Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz. 3 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-14, 16:09   #3511
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
a właśnie że nie ja wgrałam zdjęcie, stałam w kolejce po odbiór baaardzo długo, razem ze swoją grupą, po czym gdy przyszła na mnie kolej, okazało sie, że coś tam było nie tak, mam zostawić zdjęcie i legitymacja będzie za tydzień dostałam co prawda jakieś zaświadczenie, w razie podróży pociągiem czy coś ale pamiętam, jak zazdrościłam tej legitymacji reszcie grupy ale to już było 3 lata temu, może teraz jest inaczej
Po pierwsze chciałam uspokoić spanikowanego pierwszoroczniaka
Bo jak sama już wiesz, niepoprawne zdjęcie to nie koniec świata i nie wyrzucają za to ze studiów

Po drugie - zostawiłaś takie samo zdjęcie jak te, które wgrałaś?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 21:54   #3512
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Po pierwsze chciałam uspokoić spanikowanego pierwszoroczniaka
Bo jak sama już wiesz, niepoprawne zdjęcie to nie koniec świata i nie wyrzucają za to ze studiów

Po drugie - zostawiłaś takie samo zdjęcie jak te, które wgrałaś?

__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 21:55   #3513
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
To znaczy, że zdjęcie było ok, tylko po ich stronie coś nawaliło
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 09:43   #3514
manusia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 56
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

powiedzcie mi proszę, czy przy składaniu podania o stypendium socjalne:
1. jeśli chodzi o składki ZUS to wystarczą zaświadczenia z zakładu pracy?
2. dochód z urzędu skarbowego to ma być PIT czy jakiś inny papier?
manusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 09:46   #3515
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez manusia16 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi proszę, czy przy składaniu podania o stypendium socjalne:
1. jeśli chodzi o składki ZUS to wystarczą zaświadczenia z zakładu pracy?
2. dochód z urzędu skarbowego to ma być PIT czy jakiś inny papier?
Znam odpowiedź na drugie pytanie - chodzi o inny papier, pani w okienku Ci wyda zaświadczenie, jak powiesz że chcesz je do stypendium.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 08:59   #3516
BlondCurls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

cześć mam takie pytanko, wiecie kiedy zazwyczaj pojawiają sie plany zajęć? i czy podczas zapisów na wf padają serwery? I oczywiście co do wyboru w-f'u : kogo polecacie lub co odradzacie? i czy basen jest obowiązkowy?
BlondCurls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 12:47   #3517
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez BlondCurls Pokaż wiadomość
cześć mam takie pytanko, wiecie kiedy zazwyczaj pojawiają sie plany zajęć? i czy podczas zapisów na wf padają serwery? I oczywiście co do wyboru w-f'u : kogo polecacie lub co odradzacie? i czy basen jest obowiązkowy?
Różnie, zależy od wydziału, ale zazwyczaj pod koniec września. Na wf da się zapisać, przynajmniej ja nie miałam problemu, tylko miejsca szybko znikają. Polecam aerobik z p. Marceliną, baardzo fajne zajęcia. Nie ma obowiązku basenu chyba od tamtego roku.
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."


Edytowane przez sarcastic_
Czas edycji: 2015-08-23 o 12:49
sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 19:18   #3518
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Wydział IKŚiG ma już od lipca projekty planów zajęć
Cytat:
Napisane przez sarcastic_ Pokaż wiadomość
Nie ma obowiązku basenu chyba od tamtego roku.
O, to się pozmieniało. Mogłabyś przeczytać nasz drugi post w wątku i napisać, co już nie jest aktualne? Bo np. z tym basenem wprowadzamy innych w błąd w takim razie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 11:32   #3519
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Wydział IKŚiG ma już od lipca projekty planów zajęć

