Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-27, 21:27   #3571
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość

Kto tu jest z najdłuższym stażem? Ile Was zostało???



Dzisiaj był dzień szaleństwa i zjadłam mały popcorn w kinie. Jestem jakaś walnięta. W multikinie jest suchy i mało słony ten popcorn, w sumie to mi nie smakuje, ale i tak muszę go kupić...Ech...może w przyszłym tygodniu umówię się z Wami żebyście mnie zmotywowały do nie kupienia go.
Ja jestem od początku wątku..
Popcorn jak juz to zdecydowanie wolę z Biedronki..taka duża paczka za 3zł jest dobra Nie jadłam popcornu chyba z pół roku

Co do liczenia kalorii to ja ciągle liczę...od 2 miesięcy hihi, ale nie sprawia mi to problemu Przynajmniej wiem, że trzymam się ok. 1500-1600 kcal
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 21:48   #3572
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Ktos mnie pamieta? Po ponad 5 tygodniach wygralam z choroba, ale przegralam z walka o dobra sylwetke... w te 5 tygodniu wrocilam prawie do stanu z wrzesnia, wstyd mi, ale wracam od nowa do Was, teraz juz jestem niemalze w pelni zdrowa, wiec za kilka dni wroce do biegania, a do odpowiedniego jedzenia wrocilam juz dzisiaj...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 21:50   #3573
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Pracowałam w kinie na barze, nie jedzcie popcornu
Kochana!!! KOniecznie mi o tym opowiedz i to ze szczegółami, żeby kompletnie mi go obrzydzić!!!!!!


---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ktos mnie pamieta? Po ponad 5 tygodniach wygralam z choroba, ale przegralam z walka o dobra sylwetke... w te 5 tygodniu wrocilam prawie do stanu z wrzesnia, wstyd mi, ale wracam od nowa do Was, teraz juz jestem niemalze w pelni zdrowa, wiec za kilka dni wroce do biegania, a do odpowiedniego jedzenia wrocilam juz dzisiaj...
5 tygodni??? Cóż to za choróbsko Cie wzięło???

Edytowane przez Ewunia_1984
Czas edycji: 2015-02-27 o 21:52
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 21:53   #3574
Effiii
Przyczajenie
 
Avatar Effiii
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Kochana!!! KOniecznie mi o tym opowiedz, żeby kompletnie mi go obrzydzić!!!!!![COLOR=Silver]
Ja również pracowałam w kinie, potwierdzam, nie warto jeść !
Effiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 22:10   #3575
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Effiii Pokaż wiadomość
Ja również pracowałam w kinie, potwierdzam, nie warto jeść !
O nie!!! prosze o szczegóły! Pomóżcie mi wygrać walkę z tym paskudztwem!!! Obie jesteście tajemnicze...jak coś napiszcie prywatna wiadomość...Ja specjalnie zabrałam dzisiaj kartonik po popcornie żeby sprawdzić pojemność i obliczyc kalorie żeby się zniechęcić...Dziewczyny pomóżcie!!!!!!!!!!
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 22:26   #3576
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

napiszcie tutaj też ciekawa jestem

W mojej siłowni są lekcje tańca brzucha i po obejrzeniu tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=8YQM_zfYO7Q kusi by iść ... coś pięknego moim zdaniem. Tylko nie bardzo mam się w tych godzinach jak dostać
Do tego jest tam klasa zumby którą kocham. Któraś z was kiedyś próbowała?
To sobie przećwiczę w domu któregoś dnia... super połączenie tańca i areobiku https://www.youtube.com/watch?v=tj9d...1dnuYQ&index=1

