POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-05, 13:23   #3541
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Aaa aha a faceci zwykle gwalca, czyli gwalci prawie kazdy?
Nie wiem jaki odsetek kobiet gwalci I jaki odsetek mezczyzn, ale gwalca I kobiety I mezczyzni.
jeżeli popytasz wśród ofiar, kto był sprawcą, to okaże się, że zwykle jest to mężczyzna, prawie każdy sprawca gwałtu jest mężczyzną/chłopakiem
wystarczająco jasno teraz ?
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:23   #3542
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Ja też nie.

A pierwsze zeznania Adama to jakie były oprócz 'nie pamiętam'?

Mówił coś, że się rozdzielili?
Mówił,że nie pamięta nic aż do powrotu do domu. Od którego momentu nie wiem dokładnie,ale nic nie mówił jak się rozstali z Ewą.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:24   #3543
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Poznaniak80 Pokaż wiadomość
Zweryfikowałem swoją ocenę i przyznaję, że źle patrzyłem.
Teraz już wiem dokładnie na jaki fragment okolicy skierowana jest kamera.

Natomiast nie pasuje mi czas, w jakim pojawia się "czarny" w filmie "3:16" a potem w drugim filmie "3:18".

Na filmie "3:16" "czarny" pojawia się dopiero po ponad 50 sekundach od zniknięcia tej "pary" z kadru (Znikają na rogu Mostowa/Wierzbakowa). W tym czasie "para" już dawno powinna minąć Mostową 15 i słynną kamerę z filmu "3:18", która znajduje się 60 metrów od miejsca gdzie "para" znika z kadru w filmie "3:16".

"Czarny" nawet jakby przebiegł te 60 metrów to nie byłby w stanie dobiec do nich w tym miejscu, w którym pokazuje go kamera z "3:18"

Wniosek z tego taki, że "czarny" z 3:16 i "czarny" z 3:18 to nie jest ta sama postać.

Co więcej, jeśli przyjąć, że godzina wyświetlana na filmie "3:18" jest poprawna to nie możliwe jest aby nagranie "3:16" pochodziło własnie z godziny trzeciej szesnaście bo to by oznaczało, że dystans między obiema kamerami "para" pokonała w dwie minuty. Musieliby się chyba czołgać, żeby im tyle czasu to zajęło.

Uważam, że "para" z filmu 3:16 znika za rogiem Mostowa/Wierzbakowa kilka sekund po 3:18 i o 3:18:42 pojawia się w kamerze pod sklepem komputerowym.

Wiem, że nie wnosi to nic nowego do sprawy, oprócz tego, że nie zgadzają się czasy...
Zauważ że oni idą lewą stroną drogi a postać prawą. Postać po prostu była bardziej myśląca i wybierała takie przejścia gdzie miała krótszą drogę. Wcześniej wrzucałam podejście do mostu, teraz uzupełnię o wcześniejszy odcinek. To że oni szli dwoma stronami drogi nie oznacza że mieli te same odległości do pokonania, tam są po prostu dość głupio zrobione przejścia dla pieszych i trzeba wiedzieć którędy iść żeby nie nadrabiać drogi. A oni tak jak wyszli z Wrocławskiej, tak tą stroną sobie szli. Adam i Ewa na niebiesko, postać na żółto. Poza tym nie wiem bo jako że raz się nadziałam i już zawsze pamiętałam żeby nie robić zbędnych kilometrów, ale niewykluczone że Adam i Ewa trafili na czynną sygnalizację świetlną. To już by musiał ktoś powiedzieć kto tamtędy chodzi w nocy.
Bez☠tytułu.jpg

Edytowane przez 201606270916
Czas edycji: 2015-12-05 o 13:34
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:25   #3544
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Ja też nie.

A pierwsze zeznania Adama to jakie były oprócz 'nie pamiętam'?

