POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-05, 14:41   #3571
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

ale powiedzcie - skoro jest zaszczuty przez media i opinię publiczną i być może część jego zeznań jest lekko "wymuszona" na nim, a sam ją lubił (może nawet coś więcej?) - to dlaczego do jej ojca powiedział - "bo to j****a k***a była"

Nagły przypływ złości? czy po prostu ukrywana nienawiść?
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:41   #3572
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asienka187 Pokaż wiadomość
skąd masz te informacje? Ja słyszałam, że pracowała w innym sklepie.
od klientow tego sklepu.
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:41   #3573
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Ja pracuje w banku i jak od nas policja chce monitoring to to nie jest takie hop siup. Muszą wystosowywać pismo do naszej centrali. Nasza centrala przesyła nagrania, trzeba zrobić protokół z przekazania itp. Ostatnio jak był jakiś wypadek pod naszym oddziałem to czekali na nagrania ponad tydzień.
Też tak może być, sądzę, ze większość osób tutaj ma tego świadomość. To głównie Rutek mami ludzi, że zdobył nagrania w 24h "A co robiła policja w tym czasie?!". A jak sie okazuje, te jego nagrania, to jakiś ułamek z tych, które ma policja. Już nie mówiąc o tym, że większość była dla policji przygotowana (miała je wcześniej), więc obsuwy z wyciąganiem nie było. Plus z jednym nagraniem ktoś się sam zgłosił.

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
ale powiedzcie - skoro jest zaszczuty przez media i opinię publiczną i być może część jego zeznań jest lekko "wymuszona" na nim, a sam ją lubił (może nawet coś więcej?) - to dlaczego do jej ojca powiedział - "bo to j****a k***a była"

Nagły przypływ złości? czy po prostu ukrywana nienawiść?
Kolejny wymysł. Nic takiego nie powiedział, to krzyknął ktoś z gapiów do niego. (Głusi) Facbookowi detektywi przypisali jemu te słowa.

Nie twierdzę, że jest zaszczuty przez media i niewinny. Ale jednocześnie nie przyłożę ręki do takiego linczu, jak ten powyżej. I nie będę nikomu w usta wkładać słów, których nie powiedział - obojętnie winny czy nie.

Edytowane przez valerianella
Czas edycji: 2015-12-05 o 14:46
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:43   #3574
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
ale powiedzcie - skoro jest zaszczuty przez media i opinię publiczną i być może część jego zeznań jest lekko "wymuszona" na nim, a sam ją lubił (może nawet coś więcej?) - to dlaczego do jej ojca powiedział - "bo to j****a k***a była"

nagły przypływ złości? Czy po prostu ukrywana nienawiść?
nigdzie nie ma potwierdzenia ze to jego slowa
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:43   #3575
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
ale powiedzcie - skoro jest zaszczuty przez media i opinię publiczną i być może część jego zeznań jest lekko "wymuszona" na nim, a sam ją lubił (może nawet coś więcej?) - to dlaczego do jej ojca powiedział - "bo to j****a k***a była"

Nagły przypływ złości? czy po prostu ukrywana nienawiść?
Już było mówione, że to nie on, tylko ktoś z tyłu krzyknął te słowa.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:44   #3576
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
ale powiedzcie - skoro jest zaszczuty przez media i opinię publiczną i być może część jego zeznań jest lekko "wymuszona" na nim, a sam ją lubił (może nawet coś więcej?) - to dlaczego do jej ojca powiedział - "bo to j****a k***a była"

Nagły przypływ złości? czy po prostu ukrywana nienawiść?
Niczego takiego nie powiedział. To co było słychać to jakieś wyzwiska tłumu gdy on przechodził prowadzony przez policję podczas eksperymentu.

