Majowe Panny Młode - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-02, 19:38   #3301
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziewczyny, ja też przymierzam się zapisac na basen... ale obawiam się, że mogę sie w barkach rozrosnąć... choć jako dziecko i nastolatka chodziłam bardzo regularnie i w barach nie rosłam, więc i teraz nie powinnam... Muszę się zebrać w sobie, to na pewno pomoże wyrzeżbić trochę sylwetkę i bez głodzenia zrzucić te kilka kilko. Fajnie, że jesteście, mam mobilizację. I tak wogóle to z kim ja bym tyle o ślubie gadała, jak nie z innymi PM-kami
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:40   #3302
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
super zdjęcia

Dziewczyny siadam poważnie do wyszukania pieczątek, pudru do embossingu i w ogóle do dokładniejszego skrystalizowania zamysłu na zaproszenia
Jejku jak ja bym chciała mieć choć odrobinkę talentu plastycznego i jakiejś wyobraźni... Niestety Bozia mnie tym nie obdarowała dlatego pozostaje allegro Anetuniaa jak coś stworzysz koniecznie pokaż

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
ja sie smieje, ze po basenie jestem "pozytywnie zmeczona" także wiem o czym mówisz
ochh przyznam szczerze, ze mogę wszystko, tylkoe nie biegać ... normalnie biegam jakbym miała nogi w kolanach powiązane, do tego nie umiem oddychać podczas biegania, wiec wolę darować wszystkim ten krytyczny widok

zobaczysz...fotki będą rewelacyjne! pochwalisz się paroma????

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Dziewczynki, uciekam juz, bo Mój TŻ robi kolacyjkę i obiecalam, że dziś nie będę siedzieć na wizażu do późna.... achhh a tak mi się fajnie zawsze z Wami gadulka
noo nic więc miłego wieczorku każdej życzę pa paaaa
Dell mam koleżankę harpagana Ciągnie mnie do każdej formy sportu jak nie basen to bieganie, jak nie bieganie to rolki jak nie rolki to rower i ciągle coś. Nie mówię, że źle, bo fajnie mieć takiego motywatora A bieganie zawsze jakaś forma sportu.

Fotkami się pochwalę, a jakżeby inaczej tylko uzbrójcie się dziewczynki w cierpliwość

Miłego wieczorku Dell
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:02   #3303
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Dzien dobry dziewczyny
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:03   #3304
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

halo halo, śpicie jeszcze??????
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:05   #3305
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode

cześć
jak tylko internet mi przyspieszy obejrze sobie Waszych fotografów

my mamy tego http://www.seamoon.pl/ . Tutaj są zdjęcia jakiejś pary co miała robione w paryżu ale nei wiem czy to polacy

Ja wybieram się z TŻ na zakupy, samego z teściową nie puszczę
muszniki, kamizelki typowo ślubne nam sie nei podobają a TŻ chce miec smoking, albo zwykły garniak z muchą i pasem
Do tego jest chyba specjalna koszula ale nie orientuje sie dokładnie bo jeszcze się nie orientowalismy.
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:06   #3306
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez izzunja Pokaż wiadomość
Dell mam koleżankę harpagana Ciągnie mnie do każdej formy sportu jak nie basen to bieganie, jak nie bieganie to rolki jak nie rolki to rower i ciągle coś. Nie mówię, że źle, bo fajnie mieć takiego motywatora A bieganie zawsze jakaś forma sportu.