Mówił coś, że się rozdzielili?
najpierw- nie pamiętał
później- doszło do jakiegoś incydentu
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:27   #3545
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
najpierw- nie pamiętał
później- doszło do jakiegoś incydentu
Pytanie co było tym incydentem i czy w końcu powie to prokuratorowi.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:33   #3546
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Pytanie co było tym incydentem i czy w końcu powie to prokuratorowi.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Być może powiedział, ale prokuratura nazywa zdarzenie incydentem, dopóki nie zostanie stworzony akt oskarżenia
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:34   #3547
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

A czy policja podała co znaleźli w Warcie? Ten trzeci obiekt? I czy były wczoraj/dziś jakieś oficjalne komunikaty policji lub prokuratury najlepiej?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 13:36   #3548
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

"Prosimy o zaprzestanie plotek na temat jakoby w klubie Mixtura w Poznaniu dokonywano jakichkolwiek narkotykowy ch praktyk na klientach. Ewa była z kolega w tym klubie, ale mogła też być w jakimkolwiek innym i oskarżenia byłyby te same. Właściciele klubu, z którymi odbyłem rozmowę to poważni biznesmeni, którym zależy na dobrej marce swojego klubu i napewno nie pozwoliliby sobie na takie ryzyko. - Piotr"

Wpis z facebooka dodany przez brata Ewy
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:40   #3549
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Komunikatów przynajmniej z strony prokuratury od 3 grudnia nie było. I wydaje mi się, że nie będzie dopóki a)nie znajdą ciała b)nie sporządzą aktu oskarżenia.

Tak z ciekawości weszłam na stronę PO w Poznaniu i:

http://www.poznan.po.gov.pl/komunikaty.php?idt=150

Kto się zgłasza? A może u Rutka wkleić? Tam na pewno będą chętni, przecież wiedzą LEPIEJ jak było
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:46   #3550
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Z tej strony na fb zrobił się już całkowity syf.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:46   #3551
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Komunikatów przynajmniej z strony prokuratury od 3 grudnia nie było. I wydaje mi się, że nie będzie dopóki a)nie znajdą ciała b)nie sporządzą aktu oskarżenia.

Tak z ciekawości weszłam na stronę PO w Poznaniu i:

http://www.poznan.po.gov.pl/komunikaty.php?idt=150

Kto się zgłasza? A może u Rutka wkleić? Tam na pewno będą chętni, przecież wiedzą LEPIEJ jak było
1. Wniosek o dopuszczenie do konkursu z określeniem stanowiska docelowego,
2. Kwestionariusz osobowy,
3. Życiorys,
4, Urzędowo poświadczony odpis dyplomu ukończenia wyższych studiów I stopnia w Polsce lub zagranicznych studiów uznawanych w Polsce albo zaświadczenie o zdanym egzaminie,
5.Oświadczenie kandydata o tym, że nie był karany i nie jest prowadzone przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,
6. 3 zdjęcia,
7. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na opublikowanie jego imienia i nazwiska na sporządzonych zgodnie z wymogami prawnymi listach kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu konkursu.
8. Dodatkowe dokumenty wskazane w wymaganiach dla stanowiska docelowego.

Ten ostatni punkt to chyba chodzi o wyciąg wypowiedzi z facebooka dotyczących rozwiązywania spraw kryminalnych. W sumie fajnie że nie trzeba mieć wykształcenia prawniczego o jaaa Zacznę przeglądać oferty pracy w prokuraturach. Może gdzieś szukają rzecznika prasowego!
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 13:47   #3552
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
"Prosimy o zaprzestanie plotek na temat jakoby w klubie Mixtura w Poznaniu dokonywano jakichkolwiek narkotykowy ch praktyk na klientach. Ewa była z kolega w tym klubie, ale mogła też być w jakimkolwiek innym i oskarżenia byłyby te same. Właściciele klubu, z którymi odbyłem rozmowę to poważni biznesmeni, którym zależy na dobrej marce swojego klubu i napewno nie pozwoliliby sobie na takie ryzyko. - Piotr"

Wpis z facebooka dodany przez brata Ewy
Nie rozumiem czemu jej brat podaje na swoim fejsie takie informacje. Rozumiem, gdyby klub Mixtura na swoim fanpage coś takiego podał, ale po co on jeszcze?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:48   #3553
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

