Fitness i Si³ownia- KRAKÓW :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-09-20, 17:17   #331
patrycja2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

te¿ bym gdzie¶ posz³a siê poruszaæ tylko nie mam z kim a samej mi siê nie chce.wiêc kulkap20 jak by¶ reflektowa³a dalej to ja jestem chêtna zeby siê gdzies zapisaæ.pozdrawiam
patrycja2121 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-20, 21:03   #332
kulkap20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2
GG do kulkap20
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Hej
Razem Z Kajk-±9nie wiem jak to odmienic) bedziemy chyba chodzic do klubu przy krolewskiej 1. Jeszcze dokladnie sie nie umowilysmy bo ja w kkr jestem dopiero od 1. Ale gdybys chciala do nas do³aczyc to napisz na moje gg POzdrawiam
kulkap20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-20, 21:12   #333
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

hej Laski
za tydzien przeprowadzam sie do Krk (studia), czy w razie czego mozna by sie do Was przylaczyc??
i ile kosztuje jakis karnet do tego klubu na Krolewskiej??
__________________
zapuszczam w³osy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
bêdzie 65-70

odchudzam siê!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do wrze¶nia)


88niezapominajka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-27, 08:35   #334
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Fanfit ok i ceny przystepne bo maly i malo rozreklamowany klub.Dodatkowo do karnetu gratis wejscia na mini silownie (orbitrek, atlas , masa¿er ). Kozystalam jakis rok temu i sie przymierzam zeby sobie kupic karnet ponownie (mieszkam na biezanowie wiec rzut beretem). Moze nie jest to piekny klub ale jak ktos ma ochote po prostu pocwiczyc , nie wydajac koszmarnych pieniedzy to jest ok.
thalia_fashion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-25, 17:22   #335
Polonaise
Raczkowanie
 
Avatar Polonaise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 399
Dot.: gdzie spinning/spinbike w Krakowie?

I jak wra¿enia? Bo w³a¶nie siê zastanawiam czy siê tam zapisaæ... Bêdê wdziêczna za opinie
__________________
mój w±tek--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=729761
Polonaise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-26, 00:31   #336
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

a s± jeszcze jakie¶ godne polecenia fitness cluby na Bie¿anowie i w okolicach Prokocimia??? w pobli¿u wydzia³u farmacji
__________________
zapuszczam w³osy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
bêdzie 65-70

odchudzam siê!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do wrze¶nia)


88niezapominajka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-26, 10:14   #337
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 287
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Nie wiem niestety czy godny polecenia, ale mo¿e warto spróbowaæ Fanfit, o którym pisa³a wy¿ej thalia_fashion. Strona wygl±da zachêcaj±co. Sama mo¿e spróbujê, ale dopiero za jakie¶ 2 miesi±ce.
agta85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 14:01   #338
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiêkniejsze miasto Polski:)
Wiadomo¶ci: 1 892
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Ja chodzê do energymu. Na wroc³awskiej. ¦wietni ludzie, zajêcia ciekawe, dziewczyny dopasowywuj± tempo i trudno¶æ do poziomu grupy. Jest te¿ si³ownia bardzo dobrze wyposa¿ona. Naprawdê polecam. Karnet open na miesi±c - 130 z³.
zielona87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-31, 12:20   #339
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Wiecie co, Dziewczyny? Po pierwsze witam Was wszystkie. Po drugie chcia³am Wam powiedzieæ, ¿e tak czytam Wasze wypowiedzi i widzê, ¿e przygotowujecie siê do tego fitnessu tak, jakby to mia³y byæ conajmniej skomplikowane dzia³ania bojowe. Analiza terenu, æwiczeñ, porównanie do¶wiadczeñ innych, które dowiedzia³y siê o stylach æwiczeñ wszystkiego, ale nigdy nie dotar³y na zajêcia.... Po prostu spakujcie którego¶ dnia strój do æwiczeñ, rêcznik, butelkê wody mineralnej i id¼cie. Nie czekajcie na nastêpny miesi±c, kole¿ankê, która nigdy siê z Wami nie uda na zajêcia, promocjê, zimê, wiosnê, wakacje itp.... Od mówienia, ¿e w przysz³ym tygodniu pójdê ogl±dn±æ kluby w okolicy nic z Waszym cia³em sie nie bêdzie dzia³o...
Czarna1351 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-31, 20:37   #340
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 773
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

ja chcialam isc do multifitnesu na krakowskiej i chcialam sie was zapytac czy ktoras z was tam chodzila?ceny sa w miare ale chialam wiedziec czy instruktorzy sa w porzadku
zetafon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-01, 01:21   #341
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

o ja tez wlasnie sie chce zapisac z kolezanka do multifitness,ale to tak chyba od 17 listopada z pewnych wzgledow. wiec rowniez mnie ciekawia opinie na jego temat
__________________
zapuszczam w³osy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
bêdzie 65-70

odchudzam siê!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do wrze¶nia)


