Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski, cz.2. - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-10, 11:01   #3481
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Ja im życzę, żeby się nawrócili. Chcę żeby się nawrócili.


Nie ciekawi Cię, kto miał tam wtedy taką władzę, by wybudować takie budowle będące symbolami satanistycznymi w Watykanie?
Nie.
Nie ciekawią mnie teorie spiskowe. Poza tym wyrażasz się w sposób dość agresywny. Wcale nie lepszy, niż część cytowanych przez Ciebie osób. Nie chcę tak rozmawiać.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 11:02   #3482
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie tylko w Polsce i nie tylko ostatnio. Myślę, że wykład wiele wyjaśni.

Nie wiem, jakie to miasto, ale jakoś braków kadrowych wśród katolickich księży nie zauważyłam. Piszesz, że wszystko zależy od danych księży. Tylko, że niestety, szkodliwych księży nie da się wywalić z roboty, co najwyżej przesunać na inną parafię, gdzie dalej szkodzą.
Z czystej ciekawości: orientujesz się może, czy w innych odłamach chrześcijaństwa da się "wywalić z roboty" szkodliwych duchownych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 11:05   #3483
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
Z czystej ciekawości: orientujesz się może, czy w innych odłamach chrześcijaństwa da się "wywalić z roboty" szkodliwych duchownych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety, nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.

Wiem tylko, że pastor otrzymuje pensję z dziesięcin wiernych, więc nie jest wykluczone, że wierni zboru mają w tej sprawie coś do powiedzenia. Nie wiem jednak tego na pewno, więc nie chcę wprowadzać Cię w błąd i przekłamywać. Dopytam.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 11:18   #3484
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 123
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, jak można w imię walki o tolerancję i szacunek nawalić działacza organizacji o odmiennych poglądach i zgrywać jeszcze ofiarę.

Zwyczajnie można. Jak ten 'działacz organizacji o odmiennych poglądach' w publicznym miejscu jakim są ulice miast, manifestuje swoje nienawistne, pogardliwe wobec tych 'nawalających' treści, to czemu sie dziwić, że im puszczają nerwy ? Trzeba zawsze szukać przyczyny takiego, a nie innego zachowania osoby/osób, które są wykluczane, pogardzane i stosuje się na nich nienawistny język. Skąd założenie, że takie osoby nie mogą reagować, upomnieć się o swoje prawa, czy zwyczajnie po ludzku zdenerwować się ?

Nie doszłoby do tego gdyby obecna władza stosowała prawo równo wobec wszystkich i zablokowała możliwości rozprzestrzeniania przez 'działacza' języka nienawiści i kłamliwych haseł wobec mniejszości seksualnych. Zgodnie z polskim prawem takie zachowania powinny być ścigane i piętnowane. Tymczasem ściga się ofiary nagonki, a nie jej inicjatorów. Co tutaj jest takie trudne do pojęcia ?

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-08-13 o 23:07
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 11:26   #3485
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie tylko w Polsce i nie tylko ostatnio. Myślę, że wykład wiele wyjaśni.

Nie wiem, jakie to miasto, ale jakoś braków kadrowych wśród katolickich księży nie zauważyłam. Piszesz, że wszystko zależy od danych księży. Tylko, że niestety, szkodliwych księży nie da się wywalić z roboty, co najwyżej przesunać na inną parafię, gdzie dalej szkodzą.
Miasto wojewódzkie na wschodzie Polski. "Starych" księży (40+), owszem, nie brakuje. Ale tak jak mówię, do seminarium idzie mało osób. W sumie to znam tylko jednego chłopaka, który teraz uczy się na księdza. Znam jeszcze jednego, który kiedyś był w seminarium, ale w międzyczasie zrezygnował. A samych osób młodych regularnie chodzących do kościoła znam sporo osób i nie chodzi o to, że obracam się w takim środowisku, bo nie należałam nigdy do żadnej oazy/wspólnoty. Mówię o osobach z liceum i ze wszystkich wcześniejszych szkół, ze studiów, z osiedla, z harcerstwa (kiedyś byłam w ZHP i jeszcze utrzymuję kontakt z ludźmi stamtąd).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88058194]Zwyczajnie można. Jak ten 'działacz organizacji o odmiennych poglądach' w publicznym miejscu jakim są ulice miast, manifestuje swoje nienawistne, pogardliwe wobec tych 'nawalających' hasła, to czemu sie dziwić, że im puszczają nerwy ? Trzeba zawsze szukać przyczyny takiego, a nie innego zachowania osoby/osób, które są wykluczane, pogardzane i stosuje się na nich nienawistny język. Skąd założenie, że takie osoby nie mogą reagować, upomnieć się o swoje prawa, czy zwyczajnie po ludzku zdenerwować się ?

