Mamy sierpniowe 2020 cz. 2 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-09, 17:59   #3361
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Szczesliwa_mama Pokaż wiadomość
Akada a sporo tego nalotu jest? I stale on sie utrzymuje?



Orientujecie sie moze jeszcze czy przy zapaleniu piersi bol jest staly czy moze tez bolec co jakis czas w ciagu dnia?
Pieśniawki to raczej takie punkciki biale i nie tylko na języku ale też na dziaslach i podniebieniu. Jak tylko na języku to raczej nalot od mleka, moja mała też ma język biały. Starsza na pieśniawki dostała kiedyś nystatyne do pedzlowania jamy ustnej. A babciny sposób może trochę drastyczny to spowodować żeby osikalo dziecko pieluszke i nią przetrzec mu wnetrze jamy ustnej. Nie praktykowalam choć wiele osób to mi radzilo.

Zapalenie piersi to ból raczej ciągły plus gorączka. A jeśli boli Cię sporadycznie to może robią się zastoje? Spróbuj robić ciepłe okłady i rozmasowywac. Ja dziś np tak miałam bo mała spała więcej w dzień niż zwykle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-09, 21:05   #3362
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Mi położna tłumaczyła ze jeśli język jest biały i jestem w stanie ściągnąć ten nalot przy pomocy palca i gazika to jest wszystko ok.

Miałam dziś spotkanie z doradcą od chust. Ale super sprawa! Widzę że Mała ostatnio potrzebuje więcej bliskości więc mam nadzieję że się to sprawdzi. Po drugie od noszenia jej bolą mnie już plecy więc liczę że tutaj się to zmieni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-09, 21:49   #3363
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Mi położna tłumaczyła ze jeśli język jest biały i jestem w stanie ściągnąć ten nalot przy pomocy palca i gazika to jest wszystko ok.

Miałam dziś spotkanie z doradcą od chust. Ale super sprawa! Widzę że Mała ostatnio potrzebuje więcej bliskości więc mam nadzieję że się to sprawdzi. Po drugie od noszenia jej bolą mnie już plecy więc liczę że tutaj się to zmieni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak wyglądało takie spotkanie? Jedno wystarczy czy będą kolejne? Ilu wiązań się nauczyłaś? Masz już chustę? Jak trzymasz dziecko w chuście to nie bolą Cię plecy? Przepraszam za ogrom pytań, ale bardzo mnie interesuje temat chustonoszenia, a jednocześnie mam wiele obaw i tak się czaję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2020-09-09 o 21:51
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-09, 21:53   #3364
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Szczesliwa_mama Pokaż wiadomość
Akada a sporo tego nalotu jest? I stale on sie utrzymuje?

Orientujecie sie moze jeszcze czy przy zapaleniu piersi bol jest staly czy moze tez bolec co jakis czas w ciagu dnia?
Tak u nas stale, myśle, że dobrze to Enilis wytłumaczyła
Jakbyś miała zapalenie to pewnie byś umierała z bólu, ale tak jak pisze dreaming może robią Ci się zastoje jak zaniedbasz może być zapalenie, przed karmienie ciepłe okłady a po zimne żeby nie rozkręcać mocniej laktacji

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Mi położna tłumaczyła ze jeśli język jest biały i jestem w stanie ściągnąć ten nalot przy pomocy palca i gazika to jest wszystko ok.

