Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na drogach! - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 11:19   #3301
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Jak się romantycznie zrobiło
Chciałabym pójść na randkę taką z początków związku Chyba trzeba TŻtowi podsunąć ten pomysł
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 11:22   #3302
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
Jak się romantycznie zrobiło
Chciałabym pójść na randkę taką z początków związku Chyba trzeba TŻtowi podsunąć ten pomysł
Oj musimy się pogodzić,że nigdy nie będzie tak jak na początku Można iść w to samo miejsce,zachowywać się cudownie ale jednak to nie ten etap-wcześniej to lekkie skrępowanie i zawstydzenie przed spotkaniem,strach przed pierwszym buziakiem
Nie narzekam w związku,bo mój TŻ naprawdę cały czas daje mi do zrozumienia,że mnie kocha,jest przeuroczy no ale czas idzie do przodu,nasz związek też także tego...
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 11:46   #3303
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość

[/COLOR]Gwiazdunia!!!!

Wlasnie sie dowiedzialam od taty, ze w ostatnim miesiacu fotoradary nie dzialaly (ich sytuacja nie byla prawnie uregulowana i musieli je unieruchomic na jakis czas).
Tzn czesc zostala usunieta z drog, a te, co zostaly to podobno atrapy.
Takze nic Ci nie grozi
Haha
No ale dało mi fleszem po oczach zobaczymy czy przyjdzie mandacik, na razie się nie martwię


Wiecie, a ja mam manie czyszczenia uszu patyczkami, codziennie albo nawet 2x dziennie to robię, wiem, że tak się nie powinno bo można sobie zapchać uszy, no ale to jest silniejsze ode mnie


Gotuję ryż brążowy - i wkurza mnie, że tyle czasu to zajmuje
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 11:50   #3304
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Haha
No ale dało mi fleszem po oczach zobaczymy czy przyjdzie mandacik, na razie się nie martwię


Wiecie, a ja mam manie czyszczenia uszu patyczkami, codziennie albo nawet 2x dziennie to robię, wiem, że tak się nie powinno bo można sobie zapchać uszy, no ale to jest silniejsze ode mnie


Gotuję ryż brążowy - i wkurza mnie, że tyle czasu to zajmuje
Cholera,mam identyczną manie...Uwielbiam sobie dłubać w uszach jakkolwiek dziwnie to nie brzmi A jak nie mam patyczków chociażby dzień to szlag mnie trafia,nie wyobrażam sobie myć uszu tylko wodą
....Aż sobie wyjmę patyczek
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 11:52   #3305
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Oj musimy się pogodzić,że nigdy nie będzie tak jak na początku Można iść w to samo miejsce,zachowywać się cudownie ale jednak to nie ten etap-wcześniej to lekkie skrępowanie i zawstydzenie przed spotkaniem,strach przed pierwszym buziakiem
Nie narzekam w związku,bo mój TŻ naprawdę cały czas daje mi do zrozumienia,że mnie kocha,jest przeuroczy no ale czas idzie do przodu,nasz związek też także tego...
Ja swojego TŻta wyrwałam własnie na fotka.pl
I to ja pierwsza do niego napisałam, coś tam posłodziłam no i poszło - razem 3 lata


Co do randki, ja mam w głowie pomysł by iść gdzieś do baru, jakiejś fajnej knajpki, wystroić się, napisać do TŻta jak jakaś obca laska, zaprosić go na randkę by przyszedł w dane miejsce i udawać, że się nie znamy

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Cholera,mam identyczną manie...Uwielbiam sobie dłubać w uszach jakkolwiek dziwnie to nie brzmi A jak nie mam patyczków chociażby dzień to szlag mnie trafia,nie wyobrażam sobie myć uszu tylko wodą
....Aż sobie wyjmę patyczek
Haha
Dla mnie to jest przyyyyjemne
Ja już dzisiaj czyściłam, więc dam sobie spokój
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 11:55   #3306
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

wrocilam, zrobila mi za darmo mowila, ze to strasznie maly i plytki ubytek i pewnie dlatego wypadlo no ale chyba i tak nie powinien
nie borowala ale bolalo przynajmniej bede mogla zjesc swojego andruta