Nie doszłoby do tego gdyby obecna władza stosowała prawo równo wobec wszystkich i zablokowała możliwości rozprzestrzeniania przez 'działacza' języka nienawiści i kłamliwych haseł wobec mniejszości seksualnych. Zgodnie z polskim prawem takie zachowania powinny być ścigane i piętnowane. Tymczasem ściga się ofiary nagonki, a nie jej inicjatorów. Co tutaj jest takie trudne do pojęcia ?[/QUOTE]Czyli Twoim zdaniem prawo talionu to dobre rozwiązanie?

Za każdym razem, jak ktoś Tobą wzgardził w życiu (a raczej grupą społeczną się, z którą się identyfikujesz) to jak rasowe dziecko ulicy waliłaś go pięścią po plecach?

Margot została aresztowana za akt przemocy, nie za poglądy. Noszenie ze sobą tęczowej flagi nie zwalnia z odpowiedzialności za popełnione czyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez bardzosmutnadziewczyna
Czas edycji: 2020-08-10 o 11:33
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 11:32   #3486
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 123
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość

Czyli Twoim zdaniem prawo talionu to dobre rozwiązanie?

Mnie o to nie pytaj. Ci co wymierzają razy jako pierwsi niech się nad tym zastanawiają. Ale niech się nie dziwią, że ktoś im kiedyś w mordę odda zamiast pokornie znosić upokorzenia.
Ja jestem za przestrzeganiem prawa jakie w tej chwili istnieje w Polsce, w UE. Tak samo przez i wobec wszystkich.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość

Za każdym razem, jak ktoś Tobą wzgardził w życiu (a raczej grupą społeczną się, z którą się identyfikujesz) to jak rasowe dziecko ulicy waliłaś go pięścią po plecach?

Demagogia.

Dziwi mnie, że nagle nie rozumiesz skąd agresja u atakowanych. Skąd u nich poczucie niesprawiedliwości. Skoro nie chcesz zrozumieć, to trudno. Ale nie zadawaj oczywistych pytań i nie relatywizuj zła.


Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość

Margot została aresztowana za akt przemocy, nie za poglądy.

Owszem (przynajmniej formalnie).
Pytanie dlaczego rozwoziciel nienawistnych haseł i poglądów ma się świetnie i nie usłyszał żadnych zarzutów chociaż złamał prawo.
Czy nie dlatego, że jest przybocznym (żeby nie powiedzieć pożytecznym idiotą) obecnej władzy i realizuje jej zamiary ?





Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
Noszenie ze sobą tęczowej flagi nie zwalnia z odpowiedzialności za popełnione czyny.

Znowu demagogia, bo nikt nie twierdzi inaczej.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-08-10 o 17:25
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 11:35   #3487
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
XDDD

Śmieszne są te Twoje teorie spiskowe. xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak spojrzeć na te budowle, to na jakiejś płaszczyźnie one są i śmieszne i żałosne.


Twoim zdaniem, te budowle wyglądają tak przez przypadek?
"Kościół" i "księża" są tacy okropny od 1958 przez przypadek?


Masa rzeczy jest w dokumentach Soboru, które są sprzeczne z Biblią. Np. Nostra aetate. Da się do tego dotrzeć i to przeczytać. To są dokumenty mocniejsze niż te zdjęcia tych budowli i są tam czarno na białym zdania, które są wbrew Biblii.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie.
Nie ciekawią mnie teorie spiskowe. Poza tym wyrażasz się w sposób dość agresywny. Wcale nie lepszy, niż część cytowanych przez Ciebie osób. Nie chcę tak rozmawiać.

Przepraszam, że nazwałem Głodzia, Jędraszewskiego i Hosera prostakami, bo pewnie o to Ci chodzi.
Są to ludzie, którzy robią złe uczynki wobec innych. Przepraszam, że ich źle nazwałem. Powinienem był nazwać źle ich uczynki.



