Rossmann cz. XXVII - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-14, 10:31   #3541
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Dzięki. W sumie kiedyś przeczytałam złe opinie o jakimś produkcie z serii Scandaleyes, było napisane że to skandal jak w nazwie i mi się zapamiętało, że lepiej te produkty omijać...
A ja te tusze scandaleyes uwielbiam, robią mi spektakularny wachlarz z rzęs ale zauważyłam, że jestem w tej opinii odosobniona.


Z pedzli polecam Real techniques, najlepsze. Mam też ecotools, kiedyś bardzo lubiłam, ale w porównaniu do RT wypadają przeciętnie.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:47   #3542
ekspres do kawy
Raczkowanie
 
Avatar ekspres do kawy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 402
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
A ja te tusze scandaleyes uwielbiam, robią mi spektakularny wachlarz z rzęs ale zauważyłam, że jestem w tej opinii odosobniona.


Z pedzli polecam Real techniques, najlepsze. Mam też ecotools, kiedyś bardzo lubiłam, ale w porównaniu do RT wypadają przeciętnie.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Też miałam pomarańczowy tusz Scandaleyes i to był najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam. Bardzo mnie rozczarował.

Z pędzli polecam te z Yves Rocher, ale one są z naturalnego włosia i trochę drapią. Z hakuro mam trzy i gubią włos na potęgę, dlatego nie polecam.
ekspres do kawy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:53   #3543
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
a wiecie może czy ten kolor W1 jest równie jasny jak N1? bo mi w N1 przeszkadza to, że jest na mojej twarzy różowy.
Miałam W1 w starej wersji i N1 w nowej wersji, wstawiałam porównanie u siebie, możesz zobaczyć. N jest neutralny i jaśniejszy, W żółty i ciemniejszy.

A co do pędzli również polecam Hakuro, nie są drogie, a zdecydowanie warte zakupu. Mam chyba z 15 i jeszcze kolejne na oku
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:01   #3544
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Mam pędzle z hakuro zarówno do pudru H55, do różu, bronzera itd h24 i bardzo sobie chwale mam też 3 pędzle do cieni i jeden do eyelinera wszystkie są fajne a teraz przymierzam się do kupna pędzla do podkładu chyba h50s i będę mieć cała rodzinę hakuro i raczej tyle wystarczy
Ja mam właśnie ten do podkładu i naprawdę polecam.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:07   #3545
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Możecie mi polecić jakiś jasny korektor pod oczy? Do tej pory użyałam Eveline Art Scenic i Bio Haluron 4D oraz Ingrid Ideal Skin. Jak bym ich nie nakładała to zawsze są widoczne pod oczami, nie rozprowadzają się dobrze, wyglądają jak źle nałożony podkład i wchodzą też w pory. Może mam zbyt suchą skórę pod oczami i to dlatego?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:34   #3546
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Z pedzli polecam Real techniques, najlepsze. Mam też ecotools, kiedyś bardzo lubiłam, ale w porównaniu do RT wypadają przeciętnie.
Mialam z RealTechniques pedzel do podkladu i pudru. Sprawowaly sie barzo przeciętnie, jeden nabieral bardzo malo pudru, a drugi byl sztywny i robil smugi z podkladu. Odsprzedalam kolezance. Z RT moge polecic jedynie gąbke do makijazu, blush brush oraz stippling brush. Jezeli ogladacie Maxineczke to ona kiedys powiedziala, ze te pedzle sa przecietne i nie warte swojej ceny. Ja podtrzymuje jej opinie. Polecam pedzle z Hakuro i Ecotools.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2015-11-14 o 11:39
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:35   #3547
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakiś jasny korektor pod oczy? Do tej pory użyałam Eveline Art Scenic i Bio Haluron 4D oraz Ingrid Ideal Skin. Jak bym ich nie nakładała to zawsze są widoczne pod oczami, nie rozprowadzają się dobrze, wyglądają jak źle nałożony podkład i wchodzą też w pory. Może mam zbyt suchą skórę pod oczami i to dlatego?
Loreal True Match Concealer W kolorze 01 - pięknym, jasnym, żółciutkim

Fajny jest też korektor z Maybelline Affinitone, ale lepszy jest ten z Loreala.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 11:38   #3548
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
A ja właśnie się przymierzam do kupna tego pędzla do pudru z Hakuro. Hmm teraz chyba muszę się zastanowić. Mam jeden pędzel do różu i chce drugi do bronzera, albo zamienię w zależności, którym będzie się lepiej nakładało.
Jaka masz cere? Ja mam mieszana, czesto nie pudruje policzkow, zas na strefe T wklepuje puder puszkiem. Moze zamiast pedzla spraw sobie puszki. Sa tansze i lepiej matuja skore. Polecam te z Inglota.
ImageUploadedByWizaz Forum1447501083.084173.jpg

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2015-11-14 o 11:40
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 12:21   #3549
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które robiły zakupy z kodem z tic tacków Trzeba pokazać ten zakodowany kwadracik z smsa czy wystarczy podyktować kod?

