Miłośniczki Primark - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 17:33   #331
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez fresia Pokaż wiadomość
Ja mam takie nietypowe pytanie, czy do przymierzalni w primarku moge zabrać swojego faceta aby mi doradził w wyborze, byłam dzis w primarku, ale nie wpuscili nas razem babka kazała mu zaczekać przed przymierzalnia ale nie wiem czy dobrze ja zrozumieliśmy. Ja bez kogos kto mi doradzi nie kupuje zazwyczaj wiec to dla mnie dosyć ważne... Ktoś się orientuję jak to jest ??????
Nie mozna, mezczyzni maja osobne przymierzalnie i nie moga poczekac nawet kolo tych damskich.
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:36   #332
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
super zakupy, najbardziej zazdroszcze gladiatorek, u mnie nie bylo ani jednej pary, moze na poczatku lipca czarne w rozmiarze 36, ale lezaly na ziemi i nie wiem czy mialy obcas czy byly plaskie :P

wczoraj wrocilam z anglii, w primarku kupilam pare rzeczy, jak sie zbiore w sobie to porobie fotki kupilam pare torebek, bizuterie, buty, bielizne, skarpety, tuniki, sukienki, sweterek, legginsy jeansowe :P dobrze nawet nie pamietam co mam w torbie na moje nieszczescie po odprawie, babka bioraca bilety na lotnisku kazala mi wyrzucic rzeczy do smieci i w ten sposob pozbylam sie torby na laptopa, torebki river island, 2 bluz i parasolki, jestem stratna 120 funtow
Jak to kazala Ci wyrzucic? nadbagaz? Normalnie w szoku jestem

Wklej wklej fotki

Cytat:
Napisane przez fresia Pokaż wiadomość
Ja mam takie nietypowe pytanie, czy do przymierzalni w primarku moge zabrać swojego faceta aby mi doradził w wyborze, byłam dzis w primarku, ale nie wpuscili nas razem babka kazała mu zaczekać przed przymierzalnia ale nie wiem czy dobrze ja zrozumieliśmy. Ja bez kogos kto mi doradzi nie kupuje zazwyczaj wiec to dla mnie dosyć ważne... Ktoś się orientuję jak to jest ??????
Hmm u mnie nie moznabylo, bo faceci jak i dziewczyny mialy oddzielne kabiny w roznych stronach. Ale mysle ze jakbys powiedziala ze doradzic Ci ktos musi to raczej problemu nie bedzie. Ja zazwyczaj wychodzilam z przymierzalni i sie mu pokazywalam
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:38   #333
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: sklep PRIMARK- część II

No wlasnie Jak to musialas wyrzucic ciuchy? dlaczego??
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:40   #334
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: sklep PRIMARK- część II

z reguły do przymierzalni damskich nie wpuszczają facetów i odwrotnie, nie raz z tym się spotkałam w UK
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:52   #335
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
No wlasnie Jak to musialas wyrzucic ciuchy? dlaczego??
Widocznie jej bagaz podreczny byl za duzy i musiala cos z niego wyjac by mial dopuszczalne wymiary. Dlatego do kosza poszly ciuchy.
Ja za to kiedys widzialam faceta, ktory mial w bagazu podrecznym butelke alkoholu, widac bylo po butelce ze to cos drogiego. A ze jest zakaz wnoszenia plynow na poklad w takiej duzej objetosci to butelka wyladowala w koszu.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:55   #336
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: sklep PRIMARK- część II

dzisiaj moja mama musiała zapłacić za nadbagaż, a potem rozwalili walizkę a w niej bardzo drogie wino, praktycznie nie do kupienia w sklepie. Na szczęscie włożyła do tej walizki ręczniki i żarcie z wojaży. A zapomniała wykupić ubezpieczenie, więc kicha.
W TK Maxxie tez nie wolno biegać między przymierzalniami. Do którego Primarka w Londynie pójść? Lecę na trochę, ale będę chodzic sama bo kolezanka w pracy
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 21:27   #337
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Jak to kazala Ci wyrzucic? nadbagaz? Normalnie w szoku jestem

