Rocznik 92 cz. VII! ;d - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 20:42   #331
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

no ja też bym kogoś znalazła sobie no ale z nią już tyle się znamy, mamy miliony wspólnych tematów, nie muszę przy niej nikogo udawać, rozumiemy się bez słów...
tylko niech pomyśli czasem o mnie kuwa ;/
jak już prawie wyzbywam się komplesów to się znajdzie zawsze ktoś kto mi da do zrozumienia że ona i tak będzie lepsza -_- męczę się w takim układzie strasznie...

w ogóle to większość lasek jest tak głupia... nie mówię tego z zazdrości ale już nie mogę patrzeć jak udają głupiutkie i kochaniutkie jaaaa tak mnie irytują ;/ sztuczność od nich bije na pół polski ;/
i jak one się zachowują... grgrgrgrgrgrgrrrrrrrr

idę poleżeć trochę z Ostrym i się odstresować, zaraz się rozryczę ;p
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:51   #332
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Współczuje Ale na to zawsze jest rada Ja też miałam tak, powiem wam, że już zadaje się z trzecią! Tzn. na początku przyczepiła się do mnie taka dziewczyna, było fajnie,ale już po dwóch dniach mnie totalnie wkur... Jak tylko od niej odeszłam, zaczynałam z kimś gadać, odwracam się ONA za mną. Myślałam, że ją rozszarpę Ale jakoś później zadałam się z tą "drugą" . Na początku było fajnie, ale potem okazało się, że totalnie do siebie nie pasujemy Inne charaktery itepe. Ona wolała być odizolowana od innych, a ja postanowiłam sobie, że nie będę uzależniona od jednej osoby No i jakoś tak teraz jest, że koleguje się ze wszystkimi, nie mam jakiegoś specjalnego problemu Niby więcej zadaje się z taką Alą, praktycznie te same charaktery! Rada ode mnie taka to po prostu przebywać w większej grupce, starać się nie być uzależnionym od jednej osoby i tyle

Strasznie się ciesze,że trafiłam na taką klasę Mam nadzieję, że za miesiąc zdania nie zmnienie
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:57   #333
paulutkowa
Zakorzenienie
 
Avatar paulutkowa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: trn . ♥
Wiadomości: 4 251
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

ja mam w klasie hyym.. < licze > jedna za***iista laskee . juz sie z nią trzymaam.. ; ]
druuga tez za***ista jest tez sie znia troche ;d i taaka trzecia i czwartaa jest fajnaa . ;d i to tyle ;d no i poza klasa jest duuuuuzo zuper lasek ktore juz wczesniej znalam ;d
ide na impreze ha Bye ;**
__________________






paulutkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:57   #334
meditative92
Zadomowienie
 
Avatar meditative92
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 450
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

sc no to rozumiem .. ale ona nie jest moją przyjaciółką, tylko koleżanką , z którą trafiłam do klasy. czuje że sie zbytnio od niej uzależniłam i wkurza mnie to ;o bo wolałabym byc tak jak olga powiedziala w wiekszej grupce, zeby sie nie uzalezniac od jednej osoby. a w tej nowej kl. to nie wiem czy ktos sie znajdzie taki .. znaczy sie wszyscy fajni i wogole, ale wszyscy maja kogos z kim sie kolegują .. a teraz to nie wiem jak sie hmm "przykolegować" do kogoś
__________________
' Jak pozbierać myśli
z tych nieposkładanych ? '

***

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312634 wymianka
meditative92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:57   #335
Leara
Rozeznanie
 
Avatar Leara
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 868
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Olga to gratuluję udanej klasy i towarzyskości

pf ... poryczałam się na spotkaniu klasowym, głupia ja....
jakoś dziwnie mi się zrobiło... bo przez moment pomyślałam że ja tam w ogóle nie pasuje... wszyscy pili, ja nie.... i dobrze się bawili... ja stałam i się patrzyłam oczywiście wtrąciłam czasami parę słów śmiałam się z nimi.... ale jakoś... śmiałam się i płakałam ... kij wie czemu po co i na co xP
__________________



Leara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:04   #336
meditative92
Zadomowienie
 