I jeszcze mam pytanie o kubki świąteczne z napisem 'All I want for christmas is you'. Po ile one są?
Ja pokazywalam kod do zeskanowania, bo szybciej, ale ten dlugi cyfrowy kod tez mozezz podac.
Te kubki sa przecenione na 12 z kawalkiem z 16. Ma bardzo fajny ksztalt
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 12:29   #3550
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Jaka masz cere? Ja mam mieszana, czesto nie pudruje policzkow, zas na strefe T wklepuje puder puszkiem. Moze zamiast pedzla spraw sobie puszki. Sa tansze i lepiej matuja skore. Polecam te z Inglota.
Załącznik 6088094
Teraz po terapii przeciwtrądzikowej mam chyba mieszaną z niedoskonałościami, niestety. Jakoś nie mam przekonania do nakładania pudru puszkiem, mam wrażenie że wtedy nakłada się strasznie dużo pudru. Zresztą ja lubię mizianie pędzlem
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 12:35   #3551
chochliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 136
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez anna100294 Pokaż wiadomość
Cóż to za maska?
Wyrzuciłam opakowanie na pewno to nie Barwa, chyba derm coś tam, kosztuje 5,99 Ale naprawdę polecam! Nigdy juz nie kupię tej z Ziaji.
chochliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 13:00   #3552
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Dziewczyny, wiecie może czy można zrezygnować z opłaconego zamówienia z Rossmanna z dostawą do sklepu?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 13:19   #3553
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może czy można zrezygnować z opłaconego zamówienia z Rossmanna z dostawą do sklepu?
Zapoznaj się z regulaminem.
" Każdy Klient będący Konsumentem jest uprawiony do odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni licząc od dnia dostarczenia mu Zamówienia. Aby skorzystać z tego uprawnienia, Konsument jest zobowiązany wysłać na adres Rossmann SDP sp. z o.o., ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 111, 91-222 Łódź oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu dostępnym m.in. na stronie internetowej: http://www.rossmann.pl/Portals/0/dok...niaOdUmowy.pdf .

i stanowiącym załącznik nr 3 do regulaminu. Formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy dołączany jest przez Sprzedawcę także do każdego Zamówienia, które jest dostarczane Konsumentowi. Skorzystanie z tego formularza nie jest jednak obowiązkowe."
Innymi słowy: musisz odebrać, potem masz 14 dni na odstąpienie od umowy i dopiero wtedy zwrócą ci pieniądze.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 13:19   #3554
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może czy można zrezygnować z opłaconego zamówienia z Rossmanna z dostawą do sklepu?
Fragment z FAQ
http://www.rossmann.pl/Artykul/FAQ-online,196156

2. Czy z zamówienia złożonego przez www.rossnet.pl/oferta_online mogę zrezygnować/mogę je anulować?


Klient może ewentualnie zrezygnować z całości zamówienia, ale tylko w sytuacji, gdy zamówienie jeszcze nie zostało przekazane do realizacji. Zamówienia w trakcie realizacji nie można już anulować. Jedyną formą rezygnacji lub anulowania całości zamówienia jest przesłanie wiadomości e-mail na adres: okazje@rossnet.pl. W tytule wiadomości e-mail prosimy umieścić: „REZYGNACJA Z ZAMÓWIENIA”. Natomiast w treści wiadomości prosimy podać: nr zamówienia, imię i nazwisko Zamawiającego oraz adres poczty e-mail, z którego zamówienie było złożone.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 13:27   #3555
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVII

W mojej małej mieścinie, szafy wymiecione :/ aż przykro patrzeć
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 13:46   #3556
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, popełniłam zakupy. Eh ten wizaż :P Proszę o pokutę i rozgrzeszenie. Jeszcze tylko muszę upolować trio z Wibo i koniec zakupów.
Załącznik 6087873
Co to za podkład? Gdzie on leżakuje?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 13:49   #3557
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Co to za podkład? Gdzie on leżakuje?
Nie do mnie, ale to podkład który jest akurat w CND Dostępny na półce, obok podkładów AA i Eveline
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 13:52   #3558
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;53449978]Już kilkakrotnie mówiłam w tym wątku, że My Secret jest dużo lepszy od tych Wibo, Lovely itd., ale mnie nikt nie chciał słuchać