O, to się pozmieniało. Mogłabyś przeczytać nasz drugi post w wątku i napisać, co już nie jest aktualne? Bo np. z tym basenem wprowadzamy innych w błąd w takim razie
Tak, od tamtego roku każdy zapisuje się indywidualnie na wf, chyba wszędzie trwa 2 semestry, zapisujemy się dwa razy, przed pierwszym i drugim semestrem (nie trzeba chodzić dwa semestry na to samo). Nieoficjalnie można chodzić na ten basen poza zajęciami, bo tam serio mało studentów przychodzi
Jeśli chodzi o języki obce to podana oferta do wyboru jest chyba poprawna, ale zapisy też są ogólnouczelniane i można iść gdzie się chce. Nie ma też obowiązku na drugi semestr zapisywać się do tego samego prowadzącego podobno, chociaż każdy zaleca, że tak byłoby najlepiej. W moim przypadku nie było żadnego testu przynależności, każdy sam musiał określić na jaki poziom się zapisać .
Z przedmiotem humanistycznym ta sama sytuacja - cały rok już nie głosuje na przedmiot, tylko każdy wybiera to co mu odpowiada indywidualnie przez system. Po prostu na dany przedmiot chodzą ludzie z różnych kierunków. Z tego co pamiętam wybór był duży: public relations, psychologia biznesu, filozofia, filozofia przyrody, socjologia, planowanie kariery i podstawy wiedzy o rynku pracy, więcej nie pamiętam
O indeksach można dopisać, że większość kierunków już nie dostaje indeksów, bo są elektroniczne.
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."


Edytowane przez sarcastic_
Czas edycji: 2015-08-24 o 11:34
sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 11:37   #3520
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Dziękować w imieniu wszystkich obecnych i przyszłych studentek
Jak ogarnę się z magisterką () to uaktualnię info
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 11:38   #3521
magiczna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 25
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Z humanistycznych polecam psychologię biznesu wystarczy chodzić i ma się 5
magiczna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 14:37   #3522
manusia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 56
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Znam odpowiedź na drugie pytanie - chodzi o inny papier, pani w okienku Ci wyda zaświadczenie, jak powiesz że chcesz je do stypendium.
dzięki
manusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 17:09   #3523
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Dziękować w imieniu wszystkich obecnych i przyszłych studentek
Jak ogarnę się z magisterką () to uaktualnię info
jakby co, to mogę pomóc, choć nie wiem na ile aktualne będą moje dane
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 17:32   #3524
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
jakby co, to mogę pomóc, choć nie wiem na ile aktualne będą moje dane
Napisz co wiesz, a co różni się od tego w drugim poście, aktualne studentki skontrolują
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 19:14   #3525
Avarielle
Raczkowanie
 
Avatar Avarielle
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 136
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

A ja jeszcze dodam, że jest j. włoski jednak zazwyczaj o dziwnych porach i trudno utworzyć jakąkolwiek grupę, no ale jest do wyboru (w tym roku udała się zrobić jedną gr). Poza tym na gp wprowadzili zmianę, że zaczynają wprowadzać przedmiot ekonomiczny do wyboru .

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

A jeżeli ktoś się nie che napracować na wf to polecam pana Cz. na siłowni
__________________
03-10.2014 Berkshire,UK
07-09.2015 Devon, UK
06-10.2017 East Sussex, UK
03.2018-10.2018 Connecticut, USA
11.2018-03.2020 Viginia, USA
2014-2018GP
Avarielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 13:28   #3526
darter
Przyczajenie
 
Avatar darter
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 16
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Witajcie
Ogłoszono III nabór na studia, wcześniej miałam odłożyć studia na następny rok ale zdecydowałam, że jednak pójdę w tym roku. I waham się pomiędzy biotechnologią stosowaną roślin a inżynierią środowiska. Nie wiem za bardzo kogo zapytać o to, jak wyglądają poszczególne studia i czy warto na nie iść dlatego postanowiłam zapytać Was