(Chociaż z rzeczy słyszanych i tak najlepsze jest że "cichutko" mówione przez jedną z osób oglądających i komentujących monitoring to głos Adama uciszającego Ewę bo ktoś ich mija nagrany przez kamerę nierejestrującą dźwięku )
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:44   #3577
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
ale powiedzcie - skoro jest zaszczuty przez media i opinię publiczną i być może część jego zeznań jest lekko "wymuszona" na nim, a sam ją lubił (może nawet coś więcej?) - to dlaczego do jej ojca powiedział - "bo to j****a k***a była"

Nagły przypływ złości? czy po prostu ukrywana nienawiść?
Dokładnie, to nie było o Ewie tylko to słowa z tłumu w kierunku, zdaje się, Adama.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 14:45   #3578
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

O widzisz doris1981 jak ładnie mi ktoś spontanicznie pomógł;
Cytat:
Napisane przez KanapkowyDetektyw Pokaż wiadomość
co do kamer, uwazam , ze kazdy w tej sytuacji , we wlasnym zakresie, powinien to sprawdzic. Mam na mysli teren dookola , a i tereny poza. Nikt nie wie gdzie jest ewa , wiec nie zaszkodzi popatrzec na ten dzien.
Dzięki KanapkowyDetektyw
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:49   #3579
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
też tak może być, sądzę, ze większość osób ma tu tego świadomość. To głównie rutek mami ludzi, że zdobył nagrania w 24h "a co robiła policja w tym czasie?!". A jak sie okazuje, te jego nagrania, to jakiś ułamek z tych, które ma policja. Już nie mówiąc o tym, że większość była dla policji przygotowana (miała je wcześniej), więc obsuwy z wyciąganiem nie było. Plus z jednym nagraniem ktoś się sam zgłosił.
policja
- nie ujawnia zebranych dowodow
- obliguje ja prawo
- ma duzo wieksze mozliwosci w uzyskiwaniu dowodow

rutek
- ujawnia zebrane dowody
- jest prywatna osoba tylko odpowiadajaca przed prawem
- moze stosowac dowolne metody jakie mu tylko przyjda na mysl , jednak musi sie liczyc z konsekwencjami.

Te 3 podstawowe roznice zmuszja rutka ( w/g mnie ) do maksymalnego naglasniania sprawy w celu uzyskania dowodow i zmuszenia policji do szerszych dzialan. To w/g mnie jest duzy sukces z jednej strony , a z drugiej zbyt duzo wiadomosci wyplywa. To zmusilo tez policje do aresztowania niebieskiego bo nie przezyl by pewnie teraz na wolnosci.
Nigdy wczesniej nie slyszalam takiego zarzutu bez ciala.
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:49   #3580
azadon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 168
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Poza tym już ktoś pisał że był wtedy lekki przymrozek więc mogło w ogóle nie być błota. Ale i tak stwierdzić po czymś takim czy buty są brudne czy ubłocone to hm niezłe osiągnięcie.
http://www.patriot24.net/cache/1024/...15b6153677.jpg
ale czy na zdjęciu są pokazane czyste buty?

czesto po powrocie do domu moje buty są ubrudzone takim jasnym błotem

dlaczego nie jest brane pod uwagę, czy te buty są własnie brudne jasnym błotem czy po prostu mają taką podeszwę?


Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Mówił,że nie pamięta nic aż do powrotu do domu. Od którego momentu nie wiem dokładnie,ale nic nie mówił jak się rozstali z Ewą.
w jednej z wersji (podanej do mediów) było, że obydwoje się przewrócili/poślizgneli, on uderzyl się w głowę i jak się ocknął, to Ewy już nie było

(jakkolwiek jest to prawie kalka ze sprawy małej Madzi z Sosnowca)

Cytat:
Napisane przez wordila Pokaż wiadomość
widocznie klub grozi mu sprawą sądową
albo jest to coś w typu prowokacji
napiszą "W tej knajpie nie ma narkotyków", a ktoś w komentarzach napisze 'ta, jasne, a ostatnio jak byłem...."
ale to moje gdybanie
azadon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:50   #3581
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Fakt cytuje słowa brata Ewy: - Nie utrzymywali prywatnych kontaktów towarzyskich. Kolegowali się tylko w pracy i głównie o pracy rozmawiali - wyjaśnia Piotr Tylman, brat 26-latki.

