Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-28, 11:59   #3601
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
u mnie schna same, bo jest tam 50-60% etanolu, ktory szybko wyparowuje, nie nakladam tego tyle zeby wlosy byly mokre najwyzej lekko wilgotne. schna bardzo szybko, przeczesuje i wystarczy
Dzieki wielkie za odpowiedz calkiem zapomnialam o tym alkoholu,ktory przeciez faktycznie szybko wyparujeno i bede go stosowac mniej niz rzepkiteraz juz bez zadnych obaw polece po sok z brzozy i bede wcierac,wcierac i wcierac
Po efektach,ktore widze po soku z rzepy oraz po oleju kokosowym jestem fanka nakladania na wloski wszystkiego co naturalne

niqsia13- jak raz na jakis czas wyprostujesz to straszna krzywda im sie nie stanie,poza tym czasem trzeba ulec slabosciom
ale jak bedziesz chciala znowu prostowac to moze powstrzyma cie ryzyko poparzonego palucha
Wczoraj prostowalam grzyweczke i jakos prostownica mi sie zaczela wysuwac z reki,a ze troszke pieniazkow na nia wydalam,to odruchowo postanowilam nie dac jej spasc na kafelki i zlapalam ja druga lapka...pech chcial,ze kciukiem chwycilam dokladnie za nagrzana ceramikejakos nie ciagnie mnie do prostowncy od wczoraj
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 12:10   #3602
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
A co polecacie dziewczyny do ochrony włosów przed chlorem? Od tygodnia chodzę 2 razy w tyg na basen...a wiadomo chlor niszczy włosy. Znacie jakieś specyfiki które poradziłyby sobie z tą sytuacją? Dodam że ogólnie po długiej walce moje włoski są dosyć zdrowe, jedynie co to maują przesuszone końcówki i brak im objętości, ale z tym ostatnim świetnie sobie radzi szampon John Frieda Volume.

Bardzo Was proszę o odzew!
Właśnie też by mnie to interesowało. Po basenie włosy są okropne nawet jak tylko troszke je zmoczę No i oczywiście zajmuje im to trochę czasu zanim dojdą do siebie. Jak na razie mam taki patent, że po basenie lecę jak najszybciej do domu, nakładam olejek rycynowy, grzeję ręcznik i ratuję je waxem, no i to chyba coś daje Ale jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć, więc jakaś ochrona przed chlorem by się przydała
Wiem, że są mgiełki które chronią przed słońcem(może to by coś pomogło), więc w sumie czemu miałoby nie być odżywki "przed basenem"
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 12:22   #3603
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie za odpowiedz calkiem zapomnialam o tym alkoholu,ktory przeciez faktycznie szybko wyparujeno i bede go stosowac mniej niz rzepkiteraz juz bez zadnych obaw polece po sok z brzozy i bede wcierac,wcierac i wcierac
Po efektach,ktore widze po soku z rzepy oraz po oleju kokosowym jestem fanka nakladania na wloski wszystkiego co naturalne
nie ma za co i lecz paluszka
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 12:47   #3604
eve_lina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 20
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Chciałam się coś zapytać związku z tematem. Mianowicie... Kiedyś moje włosy były bardzo silne i nie wypadały, potem zafarbowałam się na blond i bardzo się zniszczyly powróciłam do swojego koloru (brąz) i teraz są one juz troszke zdrowsze ale BAAARDZOOOO bym chciała zeby one byly takie blyszczące!!! Nie wiem jakiego kosmetyku użyć zeby one się błyszczały i byly takie "sliskie"
eve_lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 13:04   #3605
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
A co polecacie dziewczyny do ochrony włosów przed chlorem? Od tygodnia chodzę 2 razy w tyg na basen...
Regularne stosowanie oleju kokosowego - ma świetne właściwości ochronne i zapobiega wypłukiwaniu protein .

Możesz dodatkowo przed wejściem do wody rozetrzeć trochę oleju w dłoniach i rozprowadzić na włosach, a po skończonym pływaniu umyć głowę szamponem i ew. znowu wetrzeć ociupinkę w lekko wilgotne pasma.

