Rossmann cz. XX - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-15, 10:17   #3391
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
U mnie to nie spotkałam jeszcze innegro drogeryjnego dobrze ścierającego oprócz Farmona Nivelazione zielonego (ostatnio go nigdzie nie widzę chyba przestali produkować) lub bielenda kolralowego. U mnie jak jakiś nie ściera tak jak kawowy domowy lub lepiej to nie nazywa się to peelingiem tylko szajsem
No, to ja teraz takiego szajsu używam. Ten z Bielendy jest w Rossie?Niezłe opinie ma też ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...dzo-mocny.html Muszę się więc zastanowić, który kupić
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 10:18   #3392
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
U mnie to nie spotkałam jeszcze innegro drogeryjnego dobrze ścierającego oprócz Farmona Nivelazione zielonego (ostatnio go nigdzie nie widzę chyba przestali produkować) lub bielenda kolralowego. U mnie jak jakiś nie ściera tak jak kawowy domowy lub lepiej to nie nazywa się to peelingiem tylko szajsem
Ja bardzo lubię peelingi Perfecta Spa, dla mnie najlepsze. Z niezrozumiałych względów nigdy ich nie ma w rossmannie, choć masła z tej samej serii są w stałej sprzedaży. Dla mnie to bez sensu.

W Olsztynie brak bardzo tanich szamponów w Dekadzie i Victorze.
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 10:23   #3393
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rossmann cz. XX

Dzięki za cynk o farbach .
Wczoraj kupiłam sobie normalnie w drogerii Palette SalonColors za 15zł, a jak przyszłam do domu to dopiero wyczytałam, że w Rossie są za 5zł . Dzisiaj w rossie zakupiłam Natural&Easy za 5,89zł, wzięłam 3 szt., z tych było więcej kolorów do wyboru, bo z SalonColors były tylko 2szt. Były też farby w piance Schwarzkopa, ale też mały wybór.
Wzięłam też szampon jajeczny za 1,99zł i ostatni VigorComplete za 4,79zł.
U mnie akurat fajnie, bo CND takie duże obniżki są na jednym regale więc nie muszę szukać.
Z farb się bardzo cieszę, będę miała zapas.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 10:42   #3394
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Rossmann cz. XX

u mnie dzisiaj z manhattanu; lakier lolipop nr 4, blyszczyk high shine i plaki kosmetyczne
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:33   #3395
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 721
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
No, to ja teraz takiego szajsu używam. Ten z Bielendy jest w Rossie?Niezłe opinie ma też ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...dzo-mocny.html Muszę się więc zastanowić, który kupić
Nie widziałam tego koralowego w rosie. Kiedyś był ten zielony farmonowy ale już go nie wiedzę. A ten ziajkowy też nie z rosa tylko trzeba się naszukać Chyba zrezygnuję z poszukiwań innego peelingu z drogerii bo to sam szajs jak dla mnie...

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię peelingi Perfecta Spa, dla mnie najlepsze. Z niezrozumiałych względów nigdy ich nie ma w rossmannie, choć masła z tej samej serii są w stałej sprzedaży. Dla mnie to bez sensu.

W Olsztynie brak bardzo tanich szamponów w Dekadzie i Victorze.
Nienawidzę tych peelingów! Są strasznie oblepiające ciało i w ogóle nie ścierają. Tutti frutti, Joanna, Eveline, Green Pharmacy (tylko jeden był w miarę) i wiele innych okazują się do niczego! Tylko kawowy i te dwa jakie wymieniłam się sprawdziły u mnie.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Właśnie! Dziewczynki czy może coś wiecie czy ten peeling https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cia-ciala.html jest jeszcze produkowany? Nie widzę go już jakiś czas nigdzie Będę wdzięczna za info!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:05   #3396
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Nie widziałam tego koralowego w rosie. Kiedyś był ten zielony farmonowy ale już go nie wiedzę. A ten ziajkowy też nie z rosa tylko trzeba się naszukać Chyba zrezygnuję z poszukiwań innego peelingu z drogerii bo to sam szajs jak dla mnie...
Ja myślę nad tym ziajowym, bo mam ich sklepik pod nosem
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:08   #3397
rosiczka221
Raczkowanie
 
