Scent Bar III - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 15:45   #3571
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Cycki mi opadły dziś Znowu mi kocica nalała - na książki i na moją ukochaną maskotkę- słonia. Wchodzę do domu spocona, głodna jak wilk, a tu zonk.Wlazła do szafy, przesunęła drzwiczki i siuuuu. A zakup feromonów odkładam w nieskończoność....


Przyszły dziś kolczyki dla mamy zamówione w prezencie na Allegro, okazały się ciut większe (właściwie dużo większe .Niby podane wymiary ale ja jakaś taka bez wyobraźni jestem, ale mama z optymizmem stwierdziła, że zrobi z nich wisiorki Idealnie się nadają jeżeli chodzi o kształt (podłużne, prostokątne), dziurki są, wszystko gra.


Zamówiłam dziś dla niej "Człowieka z wysokiego zamku" Dicka, to już będzie niespodzianka, kompletnie nie wiem czy się jej spodoba , ale zaryzykuję .
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 15:50   #3572
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar III

Dziewczyny dzieki za wsparcie, przezylam
Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Magda - trzymaj się
będzie można zbiorowo oblać i maturę Burn i... Twojego zęba tylko jak już będziesz mogła normalnie jeść (bo nigdy nie uwierzę, że z panną Szugar pójdziemy gdzieś i nie będziemy nic jeść )

Zeba mozemy oblac, mam go w kieszeni

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Burn - następnym razem jak się spotykamy nie bierzesz tej tyciej torebeczki, a wieeeelką torbę i zabierasz ze sobą te kolorówkowe cuda

Koniecznie!


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie bolało?...
Samo rwanie nic a nic Bylo nawet fajnie.
Zobaczymy co bedzie dalej... bo narazie jeszcze znieczulenie trzyma.

Kupilam duzo lodoooooooow i zapas tabletek p\bolowych. Nie zawaham sie ich uzyc
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 15:56   #3573
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość

Kupilam duzo lodoooooooow i zapas tabletek p\bolowych. Nie zawaham sie ich uzyc
Dobrze, że już po wszystkim
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 15:58   #3574
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Moi też dotarli bezpiecznie i cało.
Teraz będę przeżywała jak będą wracać. Tym bardziej,że nie będę widziała sprawdzajacej ich policji .... brrrrr

Ano, też dokładnie o tym myślę. Dłuuuga droga powrotna.

Favkes, przetrwamy to jakoś obie, co?


Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
wleję Ci jak wreszcie do Nas przyjedziesz, normalnie będę tłuc całe popołudnie


8 godzin w ciągu doby
Kobieto, zastanów się - kto się zajmie Twoim dzieckiem jak się wykończysz .... Przystopuj troszkę. Błagam.
Favkes, chyba rzeczywiście bez tłuczenia się nie obędzie. Znów nie przespałam nocy, a wkrótce muszę wyjść. Obiecuję sobie, że kiedy wrócę wieczorem do domu - położę się spać natychmiast.
Zawsze sobie obiecuję...


Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
ps. sabbath - tak trochęnie na temat i prywatnie - jak Ci się udało zapuścić włosy Synkowi? Ja już któryś raz sobie obiecuję, ze to ostatnia wizyta u fryzjera i gucio - mieknę jak zaczyna mu grzywka wchodzić w oczy - ta grzywka mnie dobija ....
Przyznam Ci się szczerze, że ta grzywka lecąca do oczu to był prawdziwy koszmar. Przy pierwszym zapuszczaniu miał jeszcze fryzurkę z obcinaną grzywką, za drugim razem leciałam mu do oczu i było to okropne. W domu podpinałam spinaczkami, ale i tak miał włosy w oczach.