88niezapominajka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 09:18   #342
Polonaise
Raczkowanie
 
Avatar Polonaise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 399
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

A zna kto¶ Fitness M³yn na Dolnych M³ynów?
Chyba siê tam wybiorê na indoor cycling
__________________
mój w±tek--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=729761
Polonaise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-03, 07:50   #343
catia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

W M³ynie jest ¶wietnie. Mój ulubiony fitness. Indoor cycling jest spoko i dobry wycisk daj±
catia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-03, 20:44   #344
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez zielona87 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chodzê do energymu. Na wroc³awskiej. ¦wietni ludzie, zajêcia ciekawe, dziewczyny dopasowywuj± tempo i trudno¶æ do poziomu grupy. Jest te¿ si³ownia bardzo dobrze wyposa¿ona. Naprawdê polecam. Karnet open na miesi±c - 130 z³.

ooo wlasnie tam mieszkam i myslalam o tym fitness ale nie wiedzialam jak jest, moglabys cos wiecej napsiac, ktore zajecia sa najlepsze itd?
__________________
grudzieñ 2013 - pamiêtamy
mloda_to_glupia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-04, 16:27   #345
riverside
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cze¶æ Dziewczyny Ostatnio szuka³em miejsca do æwiczeñ dla siebie i wygooglowa³em fajny test krakowskich si³owni-fitnessów http://www.miastokobiet.pl/index.php?id=150
Przetestowali M³yn (ul. Dolnych M³ynów), Energym (ul. Wroc³awska), Platinium (ul. Lea) oraz Atlantic Stare Kino (ul. Stradomska)
Ta moja dzisiejsza internetowa wêdrówka zaprowadzi³a mnie równiez do tego tematu i a¿ z rozpedu sie zarejestrowa³em Ale jak siê tak rozgl±dam to mam w±tpliwo¶ci czy forum Wiza¿ to dobra strona dla faceta
Chce sobie wybraæ fajn± si³ownie, dzi¶ zajrza³em do Herbewo oraz Energym. Bardziej spodoba³o mi sie na Wroc³awskiej ale jutro uderze jeszcze do M³yna bo mam blisko. Mnie interesuje tylko si³ownia ale gdybyscie mia³y jakies pytania o fitness w M³ynie to piszcie a ja jutro ich tam wypytam i zdam relacje
riverside jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-06, 15:13   #346
aniaesz88
Rozeznanie
 
Avatar aniaesz88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 550
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Ja chodze do multifitnessu na Chodowieckiego i jest spoko, mi³a atmosfera, przyjemnie siê æwiczy, daj± wycisk - mo¿e nie jaka¶ rewelacja ale mo¿na siê zmêczyæ. Ja polecam
aniaesz88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-06, 20:40   #347
joann19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14
GG do joann19
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

czesc,

nie mieszkam w Krakowie, ale wiem, ze niedlugo w jakiejs Galerii Kazimierz otwieraja klub pure. Chodze do niego w Warszawie i jestem zachwycona - nowe sprzety, fajni ludzie. To naprawde nie jest reklama dziewczyny, bo daleka jestem od reklamowania czegokolwiek.
joann19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-07, 07:22   #348
memi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 775
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Witam! Ja chodze do multifitnessu na krakowskiej od 5 lat, polecam. Wybralam sie tam, bo w moim starym klubie na prokocimiu ul teligi-fanfit spadl poziom zajec, choc byla tam jedna charyzmatyczna instruktorka.-Ewa.Zdenerwowalam sie gdy nagle pojawilo sie duzo nowych osob i trzeba bylo uczyc je od nowa razaem z bardziej zaawansowanymi-szefostwo nie rozdzielalo zajec na poziomy, czasem sala byla przepelniona.Nie wiem jak tam teraz jest,bo od kilku lat tam nie bylam. Niebagatelne znaczenie w multifitnessie maja znizki dla studentek!!!(za 16 wejsc w m-cu place 99zl) poziom trudnosci,intensywnosci rozny- po jednych-dwoch zajeciach czlowiek sie orientuje u kogo najlepiej mu sie cwiczy. Kazdy instruktor ma wlasna osobowosc i styl prowadzenia zajec. Ja nie trawie zajec tylko u jednej, ale staram sie ich unikac.Za silownia czy rowerkami stacjonarnymi nie przepadam, za to zajecia uwielbiam-ciekawe i przyjemne.