Wklej wklej fotki
Mialam bagaz podreczny + torbe z laptopem, lecialam z tego lotniska chyba juz 10 raz i nigdy takiego problemu nie bylo. Babka kazala mi schowac torbe z laptopem do podrecznego, ktory za duzy nie byl, bo torba od laptopa nie wchodzila, sam laptop tak, dlatego torba poleciala do smieci. W torbie od laptopa w jednej kieszeni mialam torebke malutka w ktorej mialam dokumenty, telefon i aparat. Tez musialam ja wyrzuc, dobrze ze pozwolila mi chociaz zawartosc przerzucic do srodka, bo laptopa tez juz mi chciala zabierac ;/ pal licho te ciuchy, ale nowa torba z metka i torebka river island w tygodniu bede pisala reklamacje, ciekawe tylko czy ja przyjma w regulaminie pisze ze mozna miec podreczny plus mala torebke, dokumenty czy parasolke, dlatego jestem zdziwiona ze ta mala torebke i parasolke kazala mi wyrzucic, zalowalabym jedynie torby od laptopa, a nie 5 rzeczy. Na dodatek rozdarlam sobie obie rece, leciala mi krew, nie pozwolila mi sie wytrzec tylko krzyczala, ze albo zapinam torbe albo nie lece. Zapinam ja spokojnie, a ona dalej krzyczy ze jej nie zapne i mam wyrzucic cos jeszcze. Kleczalam nad ta torba i rozerwaly mi sie spodnie w kroku ;( przechodzil kolo mnie facet, spytalam go czy ma wolne miejsce i czy wzialby jakas moja rzecz, zgodzil sie a baba macha mi palcem przed nosem i mowi ze kategorycznie nie, nie mozna tak robic i mam wrzucac do smieci. A najlepsze jest w tym wszystkim to, ze przeszlam cala odprawe, dopiero babka odrywajaca swistek od biletu kazala mi sie przepakowywac. Na calej odprawie nikt nie mial problemu do mojego bagazu, nawet nie kazali mi sciagac kozakow, gdzie przede mna stal facet w sandalach i kazali mu ja zdjac. Po prostu pech

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
No wlasnie Jak to musialas wyrzucic ciuchy? dlaczego??
Odpowiedz u gory
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 21:33   #338
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Masakra!!!! Myslalam, ze to przy odprawie tak Cie urządzili.. a to przy wylocie juz.. szok!!!
Pewnie sobie wziela te rzeczy.. Mnie tez kilka rzeczy wyrzucono, ale na Stansted. Mialam jakies tam balsamy z TBS kupione dla znajomych no i musialam sie ich pozbyc bo butelka za duza, a po odprawie moglam te same rzeczy kupic.. no ale kasy juz nie mialam.

PARANOJA!

Sorki za OT.

muron, zalezy w ktorej czesci Londka bedziesz. Najwiekszy jest na Oxford Street, Ja tam lubie na ealing broadway kupowac, hammersmith i wembley. To zachodnia czesc Londynu, tylko Oxford to centrum prawie
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 21:40   #339
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Z tego co czytalam to w londynie i liverpool mozna miec tylko jedna torbe jaka podreczny, albo sama torebke nie spodziewalam sie, ze mnie tak potraktuja. Jestem zaszokowana takim zachowaniem, tym bardziej ze babka byla bardzo nieuprzejma i na mnie krzyczala. Nie tylko mnie tak urzadzili, pare toreb po laptopach juz lezalo pod smietnikiem ;/ a w samolocie patrzalam na rozne kobiety i np mialy male torebki czy nawet reklamowki..
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 07:44   #340
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: sklep PRIMARK- część II