Miałam dziś spotkanie z doradcą od chust. Ale super sprawa! Widzę że Mała ostatnio potrzebuje więcej bliskości więc mam nadzieję że się to sprawdzi. Po drugie od noszenia jej bolą mnie już plecy więc liczę że tutaj się to zmieni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie A u mnie chusta to porażka, ja nie umiem tego sprawnie wiązać, młoda płacze a z drugiej strony ostatnio usypiam ją w takiej pozycji jakby w chuście była :-(
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 06:41   #3365
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Tak u nas stale, myśle, że dobrze to Enilis wytłumaczyła
Jakbyś miała zapalenie to pewnie byś umierała z bólu, ale tak jak pisze dreaming może robią Ci się zastoje jak zaniedbasz może być zapalenie, przed karmienie ciepłe okłady a po zimne żeby nie rozkręcać mocniej laktacji



Fajnie A u mnie chusta to porażka, ja nie umiem tego sprawnie wiązać, młoda płacze a z drugiej strony ostatnio usypiam ją w takiej pozycji jakby w chuście była :-(
Akada, ja w sumie staram się motać młodą jeszcze przed aferą, żeby właśnie spokojnie zasnela. Bo taką wijącą się i krzyczącą to nie dałabym rady, poza tym ona już waży grubo ponad 5kg.
Ja na razie opanowałam tylko chustę kółkową, kupiłam sobie na olx taką samą, jak mi doradczyni zostawiła na 2 tyg. Mam jeszcze od niej normalną tkaną i w weekend mam zamiar trenować kangurka

No i z tą kółkową to nie dam rady długo ponosić, bo bardzo obciąża mi jeden bok, ten z kółkami. Więc jak Oliwka mocno zaśnie i ja czuję, że już nie dam rady, to ją odkładam po prostu i dalej sobie ładnie śpi. Ale już np. kotlety mielone razem zrobiłyśmy haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 06:45   #3366
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
I jak wyglądało takie spotkanie? Jedno wystarczy czy będą kolejne? Ilu wiązań się nauczyłaś? Masz już chustę? Jak trzymasz dziecko w chuście to nie bolą Cię plecy? Przepraszam za ogrom pytań, ale bardzo mnie interesuje temat chustonoszenia, a jednocześnie mam wiele obaw i tak się czaję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Babeczka była u nas trzy godziny. Tłumaczyła że tyle to trwa żeby się nie stresować ze jednocześnie trzeba ogarniać dziecko i się uczyć. Więc ja na spokojnie karmiłam i wgl a ona pokazywała i przy okazji uczyła męża. Myślałam że to i tak bardzo długo ale trafiłam na tak super babeczkę że buzia się jej nie zamykała. Na początku tłumaczyła wszystkie co dotyczyło samych chust (rodzaje, gramatury, długości) i przeszła do wiązań. Miała swoje lalki duże jak dzieciaczki żeby od razu nie brać dziecka. Nauczyła nas dwóch wiązań z tego ja wiem że będę używać tylko jednego bo jest wygodniejsze. Chyba się nazywało coś z kangurem. Spokojnie jedno takie spotkanie wystarczy. Chustę zostawiła nam jedna na tydzień do ćwiczenia ale myślę że ją od niej odkupię bo jest taka możliwość. A z długości i z kolorów jest dla mnie idealna.
Nosiłam Mała w niej może dosłownie 30 minut podczas tej nauki bo na razie nie było okazji dłużej ale to już była dla mnie mega ulga. Właśnie dlatego się na to zdecydowaliśmy bo moje plecy już nie dawały rady a tutaj naprawdę po pierwsze jest to mega wygodne, po drugie odciąża plecy. Ja jestem mega zadowolona i pozytywnie zaskoczona ze tak wygodnie można nosić dzieciaczka. Polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość

Fajnie A u mnie chusta to porażka, ja nie umiem tego sprawnie wiązać, młoda płacze a z drugiej strony ostatnio usypiam ją w takiej pozycji jakby w chuście była :-(
U nas też płakała jak ja wiązaliśmy pierwszy raz ale potem od razu zasnęła w tym. A ćwiczysz wiązanie czasto? Myślę że im częściej będę próbować wiązać tym szybciej dojdę do wprawy i Mała też się nie będzie irytować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 06:53   #3367
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Justysia dziękuję za odpowiedź. Nam farmaceutka dała Apthin. Zobaczymy czy zadziała. Póki co ma tylko 2 pleśniawki.