Teraz ma krótkie.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Zamówiłam dziś dla niej "Człowieka z wysokiego zamku" Dicka, to już będzie niespodzianka, kompletnie nie wiem czy się jej spodoba , ale zaryzykuję .
Piękny prezent!
Mnie chyba też czeka zakup, bo mój egzemplarz jest wyczytany do łysych kartek.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:00   #3575
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Piękny prezent!
Mnie chyba też czeka zakup, bo mój egzemplarz jest wyczytany do łysych kartek.
A ja wieczorkiem zacznę czytać jakąś książkę o życiu pozagrobowym
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:26   #3576
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość
Powtórzy się, powtórzy..
Kilka lat temu policjant zastrzelił " niechcący" lekarza weterynarii w podobnej sytuacji.
Też była nagłośniona.
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
No, niestety - to już jest powtórka sprzed kilku lat.
Pamiętam obławę na bodaj niedźwiedzia, który zwiał z zoo i podobno nie był agresywny.
Zrobił się agresywny dopiero jak usłyszał wystrzał z broni palnej - to jeden ze strzelców zastrzelił weterynarza.
I rzecz jasna, w tej samej chwili zastrzelono i miśka.

O właśnie, już Beata wspominała.
Dziewczyny, o tej sprawie niestety nie słyszałam. To przykre
Jednak pisząc, że "mam nadzieję, że to się nie powtórzy" miałam na myśli to, że myśliwi w przyszłości podczas takich interwencji będą roztropniejsi. Wiadomo - można się łudzić...

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ale cudeńka Naj, najbardziej zazdraszczam kwiatka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Angel, faktycznie same cuda
Daj znać jak Flower doleci, bo się o niego matrwię
Już wysłany ? Dam znać
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Też fajny temat.Ja byłam ograniczona listą tematów bo temety jakei zaproponowała nasza klasa nie uzyskały aprobaty CKE :/
Maju, ja nie zgłaszałam nowego tematu Dokonałam zawężenia od głównego tematu "Sposoby kreacji mężczyzny w literaturze"
Cytat:
Nowa kolekcja z pszczółka jest cudna?Co kupiłaś .Ja nie mogłam sie zdecydować czy wziąć koszulkę w paski czy gładka i ostatecznie jeszcze nic nie kupiłam.
Śliczniutka Całość kolekcji jest w kolorze ładnej, pastelowej żółci (generalnie nie przepadam za żółtym, ale tu jest bardzo ładny). Mama z okazji dnia dziecka kupiła mi już cały ekwipunek do dopieszczania mojego wewnętrznego dziecka Mam koszulkę, bokserki, figi, majtki bikini oraz skarpetki Kupię jeszcze stanik - wczoraj nie kupiłyśmy go przez najzwyklejsze niedopatrzenie
Cytat:
Piękne cudeńka kolorówkowe ten Diorszczególnie mnie kręci.
Co do Benefitów to jeszcze nie wiem,powinny być koło 25 maja(tak pisali na stronie).Wiem wiem miesiąc to cholernie długo czekania ale o ile nie dopadnie ich UC (błagam błagam :blaga: ) to oszczędności jakie poczyniłam w stosunku do zakupów w Sephorze mi to zrekompensują.Jak tylko dolecą to wkleję zdjecia i powiemco i jak-obiecuję :0
Ok. Może jednak skuszę się na coś od nich. Kto wie
Cytat:
A powiedz mi jeszcze proszę jak sie sprawują cienie-kostki TBS?Wypatrzyłam sobie tani na Ebayu i teraz tylko nie wiem czy fajne są
Kocie, specjalnie dla Ciebie wrzuciłam tu do Scent Baru opis z relacją. W szale maturalnym musiało Ci umknąć Wklejam linkę Klik!

Jeśli trafisz z kolorami to będziesz zadowolona na 100% - mówię Ci cenie są ekstra i dokładnie takie jak lubimy

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
co to jest Oysho?

cudeńka naprawdę cudne

fajny miałaś temat, u mnie w szkole nie było tak interesujących...
Więc tak - Oysho to sklep z bielizną Za miłe słówko w kierunku cudeniek dziękuję
A co do tematu to jak już wspomniałam osobiście dokonałam zawężenia

