Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-06-07, 09:18   #3481
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 288
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Kaguya, ja z t³ustym czo³em mia³am podobny problem, czo³o t³uste jakbym olejem smarowa³a. Ale zaczê³am myæ naturalnymi myd³ami typu Aleppo i zamiast kremu nak³adam 2-3 krople lekkiego oleju (z pestek winogron lub brzoskwini) i siê unormowa³o. Dalej mam tr±dzik, ale przynajmniej nie mam zat³uszczonej gêby
A jak pi³am pokrzywê to jeszcze mniej siê przet³uszcza³o
Efkakam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-07, 09:26   #3482
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Efkakam Poka¿ wiadomo¶æ
Kaguya, ja z t³ustym czo³em mia³am podobny problem, czo³o t³uste jakbym olejem smarowa³a. Ale zaczê³am myæ naturalnymi myd³ami typu Aleppo i zamiast kremu nak³adam 2-3 krople lekkiego oleju (z pestek winogron lub brzoskwini) i siê unormowa³o. Dalej mam tr±dzik, ale przynajmniej nie mam zat³uszczonej gêby
A jak pi³am pokrzywê to jeszcze mniej siê przet³uszcza³o
Na czole nie mam pryszczy, tylko bardzo t³ust± cerê. Najlepiej wygl±da bez kremów, ale jako¶ chroniæ trzeba, nie? No i oczyszczaæ. Je¶li nie robiê nic, to nie b³ysczy siê tak mocno, ale zapycha.

Pryszcze i gule mam g³ownie w dolnej czê¶ci twarzy, na ¿uchwie i szyi, obstawiam ¶mieciowe ¿arcie, bo gdy to kontrolowa³am, mia³am mega czyst± cerê. Zaczê³am je¶æ s³odycze i sma¿one rzeczy - wysyp.

Planujê te¿ zakup blendera, chcê siê trochê "oczy¶ciæ", pij±c koktajle owocowo-warzywne.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-07, 11:43   #3483
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Efkakam Poka¿ wiadomo¶æ
Kaguya, ja z t³ustym czo³em mia³am podobny problem, czo³o t³uste jakbym olejem smarowa³a. Ale zaczê³am myæ naturalnymi myd³ami typu Aleppo i zamiast kremu nak³adam 2-3 krople lekkiego oleju (z pestek winogron lub brzoskwini) i siê unormowa³o. Dalej mam tr±dzik, ale przynajmniej nie mam zat³uszczonej gêby
A jak pi³am pokrzywê to jeszcze mniej siê przet³uszcza³o
Rozumiem olej na twarz na noc, ale co przed po³o¿eniem makija¿u? Nie jestem w stanie po³o¿yæ makija¿u bez kremu, bo mam (paradoksalnie) za such± skórê. Co oczywi¶cie nie przeszkadza jej, ¿eby siê t³u¶ci³a.



A ja pozazdro¶ci³am SceneQueene, a w³a¶ciwie to po prostu zrobi³am to, co za mn± od jakiego¶ czasu chodzi³am. Mia³am resztkê ró¿owej pianki i pomalowa³am sobie ni± koñcówki. Troszkê za ma³o, ale my¶la³am, ¿e wiêcej mam tej pianki.
Ciekawe po jakim czasie zejdzie.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-07, 14:03   #3484
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
kaguya zawsze mi³o od kogo¶ us³yszeæ takie s³owa, bardzo to cz³owieka podbudowywuje ale tez taka jest prawda, im d³u¿sze naturalki tym efekt ca³o¶ciowy jest lepszy, a ca³e jak bêda to dopiero bêdzie "wow"

SceneQueene ja to Ciê podziwiam ja nigdy przenigdy nie zdecydowa³abym siê na eksperyment takiego typu

Eirin, Ewelajna140 mogê sobie z Wami przybiæ pione tez nie konroluje przyrostu, raz ¿e nie umiem, dwa nie chce mi siê i równie¿ moja pielêgnacja w³osowa jest minimalistyczna. Kiedy¶ mia³am taki czas ¿e mia³am obsesje na punkcie w³osów - na ca³e szczê¶cie moje i mojego portfela przesz³o mi
Taaaa... Jestem za³amana. Po drugim myciu bardzo porz±dnym zesz³o mo¿e odrobinê... Teraz kolor jest ja¶niejszy. M±dra ja nie wpad³am na to, ¿e pisz± po 1 myciu zejdzie a zawsze jest inaczej...

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem olej na twarz na noc, ale co przed po³o¿eniem makija¿u? Nie jestem w stanie po³o¿yæ makija¿u bez kremu, bo mam (paradoksalnie) za such± skórê. Co oczywi¶cie nie przeszkadza jej, ¿eby siê t³u¶ci³a.



