Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-18, 08:38   #3481
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

O Dawid tez ma okragla buzke jsk moja Kluska bo reszta ma podluzne

Czes Drobinko Mala

Kosia ja mialam zupke gerbera bo akurat byl w rosmanie na promocji inaczej bym pewnie nie kupowala

Po raz pierwszy od pewnego czasu mielismy pobudke w nocy ale zdziwko zaliczylam hahaha
Ale nie na jedzenie! Probowalam go cycem ululac i nie chcial
Wiec moje dziecko juz chyba nie potrzebuje nocnego karmienia??

Obstawiam dziasla bo od rana palce w buziaku non stop. Zasnac nie mogl (co raczej Mu sie nie zdarza) i spi mi na rece bo sie co chwile przebudza a niech Kruszyna odespi

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Marie a Kubusiowi sie lepiej spi? Co robicie na ten refluks?

Ciekawe jak Kamila.

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 09:13   #3482
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
To moj szkrab.
Ale słodziak

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy od pewnego czasu mielismy pobudke w nocy ale zdziwko zaliczylam hahaha
Ale nie na jedzenie! Probowalam go cycem ululac i nie chcial
Wiec moje dziecko juz chyba nie potrzebuje nocnego karmienia??

Obstawiam dziasla bo od rana palce w buziaku non stop. Zasnac nie mogl (co raczej Mu sie nie zdarza) i spi mi na rece bo sie co chwile przebudza a niech Kruszyna odespi

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Marie a Kubusiowi sie lepiej spi? Co robicie na ten refluks?

Ciekawe jak Kamila.
My już 3 noc z rzędu zaliczamy pobudki w nocy. Tak to ładnie spał. Jak tylko zaczynał się wiercić to smok/ butla szły w ruch i pięknie do rana spał. Chyba zaczyna się kolejny skok

Kamila na fb pisała, że wyjechali dziś rano. Oby im spokojnie droga minęła.
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 09:54   #3483
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Ale słodziak



My już 3 noc z rzędu zaliczamy pobudki w nocy. Tak to ładnie spał. Jak tylko zaczynał się wiercić to smok/ butla szły w ruch i pięknie do rana spał. Chyba zaczyna się kolejny skok

Kamila na fb pisała, że wyjechali dziś rano. Oby im spokojnie droga minęła.
Wczesniej jak sie budzil na jedzenie to przy cycu zasypial wiec tez nie moglam narzekac... Ale ostatnio spal ciagiem od 18 do 6-7 rano bez pobudki... A do dobrego sie czlowiek szybko przyzwyczaja hahaha ))

Zdecydowali sie jechac w dzien? Podziwiam.ja wole z dziecmi w nocy jezdzic

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 10:04   #3484
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Wczesniej jak sie budzil na jedzenie to przy cycu zasypial wiec tez nie moglam narzekac... Ale ostatnio spal ciagiem od 18 do 6-7 rano bez pobudki... A do dobrego sie czlowiek szybko przyzwyczaja hahaha ))

Zdecydowali sie jechac w dzien? Podziwiam.ja wole z dziecmi w nocy jezdzic

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
Od 18.00 do 6-7 ? Wow, zazdrodzczę A myślałam że nasze nocki są dobre

Wyjechali wczoraj wieczorem, ale Noah nie chciał się uspokoić. Zawrócili więc do domu i przełożyli wyjazd na dzisiejszy ranek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 10:58   #3485
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Od 18.00 do 6-7 ? Wow, zazdrodzczę A myślałam że nasze nocki są dobre

Wyjechali wczoraj wieczorem, ale Noah nie chciał się uspokoić. Zawrócili więc do domu i przełożyli wyjazd na dzisiejszy ranek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieje, ze Noah bedzie dzisiaj laskawszy

Inka to tylko taki wypadek przy pracy

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 12:47   #3486
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Hej mamy dopiero 300 km od 8:30 zrobione i końca nie widać. Zaraz wyskocze przez okno
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 13:29   #3487
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Hej mamy dopiero 300 km od 8:30 zrobione i końca nie widać. Zaraz wyskocze przez okno
Nie ważne jak szybko. Ważne żeby było bezpiecznie. U nas dziś ślisko. W nocy padał marznący deszcz. Warstwa lodu utrzymuje się do teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-18, 14:23   #3488
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Jedziemy wolno bo z przyczepa. Już 400km.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Jeszcze 570 do domku. Matkooooo
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 14:54   #3489
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Jedziemy wolno bo z przyczepa. Już 400km.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Jeszcze 570 do domku. Matkooooo
Dacie radę Mocno trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 21:41   #3490
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

hej dziewuszki
mialam tesciow na weekend, na szczęscie juz pojechali...

