SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-11, 18:20   #3571
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Mixiakova Pokaż wiadomość
Niestety to nie to

Dodam, że śpiewał to facet i była tam solówka na gitarze.
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 19:51   #3572
justdoit
Raczkowanie
 
Avatar justdoit
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
Hej Szukam piosenki, którą ostatnio słyszałam w autobusie. Były tam słowa "love a plane", o ile dobrze zrozumiałam, bo z tym to u mnie kiepsko Skojarzyło mi się z Guns N' Roses, ale nie umiem znaleźć tej piosenki. Ktoś wie, co to może być?
Pierwsze, co mi sie skojarzylo xd
https://www.youtube.com/watch?v=yFTvbcNhEgc
justdoit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 16:30   #3573
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez justdoit Pokaż wiadomość
Pierwsze, co mi sie skojarzylo xd
https://www.youtube.com/watch?v=yFTvbcNhEgc
To tez nie to
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 15:17   #3574
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

hej szukam filmu- horroru. Z tego co pamiętam to małżeństwo z małymi dziećmi, około 7-10 lat, i nastoletnią córką pojechali gdzieś do domu swojej rodziny, która też miała dzieci w tym wieku. To był dom w górach chyba, blisko lasu. Dzieciom coś się stało, że zaczęły zabijać swoich rodziców. Akcja dzieje się zimą.
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 15:44   #3575
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez metalheadqueen Pokaż wiadomość
hej szukam filmu- horroru. Z tego co pamiętam to małżeństwo z małymi dziećmi, około 7-10 lat, i nastoletnią córką pojechali gdzieś do domu swojej rodziny, która też miała dzieci w tym wieku. To był dom w górach chyba, blisko lasu. Dzieciom coś się stało, że zaczęły zabijać swoich rodziców. Akcja dzieje się zimą.
Może to http://www.filmweb.pl/film/Dzieci-2008-470705
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 17:45   #3576
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
tak o ten film mi chodziło, dziękuję!
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 17:53   #3577
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez metalheadqueen Pokaż wiadomość
tak o ten film mi chodziło, dziękuję!
Proszę
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-18, 23:40   #3578
EgipskiMau
Raczkowanie
 
Avatar EgipskiMau
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam tytułu piosenki na podstawie teledysku, widzianego kilkakrotnie w którejś z muzycznych stacji. Akcja toczy się u fryzjera z orgazmem zgromadzonych tam pań i pana podczas zabiegów fryzjerskich Wiem tylko tyle, że to kawałek jakiegoś brytyjskiego DJ...
__________________
11.02.2015
Pani inżynier

Edytowane przez EgipskiMau
Czas edycji: 2015-04-19 o 00:06
EgipskiMau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 10:16   #3579
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

szukam filmu, który oglądałam daawno temu i już niewiele pamiętam. Film był włoski/kręcony we Włoszech (akcja działa się na wsi). Młoda dziewczyna przyjechała do domu rodzinnego swojej zmarłej (?) matki/do domu jej znajomych, artystów (nie jestem pewna, która z tych opcji jest prawdziwa ). Wydaje mi się, że w tytule było słowo 'wakacje', ale tego też nie jestem pewna . Zapadło mi w pamięć, że w filmie były bardzo wyostrzone kolory. Ktoś kojarzy?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 15:53   #3580
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
szukam filmu, który oglądałam daawno temu i już niewiele pamiętam. Film był włoski/kręcony we Włoszech (akcja działa się na wsi). Młoda dziewczyna przyjechała do domu rodzinnego swojej zmarłej (?) matki/do domu jej znajomych, artystów (nie jestem pewna, która z tych opcji jest prawdziwa ). Wydaje mi się, że w tytule było słowo 'wakacje', ale tego też nie jestem pewna . Zapadło mi w pamięć, że w filmie były bardzo wyostrzone kolory. Ktoś kojarzy?
"Ukryte pragnienia"?
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 16:16   #3581
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez theorema Pokaż wiadomość
"Ukryte pragnienia"?
Tak! Dziękuję bardzo
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 18:49   #3582
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez mankawstanka Pokaż wiadomość
Poszukuje filmu w ktorym jakis mlody przystojniak (chyba byl przystojny) zwabial do domu mlode babki i zabijal. Mial stol zelazny w piwnicy na ktorym kroil je, zestaw narzedzi na scianie i lodowke w ktorej trzymal ciala i chyba tez lozko do ktorego przywiazywal. Pewna pani, ktora weszla do domu zauwazyla lampe z ludzkiej skory i przez przypadek odkryla wejscie do tej piwnicy. ( to nie "Milczenie owiec")
To co prawda nie film, ale wszystko co wymieniłaś było w American Horror Story Asylum w 5 odcinku.