Avatar rosiczka221
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 100
Dot.: Rossmann cz. XX

Ja również się zastanawiam na tym ziajowym. Fajne opinie ma no i jakoś lubię używać produkty ziaja
__________________
<ciach_reklama>
rosiczka221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 14:23   #3398
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ja myślę nad tym ziajowym, bo mam ich sklepik pod nosem
Karolina ten peeling tylko w Ziaja. Jak będziesz miała z kupnem linii Pro bo czasami wołają sobie papiery związane z wykształceniem w branży to wiesz gdzie się odezwać
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:24   #3399
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez rosiczka221 Pokaż wiadomość
Ja również się zastanawiam na tym ziajowym. Fajne opinie ma no i jakoś lubię używać produkty ziaja
Ja mam z Ziaji ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...dzo-mocny.html,
polecam, faktycznie mocny zdzierak
i do dłoni ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ami-mocny.html
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:27   #3400
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Właśnie! Dziewczynki czy może coś wiecie czy ten peeling https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cia-ciala.html jest jeszcze produkowany? Nie widzę go już jakiś czas nigdzie Będę wdzięczna za info!
Ten produkt już nie jest dostępny.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 14:29   #3401
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w jakiej jest cenie pomadka rumiankowa z Isany i czy jest w stałej ofercie?.
A nie chodzi Ci przypadkiem o rumiankową Alterry?
Isana nie ma rumiankowej wersji

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
ja mam olejek migdał&papaja i nakładam go na paznokcie, działa jak Regenerum po kilku miesiącach stosowania paznokcie są tak mocne, że dosłownie nie da się obciąć ich nożyczkami :p
Serio tak działa na paznokcie?
A ja mam jeszcze pełną butlę tego olejku.... muszę sprawdzić datę ważności i jak będzie ok, to do dzieła
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 14:46   #3402
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze sie nie zraze wcale tylko dla mnie to czarna magia, ze na pomalowane paznokcie sie ten olejek naklada, wiec w sumie tylko w skorki to wchodzi:p i ze taaakie efekty daje:p ciekawe czy i u mnie cos pomoze a kiedy widzialas pierwsze jakies efekty? i na ile taka buteleczka wystarcza przy codziennym uzytkowaniu?
zanim kupiłam Alterre kupiłam olejek rycynowy i po 3 tyg. paznokcie były już naprawdę mocne, ale to zależy od danej osoby oczywiście, ja raczej miałam od zawsze dość mocne ale po rycynowym to już w ogóle. Alterre mieszam z olejkiem Babydream fur Mama też z Rossmanna i tego Babydream po 6 miesiącach zużyłam połowę, a Alterra już mi się kończy po tych pół roku stosowania, ale ja jeszcze nakładam ją na włosy więc pewnie jeszcze dłużej by służyła. Bardziej zależało mi na wydłużeniu płytki paznokcia niż na wzmocnieniu, ponieważ i tak są dosyć mocne. Na wątku o olejowaniu paznokci wstawiłam zdjęcie efektów po 6 miesiącach stosowania Alterry wymieszanej z Babydream, wstawię i tutaj: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1388424862

Edytowane przez Linanna
Czas edycji: 2014-01-15 o 14:52
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 15:00   #3403
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
zanim kupiłam Alterre kupiłam olejek rycynowy i po 3 tyg. paznokcie były już naprawdę mocne, ale to zależy od danej osoby oczywiście, ja raczej miałam od zawsze dość mocne ale po rycynowym to już w ogóle. Alterre mieszam z olejkiem Babydream fur Mama też z Rossmanna i tego Babydream po 6 miesiącach zużyłam połowę, a Alterra już mi się kończy po tych pół roku stosowania, ale ja jeszcze nakładam ją na włosy więc pewnie jeszcze dłużej by służyła. Bardziej zależało mi na wydłużeniu płytki paznokcia niż na wzmocnieniu, ponieważ i tak są dosyć mocne. Na wątku o olejowaniu paznokci wstawiłam zdjęcie efektów po 6 miesiącach stosowania Alterry wymieszanej z Babydream, wstawię i tutaj: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1388424862
Wow, jak paznokcie dwóch różnych osób! Ja też olejuję, ale od zawsze mam raczej ładną płytkę to i efektów nie ma zatrważających