Widze ,ze kazda wrzucila fotkę dzidzi, jak nie zapomne to wrzuce jutro. Kochane te nasze dzieciaczki Uwielbiam takie dzieci, Ostatnio obsesyjnie zaczęłam myslec o trzecim

Na czym kladziecie dzieci na ziemi? Macie jakąs matę piankową lub coś w tym stylu? u mnie dywanu w salonie póki co brak. Koce mnie wkurzają, bo ciągle ulewa, poza tym pelno moich włosów wszędzie :/

i drugie pytanie: wypadaja Wam włosy? bo ja sie robie pomału lysa odkurzam prawie codziennie a i tak wszedzie moje wlochy!
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 22:29   #3491
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Ja póki co kładę Wiktorka na kocykach lub mojej macie do fitnesu ale wiem, że na gwiazdkę dostaniemy normalną piankową matę.
Mi niestety włosy nadal mocno lecą. Skróciłam je o jakieś 25 cm i wizualnie jest lepiej, ale cały czas wypadają. Liczę że wkrótce przejdzie. Zamówię sobie chyba jakąś wcierkę do skóry głowy bo denerwujące to strasznie. Farmona jest dobra. Byle mi tylko cierpliwości do wcierania starczyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 05:54   #3492
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cześć Mamuśki!

Coś mnie przeziębienie dopadło przez weekend, głowa boli, z nosa leci..ehh..nie miało kiedy się przypałętać jak przed świętami..

Ja młodego kładę na podłodze na macie, ewentualnie gdy jest zarzygana to na kocyku i chyba mu kupię te puzzle piankowe, że też o tym wcześniej nie pomyślałam... Junior jak leży na brzuszku to czasami dupkę podnosi do góry i chce pełznąć do przodu, ale mu się nogi rozjeżdżają, bo mata śliska słyszałam też, że są podobno rajtki antypoślizgowe do raczkowania, ale jeszcze sie z takimi nie spotkałam, trzeba będzię na allegro kuknąć.

Co do włosów to ja się cieszę, że jeszcze łysa nie jestem...będę bardzo wdzięczna za każdą radę dotyczącą odżywki
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 07:21   #3493
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Mi włosy wypadają strasznie straciłam 1/3 włosów :/ w ciąży miałam fajne gęste więc musiało wszystko wypaść.

Młody bawi się na kanapie ale w domu w Pl czeka mata piankowa to zejdziemy do parteru

To prawda, że nasze dzieci lipcowe są ekstra ale ja nie myślę i drugim :P

Miałam nadzieję, że młody zaśnie na godzinę ale nic z tego 25 minut i lipa bo trzeba będzie robić przystanek. Nigdy nie dojedziemy
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 08:03   #3494
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Mi cały czas pokazuje że plik za duży i nie mogę wrzucić zdjęcia Antoniego

Ja młodego na razie najczęściej kładę na macie edukacyjnej, ale coś przymała jest i rozglądam się za jakąś matą piankową. Właśnie też ze względu na włosy, są wszędzie na podłodze, dywanie.. Lykam jakieś drożdże ale z marnym efektem.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

KAMILA, ale wymęczy Was ta podróż! Podziwiam i współczuję! Robiliście gdzieś w nocy przerwę na nocleg?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:33   #3495
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Mi włosy wypadają strasznie straciłam 1/3 włosów :/ w ciąży miałam fajne gęste więc musiało wszystko wypaść.

Młody bawi się na kanapie ale w domu w Pl czeka mata piankowa to zejdziemy do parteru

To prawda, że nasze dzieci lipcowe są ekstra ale ja nie myślę i drugim :P

Miałam nadzieję, że młody zaśnie na godzinę ale nic z tego 25 minut i lipa bo trzeba będzie robić przystanek. Nigdy nie dojedziemy
biedaki to Wy jeszcze nie dojechaliscie? mieliscie jakis nocleg po drodze?

to jest niesamowite jak dzieci potrafia byc rózne. Dla mnie to jest niewyobrazalne moje dzieci ledwo co wchodzą do samochodu juz spia. Tzn starszy juz nie, ale jak byl niemowlakiem to tak było . Czasem jak w domu nie mogl zasnąc to smialismy się, ze wezmiemy go w samochod i bedziemy jezdzic po osiedlu zeby usnął

Mam nadzieje , ze wkoncu dojedziecie , bo w takich sytuacjach rzeczywiscie musi się odechciewac jakiechkolwiek wyjazdów.

