznie jest nie tak, bo Karolina mówiła chyba coś podobnego
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:14   #3316
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

ja rozmyslam nad JT fraise ma taki sliczny czerwony kolor, ale boje sie, ze zbyt podobny do tego ktorego mam z kolekcji world tour

ja sobie na bank kupie aqualumiere'a, nie ma to tamto

swego czasu lazilam po komisach bo chcialam sprzedac telefon, za kazdym razem dawano mi kwote o polowe mniejsza niz to, co moglam wyciagnac na all...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:16   #3317
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A jaki one dają efekt? Delikatny, transparenty czy takiej mokrej tafli? Lepią się?

Co do błyszczyków mam wysokie wymagania
Nie lepią się, efekt delikatny i transparentny, lekki poblask koloru.

JT Fraise jest boski, ale faktycznie chyba podobny do tego z World Tour.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:28   #3318
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja rozmyslam nad JT fraise ma taki sliczny czerwony kolor, ale boje sie, ze zbyt podobny do tego ktorego mam z kolekcji world tour

ja sobie na bank kupie aqualumiere'a, nie ma to tamto
O.o Właśnie mi się przypomniało że ja mam JT Fraise. Gdzieś mam
zizou a kiedy kupujesz Aqualumiera?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie lepią się, efekt delikatny i transparentny, lekki poblask koloru.
Ojj.. czyli warty grzechu Jak gdzieś znajdę to przetestuję!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:31   #3319
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

nosku jak bede miala pieniadze kolo 10 wrzesniaj najwczesniej
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 15:40   #3320
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

to wklejam fotkę mojego łoka - troche juz wymeczony po całym dniu, cień lekko zgromadzony w załamaniu powieki, rzesy oklapły, kreska sie lekko rozmazała na dolnej powiece, ale co tam. Skoro mogłam pokazać się niedoszłemu TZ bez makijazu () - zero pudru, tuszu, cienia to wam mogę pokazać sfatygowany makijaz

W sumie to kreskę mogłam wyciagnąć bardziej w górę, bo przy otwartym oku i patrzeniu "wprost" kreska tylko lekko wystaje w góre, no ale ... robiłam po 6 rano więc cudów nie ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.JPG (21,4 KB, 155 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:47   #3321
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Ice, potwierdzam że Superbalmy zaczynają śmierdzieć - proponuję umyć dokładnie żelem tę część której dotyka się ust oraz nakrętke i używać, przelewając superbalma na palec. Bo to niestety nie kosmetyk tak pachnie, tylko opakowanie

Hosenka
, ślicznie

Nosku, określenie ograniczyć oraz 2 shiseido i aqualumiere nie pasują do siebie
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:56   #3322
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ice, potwierdzam że Superbalmy zaczynają śmierdzieć - proponuję umyć dokładnie żelem tę część której dotyka się ust oraz nakrętke i używać, przelewając superbalma na palec. Bo to niestety nie kosmetyk tak pachnie, tylko opakowanie
Mówisz opakowanie? To spróbuję może tak. Chociaż mam pewne wątpliwości, bo jak starłam go z ust i powąchałam chusteczkę, to też było czuć ten nieprzyjemny zapach.

Hosenko,
śliczny makijaż.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:00   #3323
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Pakosta, Ice: dziękuję

Ogarnę trochę pokój i ide kombinować z makijażem na jutrzejszy ślub ... A weny brak
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:19   #3324
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
to wklejam fotkę mojego łoka - troche juz wymeczony po całym dniu, cień lekko zgromadzony w załamaniu powieki, rzesy oklapły, kreska sie lekko rozmazała na dolnej powiece, ale co tam. Skoro mogłam pokazać się niedoszłemu TZ bez makijazu () - zero pudru, tuszu, cienia to wam mogę pokazać sfatygowany makijaz

W sumie to kreskę mogłam wyciagnąć bardziej w górę, bo przy otwartym oku i patrzeniu "wprost" kreska tylko lekko wystaje w góre, no ale ... robiłam po 6 rano więc cudów nie ma
Śliczny mejkap I ja nie widzę żeby był już rozmazany po całym dniu.
A co do makijażu na ślub...MM skarbnicą pomysłów Na pewno znajdziesz tam inspirację


Objadłam się pangą i sałatką a jeszcze sobie chipsy solone kupiłam i zupkę Diabolo pomidoro Knorra(robię ją zawsze wg. tego sposobu na opakowaniu - jako danie ), ale to jutro sobie skonsumuję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:21   #3325
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość

Nosku, określenie ograniczyć oraz 2 shiseido i aqualumiere nie pasują do siebie

Ale ja nie chce ich wszystkich na raz Chcę mieć 4-5 błyszczyków i finito.

Pakosto
który kolor Lu polecałaś? 02 czy 03?

Hosenko ślicznie Powiedz czym zrobiłaś te kreski?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:45   #3326
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Hosenka bardzo ładnie tylko coś mam z oczami, bo ani odrobiny niebieskiego tam nie widzę
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:02   #3327
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A jaki one dają efekt? Delikatny, transparenty czy takiej mokrej tafli? Lepią się?

Co do błyszczyków mam wysokie wymagania
Ja bym to nazwała 'mleczna tafla'
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
to wklejam fotkę mojego
fajowskie łoczko ja wczoraj miałam błękitny akcent, też siem pochwalem
tylko na fotce z fleszem wyszło za jasno a na tej w słońcu za ciemno- wypośrodkujcie sobie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ogarnę trochę pokój i ide kombinować z makijażem na jutrzejszy ślub ... A weny brak
Ja ostatnio wenę odzyskuję, moze pomogę Jaki masz kolor stroju (czy to sukienka czy spodnie) i jakie dodatki?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Objadłam się pangą i sałatką a jeszcze sobie chipsy solone kupiłam i zupkę Diabolo pomidoro Knorra(robię ją zawsze wg. tego sposobu na opakowaniu - jako danie ), ale to jutro sobie skonsumuję
Ja się właśnie objadłam rybkami w panierce- sztuk 4 do tego pekińska z sosem i kończę dopijać białe winko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0989.JPG (47,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0991.JPG (46,2 KB, 19 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:40   #3328
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ja ostatnio wenę odzyskuję, moze pomogę Jaki masz kolor stroju (czy to sukienka czy spodnie) i jakie dodatki?
ja ostatnio też sporo innym doradzam na forum tylko sobie nic wymyślić nie mogę

podaj więcej szczegółów to wspólnymi siłami zrobimy Cię na bóstwo
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:49   #3329
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Coś się mnie uczepiły nowości perfumowe ostatnio- znacie może szczegóły o nutach zapachowych tego cuda avonowego?
http://avon-marina.narod.ru/super-ne...k_002-003.html
flakonik mi sie spodobał, taki kobiecy granacik
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:50   #3330
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Mam piekny nowy kolorek

I też wcinam, ale sałatkę z pomidora i papryki
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.