A ja pozazdro¶ci³am SceneQueene, a w³a¶ciwie to po prostu zrobi³am to, co za mn± od jakiego¶ czasu chodzi³am. Mia³am resztkê ró¿owej pianki i pomalowa³am sobie ni± koñcówki. Troszkê za ma³o, ale my¶la³am, ¿e wiêcej mam tej pianki.
Ciekawe po jakim czasie zejdzie.
Haha, no proszê :-D. Robi³am ni± ombre mojej siostrze, dwa razy. Trzyma³o przesz³o pó³ roku :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-07, 15:01   #3485
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Haha, no proszê :-D. Robi³am ni± ombre mojej siostrze, dwa razy. Trzyma³o przesz³o pó³ roku :-D
Wiem. Ta pianka blaknie, ale nie schodzi.
Ale to tylko koñcówki, które i tak mnie denerwowa³y, bo rude. No i pofarbowa³am tylko ok. 10 cm, wiêc to i tak w koñcu siê zetnie.
Teraz mam przej¶cie: mysie -> z³ocisty blond -> rudawy blond -> malinowe
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-07, 15:27   #3486
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem olej na twarz na noc, ale co przed po³o¿eniem makija¿u? Nie jestem w stanie po³o¿yæ makija¿u bez kremu, bo mam (paradoksalnie) za such± skórê. Co oczywi¶cie nie przeszkadza jej, ¿eby siê t³u¶ci³a.
czyli masz t³ust± odwodnion±. sucha oznacza brak t³uszczu, a ty masz go a¿ nadto, po prostu u ciebie wystêpuje problem z nawodnieniem skóry. mo¿e to kwestia niewystarczaj±cego nawil¿enia cery kosmetykami, mo¿e stosowania zbyt agresywnych ¶rodków do oczyszczania skóry czy wysuszaj±cych leków, mo¿e niedostateczna ilo¶æ wody w diecie. oleje nie nawil¿± ci skóry, one robi± tylko okluzjê dla ju¿ obecnej w skórze wody. lepiej stosuj nawil¿acze typu hydrolaty z mocznikiem/ stê¿onym aloesem/ mleczanem sodu/ gliceryn±/ kwasem hialuronowym, a na to lekkie kremy nawil¿aj±ce, np. alantan dermoline lekki. ¶wietnie nawil¿a alterra orchidea, ale mo¿e byæ teraz zbyt ciê¿ka, mi siê pod ni± gotuje skóra gdy jest zbyt ciep³o.

Edytowane przez 201604291140
Czas edycji: 2015-06-07 o 15:29
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-07, 15:37   #3487
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
czyli masz t³ust± odwodnion±. sucha oznacza brak t³uszczu, a ty masz go a¿ nadto, po prostu u ciebie wystêpuje problem z nawodnieniem skóry. mo¿e to kwestia niewystarczaj±cego nawil¿enia cery kosmetykami, mo¿e stosowania zbyt agresywnych ¶rodków do oczyszczania skóry czy wysuszaj±cych leków, mo¿e niedostateczna ilo¶æ wody w diecie. oleje nie nawil¿± ci skóry, one robi± tylko okluzjê dla ju¿ obecnej w skórze wody. lepiej stosuj nawil¿acze typu hydrolaty z mocznikiem/ stê¿onym aloesem/ mleczanem sodu/ gliceryn±/ kwasem hialuronowym, a na to lekkie kremy nawil¿aj±ce, np. alantan dermoline lekki. ¶wietnie nawil¿a alterra orchidea, ale mo¿e byæ teraz zbyt ciê¿ka, mi siê pod ni± gotuje skóra gdy jest zbyt ciep³o.
Tak te¿ mi siê zdawa³o, ale nie umiem tego naprawiæ. Prawdopodobnie w grê wchodzi niewystarczaj±ce nawil¿enie kosmetykami, bo wody pijê du¿o i nie przyjmujê ¿adnych szczególnych leków, które mog³yby odwadniaæ.
Nie wydaje mi siê te¿, ¿ebym wysusza³a skórê kosmetykami, chyba ¿e tymi do makija¿u, ale bardzo bardzo rzadko zdarza mi sie mieæ na sobie makija¿ przez ca³y dzieñ. Zwykle jest to ok. 3-8h. Natychmiast po powrocie do domu zmywam - p³ynem micelarnym i nawil¿aj±cym tonikiem.

Krem mam leciutki:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-na-dzien.html
Nie znam siê na sk³adach kremów, ale ten mi przypasowa³ o tyle, ¿e nie pozostawia t³ustej warstwy, ³adnie siê wch³ania, nie zapycha, nie k³óci siê z moim podk³adem (nie wa¿y, nie powoduje, ¿e makija¿ sp³ywa), a nawil¿a wystarczaj±co, ¿eby po³o¿yæ na niego makija¿. Je¶li mam suche skórki, punktowo stosujê na nie krem Emolium: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...lium-krem.html Punktowo, bo on siê pod makija¿ nie nadaje i zapycha mnie przy regularnym stosowaniu.

