Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-23, 16:03   #3361
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

KWIAT PUSTYNI - zdecydowanie mi się podobał. Film porusza delikatny temat obrzezania u kobiet afrykańskich. Glówna bohaterka, Somalijka ucieka z Afryki w poszukiwaniu lepszego życia, przez przypadek odkryta przez fotografia robi zawrotną karierę w Ameryce. Momentami się wzruszałam, gdy pokazywane były sceny z Somalii lub gdy mówiła o bolesnych przeżyciach w latach dziecięcych. Główna bohaterka bardzo piękna film dwugodzinny, godny polecenia.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 16:33   #3362
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Bracia -
Film pokazuje, jak silna jest braterska miłość, co wojna potrafi zrobić z człowiekiem, a raczej jego umysłem i jakie to ma odbicie na rodzinie oraz późniejszym życiu.
Momentami miałam wrażenie, że jest spłycony, ale ogólne wrażenie z filmu zostaje dobre.
Mimo dość dziwnie zrobionego zakończenia, daję wysoką notę, nawet 7,5/10, ponieważ film wyzwala uczucia i daje do myślenia. Aktorzy również dobrze odwalili swoją robotę (Natalie Portman, Tobey Maguire i Jake Gyllenhaal). A do kompletu muzyka U2 .

Gorąco polecam
Aha, i rozczulająca postać najmłodszej córeczki głównego bohatera

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2010-05-23 o 18:07
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 16:46   #3363
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

The Brothers: No cóż, do mnie ten film totalnie nie przemówił. Wynudziłam się na nim strasznie. Żeby nie było lubię każdy gatunek filmowy i nie tylko gustuję w ciągłej akcji i strzelankach. Gra aktorska świetna i w tej kwestii nic nie można zarzucić. No, ale dla mnie ten film na pewno nie był tak dobry jak się spodziewałam. 5/10
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:36   #3364
flawless2903
Zadomowienie
 
Avatar flawless2903
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 744
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wciąż ją kocham - film dla typowych fanów gatunku. A z racji, że ja uwielbiam takie historie, no to zauroczył mnie całkowicie. Oczywiście, upłakałam się - jak zawsze. Ale film, według mnie, jest naprawdę śliczny... Może i oklepana tematyka, i w ogóle - wiele niepochlebnych komentarzy widziałam na jego temat... Niemniej jednak, ja zostałam kupiona całkowicie. Zarówno Channing jak i Amanda cudowni w tym filmie, baaardzo lubię i jego i ją.
Polecam (mimo, że strasznie zdołowałam po tym filmie... czeka mnie rozłąka z Tż'tem...
8/10.
__________________
tak.
flawless2903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:37   #3365
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Shrek 2 oraz Okup... Oglądałam już wcześniej i to nie raz, ale coż... Telewizja za bardzo nas nie rozpieszcza
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:47   #3366
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Bracia - 7,5/ 10 na szczęście film nie był tylko o tym , że po informacji o śmierci Sama, między jego żoną a bratem rodzi się uczucie...W moim odczuciu film był zupełnie o czym innym.
Akcja rozkręca się bardzo powoli, pierwsza połowa filmu jest mdła i trochę spłycona. Później jednak emocje sięgają zenitu, końcówka jest dramatyczna.
Świetnie zagrana postać przez Tobey'ego Maguire'a.
Bardzo podobało mi się w jaki sposób została poruszona kwestia nie równego traktowania dzieci w rodzinie, albo przynajmniej odczuć dzieci, że są nierówno traktowane.
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:28   #3367
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

rewers - chyba się spodziewałam czegoś innego, dużo szumu w mediach, a mnie nie zachwycił. Na początku się trochę uśmiałam - te typowe zachowania matki, babci, przy próbie znalezienia męża dla córki...później było nieco romantyczno-badziewnie, a później bardziej kryminalnie. Gra aktorów świetna, ale sam scenariusz nieco sztuczny. Nie nudziło się, ale też nie zachwycało, 6/10
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 11:39   #3368
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