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Wakacje... Jak wygospodaruję z tydzień dla siebie to będzie dobrze
O rany A skąd taki nawał roboty ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:37   #3577
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Więc tak - Oysho to sklep z bielizną Za miłe słówko w kierunku cudeniek dziękuję
zobaczyłam i padłam
a w Poznaniu nie ma...!
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 16:44   #3578
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
zobaczyłam i padłam
a w Poznaniu nie ma...!
Kochana - ta koszulka kosztuje w Oysho 39 zł Dokładnie tą wczoraj kupiłam
W piątek będę znowu w Galerii i jeśli chcesz to nie ma problemu - mogę Ci kupić

/edit/
Wklejam Ci jeszcze moje poprzednie nabytki z Oysho - dla pełnego oglądu faktu iż mają tam cuda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (86,4 KB, 36 załadowań)
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:49   #3579
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

http://www.perfumeemporium.com/women.../Que-Viva.html


Ja nie powinnam buszować w necie, moje ukochane perfumy z serii wycofane



Na szczęście? Nie wysyłają do Polski Choć wysyłają na tysiące innych mini-wysp
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:54   #3580
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kochana - ta koszulka kosztuje w Oysho 39 zł Dokładnie tą wczoraj kupiłam
W piątek będę znowu w Galerii i jeśli chcesz to nie ma problemu - mogę Ci kupić

/edit/
Wklejam Ci jeszcze moje poprzednie nabytki z Oysho - dla pełnego oglądu faktu iż mają tam cuda

Fajniutka jest ale nie nie będę Cie prosić bo już całkiem będę wyglądać jak dziecko, fotograf w sobotę powiedział że wyglądam na 17 lat a na strzelnicy w ubiegłym tygodniu rozdawali piwo i jeden typek mówi do mnie, no bierz mama nie widzi ja na to: ja już od 3 lat nie mieszkam z mamą, a jak ktoś zobaczy obrączkę na moim palcu to myśli że to ściema.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 17:09   #3581
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kochana - ta koszulka kosztuje w Oysho 39 zł Dokładnie tą wczoraj kupiłam
W piątek będę znowu w Galerii i jeśli chcesz to nie ma problemu - mogę Ci kupić

/edit/
Wklejam Ci jeszcze moje poprzednie nabytki z Oysho - dla pełnego oglądu faktu iż mają tam cuda
o kurcze, śliczne szkoda, że akurat ich strona nie działa bo jeśli chodzi o podejmowanie decyzji na zakupach to dla mnie ciężka sprawa, a już tak 'na odległość' to w ogóle ale będę pamiętać, dzięki za propozycję

u mnie na tapecie sukienka z H&M Divided, taka ala szalone lata 90te obcisła różowa, w tygrysi wzorek. ale się waham, czy będę miała odwagę ją nosić [chociaż TŻ mówi, że za..rąbista ].
pomyślałam że na Open'erowe upały by się nadawała.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 17:22   #3582
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
o kurcze, śliczne szkoda, że akurat ich strona nie działa bo jeśli chodzi o podejmowanie decyzji na zakupach to dla mnie ciężka sprawa, a już tak 'na odległość' to w ogóle ale będę pamiętać, dzięki za propozycję

u mnie na tapecie sukienka z H&M Divided, taka ala szalone lata 90te obcisła różowa, w tygrysi wzorek. ale się waham, czy będę miała odwagę ją nosić [chociaż TŻ mówi, że za..rąbista ].
pomyślałam że na Open'erowe upały by się nadawała.
Pokaż ta kieckę
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:09   #3583
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
A ja ostatnio zostałam uświadomiona, że 5 godzin snu to nie jest norma. Autentycznie przyzwyczaiłam się, że tyle czasu się śpi i więcej człowiekowi nie potrzeba. Chyba że jest sesja, wtedy śpiąc więcej niż 3 godziny mam wyrzuty sumienia
Jestem więc permanentnie niedospana, co chyba nie odbija się korzystnie na moim samopoczuciu
to mówiła tulip, która poszła wczoraj spać przed 22, wstała po 9. I kłuje mnie coś w okolicach serca może jednak nie potrzebuję aż tyle spać
Poza tym ja nie umiem się kłaść wcześniej, zawsze jest coś do zrobienia, ktoś mnie zagada i z mojego wcześniejszego położenia się zazwyczaj wychodzi 2 w nocy