Ach, no i cera t³u¶ci mi siê wy³±cznie na czole i odrobinê (i to nie zawsze) na nosie. Reszta jest super.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 15:46   #3488
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Tak te¿ mi siê zdawa³o, ale nie umiem tego naprawiæ. Prawdopodobnie w grê wchodzi niewystarczaj±ce nawil¿enie kosmetykami, bo wody pijê du¿o i nie przyjmujê ¿adnych szczególnych leków, które mog³yby odwadniaæ.
Nie wydaje mi siê te¿, ¿ebym wysusza³a skórê kosmetykami, chyba ¿e tymi do makija¿u, ale bardzo bardzo rzadko zdarza mi sie mieæ na sobie makija¿ przez ca³y dzieñ. Zwykle jest to ok. 3-8h. Natychmiast po powrocie do domu zmywam - p³ynem micelarnym i nawil¿aj±cym tonikiem.

Krem mam leciutki:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-na-dzien.html
Nie znam siê na sk³adach kremów, ale ten mi przypasowa³ o tyle, ¿e nie pozostawia t³ustej warstwy, ³adnie siê wch³ania, nie zapycha, nie k³óci siê z moim podk³adem (nie wa¿y, nie powoduje, ¿e makija¿ sp³ywa), a nawil¿a wystarczaj±co, ¿eby po³o¿yæ na niego makija¿. Je¶li mam suche skórki, punktowo stosujê na nie krem Emolium: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...lium-krem.html Punktowo, bo on siê pod makija¿ nie nadaje i zapycha mnie przy regularnym stosowaniu.

Ach, no i cera t³u¶ci mi siê wy³±cznie na czole i odrobinê (i to nie zawsze) na nosie. Reszta jest super.
czyli mieszana w kierunku t³ustej i odwodniona . mo¿e spróbuj t± alterrê na noc w takim razie? je¶li pasuje ci krem pod makija¿ który masz to nie ma sensu go zmieniaæ. kwestia tylko tego, by znale¼æ co¶ mocno nawil¿aj±cego na noc.
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-07, 15:58   #3489
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
czyli mieszana w kierunku t³ustej i odwodniona . mo¿e spróbuj t± alterrê na noc w takim razie? je¶li pasuje ci krem pod makija¿ który masz to nie ma sensu go zmieniaæ. kwestia tylko tego, by znale¼æ co¶ mocno nawil¿aj±cego na noc.
Mowa o tej do cery dojrza³ej 50+?
Na noc czy na dzieñ? Czy bez znaczenia?
Trochê mnie przera¿a sk³ad, bo mam du¿e sk³onno¶ci do zapychania i wiêkszo¶æ kremów nawil¿aj±cych, "bogatszych" mnie zapycha i zaraz mam ca³e czo³o w krostkach, zaskórnikach, syfkach i gulach, co koñczy siê tylko suchymi skórkami w tych miejscach. A jak regularnie stosujê jaki¶ leciutki krem, to mo¿e skóra nie jest super nawil¿ona i bez kremu nie po³o¿ê podk³adu, ale ryzyko niespodzianek i wiêkszych wysuszeñ jest minimalne.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-07, 16:05   #3490
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Oczywi¶cie, ¿e mieszana odwodniona. Mam to samo, ¿adne oleje ci nie pomog±, musisz nawil¿aæ. I te¿ bojê siê, ¿e kremy mnie zapchaj±.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-07, 18:55   #3491
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem. Ta pianka blaknie, ale nie schodzi.
Ale to tylko koñcówki, które i tak mnie denerwowa³y, bo rude. No i pofarbowa³am tylko ok. 10 cm, wiêc to i tak w koñcu siê zetnie.
Teraz mam przej¶cie: mysie -> z³ocisty blond -> rudawy blond -> malinowe
To musi ca³kiem ³adnie wygl±daæ. Fotka, fotka! :-D

Po drugim myciu p³ukanka dalej na miejscu, zesz³a z kilku pasm i jest bardziej blada. :-/ Kupi³am szampon barwy czarna rzepa. Mo¿e pomo¿e :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 21:21   #3492
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 288
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem olej na twarz na noc, ale co przed po³o¿eniem makija¿u? Nie jestem w stanie po³o¿yæ makija¿u bez kremu, bo mam (paradoksalnie) za such± skórê. Co oczywi¶cie nie przeszkadza jej, ¿eby siê t³u¶ci³a.
Hmm, z makija¿em nie mam problemu, ale nie robiê go codziennie i jest raczej lekki.
Kiedy nie robiê makija¿u to normalnie nak³adam rano olej. Je¶li nak³adam makija¿ to daje ma³o oleju i makija¿ nak³adam po jakiej¶ godzinie, albo lekki krem i na to makija¿ (chocia¿ u¿ywam go rzadziej ni¿ raz na tydzieñ).
Podk³ad wcale siê nie roluje, nie robi± siê t³uste maziaje, raczej nie sp³ywa z twarzy. Moim zdaniem sekret nak³adania oleju pod makija¿ to umiar. Kiedy na³o¿ê 2-3 krople lekkiego oleju mam podobny film jak po na³o¿eniu kremu.
Efkakam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-07, 23:54   #3493
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
To musi ca³kiem ³adnie wygl±daæ. Fotka, fotka! :-D