W sumie się śmieję a znalazłam jedno stanowisko co mi pasuje Może na nie złożę papiery
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:51   #3554
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
W sumie się śmieję a znalazłam jedno stanowisko co mi pasuje Może na nie złożę papiery

Na rzecznika byś się nadała, szczególnie z tą kominiarką Ale obawiam się, ze w Poznaniu już mają niezłego
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:51   #3555
karotka1
Raczkowanie
 
Avatar karotka1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 300
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

na tvn24 dziennikarz właśnie powiedział że Adam Z nie był ochroniarzem a kasjerem a Ewa asystentem kierownika ewa awansowała na stanowisko zastępcy i przeniosła się do innego sklepu a adam został asystentem.
karotka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:52   #3556
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Na rzecznika byś się nadała, szczególnie z tą kominiarką Ale obawiam się, ze w Poznaniu już mają niezłego
Może jak inspekcja pracy skontroluje że jeden rzecznik pracuje zbyt długo i wezmą mnie na pół etatu na nocki
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:55   #3557
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez karotka1 Pokaż wiadomość
na tvn24 dziennikarz właśnie powiedział że Adam Z nie był ochroniarzem a kasjerem a Ewa asystentem kierownika ewa awansowała na stanowisko zastępcy i przeniosła się do innego sklepu a adam został asystentem.
I pomagała temu "staremu" sklepowi w inwentaryzacji, a przy okazji dowiedziała się o imprezie integracyjnej, która odbywała się w kręgielni następnego dnia. Zastanawiała się, czy na nią przyjść, nawet zapowiadała, że chyba nie przyjdzie, ale ostatecznie się zjawiła. Impreza integracyjna tak naprawdę skończyła się ok. 24:00, tylko kilka osób zdecydowało się na dalszą zabawę, a gdy i one się wykruszyły, Ewa i Adam jeszcze moment bawili się sami, a potem ruszyli piechotą w swoją stronę.

Monitoringi z kamer, jak tłumaczył dziennikarz, to nie jest tak, że policja przychodzi i dostaje. Czasami znajdują się na zewnętrznych serwerach nawet w innych miastach, trzeba dowiadywać się kto tym zarządza i dopiero potem je ściągać itd.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-12-05 o 13:56
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:55   #3558
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Dodam jeszcze z tym czarnym, że przecież został przesłuchany i gdyby jeszcze ktoś inny tam szedł, to on by o tym powiedział i zapewne ten kolejny "czarny" pojawiłby się na nagraniach monitoringu miejskiego, a policja mówiła że nikt ich nie śledził.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:58   #3559
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
"Prosimy o zaprzestanie plotek na temat jakoby w klubie Mixtura w Poznaniu dokonywano jakichkolwiek narkotykowy ch praktyk na klientach. Ewa była z kolega w tym klubie, ale mogła też być w jakimkolwiek innym i oskarżenia byłyby te same. Właściciele klubu, z którymi odbyłem rozmowę to poważni biznesmeni, którym zależy na dobrej marce swojego klubu i napewno nie pozwoliliby sobie na takie ryzyko. - Piotr"

Wpis z facebooka dodany przez brata Ewy
widocznie klub grozi mu sprawą sądową
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 14:02   #3560
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Monitoringi z kamer, jak tłumaczył dziennikarz, to nie jest tak, że policja przychodzi i dostaje. Czasami znajdują się na zewnętrznych serwerach nawet w innych miastach, trzeba dowiadywać się kto tym zarządza i dopiero potem je ściągać itd.
Czyli ludzie nie starają się pomóc spontanicznie?
To tak, jakby nie zjechać z drogi karetce, bo się jedzie służbowo gdzieś.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:07   #3561
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Czyli ludzie nie starają się pomóc spontanicznie?
To tak, jakby nie zjechać z drogi karetce, bo się jedzie służbowo gdzieś.
Obawiam się, że kiedy policja występuje o monitoring, to też niewiele mówi w jakim celu. A skoro jak widać ludzie mają podejście, że policjant tylko się czepia i przeszkadza, to się nie dziwię, że tak jest...