Fotkami się pochwalę, a jakżeby inaczej tylko uzbrójcie się dziewczynki w cierpliwość

Miłego wieczorku Dell
Izzunja,ty masz koleżankę harpagana, a ja mam TŻ każdy sport, obojętnie w jakiej postaci!

to czekamy czekamy z wielką cierpliwością na fotki

dzięki juz po wieczorku kolacja była pyszna! woda się nie przypaliła hehehehheee
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:13   #3307
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez renata858585 Pokaż wiadomość
cześć
jak tylko internet mi przyspieszy obejrze sobie Waszych fotografów

my mamy tego http://www.seamoon.pl/ . Tutaj są zdjęcia jakiejś pary co miała robione w paryżu ale nei wiem czy to polacy

Ja wybieram się z TŻ na zakupy, samego z teściową nie puszczę
muszniki, kamizelki typowo ślubne nam sie nei podobają a TŻ chce miec smoking, albo zwykły garniak z muchą i pasem
Do tego jest chyba specjalna koszula ale nie orientuje sie dokładnie bo jeszcze się nie orientowalismy.
Moja tesciowa ma dobry gust, ale ja i tak chcialabym przy tym byc... choc moj TZ zartuje sobie, ze skoro on nie byl przy przymiarce mojej sukni i nie zobaczy jej przed slubem, to on tak samo zrobi ze swoim garniturem.... Mam nadzieje, ze to tylko zarty, bo z nim nigdy nic nie wiadomo ....



Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
halo halo, śpicie jeszcze??????
Chcialabym, ale juz niestety w pracy ...

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2010-11-03 o 08:15
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 08:18   #3308
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez renata858585 Pokaż wiadomość
cześć
jak tylko internet mi przyspieszy obejrze sobie Waszych fotografów

my mamy tego http://www.seamoon.pl/ . Tutaj są zdjęcia jakiejś pary co miała robione w paryżu ale nei wiem czy to polacy

Ja wybieram się z TŻ na zakupy, samego z teściową nie puszczę
muszniki, kamizelki typowo ślubne nam sie nei podobają a TŻ chce miec smoking, albo zwykły garniak z muchą i pasem
Do tego jest chyba specjalna koszula ale nie orientuje sie dokładnie bo jeszcze się nie orientowalismy.
bardzo fajne zdjęcia, choć ich mało

co do smokingu to raczej jest jakaś specjalna koszula-tez mi sie tak wydaje, choć 100 % pewności to nie mam.
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:19   #3309
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam dzisiaj próbki papieru perłowego na zaproszenia. 170 g to stanowczo zbyt mało dla papieru perłowego ale 210 g jest już całkowicie ok.
Dark Lady, to wkoncu bedziesz robic wlasnorecznie zaproszenia? Bo cos wspominalas, ze TZ-owi Twojemu sie nie spodobaly?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:24   #3310
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Chcialabym, ale juz niestety w pracy ...
ycchhhhhhh, ja tez

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny siadam poważnie do wyszukania pieczątek, pudru do embossingu i w ogóle do dokładniejszego skrystalizowania zamysłu na zaproszenia
jak poszukiwania? wybrane wszystko?
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:26   #3311
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

monita01 będziemy robić swoje. Tylko nie wiem czy ten projekt, bo jak ostatnio z nim rozmawiałam to stwerdził że on to sobie wyobrażał, że będziemy chodzić po sklepach z zaproszeniami i oglądać różne i później z tego zrobimy jakiś projekt (przez zrobimy czytajcie że ja zrobię bo on zdolności w tym kierunku nie ma). Z tego wnisokuję że on ma chyba problem z tym że zaprojektowałam zaproszenia tak szybko, bez jego udziału (nie wspomnę o tym że wcale mu się nie chciało brać w tym udziału). Zobaczymy co dalej.