Po drugim myciu p³ukanka dalej na miejscu, zesz³a z kilku pasm i jest bardziej blada. :-/ Kupi³am szampon barwy czarna rzepa. Mo¿e pomo¿e :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
A mo¿e ten sposób z szamponem przeciw³upie¿owym, sama nigdy nie próbowa³am niczego nim wymyæ, ale sporo czyta³am, ¿e jest polecany w takich przypadkach.

Dajê zdjêcia. Na prostych w³osach (1. zdjêcie) efekt mi siê ¶rednio podoba, lepiej wygl±da na pofalowanych, tylko ¿e zdjêcie zrobi³am, jak w³osy by³y jeszcze ciut wilgotne.
Oba s± pierwszego dnia po farbowaniu, teraz kolor jest bledszy.


Cytat:
Napisane przez Efkakam Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, z makija¿em nie mam problemu, ale nie robiê go codziennie i jest raczej lekki.
Kiedy nie robiê makija¿u to normalnie nak³adam rano olej. Je¶li nak³adam makija¿ to daje ma³o oleju i makija¿ nak³adam po jakiej¶ godzinie, albo lekki krem i na to makija¿ (chocia¿ u¿ywam go rzadziej ni¿ raz na tydzieñ).
Podk³ad wcale siê nie roluje, nie robi± siê t³uste maziaje, raczej nie sp³ywa z twarzy. Moim zdaniem sekret nak³adania oleju pod makija¿ to umiar. Kiedy na³o¿ê 2-3 krople lekkiego oleju mam podobny film jak po na³o¿eniu kremu.
O ile olej pod podk³adem jestem w stanie sobie wyobraziæ np. na policzkach czy brodzie, gdzie mam normaln± cerê, to ju¿ na czole, które siê t³u¶ci, nie za bardzo...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 11351445_1139961966029339_2099055722_n.jpg (113,6 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 11414813_1139983242693878_1948908382_n.jpg (101,5 KB, 27 za³adowañ)
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 06:42   #3494
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 3 063
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja dzi¶ zmy³am, na³o¿ony na w³osy wczoraj wieczorem olejek rycynowy, i wyp³uka³o mi trochê farby. Stosuje raz na tydzieñ tak± maskê, by moje w³osy ros³y szybciej. Co do szamponu przeciw³upie¿owego, podobno wyp³ukuje ale ja po head&shoulders cytrynowym nie widzia³am ró¿nicy, poza sucho¶ci± w³osów. Co do cery, masz podobn± do mnie, ja przerzuci³am siê z Ziaja na AA, tylko 30+, dopasowan± do wieku. Kremy super s± i mam nawil¿on± buziê, bez t³ustego filmu. Co do kremów do wszystkich rodzajów, gdzie na opakowaniu jest od 20-60+ chyba ba³abym siê u¿ywaæ. Martaakow mo¿esz u¿ywaæ bazy pod makija¿ matowej, s± naprawdê pomocne zw³aszcza przy upa³ach. Czy ty te¿ wracasz do naturalnych w³osów?

Edytowane przez e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Czas edycji: 2015-06-08 o 06:45
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 07:16   #3495
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Mowa o tej do cery dojrza³ej 50+?
Na noc czy na dzieñ? Czy bez znaczenia?
Trochê mnie przera¿a sk³ad, bo mam du¿e sk³onno¶ci do zapychania i wiêkszo¶æ kremów nawil¿aj±cych, "bogatszych" mnie zapycha i zaraz mam ca³e czo³o w krostkach, zaskórnikach, syfkach i gulach, co koñczy siê tylko suchymi skórkami w tych miejscach. A jak regularnie stosujê jaki¶ leciutki krem, to mo¿e skóra nie jest super nawil¿ona i bez kremu nie po³o¿ê podk³adu, ale ryzyko niespodzianek i wiêkszych wysuszeñ jest minimalne.
przeczytaj proszê to http://www.italianablog.pl/2014/08/z...i-aknegennosc/