Edytowane przez LoveMessages
Czas edycji: 2015-02-27 o 22:32
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 22:33   #3577
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Zaczelo sie od grypy, pozniej zapalenie spojowek i zatok, potem zapalenie ucha i zapalenie gornych drog oddechowych. Zadne antybiotyki nie dawaly rady, 3 tyg. na antybiotykach... nie mialam na nic sily, lezalam tylko i pozeralam slodycze, kilkakrotnie kcal dziennie wiecej, niz powinnam...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 22:38   #3578
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Zaczelo sie od grypy, pozniej zapalenie spojowek i zatok, potem zapalenie ucha i zapalenie gornych drog oddechowych. Zadne antybiotyki nie dawaly rady, 3 tyg. na antybiotykach... nie mialam na nic sily, lezalam tylko i pozeralam slodycze, kilkakrotnie kcal dziennie wiecej, niz powinnam...
No na pewno ciężko było się pozbierać. Depresyjna sytuacja to na pewno.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 22:49   #3579
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
No na pewno ciężko było się pozbierać. Depresyjna sytuacja to na pewno.
Zdecydowanie, no nic, z choroba wygralam, to z kilogramami tez wygram!
Najciezej mi sie bylo zebrac do odrzucenia slodyczy, caly czas sobie powtarzalam, ze od jutra juz nie jem, a konczylo sie na tym, ze zjadalam paczke czipsow, ciastek, lody, batony, wszystko
Dzisiaj tez nie bylo idealnie, ale przynajmniej bez slodyczy, od czegos trzeba zaczac, ale nie poddaje sie!
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 22:49   #3580
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Będę musiała spróbować Szkoda, że ostatnio dokończyłam dżem pomarańczowy.. A jaką herbatę zieloną polecasz ?
Oj, nie polecę Ci żadnej, bo jest mi to obojętne jaką kupię. Nie przepadam za samą zieloną herbatą. Zawsze coś do niej dodaję.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 22:52   #3581
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Ja mam problem z słodyczami bo je uwielbiam. Szczególnie czekolade albo coś baaaardzo słodkiego. Czasami to jest silniejsze odemnie. A mój Tż jak widzi coś na promocji to przyniesie do domu na zaś. Jak nie mam nic to jest okay, ale jak tylko coś mam w szafce to już koniec.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 22:58   #3582
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Ja mam problem z słodyczami bo je uwielbiam. Szczególnie czekolade albo coś baaaardzo słodkiego. Czasami to jest silniejsze odemnie. A mój Tż jak widzi coś na promocji to przyniesie do domu na zaś. Jak nie mam nic to jest okay, ale jak tylko coś mam w szafce to już koniec.
Daj spokoj, ja mam drugi zoladek na slodkie, w jeden wieczor zjadlam pol sredniego sloika nutelli z herbatnikami, a do tego 2 czekolady, a to tylko wieczor... ale po tygodniu bez slodyczy umiem sobie ich odmowic stojac w sklepie...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 23:01   #3583
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Daj spokoj, ja mam drugi zoladek na slodkie, w jeden wieczor zjadlam pol sredniego sloika nutelli z herbatnikami, a do tego 2 czekolady, a to tylko wieczor... ale po tygodniu bez slodyczy umiem sobie ich odmowic stojac w sklepie...
Ja tak samo! teraz już aż tyle nie zjem, ale jeszcze kilka lat wstecz to bym tylko na słodkim żyć mogła. Już nawet fast foody mnie tak nie kręcą jak czekolada właśnie albo cheetosy serowe
I teraz nie wiem czy lepiej jest codziennie zjeść coś słodkiego np kilka kostek czekolady czy raz na tydzień całą
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 23:14   #3584
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Ja tak samo! teraz już aż tyle nie zjem, ale jeszcze kilka lat wstecz to bym tylko na słodkim żyć mogła. Już nawet fast foody mnie tak nie kręcą jak czekolada właśnie albo cheetosy serowe
I teraz nie wiem czy lepiej jest codziennie zjeść coś słodkiego np kilka kostek czekolady czy raz na tydzień całą
Chyba jestes moja siostra!
Stawiam, ze codziennie kilka kostek.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 23:41   #3585
pokolorowana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 270
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ktos mnie pamieta? Po ponad 5 tygodniach wygralam z choroba, ale przegralam z walka o dobra sylwetke... w te 5 tygodniu wrocilam prawie do stanu z wrzesnia, wstyd mi, ale wracam od nowa do Was, teraz juz jestem niemalze w pelni zdrowa, wiec za kilka dni wroce do biegania, a do odpowiedniego jedzenia wrocilam juz dzisiaj...
Witaj z powrotem
Pal licho dieta ważne że się wyleczyłas
Ale teraz nie ma to tamto. Będzie dobrze
__________________
Start 13.01.2015 - było103 kg

Jest - 62 kg
Cel I -
80 kg OSIAGNIETY
Cel II - 70 kg OSIAGNIETY
Cel III - 65 kg OSIAGNIETY!!!
pokolorowana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 06:42   #3586
ganesha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 222
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Witam Was kobitki w ten sobotni, piękny (bo wolny od pracy) poranek

