Suknia marzeń cz.V - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 11:36   #3481
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
juz nawet nie o krój chodzi, ale ta z hm ma taki "urzędowy" materiał.
niech ona sobie w takim kroju bedzie, ale z materialu jak ta musztardowa wstawiona wczesniej


KROPKA piekna suknia..a przód masz? (Twoj post jakos mi sie rozjechał i widze wieeeele w tym poscie ale po zdaniu 'moja suknia" jest tylko tył)
Przód jest taki o: 1411474801orla.jpg

Ale zmieniam go, tzn. na pewno likwiduję te fale i będzie to taki okrągły dekolt. Biorę jeszcze pod uwagę taki dekolt: 0e9f9e2572cc8eb4a15625e15df5d941.jpg

Zmiana dekoltu to nie problem, mam to nawet wpisane w umowę

(Mam nadzieję, że teraz wszystko jest ok. Od niedawna załączniki wklejają się trochę inaczej i nie raz rozjeżdża mi się wszystko).
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości

Edytowane przez kropka_nad_i
Czas edycji: 2015-01-04 o 11:37
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 12:17   #3482
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

ten drugi fajniejszy bardzo taki slubny ;-)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 15:00   #3483
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Przód jest taki o: Załącznik 5875297

Ale zmieniam go, tzn. na pewno likwiduję te fale i będzie to taki okrągły dekolt. Biorę jeszcze pod uwagę taki dekolt: Załącznik 5875301

Zmiana dekoltu to nie problem, mam to nawet wpisane w umowę

(Mam nadzieję, że teraz wszystko jest ok. Od niedawna załączniki wklejają się trochę inaczej i nie raz rozjeżdża mi się wszystko).
suknia śliczna ja też bym zmieniła dekolt
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 15:50   #3484
chamra
Raczkowanie
 
Avatar chamra
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 401
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Mi się podoba pomysł na połączenie sukni ślubnej z kardiganem
I ja zaczynam poważnie zastanawiać się nad takim rozwiązaniem.

Macie Dziewczyny jakieś namiary, gdzie można takie sweterki 'ala księżna Kate' zakupić?

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Witam się

Mam ślub w maju i już mam suknię Podczytuję Was od czasu do czasu i chętnie dołączę do dyskusji

Swoją suknię załączam:
Piękna suknia, i te plecki
__________________
K&T=Z


...każdy z nas ma swoje małe przyzwyczajenia..
chamra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 16:08   #3485
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez chamra Pokaż wiadomość

Macie Dziewczyny jakieś namiary, gdzie można takie sweterki 'ala księżna Kate' zakupić?
wez dwa ja znajdziesz Mke dla mnie
albo weź kup nam jeden wspólny na wrzesien odkupie!
dzieki, pozdrawiam!

__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 17:11   #3486
chamra
Raczkowanie
 
Avatar chamra
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 401
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dobra akurat ten sam rozmiar więc nie będzie problemu

Chyba, ze się roztyję
__________________
K&T=Z


...każdy z nas ma swoje małe przyzwyczajenia..
chamra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 18:00   #3487
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez chamra Pokaż wiadomość
I ja zaczynam poważnie zastanawiać się nad takim rozwiązaniem.

Macie Dziewczyny jakieś namiary, gdzie można takie sweterki 'ala księżna Kate' zakupić?

gdzieś w necie widziałam podobne sweterki.. spróbuję sobie przypomnieć gdzie i dam znać
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 18:12   #3488
plummie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 74
Dot.: Suknia marzeń cz.V

http://m.zalando.pl/vila-vihymn-kard...1g044-a11.html

Coś takiego? Moim zdaniem cudny
plummie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 18:23   #3489
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez plummie Pokaż wiadomość
ładny, ale dziewczynom raczej chodzi o gładki sweterek z angory; taki z koronki będzie się gryzł z koronkową suknią
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 18:33   #3490
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
ładny, ale dziewczynom raczej chodzi o gładki sweterek z angory; taki z koronki będzie się gryzł z koronkową suknią
czuwasz nad nami jak matka koleżanko

tak tak my szukamy takiego
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 18:45   #3491
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
czuwasz nad nami jak matka koleżanko

tak tak my szukamy takiego
czuwam i będę czuwać i będę szukać dla Was takich sweterków

w sisley były takie angorkowe sweterki, ale to już chyba ponad rok temu.. widziałam jakąś PMkę w takim w necie
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 19:00   #3492
plummie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 74
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
ładny, ale dziewczynom raczej chodzi o gładki sweterek z angory; taki z koronki będzie się gryzł z koronkową suknią
No faktycznie, skupiłam sie tylko na kolorze, a materiał też jest ważny. Jedyne co na szybko znalazłam to taki, ale zdecydowanie nie jest on z angory
http://m.zalando.pl/only-kardigan-cl...1i0bc-a11.html