Pozdrawiam
darter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 19:26   #3527
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez darter Pokaż wiadomość
Witajcie
Ogłoszono III nabór na studia, wcześniej miałam odłożyć studia na następny rok ale zdecydowałam, że jednak pójdę w tym roku. I waham się pomiędzy biotechnologią stosowaną roślin a inżynierią środowiska. Nie wiem za bardzo kogo zapytać o to, jak wyglądają poszczególne studia i czy warto na nie iść dlatego postanowiłam zapytać Was

Pozdrawiam
Po pierwsze, to meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeega różne kierunki
Biotechnologia roślin- pewnie chemia i biologia w kółko, Inżynieria środowiska- projekty i nauka na pamięć skończyłam inżyniera z IŚ na UP. Jako kierunku nie polecam, z pracą jest meeeega ciężko, a jeszcze jak ktoś usłyszy Przyrodniczy to już w ogóle Studia same w sobie były ciekawe, ale perspektywa pracy marna

Po drugie, na iś jest 3 nabór jeszcze widać ludzie mądrzeją i nie idą już na to jak ja szłam 5 lat temu nie było nawet 2 naboru
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 21:38   #3528
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Skończyłam magisterkę!
Co prawda będą jeszcze poprawki do wprowadzenia i muszę ją odpowiednio sformatować, ale to już będzie pikuś

Ale jestem padnięta, idę spać...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 22:29   #3529
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Skończyłam magisterkę!
Co prawda będą jeszcze poprawki do wprowadzenia i muszę ją odpowiednio sformatować, ale to już będzie pikuś

Ale jestem padnięta, idę spać...
wiem jakie to uczucie
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 08:24   #3530
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Skończyłam magisterkę!
Co prawda będą jeszcze poprawki do wprowadzenia i muszę ją odpowiednio sformatować, ale to już będzie pikuś

Ale jestem padnięta, idę spać...
Gratulacje Ja dopiero zaczynam z nią przygodę
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 11:15   #3531
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
Po drugie, na iś jest 3 nabór jeszcze widać ludzie mądrzeją i nie idą już na to jak ja szłam 5 lat temu nie było nawet 2 naboru
Postawili nowy budynek wydziału, mają dużo sal, to teraz mogą robić 3 nabory
Byłam tam dziś pierwszy raz, na ścianach modne szarości z dominującym intensywnym kolorem typu fiolet czy czerwień, a w pokojach prowadzących klima
[1=5f1447851d3ba77d64f785e d4a041c7f75da4f2c_6000db0 2776ef;52554419]Gratulacje Ja dopiero zaczynam z nią przygodę [/QUOTE]
Powodzenia Mnie trudno było zacząć, ale jak już w końcu siadłam i się wdrożyłam, to potem szło z górki
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 11:58   #3532
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Postawili nowy budynek wydziału, mają dużo sal, to teraz mogą robić 3 nabory
Byłam tam dziś pierwszy raz, na ścianach modne szarości z dominującym intensywnym kolorem typu fiolet czy czerwień, a w pokojach prowadzących klima
Nowy budynek fakt, ładny, ciekawa jestem, jak wyjdzie cała organizacja w praniu Najbardziej rozwalają mnie takie sale na środku korytarza, normalne ćwiczeniowe, ale bez okien. Jak izolatki xD
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 12:09   #3533
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Nowy budynek fakt, ładny, ciekawa jestem, jak wyjdzie cała organizacja w praniu Najbardziej rozwalają mnie takie sale na środku korytarza, normalne ćwiczeniowe, ale bez okien. Jak izolatki xD
A to tam nie dotarłam W poniedziałek pozwiedzam
Mnie znowu zastanawia, po co im tyle miejsca w dziekanacie na przestrzeni od drzwi do ich biurek. Przecież do dziekanatu najczęściej wchodzi się pojedynczo, nie trzeba miejsca na kolejkę, a tam taaaaaki plac.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 13:20   #3534
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A to tam nie dotarłam W poniedziałek pozwiedzam
Mnie znowu zastanawia, po co im tyle miejsca w dziekanacie na przestrzeni od drzwi do ich biurek. Przecież do dziekanatu najczęściej wchodzi się pojedynczo, nie trzeba miejsca na kolejkę, a tam taaaaaki plac.
Podobno wiele jest takich byków w tym budynku (dziwne układy sal, poupychane komputery w prawie każdej z powodu nadmiaru, ogólnie śmiechy planistyczno-konstrukcyjne). Na chyba 3 piętrze, gdzie jest taka szeroka galeria na wystawy, pokoje są z jej powodu mega wąziutkie :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 13:40   #3535
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Podobno wiele jest takich byków w tym budynku (dziwne układy sal, poupychane komputery w prawie każdej z powodu nadmiaru, ogólnie śmiechy planistyczno-konstrukcyjne). Na chyba 3 piętrze, gdzie jest taka szeroka galeria na wystawy, pokoje są z jej powodu mega wąziutkie :P
Sal pewnie nie będzie mi dane już zobaczyć No chyba, że w którejś z nich będę mieć obronę
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 12:08   #3536
parasolinka
Przyczajenie
 