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Cholera,mam identyczną manie...Uwielbiam sobie dłubać w uszach jakkolwiek dziwnie to nie brzmi A jak nie mam patyczków chociażby dzień to szlag mnie trafia,nie wyobrażam sobie myć uszu tylko wodą
....Aż sobie wyjmę patyczek
oj ja tez nie
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 12:23   #3307
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość


Wiecie, a ja mam manie czyszczenia uszu patyczkami, codziennie albo nawet 2x dziennie to robię, wiem, że tak się nie powinno bo można sobie zapchać uszy, no ale to jest silniejsze ode mnie


haha tez mam taka manie
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 12:36   #3308
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
haha tez mam taka manie
Piąteczka
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 12:42   #3309
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Puraskuuu, ale fajowo - nie musi z tego od razu byc romans stulecia; dobrze, ze po prostu cos sie u Ciebie dzieje

Ja tez poznalam swojego TZ w sumie dzieki nk
Tzn spotkalismy sie na imprezie, ale ja nie dalam mu swojego numeru.
Wiedzial tylko jak mam na imie, co studiuje i dzieki temu znalazl mnie na nk

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć co ten facet ma w sobie? http://www.pudelek.pl/artykul/33483/...ewskiego_foto/

czemu każda laska robi dla niego jakiś tatuaż,którego zapewne potem będzie bardzo żałowała...

O ile rozumiem mały tatuaż w ukrytym miejscu tak nie rozumiem tatuowania sobie ciała dla tego osobnika,który będzie brał ślub 4 raz Jakie one są naiwne,kurde,nie wiem może jakby był jeszcze mega przystojny,pociągający a dla mnie-totalny minus
O, to on juz nie jest z ta swoja blondynka, ktorej narobil dzieciakow?
Porazka...

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Haha
No ale dało mi fleszem po oczach zobaczymy czy przyjdzie mandacik, na razie się nie martwię



Wiecie, a ja mam manie czyszczenia uszu patyczkami, codziennie albo nawet 2x dziennie to robię, wiem, że tak się nie powinno bo można sobie zapchać uszy, no ale to jest silniejsze ode mnie


Gotuję ryż brążowy - i wkurza mnie, że tyle czasu to zajmuje
A tak sie ucieszylam
jak tylko tata mi o tym powiedzial, to popedzilam do kompa, zeby Ci o tym napsiac
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2011-07-04 o 12:44
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:09   #3310
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Puraskuuu, ale fajowo - nie musi z tego od razu byc romans stulecia; dobrze, ze po prostu cos sie u Ciebie dzieje

Ja tez poznalam swojego TZ w sumie dzieki nk
Tzn spotkalismy sie na imprezie, ale ja nie dalam mu swojego numeru.
Wiedzial tylko jak mam na imie, co studiuje i dzieki temu znalazl mnie na nk


O, to on juz nie jest z ta swoja blondynka, ktorej narobil dzieciakow?
Porazka...


A tak sie ucieszylam
jak tylko tata mi o tym powiedzial, to popedzilam do kompa, zeby Ci o tym napsiac
On teraz jest z córką tego trenera byłego Adama Małysza! Masakra...

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

A jeszcze jak już mówimy o tych naszych dziwnych nawykach to ja mam jazdę z nitką dentystyczną Co zjem,od razu jej używam,mimo,że nawet nie mam nic w zębach. Takie moje małe przyzwyczajenie
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:13   #3311
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Puraskuuu, ale fajowo - nie musi z tego od razu byc romans stulecia; dobrze, ze po prostu cos sie u Ciebie dzieje

Ja tez poznalam swojego TZ w sumie dzieki nk
Tzn spotkalismy sie na imprezie, ale ja nie dalam mu swojego numeru.
Wiedzial tylko jak mam na imie, co studiuje i dzieki temu znalazl mnie na nk


O, to on juz nie jest z ta swoja blondynka, ktorej narobil dzieciakow?
Porazka...