poszukaj innej przyczyny, mo¿e siê okazaæ ¿e tj u mnie to nietolerancja pokarmowa i wystarczy odstawiæ laktozê oraz niektóre gotowe s³odycze (jeszcze nie dosz³am do tego co w nich jest), mo¿e to byæ z³e funkcjonowanie skóry i wtedy czas na kwasy, nadtlenek benzoilu i inne leki, mog± to byæ równie¿ hormony, bakterie i w sumie milion innych rzeczy.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;5166924 7]Co do kremów do wszystkich rodzajów, gdzie na opakowaniu jest od 20-60+ chyba ba³abym siê u¿ywaæ. [/QUOTE]
a to dlaczego? nie ma ¿adnych sk³adników które s± przeznaczone jedynie do okre¶lonego wieku. tu chodzi o zaspokojenie potrzeb skóry. gdyby¶ mia³a w wieku 20 lat ma³o jêdrn± skórê, która potrzebuje sk³adników ujêdrniaj±cych, np. peptydów, to nie u¿ywa³aby¶ kremu ze sk³adnikami ujêdrniaj±cymi dlatego ¿e na opakowaniu producent sobie napisa³ ,,+60"? poza tym - co by siê sta³o, gdyby¶ w³a¶nie taki krem u¿y³a? przecie¿ skóra nagle by siê nie postarza³a.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

marta, zapomnia³am dopisaæ - tak, ten +50, u mnie lepiej sprawdzi³ siê ten na dzieñ ni¿ ten na noc. u¿ywa³am go kiedy czu³am ¿e skóra jest niedostatecznie nawil¿ona w nocy, a w dzieñ ochronnie gdy by³o zimno. ¶wietnie siê sprawdza pod minera³y. je¿eli u¿ywasz p³ynnego fluidu to mo¿esz mieæ problem by na³o¿yæ go jako bazê pod makija¿, bo robi siê niet³usta warstewka, która siê wch³onie, ale mo¿e powodowaæ rolowanie p³ynnego fluidu. dlatego te¿ ten krem siê wklepuje . warto spróbowaæ, do¶æ szybko widaæ ró¿nicê w nawil¿eniu po kilku jego zastosowaniach.
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 07:54   #3496
anitkamyyy
Raczkowanie
 
Avatar anitkamyyy
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem olej na twarz na noc, ale co przed po³o¿eniem makija¿u? Nie jestem w stanie po³o¿yæ makija¿u bez kremu, bo mam (paradoksalnie) za such± skórê. Co oczywi¶cie nie przeszkadza jej, ¿eby siê t³u¶ci³a.
Mam podobnie skóra mieszana, wra¿liwa z tendencj± do przesuszania i zaskórników D³ugo nie mog³am doj¶æ do ³adu z odwodnieniem mojej cery... a¿ kiedy¶ przy okazji dosta³am od swojej kosmetyczki próbkê kremu bielenda http://bielendaprofessional.pl/produ...licznej-spf-15. Najpierw zrobi³am peeling, a pó¼niej za³o¿y³am ten krem - rano? Mega efekt miêkkiej, dobrze nawil¿onej skóry Zdecydowa³am siê zakupiæ ten krem i teraz stosujê go codziennie na noc od czasu do czasu aplikujê te¿ serum z kwasem hialuronowym. A na dzieñ pod makija¿ u¿ywam lekkiego kremu Elo-baza https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...rem-lekki.html. W ten sposób pozby³am siê suchych skórek, wiecznego ¶ci±gniêcia skóry i nadmiernego b³yszczenia. W strefie T zawsze bêdê siê trochê b³yszcza³a, w koñcu mam cerê mieszan± ale przy robieniu makija¿u i to na to s± sposoby
__________________
nie farbujê od - 23.04.2015
w±tek o stawach kolanowych, artroskopii
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816886
anitkamyyy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 08:23   #3497
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 17 201
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Dajê zdjêcia. Na prostych w³osach (1. zdjêcie) efekt mi siê ¶rednio podoba, lepiej wygl±da na pofalowanych, tylko ¿e zdjêcie zrobi³am, jak w³osy by³y jeszcze ciut wilgotne.
Oba s± pierwszego dnia po farbowaniu, teraz kolor jest bledszy.

Bardziej mi siê podobaj± proste Natomiast na drugim zdjêciu ca³± moj± uwagê przyku³y Twoje ciemne brwi do jasnych w³osów
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 08:27   #3498
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Dajê zdjêcia. Na prostych w³osach (1. zdjêcie) efekt mi siê ¶rednio podoba, lepiej wygl±da na pofalowanych, tylko ¿e zdjêcie zrobi³am, jak w³osy by³y jeszcze ciut wilgotne.
Oba s± pierwszego dnia po farbowaniu, teraz kolor jest bledszy.
Je¶li mam wybieraæ to bardziej podobaj± mi siê prostsze. Co do koloru to nie obra¼ siê, ale nie podoba mi siê, wolê naturalne kolory. A te jasne to jest ju¿ Twój naturalny odrost czy jak to jest?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 13:09   #3499
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez zielonymigotek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzi¶ zmy³am, na³o¿ony na w³osy wczoraj wieczorem olejek rycynowy, i wyp³uka³o mi trochê farby. Stosuje raz na tydzieñ tak± maskê, by moje w³osy ros³y szybciej. Co do szamponu przeciw³upie¿owego, podobno wyp³ukuje ale ja po head&shoulders cytrynowym nie widzia³am ró¿nicy, poza sucho¶ci± w³osów. Co do cery, masz podobn± do mnie, ja przerzuci³am siê z Ziaja na AA, tylko 30+, dopasowan± do wieku. Kremy super s± i mam nawil¿on± buziê, bez t³ustego filmu. Co do kremów do wszystkich rodzajów, gdzie na opakowaniu jest od 20-60+ chyba ba³abym siê u¿ywaæ. Martaakow mo¿esz u¿ywaæ bazy pod makija¿ matowej, s± naprawdê pomocne zw³aszcza przy upa³ach. Czy ty te¿ wracasz do naturalnych w³osów?
Trochê obawia³abym siê, ¿e matowa baza mi wysuszy. Mimo wszystko wolê u¿yæ lekko nawil¿aj±cego kremu pod makija¿ i zmatowiæ sobie czo³o i nos pudrem. Przy upa³ach lub duchocie muszê po kilku godzinach siê dopudrowaæ, ale nie jest to bardzo uci±¿liwe.