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Zaczelo sie od grypy, pozniej zapalenie spojowek i zatok, potem zapalenie ucha i zapalenie gornych drog oddechowych. Zadne antybiotyki nie dawaly rady, 3 tyg. na antybiotykach... nie mialam na nic sily, lezalam tylko i pozeralam slodycze, kilkakrotnie kcal dziennie wiecej, niz powinnam...
Fajnie że wróciłaś. Niestety tutaj połowa wątku miała przeboje w lutym, jak nie zdrowotne to życiowe zawirowania hehe
Od jutra nowy miesiac to wg mnie można potraktować jako nowy rozdział i początek

Z tymi słodyczami to niestety tak jest że jak raz zaczniesz to ciężko skończyć. Podobno cukier uzależnia bardziej aniżeli większość innych używek i ja się z tym zgadzam...

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja jestem od początku wątku..
Popcorn jak juz to zdecydowanie wolę z Biedronki..taka duża paczka za 3zł jest dobra Nie jadłam popcornu chyba z pół roku
Ja też od początku choć ostatnio średio idzie mi dieta Ja lubie taki, który się w mikrofali robi, chyba niecałe 2 zł w Biedrze kosztuje ale też już nie jakdłam dawno...

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Hej, ja nada choruje i nie ćwiczę, dietowo kiepsko, nie będę się wypowiadać.

Jedyne co chcialam napisać to zielona herbata w dużych ilościach odwadnia, wiec może stąd nudności
Wracaj szybko do zdrówka i do nas

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Ja akurat nie pracuję, ale mi też dnia czasami brakuje. Jak kolwiek to brzmi. Ja myślę, że planowanie jest dobre... bo życie z dnia na dzień bardzo często nam ucieka.
Zazdroszczę Ale zajmujesz się domem a TZ pracuje czy jak to tam u Was macie ustalone? Ja powiem szczerze że mimo iż lubie moją pracę, mam fajnych ludzi i mogę się rozwijać to o wiele bardziej spełniałabym się siedząc w domu chyba

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
U mnie dziś dieta ok..zjadłam tylko z 2-3 łyżeczki lodów z masłem orzechowym z Lidla bo mi Tż do buzi wpychał
To masło z Lidla to moja nowa jest! Swoją drogą mógł Ci TŻ gorsze rzeczy to buzi wpychać więc ciesz się że to takie pyszności były :P

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Hej, ja Was nadal podczytuję, dietkuję, ale jakoś nie mam weny do pisania Wszystkim chorowitkom życzę powrotu do zdrowia

Ja dziś pierwszy raz biegałam, świetnie było, chyba polubię ten sport Przebiegłam 5 km w 30 minut z jedną tylko przerwą na marsz
Kochana to super dystans i czas na początek! No ale o ile pamiętam to ty kobita z gór jesteś więc silna i wytrzymała hehe
ganesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 07:26   #3587
pokolorowana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 270
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Dzień dobry Kobietki
Faktycznie mało nas tutaj się zrobiło, ale ważne że jakaś garstka została, która chce nadal walczyć o własne, lepsze JA najważniejsze się nie poddawać mimo jakichś zawirowań i odstępstw od tego co zaplanowane
No tak jutro nowy miesiąc zaczynamy wiec kto zawalił ma kolejna szansę zacząć od nowa.
Zdrówka życzę wszystkim chorym i zdrowym
__________________
Start 13.01.2015 - było103 kg

Jest - 62 kg
Cel I -
80 kg OSIAGNIETY
Cel II - 70 kg OSIAGNIETY
Cel III - 65 kg OSIAGNIETY!!!
pokolorowana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 07:42   #3588
katia242424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cześć dziewczynki jestem tu nowa choć wątek sledze od początku.Mam do was bardzo wielką prośbe o pomoc i rade. moja historia jest taka iż od stycznia jestem na diecie 1200kcal - + 1250 kcal. ćwiczę od 2 tygodni z mel b. od początku stycznia schudłam prawie 5 kg ale co jest najgorsze to waga od 2 tygodni ani drgnie.ogólnie mam 28 lat i ważyłam 80 kg przy wzroscie 164cm. Prosze was o jakies porady jak przyspieszyć metabolizm albo juz sama nie wiem co mam robic a nie chce zaprzepaścić tego co juz mi sie udało zrzucić prosze o pomoc
katia242424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 09:01   #3589
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez ganesha Pokaż wiadomość
Witam Was kobitki w ten sobotni, piękny (bo wolny od pracy) poranek