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Ja póki co kładę Wiktorka na kocykach lub mojej macie do fitnesu ale wiem, że na gwiazdkę dostaniemy normalną piankową matę.
Mi niestety włosy nadal mocno lecą. Skróciłam je o jakieś 25 cm i wizualnie jest lepiej, ale cały czas wypadają. Liczę że wkrótce przejdzie. Zamówię sobie chyba jakąś wcierkę do skóry głowy bo denerwujące to strasznie. Farmona jest dobra. Byle mi tylko cierpliwości do wcierania starczyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja slyszalam ze ampulki radical są dobre i te rózne wcierki tez. Ale ja nie mam cierpliowsci do wcierania systematycznego poza tym moim zdaniem te wlosy sie tluste robia po tych wcierkach a trzeba je codziennie wcierac zeby daly efekt. A nie chce mi sie codziennie myc glowy, bo prostuje wlosy prostownica więc troche roboty mam z tym myciem.
Biorę od miesiąca tabletki Biotebal, ponoc bardzo dobre. Ale ja uslyszalam od lekarza i od fryzjera ,ze nic nie poradzimy i to co ma wypasc i tak wypadnie. Koszmarne to jest, bo po kazym myciu wyciagam dwa pelne korki wlosow ! w ciazy mialam super wlosy, duzo i mocne i zdrowe.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

ja przy staszym mialam puzzle piankowe, jakies czeskie. Te zwykle tanie puzzle ponoc często są toksyczne, a jak dziecko takie male jest to czesto liże , gryzie itp.. W sumie bylam z nich zadowolona. Mialam je caly czas rozlozone w salonie , bo mały nie mial swojego pokoju. Taki mial kącik do zabawy zrobiony. Jedyny minus to taki ze jak odkurzałam to za kazdym razem musialam to rozkladac i skladac.

Teraz znalalam cos takiego : http://allegro.pl/babypol-gruba-dwus...617433440.html

zastanawiam się czy nie byloby dobre, w calosci jest więc latwo zlozyc i rozlozyc. Ale nie znam nikogo kto by to mial i nie wiem jak z jakością. Trochę pstrokate to jest ,ale juz nie patrzę na wygląd tylko na funkcjpnalnosc.
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 11:36   #3496
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Ja po lekarzu medycyny pracy... Pytal czy zdrowa jestem
Ach Ci lekarze :0)

Nie dociera do mnie,ze za dwa tygodnie ide do pracy

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 12:15   #3497
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Ja to podziwiam kobity, które pracują w przedszkolu! Czasami swoich dzieci nie ogarniam i mam ochotę wyskoczyć przez okno, a co dopiero grupa takich 4-5 latków...Tak że wielki szacun Margosia
I ten hałas...grr....
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 12:24   #3498
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Cześć Mamuśki!

Coś mnie przeziębienie dopadło przez weekend, głowa boli, z nosa leci..ehh..nie miało kiedy się przypałętać jak przed świętami..

Ja młodego kładę na podłodze na macie, ewentualnie gdy jest zarzygana to na kocyku i chyba mu kupię te puzzle piankowe, że też o tym wcześniej nie pomyślałam... Junior jak leży na brzuszku to czasami dupkę podnosi do góry i chce pełznąć do przodu, ale mu się nogi rozjeżdżają, bo mata śliska słyszałam też, że są podobno rajtki antypoślizgowe do raczkowania, ale jeszcze sie z takimi nie spotkałam, trzeba będzię na allegro kuknąć.

