Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 23:13   #331
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Che_byc_mama- też mam yorka Ma 2 latka i jest świetny, a Twój to pewnie maluszek jeszcze?
Tak maluszek ma dopiero 11 tygodni ale juz broi
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 06:50   #332
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Hej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez _madlen Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj swoje wyniki, mam 2028 mUI/ml, więc z tego co wyczytałam, zgadza się z moją teorią piątego tygodnia. Czy to dobry wynik? Nie jest za wysoki? Wszystko staje się jeszcze bardziej realne!
Widzę, że wiele z Was ma mdłości, odrzucają Was zapachy... ja, powiem szczerze, nie odczuwam żadnych zmian, tym ciężej mi uwierzyć, że jakieś maleństwo gdzieś tam sobie we mnie rośnie. Czasem tylko pobolewa mnie brzuch w sposób charakterystyczny dla @, więc od razu lecę do łazienki sprawdzić, czy aby go nie dostałam (więc w sumie mogę powiedzieć, że częściej ją odwiedzam . Chociaż z innych powodów).
Super betka ja miałam podobną w tym tygodniu
Ja do tej pory też nie mam zbytnich objawów, raz na jakiś czas leciutkie mdłości (no i na początku okropna zgaga, teraz przeszło) i w sumie tyle i też jakoś tak ta ciąża jest dla mnie abstrakcyjna jeszcze póki co

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
Witam
Mogę się do Was dołączyć?? jestem w 7 tyg ciąży, chociaz wg usg malenstwo ma 6 tyg dzis słyszalam serduszko
Gratuluje wszystkim
Witaj Ach ale super, że już serduszko słyszałaś. Ciekawe co tam u mnie w poniedziałek będzie widać
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 07:47   #333
yoluha
Raczkowanie
 
Avatar yoluha
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 57
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

witajcie dziewczyny.

Nieśmiało pytam czy moge sie przyłączyć.
Podczytuje was od kilku dni, ale do tej pory nie odwazyłam sie napisać.
Wczoraj odebrałam wynik Bety z 30 dc i wynosił 935,8 . I teraz moja ciąża jest już bardziej realna
@ powinnam dostać w ub.sobotę 12.11. więc jestem tak naprawde kilka dni po terminie.
Zastanawia mnie tylko moja wysoka beta. Mam nadzieje że to nie bliźnięta, bo mamy z mężem w domu już córeczkę 5-letnią, i tak naprawdę marzyliśmy o drugim szkrabie.
Po półtora roku sie udało. Długo to trwało, ale cierpliwość została wynagrodzona.
Przyjmiecie mnie do swego grona?

Mam na imię Jola
yoluha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:07   #334
siasia_31
Raczkowanie
 
Avatar siasia_31
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Witam drogie Mamusie

Dzisiaj od rana taki mam jakiś dyskomfort żołądkowy ale jakoś dzielnie się narazie trzymam i nie wrzeszczałam jeszcze na kibelek

Co do szkoły rodzenia to ja oczywiście dzielnie chodziłam w pierwszej ciąży, sporo rzeczy można się dowiedzieć, dla mnie wyjątkowo cenna była nauka pielęgnacji noworodka, albo np radzenie sobie z kolką (masaż )
nie no w ogóle POLECAM POLECAM POLECAM
Natomiast nauka oddychania w czasie porodu żeby zminimalizować ból była tylko teorią bo w szoku na porodówce to zapomniałam że coś takiego istnieje, ale na szczęście nie było tak najgorzej

Po południu odbieram drugą betkę, ciekawa jestem jaki przyrost już się nie mogę doczekać, hmmm ta niepewność i ciekawość okrutnie mnie męczy

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

sas i yoluha witam serdecznie nowe mamuśki
siasia_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:58   #335
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez yoluha Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny.

Nieśmiało pytam czy moge sie przyłączyć.
Podczytuje was od kilku dni, ale do tej pory nie odwazyłam sie napisać.
Wczoraj odebrałam wynik Bety z 30 dc i wynosił 935,8 . I teraz moja ciąża jest już bardziej realna
@ powinnam dostać w ub.sobotę 12.11. więc jestem tak naprawde kilka dni po terminie.
Zastanawia mnie tylko moja wysoka beta. Mam nadzieje że to nie bliźnięta, bo mamy z mężem w domu już córeczkę 5-letnią, i tak naprawdę marzyliśmy o drugim szkrabie.
Po półtora roku sie udało. Długo to trwało, ale cierpliwość została wynagrodzona.
Przyjmiecie mnie do swego grona?