Wazne sa tez zasady. Mozna wykupic karnet na zajecia z gory ustalone- wtedy jesli chcesz przelozyc zajecia to dzwonisz wczesniej i mowisz ze Cie nie bedzie. Jak nie zadzwonisz, to zajecia przepadaja, co wydaje mi sie dobrym pomyslem, bo kiedys,gdy nie bylo tej regulacji to nie dalo sie wejsc na zajecia bo nie bylo miejsc, po czym okazywalo sie ze czesc osob(wczesniej zapisanych) na te zajecia nie przychodzila. Zajecia mozna spokojnie przelozyc, tyle , ze trzeba sie wczesniej zapisac. Najwiecej odrabiajacych jst pod koniec miesiaca-w ostatnim tygodniu trudno sie wcisnac na co lepsze zajecia. Dlatego ja korzystam z drugiej opcji: wykupuje 16 wejsc i nie ustalam terminow ( mam nieregularny tryb zycia..), za to staram sie wykupywac w polowie miesiaca (wtedy przelozonych zajec zostaje mi na koniec karnetu czyli polowe nastepnego miesiaca, a nie , tak jak wiekszosci na koniec miesiaca kalendarzowego). Po prostu umawiam sie dzien, dwa ,trzy przed zajeciami. Nie narzekam

Edytowane przez memi
Czas edycji: 2008-11-07 o 07:37
memi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-07, 09:26   #349
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiêkniejsze miasto Polski:)
Wiadomo¶ci: 1 892
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez mloda_to_glupia Poka¿ wiadomo¶æ
ooo wlasnie tam mieszkam i myslalam o tym fitness ale nie wiedzialam jak jest, moglabys cos wiecej napsiac, ktore zajecia sa najlepsze itd?

Wiesz, ja chodzê na to co akurat mi pasuje, akurat mam czas. By³am na body shape, na bpu, na tbc i na rowerkach. No i jest ¶wietnie. Rowerki daj± niez³y wycisk kondycyjny - uda, po¶ladki i ³ydki, ale ¶wietnie prowadzone, ciagle peda³ujesz, zero przerwy, super muzyka, ¶wiat³a jak na disco - kolorowe, pó³mrok. Super. A aerobik jest fajny, normalny,ale fajny. Ciekawe æwiczenia, du¿o obciazen, zmian æwiczeñ, dopasowywuj± trudno¶æ do grupy, super trenerzy. Naprawdê polecam. Po tych zajêciach wychodzê pe³na energii i wiary w siebie
__________________
Walczê o d³ugie w³osy!
Pijê dro¿d¿e od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam t³uszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 10:03   #350
jovi2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Witajcie dzewczyny,
jak by kto¶ szuka³ zajêæ fitnessu w Nowej Hucie to wiem ¿e w hotelu Lipsk na osiedlu Albertyñskim 1-2 s± prowadzone zajêcia w poniedzia³ki, ¶rody i pi±tki od 18:45-19:45 te. (012) 641-64-42 Si³ownia Gladiator. Zajêcia s± prowadzone przez bardzo sympatyczn± dziewczynê, grupa siê dopiero tworzy wiêc nie ma ¶cisku jak na razie
Polecam
jovi2010 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-10, 14:36   #351
catia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez zielona87 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, ja chodzê na to co akurat mi pasuje, akurat mam czas. By³am na body shape, na bpu, na tbc i na rowerkach. No i jest ¶wietnie. Rowerki daj± niez³y wycisk kondycyjny - uda, po¶ladki i ³ydki, ale ¶wietnie prowadzone, ciagle peda³ujesz, zero przerwy, super muzyka, ¶wiat³a jak na disco - kolorowe, pó³mrok. Super. A aerobik jest fajny, normalny,ale fajny. Ciekawe æwiczenia, du¿o obciazen, zmian æwiczeñ, dopasowywuj± trudno¶æ do grupy, super trenerzy. Naprawdê polecam. Po tych zajêciach wychodzê pe³na energii i wiary w siebie
Zgadzam siê ca³kowicie z zielon±. Atmosfera super, trenerzy t³umacz±, pomagaj±, dbaj± o atmosferê i na ¿adnych zajêciach siê nie zawiod³am. Rowerki faktycznie daj± wycisk, ale taki ¿e czujesz, ¿e siê rusza³a¶. Zajêcia jak zaczniesz chodziæ to sobie przetestujesz i wybierzesz co¶ dla siebie.
Ja kiedy¶ nie lubi³am siê ruszaæ, a teraz najczê¶ciej 3 razy w tygodniu jestem w m³ynie
catia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-10, 20:30   #352
znika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