Avatar meditative92
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 450
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Cytat:
Napisane przez Leara Pokaż wiadomość
Olga to gratuluję udanej klasy i towarzyskości

pf ... poryczałam się na spotkaniu klasowym, głupia ja....
jakoś dziwnie mi się zrobiło... bo przez moment pomyślałam że ja tam w ogóle nie pasuje... wszyscy pili, ja nie.... i dobrze się bawili... ja stałam i się patrzyłam oczywiście wtrąciłam czasami parę słów śmiałam się z nimi.... ale jakoś... śmiałam się i płakałam ... kij wie czemu po co i na co xP

mi też sie dzisiaj w szkole ryczeć chciałoo ale udawałam że wszystko jest okk. nie martw sie ;* z czasem sie zaklimatyzujesz teez tak mam czasem;d śmieję sie i płacze jednoczesnie
__________________
' Jak pozbierać myśli
z tych nieposkładanych ? '

***

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312634 wymianka
meditative92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:10   #337
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
Współczuje Ale na to zawsze jest rada Ja też miałam tak, powiem wam, że już zadaje się z trzecią! Tzn. na początku przyczepiła się do mnie taka dziewczyna, było fajnie,ale już po dwóch dniach mnie totalnie wkur... Jak tylko od niej odeszłam, zaczynałam z kimś gadać, odwracam się ONA za mną. Myślałam, że ją rozszarpę Ale jakoś później zadałam się z tą "drugą" . Na początku było fajnie, ale potem okazało się, że totalnie do siebie nie pasujemy Inne charaktery itepe. Ona wolała być odizolowana od innych, a ja postanowiłam sobie, że nie będę uzależniona od jednej osoby No i jakoś tak teraz jest, że koleguje się ze wszystkimi, nie mam jakiegoś specjalnego problemu Niby więcej zadaje się z taką Alą, praktycznie te same charaktery! Rada ode mnie taka to po prostu przebywać w większej grupce, starać się nie być uzależnionym od jednej osoby i tyle

Strasznie się ciesze,że trafiłam na taką klasę Mam nadzieję, że za miesiąc zdania nie zmnienie
Ja też tak raczej staram się z wszystkimi kolegowac Raz pogadam z tą grupką, raz z tą i jakoś leci Jeszcze się zabardzo do nikogo nie przywiązuje, bo dla mnie 2 tyg to trochę za mało, żeby poznać człowieka na tyle, żeby określić czy chce się z nim dłużej zadawać czy nie.

Cytat:
Napisane przez meditative92 Pokaż wiadomość
sc no to rozumiem .. ale ona nie jest moją przyjaciółką, tylko koleżanką , z którą trafiłam do klasy. czuje że sie zbytnio od niej uzależniłam i wkurza mnie to ;o bo wolałabym byc tak jak olga powiedziala w wiekszej grupce, zeby sie nie uzalezniac od jednej osoby. a w tej nowej kl. to nie wiem czy ktos sie znajdzie taki .. znaczy sie wszyscy fajni i wogole, ale wszyscy maja kogos z kim sie kolegują .. a teraz to nie wiem jak sie hmm "przykolegować" do kogoś
U mnie też już z początku takie grupki się porobiły, no ale jakoś się wpasowałam do jednej, chociaż niektóre laski to mi się tam nie podobają Chamskie, dwulicowe itd.

Cytat:
Napisane przez Leara Pokaż wiadomość
Olga to gratuluję udanej klasy i towarzyskości

pf ... poryczałam się na spotkaniu klasowym, głupia ja....
jakoś dziwnie mi się zrobiło... bo przez moment pomyślałam że ja tam w ogóle nie pasuje... wszyscy pili, ja nie.... i dobrze się bawili... ja stałam i się patrzyłam oczywiście wtrąciłam czasami parę słów śmiałam się z nimi.... ale jakoś... śmiałam się i płakałam ... kij wie czemu po co i na co xP
Ja też z początku byłam taka "zagubiona", ale teraz juz jest trochę lepiej Trzeba się tylko pozytywnie nastawić i otworzyc na nowe znajomosci z czym ja mam problem:P
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 21:30   #338
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

nie no ja gadam z całą klasą... tylko że u nas już się grupki porobiły trochę, no ale codziennie z każdym pogadam, pośmieję się.. ale ta klasa taka jest niezgrana ;/
chcemy uciec że skapy by nie było i mielibyśmy idealne wytłumaczenie to nie.. większość idzie na lekcje.
chcemy iść gdzieś po szkole to się rozdzielamy bo albo nikt nie ma pomysłu albo każdy ma swój.
chcemy na coś się umówić to nie bo każdemu w ostatniej chwili przestaje pasować...