Mam na imię Jola
Witamy Jeśli betka mieści się w normach nie masz co się martwić, jak już tutaj pisałam, więcej mówią wartości przyrostu niż pojedyncze wartości bety, więc o bliźniakach póki co jeszcze nie myśl No i oczywiście gratuluję

Cytat:
Napisane przez siasia_31 Pokaż wiadomość
Co do szkoły rodzenia to ja oczywiście dzielnie chodziłam w pierwszej ciąży, sporo rzeczy można się dowiedzieć, dla mnie wyjątkowo cenna była nauka pielęgnacji noworodka, albo np radzenie sobie z kolką (masaż )
nie no w ogóle POLECAM POLECAM POLECAM
Natomiast nauka oddychania w czasie porodu żeby zminimalizować ból była tylko teorią bo w szoku na porodówce to zapomniałam że coś takiego istnieje, ale na szczęście nie było tak najgorzej

Po południu odbieram drugą betkę, ciekawa jestem jaki przyrost już się nie mogę doczekać, hmmm ta niepewność i ciekawość okrutnie mnie męczy
A od kiedy właściwie do szkoły rodzenia zaczyna się chodzić Bo ja zupełnie ciemna w tym temacie Nie wiemy jeszcze, czy będziemy chodzić, musimy to z mężem obgadać.
Trzymam za wyniki betki
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:03   #336
yoluha
Raczkowanie
 
Avatar yoluha
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 57
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

J aprzy córce w pierwszej ciąży nie chodziłam na SR, bo płatna była. STwierdziłam, że skoro od x lat kobiety rodziły bez tego, to i ja dam radę. I jak pisała tu któraś z was, też słyszałam o tym, że jak się już jest na porodówce to naprawde człowiek nie myśli o tych wszystkich mądrych rzeczach, jak prawidłowy oddech itp. Ale ja znawcą nie jestem i absolutnie nie neguję w żaden sposób uczestwnictwa w tego typu zajęciach.

dziękuje za gratki
yoluha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:17   #337
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez _madlen Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj swoje wyniki, mam 2028 mUI/ml, więc z tego co wyczytałam, zgadza się z moją teorią piątego tygodnia. Czy to dobry wynik? Nie jest za wysoki? Wszystko staje się jeszcze bardziej realne!
Widzę, że wiele z Was ma mdłości, odrzucają Was zapachy... ja, powiem szczerze, nie odczuwam żadnych zmian, tym ciężej mi uwierzyć, że jakieś maleństwo gdzieś tam sobie we mnie rośnie. Czasem tylko pobolewa mnie brzuch w sposób charakterystyczny dla @, więc od razu lecę do łazienki sprawdzić, czy aby go nie dostałam (więc w sumie mogę powiedzieć, że częściej ją odwiedzam . Chociaż z innych powodów).

asia665 zazdroszczę Ci tego oglądania zarodka... ! Ja teraz muszę znaleźć sobie dobrego ginekologa na nfz we Wrocławiu, bo prywatnie nie dam rady finansowo. Za pierwszą, bardzo krótką wizytę + betkę dałam 170zł.

perelka-20 mój kotek z kolei wybitnie upodobał sobie ostatnio spanie przy moim kaloryferze, przez co nie mogę spać wyprostowana, a zwinięta w kłębek, żeby broń boże jej nie ruszyć

nicki86 chciałabym chodzić do szkoły rodzenia, przynajmniej miałabym większą pewność siebie, bo póki co o wszystko się boję. Mała paranoja

Jak miło pisać na komputerze i używać klawiatury! Ach...
Ładna betka gratuluję

Cytat:
Napisane przez aagula Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka chodziła do takiej szkółki u nas się mieści przy szpitalu i bardzo sobie chwaliła.. dożo porad, przygotowanie do porodu,lista co musisz mieć do szpitala itp.. no i miały dziewczyny okazję zobaczyć porodówkę także ona jak najbardziej poleca...
a co do moich łez... to były chwilowe.. przeszło szybko

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

No to gratuluję dziewczyny pierwszych widoków fasolek no to teraz niech szybko rosną.. Asia moja przyjaciółka dopiero w 7 tyg ciąży usłyszała bicie serducha także to chyba nie ma reguły najważniejsze , że już widać zarodek !! jeszcze raz gratuluję wam Kobiety ...
No właśnie a mi się teraz przypomniało że wg miesiączki jestem 6 t.c. +6 dni , a wg tego co lekarz powiedział to ja jestem w jakimś 5 t.c.+4-6 dni. Także już się zgadza,a ja głupia taką panikę nasiałam To przez to,że usłyszałam to co chciałam usłyszeć a nie to co on do mnie mówi

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
Witam
Mogę się do Was dołączyć?? jestem w 7 tyg ciąży, chociaz wg usg malenstwo ma 6 tyg dzis słyszalam serduszko
Gratuluje wszystkim
Czeeeee

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
Tak maluszek ma dopiero 11 tygodni ale juz broi
Hehe,to już nie taki mały Zaczyna się teraz z niego urwis robić-taki wiek

Cytat:
Napisane przez yoluha Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny.

Nieśmiało pytam czy moge sie przyłączyć.
Podczytuje was od kilku dni, ale do tej pory nie odwazyłam sie napisać.
Wczoraj odebrałam wynik Bety z 30 dc i wynosił 935,8 . I teraz moja ciąża jest już bardziej realna
@ powinnam dostać w ub.sobotę 12.11. więc jestem tak naprawde kilka dni po terminie.
Zastanawia mnie tylko moja wysoka beta. Mam nadzieje że to nie bliźnięta, bo mamy z mężem w domu już córeczkę 5-letnią, i tak naprawdę marzyliśmy o drugim szkrabie.
Po półtora roku sie udało. Długo to trwało, ale cierpliwość została wynagrodzona.
Przyjmiecie mnie do swego grona?