Edytowane przez lamorela
Czas edycji: 2015-04-19 o 19:01
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 21:17   #3583
madzialenka1984
Raczkowanie
 
Avatar madzialenka1984
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 114
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez EgipskiMau Pokaż wiadomość
Szukam tytułu piosenki na podstawie teledysku, widzianego kilkakrotnie w którejś z muzycznych stacji. Akcja toczy się u fryzjera z orgazmem zgromadzonych tam pań i pana podczas zabiegów fryzjerskich Wiem tylko tyle, że to kawałek jakiegoś brytyjskiego DJ...

Może "Don't mess with Zohan " ?

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Cześć!
Poszukuję piosenek, które kojarzą się Wam ze Stanami Zjednoczonymi, których tytuł czy teledysk związany jest z USA. Mam ich trochę, ale wciąż za mało.

https://www.youtube.com/watch?v=UxCAvK2wIEo
https://www.youtube.com/watch?v=u3JlVnlUcR8

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez justdoit Pokaż wiadomość
Hej poszukuję filmu z przed paru lat, akcja toczyła się zimą. Była to epidemia jakiegoś wirusa czy coś w tym stylu, coś w klimat horroru ale nie do końca. Wiem jeszcze, że walczyli z tą epidemią żołnierze i wojsko. Ktoś? Coś?
Może którys z tych :
http://gadzetomania.pl/1613,nie-tylk...onczy-ludzkosc
madzialenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 16:39   #3584
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Poszukiwany film:
Jest ciemnoskóra para i maja jakieś spięcia. Cały film to taki jakby poradnik jak sie zachowywać w związku. Jedna scena była jak sie od niej wyprowadził ona pojechała do niego dać mu rzeczy, zaczęli się ze sobą całować ale ona nagle wyszła.
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 11:43   #3585
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Czy ktoś wie jak się nazywa piosenka z intra w Kossakowski Nieoczywiste? Nawet shazam nie wyszukuje
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 22:50   #3586
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie jak się nazywa piosenka z intra w Kossakowski Nieoczywiste? Nawet shazam nie wyszukuje
Ben Cocks - Busy Dream
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 23:48   #3587
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez lamorela Pokaż wiadomość
Ben Cocks - Busy Dream


panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 19:52   #3588
bubbio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Proszę o pomoc! Pilnie szukam filmu, ok. 2 miesiące temu leciał w tv. Fabułę pamiętam jak przez mgłę, ale strasznie męczy mnie to, że nie mogę sobie przypomnieć tytułu.
Był jakiś obłąkany chłopak zakochany w modelce, wkradł się do niej do mieszkania i chciał ją zgwałcić (chyba), krzyczała i usłyszał to sąsiad, więc przyszedł jej pomóc, ten obłąkany chłopak go zabił. Chłopak kiedy zabił sąsiada zadzwonił do swojego równie obłąkanego brata i tamten przyjechał (chyba z kolegą) i zgwałcili tą dziewczynę i zabrali do siebie. Ona raz uciekła i się zorientowała, że jest za granicą ( w Bułgarii), nikt jej nie rozumiał, jakiś koleś który współpracował z tamtymi braćmi, na ulicy powiedział tej dziewczynie, że jest policjantem i jej pomoże, zabrał ją do jakiegoś mieszkania i zaprosił jakąś kobietę, która podała się za pomagającą porwanym dziewczynom, okazała się współpracowniczką tamtych i im ją oddała. Przetrzymywali ją w jakimś garażu, nagą przywiązaną do rury, gwałcili i ją maltretowali. Tamten dziwny chłopak raz przyniósł jej czerwoną sukienkę i szpilki i kiedy ją odwiązał od rury, ona uciekła, ale i tak potem ją złapali. Nie pamiętam co się działo potem, pewnie usnęłam. POMOCY!
bubbio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 16:51   #3589
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