Dreaming to tylko nieptrzebnie Ci napędzili strachu. No ale fajnie, że jednak wszystko jest dobrze.




U nas położna była 2 razy, ale też ze 2 razy miałyśmy teleporadę.
Nie wiem czy jeszcze przyjdzie, raczej tak.
Muszę do niej teraz zadzwonić, bo chciała znać wyniki morfologii mojej i badanie bilirubiny synka. A tak nie lubię z nią rozmawiać.

I wypadałoby też umówić się do gina na kontrolę. Myślałam, żeby iść w przyszłym tygodniu, ale wciąż jeszcze krwawię, a minęły już 4 tygodnie po cc. To chyba się wstrzymam i pójdę za 2 tygodnie.
Też mam napisane na wypisie ze szpitala o kontroli u gina po 4 tyg.od cc. Ale też dalej krwawię, pytałam wcześniej położną o to i powiedziala, żeby się wstrzymać z wizytą do końca połogu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-10, 07:13   #3368
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja też miałam tak napisane że 4tyg po cc. Poszłam dopiero jak krwawienia i plamienia ustały, chwilę przed 6 tyg, bo długo miałam takie incydenty. Chyba jak nie ma żadnych dolegliwości to można spokojnie poczekać do komfortowego momentu.
Ja już ponad 8 tyg od cc i blizna dość często mnie ciągnie, nadal nad nią mam opuchnięte. Zwłaszcza z prawej strony, może dlatego że tą stroną dźwigam wszystko... ale zauważyłam też że miejscami już mi ciecie bieleje, bo do tej pory było dość mocno czerwone.

Jak chustę wzięłam od koleżanki, ona pokazała mi jak się mota na swojej rocznej córce. Ale ja jeszcze się nie odwazylam. Raz próbowaliśmy na mężu ale średnio nam wyszlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 07:48   #3369
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Enilis, dzięki za relację


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 08:16   #3370
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 698
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

ja się też muszę w końcu umówić, chustę już nawet mam bo dostałam od siostry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 08:38   #3371
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dziewczyny, napiszcie jeszcze o tym kolektorze pokarmu, z jakiej macie firmy? Jak odciągacie mleko to potem trzymacie je w lodówce i na bieżąco zużywacie czy mrozicie od razu? Używacie tylko podczas karmienia? W sensie na wycieki z drugiej piersi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-10, 09:14   #3372
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napiszcie jeszcze o tym kolektorze pokarmu, z jakiej macie firmy? Jak odciągacie mleko to potem trzymacie je w lodówce i na bieżąco zużywacie czy mrozicie od razu? Używacie tylko podczas karmienia? W sensie na wycieki z drugiej piersi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam taki: https://allegro.pl/oferta/silikonowy...BoCAksQAvD_BwE

I ja używam podczas ściągania laktatorem bo mi podczas karmienia za wiele nie leci bo karmię krótko. Potem przelewam do pojemnika i do lodówki i z reguły wieczorem mała dostaje po piersi butlę z tym odciągniętym mleczkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 10:09   #3373
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napiszcie jeszcze o tym kolektorze pokarmu, z jakiej macie firmy? Jak odciągacie mleko to potem trzymacie je w lodówce i na bieżąco zużywacie czy mrozicie od razu? Używacie tylko podczas karmienia? W sensie na wycieki z drugiej piersi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dopiero dziś odbiorę z paczkomatu. Zamówiłam taki jak ma Justysia. Zamierzam używać do wycieków podczas karmienia i jeśli będzie tego mleczka sporo to będę mrozic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 10:14   #3374
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napiszcie jeszcze o tym kolektorze pokarmu, z jakiej macie firmy? Jak odciągacie mleko to potem trzymacie je w lodówce i na bieżąco zużywacie czy mrozicie od razu? Używacie tylko podczas karmienia? W sensie na wycieki z drugiej piersi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie wiem jakiej firmy bo dostalam.
Uzywam do robienia zapasow na moje wyjscia. Podczas jednego karmienia zbieram kolo 50 ml , przelewam do specjalnego woreczka i wkladam do lodowki. Wieczorem lub kolejnego dnia powtarzam czynnosc , wkladam buteleczke z pokarmem do lodowki ,a gdy sie oziebi lacze z tym piereszym mleczkiem i mroze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 10:17   #3375
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Enilis, ile płaciłaś za konsultacje chustową?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Jeśli to nie tajemnica