no już mnie denerwuje ta klasa ;/
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:17   #339
SeaOfLove
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 378
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

a u mnie nie ma grupek
SeaOfLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:49   #340
Leara
Rozeznanie
 
Avatar Leara
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 868
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

hm nie powiedziałam o jednym ważnym.... że to było z moją byłą klasą ... ^^ nikt mi obcy nie był a w klasie obecnej już klimat jest i weszłam w ten rytm.
__________________



Leara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 08:17   #341
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Cytat:
Napisane przez Leara Pokaż wiadomość
hm nie powiedziałam o jednym ważnym.... że to było z moją byłą klasą ... ^^ nikt mi obcy nie był a w klasie obecnej już klimat jest i weszłam w ten rytm.
Aaaa To się nie masz co przejmować. Też czasem mam takie fazy, że chce mi się ryczeć w najmniej odpowiednim momencie, czasem w podobnych sytuacjach. A najważniejsze, że z nową klasą się dogadujesz.


Sc współczuje U mnie też nie jest kolorowo, ale mówi się trudno. To tylko 3 lata, da się przeżyć
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 10:51   #342
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Cytat:
Napisane przez SeaOfLove Pokaż wiadomość
a u mnie nie ma grupek
u mnie też są

w ogole to dzien dobry, wita was zabiegana, chora jeska
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:55   #343
klaudiat
Rozeznanie
 
Avatar klaudiat
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 567
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

widzę że nie tylko ja mam doła kurde ten spr.z matmy z logiki poszedł mi nie najlepiej a najgorsze jest to że nie wiem gdzie popełniłam błąd bo zdanie było następujące(to dla tych które może znajdą mi błąd):
~(p=>q)<=>(p^~q) i mi wyszło że nie jest to tautologia a facet powiedział że to właśnie jest tautologia na technologi robiliśmy wczoraj takie głupoty jeszcze ten facet jest dobijający kazał na napisać jedno zdanie w naszej 2 stronnej książce,a to zdanie brzmi następująco :I wtedy Antygona założyła swoje za***iste sandałki i musieliśmy słowo za***iste wytłumaczyć na dole strony jak to bywa w książkach ,na angolu podstawowym kontynuacyjnem jest fajnie ale nauczycielka wygląda jak uczennica marchewkowe włosy na całych plecach tatuaże i kolczyk w nosie ale jest w porządku, na biologii znów było powtórzenie o komórce ,a na chemii o wartościowościach i doświadczeniach oraz reakcjach chemicznych i zjawisjkach fizycznych u mnie to tyle ale tak mi sie nic nie chce a jeśli chodzi o klasę to żeby nie zapeszyć już jest zintegrowana już każdy gada z każdym i wszyscy maja jakieś wspólne tematy a najlepiej nam się gada na tych wolnych godzinach ,wczoraj to ci co nie chodzą na angola rozsz. poszli do bufetu i tak nam się super gadało jak byśmy się już znali nie wiadono ile
klaudiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 10:56   #344
paulutkowa
Zakorzenienie
 
Avatar paulutkowa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: trn . ♥
Wiadomości: 4 251
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

ale kac : o
__________________






paulutkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 13:40   #345
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Heeej! ;*
Mamy weekend! Hurra! xd.
Moja klasa jest b fajna, nie chcę zapeszyć, ale gadam ze wszystkimi. Nikt nie udaje nie wiadomo kogo. ;p No i jak się np. zapytałam na forum co zadane, to mi odpisali xd.
Na lekcjach da się wytrzymać. Z gegry już pytała i zapytała nr 7, a ja jestem 6, myślałam, że zejdę na zawał. ;D
A we wtorek idę na wycieczkę po moim mieście z klasą, git. ^^
Lol, i moja kol z klasy właśnie znalazła zdjęcie gostka od angola w samych majtasach, jaaa. ;D