Słyszałaś o uchwalonej na Soborze Watykańskim II deklaracji Nostra aetate? Ona jest zwyczajnie sprzeczna z Biblią.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2020-08-10 o 11:43
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-10, 11:37   #3488
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
Zgadzam się.

Ja nie wiem, jak można w imię walki o tolerancję i szacunek nawalić działacza organizacji o odmiennych poglądach i zgrywać jeszcze ofiarę.

Ja nic do osób LGBT nie mam. Jakby to ode mnie zależało i miała taką moc, to bym jeszcze dzisiaj podpisała ustawę o związkach partnerskich. Ale bardzo nie podobają mi się działania znacznej części aktywistów LGBT.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli na przykład co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 11:47   #3489
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88058270]Mnie o to nie pytaj. Ci co wymierzają razy jako pierwsi niech się nad tym zastanawiają. Ale niech się nie dziwią, że ktoś im kiedyś w mordę odda zamiast pokornie znosić upokorzenia.
Ja jestem za przestrzeganiem prawa jakie w tej chwili istnieje w Polsce, w UE. Tak samo wobec wszystkich.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------




Skończ z demagogią.

Dziwi mnie, że nagle nie rozumiesz skąd agresja u atakowanych. Skąd u nich poczucie niesprawiedliwości. Skoro nie chcesz zrozumieć, to trudno. Ale nie zadawaj oczywistych pytań i nie relatywizuj zła.[/QUOTE]A widzisz. A aktywistki kolektywu Stop Bzdurom (Margot i ta druga dziewczyna) mówiły na jakimś filmie w internecie: "Rozpierd**my w końcu to państwo prawa". Także one chyba nie do końca są za przestrzeganiem prawa, jakie w tej chwili istnieje w Polsce i w UE.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Czyli na przykład co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://instagram.com/stopbzdurom?igshid=emcv22bnia3u

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Zmieniając temat, Łukaszenka właśnie stwierdził, że protestami wyborczymi na Białorusi sterowali Polacy, lol. XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 11:48   #3490
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 123
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
A widzisz. A aktywistki kolektywu Stop Bzdurom (Margot i ta druga dziewczyna) mówiły na jakimś filmie w internecie: "Rozpierd**my w końcu to państwo prawa".

Polskie państwo zawsze miało głęboko w dupie prawa mniejszości seksualnych, ale przynajmniej dotąd nie pozwalało sobie bezczelnie pogrywać ich dobrem w politycznych kamapaniach, wycierać sobie gębę tą grupą i razem z klerem urządzać na nią nagonkę.

Nie dziwię się rosnącej frustracji tych ludzi. Tu zawsze mieli źle, ale teraz to musi być dla nich koszmar.



Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
Także one chyba nie do końca są za przestrzeganiem prawa, jakie w tej chwili istnieje w Polsce i w UE.

Nie wiem, nie znam kontekstu tej wypowiedzi. Możliwe, że to tylko Twoja luźna interpretacja, że nie są za przestrzeganiem prawa do poszanowania ich (i wszystkich obywateli) godności jakie gwarantuje im polskie i europejskie prawo.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-08-10 o 11:49
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 11:50   #3491
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość


Zmieniając temat, Łukaszenka właśnie stwierdził, że protestami wyborczymi na Białorusi sterowali Polacy, lol. XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czekałem na to w końcu jej nazwisko takie trochę
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-10, 12:00   #3492
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88058357]Polskie państwo zawsze miało głęboko w dupie prawa mniejszości seksualnych, ale przynajmniej dotąd nie pozwalało sobie bezczelnie pogrywać ich dobrem w politycznych kamapaniach, wycierać sobie gębę tą grupą i razem z klerem urządzać na nią nagonkę.

Nie dziwię się rosnącej frustracji tych ludzi. Tu zawsze mieli źle, ale teraz to musi być dla nich koszmar.






Nie wiem, nie znam kontekstu tej wypowiedzi. Możliwe, że to tylko Twoja luźna interpretacja, że nie są za przestrzeganiem prawa do poszanowania ich (i wszystkich obywateli) godności jakie gwarantuje im polskie i europejskie prawo.[/QUOTE]No właśnie. ZAWSZE miało głęboko w dupie. PO było u władzy jeszcze 5 lat temu, czyli wcale nie tak dawno. I jakoś nie dało żadnych praw LGBT. A mogło, bo inne państwa wówczas to robiły. Teraz KO tak bardzo broni tej społeczności, a więc też wyciera sobie nimi gębę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 12:03   #3493
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Mnie śmieszy, ze Morawiecki wielce obrażony łamaniem prawa wyborczego i praworządności na Białorusi.