Ale będę pamiętać i jak wpadnie mi w oko wełniany to sam znać.
plummie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 19:59   #3493
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cześć
Squaara fajny taki sweterek nie widziałam takiego w sklepach

i nie wiem czy pasowałby do mojej sukienki http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,41111.html
poczytałam trochę i tak
Cosmo podba mi sie suknia nr 2 i ty wiej ale tył zdecydowanie z 3
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 20:31   #3494
chamra
Raczkowanie
 
Avatar chamra
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 401
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
gdzieś w necie widziałam podobne sweterki.. spróbuję sobie przypomnieć gdzie i dam znać
Dzięki

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
czuwasz nad nami jak matka koleżanko

tak tak my szukamy takiego
Bardzo to miłe, prawda?
Taka pomoc jest nieoceniona, gabriell
Ja wiem, że z Wami nie zginę choćby się waliło i paliło

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------
Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
czuwam i będę czuwać i będę szukać dla Was takich sweterków

w sisley były takie angorkowe sweterki, ale to już chyba ponad rok temu.. widziałam jakąś PMkę w takim w necie
gabriell jesteś kochana!

Wystarczy choćby 1 sztuka, jakoś się podzielimy z sQ emeczka najlepiej. Ja przejrzałam już tyle stron w poszukiwaniu tego jedynego, ciężko.. Ale osoby często buszujące po galeriach są w gotowości w razie W

Ten księżnej Kate jest idealny..
__________________
K&T=Z


...każdy z nas ma swoje małe przyzwyczajenia..

Edytowane przez chamra
Czas edycji: 2015-01-04 o 20:33
chamra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 23:32   #3495
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

To moze Ona by.nam pozyczyla.. hihihi.. bedziemy szukac byl na etsy ale juz wykupiony:/

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Aga do Twojej( masz biala z tego xo kojarze, bo na twojasukbia jakas taka kremowa jest..) jakis taki sweterek mgielka lekko swiecacy by mi pasowal cos bardzo lekkiefo

Ps. Mialas sie uczyc a nie na innych watkach ukrywac
Ps2 love your dreas**
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 04:52   #3496
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez chamra Pokaż wiadomość
Dzięki



Bardzo to miłe, prawda?
Taka pomoc jest nieoceniona, gabriell
Ja wiem, że z Wami nie zginę choćby się waliło i paliło

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------


gabriell jesteś kochana!

Wystarczy choćby 1 sztuka, jakoś się podzielimy z sQ emeczka najlepiej. Ja przejrzałam już tyle stron w poszukiwaniu tego jedynego, ciężko.. Ale osoby często buszujące po galeriach są w gotowości w razie W

Ten księżnej Kate jest idealny..
skoro takie nadzieje we mnie pokładacie Moje Drogie, to będę baaaaardzo czujna i jak tylko taki gdzieś wypatrzę, od razu kupuję

myślałam jeszcze o "zrobieniu" takiego sweterka - mnie kiedyś babeczka "zrobiła" sukienkę z włóczki na wzór asosa
mam namiary na paru "rękodzielników", więc popytam, czy ktoś zrobi takie cudo
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 07:57   #3497
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Tak moja będzie czysto biala z kobaltowym paskiem
o w razie czego szukam okrycia bo może być ciepło Ale też.nie koniecznie
na początku miałam iść bez i nie myślałam nawet. No ale to już wrzesień wiec nie wiadomo



---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Dziękuję dziękuję
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 08:19   #3498
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Suknia marzeń cz.V

gabriell ja robię na drutach zrobienie takiego sweterka to bułka z masłem. Jest to najprostszy krój z możliwych w dodatku gładki wzór więc w zasadzie druty same chodzą Ja nazywam to "bezmyślną robótka" bo robiąc coś takiego nie muszę nawet patrzeć na druty i mogę równocześnie oglądać film lub czytać książkę. Jedyną "trudnością" jest to ze robótka wymaga dość cienkiej nitki więc praca potrwa dłużej niz gdy się robi ciepły zimowy sweter. Myślę że tak 4 weekendy na taki cienki sweterek.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 08:42   #3499
jolkaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
moze przymierz ta co ja wybralam- gora koronkowa, dol tiulowy