Burn - następnym razem jak się spotykamy nie bierzesz tej tyciej torebeczki, a wieeeelką torbę i zabierasz ze sobą te kolorówkowe cuda

zaprosiłam dzisiaj koleżankę na obiad, zasadniczo nie muszę dużo przygotowywać, bo większość rzeczy i tak jest gotowa, ale i tak jestem przerażona chyba jednak powinnam nauczyć się gotować
ja wlasnie mam jutro egzamin, wszyscy dziś narzekali, ze zarywają noc a ja mam zamiar isc grzecznie spac o 23 wole mniej umieć a iść ze świeżym, wyspanym umysłem zresztą jeszcze mi sie nigdy nie zdarzylo zarwac nocy na nauke

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, o tej sprawie niestety nie słyszałam. To przykre
Jednak pisząc, że "mam nadzieję, że to się nie powtórzy" miałam na myśli to, że myśliwi w przyszłości podczas takich interwencji będą roztropniejsi. Wiadomo - można się łudzić...




Już wysłany ? Dam znać
Maju, ja nie zgłaszałam nowego tematu Dokonałam zawężenia od głównego tematu "Sposoby kreacji mężczyzny w literaturze"
Śliczniutka Całość kolekcji jest w kolorze ładnej, pastelowej żółci (generalnie nie przepadam za żółtym, ale tu jest bardzo ładny). Mama z okazji dnia dziecka kupiła mi już cały ekwipunek do dopieszczania mojego wewnętrznego dziecka Mam koszulkę, bokserki, figi, majtki bikini oraz skarpetki Kupię jeszcze stanik - wczoraj nie kupiłyśmy go przez najzwyklejsze niedopatrzenie Ok. Może jednak skuszę się na coś od nich. Kto wie Kocie, specjalnie dla Ciebie wrzuciłam tu do Scent Baru opis z relacją. W szale maturalnym musiało Ci umknąć Wklejam linkę Klik!

Jeśli trafisz z kolorami to będziesz zadowolona na 100% - mówię Ci cenie są ekstra i dokładnie takie jak lubimy


Więc tak - Oysho to sklep z bielizną Za miłe słówko w kierunku cudeniek dziękuję
A co do tematu to jak już wspomniałam osobiście dokonałam zawężenia


O rany A skąd taki nawał roboty ?
Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
zobaczyłam i padłam
a w Poznaniu nie ma...!
no nie ma w Poznaniu
Natasha gdzie jedziemy do Oysho? Warszawa, Gdańsk, Wrocław?
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:15   #3584
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja wlasnie mam jutro egzamin, wszyscy dziś narzekali, ze zarywają noc a ja mam zamiar isc grzecznie spac o 23 wole mniej umieć a iść ze świeżym, wyspanym umysłem zresztą jeszcze mi sie nigdy nie zdarzylo zarwac nocy na nauke
Mi też nie, zawsze usiłując czytać notatki, bardzo szybko zasypiałam, czyżby był to dobry sposób na bezsenność
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:30   #3585
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Mi też nie, zawsze usiłując czytać notatki, bardzo szybko zasypiałam, czyżby był to dobry sposób na bezsenność
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja wlasnie mam jutro egzamin, wszyscy dziś narzekali, ze zarywają noc a ja mam zamiar isc grzecznie spac o 23 wole mniej umieć a iść ze świeżym, wyspanym umysłem zresztą jeszcze mi sie nigdy nie zdarzylo zarwac nocy na nauke
mam tak samo,nigdy jeszcze nie poswiecilam cennego czasu w nocy na naukę. nigdy. wole isc nienauczona niż niewyspana

wlasnie zaplacilam 87zl za tusz Lancoma, plyn do demakijazu Lancoma, Juicy Tubesa i roz Bourjois. kocham Truskawe
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:31   #3586
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość

Serdecznie pozdrawiam tęskniące mamusie.
Ja przy każdym synka wyjeździe ledwo żyję.