Czyli w końcu to był tylko kolega z pracy?
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 14:51   #3582
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez KanapkowyDetektyw Pokaż wiadomość
Nigdy wczesniej nie slyszalam takiego zarzutu bez ciala.
Jakiś mecenas w tv mówił, że tylko raz się z tym zetknął.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:52   #3583
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez azadon Pokaż wiadomość
ale czy na zdjęciu są pokazane czyste buty?

czesto po powrocie do domu moje buty są ubrudzone takim jasnym błotem

dlaczego nie jest brane pod uwagę, czy te buty są własnie brudne jasnym błotem czy po prostu mają taką podeszwę?



w jednej z wersji (podanej do mediów) było, że obydwoje się przewrócili/poślizgneli, on uderzyl się w głowę i jak się ocknął, to Ewy już nie było

(jakkolwiek jest to prawie kalka ze sprawy małej Madzi z Sosnowca)



albo jest to coś w typu prowokacji
napiszą "W tej knajpie nie ma narkotyków", a ktoś w komentarzach napisze 'ta, jasne, a ostatnio jak byłem...."
ale to moje gdybanie
Dlatego pisze ze to wyczyn żeby to stwierdzić. Poza tym bez przesady nie musiałyby być uwalone z góry na dół żeby uznać że wszedł w błoto. Dlatego się dziwię ze ktos jest w stanie coś po tych zdjęciach cokolwiek określić.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:53   #3584
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Fakt cytuje słowa brata Ewy: - Nie utrzymywali prywatnych kontaktów towarzyskich. Kolegowali się tylko w pracy i głównie o pracy rozmawiali - wyjaśnia Piotr Tylman, brat 26-latki.

Czyli w końcu to był tylko kolega z pracy?
Rodzeństwo syjamskie? Skąd brat może wiedzieć o czym dokładnie rozmawiali i czy np. nie widywali się po pracy
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:53   #3585
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez KanapkowyDetektyw Pokaż wiadomość
policja
- nie ujawnia zebranych dowodow
- obliguje ja prawo
- ma duzo wieksze mozliwosci w uzyskiwaniu dowodow

rutek
- ujawnia zebrane dowody
- jest prywatna osoba tylko odpowiadajaca przed prawem
- moze stosowac dowolne metody jakie mu tylko przyjda na mysl , jednak musi sie liczyc z konsekwencjami.

Te 3 podstawowe roznice zmuszja rutka ( w/g mnie ) do maksymalnego naglasniania sprawy w celu uzyskania dowodow i zmuszenia policji do szerszych dzialan. To w/g mnie jest duzy sukces z jednej strony , a z drugiej zbyt duzo wiadomosci wyplywa. To zmusilo tez policje do aresztowania niebieskiego bo nie przezyl by pewnie teraz na wolnosci.
Nigdy wczesniej nie slyszalam takiego zarzutu bez ciala.
Okej. Ale jak dla mnie nagłaśnianie nie równa się publikowaniu niesprawdzonych informacji, często szkodliwych dla zainteresowanych stron. Nie wydaje mi się, że to akurat R. "zmusił" policję do czegokolwiek. Jak widać policja ma na jego "dowody" i niewiarygodne hipotezy wylane. Sprawdza go tylko kiedy zachodzi obawa jakiegoś utrudniania śledztwa z jego strony. W sprawie samego śledztwa Policja robi swoje. Przepraszam za porównanie ale R. kojarzy mi się z takim małym pieskiem, który robi dużo hałasu i próbuje gryźć po kostkach dużego, na co ten kompletnie nie zwraca uwagi, bo jest zajęty czymś innym.