Ja mieszka Alterrę z kokosowym, arganowym, do bieżącej mieszanki wlałam też czystego migdałowego, trochę oliwy i winogronowego. Całość trzymam w buteleczce po lakierze do zdobień, łatwiej mi operować cienkim pędzelkiem
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 15:02   #3404
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 721
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ja myślę nad tym ziajowym, bo mam ich sklepik pod nosem
Ale ci fajnie, ja mam do Ziaji 35 km. Wiecznie mi nie po drodze a jak jeszcze zobaczyłam, że w sklepie taka sama rzecz po 5 zł a tam 7 to jakoś znielubiłam tam zachodzić
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 15:17   #3405
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Ja również dziękuję za cynk o farbach
Zgarnęłam z półki ostatnie 3 blondy Natural & Easy Schwarzkopf po 5.89.Akurat te co zawsze kupowałam, ciekawe czym zastąpią i mam nadzieję że wrócę te same tylko zmieniają opakowanie
I wzięłam też dezodorant do stóp Nivelazione po 2.89 w CND
Z tej serii z zielona plakietką była tez zasypka do stóp.

A z innych CND widziałam sporo z serii AA, dwa kremy Perfecty, tonik Clear&Clear,kremowy żel do mycia twarzy Synergen, kremy i tonik Herbal, kremy Ziaja Sopot i coś tam jeszcze, czego nie pamiętam
U mnie nie było zasypki w CND
Ale za to były
-krem do stóp eveline za 2,19. Nie używam takich kosmetyków, ale za ta cenę kupiłam
- woreczki zapachowe pachnąca szafa czy jakoś tak coś po prawie 5zł
- krem Ziaja Ulga na noc
- Ziaja kremy pod oczy kozie mleko i Sopot jedne 4 z groszami, drugi 5 z groszami
- krem Eva natura i tonik z tej serii
- jakieś kremy do dojrzalej skóry- na pewno jedne eveline. Nie przyglądałam się szczególnie
- jakiś tonik z garniera niebieski bodajże i tonik Clean and Clear.
-jakieś papiery toaletowe
- proszki do prania
-płyny jakieś do prania
farby do włosów
- jakies męskie dezodoranty
- pasta Vademecum ale ok 5zł kosztowała, więc drogo.
- szampony timotei za 6zł
Wigoru u mnie nie było.

Szykuje się sporo promocji bo tych etykiet zielonych jest bardzo dużo.
Szybko przeleciałam przez sklep, więc nie pytajcie o dokładne ceny i szczegóły.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 15:19   #3406
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 446
Dot.: Rossmann cz. XX

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4462373 4]
- krem Eva natura i tonik z tej serii
[/QUOTE]
Trzeba zrobić zapas
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 15:29   #3407
katarzynka2605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 32
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez isztwan58 Pokaż wiadomość
Kurcze, ja już się pogubiłam.. wytłumaczcie mi proszę, jak to jest z tymi cenami. Na stronie widnieją niskie, takie jak niektóre z was dostały w swoich rossmannach, np. odżywki z Garniera po niecałe 3 zł. U mnie w rossie niestety zostały stare, wysokie ceny tych produktów. Nikt mi w sklepie nie powiedział dlaczego tak jest, więc tu pytanie do was. Skąd te różnice i czy przy kasie naliczą mi normalną cenę, czy tę ze strony rossmanna?
Ale chodzi ci o produkty z CND?
katarzynka2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 15:44   #3408
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: Rossmann cz. XX

Z męskich w CND są Adidas dezodorant w sprayu za 8zł z kawałkiem i Adidas sztyft pod pachę, nie pamiętam po ile.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 16:01   #3409
isztwan58
Raczkowanie
 
Avatar isztwan58
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez katarzynka2605 Pokaż wiadomość
Ale chodzi ci o produkty z CND?
Tak ktoś wcześniej pisał, że może sprawdziłam złą odżywkę pod czytnikiem, ale był to Garnier z granatem i drożdżami - powinien być w CND:/
isztwan58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 16:17   #3410
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Z męskich w CND są Adidas dezodorant w sprayu za 8zł z kawałkiem i Adidas sztyft pod pachę, nie pamiętam po ile.
u mnie były Garniery (chyba energy), a z damskich to jeden lady speedstick w sprayu
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 16:37   #3411
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Rossmann cz. XX