I tak przepraszam, że niechcący podsłuchałam, ale ja też walczyłam z grzywką od ubiegłego lata ( wygrałam, wszystkie włoski ma długie), więc mogę się podzielić doświadczeniami gdyby ktoś chciał.

Dziękuję Beatko

Będę wdzięczna za wskazówki - jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Pamiętam te historię z niedźwiedziem - policjant zastrzelił weterynarza, który stał mu na linii strzału. Nie wbiegł mu pod lufę, po prostu tam stał. A głupek strzelił i jeszcze biegnąc w kierunku niedźwiedzia odwracał głowę i patrzył na leżącego weterynarza. Masakra jakaś...
jezusmariajózef

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ano, też dokładnie o tym myślę. Dłuuuga droga powrotna.

Favkes, przetrwamy to jakoś obie, co?
Jakoś niestety trzeba będzie .. ehhhh




Cytat:
Favkes, chyba rzeczywiście bez tłuczenia się nie obędzie. Znów nie przespałam nocy, a wkrótce muszę wyjść. Obiecuję sobie, że kiedy wrócę wieczorem do domu - położę się spać natychmiast.
Zawsze sobie obiecuję...
To przyjedź no tu do warszawy 0 raz dwa zrobimy z Tobą porzadek - jak się nie da to zapakujemy w fartuszek i do łózia na tydzień - az sie wyśpisz za wszystkie czasy ... no!



Cytat:
Przyznam Ci się szczerze, że ta grzywka lecąca do oczu to był prawdziwy koszmar. Przy pierwszym zapuszczaniu miał jeszcze fryzurkę z obcinaną grzywką, za drugim razem leciałam mu do oczu i było to okropne. W domu podpinałam spinaczkami, ale i tak miał włosy w oczach.

Teraz ma krótkie.
O! Obcięliście ??

Z tą grzywką trzeba będzie powalczyć. Bo Krzyś fajniutko wygląda z długimi kudełkami. Wogóle podobają mi się mali chłopcy z długimi włoskami tak słodziutko i niewinnie wyglądają. Nawet największy łobuziak każdego rozczuli jak ma długie kudełki



Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Fajniutka jest ale nie nie będę Cie prosić bo już całkiem będę wyglądać jak dziecko, fotograf w sobotę powiedział że wyglądam na 17 lat a na strzelnicy w ubiegłym tygodniu rozdawali piwo i jeden typek mówi do mnie, no bierz mama nie widzi ja na to: ja już od 3 lat nie mieszkam z mamą, a jak ktoś zobaczy obrączkę na moim palcu to myśli że to ściema.
Apropo wątku ciuszkowego - dziewczyny szukam sukienki na wesele - musi być najpiękniejsza. Chciałabym coś romatycznego - sukienkę jak wiatr , macie może jakieś pomysły ?
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:33   #3587
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
wlasnie zaplacilam 87zl za tusz Lancoma, plyn do demakijazu Lancoma, Juicy Tubesa i roz Bourjois. kocham Truskawe
Ja też Zastanawiam co lepsze, Juicy Tubes czy Addict Gloss?

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Apropo wątku ciuszkowego - dziewczyny szukam sukienki na wesele - musi być najpiękniejsza. Chciałabym coś romatycznego - sukienkę jak wiatr , macie może jakieś pomysły ?
Pewnie nie w Twoim stylu, ale może akurat... mi sie ta fioletowa najbardziej podoba.

http://www.allegro.pl/item364243296_..._lila_r_l.html

http://www.allegro.pl/item364791403_..._wzory_sm.html

http://www.allegro.pl/item362540468_..._apart_42.html

http://www.allegro.pl/item364894356_...ienka_r_m.html

http://www.allegro.pl/item363176332_...a_nitka36.html

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2008-05-14 o 18:59 Powód: post pod postem
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:04   #3588
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar III

Miałam juz nie jeść na noc nic słodkiego, ale narobiłyście mi smaka tym sękaczem i idę po sernik