Co do włosów to ja się cieszę, że jeszcze łysa nie jestem...będę bardzo wdzięczna za każdą radę dotyczącą odżywki
U nas też czasami dupka idzie do góry, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie w najbliższym czasie bo ten leniuch wybitnie nie lubi leżeć na brzuszku
Rajtki antypoślizgowe widziałam akurat wczoraj na Allegro, fajne są, chyba zamówię, a co. Kiedyś sie musi nauczyć
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
biedaki to Wy jeszcze nie dojechaliscie? mieliscie jakis nocleg po drodze?

to jest niesamowite jak dzieci potrafia byc rózne. Dla mnie to jest niewyobrazalne moje dzieci ledwo co wchodzą do samochodu juz spia. Tzn starszy juz nie, ale jak byl niemowlakiem to tak było . Czasem jak w domu nie mogl zasnąc to smialismy się, ze wezmiemy go w samochod i bedziemy jezdzic po osiedlu zeby usnął

Mam nadzieje , ze wkoncu dojedziecie , bo w takich sytuacjach rzeczywiscie musi się odechciewac jakiechkolwiek wyjazdów.


ja slyszalam ze ampulki radical są dobre i te rózne wcierki tez. Ale ja nie mam cierpliowsci do wcierania systematycznego poza tym moim zdaniem te wlosy sie tluste robia po tych wcierkach a trzeba je codziennie wcierac zeby daly efekt. A nie chce mi sie codziennie myc glowy, bo prostuje wlosy prostownica więc troche roboty mam z tym myciem.
Biorę od miesiąca tabletki Biotebal, ponoc bardzo dobre. Ale ja uslyszalam od lekarza i od fryzjera ,ze nic nie poradzimy i to co ma wypasc i tak wypadnie. Koszmarne to jest, bo po kazym myciu wyciagam dwa pelne korki wlosow ! w ciazy mialam super wlosy, duzo i mocne i zdrowe.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

ja przy staszym mialam puzzle piankowe, jakies czeskie. Te zwykle tanie puzzle ponoc często są toksyczne, a jak dziecko takie male jest to czesto liże , gryzie itp.. W sumie bylam z nich zadowolona. Mialam je caly czas rozlozone w salonie , bo mały nie mial swojego pokoju. Taki mial kącik do zabawy zrobiony. Jedyny minus to taki ze jak odkurzałam to za kazdym razem musialam to rozkladac i skladac.

Teraz znalalam cos takiego : http://allegro.pl/babypol-gruba-dwus...617433440.html

zastanawiam się czy nie byloby dobre, w calosci jest więc latwo zlozyc i rozlozyc. Ale nie znam nikogo kto by to mial i nie wiem jak z jakością. Trochę pstrokate to jest ,ale juz nie patrzę na wygląd tylko na funkcjpnalnosc.
Wikuś póki co dość dobrze znosi jazdę samochodem, ale my przemieszczamy się na typowo miejskich odległościach. W dłuższą trasę już bałabym się chyba wybrać. Podziwiam więc Kamilę
Radical jest faktycznie niezły, nie pamiętam już jaki dokładnie ma skład, ale chyba był ok. Ja planuję kupić wcierkę Jantara z busztynem- ta ma na pewno rewelacyjny skład Używałam jej kiedyś i nie kojarzę by obciążała włosy. Ona jest na bazie wody i ziół bez emolientów więc nie powinna tego robić, choć oczywiście wszystko zależy od włosów. O Biotebalu tez słyszałam dobre opinie, ale nie wiem czy można go brać przy kp, musiałabym to sprawdzić.

Czeskie puzzle ponoć rewelacyjne, ale nie zagłębiałam tematu dokładnie. Ta z linka który podałaś jest mega fajna Zobaczę co mi siostra pod choinkę kupi bo się zaoferowała że jakąś wybierze

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja po lekarzu medycyny pracy... Pytal czy zdrowa jestem
Ach Ci lekarze :0)

Nie dociera do mnie,ze za dwa tygodnie ide do pracy

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
Ty jesteś szalona kobita! Ja sobie nie wyobrażam teraz wracać do roboty Podziwiam Kończysz kp czy będziesz odciągać?

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Ja to podziwiam kobity, które pracują w przedszkolu! Czasami swoich dzieci nie ogarniam i mam ochotę wyskoczyć przez okno, a co dopiero grupa takich 4-5 latków...Tak że wielki szacun Margosia
I ten hałas...grr....
Ja tak samo
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 13:13   #3499
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Ja to podziwiam kobity, które pracują w przedszkolu! Czasami swoich dzieci nie ogarniam i mam ochotę wyskoczyć przez okno, a co dopiero grupa takich 4-5 latków...Tak że wielki szacun Margosia
I ten hałas...grr....
Ja tam pracuje w zlobku i ide do grupy 1-1.5 roku
We wrzesniu jest hardcor a tak jest fajnie