XDD

Ten człowiek naprawdę nie ma wstydu

Jak UE grzmiala, za w PL łamana jest praworządność, to stwierdzał,.że to głupie mrzonki, a w ogóle jak oni śmią się w nie swoje sprawy wtrącać

Ten człowiek to chodząca żenada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 12:16   #3494
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
No właśnie. ZAWSZE miało głęboko w dupie. PO było u władzy jeszcze 5 lat temu, czyli wcale nie tak dawno. I jakoś nie dało żadnych praw LGBT. A mogło, bo inne państwa wówczas to robiły. Teraz KO tak bardzo broni tej społeczności, a więc też wyciera sobie nimi gębę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

PO to partia centro-prawicowa. Przynajmniej taka była w latach 2007-2015, więc nie dziwne, że nie dała im praw. SLD też im nie dało praw, a rządziło wcześniej i było partią lewicową. Niby to dziwne, ale był jakiś artykuł w tygodniku Polityka kiedyś, że elektorat SLD miał... bardzo konserwatywne poglądy.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 12:16   #3495
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 123
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
No właśnie. ZAWSZE miało głęboko w dupie. PO było u władzy jeszcze 5 lat temu, czyli wcale nie tak dawno. I jakoś nie dało żadnych praw LGBT. A mogło, bo inne państwa wówczas to robiły.
Tu się zgodzę.
Stąd nie dziwi mnie frustracja u tych osób.



Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
Teraz KO tak bardzo broni tej społeczności, a więc też wyciera sobie nimi gębę.

Obrona dyskryminowanych to wycieranie sobie nimi gęby ?
Nazwałabym tak raczej cyniczne branie przez władzę na celownik jakiejś grupy obywateli, potem przypisywanie jej negatywnych cech, tworzenie przez to u innych poczucia zagrożenia i zbijanie na tym kapitału politycznego. Co PiS ramię w ramię z klerem (przynajmniej jego częścią, ale za to niezwykle wyrazistą i głośną) uskuteczniają od kilku kampanii wyborczych i od dobrych paru lat. Robią to w sposób absolutnie łajdacki i cyniczny.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 12:19   #3496
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie śmieszy, ze Morawiecki wielce obrażony łamaniem prawa wyborczego i praworządności na Białorusi.

XDD

Ten człowiek naprawdę nie ma wstydu

Jak UE grzmiala, za w PL łamana jest praworządność, to stwierdzał,.że to głupie mrzonki, a w ogóle jak oni śmią się w nie swoje sprawy wtrącać

Ten człowiek to chodząca żenada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Duda na zaprzysiężeniu też niedawno mówił: "Przysięgam strzec Konstytucji."


Żyjemy w jakimś kabarecie.


Ale żal mi tych Białorusinów jak słyszę jak mówią, że chcą demokracji. Za PO by powiedzieli "chcemy demokracji jak w Polsce", a teraz mówią "Chcemy demokracji..." i nagle cisza.


Smutne co ten Kaczyński zrobił z Polską
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 12:22   #3497
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 123
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie śmieszy, ze Morawiecki wielce obrażony łamaniem prawa wyborczego i praworządności na Białorusi.

XDD

Ten człowiek naprawdę nie ma wstydu

Jak UE grzmiala, za w PL łamana jest praworządność, to stwierdzał,.że to głupie mrzonki, a w ogóle jak oni śmią się w nie swoje sprawy wtrącać

Ten człowiek to chodząca żenada.

Daj spokój.


Duda wczoraj razem z prezydentem Litwy (chyba mu rozum odjęło żeby występować obok tego nieszanującego prawa zakłamańca) apelował tymi słowami:


"Jako sąsiedzi Białorusi apelujemy do władz białoruskich o pełne uznanie i przestrzeganie podstawowych standardów demokratycznych.
Wzywamy do powstrzymania się od przemocy i do respektowania podstawowych wolności, praw człowieka i obywatela, w tym praw mniejszości narodowych i wolności słowa.
Wierzymy, że dialog stanowi zawsze najlepszą metodę zapewnienia rozwoju społecznego oraz dyskusji na temat reform i działań politycznych."


