Seks analny - wasze doznania, opinie na temat... - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-15, 00:45   #3481
hard_to_Imagine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

I
Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
"to powinno wystarczyć, by odleciała" - nigdy nie czytałam słow świadczących o większym zadufaniu w sobie i o bardziej przedmiotowym traktowaniu partnerki. Obśmiałabym ci się w twarz, jakbyś mi coś takiego powiedział.

Nie ma w tym nic przedmiotowego, w ogóle nawet coś takiego mi przez myśl nie przemknęło. Ale ty wolisz mi wmawiać zadufanie i przedmiotowość, jesteś żałosna i śmieszna tak to oceniając sfrustrowana forumowiczko.
hard_to_Imagine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 05:48   #3482
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez hard_to_Imagine Pokaż wiadomość
I


Nie ma w tym nic przedmiotowego, w ogóle nawet coś takiego mi przez myśl nie przemknęło. Ale ty wolisz mi wmawiać zadufanie i przedmiotowość, jesteś żałosna i śmieszna tak to oceniając sfrustrowana forumowiczko.
Dlaczego miałabym być sfrustrowana?
Aż tak cię to dotknęło, że musisz ubliżać? Widocznie trafiłam w sedno. Jakże inaczej można zinterpretować twoje wcześniejsze słowa, co kobiecie, w twoim mniemaniu powinnowystarczyć "by odlaciała".
A. I nie wmawiałam tobie przedmiotowości, tylko stwierdziłam, że twoje słowa świadczą o przedmiotowym traktowaniu partnerki. Jej. Nie ciebie. Łapiesz różnicę?

Edytowane przez kalincia
Czas edycji: 2013-02-15 o 05:52
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 08:12   #3483
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Dlaczego miałabym być sfrustrowana?
Aż tak cię to dotknęło, że musisz ubliżać? Widocznie trafiłam w sedno. Jakże inaczej można zinterpretować twoje wcześniejsze słowa, co kobiecie, w twoim mniemaniu powinnowystarczyć "by odlaciała".
A. I nie wmawiałam tobie przedmiotowości, tylko stwierdziłam, że twoje słowa świadczą o przedmiotowym traktowaniu partnerki. Jej. Nie ciebie. Łapiesz różnicę?
Cóż, nie ma co się przejmować tym osobnikiem.Wysyłał mi wiadomość prywatną w której się usprawiedliwił że ma 35 lat i mam go nie oceniać po zdawkowych wypowiedziach w internecie Chyba mu się przypadkiem wcisnęła trójka zamiast jedynki.

Powiedziałyśmy mu niemiłą prawdę to się koleś oburza
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 15:57   #3484
Alex_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Cóż, nie ma co się przejmować tym osobnikiem.Wysyłał mi wiadomość prywatną w której się usprawiedliwił że ma 35 lat i mam go nie oceniać po zdawkowych wypowiedziach w internecie Chyba mu się przypadkiem wcisnęła trójka zamiast jedynki.

Powiedziałyśmy mu niemiłą prawdę to się koleś oburza
No patrz, mi napisał to samo
Nie rozumiem takich osób, chciał chyba od nas usłyszeć jak zmusić partnerke do seksu analnego mając gdzieś jej przyjemnośc.
Alex_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:23   #3485
pitt186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

No niestety kolego, udzielasz sie na forum dla kobiet, a tutaj jest tak, że za cokolwiek łatwo być obsmarowanym (nawet jeśli nic złego nie napisałeś). Tak już tu jest. Może gdybyś napisał jako kobieta, odzew byłby bardziej przyjazny (następnym razem proponuje tak zrobić). Dlatego moja rada jest taka aby po prostu olać te kobitki które tak zajadle komentują i popisać na innym forum. Podejrzewam, że adminem jest tu także kobieta :-/ i też nic nie wskurasz.