[QUOTE=Paulinaaa_;14112265]Mialam bagaz podreczny + torbe z laptopem, lecialam z tego lotniska chyba juz 10 raz i nigdy takiego problemu nie bylo. Babka kazala mi schowac torbe z laptopem do podrecznego, ktory za duzy nie byl, bo torba od laptopa nie wchodzila, sam laptop tak, dlatego torba poleciala do smieci. W torbie od laptopa w jednej kieszeni mialam torebke malutka w ktorej mialam dokumenty, telefon i aparat. Tez musialam ja wyrzuc, dobrze ze pozwolila mi chociaz zawartosc przerzucic do srodka, bo laptopa tez juz mi chciala zabierac ;/ pal licho te ciuchy, ale nowa torba z metka i torebka river island w tygodniu bede pisala reklamacje, ciekawe tylko czy ja przyjma w regulaminie pisze ze mozna miec podreczny plus mala torebke, dokumenty czy parasolke, dlatego jestem zdziwiona ze ta mala torebke i parasolke kazala mi wyrzucic, zalowalabym jedynie torby od laptopa, a nie 5 rzeczy. Na dodatek rozdarlam sobie obie rece, leciala mi krew, nie pozwolila mi sie wytrzec tylko krzyczala, ze albo zapinam torbe albo nie lece. Zapinam ja spokojnie, a ona dalej krzyczy ze jej nie zapne i mam wyrzucic cos jeszcze. Kleczalam nad ta torba i rozerwaly mi sie spodnie w kroku ;( przechodzil kolo mnie facet, spytalam go czy ma wolne miejsce i czy wzialby jakas moja rzecz, zgodzil sie a baba macha mi palcem przed nosem i mowi ze kategorycznie nie, nie mozna tak robic i mam wrzucac do smieci. A najlepsze jest w tym wszystkim to, ze przeszlam cala odprawe, dopiero babka odrywajaca swistek od biletu kazala mi sie przepakowywac. Na calej odprawie nikt nie mial problemu do mojego bagazu, nawet nie kazali mi sciagac kozakow, gdzie przede mna stal facet w sandalach i kazali mu ja zdjac. Po prostu pech



Jezuuuu ... współczuję... Jestem w Szoku!!
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 08:27   #341
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: sklep PRIMARK- część II

bylam na oxford street, nie kupilam nic w sumie oprocz drobiazgow, kupilam cienie sypkie na wyprobowanie

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Z tego co czytalam to w londynie i liverpool mozna miec tylko jedna torbe jaka podreczny, albo sama torebke nie spodziewalam sie, ze mnie tak potraktuja. Jestem zaszokowana takim zachowaniem, tym bardziej ze babka byla bardzo nieuprzejma i na mnie krzyczala. Nie tylko mnie tak urzadzili, pare toreb po laptopach juz lezalo pod smietnikiem ;/ a w samolocie patrzalam na rozne kobiety i np mialy male torebki czy nawet reklamowki..
w samolocie po odprawie to juz mogly wyjac


a ja sie nie dziwie, przed moim wylotem tez czytalam na forach i sie pytalam, tak juz jest, ryanair tak ma nawet w Pl, moja rodzina jak lata, a w UK wszedzie tak jest, czasem wyjatki sie zdarzaja
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 11:02   #342
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Paulinka - przykro mi bardzo, az nie chce mi sie wierzyc w ta sytuacje.
Swoja droga, ciekawe co oni pozniej robia z tymi rzeczami
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:09   #343
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Co za wredna baba. Zero szacunku dla człowieka. Powinien ją ktoś skontrolować, zaraz by leciała
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/

Edytowane przez zuza678
Czas edycji: 2009-09-07 o 11:15
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:19   #344
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: sklep PRIMARK- część II

