Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-11, 09:53   #3391
madziqqq
Rozeznanie
 
Avatar madziqqq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 948
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

zasraniec mój mały leniwy i ruszać się mu nie chce, od wczoraj praktycznie nic i ja już zaczynam wariować
madziqqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 10:01   #3392
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez madziqqq Pokaż wiadomość
zasraniec mój mały leniwy i ruszać się mu nie chce, od wczoraj praktycznie nic i ja już zaczynam wariować
jedz sprawdz. Ja raz mialam tak samo ale jak tylko polozyli mnie do szpitala to mloda zaczela szalec Ale u mnie taka uroda ze ona sie delikatnie rusza. Teraz to wsumie wypycha sie tylko bo juz miesca nie ma raczej.

A tak wogle to dziendobry czy mi musi byc tak niedobrze caly czas czuje sie jak na poczatku ciazy jak mnie mdlilo caly czas.
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 10:02   #3393
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
cześć
a mi się tam nie spieszy do wyładunku:P jakoś dobrze mi tak jak jest.... i rozmarzyłam się na jakieś wakacje ciepłe...ehh poleżałoby sie na plaży...
obudziłam się z tak spuchniętymi rękami i bólem w stawach że nie mogę się na nich podeprzeć nawet....ja już nie wiem co z tym robić...dobrze że w czwartek wizyta to może coś wymyślimy

myślę że ktoś nas zaskoczy teraz...mam nadzieję że nie ja:P wogóle mój TŻ jest z 25.11 i tak się zastanawiam czy trafi bobo czy będzie wybierał swój dzień:P

Hasiap jak tam nastój?drepczesz już pewnie pod szpitalem:P
Mój mąż jest z 22.11 także ja liczę, ze Mała tego terminu nie wybierze

Ja czuje swoją pod żebrami, jak mi w pęcherz kopie, nie mówiąc o tym, ze żołądek to chyba dobra poduszka bo nie raz mi scisnelo, że myślałam iż wszystko co w nim było to zwrócę
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 10:07   #3394
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

mi jak czasami strzeli w bebechy to aż czuję jak mi idą soki trawienne do góry:/
Madziaqqq ale tak nic zupełnie nic?ja zauważyłam że w ciągu dnia też cisza i dopiero wieczorem zaczyna się coś przeciągać...
achh w sobotę koncert mega mega mega DJ którego uwielbiamy z TŻem.... i już nie mogłam wytrzymać i dałam mu prezent-bilet ile radości hehe...a ja sobie będę słuchać na yt...
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 10:12   #3395
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Mój mąż jest z 22.11 także ja liczę, ze Mała tego terminu nie wybierze
Ja jestem 29.11. takze mam nadzieje ze urodze po tej dacie

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Teraz jem bardzo malo bo Junior tak jak pisalam jest gleboko w srodku i cisnie mi na zoladek jak zjem za duzo to czuje jak wszystko mi podchodzi do gory z powrotem. Takze raczej duzo pije niz jem. Staram sie nie narzekac bo moglo zawsze byc gorzej
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 10:15   #3396
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Ja jestem 29.11. takze mam nadzieje ze urodze po tej dacie

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Teraz jem bardzo malo bo Junior tak jak pisalam jest gleboko w srodku i cisnie mi na zoladek jak zjem za duzo to czuje jak wszystko mi podchodzi do gory z powrotem. Takze raczej duzo pije niz jem. Staram sie nie narzekac bo moglo zawsze byc gorzej
Mam to samo. Jem jak kanarek jakiś bo inaczej to wszystko w gardle mam i czuję jakbym pęknąć miała.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 10:16   #3397
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chemisette Pokaż wiadomość
Klubem opiekuje się Suqub.
dzięki

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
mi jak czasami strzeli w bebechy to aż czuję jak mi idą soki trawienne do góry:/
Madziaqqq ale tak nic zupełnie nic?ja zauważyłam że w ciągu dnia też cisza i dopiero wieczorem zaczyna się coś przeciągać...
achh w sobotę koncert mega mega mega DJ którego uwielbiamy z TŻem.... i już nie mogłam wytrzymać i dałam mu prezent-bilet ile radości hehe...a ja sobie będę słuchać na yt...
moja Mała jest bardzo ruchliwa, czasem mam wrażenie, że w ogóle nie śpi w ciągu dnia - ale dzieci są przecież różne, różnie ułożone i nie ma tu żadnej reguły.

super prezent zrobiłaś TŻ
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 10:27   #3398
grey cat
Raczkowanie
 