Tak, wracam do naturalnych w³osów, w lutym farbowa³am ostatni raz i zapuszczam swoje mysie


Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
przeczytaj proszê to http://www.italianablog.pl/2014/08/z...i-aknegennosc/

poszukaj innej przyczyny, mo¿e siê okazaæ ¿e tj u mnie to nietolerancja pokarmowa i wystarczy odstawiæ laktozê oraz niektóre gotowe s³odycze (jeszcze nie dosz³am do tego co w nich jest), mo¿e to byæ z³e funkcjonowanie skóry i wtedy czas na kwasy, nadtlenek benzoilu i inne leki, mog± to byæ równie¿ hormony, bakterie i w sumie milion innych rzeczy.

marta, zapomnia³am dopisaæ - tak, ten +50, u mnie lepiej sprawdzi³ siê ten na dzieñ ni¿ ten na noc. u¿ywa³am go kiedy czu³am ¿e skóra jest niedostatecznie nawil¿ona w nocy, a w dzieñ ochronnie gdy by³o zimno. ¶wietnie siê sprawdza pod minera³y. je¿eli u¿ywasz p³ynnego fluidu to mo¿esz mieæ problem by na³o¿yæ go jako bazê pod makija¿, bo robi siê niet³usta warstewka, która siê wch³onie, ale mo¿e powodowaæ rolowanie p³ynnego fluidu. dlatego te¿ ten krem siê wklepuje . warto spróbowaæ, do¶æ szybko widaæ ró¿nicê w nawil¿eniu po kilku jego zastosowaniach.
Przeczyta³am, faktycznie u mnie zwykle wystêpuje aknegenno¶æ, pojawiaj± mi siê wypryski, gule, zaskórniki po kilku dniach stosowania, czasem nawet po 1-2 ju¿.
Poczekam na razie. Zawsze latem mam ³adn± cerê, ostatnio te¿ ju¿ zauwa¿y³am poprawê w stosunku do tego co by³o zim±. Mo¿e to byæ wiêc kwestia od¿ywiania - nie ma co ukrywaæ, ¿e zim±/na pocz±tku wiosny nie jest ono zbyt bogate w witaminy.

A co do tego kremu - trochê siê obawiam, ¿e jest ciê¿ki. Mia³am kiedy¶ jaki¶ krem z Alterry do twarzy i hmm. Zu¿y³am do r±k, bo nie da³am rady tego k³a¶æ na twarz.


Cytat:
Napisane przez anitkamyyy Poka¿ wiadomo¶æ
Mam podobnie skóra mieszana, wra¿liwa z tendencj± do przesuszania i zaskórników D³ugo nie mog³am doj¶æ do ³adu z odwodnieniem mojej cery... a¿ kiedy¶ przy okazji dosta³am od swojej kosmetyczki próbkê kremu bielenda http://bielendaprofessional.pl/produ...licznej-spf-15. Najpierw zrobi³am peeling, a pó¼niej za³o¿y³am ten krem - rano? Mega efekt miêkkiej, dobrze nawil¿onej skóry Zdecydowa³am siê zakupiæ ten krem i teraz stosujê go codziennie na noc od czasu do czasu aplikujê te¿ serum z kwasem hialuronowym. A na dzieñ pod makija¿ u¿ywam lekkiego kremu Elo-baza https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...rem-lekki.html. W ten sposób pozby³am siê suchych skórek, wiecznego ¶ci±gniêcia skóry i nadmiernego b³yszczenia. W strefie T zawsze bêdê siê trochê b³yszcza³a, w koñcu mam cerê mieszan± ale przy robieniu makija¿u i to na to s± sposoby
Ten pierwszy sobie zapisa³am. A na dzieñ pod makija¿ ju¿ znalaz³am krem dla siebie