Cytat:
Napisane przez eve_lina
Chciałam się coś zapytać związku z tematem. Mianowicie... Kiedyś moje włosy były bardzo silne i nie wypadały, potem zafarbowałam się na blond i bardzo się zniszczyly powróciłam do swojego koloru (brąz) i teraz są one juz troszke zdrowsze ale BAAARDZOOOO bym chciała zeby one byly takie blyszczące!!! Nie wiem jakiego kosmetyku użyć zeby one się błyszczały i byly takie "sliskie"
Oleje, olejki, henna...
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 14:07   #3606
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez eve_lina Pokaż wiadomość
[...] ale BAAARDZOOOO bym chciała zeby one byly takie blyszczące!!! Nie wiem jakiego kosmetyku użyć zeby one się błyszczały i byly takie "sliskie"
Mi pomógł ziołowy szampon, który ładnie "wyczyścił" włoski i odżywka bez silikonów. Poprzednio używana odżywka oblepiła mi nimi włosy i przez to straciły blask. Po umyciu takim zestawem moje włosy były nie do poznania!
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 16:01   #3607
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
A co polecacie dziewczyny do ochrony włosów przed chlorem? Od tygodnia chodzę 2 razy w tyg na basen...a wiadomo chlor niszczy włosy. Znacie jakieś specyfiki które poradziłyby sobie z tą sytuacją?
Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Wiem, że są mgiełki które chronią przed słońcem(może to by coś pomogło), więc w sumie czemu miałoby nie być odżywki "przed basenem"
Czytałam ze można wetrzec we wlosy mleczko/olej kokosowy lub oliwe z oliwek przed kąpiela w basenie, ale to opcja dla osob ktore myja poźniej glowe bo jesli nie to radze nie probowac

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;5633188]wczoraj popelnlam zbrodnie i 1 raz od dluzszego czasu...
wyprostowalam wlosy [/quote]

Ja też niedawno to zrobiłam ale dzieki temu stwierdzilam ze brzydko mi w prostych wlosach dlatego ze sa one wtedy takie ulizane i jest ich o polowe mniej niz zwykle Wole juz suszyc je przez 30 min zimnym powietrzem i miec proste i puszyste wlosy niz wyprostowac w 10 min ale miec poźniej takie ulizane straki

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
u mnie schna same, bo jest tam 50-60% etanolu, ktory szybko wyparowuje, nie nakladam tego tyle zeby wlosy byly mokre najwyzej lekko wilgotne. schna bardzo szybko, przeczesuje i wystarczy
Kosmita a tego soku można używac również na wieczor po myciu czy trzeba koniecznie rano? I czy ten sok nie ma jakiegos specyficznego zapachu jak np. rzepa?

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Wczoraj prostowalam grzyweczke i jakos prostownica mi sie zaczela wysuwac z reki,a ze troszke pieniazkow na nia wydalam,to odruchowo postanowilam nie dac jej spasc na kafelki i zlapalam ja druga lapka...pech chcial,ze kciukiem chwycilam dokladnie za nagrzana ceramikejakos nie ciagnie mnie do prostowncy od wczoraj
Kiedys to samo zrobilam bo nie moglam pozwolic zeby stówka spadła na podloge
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 17:33   #3608
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Kosmita a tego soku można używac również na wieczor po myciu czy trzeba koniecznie rano? I czy ten sok nie ma jakiegos specyficznego zapachu jak np. rzepa?
oczywiscie ze mozna kiedy masz czas to wcierasz zapachu nie ma, tylko zostawia na paznokciach od spodu takie zielono zolte slady, szybko trzeba zmywac bo brzydko to wyglada
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 17:39   #3609
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziękuję bardzo dziewczyny za odpowiedz
W sumie to może być dobry pomysł z tym olejem kokosowym, bo po basenie (tylko jak dojadę do domu- czyli tak 30-45 min po) odrazu myję włosy. Tylko napiszcie mi jeszcze gdzie go można kupić? Wiem że już było o tym w tym temacie ale z racji tego że mnie wcześniej ten kokosowy olejek nie interesował to pobierznie czytałam posty które go dotyczą.
Będę wdzięczna.
Pozdr
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 18:20   #3610
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo dziewczyny za odpowiedz
W sumie to może być dobry pomysł z tym olejem kokosowym, bo po basenie (tylko jak dojadę do domu- czyli tak 30-45 min po) odrazu myję włosy. Tylko napiszcie mi jeszcze gdzie go można kupić? Wiem że już było o tym w tym temacie ale z racji tego że mnie wcześniej ten kokosowy olejek nie interesował to pobierznie czytałam posty które go dotyczą.
Będę wdzięczna.
Pozdr
w sklepie ze zdrowa zywnoscia
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 19:12   #3611
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Albo w jakimś sklepie zielarskim, gdzie można kupić również suplementy i kosmetyki naturalne.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 12:36   #3612
eve_lina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 20
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Mi pomógł ziołowy szampon, który ładnie "wyczyścił" włoski i odżywka bez silikonów. Poprzednio używana odżywka oblepiła mi nimi włosy i przez to straciły blask. Po umyciu takim zestawem moje włosy były nie do poznania!