Edytowane przez pitt186
Czas edycji: 2013-02-16 o 03:22
pitt186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:28   #3486
hard_to_Imagine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

edit-wulgarne słownictwo

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2013-02-16 o 13:36
hard_to_Imagine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:38   #3487
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
zastanow co piszesz . Twoje podejscie do zycia seksualnego nie jest adekwatne do wieku. Napisales dziewczyna ze masz 35lat, wiec zastanow sie czego chce Twoja (zyciowa?) partnerka? Porozmawiajcie na spokojnie czego oboje oczekujecie od tej sfery zycia. Jesli oczekiwania beda rozne ( z tego co czytam lubisz anal a Twoja kobieta nie bardzo) to przedyskutujcie to.. kazda kobieta ma inne "wymagania"

wyslane z fonika L5
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 17:55   #3488
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

bardzo proszę o niewdawanie się w dyskusje z kimś kto nie potrafi uszanować racjonalnych argumentów innych użytkowników i kto nie potrafi prowadzić rozmowy w sposób kulturalny.

Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 23:52   #3489
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez hard_to_Imagine Pokaż wiadomość
edit-wulgarne słownictwo
Ooo...nerwy chłopczykowi puściły? Jakże go boli, aż żal.

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2013-02-16 o 13:37
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 07:21   #3490
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ooo...nerwy chłopczykowi puściły? Jakże go boli, aż żal.
Mówiłam że jest małoletni

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez pitt186 Pokaż wiadomość
No niestety kolego, udzielasz sie na forum dla kobiet, a tutaj jest tak, że za cokolwiek łatwo być obsmarowanym (nawet jeśli nic złego nie napisałeś). Tak już tu jest. Może gdybyś napisał jako kobieta, odzew byłby bardziej przyjazny (następnym razem proponuje tak zrobić). Dlatego moja rada jest taka aby po prostu olać te kobitki które tak zajadle komentują i popisać na innym forum. Podejrzewam, że adminem jest tu także kobieta :-/ i też nic nie wskurasz.
Tu się mylisz bo ja ogólnie nie lubię za bardzo kobiet.Gdyby coś takiego napisała kobieta,pomyślałabym sobie o niej jeszcze gorzej.A Adminem tego forum jest akurat facet,więc pomyliłeś się ostro koleś
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:05   #3491
whateveryouwant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 75
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

tylko życzyć jego dziewczynie, żeby szybko przejrzała na oczy, z jakim palantem się spotyka
whateveryouwant jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 12:21   #3492
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Ból po stosunku analnym...

Słuchajcie dziewczyny,dwa dni temu pierwszy raz uprawiałam seks z moim chłopakiem(anal) nic mnie nie bolało(ogółem mogę powiedzieć,że było cudownie )
Wczoraj drugi raz i dziś boli mnie pupa(lekko, ból jest do zniesienia),kilka razy w panice oglądałam w lusterku odbyt i choć nie jest jakoś mocno zaczerwieniony to strasznie się boję

Po ilu dniach powinien przejść ten ból?


Boję się żeby nie mieć hemoroidów,przeraża mnie to i co chwila sprawdzam czy nie wygląda to jakoś niepokojąco(naczytałam się w necie dużo o tym i sprawdzam czy nie robi mi się jakoś bardziej czerwone czy sine ale jest leciutko tylko)

Dziewczyny czy można po dwóch razach nabawić się hemoroidów(za pierwszym nie bolało nic)?
Czy powinnam się bać?
Co zrobić? czekać te kilka dni i zobaczyć co dalej?
Tak bardzo się boję czytałam dużo o tym i teraz panikuję...

PS mam prawie 18 lat,i jeśli by się okazało że to hemoroidy to co zrobić?
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 12:26   #3493
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Ból po stosunku analnym...

Błagam... https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85298&page=115
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 12:36   #3494
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Słuchajcie dziewczyny,dwa dni temu pierwszy raz uprawiałam seks z moim chłopakiem(analny) nic mnie nie bolało(ogółem mogę powiedzieć,że było cudownie )
Wczoraj drugi raz i dziś boli mnie pupa(lekko, ból jest do zniesienia),kilka razy w panice oglądałam w lusterku odbyt i choć nie jest jakoś mocno zaczerwieniony to strasznie się boję

Po ilu dniach powinien przejść ten ból?


Boję się żeby nie mieć hemoroidów,przeraża mnie to i co chwila sprawdzam czy nie wygląda to jakoś niepokojąco(naczytałam się w necie dużo o tym i sprawdzam czy nie robi mi się jakoś bardziej czerwone czy sine ale jest leciutko tylko)

Dziewczyny czy można po dwóch razach nabawić się hemoroidów(za pierwszym nie bolało nic)?
Czy powinnam się bać?
Co zrobić? czekać te kilka dni i zobaczyć co dalej?
Tak bardzo się boję czytałam dużo o tym i teraz panikuję...