Nawet nie wiadomo jak to skomentować. U Dudy to życie w jakimś wyparciu chyba, permanentnym zaprzeczeniu.






https://wiadomosci.wp.pl/po-wyborach...1349020043393a
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 12:32   #3498
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88058469]Tu się zgodzę.
Stąd nie dziwi mnie frustracja u tych osób.






Obrona dyskryminowanych to wycieranie sobie nimi gęby ?
Nazwałabym tak raczej cyniczne branie przez władzę na celownik jakiejś grupy obywateli, potem przypisywanie jej negatywnych cech, tworzenie przez to u innych poczucia zagrożenia i zbijanie na tym kapitału politycznego. Co PiS ramię w ramię z klerem (przynajmniej jego częścią, ale za to niezwykle wyrazistą i głośną) uskuteczniają od kilku kampanii wyborczych i od dobrych paru lat. Robią to w sposób absolutnie łajdacki i cyniczny.[/QUOTE]Ja jestem ciekawa, na ile PO broni LGBT z empatii, a ile z poczucia, że musi zawsze mówić i robić wszystko na przekór PiS.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Myślę, że jesteście nieobiektywni, porównując sytuację w Polsce do sytuacji na Białorusi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 12:53   #3499
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88058357]Polskie państwo zawsze miało głęboko w dupie prawa mniejszości seksualnych, ale przynajmniej dotąd nie pozwalało sobie bezczelnie pogrywać ich dobrem w politycznych kamapaniach, wycierać sobie gębę tą grupą i razem z klerem urządzać na nią nagonkę.

Nie dziwię się rosnącej frustracji tych ludzi. Tu zawsze mieli źle, ale teraz to musi być dla nich koszmar.






[/QUOTE]

Jakby nie paczeć- racji Ci odmówić nie sposób. Temat LGBT wypływa zawsze niejako "przy okazji" (wybory, temat zastępczy na zmianę z aborcją, lub tzw "chłopiec do bicia"), ale tak naprawdę żadnen postęp w ich sprawie się nie dokonał. I żaden z polityków się nie spieszy, by zalegalizować związki partnerskie, choć przed wyborami obiecywano im równe traktowanie (nawet nie żadne złote góry).

Nie usprawiedliwiam aktów przemocy, czy wandalizmu ale też trzeba zrozumieć poziom frustracji i desperacji tych ludzi.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-10, 12:54   #3500
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość


Myślę, że jesteście nieobiektywni, porównując sytuację w Polsce do sytuacji na Białorusi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Polska zmierza w stronę Białorusi.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 12:57   #3501
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Polska zmierza w stronę Białorusi.
A w Watykanie zrobili sobie salę z oczami i językiem węża. XDDD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 12:59   #3502
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
A w Watykanie zrobili sobie salę z oczami i językiem węża. XDDD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba ktoś za bardzo serio czytał Dana Browna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 13:00   #3503
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Polska zmierza w stronę Białorusi.
Nie przesadzaj.
Nie lubię rządów PiSu, nie lubię Jarosława i Kłameusza, ale póki co u nas opozycja nie siedzi po więzieniach.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 13:01   #3504
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 123
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa, na ile PO broni LGBT z empatii, a ile z poczucia, że musi zawsze mówić i robić wszystko na przekór PiS.
To mnie w sumie najmniej obchodzi.

Natomiast obchodzi mnie i bardzo martwi, że często obywatele (tzn. niepokojąco wielu spośród nich), czyli my - którymi oni rządzą albo chcieliby - już nie umiemy rozstrzygnąć kto kogo prześladuje, kto jest ofiarą, a kto przemocowcem. Nie umiemy poszukać źródeł i przyczyn danych zjawisk tam gdzie one faktycznie są, a nie gdzie pokazuje paluch politycznej, cynicznej propagandy. A jednocześnie tak lubimy siebie postrzegać jako krytycznie myślących.
To jest okropne, bo to znaczy, że zło już naprawdę mocno się rozpanoszyło w społeczeństwie.



Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
Myślę, że jesteście nieobiektywni, porównując sytuację w Polsce do sytuacji na Białorusi.