Mam na imię Jola
Cześć Jola

Cytat:
Napisane przez siasia_31 Pokaż wiadomość
Witam drogie Mamusie

Dzisiaj od rana taki mam jakiś dyskomfort żołądkowy ale jakoś dzielnie się narazie trzymam i nie wrzeszczałam jeszcze na kibelek

Co do szkoły rodzenia to ja oczywiście dzielnie chodziłam w pierwszej ciąży, sporo rzeczy można się dowiedzieć, dla mnie wyjątkowo cenna była nauka pielęgnacji noworodka, albo np radzenie sobie z kolką (masaż )
nie no w ogóle POLECAM POLECAM POLECAM
Natomiast nauka oddychania w czasie porodu żeby zminimalizować ból była tylko teorią bo w szoku na porodówce to zapomniałam że coś takiego istnieje, ale na szczęście nie było tak najgorzej

Po południu odbieram drugą betkę, ciekawa jestem jaki przyrost już się nie mogę doczekać, hmmm ta niepewność i ciekawość okrutnie mnie męczy

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

sas i yoluha witam serdecznie nowe mamuśki

Ja to bym chciała chodzić do SR właśnie ze względu na to że są zajęcia z opieki nad noworodkiem


A ja pokłociłam się ze swoją mamą. Tzn wkurzyła mnie ,bo wczoraj przed wizytą zaczęła mi wciskać pieniądze na wizyte,ja powiedziałam że nhie chce bo dostałam wypłate i zwyczajnie nie potrzebuje,to ona jak zawsze uparta zaczęła mi je wsickać ja nadal że nie chce,że ona też ma wydatki i jak to nie poskutkowało to wsiadłam do samochodu. I dzisiaj rano wstaje,idę do łazienki a ona do mnie z płaczem jak ja ją potraktowałam,jak ja się zachowuje. Kurde no. Ona mnie nie potrafi zrozumieć,bo przyzwyczaiła się że ja od zawsze byłam jej posłuszna a od jakiegoś czasu zaczęłam się stawiać,po prostu mam dość jej wtrącania się w moje życie, a ona nie może znieść tego że nie ma nade mną kontroli
No to musiałam się Wam wygadać... jak ja nie mogę się doczekać aż pójdziemy na swoje mieszkanie
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 10:21   #338
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Właśnie umówiłam się do lekarza-na przyszły czwartek.
W sumie tylko po to żeby powiedzieć że jestem w ciąży, bo mi oczywiście nikt żadnych badań nie zrobi
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 11:00   #339
siasia_31
Raczkowanie
 
Avatar siasia_31
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
A od kiedy właściwie do szkoły rodzenia zaczyna się chodzić Bo ja zupełnie ciemna w tym temacie Nie wiemy jeszcze, czy będziemy chodzić, musimy to z mężem obgadać.
Trzymam za wyniki betki
Kurczaki nie pamiętam chyba w 5 miesiącu ja zaczynałam ale wiem że to było bardzo wcześnie, były też panie w 7 miesiącu ciąży, no w każdym razie na pewno mamy jeszcze sporo czasu
siasia_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 11:36   #340
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez siasia_31 Pokaż wiadomość
Kurczaki nie pamiętam chyba w 5 miesiącu ja zaczynałam ale wiem że to było bardzo wcześnie, były też panie w 7 miesiącu ciąży, no w każdym razie na pewno mamy jeszcze sporo czasu
Nooo to się mogę spokojnie jeszcze namyśleć Dzięki za odp
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 11:49   #341
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Sas witaj ale Ci dobrze ze już widziałaś serduszko, ja mam nadzieje ze 29.11 też zobcze u mojego okruszka,

Madlen wszystko jest ok, masz bardzo ładą bete

yoluha witaj ja w tym samym dniu cyklu co ty miałam podobnie więc wszystko jest ok

asia665gratuluję malutkiego zarodka czyli fasolka jest więc trzeba być dobrej mysli a z mamą to niestety ale tak już jest, martwią się na zapas niedługo i my takie będziemy

siasia_31 betka na pewno będzie ok, ja sie dowiedziałam od znajomego gin że lepiej żeby przyrastała dużo niż za mało i jak juz jestem w tym temacie to wrócę jeszcze do tego mojego dużego przyrostu bety - mojej koleżance wzrosło 4 krotnie w ciągu 3 dni i urodziła pięknego zdrowego dzidziusia, wcale nie bliźniaczki

a mdłości mi przeszły, może przez zachwalane tu mandarynki podjadam też sucharki, takie które się przy zatruciu pokarmowym zjada, mam też wrażenie że mniej chodzę do wc niż wcześniej ale może to przyzwyczajenie, piersi znowu urosły hormony też szaleją, czasem mnie drażnią takie głupoty że aż się sobie sama dziwie, nawet nie będę dawać przykładu bo się wstydzę

dostałam od gin mnóstwo badań, wszystko wyszło ok za wyjątkiem jednego parametru z krwi z którego wynika że mam lekko przewodniony organizm, dziwne no ale nie zamierzam się już niczym przejmować niedługo zaczynam 7 tydzień
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 12:02   #342
yoluha
Raczkowanie
 