szukam tytułu pewnego filmu, niestety jest to stary film i niewiele pamiętam ale może akurat ktoś go kojarzy. akcja filmu rozgrywała się chyba w PL w czasie wojny, rodzina chyba katolicka wzięła w opiekę żydowskiego chłopczyka, wychowywali go i starali się ukrywać to że jest żydem. prawdopodobnie polski film, oglądałam go w tv jakieś 10-15 lat temu, ale nie kojarzę czy był to wtedy nowy film czy puszczali cos starego, nie pamiętam też niestety żadnego aktora. ze szczegółów filmu kojarzę jeszcze że rodzina chowała w ukryciu świnię a jak gospodarz pojechał ze znajomym ją sprzedać to ten znajomy prawdopodobnie po drodze go zabił a rodzinie powiedział tylko że tamtego zabili, zabrali pieniądze a jemu udało się uciec
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 21:00   #3590
maggie321
Przyczajenie
 
Avatar maggie321
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

I spit on your grave 2
maggie321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 15:36   #3591
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez bubbio Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc! Pilnie szukam filmu, ok. 2 miesiące temu leciał w tv. Fabułę pamiętam jak przez mgłę, ale strasznie męczy mnie to, że nie mogę sobie przypomnieć tytułu.
Był jakiś obłąkany chłopak zakochany w modelce, wkradł się do niej do mieszkania i chciał ją zgwałcić (chyba), krzyczała i usłyszał to sąsiad, więc przyszedł jej pomóc, ten obłąkany chłopak go zabił. Chłopak kiedy zabił sąsiada zadzwonił do swojego równie obłąkanego brata i tamten przyjechał (chyba z kolegą) i zgwałcili tą dziewczynę i zabrali do siebie. Ona raz uciekła i się zorientowała, że jest za granicą ( w Bułgarii), nikt jej nie rozumiał, jakiś koleś który współpracował z tamtymi braćmi, na ulicy powiedział tej dziewczynie, że jest policjantem i jej pomoże, zabrał ją do jakiegoś mieszkania i zaprosił jakąś kobietę, która podała się za pomagającą porwanym dziewczynom, okazała się współpracowniczką tamtych i im ją oddała. Przetrzymywali ją w jakimś garażu, nagą przywiązaną do rury, gwałcili i ją maltretowali. Tamten dziwny chłopak raz przyniósł jej czerwoną sukienkę i szpilki i kiedy ją odwiązał od rury, ona uciekła, ale i tak potem ją złapali. Nie pamiętam co się działo potem, pewnie usnęłam. POMOCY!
I Spit On Your Grave 2
Pierwsza część też opiera się na motywie gwałtu zbiorowego i zemsty.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 16:14   #3592
Morka1
Raczkowanie
 
Avatar Morka1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 244
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Mam do napisania pewną prace i szukam tytyłów filmów, oraz nazwisk twórców kina moralnego niepokoju, kina zakazanego (zwłaszcza politycznie) szykanowanego itd, jednym słowem ambitnego ale i w pewnym sensie wojujacego. Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi. Z góry dzięki.
Morka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 18:45   #3593
Natalinka93
Raczkowanie
 
Avatar Natalinka93
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 232
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam filmu, oglądałam go jakoś latem zeszłego roku, często był wyświetlany przez telewizję CBS europa. Film prawdopodobnie włoski, występowała kobieta, ekolożka, zajmowała się delfinem (tytuł filmu to chyba imię tego delfina, niestety nie mogę go sobie przypomnieć), poznała mężczyznę, który chciał w miejscu w którym ona mieszkała wybudować jakiś hotel czy ośrodek wypoczynkowy. Ten jednak ją oszukiwał, udawał ekologa, z czasem zakochali się w sobie. Oboje mieli dzieci, kobieta- córkę, mężczyzna- syna, dzieci te poznały się na jakieś manifestacji pod firmą tego mężczyzny właśnie. Nie mogłam znaleźć w internecie pod żadnym hasłem Proszę o pomoc.
Natalinka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 09:24   #3594
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam książki, którą wypożyczałam z biblioteki jako dziecko. Minimum sprzed 20 laty. Niestety prawie nic nie pamiętam.
Książka była o lesie, zwierzętach, magii (?), nie wiem czy ilustrowana. Przeglądam jakieś okładki w necie i chyba to było coś w stylu książki "Uroczysko".
Może znacie jakieś stare książki o magii lasu dla starszych dzieci (np. takich 7-10 latków)?
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 13:32   #3595
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę. Jak nie to proszę, przenieście.