Edytowane przez valerianella
Czas edycji: 2015-12-05 o 14:55
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:56   #3586
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Już było mówione, że to nie on, tylko ktoś z tyłu krzyknął te słowa.
Dzięki za wyjaśnienie.
Do tej pory myślałam, że to on i jakoś mi nie pasowało to do jego zachowania, tzn spuszczona głowa, przygarbiona postać. Widać, że mu ciężko...
Współczuję obu ich rodzinom, bo każda z nich przeżywa tragedię. To nie dotyczy tylko rodziny Ewy, ale i Adama Z
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 14:58   #3587
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienie.
Do tej pory myślałam, że to on i jakoś mi nie pasowało to do jego zachowania, tzn spuszczona głowa, przygarbiona postać. Widać, że mu ciężko...
Współczuję obu ich rodzinom, bo każda z nich przeżywa tragedię. To nie dotyczy tylko rodziny Ewy, ale i Adama Z
Proszę bardzo
Szczerze, to mi bardzo żal tego chłopaka.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:00   #3588
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Szczerze, to mi bardzo żal tego chłopaka.
on już nie ma życia, nawet jeśli by go uniewinnili...
a jeśli trafi do więzienia, to nawet tam go dopadną. Opinia publiczna wydała wyrok razem z Rutkowskim już dawno temu, nie czekając na dowody
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:02   #3589
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Fakt cytuje słowa brata Ewy: - Nie utrzymywali prywatnych kontaktów towarzyskich. Kolegowali się tylko w pracy i głównie o pracy rozmawiali - wyjaśnia Piotr Tylman, brat 26-latki.

Czyli w końcu to był tylko kolega z pracy?
czasem ludzie zachowuja pozory i pod ich plaszczykiem moze sie kryc nieco inna prawda. Tylko przypuszczenia oczywiscie.
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 15:03   #3590
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
on już nie ma życia, nawet jeśli by go uniewinnili...
a jeśli trafi do więzienia, to nawet tam go dopadną. Opinia publiczna wydała wyrok razem z Rutkowskim już dawno temu, nie czekając na dowody
Jeżeli okaże się, że jest niewinny, to wszędzie powinni wygłosić takie sprostowanie, bo został zaszczuty przez m.in. ,,menszczyzn" za to, że nie odprowadził jej do jej własnego pokoju
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:06   #3591
radeko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 42
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Ktoś transmituje konferencje rutkowskiego?
radeko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:07   #3592
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Okej. Ale jak dla mnie nagłaśnianie nie równa się publikowaniu niesprawdzonych informacji, często szkodliwych dla zainteresowanych stron. Nie wydaje mi się, że to akurat R. "zmusił" policję do czegokolwiek. Jak widać policja ma na jego "dowody" i niewiarygodne hipotezy wylane. Sprawdza go tylko kiedy zachodzi obawa jakiegoś utrudniania śledztwa z jego strony. W sprawie samego śledztwa Policja robi swoje. Przepraszam za porównanie ale R. kojarzy mi się z takim małym pieskiem, który robi dużo hałasu i próbuje gryźć po kostkach dużego, na co ten kompletnie nie zwraca uwagi, bo jest zajęty czymś innym.
Nie twierdze , ze policja nic nie robi. Jasne , ze robi i chce w to wierzyc , ze daje z siebie wszystko. Ma narzedzia do tej roboty jak nikt inny.
Chodzi o to , ze dla policji sa sprawy wazne i wazniejsze, a zaginiecie doroslej osoby czsto spada na ktorys plan , co wiemy z doswiadczenia w sledzeniu takich spraw. Jak ktos napisal najpierw dzieci itp.
Rytek miesza i prowokuje. On nie ma takich narzedzi jak Policja i szkoda. Jesli miala bys wybor pojsc prywatnie do lekarza a panstwowo .. co bys wybrala.
Odpowiedz prosta.
Moze to nie calkiem trafione pytanie , ale jak placimy to wydaje nam sie , ze mamy lepsza pomoc.
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:09   #3593
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Przeglądam starsze artykuły i brat też się gubi w zeznaniach.

W winę kolegi z pracy powątpiewa brat zaginionej, Piotr Tylman. - Lubił Ewę, dzięki niej awansował, nie miał żadnych podstaw, żeby zrobić jej krzywdę - mówi. - Nie zdziwiłbym się, jakby to było porwanie na zlecenie.

Jedna wersja zeznań Adama to
- Ktoś nam czegoś chyba dosypał do piwa - mówił jeszcze na wolności.
Piszą, że zachowywał się bardzo dziwnie, zasłaniał odurzeniem alkoholowym.