A tak sie ucieszylam
jak tylko tata mi o tym powiedzial, to popedzilam do kompa, zeby Ci o tym napsiac
Dziekuję mimo wszystko
Kumpel mówił mi, że w tej miejscowości mają też jakieś urządzenie do pomiaru długości samochodów czy cos takiego i że może to coś mi zdjęcie zrobiło
Zobaczymy, najpierw niech listowy przyjdzie
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 13:38   #3312
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Dziekuję mimo wszystko
Kumpel mówił mi, że w tej miejscowości mają też jakieś urządzenie do pomiaru długości samochodów czy cos takiego i że może to coś mi zdjęcie zrobiło
Zobaczymy, najpierw niech listowy przyjdzie
W takim razie czekamy

Widze, ze tu same wariatki sa

Ja mam jazde wlasnie z myciem rak, ze sprawdzaniem kilka razy czy na pewno wylaczylam prostownice i zamknelam drzwi wyjsciowe ( - potrafie wrocic sie nawet z przystanku, zeby tylko przekonac sie, ze jest wylaczona, a drzwi zamkniete). Poza tym jak wychodze z domu to wylaczam w pokoju wszystko co sie da z kontaktow, nie wieszam nic na kaloryferze (bo sie boje, ze sie zapali ).
I takie tam rozne...
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:44   #3313
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
W takim razie czekamy

Widze, ze tu same wariatki sa

Ja mam jazde wlasnie z myciem rak, ze sprawdzaniem kilka razy czy na pewno wylaczylam prostownice i zamknelam drzwi wyjsciowe ( - potrafie wrocic sie nawet z przystanku, zeby tylko przekonac sie, ze jest wylaczona, a drzwi zamkniete). Poza tym jak wychodze z domu to wylaczam w pokoju wszystko co sie da z kontaktow, nie wieszam nic na kaloryferze (bo sie boje, ze sie zapali ).
I takie tam rozne...
haha to tez mam plus to, ze wszystkie buty musza byc u mnie poukladane co do milimetra rowno, jak widze porozrzucane buty to mnie roznosi... zawsze chodze i po gosciach poprawiam buty a potem... ide myc rece nie jestem jakas pedantka bo u mnie w szafkach ciuchy po moich porzadkach sa poukladane gora tydzien, potem wszystko fruwa w szafkach jak chce, ale buty rowno musza stac no nawet kapcie kolo lozka
czy aby wszystko ze ma w porzadku
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:49   #3314
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
haha to tez mam plus to, ze wszystkie buty musza byc u mnie poukladane co do milimetra rowno, jak widze porozrzucane buty to mnie roznosi... zawsze chodze i po gosciach poprawiam buty a potem... ide myc rece nie jestem jakas pedantka bo u mnie w szafkach ciuchy po moich porzadkach sa poukladane gora tydzien, potem wszystko fruwa w szafkach jak chce, ale buty rowno musza stac no nawet kapcie kolo lozka
czy aby wszystko ze ma w porzadku
Hhehe rozwalilo mnie to
Ja zawsze po wszystkich gasze swiatlo, dokrecam krany i zamykam drzwi wejsciowe od srodka na zamek.
Robie to nawet u TZ, jego rodzice smieja sie, ze dzieki mnie maja nizsze rachunki.

To akurat mam po tacie, jestem taka sama jak on
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 15:27   #3315
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Honey a może mogłabyś mi wysłać na priv zdjęcie swoich włosków? Bo takie długaśne,z tego co pamiętam to dziewczyny je chwaliły i aż jestem ciekawa

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:52 ----------

Caroline widzę Ty też śledzisz perypetie narciarki,ja właśnie patrzę gdzie się udzielała,no to chociażby "co robicie z TŻ" jej wypowiedź :

-rozmawiamy
-kochamy się
-wygłupiamy
-gotujemy
-sprzątamy
-on kosi trawę a ja ją grabię
-planujemy wspólną przyszłość
-spacerujemy
-robimy zakupy
-jeździmy na rowerach lub rolkach
-śpimy albo ja śpie a on się na mnie patrzy
-przytulamy się
-leniuchujemy
-kąpiemy się

nie mogę On kosi,a ona grabi
jeszcze podpunkt powinien być o naciąganiu
padłam.