Avatar grey cat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Roksi serdeczne gratulacje śliczna maleńka.
Ale niespodzianka, tylko Was na chwilę zostawiłam a tu już pierwsze dzidzi na świecie

Cytat:
Napisane przez madziqqq Pokaż wiadomość
chyba muszę się znowu wygadać bo już zaczynam świrować. Moje dziecko jest chyba leniwe strasznie bo mało go czuję. Niby od początku taki był(może to przed łożysko na przedniej ścianie) jak wy piszecie, że macie dyskotekę w brzuchu to aż wam zazdroszczę bo ja ledwo co czuję. Wcześniej jak pisałyśmy o tych porodach z zaskoczenia to któraś tak fajnie napisała, że flaki tak nie kopią i, ze ruchy musiały czuć a ja wam szczerze powiem,że gdybym nie wiedziała, że mały tam siedzi to naprawdę mogłabym przeoczyć ruchy, niby czuję czasem rozpychanie ale ani on nie ma stałych godzin ani nie reaguje na słodkie zaczynam już schizować, że coś jest nie tak, jeszcze moja mama to potęguję bo zamiast mnie uspokoić to mnie straszy. Wód mam mało i nie wiem może to dlatego on się tak nie kręci? Nie wiem czy jutro nie pojadę na ip żeby sprawdzili czy wszystko jest ok, ale ja strasznie nie chcę zostawać w szpitalu
aj już mi zaczyna odbijać
Ja mogłabym się pod tym podpisać, też po ruchach mogłabym nie rozpoznać. Łożysko mam z przodu wysoko i tłumiło ruchy, mój Mały też spokojny no ale teraz to się głównie rozpycha bo już miejsca mało. U mnie teraz skutkuje jak trochę pooddycham do brzuszka i położę rękę, przeważnie jest odzew
Mam nadzieję, że wszystko dobrze u Ciebie.
grey cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 12:01   #3399
sofia_the_first
Raczkowanie
 
Avatar sofia_the_first
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 204
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

ojej ale sie dzieje... Hasiap- dzis cały dzień myślę o Was
Ja wczoraj byłam w medicover oglądać szpital- mają nawet zatrudnione specjalne osoby od oprowadzania po porodówce :P
Ale zabiła mnie info o tym, że w razie coś te zatrzyki na płuca które pomagają wytwarzać surfakant w płucach dziecka kosztują 7 tys za 1 szt...
Do tego w razie coś jakby był jakiś krwotok u mnie- lek kosztuje też ponad 8 tys.
więc koszt samej cc to około 10 tys+ ew leki na komplikacje
i to i tak nie najdroższy pakiet bo najdroższy w podstawie to 16 tys.
Podjęłam decyzję o IMIDzie chociaż stan wizualny nie zachęca... Ważna dla mnie jednak opieka i to, że mają specjalistyczne zaplecze III st.

Dziś to mam takie duszności że szok, najlepiej w łóżku wycięłabym dzirę na brzuch i leżała na brzuchu... grawitacja pomaga oddech złapać, aczkolwiek dziwnie muszę wyglądać ciągle będąc na czworakach .... moj gin chce mnie ciąć pod koniec listopada ale nie wyrobię się z przeprowadzką do tej pory i zaproponuję mu datę 12.12.2014
__________________

Sara
Laura

Edytowane przez sofia_the_first
Czas edycji: 2014-11-11 o 12:05
sofia_the_first jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 12:04   #3400
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Roksi piękna ta Twoja kruszynka
hasiap trzymamy kciuki

ja dziś umieram... zjadłam na noc zapiekankę z biedry która bardzo lubię i od 3 wymiotowałam. myślałam że urodze z tego spinania sie brzucha przy wymiotach... nie mam mocy zdycham
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 12:12   #3401
basiabasia989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 640
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Teraz pewnie wyskoczy któraś z dziewczyn u których wogole się na to nie zapowiada
Nie strasz tak bo ja kończę dopiero 33 tc :P są tu inne do rodzenia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
39/40
basiabasia989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 12:24   #3402
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Mysza wspolczuje wymiotów
Mnie mdli od wczoraj co nie zmienia faktu ze wcinam wafelki kokosowe

Basiabasia nie no myślę ze Ty masz jeszcze trochę czasu

Ależ mam dzisiaj leniwy dzień lezymy z TŻ na wersalce w salonie i tylko uzupełniany zapas pychotek on cos tam do pracy robi a Ja ogladam moje ukochane "Przeminęło z wiatrem" dobrze ze mama dala mi krokiety z serem i pieczarkami to nie muszę się męczyć z obiadem
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 12:32   #3403
sofia_the_first
Raczkowanie
 