Patrząc na ten wpis na fb coś musiało być na rzeczy z jakimś narkotykiem. Inaczej nie musieliby tego tak oficjalnie dementować. Dziwna sprawa...

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Tu widać dobrze buty
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:12   #3594
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez radeko Pokaż wiadomość
Ktoś transmituje konferencje rutkowskiego?
Rutkowski napisał na FB, że będzie ok 30 min opóźnienie, bo jest w drodze dopiero.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:12   #3595
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez radeko Pokaż wiadomość
Ktoś transmituje konferencje rutkowskiego?
konferencja przełożona. z fb Rutka:

Razem z Mają oraz moim przyjacielem, który zajmuje się sprawawmi związanymi z mediami i komunikacją pędzimy na konferencję prasową, która zacznie się z małym opóźnieniem ok. godz. 16.30 w Hotelu Mercure w Poznaniu.
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:15   #3596
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez KanapkowyDetektyw Pokaż wiadomość
Nie twierdze , ze policja nic nie robi. Jasne , ze robi i chce w to wierzyc , ze daje z siebie wszystko. Ma narzedzia do tej roboty jak nikt inny.
Chodzi o to , ze dla policji sa sprawy wazne i wazniejsze, a zaginiecie doroslej osoby czsto spada na ktorys plan , co wiemy z doswiadczenia w sledzeniu takich spraw. Jak ktos napisal najpierw dzieci itp.
Rytek miesza i prowokuje. On nie ma takich narzedzi jak Policja i szkoda. Jesli miala bys wybor pojsc prywatnie do lekarza a panstwowo .. co bys wybrala.
Odpowiedz prosta.
Moze to nie calkiem trafione pytanie , ale jak placimy to wydaje nam sie , ze mamy lepsza pomoc.
Zaskoczę Cię. Chodzę do lekarzy na NFZ od lat. Czytam opinie o nich w necie, sprawdzam, a jak mi się nie podoba to się przepisuje. Trafiłam na cudowną lekarkę rodzinną, pomaga mi nawet w bzdurnych problemach i nigdy nie zdarzyło się żeby "olała" jakieś moje uwagi. Podobne doświadczenia mam z dentystkami. To nie jest ściema, jak ktoś chce, to znajdzie.

I masz rację WYDAJE nam się, że za pieniądze będzie lepiej. A pisałam o tym kilka stron wcześniej, ze w takim przypadku wyciągnięcie pieniędzy często staje się celem nadrzędnym, a nie pomoc tej osobie. Ja zakładam, że jeśli ktoś się decyduje na pracę w policji w wydziale kryminalnym - to nie dla kokosów, których tam nie zdobędzie, nie dla sławy, bo wiadomo, że jej tam nie uzyska, tylko z pasji i potrzeby pomocy. U Rutka to już takie oczywiste nie jest, widać że do pieniędzy i celebryctwa ciągnie go bardzo mocno
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:18   #3597
swistak444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Policjanci tez ludzie i popelniaja bledy. Oto dlaczego jest tak bardzo wazne szybkie rozglaszanie zaginiec i przyznanie zaginieciu odpowiedniej kategorii, a co za tym idzie szybkie dzialania : http://www.fakt.pl/wydarzenia/raport...ly,538376.html To wlasnie dzieki szybkim dzialaniom policji, mediow, Rutkowskiemu, swiadkom, monitoringom udalo sie zebrac tak wiele informacji nt. zaginiecia Ewy - wszyscy mieli w tym swoj udzial, a nie tylko Ten, czy Inny. Miejemy nadzieje, ze dowiemy sie niedlugo, co wydarzylo tego ranka. Linczowanie kogokolwiek nie powinno miec miejsca. Wspolczuje serdecznie Rodzinie, ktora musi przez to wszystko przechodzic, jednak powinna Ona powstrzymac sie od oskarzen do momentu ich udowodnienia. Silne emocje powoduja, ze ciezko jest stanac z boku i obiektywnie spojrzec na sytuacje.
swistak444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:19   #3598
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Zaskoczę Cię. Chodzę do lekarzy na NFZ od lat. Czytam opinie o nich w necie, sprawdzam, a jak mi się nie podoba to się przepisuje. Trafiłam na cudowną lekarkę rodzinną, pomaga mi nawet w bzdurnych problemach i nigdy nie zdarzyło się żeby "olała" jakieś moje uwagi. Podobne doświadczenia mam z dentystkami. To nie jest ściema, jak ktoś chce, to znajdzie.