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
No nie wiem co mam napisać Tylko się nie śmiejcie, poznałam go na Badoo Kto ma fejsa ten wie co to jest Taki portal w stylu fotka.pl Można poznać ludzi ze swojej okolicy i nie tylko No i on jakiś czas temu napisał do mnie tam. Nie słodził jak cała reszta o oczach i o czymś tam jeszcze. Fajnie nam się gadało więc dałam mu gg. Później telefon, i piszemy codziennie No i jak już byłam w rodzinnym mieście, zaproponował spotkanie Tylko, że codziennie pracowałam od rana do wieczora. A w sobotę miałam do 15, więc spotkaliśmy się o 19 Miałam być szybko w domu, bo w niedzielę na rano i cały dzień do pracy, ale wróciłam przed 1 Stwierdziliśmy, że gada nam się tak dobrze,jakbyśmy się już znali daawno Fajny koleś z niego Taki rude Boy ;D Ogólnie to jest wysoki i szczupły, nie do końca w moim typie Ale jak pachniał..no i te oczy....No i jutro też się widzimy Co chcecie więcej wiedzieć ?
baw się dobrze Pur

już ostatni tydzień praktyk przede mną, nie mogę w sumie narzekać, dziś zespół. w trakcie burzy mózgów pomógł mi wymyślić temat pracy licencjackiej, poradzili co i jak. jestem zadowolona, tym bardziej, że jeden z chłopaków tam pisze prace znajomym. fajnie, że dostałam taką pomoc, o którą nawet nie prosiłam.

w ogóle.. mamy zaproszenie na kolejny ślub w sierpniu
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 16:35   #3316
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Co do uszu, to ja sobie wczoraj w ten piękny sposób ucho zatkałam Za każdym razem to robię i nigdy się chyba nie nauczę, że to kiepski pomysł i lepiej użyć kropli

Ja mam masę dziwnych odchyłów - ciągle myję ręce, włosy co najmniej (!) raz dziennie, przeciętnie dwa, bywało że trzy, co skutkuje suchymi matowymi włosami Jak mnie coś napadnie to ustawiam wszystko kolorami/rozmiarami, według wymyślonego porządku Zanim doleję sobie wody do szklanki myję ją z odcisków, obsesyjnie czyszczę okulary Mam bzika na punkcie symetrii
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 18:18   #3317
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
tak


Dziewczyny jestem przeszczęśliwa, zdałam, dobry wynik teraz tylko czekam na wyniki rekrutacji dowiedziałam się o 1 i od razu opiłyśmy porządnie z koleżanką
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Honey pierogi Będę mieć niedługo z jagodami

Ja ostatnio pół dnia kroiłam szczypior i koperek, zamrożę i będziemy mieć z TŻ na zimę bo lubimy bardzo.

Poszłam też za Waszym przykładem i wstąpiłam do lumpeksu, kupiłam śliczną marynarkę w kolorze piaskowym (czy tam nude), piękną dżinsową kurteczkę, spódnicę i 3 bluzki dla siostry. Całość 14 zł, jestem zachwycona
Pokaż

Cytat:
Napisane przez Cocaine essence Pokaż wiadomość
Malinowa gratuluje!
U mnie też matura zdana, lepiej niż się spodziewałam, jestem dumna!
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Co do mojego odchudzania to przez czerwiec schudłam 3 kg w kilogramach tak średnio (powinnam około 1kg tygodniowo chudnąć, w tym tygodniu tylko 0,5 kg, więc jestem troszkę zawiedziona). Ale za to wizualnie widać więcej, dużo osób mi mówi, że wyszczuplałam zobaczymy jak dalej będzie, boję się zastoju wagi

Mam taką ochotę zeżreć chipsy
Gratuluję spadku wagi, lepiej chudnąć mniej a na stałe niż potem ma wrócić


Cześć.
Troszkę mnie nie było. Najpierw popsuł mi się laptop, potem trochę problemów, także tamten tydzień pełen zawirowań..