BTW W końcu jakiś ogarnięty dziennikarz. I to w tefałenie. Szok i niedowierzanie.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:10   #3562
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Wiele osób piszę "czemu chłopak jej nie odebrał, jak mógł tak postąpić,mój facet by tak nie zrobił..."
Prawda jest taka- zazwyczaj myślimy, że nieszczęścia NIE dotyczą nas. Mi się coś stanie? Mojej rodzinie? Nie,to niemożliwe...a jednak życie pokazuje,że wypadek nie musi się zdarzyć osobie nieznanej,a właśnie komuś bliskiemu... Podejrzewam,że chłopak Ewy myślał w takich kategoriach, usłyszał jej głos w nocy i poszedł spać,zapewniony,że wróci czymś do domu. W dodatku mógł być na nią zły,że gdzieś poszła, może to niespodziewana impreza, może był zły że w niedziele...
Nie uwierzę,że nikt z Was nigdy nie był zły na partnera,że gdzieś poszedł i nie pomyślał nawet o tym,że może mu się coś stać tylko,że np. gdzieś się szwęda.


Też myślałam,że jakieś pobicia i inne rzeczy zdarzają się ludziom z którymi nie mam nic wspólnego. A jednak miesiąc temu został zaatakowany mój brat, jeden ze spokojniejszych ludzi jakich znam. I co,wychodził,wiedziałam,ż e jest wstawiony ale przecież człowiek nie myśli tylko o tym,że coś może się stać..a jednak.
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:15   #3563
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
A skoro jak widać ludzie mają podejście, że policjant tylko się czepia i przeszkadza, to się nie dziwię, że tak jest...
Nie przyszłoby mi do głowy nazwać człowieka z bronią czepialskim i przeszkadzającym
pomijając już zupełnie funkcję jaką pełni tutaj


---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Wiele osób piszę "czemu chłopak jej nie odebrał, jak mógł tak postąpić,mój facet by tak nie zrobił..."
Prawda jest taka- zazwyczaj myślimy, że nieszczęścia NIE dotyczą nas..
Ona mu powiedziała, że wróci taksówką. A dlaczego tego nie zrobiła teraz nie wiemy.

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2015-12-05 o 14:17
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:17   #3564
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Nie przyszłoby mi do głowy nazwać człowieka z bronią czepialskim i przeszkadzającym
W twarz go nie nazywają, ale potem znajomym czy w necie komentują: "Ech, policja przyszła, cały dzień mi spie..., bo nagrania jakiegoś musiałem im szukać, a nawet nie powiedzieli po co. Łapaniem złodziei by się zajęli, a nie porządnych ludzi dręczą w czasie pracy! Co oni myślą, że ja nie mam co robić?" I tak dalej, i tak dalej. Nie znamy takiej "gadki"? Oczywiście, że znamy. Nie wiem czy nawet w tym wątku nie było czegoś w tym stylu

Edytowane przez valerianella
Czas edycji: 2015-12-05 o 14:19
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:22   #3565
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Nie przyszłoby mi do głowy nazwać człowieka z bronią czepialskim i przeszkadzającym
pomijając już zupełnie funkcję jaką pełni tutaj


---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



Ona mu powiedziała, że wróci taksówką. A dlaczego tego nie zrobiła teraz nie wiemy.
To nie musi mieć żadnego drugiego dna. Miała nią wrócić,a mogła stwierdzić, że jednak się przejdą. Ja czasami mówiłam,że wrócę nocnym a wróciłam taksówką, ona mogła powiedzieć,że wróci taksówką a szła na piechotę.