A Single Man - film z Colinem Firthem, który niedawno wszedl u nas do kin. Film jest piekny, zarowno jezeli chodzi o muzyke, efekty wizualne i przede wszystkim tresc. Poza tym znakomici aktorzy, polecam.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 12:47   #3369
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ciacho: nie wiem co mam napisać. Karolak mnie tak nie wkurzał no i świetnie zagrana rola przez Małaszyńskiego!! Po prostu zagrał debila rewelacyjnie Ogólnie jakaś tam fabuła jest, niektóre żarty żenujące strasznie, ale da się obejrzeć. Pare fajnych tekstów też było 5/10
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:27   #3370
2crazy2smart
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Robin Hood ... ten z Russell'em Crowe ...
Porażka! Nawet się nie wybierajcie...
niestety słaba gra aktorów, cienka fabuła, przeinaczona historia...
2crazy2smart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:11   #3371
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Robin Hood z lat 80tych z Michaelem Pread'em(Robin of Sherwood) i muzyka Clannad to jest najlepsza wersja

http://www.youtube.com/watch?v=Z8jmZ77-bvw


Jednym z najciekawszych filmow jaki widzialam w przeciagu ostatnich dwoch lat jest "The Hurtlocker" w rezyserii Kathryn Bigelow. Meski film zrobiony za pomoca kobiecej wrazliowsci. Rewelacja.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;19538788]A Single Man - film z Colinem Firthem, który niedawno wszedl u nas do kin. Film jest piekny, zarowno jezeli chodzi o muzyke, efekty wizualne i przede wszystkim tresc. Poza tym znakomici aktorzy, polecam. [/QUOTE]


Potwierdzam, Colin Firth i Julianne sa aktorami z tzw "wyzszej polki" a film zasluguje na spore oklaski
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 18:40   #3372
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Amnesti Pokaż wiadomość
Tłumacze nie mają nic do gadania w kwestii tytułów filmów - kiedy w końcu dotrze to do ludzi. Do gadania ma dystrybutor - który dąży do tego aby jak najwięcej ludzi poszło do kin więc nalega na tytuł z np. nawiązaniami do innych znanych filmów/ nakieruje ludzi na tematykę np. w przypadku filmów romantycznych/ bądź też będzie po prostu chwytliwy i intrygujący. No ale ludzie jak zawsze wiedzą swoje. Zwłaszcza gdy chcą tłumaczyć wszystko dosłownie, choćby wcale coś nie brzmiało - a to już dygresja do innego aspektu problemu wyśmiewania się z polskich tytułów filmów ("Brudny Taniec" będący czołowym przykładem). Podsumowując - dajcie w końcu spokój tym tytułom wymyślanym na potrzeby komercyjne.
Pardonciu, masz oczywiscie racje
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:06   #3373
MerylinMongol
Raczkowanie
 
Avatar MerylinMongol
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

I Love You Phillip Morris. Sama nie wiem czego spodziewałam się po tym filmie, poszłam na niego głównie z ciekawości. Nie przepadam za Jimem Carrey jednak w tej roli moim zdaniem odnalazł się świetnie, McGregor wypadł bardzo autentycznie . Ich gra autorska na prawdę na wielki +. Sam film to taki komediodramat, temat homoseksualizmu moim zdaniem przedstawiony momentami w sposób mocno przerysowany i szablonowy, choć z drugiej strony dzięki temu było sporo śmiesznych momentów.
Na sali kinowej podczas niektórych scen było można wyczuć mocno napiętą atmosfere (miałam wrażenie, że sporo osób poszło na ten film na zasadzie gra
Jim Carry będzie lekka odmóżdzająca komedyjka, a tu zaskoczenie).
8/10
MerylinMongol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:12   #3374
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

To jeden z moich ulubionych filmów z tego roku!!! Kocham Ewana Mcgregora!!!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 08:44   #3375
aklina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wojna Polsko-Ruska - napewno ''inny'', jednak nie dla mnie...

New York I Love You- do obejrzenia przed snem
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 09:37   #3376
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;19538788]A Single Man - film z Colinem Firthem, który niedawno wszedl u nas do kin. Film jest piekny, zarowno jezeli chodzi o muzyke, efekty wizualne i przede wszystkim tresc. Poza tym znakomici aktorzy, polecam. [/QUOTE]

Również zacznę od tego, że to po prostu PIĘKNY FILM.