Mój TŻ powiedział że on chce iść z siostrą wybierać garnitur i że ja mam niby mieć niespodziankę w dniu ślubu, zobaczymy.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 08:38   #3312
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
monita01 będziemy robić swoje. Tylko nie wiem czy ten projekt, bo jak ostatnio z nim rozmawiałam to stwerdził że on to sobie wyobrażał, że będziemy chodzić po sklepach z zaproszeniami i oglądać różne i później z tego zrobimy jakiś projekt (przez zrobimy czytajcie że ja zrobię bo on zdolności w tym kierunku nie ma). Z tego wnisokuję że on ma chyba problem z tym że zaprojektowałam zaproszenia tak szybko, bez jego udziału (nie wspomnę o tym że wcale mu się nie chciało brać w tym udziału). Zobaczymy co dalej.
.
he he heee, Dark Lady nie ma co się martwić oni juz tak mają. Słysząc "należałoby zrobić, trzeba by zrobić, można by zrobić" trzeba to rozumieć, to to nie oni będą to robić, tylko właśnie my.
Powiem Wam, ze ja się podśmiewam z tego, bo wiem, że mój TŻ nie ma smykałki do takich rzeczy jak zaproszenia ślubne. Oglądaliśmy razem różne, wiec wiem jak chciałby aby ono wyglądało. Do tego moje wizje, i zbierze się to w całość.
Dark Lady, przejdź się z nim po sklepach, niech się wypowie na temat zaproszen, pokaże Ci jakie mu sie widzą - to taka rada ode mnie (jesli mogę).
W końcu to Wasz dzień... a to, że on nie ma uzdolnień plastycznych, nie znaczy,że ma być zdyskwalifikowany do wzięcia udziału w ich "tworzeniu"
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:45   #3313
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

DELL dzięki za radę. Absolutnie nigdy nie chciałam go dyskwalifikować, tylko skąd miałam wiedzieć że on tak chce skoro nigdy nic nie powiedział. Po sklepach to chyba za rok będziemy mogli się przejść bo widujemy się tylko w weekendy a wtedy wszystko zamknięte, zatem nadal nie wiem jak on to widzi .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:48   #3314
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
DELL dzięki za radę. Absolutnie nigdy nie chciałam go dyskwalifikować, tylko skąd miałam wiedzieć że on tak chce skoro nigdy nic nie powiedział. Po sklepach to chyba za rok będziemy mogli się przejść bo widujemy się tylko w weekendy a wtedy wszystko zamknięte, zatem nadal nie wiem jak on to widzi .
oni się tak zdrywają hehhee "noo bo co obchodzą facetów zaproszenia ślubne" a tak na prawdę sprawia im to radochę-widziałam to po moim TŻ.
a przeglądaliście zaproszenia w necie? skoro po sklepach nie macie kiedy...
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:49   #3315
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Dark Lady, sprobuj go namowic, abyscie razem przejrzeli strony w internecie: tam sa setki zaproszen i nie trzeba wychodzic z domu Mozecie to nawet zrobic na odleglosc.

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2010-11-03 o 08:50
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:55   #3316
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Właśnie to próbuję zrobić, ale moja uparta głowa TŻ-towa jakoś się opiera . Zmuszę go do tego w najbliższym czasie. Tym bardziej że niedługo muszę mieć gotową wersję zaproszeń a zanim to nastąpi to trzeba wiele rzeczy przetestować i gilotynę wykombinować.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:08   #3317
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

no i super. Na pewno go przekonasz
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:14   #3318
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Pewnie jakoś się uda . Teraz to mam dopiero głowę pełną zmartwień, bo tu ślub, tu praca inżynierska i jeszcze mnóstwo projektów i programów do napisania na informatykę . A ja bym wolała sobie na spokojnie ślub organizować.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:20   #3319
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

łatwo mi mówić, ale wolałabym pokończyć jak najszybciej to co musze, a wtedy zająć się ślubnymi sprawami choć nuie zazdroszczę Ci, bo pewnie łatwe to nie jest.....
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 10:31   #3320
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Niestety to jest mnóstwo roboty i nie da się tego szybko skończyć, a też bym tak wolała.