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,37752.html


ja z kolei bede miec suknie z koronkowym gorsetem i welon z koronka nie pasuje do niej- za duzo sie robi tej koronki, wezme welon obszyty malutkimi krysztalkami, bo caly gladki i prosty tez nie wygladal dobrze :/
Hej ;-) messha będziemy zatem identycznymi PM wybrałam tę samą suknię i ten sam welon choć jeszcze nie zdecydowałam czy go założę. Jest koronka, są kamienie i nie wiem czy welon to już nie za wiele. zdecydowałaś się może na bolerko? i jaki kolor sukni bialy czy ivory?
szczerze mówiąc nie myślałam nawet że wybiorę akurat taka suknię moim typem zdecydowanie była princesska a gayet mimo, że ma coś z prenicesski to do końca nią nie jest więc zastanawiam się czy dołożenie kilku warstw tiulu pod spód byłoby dobrym pomysłem? ;-) co sądzicie?
na początku kwietnia pierwsza przymiarka a ja nadal nie mam pomysłu na buty do sukni w kolorze ivory przy czym z założenia nie chcę aby buty były w kolorze dodatków, które stanowią dekorację wesela czyli wiosenną zieleń bo i ślub w maju ;-)
co sądzicie o bieżących trendach, że pan młody absolutnie nie musi w żadnym stopniu strojem pasować do PM ? czy nie będzie dziwnie jak każde z nas pójdzie ubrane jak z innej bajki ? ;-) przy czym pan młody z innej bajki to granatowy garnitur pod marynarką kamizelka w kratę księcia walii i mucha ;-)
jolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 09:04   #3500
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
co sądzicie o bieżących trendach, że pan młody absolutnie nie musi w żadnym stopniu strojem pasować do PM ? czy nie będzie dziwnie jak każde z nas pójdzie ubrane jak z innej bajki ? ;-) przy czym pan młody z innej bajki to granatowy garnitur pod marynarką kamizelka w kratę księcia walii i mucha ;-)
Nie będzie Pan Młody to nie dodatek do Młodej i w drugą stronę też. Ale mnie się też w ogóle nie podoba dobieranie koszuli/krawata pod sukienkę, jak to czasem widzę na różnych weselach czy imprezach. Nikogo nie chcę obrazić, ale w większości wypadków średnio to wygląda.
Ja mam suknię ślubną w odcieniu naturalnej bieli, mój TŻ idzie w smokingu, więc koszulę musi mieć śnieżnobiałą, ale nawet gdyby szedł w garniturze, to nie wyobrażam sobie, że musiałby mieć koszulę dopasowaną pod kolor mojej kiecki
A suknia jest przepiękna Ja bym już nie dodawała ekstra tiulu, ale ja nie przepadam za rozłożystymi sukniami, więc to tylko moje zdanie.

Edytowane przez weronika9999
Czas edycji: 2015-01-05 o 09:06
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 09:24   #3501
jolkaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia marzeń cz.V

też nie jestem zwolenniczką dopasowania. i nie wyobrażam sobie mieć zielonych butów skoro dekoracje są zielone ;-) ja to ja, on to on, a dekoracja to dekoracja. niemniej jednak na WSZYSTKICH weselach, na których byłam w ostatnim czasie, a było ich sporo, wszystko było podporządkowane pod jeden dominujacy kolor. kwiaty, makijaz, buty, dodatki do strojów państwa młodych i takie też trendy królują w necie.
wczoraj rzeczywiście doczytałam, że koszula może być tylko i wyłącznie biała jeśli chodzi o strój okolicznościowy zatem odpada nam problem dobierania koloru ivory ;-)

jeśli chodzi o buty słyszałam, że rewelacją jest zamówienie sobie szytych na marę butów tanecznych?
jolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 09:38   #3502
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Suknia marzeń cz.V

wg mnie też nie musi być dopasowania

a zeby już buty pod kolor serwetek ...xD no nie
ale jak kto tam chce u mnie nie bedzie bo zwyczajnie serwetki w kolorze butów gryzły by się z wystrojem sali... .

ja nic nie wiem o butach tanecznych ale słyszała (z innych wątków ) że sa dobre ale tylko na parkiet a do wyjścia na dwór już nie
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 09:43   #3503
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia marzeń cz.V

kropka Zgadzam się, że zmiana dekoltu wyjdzie sukience na plus

jolka E tam inna bajka, uważam, że w przypadku mężczyzny taki ubiór jest ekstra.

meesha, jolka Piękna suknia. Widziałyście może jakieś zdjęcia na żywo, a nie katalogowe?

