Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Genialny bez dwóch zdań

Genialny peeling. Kosmetyk którego się nie zapomina używam go kilka lat temu przez długi czas natomiast zdecydowanie do niego wrócę. Idealnie oczyszcza dopingował twarz szyję dekolt. Bardzo higieniczne i schludne opakowanie. Dobra cena zdecydowanie polecam bo warto i sama odkupię

Profesjonalny peeling

Tak jak w tytule. Kosmetyk idealny pod każdym względem. Doskonale złuszcza martwy naskórek.
Jego cena jest genialna A wydajny jest na tyle że starczył mi na ponad pół roku regularnego stosowania.

świetny

Peeling kosztuje kilka złotych. Jest zamknięty w wygodnym, zgrabnym opakowaniu.

Bardzo dobrze peelinguje skórę twarzy, skora po jego użyciu jest gładka, miła w dotyku, rozświetlona. Doskonale radzi sobie z różnego rodzaju niedoskonałościami. Jest niezastąpiony w walce o promienna, zdrowa cerę.

Peeling jest dość wydajny, ze względu na to, ze jest mocnym zdzierakiem, wystarczy jego niewielka ilość aby spełnił swoją funkcję.

Produkt pięknie pachnie. Używanie go jest przyjemnością.

Porządny zdzierak!

Idealna opcja dla fanòw mocnego peelingowania!
Nie jest to scrub pokroju delikatnych solno / cukorowych! Nie pozostawia warstwy olejowej.
To juz inny LEVEL oczyszczania ;)
Natomiast przed depilacja badz samoopalaniem jest to swietna opcja .
Dodatkowo jest bardzo wydajny, nie potrzeba go uzywac wiele aby osiagnac satysfakcjonujaxy efekt.
Polecam!

FAJNY PEELING

Raz na jakiś czas do niego wracam. Mikrogranulki są wyczuwalne podczas masażu twarzy. Peeling fajnie oczyszcza skórę twarzy, przygotowując ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Dłuższy masaż wiąże się z zaczerwieniem, ale ja to lubię mam wrażenie że wtedy moja skóra "pije" kremy nawilżające. Próbowałam go stosować na całe ciało ale u mnie już nie daje tak fajnego efektu jak na twarzy. Na pewno produkt wart wypróbowania.

peeling

Jest dokładnie taki, jak jest napisane na butelce - bardzo mocny. Używam go maksymalnie raz w tygodniu. Produkt ma dużą pojemność i gdybym używała go tylko do skóry twarzy wystarczyłby na rok, więc stosuję na całe ciało.
Peeling tym kosmetykiem jest naprawdę konkretny. Jednak to się nie przekłada na efekty. Nie zmniejszył ilości zaskórników, nie ma żadnych właściwości poprawiających stan cery.
Absolutnie nie polecam go osobom z aktywnym trądzikiem, bo podrażni i pewnie jeszcze zaogni stany zapalne.

turbo-zdzierak

Naprawde mocny, konkretny peeling
Natrafilam na niego kiedys przypadkiem gdy borykalam sie z wieloma niedoskonalosciami na twarzy.
Peeling mi pomogl, chociaz pozniej ciezko mi bylo dokonczyc tak ogromna butle kosmetyku.
Nie mozna go uzywac zbyt czesto poniewaz mozna sobie podraznic skore.

bardzo dobry

od zawsze lubiłam firmę ziaja...nie zawiodłam sie i tym razem
peeling idealnydla mnie
spełnił moje oczekiwania odpowiada mi jego "mocna" konsystencja...wydajny fajnie rozprowadza sie po skórze..głęboko oczyszcza,nadając mojej skórze gładkość i jedwabistość :)

Nie wyobrażam sobie bez niego życia.

Wspaniały przed jakąkolwiek pielęgnacją, oczyszcza pory, buzia jest po nim jak u niemowlaka. stosuję go 2- 3 razy w tygodniu po cięższym podkładzie, żeby mieć pewność, że nic na buzi nie zostało. Raz w miesiącu peelinguję nim także dłonie, stopy, i miejsca po depilacji - dzięki nim nie wrastają się włoski. Polecam także dla tych, którzy borykają się z problemami na pośladkach - zdziała cuda :) !

Idealny produkt

Bardzo dobrze i mocno ściera przy czym nie podrażnia twarzy.
Duża pojemność i wydajność.
Bardzo przyjemnie się go stosuje. Jeden z lepszych peelingów jaki miałam a kosztuje naprawdę niewiele.
Używam go razem z maseczka oczyszczającą z tej samej serii i efekty są bardzo zadowalające.

Najlepszy peeling jaki miałam

Cudowny Peeling! Idealny na problematyczną cerę z zaskórnikami i niedoskonałościami. Pięknie wygładza naskórek, skóra jest widocznie gładsza, już po 1 zastosowaniu widać różnicę. Aż przyjemnie patrzeć na swoją skórę w lustrze po zastosowaniu tego peelingu.

Super wygładza też całe ciało.
Jest b. wydajny. Stosuję go raz w tygodniu . Jednak dla osób z bardzo wrazliwą cerą może być zbyt mocny.

Extra

Świetny produkt! Przede wszystkim skuteczny. Super oczyszcza twarz pozostawiając ją niesamowicie gładką. Polecam szczególnie tym którzy borykają się z zaskórnikami. Zapach przyjemny, opakowanie wydajne a aplikacja z pompką bardzo wygodna.