I masz rację WYDAJE nam się, że za pieniądze będzie lepiej. A pisałam o tym kilka stron wcześniej, ze w takim przypadku wyciągnięcie pieniędzy często staje się celem nadrzędnym, a nie pomoc tej osobie. Ja zakładam, że jeśli ktoś się decyduje na pracę w policji w wydziale kryminalnym - to nie dla kokosów, których tam nie zdobędzie, nie dla sławy, bo wiadomo, że jej tam nie uzyska, tylko z pasji i potrzeby pomocy. U Rutka to już takie oczywiste nie jest, widać że do pieniędzy i celebryctwa ciągnie go bardzo mocno

Zawsze chodzę na NFZ i trafiam na dobrych lekarzy. Nie zawsze to co drogie= lepsze.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:24   #3599
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Thumbs up Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Musze przyznac , ze jestescie wszyscy na tym forum , GENIALNI.
Mozna sie czuc , jak bysmy w gronie przyjaciol, siedzieli sobie i rozkminiali , jak znalezc Ewe.
W tych czasach , jest o to bardzo trudno, w internecie.
Milo Was wszystkich poznac
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 15:29   #3600
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez swistak444 Pokaż wiadomość
Policjanci tez ludzie i popelniaja bledy. Oto dlaczego jest tak bardzo wazne szybkie rozglaszanie zaginiec i przyznanie zaginieciu odpowiedniej kategorii, a co za tym idzie szybkie dzialania : http://www.fakt.pl/wydarzenia/raport...ly,538376.html To wlasnie dzieki szybkim dzialaniom policji, mediow, Rutkowskiemu, swiadkom, monitoringom udalo sie zebrac tak wiele informacji nt. zaginiecia Ewy - wszyscy mieli w tym swoj udzial, a nie tylko Ten, czy Inny. Miejemy nadzieje, ze dowiemy sie niedlugo, co wydarzylo tego ranka. Linczowanie kogokolwiek nie powinno miec miejsca. Wspolczuje serdecznie Rodzinie, ktora musi przez to wszystko przechodzic, jednak powinna Ona powstrzymac sie od oskarzen do momentu ich udowodnienia. Silne emocje powoduja, ze ciezko jest stanac z boku i obiektywnie spojrzec na sytuacje.
Jasne, że popełnia. Dlatego ma kontrole NIKu między innymi. Ale i tak uważam, że dla usprawnienia pracy w policji lepsze byłoby dofinansowanie jej, doposażenie, usprawnienie procedur itp. A nie jeden detektyw, który stale biedzi, jak to policja robi źle

Jedyne, co jest dobre w tym zainteresowaniu tematem, że jest to jakaś forma kontroli społecznej nad organami państwowymi, które muszą cały czas być "na baczność", żeby nie pozwolić sobie na błędy. Niemniej jednak dużo lepiej by ta kontrola przebiegała, gdyby dyskusja nad tym temat była bardziej rzeczowa, a mniej emocjonalna. I bez linczowania osób związany ze sprawą, oczywiście. I bez mieszania w sprawę osób niezwiązanych z bezpośrednio nią poprzez upublicznianie prywatnych profili.

Cytat:
Napisane przez KanapkowyDetektyw Pokaż wiadomość
Musze przyznac , ze jestescie wszyscy na tym forum , GENIALNI.
Mozna sie czuc , jak bysmy w gronie przyjaciol, siedzieli sobie i rozkminiali , jak znalezc Ewe.
W tych czasach , jest o to bardzo trudno, w internecie.
Milo Was wszystkich poznac
Też mi się to podoba

Edytowane przez valerianella
Czas edycji: 2015-12-05 o 15:30
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.