PS mam prawie 18 lat,i jeśli by się okazało że to hemoroidy to co zrobić?
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 12:38   #3495
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Ból po stosunku analnym...

dzięki mam konto od dłuższego czasu ale to mój pierwszy wątek,więc nie orientuje się zbytnio.
Jeśli jednak któraś chciałaby mi udzielić odpowiedzi na te pytania,to bardzo proszę,naprawdę się boję
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 12:58   #3496
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Ból po stosunku analnym...

Nie, nie nabawisz sie hemoroidow w takiej sytuacji... Jest to raczej dlugotrwaly proces. Przestan panikowac albo zrezygnuj z tej formy seksu, bo twoje jazdy sa troche dziwne...
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 12:59   #3497
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Nie, nie można. Nie, nic ci nie będzie. Używaliście jakiegoś lubrykantu?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 13:52   #3498
Alex_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Myślę, że stres dodatkowo potęguje nieprzyjemne odczucia. Ja też po pierwszym razie "czulam" odbyt, troche nawet pobolewał. Jezeli nie jest to ostry ból to wydaje mi sie, że wszystko powinno byc ok. Ale jezeli masz sie stresowac, to do lekarza zawsze warto sie przejsc.
Alex_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 15:33   #3499
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Być może pewnego dnia spróbuję, jeśli moje życie seksualne będzie naprawdę nudne, by urozmaicić. Tymczasowo wystarczy mi tak, jak jest teraz. Seks analny odstrasza mnie m.in. dlatego, że:
-Potwierdzono naukowo, że penis uderzając w ścianki odbyty, powoduje żylaki, czyli hemoroidy. Jeśli nie masz ich teraz, to możesz je mieć za parę lat lub w ogóle, ale statystyki są straszne. Nie pamiętam na jakim programie to było, ale podawali gdzieś w TV.
-Katoliczką nie jestem, moherowym również, ale dla mnie to przekroczenie pewnej granicy. Człowiek jednak nie jest zwierzęciem, żeby walić we wszystkie dziury (przepraszam, ale inaczej nie umiem tego określić). Jeśli komuś to sprawia przyjemność to ok, ale mnie to przeraża.
-Po prostu nie wyobrażam sobie tego. Może pewnego dnia w ramach eksperymentu, jednorazowego. Może zmienię podejście, może nie.
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 16:37   #3500
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Dzięki dziewczyny,faktycznie już mniej boli nie martwię się już tak
Nie,nie używaliśmy lubrykantu;nie był potrzebny bo ładnie i bezboleśnie wchodził przy pomocy preejakulatu
Może nie każda dziewczyna lubi ten rodzaj seksu,jednak mi się bardzo podoba.Dodam,że wcześniej(ponad rok) były palcówki analne więc nie obawiałam się niczego
To był również Jego pierwszy raz(dwa dni temu) i naprawdę długo trwał,wczoraj to samo rzadko która może to powiedzieć ale My mieliśmy IDEALNY pierwszy stosunek
Pupa boli zapewne dlatego,że za drugim razem było już trochę ostrzej co mi się bardzo podobało.
Żadnej z Was nie namawiam,upodobania są różne,nie każdej kobiecie czy mężczyźnie pasuje coś.My pod względem seksualnym jesteśmy fajnie dopasowani-lubimy to samo
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:40   #3501
Alex_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