Dzisiaj byłam pierwszy dzień na praktykach, niech mi dadzą więcej do roboty bo się zanudzę siedząc tyle godzin.
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 18:21   #3318
Janis_
Zadomowienie
 
Avatar Janis_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 179
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja mam jazde wlasnie z myciem rak, ze sprawdzaniem kilka razy czy na pewno wylaczylam prostownice i zamknelam drzwi wyjsciowe ( - potrafie wrocic sie nawet z przystanku, zeby tylko przekonac sie, ze jest wylaczona, a drzwi zamkniete). Poza tym jak wychodze z domu to wylaczam w pokoju wszystko co sie da z kontaktow, nie wieszam nic na kaloryferze (bo sie boje, ze sie zapali ).
I takie tam rozne...


Z myciem rąk i sprawdzaniem, czy zamknęłam drzwi mam podobnie Poza tym, gdy gdzieś wychodzę, co jakiś czas (zdecydowanie za często:P) sprawdzam, czy mam przy sobie portfel i telefon, tzn. czy mi nikt tego nie ukradł (jakimś magicznym sposobem chyba). Hmm i np. w pokoju na różnych półkach wszystkie 'ozdoby' mają swoje ustalone miejsce, jeśli tylko zauważę, że nie leżą tak, jak trzeba, to poprawiam

Pur powodzenia Daj znać, jak tam się znajomość rozwija


A ja jestem w małym szoku, bo wchodzę dziś na wirtualny dziekanat i patrzę, a tu "Średnia z uzyskanych ocen: 4,60"

Wiecie kogo dziś widziałam w Galerii Krakowskiej? Borsuka Ma czerwone włosy :P
__________________
liściu
osłoń mnie zielenią
jestem jesienne nagie drzewo
z zimna drżę

Edytowane przez Janis_
Czas edycji: 2011-07-04 o 18:25
Janis_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:03   #3319
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cześc Kobity

Wróciłam z ćwiczeń, dzisiaj było BodyDome
http://www.bodydome.com/bodydome.gif
ćwiczyłyśmy na jezyku, baaaardzo fajna dziewczyna je prowadzi


Wszystko ok, tylko jestem wściekła, bo przyszłam do domu a tam naleśniki, ale mi cisnienie podnieśli normalnie, myślałam, że wybuchnę jestem dumna że nie zawinęłam ani jednego


TŻ mnie dzisiaj zaskoczył, bo zanim zaczęłam ćwiczenia zadzwoniłam po niego czy przyjedzie po mnie po zajęciach. Mówił, że nie, bo dopiero kończy pracę, ale jutro to już na pewno. Wychodzę z klubu a tam on czeka. Kochany


A tak to nuda, nic mi się nie chce, no może po za jedzeniem
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 21:05   #3320
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez Janis_ Pokaż wiadomość


Z myciem rąk i sprawdzaniem, czy zamknęłam drzwi mam podobnie Poza tym, gdy gdzieś wychodzę, co jakiś czas (zdecydowanie za często:P) sprawdzam, czy mam przy sobie portfel i telefon, tzn. czy mi nikt tego nie ukradł (jakimś magicznym sposobem chyba). Hmm i np. w pokoju na różnych półkach wszystkie 'ozdoby' mają swoje ustalone miejsce, jeśli tylko zauważę, że nie leżą tak, jak trzeba, to poprawiam

Pur powodzenia Daj znać, jak tam się znajomość rozwija


A ja jestem w małym szoku, bo wchodzę dziś na wirtualny dziekanat i patrzę, a tu "Średnia z uzyskanych ocen: 4,60"

Wiecie kogo dziś widziałam w Galerii Krakowskiej? Borsuka Ma czerwone włosy :P
Z tym telefonem i portfelem mam identycznie,mam torebkę na ramię i mimo to co 5 minut ją otwieram i patrzę czy mam telefon,a jak go nie poczuję serce mi wali jak oszalałe Ostatnio również nie dość,że zaglądam do torebki to i w portfel czy aby na pewno ktoś nie zabrał mi dziwnym trafem prawka i dowodu
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:05   #3321
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Janis, ja też co rusz sprawdzam torebkę, czy mam portfel i telefon boję się że zgubiłam lub że ktoś mi ukradł