To masło z Lidla to moja nowa jest! Swoją drogą mógł Ci TŻ gorsze rzeczy to buzi wpychać więc ciesz się że to takie pyszności były :P
Niestety nie zawsze jest tak pięknie
Cytat:
Napisane przez katia242424 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki jestem tu nowa choć wątek sledze od początku.Mam do was bardzo wielką prośbe o pomoc i rade. moja historia jest taka iż od stycznia jestem na diecie 1200kcal - + 1250 kcal. ćwiczę od 2 tygodni z mel b. od początku stycznia schudłam prawie 5 kg ale co jest najgorsze to waga od 2 tygodni ani drgnie.ogólnie mam 28 lat i ważyłam 80 kg przy wzroscie 164cm. Prosze was o jakies porady jak przyspieszyć metabolizm albo juz sama nie wiem co mam robic a nie chce zaprzepaścić tego co juz mi sie udało zrzucić prosze o pomoc
Wg mnie jesz zdecydowanie za mało... Na pewno nic juz nie możesz obniżać bo to do niczego dobrego nie doprowadzi..raczej powinnaś zwiększyć ilość kcal na 1500 i zobaczyć co się będzie działo..

Ja się rano mierzyłam i na szczęście są kolejne spadki
Biust -2cm (łącznie -7cm)
talia -1cm (łącznie -3cm)
pas - 2cm (łącznie -6cm)
biodra -2cm (łącznie -6cm)
udo - 1,5 cm (łącznie -4cm)

Jakby dalej tak dobrze szło to do wakacji mam szanse mieć w biodrach 90cm, ale jakoś w to nie wierzę hihi Póki co cieszę się z tych zrzuconych 6cm
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 15:54   #3590
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Co tu taka cisza?? Zawsze nie dało się Was nadrobić!
U mnie dzisiaj na śniadanie pełnoziarniste pancake'i z masłem orzechowym, banana i polewą czekoladową zrobioną z mleka w proszku, kakao, wody i słodzika. Na drugie śniadanie pomarańcza i reszta banana ze śniadania+ kakao do picia. A na obiad zrobiliśmy domowe burgery bułka grahamka, filet z kurczaka, ser, sałata, ogórek, pomodor i trochę keczupu
A dzisiaj wieczorem idę biegać
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 16:02   #3591
fioollka
Raczkowanie
 
Avatar fioollka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 281
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza?? Zawsze nie dało się Was nadrobić!
U mnie dzisiaj na śniadanie pełnoziarniste pancake'i z masłem orzechowym, banana i polewą czekoladową zrobioną z mleka w proszku, kakao, wody i słodzika. Na drugie śniadanie pomarańcza i reszta banana ze śniadania+ kakao do picia. A na obiad zrobiliśmy domowe burgery bułka grahamka, filet z kurczaka, ser, sałata, ogórek, pomodor i trochę keczupu
A dzisiaj wieczorem idę biegać
a ja właśnie wróciłam z biegania, muszę powiedzieć, że zmotywowałyście mnie i postanowiłam nie czekać do pierwszego tylko dzisiaj zacząć biegać, na początek na przemian z marszem - jestem już po i czuję się super, zmęczona ale szczęśliwa , wieczorkiem jeszcze skoczę na stacjonarny

dietkowo też dobrze - rano twarożek z rzodkiewką, czosnkiem, pomidorkiem i zieloną pietruszką, potem koktajl z otrębami, żurawiną, kiwi i kefirem, na obiad dorsz pieczony z mozarella i pomidorami plus surówka z kiszonej kapusty, na kolację pewnie jakaś sałatka z tuńczykiem
fioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 16:07   #3592
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez fioollka Pokaż wiadomość
a ja właśnie wróciłam z biegania, muszę powiedzieć, że zmotywowałyście mnie i postanowiłam nie czekać do pierwszego tylko dzisiaj zacząć biegać, na początek na przemian z marszem - jestem już po i czuję się super, zmęczona ale szczęśliwa , wieczorkiem jeszcze skoczę na stacjonarny