Nikt nie porównuje.


Jeszcze.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 13:01   #3505
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Chyba ktoś za bardzo serio czytał Dana Browna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bibi lubi najwidoczniej powieści sensacyjne. 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 13:06   #3506
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 123
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj.
Nie lubię rządów PiSu, nie lubię Jarosława i Kłameusza, ale póki co u nas opozycja nie siedzi po więzieniach.

Napisał, że zmierza, a nie że już nią jest.


Póki co Kaczyński zamierza się zabrać za 'repolonizację' mediów, Ziobro już napisał ustawę dobierającą się do NGOsów. Z Konstytucji już dawno zrobili książkę z cyklu 'bajki dla potłuczonych'. Opanowali wszystkie instytucje i organy państwa, rozwalili trójpodział władzy. Inwigilują obywateli jak wściekli.

A opozycję Kaczyński lży, nazywa chamską hołotą, zdradzieckimi mordami, gorszym sortem, elementem animalnym itd. itp. i np. nie wyciąga żadnych konsekwencji wobec Lichockiej pokazującej opozycji ordynarny gest. To, że opozycja jeszcze nie siedzi po więzieniach nie oznacza, że Polska nie zmierza pełzającym zamachem stanu do autorytaryzmu i być może - dyktatury.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-08-10 o 14:14
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 13:09   #3507
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88058651]Napisał, że zmierza, a nie że już nią jest.


Póki co Kaczyński zamierza się zabrać za 'repolonizację' mediów, Ziobro już napisał ustawę dobierającą się do NGOsów. Z Konstytucji już dawno zrobili książkę z cyklu 'bajki dla potłuczonych'. Opanowali wszystkie instytucje i organy państwa, rozwalili trójpodział władzy. Inwigilują obywateli jak wściekli.

A opozycję Kaczyński lży, nazywa chamską hołotą, elementem animalnym, i np. nie wyciąga żadnych konsekwencji wobec Lichockiej pokazującej opozycji środkowy paluch. To, że opozycja jeszcze nie siedzi po więzieniach nie oznacza, że Polska nie zmierza pełzającym zamachem stanu do autorytaryzmu i być może - dyktatury.[/QUOTE]Pełzający totalitaryzm Michnik ogłosił wiele, wieeeeele lat temu. Dziwne że tak pełza i pełza i dopelznac jakoś nie chce. A może pełza tylko w mokrych fantazjach paru osób?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Dziwne że w tym totalitaryzmie możesz pisać co zechcesz. Nawet takie głupoty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 13:21   #3508
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Taaak, ludzie popierający opozycję uczepili się jakiś frazesów o braku demokracji. A dla przeciętnego, zwykłego, szarego Polaka (nie sędziego zarabiającego po kilkanaście tysięcy ) żyje się teraz lżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 13:28   #3509
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 123
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Pokaż wiadomość
Taaak, ludzie popierający opozycję uczepili się jakiś frazesów o braku demokracji. A dla przeciętnego, zwykłego, szarego Polaka (nie sędziego zarabiającego po kilkanaście tysięcy ) żyje się teraz lżej.

Znowu manipulujesz. Nikt nie mówi o braku demokracji (jeszcze), a o zamachu na demokrację, którego krok po kroku dokonuje obecna władza.

Tak, zwłaszcza sędzia, warto sędziego wytknąć paluchem. Wiadomo - pasożyt zarabiający nie wiadomo za co dziesiątki tysięcy, a i tak jeszcze kradnie spodnie i kiełbasę.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 13:38   #3510
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 318
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88058720]Znowu manipulujesz. Nikt nie mówi o braku demokracji (jeszcze), a o zamachu na demokrację, którego krok po kroku dokonuje obecna władza.

Tak, zwłaszcza sędzia, warto sędziego wytknąć paluchem. Wiadomo - pasożyt zarabiający nie wiadomo za co dziesiątki tysięcy, a i tak jeszcze kradnie spodnie i kiełbasę.[/QUOTE]Teraz Ty manipulujesz. Masz podwójne standardy, laska. Gdzie ja napisałam, że sędzia to pasożyt i złodziej? xD


Miałam na myśli to, że ludzie zarabiający dużo prawdopodobnie nie odczują takiej różnicy. Jestem aktualnie blisko tego środowiska, więc wiem, jak to wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-31 15:38:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.