A co to za cudo??? Mozesz mi napisać nazwe tego szaponu??
eve_lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 15:57   #3613
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez eve_lina Pokaż wiadomość
A co to za cudo??? Mozesz mi napisać nazwe tego szaponu??
A pewnie, że mogę ten zbawienny efekt miałam po Rzepie Joanny, podejrzewam, że szampony z serii Naturia też mogą działać w ten sposób - bo mają podobne składy - sporo substancji myjących i brak silikonów, różnią się zastosowanymi wyciągami.

Odżywki również nie zawierają silikonów, więc nie oblepiają włosa. Ja akurat seriami lubię dopierać kosmetyki - więc i odżywka była rzepowa i taki duet zadziałał super.

Myślę, że aby uzyskać dobry efekt, trzeba będzie kilkukrotnie włoski przemyć takim zestawem, żeby szampon dobrze oczyścił włosy. Mam nadzieję, że uzyskasz oczekiwany efekt. U mnie naprawdę ten zestaw super się spisał.
Wypróbuj więc, kosmetyki są niedrogie, 5-6 zł/szt i daj znać o efektach
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 16:57   #3614
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
oczywiscie ze mozna kiedy masz czas to wcierasz zapachu nie ma, tylko zostawia na paznokciach od spodu takie zielono zolte slady, szybko trzeba zmywac bo brzydko to wyglada
Dzieki

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo dziewczyny za odpowiedz
W sumie to może być dobry pomysł z tym olejem kokosowym, bo po basenie (tylko jak dojadę do domu- czyli tak 30-45 min po) odrazu myję włosy. Tylko napiszcie mi jeszcze gdzie go można kupić? Wiem że już było o tym w tym temacie ale z racji tego że mnie wcześniej ten kokosowy olejek nie interesował to pobierznie czytałam posty które go dotyczą.
Będę wdzięczna.
Pozdr
Ale mialam na mysli mycie zaraz po wyjsciu z basenu bo inaczej nie radze Wlosy wygladaja po tym jakbys olej wylala na glowe a pozatym nie można takich natłuszczonych wlosow dosuszyc

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
w sklepie ze zdrowa zywnoscia
i może byc też w Społem "na sklepie" bo tam tez jest takie stoisko ze zdr żywnoscia
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 16:47   #3615
eve_lina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 20
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziekuję Ci 'Estelle' kochana jestes
Kupie to pewnie za jakies 2tygodnie bo musze skonczyc odzywkę, ktora mam Napewno napisze
eve_lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 16:59   #3616
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Nie ma sprawy Eve-lino
Mam nadzieję, że polubisz Rzepę, dla mnie to było objawienie i pokochałam te produkty od pierwszego... użycia
Mogą się wydać trochę dziwne - ze względu na zapach, ale mam nadzieję, że to Cię nie zrazi.
Acha, odżywkę trzymam zawsze trochę dłużej - 5-8 min.

Trzymam kciuki za powodzenie misji i czekam na wieści
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 18:57   #3617
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Czytałam ze można wetrzec we wlosy mleczko/olej kokosowy lub oliwe z oliwek przed kąpiela w basenie, ale to opcja dla osob ktore myja poźniej glowe bo jesli nie to radze nie probowac
Dzięki wielkie W końcu nie będę ich musiała bezsensownie niszczyć tym paskudztwem Ta opcja jest dla mnie idealna, bo i tak zawsze spinam włosy klamrą i nie będzie widać, że są tłuste.

Taa, z tym że ja staram sie nie moczyć włosów. Nie wiem jak inni. Troche ciężko byłoby wytłumaczyć ratownikowi skąd wzięły się tłuste plamy oleju na wodzie
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 19:38   #3618
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A ja ide wykapac swoje kudełki, najpierw Seboradinie potem w Lotionie Ciekawe jakie jutro beda te moje kudelki... sie okaze.
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 19:41   #3619
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Mi pomógł ziołowy szampon, który ładnie "wyczyścił" włoski i odżywka bez silikonów. Poprzednio używana odżywka oblepiła mi nimi włosy i przez to straciły blask. Po umyciu takim zestawem moje włosy były nie do poznania!
Mowisz o szamponie z Joanny z wyciagu drozdzy i chmielu? Jutro ide do apteki po ten szampon, juz wczoraj go zamowilam sobie Zobaczymy cz cos da,,,moze dokupie do kompletu ten plyn z czarnej rzepy...
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 20:22   #3620
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