Cytat:
Napisane przez Annulka21 Poka¿ wiadomo¶æ
Bardziej mi siê podobaj± proste Natomiast na drugim zdjêciu ca³± moj± uwagê przyku³y Twoje ciemne brwi do jasnych w³osów
Nie s± ciemne. S± normalne mysie, takie jak ka¿da mysia blondynka posiada. To raczej kwestia aparatu w telefonie, bo zauwa¿y³am, ¿e lubi przyciemniaæ zgaszone kolory, a wyjaskrawiaæ ¿ó³tawe/rudawe.
Staram siê jako¶ znale¼æ ¶wiat³o, ale koñczy siê to zwykle robieniem tysi±ca zdjêæ, zanim jako tako odda siê kolory. Czêsto odrost wychodzi mi mega, mega ciemno przy jasnej reszcie, a w rzeczywisto¶ci ró¿nica jest niewielka.


Cytat:
Napisane przez bernikula Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li mam wybieraæ to bardziej podobaj± mi siê prostsze. Co do koloru to nie obra¼ siê, ale nie podoba mi siê, wolê naturalne kolory. A te jasne to jest ju¿ Twój naturalny odrost czy jak to jest?
Ja uwielbiam kolorowe w³osy, ale teraz chcê mieæ naturalne. I tak mi tylko do ³ba strzeli³o, ¿eb wykorzystaæ do koñca resztkê pianki, któr± mia³am z czasu farbowania na czerwono-ró¿owo.
A mój odrost to tyle tylko co na samej górze. Zreszt± pokazujê na zdjêciach - na drugim zdjêciu dobrze widaæ. Z 5 cm odrostu mam mo¿e w tym momencie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0345.jpg (117,5 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0349.jpg (126,8 KB, 19 za³adowañ)
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-08, 13:14   #3500
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ


Ja uwielbiam kolorowe w³osy, ale teraz chcê mieæ naturalne. I tak mi tylko do ³ba strzeli³o, ¿eb wykorzystaæ do koñca resztkê pianki, któr± mia³am z czasu farbowania na czerwono-ró¿owo.
A mój odrost to tyle tylko co na samej górze. Zreszt± pokazujê na zdjêciach - na drugim zdjêciu dobrze widaæ. Z 5 cm odrostu mam mo¿e w tym momencie.
Tak, teraz widaæ odrost. Ja bêdê mia³a podobne, mysie Pewnie jak wiêkszo¶æ tutaj nas-blondynek
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 13:20   #3501
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez bernikula Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, teraz widaæ odrost. Ja bêdê mia³a podobne, mysie Pewnie jak wiêkszo¶æ tutaj nas-blondynek
Zauwa¿y³am w³a¶nie, ¿e wiêkszo¶æ dziewczyn tutaj ma tzw. mysi blond
My¶lê, ¿e to dlatego, ¿e wydaje siê on w pewnym wieku nudny i nijaki, a bardzo ³atwo go zmieniæ. To¿ to chwila, ¿eby taki blond na poziomie 7-8 rozja¶niæ do czego¶ jasnego. A co za problem przyciemniæ. Rude? Pewnie, ¿e te¿ wyjd±.
Eksperymenty z ciemnymi w³osami ju¿ nie s± takie ³atwe. Zauwa¿y³am po kole¿ankach maj±cych ciemne w³osy - wiêkszo¶æ koñczyla tak, ¿e k³ad³a tylko czasem jak±¶ szamponetkê lub farbê pó³trwa³±, ale efekt by³ prawie ¿aden, zmywa³o siê i wiêcej nie kombinowa³a.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 13:23   #3502
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