Ja mam jeszcze manię wycierania szczoteczki elektrycznej, musi być wytarta do sucha bo inaczej jestem wściekła, niestety młodszy brat jakos nie trzyma się moich zaleceń
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:07   #3322
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Gwiazdka,a ile Was dzieli km? Tzn mieszkacie w tym samym mieście czy dojeżdżacie do siebie?
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:17   #3323
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Gwiazdka,a ile Was dzieli km? Tzn mieszkacie w tym samym mieście czy dojeżdżacie do siebie?
Dzieli nas 40 km, TŻ mieszka w tym dużym mieście, ja w małym. Tam u TŻta mam uczelnie, ten klub fitness i te sprawy. Zajecia mam w innej dzielnicy niż mieszka TŻ i dlatego podjeżdża po mnie i zawozi mnie na autobus. Dzieki temu możemy się częściej widywać, bo tak to tylko weekendy mieliśmy dla siebie
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:29   #3324
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez Janis_ Pokaż wiadomość


Z myciem rąk i sprawdzaniem, czy zamknęłam drzwi mam podobnie Poza tym, gdy gdzieś wychodzę, co jakiś czas (zdecydowanie za często:P) sprawdzam, czy mam przy sobie portfel i telefon, tzn. czy mi nikt tego nie ukradł (jakimś magicznym sposobem chyba). Hmm i np. w pokoju na różnych półkach wszystkie 'ozdoby' mają swoje ustalone miejsce, jeśli tylko zauważę, że nie leżą tak, jak trzeba, to poprawiam

Pur powodzenia Daj znać, jak tam się znajomość rozwija


A ja jestem w małym szoku, bo wchodzę dziś na wirtualny dziekanat i patrzę, a tu "Średnia z uzyskanych ocen: 4,60"

Wiecie kogo dziś widziałam w Galerii Krakowskiej? Borsuka Ma czerwone włosy :P
Tez to maaaaaaam!
Poza tym gratuluje oczywiscie sredniej, piekny wynik

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Cześc Kobity

Wróciłam z ćwiczeń, dzisiaj było BodyDome
http://www.bodydome.com/bodydome.gif
ćwiczyłyśmy na jezyku, baaaardzo fajna dziewczyna je prowadzi


Wszystko ok, tylko jestem wściekła, bo przyszłam do domu a tam naleśniki, ale mi cisnienie podnieśli normalnie, myślałam, że wybuchnę jestem dumna że nie zawinęłam ani jednego


TŻ mnie dzisiaj zaskoczył, bo zanim zaczęłam ćwiczenia zadzwoniłam po niego czy przyjedzie po mnie po zajęciach. Mówił, że nie, bo dopiero kończy pracę, ale jutro to już na pewno. Wychodzę z klubu a tam on czeka. Kochany


A tak to nuda, nic mi się nie chce, no może po za jedzeniem
Slodziaaaak
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:44   #3325
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Tez to maaaaaaam!
Poza tym gratuluje oczywiscie sredniej, piekny wynik


Slodziaaaak
Nie powiem, miło mi sie zrobiło
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:17   #3326
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Janis, ja też co rusz sprawdzam torebkę, czy mam portfel i telefon boję się że zgubiłam lub że ktoś mi ukradł
o tak jak ja szczególnie telefon

a co do manii to jeszcze mycie zębów - zawsze muszą być idealnie wyszorowane i białe i twarz, musi być zawsze idealnie czysta, to chyba przez trądzik, nie lubię jak ktoś jej dotyka, nawet TŻ, zawsze krzyczę na niego, zawsze musi być umyta, świeża, potrafię 2-3 razy dziennie myć i nakładać nowy krem, makijaż jak nie jest matowa to źle się czuję


Dziewczyny miała któraś z Was trampki atmosphere? o takie - klik
Chcę sobie kupić jakieś takie zwykłe śmigacze, szczególnie do jazdy samochodem a że ich cena powala na kolana to boję się żeby się nie rozwaliły za szybko, chociaż paru sezonów też im nie wróżę.


Janis gratulacje
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.