Ale mialam na mysli mycie zaraz po wyjsciu z basenu bo inaczej nie radze Wlosy wygladaja po tym jakbys olej wylala na glowe a pozatym nie można takich natłuszczonych wlosow dosuszyc

i może byc też w Społem "na sklepie" bo tam tez jest takie stoisko ze zdr żywnoscia
Karla domyślam się że to nienajlepiej wygląda, ale tak sie składa że wyciągnęłam mojego tatę na wspólne chodzenie na basen więc nie będzie problemu- odrazu po basenie samochodem pojadę do domu i je wtedy na spokojnie umyję. Poza tym nie suszę włosów- NIGDY więc nawet po wyjściu z basenu nie zrobię wyjątku. Założe kaptur na głowę i prosto do auta. Ale dzięki za odpowiedz

A społem u mnie w miescie nie ma ale może bedąc u siostry zajdę i poszukam. Jeszcze raz dziękuję.
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 20:50   #3621
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Mowisz o szamponie z Joanny z wyciagu drozdzy i chmielu? Jutro ide do apteki po ten szampon, juz wczoraj go zamowilam sobie Zobaczymy cz cos da,,,moze dokupie do kompletu ten plyn z czarnej rzepy...
Akurat pisałam o Rzepie, ale może ten z drożdżami też będzie dobry, o ile nie ma w składzie silikonów i zawiera kilka substancji myjących, bo aby uzyskać połysk trzeba zmyć z włosa osiadłe na nim silikony.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 21:03   #3622
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
nie ma za co i lecz paluszka
Dzieki,a paluszka lecze,na szczescie powoli przechodzi...poza tym mam juz wode brzozowa i to mi wynagradza bol kciuka

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Czytałam ze można wetrzec we wlosy mleczko/olej kokosowy lub oliwe z oliwek przed kąpiela w basenie, ale to opcja dla osob ktore myja poźniej glowe bo jesli nie to radze nie probowac


Kiedys to samo zrobilam bo nie moglam pozwolic zeby stówka spadła na podloge
Heeh,kazdy powod dobry
A olej kokosowy osobiscie polecam-wprawdzie na basenie nie stosowalam,ale i w domku,jako odzywka do wlosow sprawdza sie znakomicie

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Karla domyślam się że to nienajlepiej wygląda, ale tak sie składa że wyciągnęłam mojego tatę na wspólne chodzenie na basen więc nie będzie problemu- odrazu po basenie samochodem pojadę do domu i je wtedy na spokojnie umyję. Poza tym nie suszę włosów- NIGDY więc nawet po wyjściu z basenu nie zrobię wyjątku. Założe kaptur na głowę i prosto do auta. Ale dzięki za odpowiedz

A społem u mnie w miescie nie ma ale może bedąc u siostry zajdę i poszukam. Jeszcze raz dziękuję.
A masz moze w poblizu sklep BOMI?ja tam widzialam olej kokosowy za okolo 8,5zl. Mozna chyba tez zamowic na stornie ecospa ale nie jestem pewna jak to wychodzi cenowo...
A co do ochrony wlosow na basenie,to czytalam,ze mozna przed wejsciem do wody nalozyc na wlosy troche odzywki,najlepiej takiej bez splukiwania i tak plywac
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 23:34   #3623
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja dzis umyłam włosy szamponem oczyszczającym Schwarzkopf BC shampoo purfiant
a teraz mam maksę Kallosa mleczną na "łbie"(że się tak wyrażę"

ciąglę, czaję się na Jantar i na wodę/sok brzozowy





p.s.Sklepy Społem, kojarza mi się z paniami zża***iście niebieskimcieniem na powiekach chemiczne, chemicznymi sklepami... ale stołówki(Restauracje) tego typu są całkiem ok, obiady domowe mają świetne
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 17:20   #3624
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny - mam pytanie do tych które używają lotion seboradinu - czy to mozliwe że to po nim okrrropnie swędzi mnie głowa? Za nic nie przestanę go stosować bo efekty wizualne zaraz po zastosowaniu są śliczne więc tym mocniej wierzę że efekt długofalowy będzie równie fajny. A może swędzenie jest znakiem że tak naprawdę seboradin mi szkodzi? Wmasowujecie go tak porządnie? Bo ja spsikuje skórę miejce po miejscu (przelałam do sprayu bo przeciekanie przez palce doprowadzało mnie do szału ) ale masuje tylko kilka sekund

Wiecie co - czytając KWC to w ogole sie zadziwiam - tam co trzecia babka pisze o spryskiwaniu nim włosów i o pozytywnych rezultatach tego - czy któraś z was też decyduje się psikać włos?