I na koniec powiem Wam, że chcę mój telefon! Oddajcie mi mój telefoooon! Oddajcieee! xd.
Oddałam do naprawy 18 dni temu, mieli czas na naprawę 2 tyg, a tu idę i się okazało, że nawet części nie mają, no hellooł xd.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 14:15   #346
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Heeej! ;*
Mamy weekend! Hurra! xd.
Moja klasa jest b fajna, nie chcę zapeszyć, ale gadam ze wszystkimi. Nikt nie udaje nie wiadomo kogo. ;p No i jak się np. zapytałam na forum co zadane, to mi odpisali xd.
Na lekcjach da się wytrzymać. Z gegry już pytała i zapytała nr 7, a ja jestem 6, myślałam, że zejdę na zawał. ;D
A we wtorek idę na wycieczkę po moim mieście z klasą, git. ^^
Lol, i moja kol z klasy właśnie znalazła zdjęcie gostka od angola w samych majtasach, jaaa. ;D

I na koniec powiem Wam, że chcę mój telefon! Oddajcie mi mój telefoooon! Oddajcieee! xd.
Oddałam do naprawy 18 dni temu, mieli czas na naprawę 2 tyg, a tu idę i się okazało, że nawet części nie mają, no hellooł xd.
ja jestem też 6
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 14:18   #347
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

a ja mam taki sam nr jak w gimie

w ogóle u nas na tech inf gostek pytał i 2 osoby dostały 2 ;/ takie pytania zadawał jakbym na informatycznym była, przegięty ;/
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 14:18   #348
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Cytat:
Napisane przez jvlka900 Pokaż wiadomość
ja jestem też 6
O! Fajnie! ;D
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 14:32   #349
Myszka15krk
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka15krk
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z domu:)
Wiadomości: 4 766
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Cytat:
Napisane przez jvlka900 Pokaż wiadomość
ja jestem też 6
Ja też mam 6

A w gimnazjum mialam 2 a w podstawowce 3:O a tu nagle 6;p a na poczatku mialam 8:P ale przepisali się
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/54a3b631f2.png
"Miłość rodzi się z przyjemności
patrzenia na siebie,
jest karmiona koniecznością
widywania się,
a kończy się niemożliwością rozstania!"

<333

http://www.graphicguestbook.com/agusiaaakrk

Narysuj mi coś
Myszka15krk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 14:33   #350
meditative92
Zadomowienie
 
Avatar meditative92
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 450
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

a ja mam nr 30
__________________
' Jak pozbierać myśli
z tych nieposkładanych ? '

***

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312634 wymianka
meditative92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 14:48   #351
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

ja w podstawówce 5, w gimnazjum 3 :/ wiec 6 to daleko nie lubie byc piewrsza :/
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 15:11   #352
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Helloł!

A ja mam 4 numer :p
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 15:22   #353
paulutkowa
Zakorzenienie
 
Avatar paulutkowa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: trn . ♥
Wiadomości: 4 251
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

ja zawsze 1 a teraz 3
__________________






paulutkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 15:22   #354
annadiana
Rozeznanie
 
Avatar annadiana
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 858
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

sp - 12 gim - 13 lo - 17
__________________
Every night in my dreams I see you, I feel you,
That is how I know you go on.
2010-01-31
2015-04-12
2016-08-13


annadiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 15:27   #355
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Cytat:
Napisane przez paulutkowa Pokaż wiadomość
ja zawsze 1 a teraz 3
sp 1 gim&lo 3
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 16:35   #356
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

Cytat:
Napisane przez paulutkowa Pokaż wiadomość
ja zawsze 1 a teraz 3
u mnie tak samo
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 16:40   #357
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

ha, 3 rlz ;p
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 17:11   #358
klaudiat
Rozeznanie
 
Avatar klaudiat
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 567
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

ja mam 25
jeny u was też tak zimno ja przed chwilą wróciłam bo byłam u babci to tak zmarzłam że masakra jeszcze chyba jakieś przeziębienie mnie łapie ale mama kupiła mi febrisan to zaraz soobie zrobię
klaudiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 17:18   #359
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

ja mam 21
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 17:45   #360
klaudiat
Rozeznanie
 
Avatar klaudiat
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 567
Dot.: Rocznik 92 cz. VII! ;d

jacie ale ten febrisan nie dobry bleee wiecie co myślałam sobie dzisiaj aby zapisać się do jakiejś drużyny sportowej ale u mnie w B-rd dla dziewczyn nie ma nic ciekawego tylko zapasy a na to nie chcę chodzić i znalazłam w necie drużynę piłkarską dziewczyn I ligowiec i nie daleko co najważniejsze i chyba na wiosnę zadzwonię albo pojadę się zapytać czy nie potrzebują jakiejś dodatkowej zawodniczki może akurat się uda
klaudiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.