Avatar parasolinka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Czytam o tych zapisach i mam pytanie
Zapisywać się na te zajęcia będzie można z tego konta, które utworzyłam w czasie rejestracji czy trzeba założyć inne konto [wiem, że na niektórych uczelniach znajomi dostawali numer dzięki, któremu mogli potem stworzyć konto studenta danej uczelni na podanej przez uczelnie stronie].

Czytałam coś o numerze albumu, dostaje się to po rozpoczęciu roku czy jestem na tyle "ogarnięta", że coś przeoczyłam i powinnam już to mieć?
parasolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 13:02   #3537
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez parasolinka Pokaż wiadomość
Czytam o tych zapisach i mam pytanie
Zapisywać się na te zajęcia będzie można z tego konta, które utworzyłam w czasie rejestracji czy trzeba założyć inne konto [wiem, że na niektórych uczelniach znajomi dostawali numer dzięki, któremu mogli potem stworzyć konto studenta danej uczelni na podanej przez uczelnie stronie].

Czytałam coś o numerze albumu, dostaje się to po rozpoczęciu roku czy jestem na tyle "ogarnięta", że coś przeoczyłam i powinnam już to mieć?
Konto rekrutacyjne służy tylko do rekrutacji.
Zapisy odbywają się przez e-dziekanat -> https://pluton.up.wroc.pl/auth/login, a do zalogowania się potrzebne jest hasło i chyba właśnie nr albumu, czyli indeksu (piszę chyba, bo jestem cały czas automatycznie zalogowana i nie pamiętam danych). Numer indeksu poznałam na dniu wstępnym
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-08-31 o 13:04
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 13:04   #3538
magiczna9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 25
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Tak, dla studentów pierwszego roku czas zapisów jest dłuższy właśnie z tego powodu, że mogą się zalogować dopiero po dniu wstępnym

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
magiczna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 16:50   #3539
kkkasiula9
Raczkowanie
 
Avatar kkkasiula9
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 157
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Hej Czy jest tu ktoś kto pisał egzamin grunty i fundamentowanie?
Znacie jakieś pytania( tematy), na które wypada zwrócić szczególną uwagę
kkkasiula9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 17:01   #3540
ThePainfulLove
Raczkowanie
 
Avatar ThePainfulLove
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Hej dziewczyny, mam pytanka:
1. Starając się o stypendium naukowe po pierwszym semestrze magisterki bierzemy pod uwagę licząc średnią pierwszy semestr magisterki i ostatni inżynierki?
2. I jeśli bierzemy ten ostatni semestr inżynierki to czy bierzemy też pod uwagę pracownię inżynierską i praktykę zawodową?
ThePainfulLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-29 23:19:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.