Ja wbrew temu co inni myślą i czego się spodziewają-myślę,że rozwiązanie tej sprawy okaże się proste i będzie tak jak mówił ten Adam. To czy on jej pomógł znaleźć się w tej rzece czy nie,to już tylko o wie. Ale wydaje mi się,że to ciało w końcu znajdzie się gdzieś pare km od miejsca w którym doszło do tego wszystkiego. Raczej nie dopatrywałabym się tu jakiś przekazywań dziewczyny etc. Wbrew temu co inni mówią,piszą wydaje mi się,że to był zwykły chłopak, który z☠☠☠...sobie życie po prostu tragicznym zdarzeniem
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:27   #3566
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
W twarz go nie nazywają, ale potem znajomym czy w necie komentują: "Ech, policja przyszła, cały dzień mi spie..., bo nagrania jakiegoś musiałem im szukać, a nawet nie powiedzieli po co. Łapaniem złodziei by się zajęli, a nie porządnych ludzi dręczą w czasie pracy! Co oni myślą, że ja nie mam co robić?" I tak dalej, i tak dalej. Nie znamy takiej "gadki"? Oczywiście, że znamy. Nie wiem czy nawet w tym wątku nie było czegoś w tym stylu
Ja pracuje w banku i jak od nas policja chce monitoring to to nie jest takie hop siup. Muszą wystosowywać pismo do naszej centrali. Nasza centrala przesyła nagrania, trzeba zrobić protokół z przekazania itp. Ostatnio jak był jakiś wypadek pod naszym oddziałem to czekali na nagrania ponad tydzień.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:29   #3567
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Czyli ludzie nie starają się pomóc spontanicznie?
To tak, jakby nie zjechać z drogi karetce, bo się jedzie służbowo gdzieś.
Co to znaczy "spontaniczna pomoc" w przypadku monitoringu? Porównanie o karetce tak bardzo nietrafione, że chyba bardziej się nie da. To policja określa jaka trasa i które ewentualnie kamery mogą ich interesować. Potem należy dotrzeć do właściciela kamery (ktoś może nie mieszkać w danym miejscu, a jedynie wynajmować mieszkania, a kamera sobie jest; ktoś pracuje w firmie, szef sobie gdzieś tam wojażuje i co? ma bez jego wiedzy i zgody lecieć w monitoringiem na policję?), dowiedzieć się gdzie znajdują się nagrania. Ludzie mogą nie wiedzieć, że akurat ich kamera mogła coś nagrać.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-12-05 o 14:33
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:31   #3568
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez karotka1 Pokaż wiadomość
na tvn24 dziennikarz właśnie powiedział że adam z nie był ochroniarzem a kasjerem a ewa asystentem kierownika ewa awansowała na stanowisko zastępcy i przeniosła się do innego sklepu a adam został asystentem.
z rossmana naroznik garbar i wodnej przeniosla sie na 28 czerwca ( wilda ). Po awansie.
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:37   #3569
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez KanapkowyDetektyw Pokaż wiadomość
z rossmana naroznik garbar i wodnej przeniosla sie na 28 czerwca ( wilda ). Po awansie.
Skąd masz te informacje? Ja słyszałam, że pracowała w innym sklepie.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:39   #3570
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez doris1981 Pokaż wiadomość
co to znaczy "spontaniczna pomoc" w przypadku monitoringu? Porównanie o karetce tak bardzo nietrafione, że chyba bardziej się nie da. To policja określa jaka trasa i które ewentualnie kamery mogą ich interesować. Potem należy dotrzeć do właściciela kamery (ktoś może nie mieszkać w danym miejscu, a jedynie wynajmować mieszkania, a kamera sobie jest; ktoś pracuje w firmie, szef sobie gdzieś tam wojażuje i co? Ma bez jego wiedzy i zgody lecieć w monitoringiem na policję?), dowiedzieć się gdzie znajdują się nagrania. Ludzie mogą nie wiedzieć, że akurat ich kamera mogła coś nagrać.
co do kamer, uwazam , ze kazdy w tej sytuacji , we wlasnym zakresie, powinien to sprawdzic. Mam na mysli teren dookola , a i tereny poza. Nikt nie wie gdzie jest ewa , wiec nie zaszkodzi popatrzec na ten dzien.
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.