Jeszcze dodam od siebie, że róż Sleek Rose Gold też jest utrzymany w takim stylu co cień Kobo Golden Rose i wspomniany NARS, często do nich porównywany [/QUOTE]

O tak, rozświetlacz z My Secret to cudo

Co do zamiennika NARS ORGAZM, to Bourjois ma też zamiennik 34 ROSE D'OR

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Nie do mnie, ale to podkład który jest akurat w CND Dostępny na półce, obok podkładów AA i Eveline


Miałaś? Dobre to?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 13:53   #3559
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
A wracając jeszcze do podkładów, których dziś nie było...to taka refleksja mi się nasunęła. Ja używam teraz podkładu z Celii, który kupiłam kiedyś w Biedronce za 5 zł., zdaje się majowa gazetka urodowa była i wiecie co? To jest bardzo dobry podkład, fajnie kryje i nawilża. Nie potrzeba mi żadnych drogich podkładów.
Ktoś z Was polecał jeszcze jakis tani podkład z Ingrid, tylko nie pamiętam jaki. Jeśli można, to proszę o przypomnienie jaki to.
To ja polecałam podkład z Ingrid, konkretnie ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy.html&next=1

Jak za taką cenę jest całkiem niezły
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 13:53   #3560
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
A wziełyście pod uwage, że tylko niektóre kolory są po 11,99 a reszta po 19,99zł?

Nie ja
Ja nawet nie zajrzałam do R.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 14:07   #3561
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 590
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Znacie jakąś bazę, która minimalizuje widoczność porów?
mint_ivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 14:28   #3562
ekspres do kawy
Raczkowanie
 
Avatar ekspres do kawy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 402
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Wytłumaczcie mi tą bezsensowna politykę :-P byłam dzisiaj w centrum handlowym. Jest sobota, ludzi multum, a półki w szafach Rossmana puste. Pytam o jeden produkt, pani mówi, że będzie w poniedziałek, bo wtedy dostawa. Gdzie tu logika? W poniedziałek w sklepie nie ma tylu klientów...

Edytowane przez ekspres do kawy
Czas edycji: 2015-11-14 o 16:08
ekspres do kawy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 14:45   #3563
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez ekspres do kawy Pokaż wiadomość
Wytłumaczcie mi tą bezsensowna politykę :-P byłam dzisiaj w centrum handlowym. Jest sobota, ludzi multum, a półki w szafwch Rossmana puste. Pytam o jeden produkt, pani mówi, że będzie w poniedziałek, bo wtrdy dostawa. Gdzie tu logika? W poniedziałek w sklepie nie ma tylu klientów...

Ja niestety nie pomogę bo tez tego nie rozumiem. W weekend powinny być dostawy codziennie , pt sob, nd albo hurtem jeden dzien. W końcu tracą na tym bo nie maja co sprzedać :/
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 14:54   #3564
ekspres do kawy
Raczkowanie
 
Avatar ekspres do kawy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 402
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie pomogę bo tez tego nie rozumiem. W weekend powinny być dostawy codziennie , pt sob, nd albo hurtem jeden dzien. W końcu tracą na tym bo nie maja co sprzedać :/
Dokładnie. Dlatego Rossmannie - zostajesz przeze mnie obuczany :-P
ekspres do kawy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 14:57   #3565
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Miałaś? Dobre to?
Ja mam i go uwielbiam. Dlatego kupiłam drugi na zapas.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ekspres do kawy Pokaż wiadomość
Wytłumaczcie mi tą bezsensowna politykę :-P byłam dzisiaj w centrum handlowym. Jest sobota, ludzi multum, a półki w szafwch Rossmana puste. Pytam o jeden produkt, pani mówi, że będzie w poniedziałek, bo wtrdy dostawa. Gdzie tu logika? W poniedziałek w sklepie nie ma tylu klientów...
W moim Rossie tez Pani powiedziala, zeby przyjsc w pon., bo wtedy bedzue dostawa.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 14:57   #3566
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Jaka masz cere? Ja mam mieszana, czesto nie pudruje policzkow, zas na strefe T wklepuje puder puszkiem. Moze zamiast pedzla spraw sobie puszki. Sa tansze i lepiej matuja skore. Polecam te z Inglota.
Załącznik 6088094
Te czarne puszki z inglota nadal sa dostepne? Latem pytalam u siebie na stoisku to babka zdziwbiona i mowila ze nigdy czarnych nie bylo
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 15:01   #3567
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Te czarne puszki z inglota nadal sa dostepne? Latem pytalam u siebie na stoisku to babka zdziwbiona i mowila ze nigdy czarnych nie bylo
Ja swoje kupiłam w maju albo czerwcu. Za dwupak zapłaciłam 10-12zł.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2015-11-14 o 15:02
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 15:12   #3568
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Rossmann cz. XXVII