Dlaczego piękny? Bo pokazuje piękną miłość. Miłość w tym filmie pokazana jest w każdej scenie, tęsknota aż kipi z ekranu, smutek, żal i strata po bliskiej osobie dotyczą każdej minuty i sekundy tego filmu. Oglądasz to, i dosłownie współodczuwasz tęskonotę George'a za zmarłym Jimem. (tak, Jim i George to mężczyźni )

Jeżeli chodzi o część techniczną, to w filmie jest mało słów, ale miałam wrażenie, że każde uczucie George'a pokazane jest za pomocą muzyki. Niesamowite.

Daję 8/10
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 12:49   #3377
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Obejrzałam wczoraj Jumepra, który mnie zanudził i Dom zły, który zniesmaczyl mnie bardziej niż trochę. Ogólnie słabo...
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 14:46   #3378
whatIthink
Raczkowanie
 
Avatar whatIthink
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 409
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Witam

Ja ostatnio oglądałam:

Woman in trouble - film trudny do zaszufladkowania. Można powiedzieć, że jest to komedia. Ukazuje epizody z życia paru kobiet, które łączą różne sytuacje - zarówno te zaskakujące, absurdalne, jak i te zupełnie życiowe zupełnie życiowe ( jak ciąża, zdrada etc.). Miły film do obejrzenia na wieczór. W skali 10 dałabym 7.

Smak życia - film, który bardzo mi się spodobał. Ukazuje studentów z różnych krajów europejskich, którzy przyjechali do Barcelony z programu Erasmus i mieszkają w 7 w jednym mieszkaniu. Głównym bohaterem filmu jest Xavier, Francuz. Jest to komedia, ale taka w stylu europejskim, co mi odpowiada akurat
9/10.
__________________
Człowiek zawsze dla siebie stanowi 100%, choćby dla innych był kimś zupełnie obojętnym.

06.06.2013 r. - Piotruś
whatIthink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 20:55   #3379
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
Obejrzałam wczoraj Jumepra, który mnie zanudził i Dom zły, który zniesmaczyl mnie bardziej niż trochę. Ogólnie słabo...
a w jakim aspekcie znismaczyl?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:30   #3380
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Whatever works ( co nas kręci, co nas podnieca) - 8/10 nie wiem czy zasłużył na taką wysoką ocenę, ale dawno nie oglądałam filmu nad którym trzeba się skupić, żeby podążać za tokiem myślowym głównego bohatera i to mi się spodobało
Przyjemnie jest czasem posłuchać takiego sarkastycznego, zgorzkniałego gadania. Lubię takie poczucie humoru. Nie wiem czy wytrzymałam z kimś, kto gada tak non stop.
Najbardziej podobała mi się scena, gdy ojciec melody poznaje geja w barze. Ich dialog mnie rozbroił.

Myślę, że polski tytuł, daje złe skojarzenia o czym jest ten film. Moja koleżanka z pracy, której powiedziałam co mam zamiar dziś obejrzeć z niesmakiem stwierdziła, że nie kręcą jej takie filmy ( chyba nie miała pojęcia o czym on jest)
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:58   #3381
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Książę Persji.
Jeżeli ktoś lubi bajki, może się wybrać.
W przeciwnym wypadku polecam sobie odpuścić.
Ocena w skali pół na pół. Ani dobry ani zły.
5/10.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 22:30   #3382
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Tam Dao Pokaż wiadomość
(...)

Jednym z najciekawszych filmow jaki widzialam w przeciagu ostatnich dwoch lat jest "The Hurtlocker" w rezyserii Kathryn Bigelow. Meski film zrobiony za pomoca kobiecej wrazliowsci. Rewelacja.
(...)
Absolutnie nie podzielam optymizmu. Nuda, do tego przydługawa. Dosłowna do bólu.

Alice in Wonderland (2010)
W sumie dobrze, że do kina nie poszłam, bo zapewne bym zła przez tydzień chodziła. Spore rozczarowanie. Przede wszystkim - o ironio - brak mi tu burtonowskiej magii i mroku. Wszystko razem wydawało mi się banalne i dobre dla dwunastolatków. Pod koniec seansu ziewałam. Do gry aktorskiej nie mogę się przyczepić, Depp dobry jak zawsze, Hathaway poprawna, Helena cudowna: rozpieszczony, rozkrzyczany dzieciak, który tupie nóżką i krzywi usteczka. Mia średnio przypadła mi do gustu. Kocurek zawsze był moim faworytem, więc i teraz nim pozostanie. Zwłaszcza sam uśmiech.
Film jest oczywiście ładny. Ogląda się go dobrze, muzyka robi swoje. Ja jednak spodziewałam się więcej. Perła w dorobku Burtona to to nie jest. Niestety.
Ode mnie: 6/10