A w ogóle to ten lotion mnie zadziwia - jak spsikam nim skórę po umyciu i włosy sobie wyschną to są CALKOWICIE zupełnie inne niż zwykle (miękkie, mięsiste, znacznie bardziej zdyscyplinowane i usztywnione) - jak to możliwe? przecież psikałam nim tylko skóre głowy


przepraszam za wypracowanie pt Seboradin lotion ale w końcu nie jest ono off topem
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 19:40   #3625
Moola_
Raczkowanie
 
Avatar Moola_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Hej. Używała może któraś z was odżywki KEUNE albo szamponu Dermena? I jak? Byłyście zadowolone?



A co sądzicie o tabletkach VITAPIL?
__________________
'strzelam słowami jak morderca, pomędzy myślami przedzieram się do serca!'




PEACE!
Moola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 22:42   #3626
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Moola_ Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tabletkach VITAPIL?
Dla mnie są super
Na razie nie zamieniam ich na żadne inne. Super zadziałały na wypadanie włosów, włosy są bardzo błyszczące, dla mnie ekstra
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 11:28   #3627
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dzieki,a paluszka lecze,na szczescie powoli przechodzi...poza tym mam juz wode brzozowa i to mi wynagradza bol kciuka
Ech.. czego się czasami nie robi dla pięknych, prostych włosówMam nadzieję, że szybko Ci przejdzie


Cytat:
A co do ochrony wlosow na basenie,to czytalam,ze mozna przed wejsciem do wody nalozyc na wlosy troche odzywki,najlepiej takiej bez splukiwania i tak plywac
A na to nie wpadłam. Dzięki za sugestię, na pewno wypróbuję
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 15:33   #3628
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A pewnie, że mogę ten zbawienny efekt miałam po Rzepie Joanny, podejrzewam, że szampony z serii Naturia też mogą działać w ten sposób - bo mają podobne składy - sporo substancji myjących i brak silikonów, różnią się zastosowanymi wyciągami.

Odżywki również nie zawierają silikonów, więc nie oblepiają włosa. Ja akurat seriami lubię dopierać kosmetyki - więc i odżywka była rzepowa i taki duet zadziałał super.

Myślę, że aby uzyskać dobry efekt, trzeba będzie kilkukrotnie włoski przemyć takim zestawem, żeby szampon dobrze oczyścił włosy. Mam nadzieję, że uzyskasz oczekiwany efekt. U mnie naprawdę ten zestaw super się spisał.
Wypróbuj więc, kosmetyki są niedrogie, 5-6 zł/szt i daj znać o efektach
To ja też może spróbuje bo ostatnio moje wlosy sa strasznie obciażone (ulizane i pozlepiane). To zapewne wina silikonów zawartych w szamponach, odżywkach (m.in wax), albo oleju kokosowego, rycynowego i nafty

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Taa, z tym że ja staram sie nie moczyć włosów. Nie wiem jak inni. Troche ciężko byłoby wytłumaczyć ratownikowi skąd wzięły się tłuste plamy oleju na wodzie
O tym nie pomyślalam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 13:40   #3629
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Na te bolączki polecam... Joannę Rzepę Kuracja Wzmacniająca
Już wyjaśniam - ma bardzo wygodne opakowanie z taką wydłużoną zakrętką, która ładnie dozuje płyn - do niego możesz przelać lotion - a potem wystarczy przesunąć, nic się nie wylewa ani nie zużywa w nadmiarze, superwygodna aplikacja.
A gdzie kupiłaś tą kurację wzmacniającą? bo ja przeszłam już po hipermarketach w Pabianicach i mają tylko szampony i odżywki tej Joanny. Pytałam w aptece, w której pracuje moja koleżanka i dzwoniła po hurtowniach i nie mają tego
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 14:18   #3630
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś tą kurację wzmacniającą? bo ja przeszłam już po hipermarketach w Pabianicach i mają tylko szampony i odżywki tej Joanny. Pytałam w aptece, w której pracuje moja koleżanka i dzwoniła po hurtowniach i nie mają tego
Hm, to dziwne, bo u mnie pełno tego w hipermarketach i ja właśnie tam kupuję. Zapytaj może w zwykłych drogeriach, a jak nie znajdziesz i tam, to zawsze w przez Internet można zamówić.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.