Avatar sofia_the_first
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 204
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Inka ale mi narobiłaś smaka na krokiety z mozzarellą i pieczarkami o masszzzzz
__________________

Sara
Laura
sofia_the_first jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 12:52   #3404
Misia89p
Wtajemniczenie
 
Avatar Misia89p
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 785
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Roksape gratulacje i duzo zdrowka dla Malutkiej

U mnie cisza, niby sa skurcze do 70 dość bolesne, ale rozwarcie trzyma i nie rusza.
__________________
Szczęśliwa Żonka

26 marca
II kreseczki
Synuś Dawiduś
21.11.2014
Misia89p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 13:03   #3405
Justyssia87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 622
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

roksi- mnie twój opis też nie przestraszył tylko informacja mnie przeraziła, ze jest coś takiego w ogóle jak przyrośniecie blizny do łożyska.

Jutro albo w czw ide do gina po skierownaie na cc, mam nadzieje ze mi da skoro osttanio ni by chcial mi dać, ale wymusze od niego żeby to była 100% cesarka a nie ze moze tak moze nie.

sofia- czemu chca ci robic cc?bo jakoś nie kojarze...

hasiap-no to kciuki wszystko będzie dobrze

a ja dalej mam takie zawroty... przed chwila prawie zemdlałam czulam jak sie przewrcam...mam nadzieje ze p ourodzeniu skonczy się to

A pół nocy nie spałam bo wpierw myślałam o porodzie a jak zasnelam to obudził mnie durny sasiad z muzyka od 2w nocy do 5rano grał i to baardzo głosno ;( wiec o 6zasnelam a o 7wstalam

ide sie polozyc i na lody potem jade. Miłego dnia kobitki
Justyssia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 13:18   #3406
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sofia_the_first Pokaż wiadomość
Inka ale mi narobiłaś smaka na krokiety z mozzarellą i pieczarkami o masszzzzz
Sofia to zapraszamy właśnie usmazylam
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 13:31   #3407
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Eeee tam krokiety, moj tz ma juz w samochodzie pierogi z kapusta i grzybami od tesciowej tylko muszę poczekać az wroci z pracy i mi je zapoda

Baska
a Ty nie wybierasz sie na koncert? :P zartuje
a jaki to DJ?
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 13:32   #3408
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Sasia jedz jedź pierożki bo na święta nie pojemy
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 13:35   #3409
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Sofia to nie mogą Cię ciąć w normalnym szpitalu, tylko jakieś prywatne ? Przecież pisałaś, że kręgosłup masz skrzywiony i mocno szczupła jesteś i plus to, że po jednym cięciu to inaczej od razu patrzą.

Mysza oby już Cię nie męczyło, może organizm się zaczyna oczyszczać
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 13:48   #3410
skrzatek24
Rozeznanie
 
Avatar skrzatek24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 576
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Mysza współczuję rewolucji jelitowych. Ja dziś też prawie oddałam wczorajszą kolację. Od 4:30 męczył mnie żołądek, ale jakoś przeszło. Boję się teraz jeśc cokolwiek i dopiero niespełna przed godziną zjadłam pół paczki chrupków kukurydzianych.
W ogóle widzę, że większość Was ma taki ucisk na żołądek i niewiele może zjeść. Mam to samo niestety. Mąż jak chciał mnie dziś na kroplówkę wieźć, twierdzi, że jedząc takie ilości jakie jem, z braku sił nie urodzę. Ale rzeczywiście, cokolwiek bym nie zjadła jest mi niedobrze.

Hasiap trzymam kciuki i życzę dużo sił
skrzatek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 13:48   #3411
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Inka, chyba dlatego tesciowa wysłała teraz
niech tz lepiej juz wraca z pracy


Kto oglądał Gnomeo i Julia? fajne?
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 13:51   #3412
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Sasia to jest animowane? Jesli tak to widzialam kiedys takie nawet nawet smieszne dla zabicia czasu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 14:01   #3413
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
Eeee tam krokiety, moj tz ma juz w samochodzie pierogi z kapusta i grzybami od tesciowej tylko muszę poczekać az wroci z pracy i mi je zapoda