Edytowane przez mmalinowa
Czas edycji: 2011-07-05 o 09:18
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 09:39   #3327
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
o tak jak ja szczególnie telefon

a co do manii to jeszcze mycie zębów - zawsze muszą być idealnie wyszorowane i białe i twarz, musi być zawsze idealnie czysta, to chyba przez trądzik, nie lubię jak ktoś jej dotyka, nawet TŻ, zawsze krzyczę na niego, zawsze musi być umyta, świeża, potrafię 2-3 razy dziennie myć i nakładać nowy krem, makijaż jak nie jest matowa to źle się czuję


Dziewczyny miała któraś z Was trampki atmosphere? o takie - klik
Chcę sobie kupić jakieś takie zwykłe śmigacze, szczególnie do jazdy samochodem a że ich cena powala na kolana to boję się żeby się nie rozwaliły za szybko, chociaż paru sezonów też im nie wróżę.


Janis gratulacje
Ja i to nie jedną parę Uwielbiam je,są wygodne Chociaż ostrzegam mają swój specyficzny zapach i przy pomieszaniu tego z wodą może być nieciekawie Ale ogólnie bardzo polecam,ja mam już moje czarne z 3 miesiące a na okrągło prawie w nich chodzę

Co do mycia zębów też je myje aż za często i też bardzo dokładnie
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 10:01   #3328
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Ja i to nie jedną parę Uwielbiam je,są wygodne Chociaż ostrzegam mają swój specyficzny zapach i przy pomieszaniu tego z wodą może być nieciekawie Ale ogólnie bardzo polecam,ja mam już moje czarne z 3 miesiące a na okrągło prawie w nich chodzę

Co do mycia zębów też je myje aż za często i też bardzo dokładnie
Oooo to fajnie zamawiam dzisiaj
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 10:19   #3329
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
Oooo to fajnie zamawiam dzisiaj
Ja też sobie chyba zamówię,na zaś

Mam białe jeszcze-ale tylko się wyjdzie i są brudne,a ja nienawidzę mieć brudnych butów

Granatowe ciemne miałam,też były ładne ale jednak stwierdziłam,że czarny to czarny :P
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 10:41   #3330
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zazdrośnice, cz. XV - koniec zimy w naszych progach, śnieg zaskoczył nas na dro

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
o tak jak ja szczególnie telefon

a co do manii to jeszcze mycie zębów - zawsze muszą być idealnie wyszorowane i białe i twarz, musi być zawsze idealnie czysta, to chyba przez trądzik, nie lubię jak ktoś jej dotyka, nawet TŻ, zawsze krzyczę na niego, zawsze musi być umyta, świeża, potrafię 2-3 razy dziennie myć i nakładać nowy krem, makijaż jak nie jest matowa to źle się czuję

co do mani to zeby potrawie szorowac i 6 razy dziennie, po kazdym posilku, nawet jablku choc podobno nie powinno sie tak czesto myc zebow...
ja z kolei nie lubie twarzy matowo wykonczonej, wole buzke rozswietlona, nawilzona... wole nawet gdy sie czasem komus cos delikatnie swieci niz jak jest calkowicie matowa...
nie raz widze dziewczyny tak pieknie wymalowane, ze az mam ochote zapytac jakich kosmetykow uzywaja... maja takie porcelanowe, nawilzone, swieze buzki, rozswietlone kosci policzkowe

jakie plany na dzis macie?
ja zamulam w domu, sciagam wykaldy zeby wydrukowac i zaczac cos czytac bo 3 egzaminy czekaja mi sie sesja dopiero 23 lipca zaczyna
ogolnie mam kiepski nastroj, jestem zmuszona sie na cos zdecydowac w najblizszym czasie choc wcale nie mam na to ochoty, z TZtem tez musze o tym porozmawiac co mysli bo to dotyczy nas oboje... przez czyjes glupie plany i pospiech ja musze planowac swoje zycie juz dzis a kompletnie nie czuje takiej potrzeby, jest dobrze jak jest na razie... nie spodziewalam sie, ze ktos mnie tak bedzie naciskal i ponaglal...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2011-07-05 o 10:44
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.