w poniedziałek są dostawy do wszystkich Rossmannów czy to zależy od sklepu? Też się chyba przejdę do swojego, bo kusicie tymi paletkami do konturowania
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 15:14   #3569
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Borsuszi Pokaż wiadomość
Efekty moich łowów dziś ok. 11 w Szczecinie Tak, wiem, że mam walnięcie na umyśle
Baza rimmel wychodziła po przecenie po ok. 11 zł. Wzięłam na próbę, może spowolni znikanie podkładu z mojej twarzy.
Te trzy "bb kremy" z astora wzięte oczywiście tylko dlatego, że wychodziły po ok.3,5 zł, żal było nie brać
Podkład z Eveline Cover wychodził po ok 6 zł a kolorek ma śliczny, bardzo podobny do mojego ideału - Revlon CS 150. Także wygląda, że coś z niego będzie.
Jak dotąd mało interesowałam się korektorami tak teraz jakiś nagły szał mnie ogarnął... dlatego na próbę z tańszych Eveline nr 04, Wibo i z droższych Loreal True Match nr 1 i Bourjois nr 51.
Słynny rozświetlacz z Lovely gold był w sumie moim głównym celem Ciekawi mnie jak się sprawdzi w porównaniu do Wibo (którego swoją drogą nabyłam na podobnej promocji w kwietniu ).
Te róże z miss sporty... no takie sobie są, wiadomo, bardzo słabo napigmentowane, ale wychodziły za ok. 1,50 zł... no to za taką cenę to chętnie się nimi pobawię i potestuję.
No i udało mi się capnąć paletkę z Wibo. Śliczne są te kolorki, zwłaszcza róż, taki właśnie złoto-różowy, nigdy takiego nie miałam i bardzo mi się spodobał. Bronzer fajny, matowy, ale słabo napigmentowany. Może to i lepiej, ciężko będzie nim sobie zrobić krzywdę rozświetlacz spoczko, taki zimnawy się wydaje.
Nic jeszcze na gębie nie testowałam, tylko po łapach się pomazałam. Wrzucam swatche jakby ktoś potrzebował

Wybaczcie moje mistrzostwo painta itp., nie jestem chyba najlepsza w swatchowaniu.
Też chcę ją kupić i możesz coś o niej napisać jak przetestujesz :P
A i za swatch
Cytat:
Napisane przez ekspres do kawy Pokaż wiadomość
Dziś też już po pierwszych zakupach, dorwalam na szczęście fixa z wibo, rozswietlacza z bell nie brałam, jednak ten z mysecret przebił wszystkie inne. Dokupilam jeszcze jakąś rozswietlającą kredkę z wibo. Patrzyłam na to trio z wibo, ale nie brałam, kolor bronzera jakiś taki zielonopomarańczowy, a róż ma w sobie za dużo koralowych tonów, a ja muszę mieć zdecydowanie tony różowe :-D szkoda że nie było testera, bo ciekawa jestem pigmentacji tych produktów.
http://www.wibo.pl/pl/p-433-Brows+Highlighter tą ?
Tusz Lovely Collagen, który polecałaś jak na razie zrobił pozytywne wrażenie czuje, że beje miłość
Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Ja również już po zakupach
Kupiłam jedynie puder sypki z Wibo. Jutro jeszcze zamierzam rozejrzeć się za korektorem Bell Hipoallergenic i to by chyba było wszystko . Kusi mnie jeszcze róż Wibo z serii limitowanej

W sumie nie poszalałam na tej promocji, wydałam do tej pory ok 27zł.
I dziwna sytuacja, dzisiaj znajoma kupowałam podkład Eveline Cover Sensation, ten który jest w CND i nie odjęło jej tych -49%

Widziałam dzisiaj też w szafie Wibo kamuflaż Czy któraś z Was może już go miała? Jak wrażenia?


Przy okazji mam takie pytanie: zbliża się dzień darmowej dostawy. Czy polecacie jakiś sklep z dużym asortymentem odżywek/masek do włosów? Myślałam może nad kupieniem czegoś albo z Apteczki Babci Agafii lub może z Natura Siberica.
Też chcę ten korektor podobno dobry na cienie.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 15:15   #3570
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Rossmann cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaDorota1993 Pokaż wiadomość
To ja polecałam podkład z Ingrid, konkretnie ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy.html&next=1

Jak za taką cenę jest całkiem niezły
Dzieki wielkie. Właśnie o twoją opinię mi chodziło. Na pewno w przyszłości zainteresuję się tym podkładem. Czasem fajnie jest usłyszeć jakąś mądrą radę.
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-15 11:34:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.