dietkowo też dobrze - rano twarożek z rzodkiewką, czosnkiem, pomidorkiem i zieloną pietruszką, potem koktajl z otrębami, żurawiną, kiwi i kefirem, na obiad dorsz pieczony z mozarella i pomidorami plus surówka z kiszonej kapusty, na kolację pewnie jakaś sałatka z tuńczykiem
Zazdroszczę stacjonarnego w domu, ja nie mam żadnych przyrządów do cwiczeń oprócz hulahop i ciężarków... ładny jadłospis
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 16:22   #3593
ganesha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 222
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza?? Zawsze nie dało się Was nadrobić!
U mnie dzisiaj na śniadanie pełnoziarniste pancake'i z masłem orzechowym, banana i polewą czekoladową zrobioną z mleka w proszku, kakao, wody i słodzika. Na drugie śniadanie pomarańcza i reszta banana ze śniadania+ kakao do picia. A na obiad zrobiliśmy domowe burgery bułka grahamka, filet z kurczaka, ser, sałata, ogórek, pomodor i trochę keczupu
A dzisiaj wieczorem idę biegać
Ale wypaśny jadłospis U mnie rano był chlebek cieimny z serkiem białym i zieloną sałatką, na obiad makaron z domowym pesto i świeżymi pomidorkami a teraz banan. Wieczorem wychodzę więc kolacja na mieście.
Też mmnie dziwi że tu taka cisza. jak ja nie mam czasu to zawsze pełno dziewczyn a jak akurat mam go dziś czasu to bida
ganesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:10   #3594
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Hej,

Ja juz lepiej się czuję, był już spacer 2h a wieczorem postaram się wskoczyć na steper 30 min do filmu, ogólnie TŻ chce się dołączyć do mnie, bo przytyło mu się parę kg i mamy sie wzajemnie motywować do ruchu i pilnować z jedzeniem, słodyczami

Moooniek ale miałaś masakrę, ciąg nieszczęść istny! Fajnie ze wróciłam
Madzia, wow jakie rezultaty podzielisz się co takiego robisz żeby je osiągnąć?

U mnie jadłospis dziś o wiele lepszy, jeszcze pozwoliłam sobie na 3 pralki do kawy ale od poniedziałku rzucam to i będę jesc tylko domowe ciasto w niedzielke zamiast 2 śniadania, nadwyżkę wywozic do teściów
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 18:02   #3595
pokolorowana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 270
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

A u mnie dziś jakiś dzień obzarstwa. I to nie zbyt zdrowo. Chałka z dżemem ba drugie śniadanie (dwie kanapki? ) na obiad pizza, kolacje nie wiem czy wcisne bo obiad był późno. W ogóle jakiś dzień zakręcony. Bo praktycznie od rana chodzimy. Idę ćwiczyć i spać chyba.
__________________
Start 13.01.2015 - było103 kg

Jest - 62 kg
Cel I -
80 kg OSIAGNIETY
Cel II - 70 kg OSIAGNIETY
Cel III - 65 kg OSIAGNIETY!!!
pokolorowana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 18:16   #3596
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez ganesha Pokaż wiadomość
Witam Was kobitki w ten sobotni, piękny (bo wolny od pracy) poranek


Fajnie że wróciłaś. Niestety tutaj połowa wątku miała przeboje w lutym, jak nie zdrowotne to życiowe zawirowania hehe
Od jutra nowy miesiac to wg mnie można potraktować jako nowy rozdział i początek

Z tymi słodyczami to niestety tak jest że jak raz zaczniesz to ciężko skończyć. Podobno cukier uzależnia bardziej aniżeli większość innych używek i ja się z tym zgadzam...

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------



Ja też od początku choć ostatnio średio idzie mi dieta Ja lubie taki, który się w mikrofali robi, chyba niecałe 2 zł w Biedrze kosztuje ale też już nie jakdłam dawno...

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------



Wracaj szybko do zdrówka i do nas

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------



Zazdroszczę Ale zajmujesz się domem a TZ pracuje czy jak to tam u Was macie ustalone? Ja powiem szczerze że mimo iż lubie moją pracę, mam fajnych ludzi i mogę się rozwijać to o wiele bardziej spełniałabym się siedząc w domu chyba

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------


To masło z Lidla to moja nowa jest! Swoją drogą mógł Ci TŻ gorsze rzeczy to buzi wpychać więc ciesz się że to takie pyszności były :P

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------



Kochana to super dystans i czas na początek! No ale o ile pamiętam to ty kobita z gór jesteś więc silna i wytrzymała hehe
Ja pomimo tego, że jestem żoną Kanadyjczyka przebywam na wizie turystycznej :/ W połowie marca moje papiery o stały pobyt będą gotowe do złożenia i gdzieś koło wiosny/lata dostanę wizę pracowniczą. Jednak przez dwa lata po złozeniu dokumentów nie mogę opuścić kraju. Ogólnie już na tyłku z 2 lata siedzę. Wcześniej mieszkaliśmy na Bermudach przez rok, ale tam nie umiałam dostać pracy. Jeszcze wcześniej byłam tylko dziewczyną swojego męża i na tej samej wizie co teraz. Już bym chciała do pracy wrócić bo to do dupy takie życie
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:13   #3597
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