Avatar yoluha
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 57
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

wanillka82 dzięki, uspokoiłas mnie trochę. Moja intuicja podpowiada mi, żebym sie nie nakręcała, je będzie jedno dzieciątko, nie mniej jednak nie ukrywam, że zachwianą miałam przez chwilę ta pewnośc. Chociaż... pewna będe jak pójde do lekarza dopiero. Jutro odbieram przyrost bety po 48 h to sie okaże co dalej z tym fantem.
CO do szaleństwa hormonów, to mam to samo. Jestem tak nieznośna czasami, że jak później przeanalizuje swoje zachowanie, to wspóółczuję mężowi i córce że mają taka babę w domu
yoluha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:30   #343
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
Sas witaj ale Ci dobrze ze już widziałaś serduszko, ja mam nadzieje ze 29.11 też zobcze u mojego okruszka,

Madlen wszystko jest ok, masz bardzo ładą bete

yoluha witaj ja w tym samym dniu cyklu co ty miałam podobnie więc wszystko jest ok

asia665gratuluję malutkiego zarodka czyli fasolka jest więc trzeba być dobrej mysli a z mamą to niestety ale tak już jest, martwią się na zapas niedługo i my takie będziemy

siasia_31 betka na pewno będzie ok, ja sie dowiedziałam od znajomego gin że lepiej żeby przyrastała dużo niż za mało i jak juz jestem w tym temacie to wrócę jeszcze do tego mojego dużego przyrostu bety - mojej koleżance wzrosło 4 krotnie w ciągu 3 dni i urodziła pięknego zdrowego dzidziusia, wcale nie bliźniaczki

a mdłości mi przeszły, może przez zachwalane tu mandarynki podjadam też sucharki, takie które się przy zatruciu pokarmowym zjada, mam też wrażenie że mniej chodzę do wc niż wcześniej ale może to przyzwyczajenie, piersi znowu urosły hormony też szaleją, czasem mnie drażnią takie głupoty że aż się sobie sama dziwie, nawet nie będę dawać przykładu bo się wstydzę

dostałam od gin mnóstwo badań, wszystko wyszło ok za wyjątkiem jednego parametru z krwi z którego wynika że mam lekko przewodniony organizm, dziwne no ale nie zamierzam się już niczym przejmować niedługo zaczynam 7 tydzień
Cytat:
Napisane przez yoluha Pokaż wiadomość
wanillka82 dzięki, uspokoiłas mnie trochę. Moja intuicja podpowiada mi, żebym sie nie nakręcała, je będzie jedno dzieciątko, nie mniej jednak nie ukrywam, że zachwianą miałam przez chwilę ta pewnośc. Chociaż... pewna będe jak pójde do lekarza dopiero. Jutro odbieram przyrost bety po 48 h to sie okaże co dalej z tym fantem.
CO do szaleństwa hormonów, to mam to samo. Jestem tak nieznośna czasami, że jak później przeanalizuje swoje zachowanie, to wspóółczuję mężowi i córce że mają taka babę w domu

No własnie, te nasze wstrętne hormony
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:08   #344
siasia_31
Raczkowanie
 
Avatar siasia_31
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Odebrałam betkę pierwsza - 872,50 po 48 h - 1398,40 chyba trochę mało wzrosło
siasia_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:16   #345
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
asia665, Szkoda że tak dziaduje i sam nie wyszedł z propozycją że da bo na moim zdjęciu własnie jest zaznaczone takie jak Twoje białe dzieciątko i jest wielkość. Ja sama nie wiem jak oni to tam liczą, ja znów liczyłam że może przy moich cyklach mieć 6 tygodni, a tu 6 i 3 dni.. ahhh do 30 listopada tak daleko nie jest szybko minie i będziesz się sie serduchem cieszyć i wydrzyj od niego zdjęcie

muminek82, to pewnie te zajecia sa jakosc okresowo prowadzone, prawda?? i trzeba do jakiejs grupy sie zapisać... a to w szpitalu u kogo się dowiadywałaś? chyba zapytam ginekolog moja,ale jeszcze tak wcześnie że głupio o takie rzeczy pytać

perelka-20...szalony dzień ja aż takich jazd jeszcze nie mam, choć czasem czepiam się o bzdury choć wiem że nie ma powodów... ale na szczęście jeszcze nie ryczę
nicki jak byłam u gina to dał mi taki informator i potem czytałam tez w internecie koszt150zł(2osoby) zajęcia prowadzone są przez położne z oddziału wiec można wcześniej poznać te babki,pokazują też wszystkie sale jak to wygląda itd.a że mój gin jest tam ordynatorem na oddziale to chciałabym właśnie tam.
Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
Witam
Mogę się do Was dołączyć?? jestem w 7 tyg ciąży, chociaz wg usg malenstwo ma 6 tyg dzis słyszalam serduszko
Gratuluje wszystkim
Witajgratulejszyn!! !ale to musi być przeżycie!ja już nie mogę się doczekać!
Cytat:
Napisane przez yoluha Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny.