Cytat:
Napisane przez izzunja
Dark Lady właśnie obejrzałam sobie dzieła Twojego fotografa i kamerzysty i bardzo fajne te ich prace
Dziękuję bardzo .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś


Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-11-03 o 10:37
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:37   #3321
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

ale za to jak je skończysz, jaki będziesz miała luzzzzzzzzzzz
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:47   #3322
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Tym się pocieszam .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 11:46   #3323
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 11:51   #3324
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

DELL co się tak nudzisz??
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 11:59   #3325
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Co tam DELL? Dark Lady, jak drugi dzien dietki?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 12:02   #3326
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

monita01 bardzo dobrze . Tyle że wiem że najgorsze przyjdzie w przyszłym tygodniu bo wtedy strasznie się chce już zjeść coś choć trochę słodkiego, jakiś jogurcik, owoc, ale dam radę a potem to już z górki bo II faza jest całkiem przyjemna.

Dziewczyny czy wy też martwicie się jak wasze orkiestry się spiszą? Czy może macie jakieś sprawdzone?
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś


Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-11-03 o 12:39
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 12:58   #3327
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

achhh, a ja byłam zjeść i podziwiam Cię Dark Lady, że dajesz radę na diecie! poprostu brawo

co do orkiestry, to mamy sprawdzoną byliśmy na weselu, gdzie grali, i byliśmy zachwyceni własnie dla nich zrezygnowaliśmy z zespołu, z którym mieliśmy już wcześniej podpisaną umowę.... noo cóż, życie
a jak to u Was wygląda?
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 13:04   #3328
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja sie tym nie martwie, bo.... jeszcze nie mam zaspolu.... Na razie i wciaz, martwie sie fotografem No bo wkoncu czyms martwic sie trzeba, prawda?

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
monita01 bardzo dobrze . Tyle że wiem że najgorsze przyjdzie w przyszłym tygodniu bo wtedy strasznie się chce już zjeść coś choć trochę słodkiego, jakiś jogurcik, owoc, ale dam radę a potem to już z górki bo II faza jest całkiem przyjemna.

Dziewczyny czy wy też martwicie się jak wasze orkiestry się spiszą? Czy może macie jakieś sprawdzone?
Trzymam kciuki za wytrwanie na diecie... ja tez sie odchudzam, ale jednak "po swojemu", jak nie poskutkuje to wtedy pojde sobie na plaze
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 13:16   #3329
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Ja sie tym nie martwie, bo.... jeszcze nie mam zaspolu.... Na razie i wciaz, martwie sie fotografem No bo wkoncu czyms martwic sie trzeba, prawda?

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------



Trzymam kciuki za wytrwanie na diecie... ja tez sie odchudzam, ale jednak "po swojemu", jak nie poskutkuje to wtedy pojde sobie na plaze
dziewczyny, a nie wystarczy Wam poprostu więcej ruchu, no i ograniczenie słodzyczy???
jesuuuu, diety są koszmarne przeciez

monita01, a rozglądasz sie za jakimś innym fotografem???
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 13:22   #3330
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja orkiestrę mam jak to nazywam z "castingu" z internetu. Na weselu ostatni raz była w lipcu u siostry mojego lubego a wcześniej długo, długo nic. Zespół siostry podbał się TŻ ale mi nie za bardzo i nie byłam do nich przekonana tym bardziej że nie byli tani, no i zdecydowaliśmy się na inny. Słyszałam ich tylko w internecie i na nagraniach, które mi udostępnili, wiem że są mili i kulturalni i nie powinna spotkać mnie niespodzianka w postaci niesmacznych zabaw i przyśpiewek (nie lubię tego). Grają na gitarze, klawiszach i akordeonie i z tego co słyszałam na nagraniach to całkiem nieźle. Niestety zawsze zostaje nutka niepewności...

Dzięki monita, będę się starać. Nie mam zbyt dużo do zrzucenia, właściwie to wcale bym się nie odchudzała gdyby nie ślub, bo nie mam mobilizacji. No ale muszę wyglądać idealnie .

DELL niestety więcej ruchu nigdy nie działało w moim przypadku. A SB polega właśnie na ograniczeniu słodyczy i węglowodanów, dlatego po pierwszych 2 tygodniach mogę jeść prawie wszystko i zawsze mam jeść dużo bo taki jest nakaz tej diety.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś


Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-11-03 o 13:24
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.