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
U nas też czasami dupka idzie do góry, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie w najbliższym czasie bo ten leniuch wybitnie nie lubi leżeć na brzuszku
Rajtki antypoślizgowe widziałam akurat wczoraj na Allegro, fajne są, chyba zamówię, a co. Kiedyś sie musi nauczyć
Zdrówka



Wikuś póki co dość dobrze znosi jazdę samochodem, ale my przemieszczamy się na typowo miejskich odległościach. W dłuższą trasę już bałabym się chyba wybrać. Podziwiam więc Kamilę
Radical jest faktycznie niezły, nie pamiętam już jaki dokładnie ma skład, ale chyba był ok. Ja planuję kupić wcierkę Jantara z busztynem- ta ma na pewno rewelacyjny skład Używałam jej kiedyś i nie kojarzę by obciążała włosy. Ona jest na bazie wody i ziół bez emolientów więc nie powinna tego robić, choć oczywiście wszystko zależy od włosów. O Biotebalu tez słyszałam dobre opinie, ale nie wiem czy można go brać przy kp, musiałabym to sprawdzić.

Czeskie puzzle ponoć rewelacyjne, ale nie zagłębiałam tematu dokładnie. Ta z linka który podałaś jest mega fajna Zobaczę co mi siostra pod choinkę kupi bo się zaoferowała że jakąś wybierze



Ty jesteś szalona kobita! Ja sobie nie wyobrażam teraz wracać do roboty Podziwiam Kończysz kp czy będziesz odciągać?

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------



Ja tak samo
Matce karmiacej przysluguja dwie 30minutowe przerwy w pracy i zanierzam Go karmic cycem
On bedzie tylko po drugiej strobie korytarza hahaha

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 13:20   #3500
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja tam pracuje w zlobku i ide do grupy 1-1.5 roku
We wrzesniu jest hardcor a tak jest fajnie


Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
bo we wrzesniu jest komplet dzieci a pozniej 3/4 nie ma bo choruje

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Margosia, a co pozniej jak mały bedzie miał 1-1,5 roku? Ty bedziesz sie nim opiekaowac czy Ciebie przeniosą? jak to w praktyce wygląda? mozna mieć pod opieką wlasne dziecko?
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 14:31   #3501
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Goba haha

A tak ogolnie to nie ma regulacji wszystko zalezy od dyrekcji danej placowki

Nie mozemy byc na grupie po rodzinie dotyczy to tez babc
ciotek i innych krewnych nie tylko matka-dziecko

I u nas przynajmniej jedna opiekunka przechodzi ze swoimi dziecmi na starsza grupe
Kazda grupa ma swoja grupowa i ona zawsze zostaje a reszta to wielka niewiadoma co roku jest gdybanie kto gdzie przejdzie i kto z kim bedzie pracowal

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 14:56   #3502
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
hej dziewuszki
mialam tesciow na weekend, na szczęscie juz pojechali...

Widze ,ze kazda wrzucila fotkę dzidzi, jak nie zapomne to wrzuce jutro. Kochane te nasze dzieciaczki Uwielbiam takie dzieci, Ostatnio obsesyjnie zaczęłam myslec o trzecim

Na czym kladziecie dzieci na ziemi? Macie jakąs matę piankową lub coś w tym stylu? u mnie dywanu w salonie póki co brak. Koce mnie wkurzają, bo ciągle ulewa, poza tym pelno moich włosów wszędzie :/

i drugie pytanie: wypadaja Wam włosy? bo ja sie robie pomału lysa odkurzam prawie codziennie a i tak wszedzie moje wlochy!
Mi wypadały na potęgę!!! Już przestały od jakiś dwóch tygodni norma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Cześć Mamuśki!

Coś mnie przeziębienie dopadło przez weekend, głowa boli, z nosa leci..ehh..nie miało kiedy się przypałętać jak przed świętami..

Ja młodego kładę na podłodze na macie, ewentualnie gdy jest zarzygana to na kocyku i chyba mu kupię te puzzle piankowe, że też o tym wcześniej nie pomyślałam... Junior jak leży na brzuszku to czasami dupkę podnosi do góry i chce pełznąć do przodu, ale mu się nogi rozjeżdżają, bo mata śliska słyszałam też, że są podobno rajtki antypoślizgowe do raczkowania, ale jeszcze sie z takimi nie spotkałam, trzeba będzię na allegro kuknąć.