Nieśmiało pytam czy moge sie przyłączyć.
Podczytuje was od kilku dni, ale do tej pory nie odwazyłam sie napisać.
Wczoraj odebrałam wynik Bety z 30 dc i wynosił 935,8 . I teraz moja ciąża jest już bardziej realna
@ powinnam dostać w ub.sobotę 12.11. więc jestem tak naprawde kilka dni po terminie.
Zastanawia mnie tylko moja wysoka beta. Mam nadzieje że to nie bliźnięta, bo mamy z mężem w domu już córeczkę 5-letnią, i tak naprawdę marzyliśmy o drugim szkrabie.
Po półtora roku sie udało. Długo to trwało, ale cierpliwość została wynagrodzona.
Przyjmiecie mnie do swego grona?

Mam na imię Jola
Witaj!!!pewnie że przyjmiemy!i gratulacjeco do bliżniaków to u mnie jest ogromne prawdopodobieństwo moja mama jest z bliżniaków
Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
Sas witaj ale Ci dobrze ze już widziałaś serduszko, ja mam nadzieje ze 29.11 też zobcze u mojego okruszka,

Madlen wszystko jest ok, masz bardzo ładą bete

yoluha witaj ja w tym samym dniu cyklu co ty miałam podobnie więc wszystko jest ok

asia665gratuluję malutkiego zarodka czyli fasolka jest więc trzeba być dobrej mysli a z mamą to niestety ale tak już jest, martwią się na zapas niedługo i my takie będziemy

siasia_31 betka na pewno będzie ok, ja sie dowiedziałam od znajomego gin że lepiej żeby przyrastała dużo niż za mało i jak juz jestem w tym temacie to wrócę jeszcze do tego mojego dużego przyrostu bety - mojej koleżance wzrosło 4 krotnie w ciągu 3 dni i urodziła pięknego zdrowego dzidziusia, wcale nie bliźniaczki

a mdłości mi przeszły, może przez zachwalane tu mandarynki podjadam też sucharki, takie które się przy zatruciu pokarmowym zjada, mam też wrażenie że mniej chodzę do wc niż wcześniej ale może to przyzwyczajenie, piersi znowu urosły hormony też szaleją, czasem mnie drażnią takie głupoty że aż się sobie sama dziwie, nawet nie będę dawać przykładu bo się wstydzę

dostałam od gin mnóstwo badań, wszystko wyszło ok za wyjątkiem jednego parametru z krwi z którego wynika że mam lekko przewodniony organizm, dziwne no ale nie zamierzam się już niczym przejmować niedługo zaczynam 7 tydzień
super że wszystko dobrze!!!mi hormony też się dają we znaki,i tak jak piszesz z byle pierdoły potrafie zrobić problem naszczęście mąż jest wyrozumiały

Dziewczyny ja mam wizytę na 17.15 już nie mogę sie doczekać mam nadzieje że wszystko będzie ok,dobrze że mój mąż może być w gabinecie bo ja jestem potem taka zdenerwowana i przejęta że nie wszystko pamiętam nawet to co wcześniej chciałam zapytać
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:17   #346
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez siasia_31 Pokaż wiadomość
Odebrałam betkę pierwsza - 872,50 po 48 h - 1398,40 chyba trochę mało wzrosło
Akurat o to podawane minimum 66% więc jest wszystko w porządku, naprawdę nie ma się czym martwić

Muminek za wizytę
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 14:35   #347
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez siasia_31 Pokaż wiadomość
Odebrałam betkę pierwsza - 872,50 po 48 h - 1398,40 chyba trochę mało wzrosło
A robiłaś w podobnym okresie godzinowym?? Czy np. pierwsza była po15 a druga z samego rana? Bo wiesz niby pare godzin różnicy ,ale przy wzroście to też ważne.

Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
nicki jak byłam u gina to dał mi taki informator i potem czytałam tez w internecie koszt150zł(2osoby) zajęcia prowadzone są przez położne z oddziału wiec można wcześniej poznać te babki,pokazują też wszystkie sale jak to wygląda itd.a że mój gin jest tam ordynatorem na oddziale to chciałabym właśnie tam.

Witajgratulejszyn!! !ale to musi być przeżycie!ja już nie mogę się doczekać!

Witaj!!!pewnie że przyjmiemy!i gratulacjeco do bliżniaków to u mnie jest ogromne prawdopodobieństwo moja mama jest z bliżniaków

super że wszystko dobrze!!!mi hormony też się dają we znaki,i tak jak piszesz z byle pierdoły potrafie zrobić problem naszczęście mąż jest wyrozumiały

Dziewczyny ja mam wizytę na 17.15 już nie mogę sie doczekać mam nadzieje że wszystko będzie ok,dobrze że mój mąż może być w gabinecie bo ja jestem potem taka zdenerwowana i przejęta że nie wszystko pamiętam nawet to co wcześniej chciałam zapytać
Kciukasy za wizyte A ja też zawsze ze stresu zapominam o co miałam zapytać ,bo taka przejęta jestem całą sytuacją