To jakiś szok. Gdyby mnie tak potraktowali, chyba bym się rozpłakała z tej złości. Na szczęście nigdy nie miałam takiej sytuacji, latam wizzair'em i zdarzyło się nawet z 2 razy, że miałam nadprogramowe 1-3kg i przymykali na to oko. Ale pewnie to wszystko zależy od tego na jakiego człowieka się trafi. I którą nogą rano wstał :/
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:34   #345
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: sklep PRIMARK- część II

moja kuzynka na heatrow pracuje, oni ciuchy, wodki wszystko co zakonfoiskuja perfumy etc niszcza!idzie to do wielkiego kosza na smieci gdzie zbija sie doslownie:!
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:36   #346
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Od 2 lat latam wizzairem, raz zdarzylo mi sie miec na bagazu 1kg wiecej, przepuscili mnie bez problemu wylam jak bobr nad torba, bo chwile wczesniej pozegnalam sie z TŻ i serce mi sciskalo ze juz koniec i nie wiemy kiedy znowu sie zobaczymy :/ ledwo co zdarzylo mi przejsc i kazali mi sie rozpakowywac w tygodniu napisze reklamacje, ale zastanawiam sie do kogo, czy do wizzaira czy do obslugi lotniska z ktorego wylatywalam. Nie wiem co robia z tymi rzeczami, sa 2 opcje, albo biora sobie albo musze gdzies je skladowac np jako dowod gdyby ktos zlozyl reklamacje :P
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:59   #347
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: sklep PRIMARK- część II

wyrzucaja, moje dwie kuzynki pracuja na heatrow wiec wiedza jak to wyglada od drugiej strony...
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:09   #348
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Mozliwe, niech robia z tym co chca, nie interesuje mnie to tylko mogliby ludzi traktowac bardziej po ludzku
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:29   #349
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: sklep PRIMARK- część II

W ryanair można mieć tylko 1 sztukę bagażu podręcznego a w nim wszystko.
Tu cytat ze strony:
Każdy pasażer (oprócz niemowląt) może przewozić na pokładzie jedną sztukę bagażu podręcznego (bezpłatnie). Dozwolona jest tylko jedna sztuka bagażu podręcznego na pasażera (z wyjątkiem niemowląt). Torebka, aktówka, laptop, zakupy, aparat fotograficzny itp. muszą być umieszczone w jednej sztuce dozwolonego bagażu podręcznego.

Na lotniskach też ogłoszenia żeby wkładać zakupy kupione w sklepach lotniskowych do bagażu podręcznego aby nie były osobnymi pakunkami.
Mnie nie pozwolono mieć laptopa osobno, co do zakupów robionych na lotnisku raz kazali mi chować a raz nie.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 14:33   #350
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Lecialam wizzairem, a regulamin jest taki :

Oprócz bagażu podręcznego, pasażer może wnieść na pokład następujące przedmioty:
  • małą torbę podręczną;
  • płaszcz lub koc;
  • parasol lub laskę;
  • mały aparat fotograficzny, kamerę wideo lub lornetkę;
  • telefon komórkowy;
  • materiały do czytania w czasie lotu;
  • dla dzieci poniżej drugiego roku życia: jedzenie, składany wózek dziecięcy, małe łóżeczko dziecięce;
  • kule dla osób niepełnosprawnych.
a mala torebke i parasolke kazali mi wyrzucic, do ciuchow i torby od laptopa nie mam juz pretensji, ale skoro w regulaminie jest podane ze mozna, to dlaczego kazano mi wyrzucic ;/
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:40   #351
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Lecialam wizzairem, a regulamin jest taki :

Oprócz bagażu podręcznego, pasażer może wnieść na pokład następujące przedmioty:
  • małą torbę podręczną;
  • płaszcz lub koc;
  • parasol lub laskę;
  • mały aparat fotograficzny, kamerę wideo lub lornetkę;
  • telefon komórkowy;
  • materiały do czytania w czasie lotu;
  • dla dzieci poniżej drugiego roku życia: jedzenie, składany wózek dziecięcy, małe łóżeczko dziecięce;
  • kule dla osób niepełnosprawnych.
a mala torebke i parasolke kazali mi wyrzucic, do ciuchow i torby od laptopa nie mam juz pretensji, ale skoro w regulaminie jest podane ze mozna, to dlaczego kazano mi wyrzucic ;/
To powinnaś teraz chyba dochodzić odszkodowania. A pytałaś dlaczego każe ci wyrzucać skoro regulamin mówi jasno że można mieć ww rzeczy ?