Co do włosów to ja się cieszę, że jeszcze łysa nie jestem...będę bardzo wdzięczna za każdą radę dotyczącą odżywki
Moja fryzjerka kazała nic z tym nie robić. Nie robiłam i przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 15:46   #3503
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja tam pracuje w zlobku i ide do grupy 1-1.5 roku
We wrzesniu jest hardcor a tak jest fajnie

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------


Matce karmiacej przysluguja dwie 30minutowe przerwy w pracy i zanierzam Go karmic cycem
On bedzie tylko po drugiej strobie korytarza hahaha

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
Widać, że baaardzo lubisz swoją pracę 1-1,5??? toż to dzieciaki ledwo co zaczynają chodzić!Ło matko...a ile macie bąbelków pod opieką?tzn ile na " głowę" każdej z Was przypada?
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 16:10   #3504
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Widać, że baaardzo lubisz swoją pracę 1-1,5??? toż to dzieciaki ledwo co zaczynają chodzić!Ło matko...a ile macie bąbelków pod opieką?tzn ile na " głowę" każdej z Was przypada?
Wg przepisow w grupie dzieci powyzej roku 8na opiekunke a ponizej roku 5.
Ale w rzeczywistosci nie ma takiego podzialu. Mamy 3 sale wiec dzielimy dzieciaki na 3 grupy zazwyczaj

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Dobra Starszy zjadl to teraz Maly zje i my ruszamy na swieta do Dziadkow

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 16:16   #3505
Tetetka1
Raczkowanie
 
Avatar Tetetka1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 473
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Witam lipcowe mamusie! Czy mogę się przyłączyć? Podczytuję Was od bardzo dawna i już dawno miałam się ujawnić (nawet specjalnie założyłam profil na wizażu) ale zawsze coś. Przyjmiecie?
Tetetka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 16:21   #3506
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Tetetka1 Pokaż wiadomość
Witam lipcowe mamusie! Czy mogę się przyłączyć? Podczytuję Was od bardzo dawna i już dawno miałam się ujawnić (nawet specjalnie założyłam profil na wizażu) ale zawsze coś. Przyjmiecie?
Rozgosc się


O 13 byliśmy w domu dzisiaj
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 16:44   #3507
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Ja chce kupic ta mate babypol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 16:53   #3508
Tetetka1
Raczkowanie
 
Avatar Tetetka1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 473
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Rozgosc się


O 13 byliśmy w domu dzisiaj
Dziękuję. No to się rozgaszczam 08.07 urodziłam Aleksandra, 57cm i 3660g (obecnie jakieś 7300g) szczęścia. To moje pierwsze dziecko, mój mały kochany eksperyment Podczytywanie Was sprawia że jest jakoś raźniej no i mogę się czegoś nauczyć.

Widzę, że był poruszany temat maty, ja ze swojej strony polecam Skip hop - super jakość i wzory.

A co do wcierek do włosów to super są zwykłe krople żołądkowe, tylko trzeba je rozcieńczyć przed zastosowaniem. Używałam ok miesiąca i mam wysyp baby hair.
Tetetka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 18:50   #3509
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Wg przepisow w grupie dzieci powyzej roku 8na opiekunke a ponizej roku 5.
Ale w rzeczywistosci nie ma takiego podzialu. Mamy 3 sale wiec dzielimy dzieciaki na 3 grupy zazwyczaj

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Dobra Starszy zjadl to teraz Maly zje i my ruszamy na swieta do Dziadkow


Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
Spokojnej podróży!!!
Ale Margosia już pewnie na miejscu jak pociska 170/h

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Rozgosc się


O 13 byliśmy w domu dzisiaj

Super!!! Teraz odpoczniesz i zregenerujesz siły a rodzinka zajmie się Młodym Człowieczkiem

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Tetetka1 Pokaż wiadomość
Witam lipcowe mamusie! Czy mogę się przyłączyć? Podczytuję Was od bardzo dawna i już dawno miałam się ujawnić (nawet specjalnie założyłam profil na wizażu) ale zawsze coś. Przyjmiecie?
Witamy!!!
Ja też tu nowa jestem
Lipcowe dziewczyny bardzooo sympatyczne i pomocne, a dzieciaczki najpiękniejsze!
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 18:58   #3510
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Mala zasnela dzis szybko jak nigdy! Duzo rano marudzila, ale im dalej w dzien tym lepiej, dodatkowo zrobila soboe 1,5h drzemki co u niej jest rzadkoscia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 16:09:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.