LoveMessages, wiem wiem, jak mieszkaliśmy u tesciow kiedyś przez 2 miesiące przytylam ponad 10kg :/
co do pracy tez znam sytuacje, ponad 2lata siedziałam w domu bez roboty i mało nie zwariowałam teraz tez siedze, ale z maluchem to co innego, wariuje w pozytywnym sensie

dziś tez 8minutowki, qrde zapomniałam jakie to dobre. niby cw praktycznie te same co u Jilian i Ewy, ale jakos bardziej mi miesnie pracują przy nich
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:28   #3598
KasiakGW
Raczkowanie
 
Avatar KasiakGW
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 157
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Hej Dziewczęta!
Mało się udzielam, ale codziennie do Was zaglądam.
Powrót do pracy daje mi w kość.
Przyznaję się bez bicia - nie ćwiczę. Już od dłuższego czasu. W pracy stoję 8 godzin i po powrocie do domu nie mam siły na jakiekolwiek ćwiczenia.
Diety się raczej trzymam. Raz wpadła mi pizza
Waga powoli spada, postaram pochwalić się w poniedziałek wynikami.
__________________
81,9 kg - 01.01.2015 - START !
77kg - 19.02.2015

Zarządzam 100 Dni Bez Słodyczy i Słonych Przekąsek !

KasiakGW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:07   #3599
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Madzia, wow jakie rezultaty podzielisz się co takiego robisz żeby je osiągnąć?
Hehe dzięki Nic szczególnego nie robię...trzymam się diety ok 1500-1600 kcal i staram się ćwiczyć prawie codziennie chociaż te 20 min. z Jillian albo Mel B pośladki, brzuszki itp. Oby tak dalej spadało to będzie super..gorzej jak się zatrzymam na magicznej wadze, z której zawsze bardzo ciężko mi było coś zrzucić Powoli się zbliżam do tego momentu
Najfajniejsze jest mierzenie starych jeansów, które rok temu prawie strzelały mi na tyłku, a teraz czuć w nich lekki luz
Cytat:
Napisane przez KasiakGW Pokaż wiadomość
Hej Dziewczęta!
Mało się udzielam, ale codziennie do Was zaglądam.
Powrót do pracy daje mi w kość.
Przyznaję się bez bicia - nie ćwiczę. Już od dłuższego czasu. W pracy stoję 8 godzin i po powrocie do domu nie mam siły na jakiekolwiek ćwiczenia.
Diety się raczej trzymam. Raz wpadła mi pizza
Waga powoli spada, postaram pochwalić się w poniedziałek wynikami.
Kurde nie wyobrażam sobie stać w pracy przez 8h..ale przynajmniej kcal spalasz jak stoisz Jeden raz pizza..to żaden grzech Ja tam w weekend też pozwalam sobie na coś więcej Dziś zjadłam coś ala muffinkę i czekoladkę merci
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:54   #3600
_music_girl
Raczkowanie
 
Avatar _music_girl
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 297
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie

Witajcie dziewczynki
U mnie dziś dzień nie był dietkowy… Miałam gości i znów szafka pełna słodyczy i smaczności Trzeba wszystko w te pędy zjeść

Mam pytanie- czy może wiecie co się stało z ćwiczeniami brzucha Chodakowskiej na YouTubie? Zniknęły 2 dni temu A tak je lubiłam…
Dziś był Skalpel. Ale powoli mi się☠Chodakowska nudzi. Muszę sobie znaleźć substytut

Madzia87 gratuluję spadków, hoho!!!

Hej Mooniek- ale się nachorowałaś! Życzę ci sił i odporności po takiej ilości antybiotyków
No a te domowe hamburgery uwielbiaaaam i muszę zrobić!

Katia242424, chyba przyjmujesz za mało kalorii. Spowolnił ci się☠metabolizm. Madzia 87 dobrze radzi, zwiększ trochę.

Morsmordre i Effiii co z tym popcornem z kina ?

Miłego weekendu
__________________
Czekamy na dziewczynkę 25 grudnia
Jest już!! Urodzona 11 listopada
_music_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 20:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.