Dziewczyny,czy któraś z Was ma prawdopodobieństwo konfliktu serologicznego?? Jeżeli tak to czy dostałyście skierowanie na badanie w tym kierunku?
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą



Edytowane przez asia665
Czas edycji: 2011-11-17 o 14:37
asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 14:45   #348
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Asia ja mam z mężem konflikt serologiczny, i muszę o tym powiedzieć ginowi, żeby nas koniecznie na serologię skierował
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 14:56   #349
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Dziewczyny dziękuje zaja mam konflik z mężem i dzisiaj powiem lekarzowi i też poprosze o skierowanie,po wizycie napisze jak było
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 15:03   #350
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez siasia_31 Pokaż wiadomość
Odebrałam betkę pierwsza - 872,50 po 48 h - 1398,40 chyba trochę mało wzrosło

bardzo ładnie ci wzrosło, prawie książkowe 66% tak jak mówiła Asia te pare godzin jest bardzo istotne, dynamika wzrostu jest duża więc każda godzina się liczy, nic się nie martw jakby spadło albo się nie zmieniło byłby powód do zmartwień a teraz ciesz się że fasolka rośnie!

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
A ja też zawsze ze stresu zapominam o co miałam zapytać ,bo taka przejęta jestem całą sytuacją
Ja mam to samo a moja gin jest taka że nie wiele sama mówi, słyszałam że moja gin nie jest za bardzo lubiana w szpitalu w których chciałabym rodzić, wynika to raczej z zazdrości niż z obiektywnych przyczyn (chociaż kto wie), zastanawiam się czy nie zmienić lekarza bo jak np trafie na takiego co jej nie lubi co myślicie?

Edytowane przez wanilllka82
Czas edycji: 2011-11-17 o 15:04
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:10   #351
siasia_31
Raczkowanie
 
Avatar siasia_31
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Asiu pierwszą robiłam przed 11 a drugą po 8 może i ma to znaczenie, w każdym razie na kalkulatorze hcg wyszło że w normie więc się nie doszukuję, poza tym wartości powyżej 1200 już wolniej przyrastają. O nie nie nie, nie zamierzam się zamartwiać, muszę myśleć pozytywnie i już.
Muszę jak najszybciej znaleźć dobrego gina na nfz bo u prywatnego u którego byłam na pierwszej wizycie no to totalna porażka 90 zyla w błoto wyrzucone, nawet dziad mnie nie przebadał bo stwierdził że za wcześnie spieszyło się mu strasznie bo zaraz za mną z gabinetu wylazł. Za to pan doktor który mi robił usg w innej przychodni był wyjątkowo dociekliwy i szukał cierpliwie maleńkiego pęcherzyka aż znalazł . Zalecił powtórne usg za 10-14 dni więc w przyszłą środę czyli po 14 dniach pójdę jeszcze raz na badanko, i mam nadzieję że zobaczę już zarodek

Dzięki wanilllka82

Edytowane przez siasia_31
Czas edycji: 2011-11-17 o 15:13
siasia_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:32   #352
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez siasia_31 Pokaż wiadomość
Asiu pierwszą robiłam przed 11 a drugą po 8 może i ma to znaczenie, w każdym razie na kalkulatorze hcg wyszło że w normie więc się nie doszukuję, poza tym wartości powyżej 1200 już wolniej przyrastają. O nie nie nie, nie zamierzam się zamartwiać, muszę myśleć pozytywnie i już.
Muszę jak najszybciej znaleźć dobrego gina na nfz bo u prywatnego u którego byłam na pierwszej wizycie no to totalna porażka 90 zyla w błoto wyrzucone, nawet dziad mnie nie przebadał bo stwierdził że za wcześnie spieszyło się mu strasznie bo zaraz za mną z gabinetu wylazł. Za to pan doktor który mi robił usg w innej przychodni był wyjątkowo dociekliwy i szukał cierpliwie maleńkiego pęcherzyka aż znalazł . Zalecił powtórne usg za 10-14 dni więc w przyszłą środę czyli po 14 dniach pójdę jeszcze raz na badanko, i mam nadzieję że zobaczę już zarodek

Dzięki wanilllka82
Masz rację trzeba myśleć pozytywnieWiem co czujesz,ja też z niecierpliwością czekałam na zarodek

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Asia ja mam z mężem konflikt serologiczny, i muszę o tym powiedzieć ginowi, żeby nas koniecznie na serologię skierował
Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuje zaja mam konflik z mężem i dzisiaj powiem lekarzowi i też poprosze o skierowanie,po wizycie napisze jak było
No właśnie ja teraz się doczytałam, że to badanie na które mam skierowanie nazywa się Odczyn Coombsa . I np. u mnie w laboratorium takiego badania nie robią i muszę iśc do szpitala
Druga sprawa,czy któraś z Was ma tak jak ja skierowanie na wyniki-ale płatne? Myślałam że zrobie ja za darmo, a tu patrze dopisek płatne. Gadałam z koleżanką,która rodziła rok temu ,też chodziła prywanie i też musiała z własnej kieszeni płacić za wyniki a koszt to wówczas to około.250 zł Kurcze wszędzie trzeba płacić,wizyta za wizytą,wyniki eh Nikt nie mówił,że będzie letko Aby dzidzia była zdrowa i szybko rosła

Wanilllka82- nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu w związku z lekarzem
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą



Edytowane przez asia665
Czas edycji: 2011-11-17 o 15:36 Powód: poprawa literówek i dopisek
asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:46   #353
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Asia ja przy płatnościach za wyniki nie pomogę, bo ja mam całe prowadzenie ciąży w ramach prywatnego pakietu medycznego. Nie wiem tylko, czy usg genetyczne w nim jest.