Edytowane przez anka_bzzz
Czas edycji: 2010-05-26 o 20:17 Powód: literówka
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 10:44   #3383
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez innuendo Pokaż wiadomość
a w jakim aspekcie znismaczyl?
Zniesmaczył i zasmucił, bo przykro było patrzeć na niskie morale bohaterów, brak aspiracji... I ta świadomość, że komunizm raczej nam nie pomagał dążyć do osiągnięcia czegoś w życiu
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:01   #3384
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
Zniesmaczył i zasmucił, bo przykro było patrzeć na niskie morale bohaterów, brak aspiracji... I ta świadomość, że komunizm raczej nam nie pomagał dążyć do osiągnięcia czegoś w życiu
Chyba właśnie takie emocje chciał osiągnąć twórca tego filmu u swoich odbiorców. Gorzej by było, gdyby Cię ten film np. rozśmieszył . Wtedy można by powiedzieć, że reżyserowi średnio wyszła sztuka kręcenia filmu.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:07   #3385
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Obejrzałam w ciągu ostatnich dwóch dni 'A time for a dancing' oraz 'Herkulesa' Co do pierwszego tytułu zostałam skuszona fragmentem filmu na youtube, gdzie słuchałam akurat jednej piosenki. Film starszy, o przyjaźni dwóch dziewczyn i tańcu. Bez rewelacji, ale miło było patrzeć na pewne fragmenty tańca, baletu.
Co do drugiego tytułu to zobaczyłam go na jakiejś stronie i wtedy zdałam sobie sprawę, że nigdy nie widziałam tej bajki, więc czemu nie nadrobić zaległości? Niestety, zawiodłam się. Piosenki nudne do bólu (jak na piosenki w bajkach Disney'a), aż przewijałam do przodu film, historia też jakaś okrojona bardzo, prace Herkulesa bardzo pominięte, a czasem tylko wspomniane. Nie polecam.
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:52   #3386
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

The Messengers
Jezu, pierwszy horror, który przestraszył mnie już w pierwszych 30 s. W sumie widziałam wcześniej jakieś trailery, ale nie wiedziałam do końca o czym on jest. Bazuje trochę na postaciach z Klątwy/Ringu itp (ale który horror teraz nie bazuje ), natomiast może naprawdę przerazić w niektórych momentach. Dość nietypowe zakończenie, wraz ze zbliżaniem się filmu do końca trochę się wyjaśnia i nie jest tak strasznie, ale moim zdaniem dla wielbicieli gatunku must see
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 22:40   #3387
amelkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 117
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ostatnio tonę w odmętach czeskiego humoru
bardzo polecam "Wycieczkowiczów" - lekkie i trafne
__________________
Postanowiłam użyć jednego z moich rozlicznych talentów i zawalczyć o toster w konkursie Electrolux "Przygody z suszeniem ubrań". Pomożecie?
amelkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:59   #3388
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Książę Persji.
Jeżeli ktoś lubi bajki, może się wybrać.
W przeciwnym wypadku polecam sobie odpuścić.
Ocena w skali pół na pół. Ani dobry ani zły.
5/10.
I to trzy dni przed premiera
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:21   #3389
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Chyba właśnie takie emocje chciał osiągnąć twórca tego filmu u swoich odbiorców. Gorzej by było, gdyby Cię ten film np. rozśmieszył . Wtedy można by powiedzieć, że reżyserowi średnio wyszła sztuka kręcenia filmu.
Pewnie właśnie tak. Rozśmieszył mnie - na pewno nie, a więc coś się reżyserowi udało osiągnąć. Zastanawiam się tylko, czy polscy reżyserzy naprawdę nie potrafią robić wesołych filmów, albo przynajmniej takich zwyczajnych, ani przesadnio śmiesznych, ale też nie tak przygnębiających jak większość...
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 15:01   #3390
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
I to trzy dni przed premiera
Premiera w Polsce miała miejsce 21 maja
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.