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 10:32   #3376
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Enilis, ile płaciłaś za konsultacje chustową?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Jeśli to nie tajemnica

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mogę odpisać za 3h 120 zł i w tej cenie dwie chusty wypożyczone na 2 tygodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jakiej firmy bo dostalam.
Uzywam do robienia zapasow na moje wyjscia. Podczas jednego karmienia zbieram kolo 50 ml , przelewam do specjalnego woreczka i wkladam do lodowki. Wieczorem lub kolejnego dnia powtarzam czynnosc , wkladam buteleczke z pokarmem do lodowki ,a gdy sie oziebi lacze z tym piereszym mleczkiem i mroze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki dziewczyny, chyba też sobie zamówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 10:40   #3377
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja mogę odpisać za 3h 120 zł i w tej cenie dwie chusty wypożyczone na 2 tygodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Dzięki dziewczyny, chyba też sobie zamówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki To u mnie 250 zł za 2 godziny i bez chust.. Tak myślałam, że to trochę drogo..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 10:46   #3378
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Enilis, ile płaciłaś za konsultacje chustową?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Jeśli to nie tajemnica

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
150 zł na 3 godz i jedna chusta na tydzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 10:56   #3379
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Enilis, dzieki. U mnie chyba nie znajdę taniej..
A na co zwracalyscie uwagę? Certyfikat? Wykształcenie fizjoterapeuty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-10, 12:56   #3380
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Enilis, dzieki. U mnie chyba nie znajdę taniej..
A na co zwracalyscie uwagę? Certyfikat? Wykształcenie fizjoterapeuty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepiej żeby to był certyfikowany doradca chustonoszenia clauWi

Kruszynka lubi być w kółkowej, ale nie ma cierpliwości do długiej i do kangurka nie chce jeszcze wiązać kieszonki ze względu na CC, liczę na to, że Mała przyzwyczai się do kangurka (a ja naviore znowu wprawy i będę szybciej motać).

Dziewczyny mam pytanie- czy woreczki do przechowywania pokarmu są sterylne? Czy trzeba je jeszcze wysterylizować. Mam kolektor i nie używam go bo nie mam do czego przelewać pokarmu kupiłam woreczki i mam teraz rozkmine

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 13:13   #3381
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
B
U nas też płakała jak ja wiązaliśmy pierwszy raz ale potem od razu zasnęła w tym. A ćwiczysz wiązanie czasto? Myślę że im częściej będę próbować wiązać tym szybciej dojdę do wprawy i Mała też się nie będzie irytować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyznaje, że rzadko. Potem przyszły nieziemskie upały i nie miałam ochoty się motać a młoda ładnie spała sama

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Enilis, ile płaciłaś za konsultacje chustową?


[/COLOR]Jeśli to nie tajemnica

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie 150 zł za 1,5h, była to moja polozna, ale jest na liście clauwi, pożyczyła chustę na kilka dni
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 18:21   #3382
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dziewczyny, macie dla swoich maluszków maty tzw. edukacyjne? Jakie polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 19:49   #3383
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie dla swoich maluszków maty tzw. edukacyjne? Jakie polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy Lionelo Anika a podoba mi się Kinderkraft smart Play. Jeszcze nie używamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 20:02   #3384
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja mam taka mata sesoryczna canpol (taka kontrastowa). Jeszcze jej nie uzywalismy, ale wydaje sie fajna. Poki co pokazuje malej kontrastowa materialowa ksiazeczka, ktora byla dolaczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O taka https://allegro.pl/oferta/canpol-mat...RoCeDAQAvD_BwE
__________________
Overthinking does kill your happiness