Są sklepy bez cnd ? U mnie zero produktów
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 16:39   #3412
kaate93
Zadomowienie
 
Avatar kaate93
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 011
Dot.: Rossmann cz. XX

dzięki za cynka z farbami
kupiłam dla mamy 3 Palette Salon Color bo zawsze ich używa
a dla siebie 2 brąziki również Salon Color.
Niestety troche musiałam latać za tymi farbami, w 2 Rossmannach nie było ani jednej farby w CND, w kolejnym znalazłam te dla mamy, dla siebie chciałam też ale przy kasie okazało się że te moje odcienie nie są w CND (ktoś pomieszał na półce kolory więc lepiej sprawdzajcie pod czytnikiem albo na rossnet), ale w czwartym już znalazłam odcienie dla mnie w CND dobrze że wszystkie 4 są blisko siebie
__________________
never give up.

Edytowane przez kaate93
Czas edycji: 2014-01-15 o 16:40
kaate93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 17:26   #3413
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez kaate93 Pokaż wiadomość
dzięki za cynka z farbami
kupiłam dla mamy 3 Palette Salon Color bo zawsze ich używa
a dla siebie 2 brąziki również Salon Color.
Niestety troche musiałam latać za tymi farbami, w 2 Rossmannach nie było ani jednej farby w CND, w kolejnym znalazłam te dla mamy, dla siebie chciałam też ale przy kasie okazało się że te moje odcienie nie są w CND (ktoś pomieszał na półce kolory więc lepiej sprawdzajcie pod czytnikiem albo na rossnet), ale w czwartym już znalazłam odcienie dla mnie w CND dobrze że wszystkie 4 są blisko siebie
Jak ja poszłam, to nie było żadnej wystawionej, tylko 3 Palette Deluxe za 3,89 i to w innym miejscu, ale mój kolor, więc wzięłam. Zapytałam panią przy kasie, ona zawołała kierowniczkę i ta przyjechała z wielkim wózkiem, w którym było ze 100 farb i w sumie wzięłam 12, po 6 dla mnie i dla mamy Także trzeba pytać, bo to, ze nie ma ich na półce, nie oznacza, że ich nie ma wcale.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:11   #3414
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Rossmann cz. XX

Koleżanka była dzisiaj w Rossmannie i się uśmiała
Dużo rzeczy w CND, jej uwagę przykuł jakiś krem, chyba z Neutrogeny, i cena - przekreślona 10,79 a pod nią CND 11,89 Od razu wyjęła telefon, żeby zrobić fotkę i pech chciał, że miała włączony dźwięk - jak tylko zrobiła zdjęcie, zjawiła się obok niej pani i zapytała dlaczego to zrobiła, że nie wolno, że koleżanka musiałaby mieć zezwolenie od firmy i że prosi o skasowanie zdjęć. Potem pluła sobie w brodę, że nie wyłączyła dźwięku
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:41   #3415
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Ja mam z Ziaji ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...dzo-mocny.html,
polecam, faktycznie mocny zdzierak
Też polecam ten peeling, bardzo dobry. A do ciała najlepszy jest peeling kawowy i jestem od niego uzależniona Dzięki Wizażowi i Wizażanką :P
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:45   #3416
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Koleżanka była dzisiaj w Rossmannie i się uśmiała
Dużo rzeczy w CND, jej uwagę przykuł jakiś krem, chyba z Neutrogeny, i cena - przekreślona 10,79 a pod nią CND 11,89 Od razu wyjęła telefon, żeby zrobić fotkę i pech chciał, że miała włączony dźwięk - jak tylko zrobiła zdjęcie, zjawiła się obok niej pani i zapytała dlaczego to zrobiła, że nie wolno, że koleżanka musiałaby mieć zezwolenie od firmy i że prosi o skasowanie zdjęć. Potem pluła sobie w brodę, że nie wyłączyła dźwięku
Mogła udawać głupka i powiedzieć, że skanuje produkt, bo korzysta z aplikacji mobilnej Wizażu, której przecież Rossmann partneruje.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:47   #3417
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Koleżanka była dzisiaj w Rossmannie i się uśmiała [...]Potem pluła sobie w brodę, że nie wyłączyła dźwięku
A takiej sytuacji mówi się 'ale przecież ja nie robiłam żadnych zdjęć proszę Pani"
- ale słyszałam dzwięk
- to sygnał smsu