Baska
a Ty nie wybierasz sie na koncert? :P zartuje
a jaki to DJ?
u mnie zupa dyniowa a potem chcemy spróbować tego przepisu na pizze co to tak chwalicie już się doczekać nie mogę
Sasia myślałam żeby się w jakiejś klatce tam zamontować:P a DJ to Gramatik
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 14:17   #3414
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Olcia-tak, to jakas bajka. To chyba w sam raz dla mnie, bo pada deszcz od rana, jest szaro, ponuro a ja siedze w króliczej pizamie. To sobie obejrze

Basia-w klatce z brzuchem, wlasnie sobie to wyobrazilam zaraz obczaje co to za super DJ
albo zapodaj Ty cos, bo nie wiem czy to co wyszukuje, to jest to

Edytowane przez sasia25
Czas edycji: 2014-11-11 o 14:18
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 14:21   #3415
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez skrzatek24 Pokaż wiadomość
W ogóle widzę, że większość Was ma taki ucisk na żołądek i niewiele może zjeść. Mam to samo niestety. Mąż jak chciał mnie dziś na kroplówkę wieźć, twierdzi, że jedząc takie ilości jakie jem, z braku sił nie urodzę. Ale rzeczywiście, cokolwiek bym nie zjadła jest mi niedobrze.
Okropne uczucie mam ochote cos zjesc i nie moge bo wiem ze mi wroci z powrotem ech dobrze ze to juz koncowka i dopiero teraz wyskakuja takie kwiatki




Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
u mnie zupa dyniowa a potem chcemy spróbować tego przepisu na pizze co to tak chwalicie już się doczekać nie mogę
U mnie kalafiorowa z przpepisu na pizze mam zamiar skorzystac w weekend.


Popralam dzisiaj troche ubranek malego. Tak sie naczytalam o tym ze tu juz wszyscy gotowi a niektorzy juz nawet rodza ze postanowilam to w koncu ogarnac. Chociaz torbe do szpitala spakuje na poczatku grudnia co by nie zapeszac ok. piatku ma przyjsc lozeczko nie moge sie doczekac.
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 14:44   #3416
blow_ya_mind
Raczkowanie
 
Avatar blow_ya_mind
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 314
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Hej dziewczyny, nie odzywam się ale jestem na bieżąco!
Roksi gratulacje! śliczną myszkę urodziłaś! Dobrze, że nie musieli jej do innego szpitala zawozić! Fajnie, że napisałaś ten opis porodu!

Ja jutro kończę 38 tydzień! W czwartek i idę na pierwsze ktg do szpitala w którym chcę rodzić. Szczerze to myślałam że urodzę dzisiaj bo córka z 3 maja to bym też syna miała w święto narodowe, ale oprócz nieregularnych raczej niebolesnych skurczy to nic się nie dzieje. Brzuch nisko. Czytając Twój opis Roksi zaczynam się zastanawiać czy nie mam podobnych "upławów" jak ty opisywałaś, rzadkie to, trochę mleczne... jak sperma ale nie w jakichś dużych ilościach... nie wiem. Czy któraś też coś takiego ma?

Ponieważ chc☠urodzić jak najwcześniej, to chyba od dzisaj - jutra zaczynam się traktować laktatorem. Z mojej wiedzy wynika, że masowanie brodawek to najskuteczniejsza metoda przyśpieszania porodu, oczywiście nie 100% ale pdoobno pomaga

Hasiap trzymam kciuki!
__________________
Jerzy 3 grudnia 2014
Emilia 3 maja 2012
blow_ya_mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 16:32   #3417
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Zjadlam pierogi ruskie podsmazane popilam chyba litra soku a teraz dopchałam się całym dużym budyniem czekoladowym z rodzynkami :-D teraz leze na fotelu i oglądam sex and the city na hbo :-D
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 16:34   #3418
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Jak byscie mnie teraz zobaczyly to chyba byscie padly ze smiechu Lila mi tak dusila na przepone ze nie moglam oddychac wiec zrobilam sobie konstrukcje z poduszek z dziura na brzuch i leze na "brzuchu" ale ulga

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 16:46   #3419
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Blow Ja też mam takie mleczne upławy ...
Ogólnie czuję się dzisiaj znowu tragicznie,od 15 do 17 zwinełam się w kulkę i tak leżałam...

Olcia leżenie na brzuchy brzmi dla mnie prawie tak samo dobrze jak udany seks
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 17:04   #3420
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

dziewczyny jak robiłyście tą magiczną pizze to nastawiacie piekarnik na 250st?!czy na ile....
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 15:01:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.