I jak latałam centlarwings to tam był podobny z tego co widzę regulamin i bez problemu można było wnosić te rzeczy osobno!
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:46   #352
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Powiedzialam babce, ze lece z tego lotniska juz 10 raz i nigdy takiej sytuacji jak dzis nie mialam i czemu tak jest, a ona mi nic nie odpowiedziala tylko kazala zapinac torbe i zero wchodzenia w jakakolwiek rozmowe.
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:54   #353
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: sklep PRIMARK- część II

pracowalam chwilke na lotnisku wiec wiem jak to wyglada od tej 'drugiej strony'

mozesz wziac parasolke wg regulaminu, wiec smialo wnos reklamacje, a nawet od razu skarge

co do innych rzeczy to niestety maja racje
mozesz miec jedna torbe niewazne czy to mala walizka, torebka na ramie, kopertowka, ba, nawet mala torba na aparat sie liczy...
dlatego nie pozwolili Ci wniesc laptopa w torbie i przyczepili sie do torebki z RI...
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 15:15   #354
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK- część II

ale w regulaminie pisze ze mala torebka podreczna, to byla wlasnie torebka river island, mala na lancuszku, w ktorej mialam legitymacje studencka w niej karty, dowod, zlozona parasolke, aparat bez pokrowca i telefon, czyli wszystko co mozna wniesc o torbe do laptopa i ciuchy jak juz pisalam nie mam pretensji, do tego mozna bylo sie przyczepic, ale lecialam z tego lotniska 10 raz i wczesniej takiego problemu nie mialam, zawsze moglam miec podreczny i torbe od laptopa.. w ktorej mialam mniejsza torebke z tym co wypisalam by nic po torbie nie latalo :/
__________________

Edytowane przez Paulinaaa_
Czas edycji: 2009-09-07 o 15:17
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 15:30   #355
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: sklep PRIMARK- część II

a z jakiego lotniska lecialas?
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 15:32   #356
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Doncaster/Sheffield Robin Hood Airport
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 15:35   #357
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Hmmmmm jesli nie Londyn to koniecznie zloz reklamacje i zarzadaj odszkodowania i dopisz jeszcze cos tam za szkody moralne jak nie zaplaca to trudno, a starac sie nie zaszkodzi. wspolczuje takiego potraktowania jedyne co teraz mozesz zrobic niestety to sprobowac odzyskac jakies pieniazki wynika z tego ze najlepiej miec przy sobie kopie regulaminu
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 15:41   #358
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Napisze w tym tygodniu razem z kolezanka, bo ona tez musiala wyrzucic zobaczymy jak sprawa sie potoczy dziewczyny sorry za OT postaram sie wkleic jutro jakies fotki z primarka, bo narazie porzadki :P
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 16:16   #359
thess
Raczkowanie
 
Avatar thess
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 485
Dot.: sklep PRIMARK- część II

nie taki znowu OT ;-) w końcu to dość dramatyczna /i przykra - współczuję!/ historia, ale i z ciuchami i Primarkiem w tle i pouczająca, dla tych, którzy wypad turystyczno-zakupowy dopiero planują (w koncu kupując w Primarku o przekraczanie limitów bagażowych nie trudno ;-)

z ciekawości zerknęłam jednak na stronę tego lotniska, o którym wspomniała Paulinaaa i w dziale Security Information wyraźnie zaznaczyli, że słynna The One Bag Rule wciąż u nich obowiązuje, ale szczerze mówiąc nie wiem czy w takiej sytuacji /rozbieżności w regulaminach/ nadrzędny jest bardziej restrykcyjny regulamin lotniska czy przyjaźniejszy dla pasażera regulamin linii lotniczej?..
thess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 16:26   #360
ewcia392
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 560
Dot.: sklep PRIMARK- część II

powinnas sie odwoływać bo to w koncu nie londyn :P
ewcia392 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.