Zresztą jak sobie przypomne znaki ostrzegawcze to w moim Rossmannie w galerii jest zakaz wjeżdzania z wózkami sklepowym (z TESCO) i z lodami - a tak to chyba zakazu fotografowania tam nie ma :P
Musze się o tym przekonać.

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2014-01-15 o 19:50
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 20:00   #3418
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mogła udawać głupka i powiedzieć, że skanuje produkt, bo korzysta z aplikacji mobilnej Wizażu, której przecież Rossmann partneruje.
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
A takiej sytuacji mówi się 'ale przecież ja nie robiłam żadnych zdjęć proszę Pani"
- ale słyszałam dzwięk
- to sygnał smsu
Ale ona zrobiła chyba kilka zdjęć, bo pierwsze wyszło jej nieostre i akurat pani stanęła za jej plecami, więc widziała, że robiła zdjęcia.

A może ona specjalnie jej tak powiedziała, że nie wolno itd, żeby w razie czego nie mieć kłopotów, że źle wywieszają ceny? Szkoda, że nie pomyślała, żeby zapytać gdzie jest napisane o tym zakazie.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

A propos promocji i cen - byłam dzisiaj w innym Rossmannie i przy tym samym kremie była promocja (nie CND) - stara wyższa cena 11,99 a w promocji 10,70. Zaglądam pod plakietkę z promocją a tam cena 10,70
Ładna promocja, Rossmann zaczyna bawić się w Naturę?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 21:10   #3419
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Ja mam z Ziaji ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...dzo-mocny.html,
polecam, faktycznie mocny zdzierak
Też go mam i gorąco polecam.
ImageUploadedByWizaz Forum1389820216.007383.jpg

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2014-01-15 o 21:12
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 07:48   #3420
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Karolina ten peeling tylko w Ziaja. Jak będziesz miała z kupnem linii Pro bo czasami wołają sobie papiery związane z wykształceniem w branży to wiesz gdzie się odezwać
Wiem, że tylko tam Dziękuję, jakby co, napewno się odezwę
Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Ale ci fajnie, ja mam do Ziaji 35 km. Wiecznie mi nie po drodze a jak jeszcze zobaczyłam, że w sklepie taka sama rzecz po 5 zł a tam 7 to jakoś znielubiłam tam zachodzić
Ja mimo, iż mam blisko, to i tak nie bywam tam często. No, ale dobrze, że sklepik jest
[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4462373 4]U mnie nie było zasypki w CND
Ale za to były
-krem do stóp eveline za 2,19. Nie używam takich kosmetyków, ale za ta cenę kupiłam
- woreczki zapachowe pachnąca szafa czy jakoś tak coś po prawie 5zł
- krem Ziaja Ulga na noc
- Ziaja kremy pod oczy kozie mleko i Sopot jedne 4 z groszami, drugi 5 z groszami
- krem Eva natura i tonik z tej serii
- jakieś kremy do dojrzalej skóry- na pewno jedne eveline. Nie przyglądałam się szczególnie
- jakiś tonik z garniera niebieski bodajże i tonik Clean and Clear.
-jakieś papiery toaletowe
- proszki do prania
-płyny jakieś do prania
farby do włosów
- jakies męskie dezodoranty
- pasta Vademecum ale ok 5zł kosztowała, więc drogo.
- szampony timotei za 6zł
Wigoru u mnie nie było.

Szykuje się sporo promocji bo tych etykiet zielonych jest bardzo dużo.
Szybko przeleciałam przez sklep, więc nie pytajcie o dokładne ceny i szczegóły.[/QUOTE]
Też wczoraj kupiłam ten krem do stóp
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 18:28:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.