Wanilka co do lekarza, to nie oglądaj się na to, czy lubiany czy nie, tylko czy kompetentny, bo to najważniejsze
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:48   #354
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

dziekuje dziewczyny za miłe przyjecie do waszej grupy

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Witaj Ach ale super, że już serduszko słyszałaś. Ciekawe co tam u mnie w poniedziałek będzie widać
to niesamowite uczucie widzialam taka mala biala plameczke w srodku byla czarna ruszajaca sie kropeczka-serduszko i slyszalam jak bije ehh ..napewno kochana juz bedziesz widziala..u mnie to byl licząc od ostatnuego dnia @ 6 t.c i 4d , wg usg 6 tydzien ciaży ...


Cytat:
Napisane przez siasia_31 Pokaż wiadomość
Witam drogie Mamusie

Dzisiaj od rana taki mam jakiś dyskomfort żołądkowy ale jakoś dzielnie się narazie trzymam i nie wrzeszczałam jeszcze na kibelek

Co do szkoły rodzenia to ja oczywiście dzielnie chodziłam w pierwszej ciąży, sporo rzeczy można się dowiedzieć, dla mnie wyjątkowo cenna była nauka pielęgnacji noworodka, albo np radzenie sobie z kolką (masaż )
nie no w ogóle POLECAM POLECAM POLECAM
Natomiast nauka oddychania w czasie porodu żeby zminimalizować ból była tylko teorią bo w szoku na porodówce to zapomniałam że coś takiego istnieje, ale na szczęście nie było tak najgorzej

Po południu odbieram drugą betkę, ciekawa jestem jaki przyrost już się nie mogę doczekać, hmmm ta niepewność i ciekawość okrutnie mnie męczy

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

sas i yoluha witam serdecznie nowe mamuśki
witam jeszcze raz, ja w nocy mam przekichane z kibelkiem budzie sie co 1,5h i jestem na ranem padnieta wkurza mnie to , a do szkoly rodzenia tez chcialabym pojsc...mysle, ze to dobra sprawa

Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
nicki jak byłam u gina to dał mi taki informator i potem czytałam tez w internecie koszt150zł(2osoby) zajęcia prowadzone są przez położne z oddziału wiec można wcześniej poznać te babki,pokazują też wszystkie sale jak to wygląda itd.a że mój gin jest tam ordynatorem na oddziale to chciałabym właśnie tam.

Witajgratulejszyn!! !ale to musi być przeżycie!ja już nie mogę się doczekać!


Dziewczyny ja mam wizytę na 17.15 już nie mogę sie doczekać mam nadzieje że wszystko będzie ok,dobrze że mój mąż może być w gabinecie bo ja jestem potem taka zdenerwowana i przejęta że nie wszystko pamiętam nawet to co wcześniej chciałam zapytać
przezycie niesamowite...3mam kciki za wizyte

ja caly czas niestety sie stresuje..to dopiero początek a moze byc roznie jestem na l4 i mam odpoczywac...eh... najchetniej co tydzien chodzilam na usg i sprawdzala co u maluszka
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:55   #355
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Druga sprawa,czy któraś z Was ma tak jak ja skierowanie na wyniki-ale płatne? Myślałam że zrobie ja za darmo, a tu patrze dopisek płatne. Gadałam z koleżanką,która rodziła rok temu ,też chodziła prywanie i też musiała z własnej kieszeni płacić za wyniki a koszt to wówczas to około.250 zł Kurcze wszędzie trzeba płacić,wizyta za wizytą,wyniki eh
ja też płaciłam, 126 zł + 70 zł za toxo którą robiłam razem z betą, 2 x beta 52 zł no i wizyta 100, to tak na początek, jeśli chodzisz prywatnie do gin to wszystkie badania są płatne

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

agunia82 masz racje, u tej gin trochę mi przeszkadza że mało gada a ja nawet nie wiem co powinnam zapytać,do kompetencji nie mam wątpliwości ale to przecież nie jedyny dobry lekarz w mieście, szczególnie że mogę sobie pozwolić na chodzenie prywatnie

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
najchetniej co tydzien chodzilam na usg i sprawdzala co u maluszka

mam dokładnie tak samo, byłam tydzień temu i już bym poszła, może już serduszko bym zobaczyła

Edytowane przez wanilllka82
Czas edycji: 2011-11-17 o 15:57
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:59   #356
Balbinka1983
Rozeznanie
 