Paulinko, Natasho - do Warszawy przyjedźcie, do Warszawy zrobimy jakis większy zlocik

Miss Natasho - powinnam na PW ale napiszę tutaj: takiej uciechy jak z tego Aparta to juz dawno nie miałam, dokupiłam sobie jeszcze zawieszkę i suszę zęby do pierścionka Jeszcze raz wielkie dzięki
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:08   #3589
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Miss Natasho - powinnam na PW ale napiszę tutaj: takiej uciechy jak z tego Aparta to juz dawno nie miałam, dokupiłam sobie jeszcze zawieszkę i suszę zęby do pierścionka Jeszcze raz wielkie dzięki
Poka ,poka bizu
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 19:09   #3590
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Myślę nad ustrzeleniem czegoś w ciemno z Truskawki. Może ktoś zna (mniejwięcej) moje upodobania zapachowe i może mi pomóc z doborem czegoś na lato? Głównie chodzi mi o to, że część z tych zapachów jest mało znana, nie ma (części) w KWC i kompletnie nie wiem jak pachną.
A ceny zabójcze.
Do wyboru:
Cristobal Balenciaga
Ellen Tracy
Giorgio Beverly Hills G
Giorgio Beverly Hills So You
Guerlain Terracotta Voile D'ete
Maria Sharapova
Paco Rabanne Eau d' Ete Summer
Salvador Dali Daliflor

Kusi po opisie Balenciaga, ale czy to-to na lato...?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:14   #3591
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar III

Fenris, zdecydowanie Cristobal
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:15   #3592
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Truskawciu właśnie trzymam w łapkach próbeczki, miniaturka agenta jest superowa, tylko ciekawe jak zapach
Dziękuje

Przeglądam właśnie gazatkę sephory i patrze na te pędzle, ciekawe czy dobre.

No i oczywiście chwale się Diorkami jutro sie pomaziam, bo dzisiaj już za ciemno.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior.JPG (90,1 KB, 14 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:19   #3593
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja tez spie con. 8 godzin i nie sądze, by to bylo nienormalne
Bo to nie jest nienormalne- to jak najbardziej zdrowe (i przyjemne ).

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
A ja ostatnio zostałam uświadomiona, że 5 godzin snu to nie jest norma. Autentycznie przyzwyczaiłam się, że tyle czasu się śpi i więcej człowiekowi nie potrzeba. Chyba że jest sesja, wtedy śpiąc więcej niż 3 godziny mam wyrzuty sumienia
Jestem więc permanentnie niedospana, co chyba nie odbija się korzystnie na moim samopoczuciu
Musisz Tulipku więcej spać, zobaczysz, że się bedziesz lepiej czuła po 7-8 godzinach niczym nie zmąconego snu.

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzieki za wsparcie, przezylam


Zeba mozemy oblac, mam go w kieszeni



Koniecznie!



Samo rwanie nic a nic Bylo nawet fajnie.
Zobaczymy co bedzie dalej... bo narazie jeszcze znieczulenie trzyma.

Kupilam duzo lodoooooooow i zapas tabletek p\bolowych. Nie zawaham sie ich uzyc
Brawo, dzielna jesteś!

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
wlasnie zaplacilam 87zl za tusz Lancoma, plyn do demakijazu Lancoma, Juicy Tubesa i roz Bourjois. kocham Truskawe
Gratuluję udanych zakupów


U mnie właśnie odbyła się wielka scena pt "Nie mam się w co ubrać". Spędziłam prawie godzinę w garderobie wywlekając przeróżne fatałaszki, po czym wszystko lądowało w kącie, bo nie wyglądałam dobrze absolutnie w niczym. Po prostu masakra. Na moich domownikach takie sceny nie robia już od dawna wrażenia, za to akurat zadzwonił TŻ i zaczęłam mu dosłownie warczeć do słuchawki.
Jak to jest, że czasem człowiek wciągnie na grzebiet pierwszą lepszą rzecz i wygląda ok, a czasem choćby nie wiem co, nie nadaje się do wyjścia między ludzi Wrrr.