znacie mo¿e jaki¶ klub w centrum (najlepiej na Kazmierzu albo jego okolicach) gdzie s± zajêcia ze stretchingu?? ewentualnie "co¶+stretching"? szukam i szukam i nie mogê nic znale¼æ w tej okolicy
znika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-13, 11:19   #353
electra
Raczkowanie
 
Avatar electra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

ja osobiscie polecam klub Energica w okolicach nowego kleparza. chodze tam od 2 lat (mo¿e d³u¿ej, w ka¿dym razie, od pocz±tku ich istnienia ) i wci±z jestem zadowolona minusem jest dosyc ma³a sala do æwiczen, natomiast rekompensuja mi to swietne instruktorki co do Energymu na wroclawskiej to mam mieszane odczucia - by³am tam wprawdzie tylko raz "testowo", wiec moze trafi³am na kiepska instruktorkê, ale zajecia mi siê nie podoba³y, ma³o energetyczne, takie ¶lamazarne wzmacnianie tez takie ma³o wzmacniaj±ce, nawet nie czu³am ¿e æwiczy³am. trzeba natomiast przyznac, ze maja ¶wietnie urz±dzone wnêtrze, zw³aszcza si³ownia jest rewelacyjna, du¿o przestrzeni, porz±dny sprzêt. ja niestety nie jestem fank± si³owni, wole æwiczenia ruchowe, a tu zdecydowanie przoduje energica
electra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-09, 09:02   #354
Brzoskwinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 26
GG do Brzoskwinkaa
Dot.: fitness w Krakowie

A na Krowodrzy/¯abiñcu/ Pr±dniku Bia³ym czy nawet Nowym Kleparzu co polecacie na studenck± kieszeñ?
Brzoskwinkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-13, 21:41   #355
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 338
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

a do aqua parku nikt nie chodzi?
__________________




k_asiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-13, 21:51   #356
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

w aqua parku duzo ludziów i drogo, 190,- za ulgowy karnet to juz bardzo duzo, tzreba miec czas zeby to wykorzystywac, pozatym jak kiedys chodzi³am, nieraz mi siê zdazalo,z e brak³o szafki bo panie przychodzi³y na zajêcia fitness a szafek maja tam mnostwo...

no i jak dla mnie brak atmosfery
__________________
truskawaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-13, 22:11   #357
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 1 204
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

ja chodzi³am do ladyfit na dietla - i przyznam, ze te¿ by³am zadowolona. Naprawdê po tej godzinie æwiczeñ czu³am,zewszystkie chyba miê¶nie by³y uruchomione
Choæ do jednej rzeczy mog³abym siê przyczepiæ. Mia³am karnet na miesi±æ, zapisa³am siê do jednej babki na zajêcia, a 3 na 4 razy mia³am zajêcia z inn±, bo tamte akurat nie mog³a O.o
Ale nie narzekam, bote¿fajne zajêcia by³y
__________________
walka z tr±dzikiem (teraz: Locacid+Yaz / by³o: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2008-12-13 o 22:13
eLWhy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-14, 06:36   #358
Brzoskwinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 26
GG do Brzoskwinkaa
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Na Aquapark zalicza siê oko³o pó³ miesi±ca mojej pracy... jakbym le¿a³a na pieni±¿kach to czemu nie? teraz mnie niestaæ! niestety :/
Brzoskwinkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-15, 08:40   #359
catia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Je¶li do Aqua Parku Ci po drodze to spróbuj. Maj± du¿y wybór zajêæ. Du¿o zale¿y od prowadz±cego. Ja by³am 2 razy i definitywnie nie mój klimat, ale te¿ zupe³nie nie po drodze. Fajna jest za to sauna przy szatni.
catia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-15, 09:50   #360
aniaesz88
Rozeznanie
 
Avatar aniaesz88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 550
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

A jak jest teraz w ENERGYM? S± jakie¶ promocje na karnety? I generalnie jaki poziom zajêæ?

Bo zastanawiam siê nad zmian± z Multifitnessu w³a¶nie tam...
aniaesz88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 22:02:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.