Avatar Balbinka1983
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 644
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cześć Dziewczyny
Długo się nie odzywałam bo... jestem chora co za okropny pech - w niedzielę odczytałam pozytywny wynik testu z mega wyraźną grubą krechą a w poniedziałek po południu już zaczęło brać mnie wstrętne choróbsko we wtorek wzięłam urlop na żądanie ale jak się źle czułam że na środę rano zapisałam się do lekarza (zatoki, gorączka, kaszel, dreszcze - jestem na zwolnieniu do końca tygodnia). Najgorsze w tym wszystkim jest to, że we wtorek miałam temperaturę 38,5!!! boję się, że to mogło źle ( lub bardzo źle) wpłynąć na moją fasolkę(( co za potworny pech, musicie przyznać??? żeby zachorować i mieć gorączkę w pierwszym, tak ważnym trymestrze???? ehh, płakać się chce jestem umówiona do gina dopiero na następny piątek także pozostaje mi jedynie czekać i mieć nadzieję Trzymajcie kciuki Kochane
Balbinka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:04   #357
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Balbinka trzymam bardzo, bardzo mocno , będzie dobrze, kuruj się
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:13   #358
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Asia ja przy płatnościach za wyniki nie pomogę, bo ja mam całe prowadzenie ciąży w ramach prywatnego pakietu medycznego. Nie wiem tylko, czy usg genetyczne w nim jest.

Wanilka co do lekarza, to nie oglądaj się na to, czy lubiany czy nie, tylko czy kompetentny, bo to najważniejsze
A co to jest prywatny pakiet medyczny?? Jesli oczywiście mogę wiedzieć

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczyny za miłe przyjecie do waszej grupy



to niesamowite uczucie widzialam taka mala biala plameczke w srodku byla czarna ruszajaca sie kropeczka-serduszko i slyszalam jak bije ehh ..napewno kochana juz bedziesz widziala..u mnie to byl licząc od ostatnuego dnia @ 6 t.c i 4d , wg usg 6 tydzien ciaży ...



witam jeszcze raz, ja w nocy mam przekichane z kibelkiem budzie sie co 1,5h i jestem na ranem padnieta wkurza mnie to , a do szkoly rodzenia tez chcialabym pojsc...mysle, ze to dobra sprawa


przezycie niesamowite...3mam kciki za wizyte

ja caly czas niestety sie stresuje..to dopiero początek a moze byc roznie jestem na l4 i mam odpoczywac...eh... najchetniej co tydzien chodzilam na usg i sprawdzala co u maluszka
Jak szybko zobaczyłaś serduszko

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
ja też płaciłam, 126 zł + 70 zł za toxo którą robiłam razem z betą, 2 x beta 52 zł no i wizyta 100, to tak na początek, jeśli chodzisz prywatnie do gin to wszystkie badania są płatne

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

agunia82 masz racje, u tej gin trochę mi przeszkadza że mało gada a ja nawet nie wiem co powinnam zapytać,do kompetencji nie mam wątpliwości ale to przecież nie jedyny dobry lekarz w mieście, szczególnie że mogę sobie pozwolić na chodzenie prywatnie

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------




mam dokładnie tak samo, byłam tydzień temu i już bym poszła, może już serduszko bym zobaczyła
To teraz decyzja nalezy do Ciebie,bo jeśli masz za każdym razem się sama wypytywać o wszystko i myslec jak to będzie podczas porodu-ze względu na to że nie jest lubiana to może faktycznie zmiana lekarza jest dobrym pomysłem.

Cytat:
Napisane przez Balbinka1983 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Długo się nie odzywałam bo... jestem chora co za okropny pech - w niedzielę odczytałam pozytywny wynik testu z mega wyraźną grubą krechą a w poniedziałek po południu już zaczęło brać mnie wstrętne choróbsko we wtorek wzięłam urlop na żądanie ale jak się źle czułam że na środę rano zapisałam się do lekarza (zatoki, gorączka, kaszel, dreszcze - jestem na zwolnieniu do końca tygodnia). Najgorsze w tym wszystkim jest to, że we wtorek miałam temperaturę 38,5!!! boję się, że to mogło źle ( lub bardzo źle) wpłynąć na moją fasolkę(( co za potworny pech, musicie przyznać??? żeby zachorować i mieć gorączkę w pierwszym, tak ważnym trymestrze???? ehh, płakać się chce jestem umówiona do gina dopiero na następny piątek także pozostaje mi jedynie czekać i mieć nadzieję Trzymajcie kciuki Kochane
Ja o przeziębieniu się nie wypowiem,ale może dziewczyny coś powiedzą??Póki co ściskam mocno i całuje
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:16   #359
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
A co to jest prywatny pakiet medyczny??
pracodawca męża opłaca nam takie jakby ubezpieczenie medyczne, w ramach którego mamy za darmo określone wizyty i badania w konkretnych przychodniach. A że mamy pakiet VIP, to prawie wszystko za darmo jest
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 17:00   #360
rudeasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cześć
jestem Kaśka, mam 21 lat i moje Maleństwo to wielka niespodzianka
poród mam przewidziany na 14 lipca.
Bardzo się cieszę, że mogę do Was dołączyć
rudeasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.