W ramach relaksu popijam marchewkowego Pysia i słucham płyty od portugalskiego kolegi (ale nie z fado, tylko z jakimś średnio żwawym elektro).
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:19   #3594
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Fenris, zdecydowanie Cristobal
Kurczę, a jak to Twoim zdaniem pachnie? Spodoba mi się? Ceny naprawdę mnie powaliły, ale nie stać mnie, żeby to wszystko nakupować
I czy znasz może resztę wymienionych? Mi nic nie mówią oprócz Daliflor i Paco Rabanne, ale i tak nie znam tych zapachów.

Zuziuniu - to-to z lewej śliczne
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:30   #3595
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Ciekawe jakbym wyglądała w czymś takim

http://www.allegro.pl/item362767717_...me_street.html

szkoda, że takie małe
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:32   #3596
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Miałam juz nie jeść na noc nic słodkiego, ale narobiłyście mi smaka tym sękaczem i idę po sernik
A ja nie, a ja nie Od tygodnia nie jem pieczywa i słodyczy i zgubiłam aż pół kg Strasznie się cieszę.
W lipcu wesele kumpla i muszę się wbić w piękną kieckę, którą miałam na sobie tylko raz 3 lata temu i 7 kg mniej



Fenris, na lato zdecydowanie Terracotta jak Ci się nie spodoba to odkupię
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:35   #3597
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Fenris, na lato zdecydowanie Terracotta jak Ci się nie spodoba to odkupię
Tymeno, a jak ta Terracotta pachnie? Przybliż troszkę

Madziczko - buty super
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:36   #3598
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Poka ,poka bizu
Sroczka ale specjalnie dla Ciebie zrobiłam fotkę i z samego poranka wkleję (jak dotrę do pracy, w domowym komputerze nie mam sterownika do aparatu)

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Przeglądam właśnie gazatkę sephory i patrze na te pędzle, ciekawe czy dobre.
Zuziuniu, nie wiem, co za gazetka i które pędzle, ale jeśli te z "czarnej" serii to ja nie polecam - miałam do pudru i przeżył tylko jedno mycie, przy drugim się zwyczajnie rozleciał niestety nie miałam już paragonu, żeby zareklamowac i niestety poszedł do śmieci choc przed myciem sprawował się dobrze, o ile to jakaś pociecha....

Gratuluje zakupów, zwłaszcza na widok piątek oczka mi się zaświeciły

Fenris, ja bym wybrała Cristobala względnie Ellen Tracy. Cristobal jest moim zdaniem nieco podobny do Alchimie, podobnie ciepły, dośc słodki tylko wytrawniejszy (nie wiem tylko, czy znasz Alchimie ) Natomiast Ellen Tracy sama miałam i chociaż nie potrafię tego zapachu do niczego porównać, odnoszę wrażenie, ze mógłby Ci się spodobać...

Tymeno, to ja trzymam za utratę tych 7kg zresztą - skoro Tobie się udało rzucić palenie (bo nadal nie palisz, prawda?) to cóż to jest powstrzymanie się od słodyczy! (chociaz ja bym chyba nie mogła, chyba że z mocno zdrowotnych powodów) A zresztą - mało to na świecie ładnych kiecek? Nie wbijesz się w tę, nabędziesz ładniejszą i na weselu zrobisz furorę!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name

Edytowane przez Margot45
Czas edycji: 2008-05-14 o 19:42 Powód: dopisałam odpowiedź do posta Tymeny
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:37   #3599
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Fenris -

Tam są jeszcze kolczyki w ten motyw, jakbym tak wyskoczyła w takich paputkach i kolczykach...
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 19:43   #3600
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Fenris -

Tam są jeszcze kolczyki w ten motyw, jakbym tak wyskoczyła w takich paputkach i kolczykach...
Do knajpy wieczorem

Margot - to już mam 3 typy :/ Niestety nie znam Alchimie. A Ellen jest kwiatowa, owocowa, orientalna??
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.