Szukam bloga lub strony lifestyle, konkretnie zaganienia takie jak gospodarowanie czasu, różne fajne pomysły usprawniające życie codzienne itp. Generalnie na wielu blogach istnieje coś takiego, ale najczęściej są to pojedyncze posty. Takie jak np. ten - http://www.alinarose.pl/2014/09/pozy...-inne.html?m=1 Bardzo to fajna rzecz, ale zamiast posta przydałby się cały blog
Jeżeli któraś z Was zna coś takiego i może podrzucić linka wielkie dzięki
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.





Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2015-05-03 o 15:21
Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 14:17   #3596
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez ondatrazibethicus Pokaż wiadomość
Szukam książki, którą wypożyczałam z biblioteki jako dziecko. Minimum sprzed 20 laty. Niestety prawie nic nie pamiętam.
Książka była o lesie, zwierzętach, magii (?), nie wiem czy ilustrowana. Przeglądam jakieś okładki w necie i chyba to było coś w stylu książki "Uroczysko".
Może znacie jakieś stare książki o magii lasu dla starszych dzieci (np. takich 7-10 latków)?
Wodnikowe Wzgórze.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 15:27   #3597
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Natalinka93 Pokaż wiadomość
Szukam filmu, oglądałam go jakoś latem zeszłego roku, często był wyświetlany przez telewizję CBS europa. Film prawdopodobnie włoski, występowała kobieta, ekolożka, zajmowała się delfinem (tytuł filmu to chyba imię tego delfina, niestety nie mogę go sobie przypomnieć), poznała mężczyznę, który chciał w miejscu w którym ona mieszkała wybudować jakiś hotel czy ośrodek wypoczynkowy. Ten jednak ją oszukiwał, udawał ekologa, z czasem zakochali się w sobie. Oboje mieli dzieci, kobieta- córkę, mężczyzna- syna, dzieci te poznały się na jakieś manifestacji pod firmą tego mężczyzny właśnie. Nie mogłam znaleźć w internecie pod żadnym hasłem Proszę o pomoc.
A próbowałaś hasła cbs europa delfin?
http://www.cbseuropa.eu/raj-dla-dwojga
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 18:08   #3598
Natalinka93
Raczkowanie
 
Avatar Natalinka93
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 232
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
A próbowałaś hasła cbs europa delfin?
http://www.cbseuropa.eu/raj-dla-dwojga
Dziękuję bardzo, próbowałam różnymi hasłami a nie pomyślałam o nazwie kanału. Jeszcze raz dzięki
Natalinka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 18:45   #3599
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam książki, wiem o niej mało, ale mam nadzieję, że pomożecie
Dziewczyna i chłopak byli w sobie zakochani. Ona była bez nóg (?), on gdzieś wyjechał, chyba do pracy i cały czas o niej myślał, o tym, żeby do niej wrócić. Wrócił i potem umarli razem w łóżku (już jako starzy ludzie?). Akcja działa się w Afryce (na jakiejś wyspie?) albo chłopak wyjechał do Afryki. Dodam, że książka jest ponoć niezwykle emocjonalna.
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 10:30   #3600
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Morka1 Pokaż wiadomość
Mam do napisania pewną prace i szukam tytyłów filmów, oraz nazwisk twórców kina moralnego niepokoju, kina zakazanego (zwłaszcza politycznie) szykanowanego itd, jednym słowem ambitnego ale i w pewnym sensie wojujacego. Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi. Z góry dzięki.
Fajny temat! Mogę podrzucić parę nazwisk, ale musisz się zgłębić, bo nie wiem czy dokładnie o to chodzi. Na pewno Lou Ye z Szanghaju (zakaz kręcenia filmów) albo Chen Kaige, Pier Paolo Pasoloni ten od 120 dni Sodomy, a z ostatnio głośnych spraw to Oleg Sentsov, ktory przebywa w areszcie, no i Jafar Panahi, teraz o nim głośno, bo jego film wygrał Złotego Niedzwiedzia na Berlinale, a ma zakaz krecenia filmó i areszt domowy. Mam nadzieje, że pomogłam
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.