By³am wczoraj na przyjêciu i jedna dziewczyna od razu rzuca³a siê w oczy, bo mia³a piêkne, d³ugie, zdrowe naturalne w³osy w³a¶nie w tzw. mysim blondzie. Super to wygl±da³o, bo u nasady mia³a ciemniejsze, a na koñcach ja¶niejsze od s³oñca, jakby ombre. Oczywi¶cie kocówki piêkne, nie rozdwojone czy suche, nie mog³am siê napatrzeæ. Te¿ chcêêêê!!!
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 13:43   #3503
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez bernikula Poka¿ wiadomo¶æ
By³am wczoraj na przyjêciu i jedna dziewczyna od razu rzuca³a siê w oczy, bo mia³a piêkne, d³ugie, zdrowe naturalne w³osy w³a¶nie w tzw. mysim blondzie. Super to wygl±da³o, bo u nasady mia³a ciemniejsze, a na koñcach ja¶niejsze od s³oñca, jakby ombre. Oczywi¶cie kocówki piêkne, nie rozdwojone czy suche, nie mog³am siê napatrzeæ. Te¿ chcêêêê!!!
Nooo, teraz to bardzo doceniam, ¿e naturalne blondy sie tak ¶licznie rozja¶niaj± od s³oñca i tworz± takie delikatne ombre. Pamiêtam, ¿e sama te¿ tak mia³am zawsze i ju¿ siê nie mogê doczekaæ, a¿ bêdê mieæ znowu
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 14:02   #3504
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez anitkamyyy Poka¿ wiadomo¶æ
Mam podobnie skóra mieszana, wra¿liwa z tendencj± do przesuszania i zaskórników D³ugo nie mog³am doj¶æ do ³adu z odwodnieniem mojej cery... a¿ kiedy¶ przy okazji dosta³am od swojej kosmetyczki próbkê kremu bielenda http://bielendaprofessional.pl/produ...licznej-spf-15. Najpierw zrobi³am peeling, a pó¼niej za³o¿y³am ten krem - rano? Mega efekt miêkkiej, dobrze nawil¿onej skóry Zdecydowa³am siê zakupiæ ten krem i teraz stosujê go codziennie na noc od czasu do czasu aplikujê te¿ serum z kwasem hialuronowym. A na dzieñ pod makija¿ u¿ywam lekkiego kremu Elo-baza https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...rem-lekki.html. W ten sposób pozby³am siê suchych skórek, wiecznego ¶ci±gniêcia skóry i nadmiernego b³yszczenia. W strefie T zawsze bêdê siê trochê b³yszcza³a, w koñcu mam cerê mieszan± ale przy robieniu makija¿u i to na to s± sposoby
uwielbiam kosmetyki z bielendy . stosujê teraz ich serum koryguj±ce i krem nawil¿aj±cy z serii super power mezo bla bla bla. serum jest genialne, ale to produkt do zadañ specjalnych. krem ¶redni, co¶ tam nawil¿a ale mam ju¿ tak nawodnion± skórê, ¿e wiêcej nie trzeba. jak jest ciep³o to jest zbyt ciê¿ki, wiêc nak³adam go wieczorem, a rano tylko wtedy gdy jest ch³odno. z pewno¶ci± po³aszê siê na krem który ty pokaza³a¶

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
A co do tego kremu - trochê siê obawiam, ¿e jest ciê¿ki. Mia³am kiedy¶ jaki¶ krem z Alterry do twarzy i hmm. Zu¿y³am do r±k, bo nie da³am rady tego k³a¶æ na twarz.
pisa³am, ¿e na teraz jest za ciê¿ki , wiêc lepiej go nak³adaæ na noc albo tylko gdy jest ch³odno. co kto lubi, jakbym mia³a odwodnion± skórê to bym siê nim i tak smarowa³a, bo dla mnie kwestia nawil¿enia i jest priorytetowa .
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 15:10   #3505
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 17 201
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
A mój odrost to tyle tylko co na samej górze. Zreszt± pokazujê na zdjêciach - na drugim zdjêciu dobrze widaæ. Z 5 cm odrostu mam mo¿e w tym momencie.

Te zdjêcia mi siê podobaj±


Cytat:
Napisane przez bernikula Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, teraz widaæ odrost. Ja bêdê mia³a podobne, mysie Pewnie jak wiêkszo¶æ tutaj nas-blondynek

Ja te¿ mysia
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 15:15   #3506
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Moje siê nie rozja¶niaj± od s³oñca
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 18:53   #3507
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

BHC doda³a w³a¶nie fajny post na temat zmiany naturalnego koloru w³osów poprzez farbowanie

http://www.blondhaircare.com/2015/06...naturalny.html

daje link, jakby kto pyta³
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 19:20   #3508
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Zdziwi³abym siê, gdyby kto¶ w tym w±tku o tym nie wiedzia³
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-08, 20:20   #3509
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ró¿nie w ¿yciu bywa
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-09, 07:01   #3510
anitkamyyy
Raczkowanie
 
Avatar anitkamyyy
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

martaakow i animale - chcê podkre¶liæ, ¿e tego kremu z Bielendy u¿ywam tylko i wy³±cznie na noc, poniewa¿ jak dla mnie nie nadaje siê pod podk³ad dla cery mieszanej/t³ustej. Tak dla ¶cis³o¶ci

Wrzuca³am niedawno zdjêcia swoich w³osów (te ¶ciête sekatorem ) i ju¿ prawie w 100% (mo¿e 99%) zdecydowa³am, ¿e je obcinam. Chêæ chodzenia w rozpuszczonych w³osach jednak wygra³a :-P Zastanawiam siê tylko jaki kolor zostanie po ¶ciêciu tej rzezi fryzjera? Teraz zaczynaj±c od skóry mam: mysi blond -> jasny br±z -> karmelowo - z³oty. Mo¿e by tak zrobiæ sobie flamboyage, ¿eby odrost tak bardzo nie odcina³ siê od reszty??? Co o tym my¶licie?
__________________
nie farbujê od - 23.04.2015
w±tek o stawach kolanowych, artroskopii
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816886

Edytowane przez anitkamyyy
Czas edycji: 2015-06-09 o 07:18
anitkamyyy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.