Cytat:
Napisane przez jolkaa15 Pokaż wiadomość
też nie jestem zwolenniczką dopasowania. i nie wyobrażam sobie mieć zielonych butów skoro dekoracje są zielone ;-) ja to ja, on to on, a dekoracja to dekoracja. niemniej jednak na WSZYSTKICH weselach, na których byłam w ostatnim czasie, a było ich sporo, wszystko było podporządkowane pod jeden dominujacy kolor. kwiaty, makijaz, buty, dodatki do strojów państwa młodych i takie też trendy królują w necie.
Wychodzę z tego samego założenia. Co do dominującego koloru - to moje osobiste zdanie - dużo bardziej podoba mi się paleta barw, nie ma przesytu i nie musisz się całkowicie podporządkować jednej barwie (a ta może być bardzo niefortunnie dobrana do Twojej karnacji).Omija Cię też problem zmartwień, czy aby na pewno wszystkie dodatki mają ten sam odcień.
Cytat:
Napisane przez jolkaa15 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o buty słyszałam, że rewelacją jest zamówienie sobie szytych na marę butów tanecznych?
Co do butów tanecznych - na pewno są wygodne i stabilne - więc odpadnie Ci martwienie się, czy but trzyma stopę. Ale nie generalizowałabym, że wszystkie buty taneczne są świetne, bo nawet i przy zamówieniu na wymiar mogą źle leżeć (wiem z doświadczenia). Osobiście wolę najpierw przymierzyć.

No i trzeba lubić tę stylistykę, dostępne w PL buty taneczne są niestety specyficzne i daleko im do obecnych trendów.

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
ja nic nie wiem o butach tanecznych ale słyszała (z innych wątków ) że sa dobre ale tylko na parkiet a do wyjścia na dwór już nie
Zależy jakie. Te z welurową podeszwą na pewno nie nadają się na zewnątrz. Ale np. ze skórzaną podeszwą dają radę - mnie osobiście szkoda jednak rysować podeszwy.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 10:16   #3504
jolkaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia marzeń cz.V

meesha, jolka Piękna suknia. Widziałyście może jakieś zdjęcia na żywo, a nie katalogowe?

ja już zamówiłam więc na żywo widziałam i przymierzałam i tak jak wspomniałam nigdy nie sądziłam, że zamówie suknie w takim stylu a jednak wyobrażenie o swojej idealnej sukni to jedno a przymiarki na żywo to drugie dlatego polecam nie nastawiać się na tę jedną jedyną z katalogu ;-) w rzeczywistości te które podobały mi się w katalogu absolutnie do mnie nie pasowały.
gayet z kolei jest bardzo elegancka przez swój koronkowy dół a jednocześnie nieco szalona przez delikatnie połyskujące kamyczki na gorsecie. Ten gorset właśnie mnie najbardziej zachwycił ponieważ jest przepięknie i starannie wykonany. nic mu nie odstaje, nie wystaje a w niewielu sukniach miałam takie odczucia.
ponadto w porównaniu do pozostałych princessek i półprincessek gayet jest wyjątkowo lekka przez co lżej będzie w niej tańczyć do białego rana ;-) w niektórych sukniach nie byłam nawet w stanie wejść na podest.
w załączeniu fotki, aczkolwiek słabej jakości i nie z tym welonem co trzeba ;-) poza tym to jeszcze nie ten efekt bo za duża za długa itd...


meshaa pisałaś, że nie będziesz mieć do niej koła?


No i trzeba lubić tę stylistykę, dostępne w PL buty taneczne są niestety specyficzne i daleko im do obecnych trendów.

właśnie nie widziałam jeszcze zbyt uroczych butów tanecznych ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141025_130237-2.jpg (59,2 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141025_130543.jpg (52,6 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20141025-WA0003.jpg (76,5 KB, 145 załadowań)
jolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 10:25   #3505
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez jolkaa15 Pokaż wiadomość
meesha, jolka Piękna suknia. Widziałyście może jakieś zdjęcia na żywo, a nie katalogowe?