Edytowane przez Roselyn
Czas edycji: 2020-09-10 o 20:04
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 20:47   #3385
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Mamy Lionelo Anika a podoba mi się Kinderkraft smart Play. Jeszcze nie używamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mamy taką, dostaliśmy od mojej koleżanki. Próbowałam mała w niej kłaść ale jeszcze się nie interesuje nią dziś chwilę zainteresowała się kontrastowa karuzelka z tiny love, ale to było dosłownie 5min i potem głowa w drugą stronę. Wydaje mi się, że na dwa miesiące moja pierwsza córka już bardziej potrafiła się czymś zająć tzn. skupić uwagę. Ta ciągle się kręci i jeczy, no chyba że jest noszona to wtedy zadowolona, bo nawet trzymanie na rękach siedząc się jej nie podoba. Dziś mnie wykończyła. Teraz mąż z nią walczy, żeby poszła spać. Przez cały dzień tylko 2 drzemki po około 15min i jedna drzemka 2godz od 15 do 17

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 21:49   #3386
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Też mamy taką, dostaliśmy od mojej koleżanki. Próbowałam mała w niej kłaść ale jeszcze się nie interesuje nią dziś chwilę zainteresowała się kontrastowa karuzelka z tiny love, ale to było dosłownie 5min i potem głowa w drugą stronę. Wydaje mi się, że na dwa miesiące moja pierwsza córka już bardziej potrafiła się czymś zająć tzn. skupić uwagę. Ta ciągle się kręci i jeczy, no chyba że jest noszona to wtedy zadowolona, bo nawet trzymanie na rękach siedząc się jej nie podoba. Dziś mnie wykończyła. Teraz mąż z nią walczy, żeby poszła spać. Przez cały dzień tylko 2 drzemki po około 15min i jedna drzemka 2godz od 15 do 17

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mój synek ma miesiąc i już się interesuje dlatego mu zabawki wyszukuję. Oczywiście jeszcze nie na wszystko zwraca uwagę, ale na takie kontrastowe rzeczy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-11, 07:56   #3387
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Mój wczoraj skończył miesiąc i jeszcze go nic z zabawek nie interesuje. Czasami tylko chwilę popatrzy na grzechotkę taką czarno białą.
2 ostatnie noce mnie wymęczyły. Nie chciał spać, ciągle wisiał przy piersi, a jak go odkładałam to spał godzinę, max 1.5.
A dziś od rana był płacz, dopiero co udało mi się go uspokoić i zasnął. Ja nie wiem jak jutro wysiedzę na weselu taka niewyspana.
Ciekawe jeszcze jaka będzie dzisiejsza noc.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-11, 08:22   #3388
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
To mój synek ma miesiąc i już się interesuje dlatego mu zabawki wyszukuję. Oczywiście jeszcze nie na wszystko zwraca uwagę, ale na takie kontrastowe rzeczy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie zabawki wyszukalas dla takiego maluszka ? chciałabym coś mojemu kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-11, 08:30   #3389
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Panna Felicjanna współczuję i doskonale Cię rozumiem, bo moja mała też tak często ma u Was może ten pierwszy kryzys laktacyjny i dlatego tak wisi na piersi maluszek.
Córka nadal ma problemy z brzuszkiem. Te delicole i inne nic nie dają. Ponad 2tyg stosowania i bez zmian. Jeszcze miesiąc przetrwać i może będzie lepiej. Jak nie zwariuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-11, 09:10   #3390
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Jakie zabawki wyszukalas dla takiego maluszka ? chciałabym coś mojemu kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajne zabawki kontrastowe ma firma babysenses

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-09 13:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.