ja bym jednak doradzała lubrykant, preejakulat nie jest az taki obfity a mozna sie solidnie poobcierac i poranic, nie ma co ryzykowac.
Alex_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 11:24   #3502
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
-Potwierdzono naukowo, że penis uderzając w ścianki odbyty, powoduje żylaki, czyli hemoroidy. Jeśli nie masz ich teraz, to możesz je mieć za parę lat lub w ogóle, ale statystyki są straszne. Nie pamiętam na jakim programie to było, ale podawali gdzieś w TV.
Gdzie potwierdzono? Było o tym w TV? Chyba w TV Trwam. Żadne poważne badania naukowe nie wykazały takiego związku przyczynowo-skutkowego. Proszę podać odnośnik do artykułu w czasopiśmie naukowym, a nie siać panikę, że "statystyki są straszne". Praktykuję seks analny od dziesięciu lat i hemoroidów nie mam. Dla mnie takie gadanie jest straszne.
Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
Katoliczką nie jestem, moherowym również, ale dla mnie to przekroczenie pewnej granicy. Człowiek jednak nie jest zwierzęciem, żeby walić we wszystkie dziury (przepraszam, ale inaczej nie umiem tego określić). Jeśli komuś to sprawia przyjemność to ok, ale mnie to przeraża.
Uwielbiam argumentację według wzoru "ja tam katoliczką/moherem nie jestem, ALE" Mało mnie obchodzi, czy jesteś katoliczką, moherem czy jeszcze kimś innym, ale tolerancyjna to Ty na pewno nie jesteś. Jak nie umiesz tego inaczej określić, to najlepiej w ogóle nie określaj. Zwracasz się do każdej otyłej osoby per grubasie, a do niepełnosprawnej mówisz "ty kaleko"?! Bo właśnie tak postępujesz. OK, Ciebie anal przeraża, innych nie, no i git. Nie będę Ciebie z tego powodu nazywała średniowiecznym kołtunem, nawet jakbym tak myślała. Ale Ty od razu musisz innym dowalić. Poprawia Tobie to samopoczucie czy jak?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 11:34   #3503
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Dlatego nawet nie zareagowałam na ten post
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 11:42   #3504
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Dlatego nawet nie zareagowałam na ten post
masz rację, może lepiej nie reagować. z drugiej strony mówmy to jasno i wyraźnie: seks analny nie powoduje hemoroidów. my to wiemy, ale po co inni mają sobie przez zabobony przyjemność odbierać?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 13:03   #3505
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
masz rację, może lepiej nie reagować. z drugiej strony mówmy to jasno i wyraźnie: seks analny nie powoduje hemoroidów. my to wiemy, ale po co inni mają sobie przez zabobony przyjemność odbierać?
Pati, moja droga, a seks oralny jest niebezpieczny, wiesz? w ogóle to penisa to tylko do pochwy można wsadzać, nigdzie więcej, bo to niezdrowe.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 13:17   #3506
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Pati, moja droga, a seks oralny jest niebezpieczny, wiesz? w ogóle to penisa to tylko do pochwy można wsadzać, nigdzie więcej, bo to niezdrowe.
znam to poza tym ważne jest by nie uronić kropli spermy poza żyzne łono kobiety bo to grzech ciężki cytat z mojego ulubionego radyja:
Cytat:
(...) w swojej bliskości małżeńskiej, w łożu małżeńskim dochodzi do pieszczot. I jeżeli pojawi się wytrysk jakiś, powiedzmy poza drogami rodnymi, nie intencjonalnie, to jest jakieś zdarzenie, które, no, zdarzyło się nam. Natomiast jeżeli będziemy poszukiwali zaspokojenia seksualnego poza złożeniem nasienia w drogach rodnych kobiety, to jest to ewidentnie czyn niemoralny, jest to grzech. Bo jeżeli chcemy się doprowadzić do tego stanu – mówię o mężu – żeby właśnie doszło do wytrysku, to tylko i wyłącznie w drogach rodnych.
niestety, za moje życie seksualne spotka mnie wieczne potępienie w piekielnych płomieniach jestem tego pewna
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:31   #3507
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Miałam dziś trzy orgazmy analne Jednak mój partner stwierdził, że i tak woli klasycznie, co bardzo mnie ucieszyło, bo mimo fajerwerków, to jednak nie jest to coś, na co oczekuję z niecierpliwością
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:19   #3508
MartiFCB
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 714
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Miałam dziś trzy orgazmy analne Jednak mój partner stwierdził, że i tak woli klasycznie, co bardzo mnie ucieszyło, bo mimo fajerwerków, to jednak nie jest to coś, na co oczekuję z niecierpliwością
orgazm analny? to takie coś istnieje ?
MartiFCB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:22   #3509
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Tak i z tego co wiem, nie jedna ich doświadczam dla mnie odczucie podobne, jak przy pochwowym.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:30   #3510
MartiFCB
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 714
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

ja nie w temacie dlatego pytam :P takie rzeczy jak sex analny u mnie kończyły się bardzo bardzo szybko...
MartiFCB jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 14:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.