ja już zamówiłam więc na żywo widziałam i przymierzałam i tak jak wspomniałam nigdy nie sądziłam, że zamówie suknie w takim stylu a jednak wyobrażenie o swojej idealnej sukni to jedno a przymiarki na żywo to drugie dlatego polecam nie nastawiać się na tę jedną jedyną z katalogu ;-) w rzeczywistości te które podobały mi się w katalogu absolutnie do mnie nie pasowały.
gayet z kolei jest bardzo elegancka przez swój koronkowy dół a jednocześnie nieco szalona przez delikatnie połyskujące kamyczki na gorsecie. Ten gorset właśnie mnie najbardziej zachwycił ponieważ jest przepięknie i starannie wykonany. nic mu nie odstaje, nie wystaje a w niewielu sukniach miałam takie odczucia.
ponadto w porównaniu do pozostałych princessek i półprincessek gayet jest wyjątkowo lekka przez co lżej będzie w niej tańczyć do białego rana ;-) w niektórych sukniach nie byłam nawet w stanie wejść na podest.
w załączeniu fotki, aczkolwiek słabej jakości i nie z tym welonem co trzeba ;-) poza tym to jeszcze nie ten efekt bo za duża za długa itd...


meshaa pisałaś, że nie będziesz mieć do niej koła?


No i trzeba lubić tę stylistykę, dostępne w PL buty taneczne są niestety specyficzne i daleko im do obecnych trendów.

właśnie nie widziałam jeszcze zbyt uroczych butów tanecznych ;p
bardzo ładnie w niej wyglądasz
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:08   #3506
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez jolkaa15 Pokaż wiadomość
gayet z kolei jest bardzo elegancka przez swój koronkowy dół a jednocześnie nieco szalona przez delikatnie połyskujące kamyczki na gorsecie. Ten gorset właśnie mnie najbardziej zachwycił ponieważ jest przepięknie i starannie wykonany. nic mu nie odstaje, nie wystaje a w niewielu sukniach miałam takie odczucia.
Pięknie w niej wyglądasz
Cytat:
Napisane przez jolkaa15 Pokaż wiadomość
właśnie nie widziałam jeszcze zbyt uroczych butów tanecznych ;p
Bardzo ciekawe wzornictwo ma Elante - dość niestandardowe jak na taneczne, modele z poduszeczką pod palcami są naprawdę wygodne. Z szerzej dostępnych firm kilka fajnych modeli ma Sensatiano (dawny Akces 2), coś ładnego też znalazłoby się u Kozdry, OK Tango czy w Akcesie (ale tutaj mam dość ambiwalentne odczucia; mam buty tej firmy i mogłoby być dużo lepiej). W Lizdance jest jeden ładny model w kolorze srebrnym, na ślub idealny.
Są jeszcze buty sprowadzane, ale to niestety większy wydatek.
Więcej niestety nie pomogę.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:49   #3507
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

jolkaa bardzo ładnie w niej wygladasz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 15:26   #3508
chamra
Raczkowanie
 
Avatar chamra
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 401
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez jolkaa15 Pokaż wiadomość
co sądzicie o bieżących trendach, że pan młody absolutnie nie musi w żadnym stopniu strojem pasować do PM ? czy nie będzie dziwnie jak każde z nas pójdzie ubrane jak z innej bajki ? ;-) przy czym pan młody z innej bajki to granatowy garnitur pod marynarką kamizelka w kratę księcia walii i mucha ;-)
U mojego T. będzie dokładnie ten sam zestaw: granatowy gajer, kamizelka w kratę księcia walii i muucha i śnieżnobiała koszula

Piękna suknia!
__________________
K&T=Z


...każdy z nas ma swoje małe przyzwyczajenia..
chamra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:13   #3509
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

wiem, że nie ten temat ale skoro zeszło:
moj TZ bedzie miał taki zestaw (bez kwiatka;P bo jak poszetka to nie butonierka:P)

jedynie skarpetki fuksjowe jak gdzies takie znajde)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MrVintage-pl-Poradnik-ślubny-22.jpg (72,4 KB, 85 załadowań)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:35   #3510
chamra
Raczkowanie
 
Avatar chamra
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 401
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
wiem, że nie ten temat ale skoro zeszło:
moj TZ bedzie miał taki zestaw (bez kwiatka;P bo jak poszetka to nie butonierka:P)

jedynie skarpetki fuksjowe jak gdzies takie znajde)
Mój T. dokładnie to samo!
Tylko mucha będzie, o taka: http://www.poszetka.com/product-pol-...-WELNIANA.html

Też tylko biała poszetka
__________________
K&T=Z


...każdy z nas ma swoje małe przyzwyczajenia..
chamra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:50:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.